Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

 

http://www.dogusinsaat.com.tr

Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.  

  Mega proje yaklaşımı ile hem kendi ülkesinde hem de uluslararası piyasada üstlendiği altyapı ve üstyapı projeleriyle, Doğuş İnşaat kendi sektörünün kilit şirketlerinden bir tanesidir. En saygın yapım şirketleri arasında yer alan Doğuş İnşaat kuruluşu olan 1950 yılından bugüne kadar 9 milyar doları aşan 165 projeyi tamamlamıştır.

 

Yapmış olduğu işler arasında, ana hatlarıyla, 19 adet baraj ve hidroelektrik santralı, 415 km’si otoyol olmak üzere 1150 km yol yapımı, 2.000.000 m2 bina yapımı, altyapı işleri, toplam 35.000 m köprü, viyadük, alt ve üst geçitler, 96.000 m’den daha uzun tünel ve derivasyon tünelleri, limanlar, marinalar, sulama projeleri, kanalizasyon sistemleri, ofis binaları, alışveriş ve yaşam merkezleri, konut ve endüstriyel binalar sayılabilir.

 

Bugün Doğuş’un içinde yer aldığı projelerin toplam tutarı 4,5 milyar doları bulmakta olup, bu rakam içinde Doğuş’un payına düşen miktar 3,5 milyar dolardır. Doğuş, dünya çapında da aktif inşaat çalışmalarını yürüten şirketlerin katılımıyla kurduğu ortak girişim veya konsorsiyumlarla, Türkiye’de çeşitli raylı toplu taşıma sistemleri projelerinin yapımında yer almaktadır.

 

Yurtiçinde; Boyabat Barajı ve HES İnşaatı ile Artvin Barajı ve HES Projesi Doğuş İnşaat tarafından yapımına devam edilen çok önemli projelerdir.  Ayrıca İstanbul’un ulaşım sorununa çözüm getirecek olan önemli metro projelerinden Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metrosu İnşaat ve Elektromekanik işleri ihalesi çok yakın zamanda kazanılan yeni bir projedir.

 

Yapımı devam eden; Ukrayna’da Boryspil Uluslararası Havaalanı Geliştirme Projesi, Bulgaristan’da Sofya Metrosu Genişletme Projesi LOT 1 işleri ve 2011 yılı başında Libya’da yaşanan olaylar nedeniyle geçici olarak durdurulan Sirte Üniversitesi Kompleksi 1. Kısım inşaatı uluslararası piyasada göze çarpan işlerimiz arasındadır.

 

Doğuş İnşaat “Yaşam, mal varlığı ve çevre koruma” ile risk yönetimi konularında hizmet veren Lloyd’s Register Quality Assurance tarafından belgelenmiştir. Belgelendirme firması Doğuş İnşaat için ISO 9001:2008 Kalite, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği, ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi sertifikalarını düzenlemiştir.

 

COMPANY PROFILE

 

Doğuş Construction is one of the key companies of its sector due to its mega project perspective and infrastructure and superstructure projects undertaken both in Turkey and in the international market. Doğuş Construction, who ranks among the most reputable construction companies since its establishment in 1950, has completed 165 projects amounting to the value of more than USD 9 billion up to this day.  

 

The works performed can be outlined as 19 dams and HEPPs, 1150 km of roads including 415 km of motorways, 2.000.000 m2 of building construction, infrastructure works, 35.000 m of bridges, viaducts and passages, more than 96.000 m of tunnels and diversion tunnels, ports, marinas, irrigation projects, sewerage systems, office buildings, shopping and leisure centers, residential and industrial buildings.

 

Today, the total amount of the projects where Doğuş is involved is amounting to USD 4,5 billion, and the share of Doğuş in these projects is USD 3,5 billion. Doğuş takes part in the execution of various prestigious rail mass transportation systems projects either within the joint ventures or consortiums that are established with the participation of international construction companies in Turkey.

 

Doğuş is recently awarded with a new project titled Construction and Electromechanical Works of Istanbul Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro Project, a critical metro project that shall solve the transportation problem of Istanbul. Also, Boyabat Dam and HEPP and Artvin Dam and HEPP are very important ongoing projects that are being implemented by Doğuş.

 

The construction of Kiev Boryspil International Airport Development Project in Ukraine, Sofia Metro Extension Project LOT 1 in Bulgaria and Construction of the 1st Phase of Sirte University in Libya that is suspended temporarily because of the incidents that were experienced in Libya in early 2011 are the ongoing works in the international market.

 

Doğuş Construction is certified by the Lloyd’s Register Quality Assurance, who furnishes services on the subjects of "Safeguarding life, property, and the environment" and risk management. The Certification Firm has issued ISO 9001:2008 Quality, OHSAS 18001:2007 Occupational Health & Safety, and ISO 14001:2004 Environmental Management certificates for Doğuş Construction

 

 


 Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SEÇ UZMANI İstanbul(Asya) Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
SEÇ UZMANIDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat Merkez Ofisi’nde görevlendirmek üzere 'SEÇ Uzmanı’ arıyoruz.·         Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden, tercihen Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun·         Mesleğinde en az 3 yıl saha uygulamalarına hakim·         ISO 14001, ISO 9001 ve OHSAS 18001 standartlarına hakim·         Uluslararası yurtdışı projelerde görev almış, tercihen NEBOSH IGC, IOSH Sertifikalı ·         C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip·         Türkiye’deki İSG ve Çevre mevzuatı konusunda bilgili·         Takım çalışmasına yatkın, iletişim, ikna kabiliyeti ve raporlama yeteneği yüksek·         Planlama ve organizasyon becerisi olan, problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip·         Çok iyi derecede İngilizce bilen·         MS Office programlarına hakim·         B sınıfı ehliyet sahibi·         Seyahat engeli bulunmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNA MÜDÜRÜ (KATAR) Katar Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
MAKİNA MÜDÜRÜ (KATAR)Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat’ın Katar’da üstlenmiş olduğu Al Rayyan Yol Projesi’nde görevlendirilmek üzere “MAKİNA MÜDÜRÜ” arıyoruz.* Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun* İnşaat sektöründe, şantiyede ve iş makinalarında en az 10 yıl deneyimli * Çok iyi derecede İngilizce bilen* MS Office programlarına hakim 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
GENEL BAŞVURUDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Bu ilan, Doğuş İnşaat'a genel başvuru ilanıdır. Bu yolla yapılacak başvurular, şirketimiz bünyesinde doğabilecek fırsatlarda değerlendirmeye alınmak üzere saklı tutulacak; nitelik ve isteklerinize uygun pozisyonlar olduğu takdirde sizinle irtibat kurulacaktır.Doğuş İnşaat'ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kariyerinizde başarılar dileriz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STAJ BAŞVURUSU ** Tüm Türkiye Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
STAJ BAŞVURUSUDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Bu ilan, Doğuş İnşaat'a staj başvurusu ilanıdır. Bu yolla yapılacak başvurular, şirketimiz bünyesinde doğabilecek fırsatlarda değerlendirmeye alınmak üzere saklı tutulacak; nitelik ve isteklerinize uygun staj pozisyonları olduğu takdirde sizinle irtibat kurulacaktır.Doğuş İnşaat'ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, kariyerinizde başarılar dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Asya) Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat Merkez Ofis İnsan Kaynakları Departmanı'nda görevlendirilmek üzere “İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ” arıyoruz.* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya son sınıf öğrencisi* MS Office (özellikle Excel) programlarına hakim* İyi derecede İngilizce bilen* Hemen başlayıp, tam zamanlı olarak uzun süre devam edebilecek* İnsan Kaynaklarına ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen* Pozitif, iletişim yeteneği güçlü, öğrenmeye açık, dinamik
Stajyer        İlan Detayı
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMAN/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMAN/UZMAN YARDIMCISIDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat Merkez Ofis Mali İşler Departmanı’nda görevlendirilmek üzere “BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMAN / UZMAN YARDIMCISI” arıyoruz.* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,* İyi derecede İngilizce bilen,* MS Office programlarına hakim, tercihen Hyperion bilgisine sahip,* IFRS ve Bütçe Raporlama bilgisine sahip,* Muhasebe standartlarına vakıf,* Mesleğinde en az 2-3 yıl tecrübeli,* Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİNANS UZMANI İstanbul(Asya) Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
FİNANS UZMANIDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat Merkez Ofis Mali İşler Departmanı’nda görevlendirmek üzere “FİNANS UZMANI” arıyoruz.* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış* Finans alanında en az 3 yıl tecrübeli* Günlük bankalarla ilgili işlemlerin, finansal operasyonların takibini ve raporlamasını yapabilecek* MS Office programlarına hakim, ileri düzeyde excel bilen* İleri düzeyde ingilizce bilgisine sahip* SAP TRM modülü kullanımı konusunda deneyimli* Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TAŞERON YÖNETİMİ MÜDÜRÜ Katar Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
TAŞERON YÖNETİMİ MÜDÜRÜDoğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat’ın Katar’da üstlenmiş olduğu Al Rayyan Yol Projesi’nde görevlendirilmek üzere ”TAŞERON YÖNETİMİ MÜDÜRÜ” arıyoruz.* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun* Kontrat ve taşeron yönetimi üzerine minimum 5 yıl tecrübeli* İleri derecede İngilizce bilen* Kontratsal mektup yazabilen* FIDIC kontratlarda çalışmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA MÜHENDİSİ (KATAR) Katar Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
SAHA MÜHENDİSİ (KATAR)Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat’ın Katar’da üstlenmiş olduğu Al Rayyan Yol Projesi’nde görevlendirilmek üzere ”SAHA MÜHENDİSİ” arıyoruz.* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun* Mesleğinde en az 3 yıl deneyimli* Altyapı tecrübesi olan* İyi seviyede İngilizce bilen* MS Office ve Autocad programlarına hakim 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE MÜDÜRÜ (SUUDİ ARABİSTAN) Suudi Arabistan Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
PROJE MÜDÜRÜ (SUUDİ ARABİSTAN)Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat’ın Suudi Arabistan projelerinde görevlendirmek üzere ”PROJE MÜDÜRÜ” arıyoruz.* Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun* Mesleğinde en az 15 yıl deneyimli* Raylı sistemler ve/veya istasyon inşaatlarında tecrübe sahibi * Prestijli projelerde Proje Müdürü/Proje Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış* Çok iyi derecede İngilizce* MS Office programlarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK RESSAM (KATAR) Katar Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
TEKNİK RESSAM (KATAR)Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat’ın Katar’da üstlenmiş olduğu Al Rayyan Yol Projesi’nde görevlendirilmek üzere ”TEKNİK RESSAM” arıyoruz.* Üniversitelerin inşaat fakültelerinden önlisans/lisans mezunu* Mesleğinde en az 5 yıl deneyimli * Karayolu, altyapı projeleri, betonarme ve toprak işleri projelerinde teknik ressam olarak görev yapmış,* İyi derecede İngilizce bilen* MS Office, Autocad, Autocad  Civil 3D programlarına hakim (tercihen kotlu modelleme konusunda tam hakimiyet) 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KONTRAT (HAK TALEBİ) MÜHENDİSİ (KATAR) Katar Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
KONTRAT (HAK TALEBİ) MÜHENDİSİ (KATAR)Doğuş İnşaat ve Ticaret A.Ş.
Doğuş İnşaat’ın Katar’da üstlenmiş olduğu Al Rayyan Yol Projesi’nde görevlendirilmek üzere ”KONTRAT (HAK TALEBİ) MÜHENDİSİ” arıyoruz.* Üniversitelerin İnşaat/ Elektrik /Makina  Mühendisliği bölümünden mezun* Minimum 5 yıl deneyimli, uluslar arası projelerde minimum 2 yıl Talep/Kontrat Yönetimi tecrübesi olan* Teklif hazırlama ve fiyatlandırma deneyimli* Çok iyi seviyede İngilizce bilen* MS Office ve Autocad programlarına hakim 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı