Doğa Koleji 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2002
Doğa Koleji

Doğamız gereği amacımız; hayatı, insanları, doğayı seven ve koruyan, ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri izleyen, yön verme çabası içinde olan, bilime ve bilimsel çalışmalara açık, gelişimin parçası olabilen, sorunlarını çözebilen, kendine güvenen, başkalarının haklarına saygılı, ülkesine ve çağına sorumlu, sanatı, sağlıklı yaşamayı ve sporu önemseyen ve bunu yaşam biçimi haline getiren, ailesinin ve ülkesinin gururlanacağı bireyler yetiştirmektir. 


Doğa Koleji ailesi olarak biz; paylaşımcı, üretken, kendini sürekli yenileyen ve birbirini geliştiren bir ekibiz. Başarılarla dolu geçmişimizi ve ortak vizyonumuzu geleceğimiz adına en önemli güç olarak görüyoruz. Başarılarımızı, coşkumuzu, geleceğimizi paylaşacağımız; dinamik, heyecanlı, üretken, topluma ve kendine katma değer üreten, bireysel hedefleriyle kurumsal hedeflerimizi örtüştürebilen adayları aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Eğitim

Firma web sitesi: www.dogakoleji.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 15.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneDoğa Koleji İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Doğa Okulları
Finans UzmanıDoğa Okulları
100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz.Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa ailesine davet ediyoruz.  Üniversitelerin İşletme, İktisat vb. bölümlerinden mezun, Mali işler ve finans alanında min 3 yıl deneyim sahibi, Bankaların finans ve opersyon birimlerinde görev yapmış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Native English Teacher Adana, Ankara, ... Doğa Okulları
Native English TeacherDoğa Okulları
Are you looking to live in a fascinating country and work in an exciting environment? We welcome applications from motivated, energetic and experienced native English teachers who utilize a communicative approach to their lessons.About Doğa SchoolsDoğa is the leading private school in Turkey with its 100 environmentally-friendly and technological campuses which offer students a happy, social and safe atmosphere. We have 4 sections; Kindergarten, Primary School (Grades 1-4), the Middle School (Grades 5-8), the High School (Grades 9-12). With the responsibility of knowing that we will create a difference in the lives of young minds, we invest in our teachers.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Sorumlusu Adana, Adıyaman... Doğa Okulları
Ön Muhasebe SorumlusuDoğa Okulları
100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile "Doğa Harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz.Türkiye’nin en büyüğü olarak Dünya’da da tanınan bir markaya dönüşme yolunda hedeflerimize hızla ulaşırken bize eşlik edecek profesyonelleri Doğa Ailesi'ne davet ediyoruz.            Ticaret MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,          İyi derecede Excel ve LOGO kullanabilen,          Pos cihazı ve ofis malzemeleri kullanmakta yetkin,          İletişim ve ikna yeteneği güçlü,          Problem çözme gücüne sahip,          İş takibinde titiz davranan,          Konusunda en az 2-3 yıl deneyimli,          Cumartesi günü tam zamanlı çalışma günüdür.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dizgi Elemanı İstanbul(Asya) Doğa Okulları
Dizgi ElemanıDoğa Okulları
100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz.Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa ailesine davet ediyoruz.Doğa Okulları'nın eğitim yayınlarını, ders ve sınav kitaplarını bilgisayar ortamında düzenleme görevinden sorumlu olacak 'dizgi personeli' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafiker İstanbul(Asya) Doğa Okulları
GrafikerDoğa Okulları
Üniversitelerin grafik bölümünden mezun, Freehand, adobe illustrator ve photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, MS Office programlarına hakim, Katolog, broşür, afiş, ilan matbuu işler veya dergi tasarım yapabilecek, Ajans veya matbaa tecrübesine sahip, Tercihen baskı öncesi hazırlık ve üretim teknikleri konusunda deneyimli, Analitik düşünen, sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Asya) Doğa Okulları
AvukatDoğa Okulları
Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun,Minimum 5 yıl şirketlerin hukuk departmanlarında görev almış,Adliye - Dava takip tecrübesi bulunan,Özellikle İş Hukuku mevzuatına hâkim, sözleşme hazırlayabilme ve inceleyebilme tecrübesi bulunan,Takip, organizasyon ve temsil yeteneği kuvvetli,Analitik ve sonuç odaklı,Sigara kullanmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Asya) Doğa Okulları
Kurumsal İletişim UzmanıDoğa Okulları
100’den fazla kampüsümüzde 10.000’i aşkın çalışanımızla “MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR” felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz. Dinamik, üretken, yenilikçi yapımız ile “Doğa harikası” çocuklarımız ve öğretmenlerimizle büyük başarıların altına imzalar atıyoruz.Kurumumuzun en önemli değerlerinden biri olan “birlikte başarabiliriz” duygusuna sahip takım arkadaşlarını Doğa ailesine davet ediyoruz. Kurumsal İletişim Departmanımız'da görev almak üzere;  Üniversitelerin,İletişim Fakültelerinden  mezun, Tercihen  Basın ,yayın  kurumların iletişim departmanlarında çalışmış, İletişimi güçlü, güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın. MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sınıf Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Okulları
Sınıf ÖğretmeniDoğa Okulları
Yeni Nesil Eğitimin Öncüleri Olan Sınıf Öğretmenlerini Arıyoruz.Yaşam boyu gelişim felsefesini tüm stratejilerinin merkezine koyan Doğa Okulları olarak mesleğine değer katan siz değerli Sınıf Öğretmenlerimiz ile şimdiden tanışmayı çok isteriz.Bizler birlikte çalışmaktan çok keyif alan bir aileyiz.Bu kocaman ailenin içinde siz de yer almak ister misiniz?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni Adana, Adıyaman... Doğa Okulları
İngilizce ÖğretmeniDoğa Okulları
Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey... Bu düşün ilham kaynağı 'doğa'ydı. Bugün 100'den fazla kampüsümüzde 10.000'i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.  Eğitimin sınıflarda dört duvar arasında değil, doğayla iç içe açık alanlarda özgürce, keyifle yapıldığı ve çocukların görerek, yaşayarak ve eğlenerek öğrendiği, sürekli gelişim felsefesine inanan öğretmenlerin çalıştığı eğitim yuvası Doğa, kendini geliştiren, değiştiren, yenileyen, çok yönlü Doğa Harikası Öğretmenlerini arıyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Doğa Okulları
Mali Kontrol Uzman YardımcısıDoğa Okulları
Üniversite mezunu, Cari Hesaplar, Genel Muhasebe konusunda deneyimli, Benzer pozisyonda 2 yıllık iş tecrübesi olan, MS Office uygulamalarını (excel) iyi derecede kullanabilen, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, İletişim becerileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Analitik düşünme yetkinliği yüksek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Batı Ataşehir ve civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı