Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

 

http://www.dogusinsaat.com.tr

Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.  

  Mega proje yaklaşımı ile hem kendi ülkesinde hem de uluslararası piyasada üstlendiği altyapı ve üstyapı projeleriyle, Doğuş İnşaat kendi sektörünün kilit şirketlerinden bir tanesidir. En saygın yapım şirketleri arasında yer alan Doğuş İnşaat kuruluşu olan 1950 yılından bugüne kadar 9 milyar doları aşan 165 projeyi tamamlamıştır.

 

Yapmış olduğu işler arasında, ana hatlarıyla, 19 adet baraj ve hidroelektrik santralı, 415 km’si otoyol olmak üzere 1150 km yol yapımı, 2.000.000 m2 bina yapımı, altyapı işleri, toplam 35.000 m köprü, viyadük, alt ve üst geçitler, 96.000 m’den daha uzun tünel ve derivasyon tünelleri, limanlar, marinalar, sulama projeleri, kanalizasyon sistemleri, ofis binaları, alışveriş ve yaşam merkezleri, konut ve endüstriyel binalar sayılabilir.

 

Bugün Doğuş’un içinde yer aldığı projelerin toplam tutarı 4,5 milyar doları bulmakta olup, bu rakam içinde Doğuş’un payına düşen miktar 3,5 milyar dolardır. Doğuş, dünya çapında da aktif inşaat çalışmalarını yürüten şirketlerin katılımıyla kurduğu ortak girişim veya konsorsiyumlarla, Türkiye’de çeşitli raylı toplu taşıma sistemleri projelerinin yapımında yer almaktadır.

 

Yurtiçinde; Boyabat Barajı ve HES İnşaatı ile Artvin Barajı ve HES Projesi Doğuş İnşaat tarafından yapımına devam edilen çok önemli projelerdir.  Ayrıca İstanbul’un ulaşım sorununa çözüm getirecek olan önemli metro projelerinden Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metrosu İnşaat ve Elektromekanik işleri ihalesi çok yakın zamanda kazanılan yeni bir projedir.

 

Yapımı devam eden; Ukrayna’da Boryspil Uluslararası Havaalanı Geliştirme Projesi, Bulgaristan’da Sofya Metrosu Genişletme Projesi LOT 1 işleri ve 2011 yılı başında Libya’da yaşanan olaylar nedeniyle geçici olarak durdurulan Sirte Üniversitesi Kompleksi 1. Kısım inşaatı uluslararası piyasada göze çarpan işlerimiz arasındadır.

 

Doğuş İnşaat “Yaşam, mal varlığı ve çevre koruma” ile risk yönetimi konularında hizmet veren Lloyd’s Register Quality Assurance tarafından belgelenmiştir. Belgelendirme firması Doğuş İnşaat için ISO 9001:2008 Kalite, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği, ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi sertifikalarını düzenlemiştir.

 

COMPANY PROFILE

 

Doğuş Construction is one of the key companies of its sector due to its mega project perspective and infrastructure and superstructure projects undertaken both in Turkey and in the international market. Doğuş Construction, who ranks among the most reputable construction companies since its establishment in 1950, has completed 165 projects amounting to the value of more than USD 9 billion up to this day.  

 

The works performed can be outlined as 19 dams and HEPPs, 1150 km of roads including 415 km of motorways, 2.000.000 m2 of building construction, infrastructure works, 35.000 m of bridges, viaducts and passages, more than 96.000 m of tunnels and diversion tunnels, ports, marinas, irrigation projects, sewerage systems, office buildings, shopping and leisure centers, residential and industrial buildings.

 

Today, the total amount of the projects where Doğuş is involved is amounting to USD 4,5 billion, and the share of Doğuş in these projects is USD 3,5 billion. Doğuş takes part in the execution of various prestigious rail mass transportation systems projects either within the joint ventures or consortiums that are established with the participation of international construction companies in Turkey.

 

Doğuş is recently awarded with a new project titled Construction and Electromechanical Works of Istanbul Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro Project, a critical metro project that shall solve the transportation problem of Istanbul. Also, Boyabat Dam and HEPP and Artvin Dam and HEPP are very important ongoing projects that are being implemented by Doğuş.

 

The construction of Kiev Boryspil International Airport Development Project in Ukraine, Sofia Metro Extension Project LOT 1 in Bulgaria and Construction of the 1st Phase of Sirte University in Libya that is suspended temporarily because of the incidents that were experienced in Libya in early 2011 are the ongoing works in the international market.

 

Doğuş Construction is certified by the Lloyd’s Register Quality Assurance, who furnishes services on the subjects of "Safeguarding life, property, and the environment" and risk management. The Certification Firm has issued ISO 9001:2008 Quality, OHSAS 18001:2007 Occupational Health & Safety, and ISO 14001:2004 Environmental Management certificates for Doğuş Construction

 

 


 Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PROJE YÖNETİM SİSTEMLERİ SORUMLUSU Afyon Doğuş-Tekfen Adi Ortaklığı
PROJE YÖNETİM SİSTEMLERİ SORUMLUSUDoğuş-Tekfen Adi Ortaklığı
Doğuş İnşaat ve Tekfen İnşaat iş ortaklığının üstlenmiş olduğu  Ankara-İzmir Hızlı Tren Projesi Afyonkarahisar-Uşak (Banaz) Kesimi ile Afyonkarahisar Direk Geçiş Altyapı İnşaatı’nda görevlendirilmek üzere “PROJE YÖNETİM SİSTEMLERİ SORUMLUSU” arıyoruz.• Üniversitelerin Jeoloji ve İnşaat Mühendisliği ,Çevre ve Yönetim Sistemleri bölümünden mezun• Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli, daha önce bir yönetim sistemi kurmuş  • Kalite,Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 bilgisine sahip• Dokümantasyon ve iç denetim tecrübeli, raporlama becerisine sahip• Çok iyi seviyede İngilizce bilen• Askerlikle ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKLİF SORUMLUSU İstanbul(Asya) Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
TEKLİF SORUMLUSUDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat Merkez Ofis Teklif Departmanı'nda görevlendirilmek üzere “TEKLİF SORUMLUSU” arıyoruz.* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun, tercihen Yüksek Lisans yapmış* Teklif hazırlama sürecinde en az 10 yıl tecrübeli, yapımda deneyim sahibi* Uluslararası standartlara ve ihale süreçlerine hakim* Çok iyi derecede İngilizce bilen* MS Office programlarına hakim, MS Project, Autocad ve Primavera programlarını bilen* Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan* Askerlikle ilişiği olmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ARŞİV VE DOKÜMANTASYON (DCC) MÜDÜRÜ İzmir DOĞUŞ-ES Adi Ortaklığı
ARŞİV VE DOKÜMANTASYON (DCC) MÜDÜRÜDOĞUŞ-ES Adi Ortaklığı
İzmir Aliağa’da devam etmekte olan Star Ege Rafinerisi Projesi’nde görevlendirmek üzere “DCC MÜDÜRÜ” arıyoruz.* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun* İnşaat sektöründe uluslararası proje deneyimi olan* En az 3 yıl arşiv ve dokümantasyon tecrübeli* MS Office programlarına ve veri tabanı programlarına hakim* İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SEÇ MÜDÜRÜ (KAZAKİSTAN) Kazakistan Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
SEÇ MÜDÜRÜ (KAZAKİSTAN)Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat’ ın Kazakistan'da üstlenmiş olduğu Doğu - Batı Yolları Almaty-Khorgos Bölümü projesinde görevlendirilmek üzere ”SEÇ MÜDÜRÜ " arıyoruz. Mesleğinde en az 10 yıl deneyimli Tercihen NEBOSH IGC, IOSH, vb. sertifikalara sahip  Yurtdışı proje tecrübesine sahip, yabancı İşveren veya Müşavirler ile çalışmış Tercihen ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 9001 süreçleri konusunda tecrübeli İleri derece İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJ BAŞVURUSU ** Tüm Türkiye Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
STAJ BAŞVURUSUDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Bu ilan, Doğuş İnşaat'a staj başvurusu ilanıdır. Bu yolla yapılacak başvurular, şirketimiz bünyesinde doğabilecek fırsatlarda değerlendirmeye alınmak üzere saklı tutulacak; nitelik ve isteklerinize uygun staj pozisyonları olduğu takdirde sizinle irtibat kurulacaktır.Doğuş İnşaat'ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kariyerinizde başarılar dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
GENEL BAŞVURUDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Bu ilan, Doğuş İnşaat'a genel başvuru ilanıdır. Bu yolla yapılacak başvurular, şirketimiz bünyesinde doğabilecek fırsatlarda değerlendirmeye alınmak üzere saklı tutulacak; nitelik ve isteklerinize uygun pozisyonlar olduğu takdirde sizinle irtibat kurulacaktır.Doğuş İnşaat'ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kariyerinizde başarılar dileriz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı