Doğuş Oto 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


“Doğuş Oto, temsil ettiği toplam 6 marka için İstanbul, Ankara ve Bursa illerinde yeni araç,ikinci el araç, yedek parça, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetleriyle beraber müşterilerine, sigorta ve finansman hizmetleri sunmaktadır. Bir Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. markası olan Oto-Fix, düşük maliyetli ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen bir servis organizasyonudur.”

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.dogusoto.comDoğuş Oto İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 44
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü, Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip İŞKUR projesi kapsamında değerlendirilmek üzere " Müşteri Danışmanı" aranmaktadır.Tercihen Üniversite veya MYO mezunu, İnsan ilişkileri kuvvetli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Servis Mühendisi (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğünde görevlendirilmek üzere "Servis Mühendisi" aramaktayız.Üniversitelerin Makina, Elektrik-Elektronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Ototmotiv Sektöründe deneyimli, İngilizce ve/ veya Almanca bilen, Tercihen iş güvenliği konusunda "C" sınıfı belgeye sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Servis Danışmanı" aramaktayız. Lisans veya önlisans mezunu (Tercihen MYO Otomotiv bölümü), Otomotiv sektöründe Satış Sonrası Hizmetler alanında deneyimli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, dış görünümüne özen gösteren, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olma şartı aranmaktadır. (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere “Mekanik Teknisyeni”aramaktayız. MYO Otomotiv, EML Motor veya Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe Mekanik Teknisyeni olarak en az  2-3 yıl deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Kaporta Teknisyeni (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Ustalık belgesi olan (Meslek Lisesi mezuniyeti olmayan adaylar için) Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Garanti Elemanı (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Garanti Elemanı (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun "Garanti Elemanı" aramaktayız.Minimum MYO mezunu (Tercihen Otomotiv, Otomotiv Öğretmenliği vb.) İyi derecede İngilizce bilen Garanti uygulamalarında tercihen 2 yıl tecrübeli MS Office uygulamalarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Esenyurt)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Esenyurt Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Müşteri Danışmanı" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunu,Tercihen müşteri danışmanlığı ya da çağrı merkezi deneyimi bulunan,MS Office uygulamalarına hakim, İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,Tercihen ingilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı (Doğuş Oto Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto
İnsan Kaynakları Uzmanı (Doğuş Oto Esenyurt)Doğuş Oto
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Esenyurt Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "İnsan Kaynakları Uzmanı" aramaktayız.Tercihen, üniversitelerin Mühendislik / İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden lisans derecesinde mezun,İnsan Kaynakları alanında işe alım konusunda en az 2 yıl deneyimli, Sistematik ve analitik düşünce sahibi, Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşkur Kursiyeri (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto
İşkur Kursiyeri (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğünde,  İŞKUR - İşbaşı Eğitim Programı kapsamında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun 'Kursiyer' aramaktayız.Önlisans veya Lisans mezunu, (Otomotiv, Mühendislik, Sosyal Bilimler vb.) Son 3 ay içerisinde çalışmamış olan, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Yaklaşık 3 ay süresince, haftanın 5 günü tam zamanlı olarak çalışabilecek, İletişim becerileri yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren bir ortama uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim.
Stajyer        İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin Etimesgut Bölge Direktörlüğü, Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Bölümü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip İŞKUR  İş Başı Eğitim Programı kapsamında "Belirli Süreli Müşteri Danışmanı" aranmaktadır.*Tercihen Üniversite veya MYO mezunu,*Son 1 ay içerisinde sigorta girişi olmayan, İŞKUR İşbaşı Eğitim Programından yararlanmamış,*28 yaşını aşmamış,*Otomotiv sektöründe deneyim sahibi olmayı isteyen,*İnsan ilişkileri kuvvetli,*Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,*MS Office uygulamalarını kullanabilen,*Tercihen İngilizce bilen.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (DOD Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
2. El Satış Danışmanı (DOD Esenyurt)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Esenyurt Bölge Direktörlüğü DOD Perakende Yönetimi bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip “2. El Satış Danışmanı”aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Elemanı (Doğuş Oto Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Garanti Elemanı (Doğuş Oto Esenyurt)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş Esenyurt Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip"Garanti Elemanı" aramaktayız. Minimum MYO mezunu,  Garanti uygulamalarında tercihen 2 yıl tecrübeli,  Planlı çalışma ve organizasyon becerileri gelişmiş, Analitik, iletişim becerileri kuvvetli,  İngilizce bilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Esenyurt)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Esenyurt Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Servis Danışmanı' aramaktayız.Lisans veya ön lisans mezunu (Tercihen MYO Otomotiv bölümü), Otomotiv sektöründe Satış Sonrası Hizmetler alanında deneyimli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, dış görünümüne özen gösteren, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Esenyurt)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Esenyurt Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Mekanik Teknisyeni' aramaktayız.Tercihen meslek lisesi veya MYO motor bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe Mekanik alanında en az 3 (üç) yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip "Satış Danışmanı" arıyoruz. Lisans mezunu, Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, iletişimi kuvvetli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde 'Satış Sonrası Hizmetler Departmanında' görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun  “Müşteri Danışmanı” aramaktayız.Tercihen Lisans mezunu Tercihen müşteri danışmanlığı ya da  çağrı merkezi deneyimi bulunan MS Office uygulamalarına hakim İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü Takım çalışmasına yatkın Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek Tercihen İngilizce bilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS DANIŞMANI (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Oto
SERVİS DANIŞMANI (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Servis Danışmanı' aramaktayız.Lisans veya ön lisans mezunu (Tercihen MYO Otomotiv bölümü), Otomotiv sektöründe Satış Sonrası Hizmetler alanında deneyimli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, dış görünümüne özen gösteren, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Oto
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Satış Danışmanı" aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Belirli Süreli Vezne Elemanı (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto
Belirli Süreli Vezne Elemanı (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto A.Ş.'nin Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Belirli Süreli Vezne Elemanı" aramaktayız.- Tercihen Üniversite mezunu- Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli- MS Office uygulamalarına hakim- Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TESLİMAT YETKİLİSİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto
TESLİMAT YETKİLİSİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto Paz. ve Tic. A.Ş.'nin Maslak şubesinde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Teslimat Yetkilisi' aramaktayız.* Lisans mezunu* Otomotiv sektöründe, benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli* Planlama, organizasyon, koordinasyon ve iş takibi becerilerine sahip * İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, takım çalışmasına yatkın* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek* İyi derecede ingilizce bilen* B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ DEPO ELEMANI (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto
ENGELLİ DEPO ELEMANI (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin Maslak Bölge Direktörlüğü'nde,  Yedek Parça Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun 'Depo Elemanı' arıyoruz.Tercihen Lise mezunu, Depo mal kabul, sayım ve sevkiyat konularında deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİNA BAKIM TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto
BİNA BAKIM TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere “Bina Bakım Teknisyeni” aramaktayız.Meslek lisesi ya da MYO elektrik bölümü mezunu, Benzeri tesislerde bakım-onarım projelerinde görev almış, tercihen elektrik tesisatı konusunda deneyimliTempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü Mali İşler Departmanı'nda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun ''Muhasebe Uzman Yardımcısı'' aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Muhasebe alanında en az 1 yıl  tecrübe sahibi MS Office programlarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) 28 yaşını aşmamış Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO ETİMESGUT) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
MEKANİK TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO ETİMESGUT)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,* EML Motor bölümü ve Otomotiv MYO mezunu,* Otomotiv sektöründe Mekanik alanında en az 3 yıl deneyimli,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış“Mekanik Teknisyeni” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Oto
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Mekanik Teknisyeni' aramaktayız.Tercihen meslek lisesi veya MYO motor bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe Mekanik alanında en az 2 (iki) yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS MÜHENDİSİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto
SERVİS MÜHENDİSİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto Maslak Bölgemizde görevlendirilmek üzere "Servis Mühendisi" aramaktayız. Üniversitelerin Makina, Elektrik-Elektronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Ototmotiv Sektöründe deneyimli, İngilizce ve/ veya Almanca bilen, Tercihen iş güvenliği konusunda "C" sınıfı belgeye sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YEDEK PARÇA ELEMANI (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto
YEDEK PARÇA ELEMANI (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun 'Yedek Parça Elemanı' aramaktayız.Minimum MYO mezunu  Konusunda en az 2 yıl deneyimli  MS Office uygulamalarına hakim  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAPORTA TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
KAPORTA TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun  “Kaporta Teknisyeni” aramaktayız.Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Ustalık belgesi olan (Meslek Lisesi mezuniyeti olmayan adaylar için) Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYA TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
BOYA TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun "Boya Teknisyeni" aramaktayız.Tercihen Meslek Lisesi mezunu Otomotiv Sektöründe boya alanında minimum 2 yıl deneyimli Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vezne Elemanı (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto
Vezne Elemanı (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto
Doğuş Oto Kartal Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun 'Vezne Elemanı' aramaktayız.En az MYO Mezunu Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (DOD Kartal) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
2. El Satış Danışmanı (DOD Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Kartal Bölge Direktörlüğü DOD Perakende Yönetimi bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip “2. El Satış Danışmanı”aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KAPORTA TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
KAPORTA TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,Otomotiv sektöründe Kaporta alanında en az 2 yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), “Kaporta Teknisyeni” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VEZNE ELEMANI (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto
VEZNE ELEMANI (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) "Vezne Elemanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto
SATIŞ DANIŞMANI (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere;4 yıllık Üniversite mezunu, En az 2 yıl satış tecrübesi olan, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)."Satış Danışmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYA TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto
BOYA TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,Otomotiv sektöründe Boya alanında en az 2 yıl deneyimli, Tempolu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). "Boya Teknisyeni" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
MEKANİK TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,* EML Motor bölümü ve tercihen Otomotiv MYO mezunu,* Otomotiv sektöründe Mekanik alanında en az 2 yıl deneyimli,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış,“Mekanik Teknisyeni” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dispozisyon Elemanı (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto
Dispozisyon Elemanı (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto
Doğuş Oto Kartal Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun 'Dispozisyon Elemanı' aramaktayız.Üniversitelerin Ön Lisans bölümlerinden mezun, tercihen Otomotiv bölümü mezunuBenzer pozisyonlarda deneyimli Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecekMS Office uygulamalarına hakim B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilenAskerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Kartal Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun  “Müşteri Danışmanı” aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya MYO mezunuTercihen müşteri danışmanlığı ya da  çağrı merkezi deneyimi bulunanMS Office uygulamalarına hakim İletişim yönü güçlü ve güler yüzlü Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecekTercihen İngilizce bilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Boya Teknisyeni (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Kartal Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun "Boya Teknisyeni" aramaktayız.Meslek Lisesi mezunu Otomotiv Sektöründe boya alanında minimum 3 yıl deneyimli Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama A.Ş'nin Kartal Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere 'Mekanik Teknisyeni' aramaktayız.Tercihen meslek lisesi veya MYO motor bölümü mezunu Otomotiv sektöründe Mekanik alanında minimum 2 yıl deneyimli Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere "Servis Danışmanları" aramaktayız.* Lisans veya önlisans mezunu (Tercihen MYO Otomotiv bölümü),* 30 yaşını aşmamış,* Tercihen otomotiv sektöründe deneyimli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* MS Office uygulamalarına hakim.* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SERVİS DANIŞMANI (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
SERVİS DANIŞMANI (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,* Makine Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği veya Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun,* Tercihen otomotiv sektöründe deneyimli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* MS Office uygulamalarına hakim.* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).'Servis Danışmanı' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RESEPSİYONİST (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto
RESEPSİYONİST (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, * 4 yıllık üniversite mezunu,* İnsan ilişkilerinde başarılı ve prezantabl,* MS Office uygulamalarına hakim,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* MS Office uygulamalarını kullanabilen,* Tercihen İngilizce bilen,'Resepsiyonist' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Filo) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Filo)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Filo Satış Bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Satış Danışmanı" aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı