Doğuş Oto 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


“Doğuş Oto, temsil ettiği toplam 6 marka için İstanbul, Ankara ve Bursa illerinde yeni araç,ikinci el araç, yedek parça, aksesuar satışı ve satış sonrası hizmetleriyle beraber müşterilerine, sigorta ve finansman hizmetleri sunmaktadır. Bir Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. markası olan Oto-Fix, düşük maliyetli ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen bir servis organizasyonudur.”

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.dogusoto.comDoğuş Oto İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 43
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TESLİMAT YETKİLİSİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
TESLİMAT YETKİLİSİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Paz. ve Tic. A.Ş.'nin Maslak şubesinde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Teslimat Yetkilisi' aramaktayız.* Tercihen Otomotiv bölümü mezunu* Otomotiv sektöründe, benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli* Planlama, organizasyon, koordinasyon ve iş takibi becerilerine sahip * İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, takım çalışmasına yatkın* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek* İyi derecede ingilizce bilen* B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS DANIŞMANI (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
SERVİS DANIŞMANI (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Servis Danışmanı' aramaktayız.Lisans veya ön lisans mezunu (Tercihen MYO Otomotiv bölümü), Otomotiv sektöründe Satış Sonrası Hizmetler alanında deneyimli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, dış görünümüne özen gösteren, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Satış Danışmanı" aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Mekanik Teknisyeni' aramaktayız.Tercihen meslek lisesi veya MYO motor bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe Mekanik alanında en az 2 (iki) yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ELEMANI (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ELEMANI (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun 'Müşteri İlişkileri Elemanı' aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen otomotiv sektöründe benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyime sahip MS Office uygulamalarına hakim Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek İletişim ve problem çözme becerileri kuvvetli Askerliği en az 1 yıl tecilli (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2. EL SATIŞ YETKİLİSİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
2. EL SATIŞ YETKİLİSİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere “2. El Satış Yetkilisi” arıyoruz.4 yıllık Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe en az 5 yıl satış tecrübesine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip,Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli,Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNOLOJİ DANIŞMANI (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
TEKNOLOJİ DANIŞMANI (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin Maslak Bölge Direktörlüğü'ne bağlı İstinye Park Audi City Showroom'unda görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Teknoloji Danışmanı' aramaktayız. Üniversite mezunu, İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli, Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık,Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, İngilizce bilgisi iyi seviyede olan, MS Office uygulamalarına hâkim, Erkek adaylar için en az 1 yıl askerliği tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Maslak/Porsche) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Maslak/Porsche)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Porsche Satış Danışmanı" aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Belirli Süreli Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Maslak İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Belirli Süreli Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto MaslakDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun 'Belirli Süreli Müşteri Danışmanı' aramaktayız. Tercihen Üniversitelerin herhangi bir bölümünde son sınıfta okuyan veya üniversiteden yeni mezunİletişim becerileri yüksek Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren bir ortama uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarına hakim
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İKRAM GÖREVLİSİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
İKRAM GÖREVLİSİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Maslak Bölge Diröktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere ;Otel, restaurant, kafe vb. iş yerlerinde en az 1 yıl iş deneyimine sahip, Güler yüzlü, dış görünüşüne özen gösteren, Sağlık ve hijyen kurallarına dikkat eden,  İkram Görevlisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
ELEKTRİK TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun  “Elektrik Teknisyeni” aramaktayız. Meslek Lisesi (Elektrik) veya MYO mezunu Otomotiv Sektöründe minimum 2 yıl deneyimli Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış veya min. 1 yıl tecilli (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BOYA TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
BOYA TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun "Boya Teknisyeni" aramaktayız.Tercihen Meslek Lisesi mezunu Otomotiv Sektöründe boya alanında minimum 2 yıl deneyimli Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO ETİMESGUT) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
MEKANİK TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO ETİMESGUT)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,* EML Motor bölümü ve Otomotiv MYO mezunu,* Otomotiv sektöründe Mekanik alanında en az 3 yıl deneyimli,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış“Mekanik Teknisyeni” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
VEZNE ELEMANI (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
VEZNE ELEMANI (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) "Vezne Elemanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİNA BAKIM TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
BİNA BAKIM TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere “Bina Bakım Teknisyeni” aramaktayız.Meslek lisesi ya da MYO elektrik bölümü mezunu, Benzeri tesislerde bakım-onarım projelerinde görev almış, tercihen elektrik tesisatı konusunda deneyimliTempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Bazlı Stajyer (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Proje Bazlı Stajyer (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Kartal Bölge Direktörlüğü, Satış Sonrası Hizmetleri Bölümü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun 'Proje Bazlı Stajyer' aramaktayız. Minimum MYO mezunu,  5 ay süresince ve haftanın tercihen 4-5 günü tam zamanlı destek verebilecek, İletişim becerileri yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren bir ortama uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarına hakim
Stajyer        İlan Detayı
Belirli Süreli Müşteri Danışmanı (Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Belirli Süreli Müşteri Danışmanı (Esenyurt)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin Esenyurt Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Belirli Süreli Müşteri Danışmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin herhangi bir bölümünde son sınıfta okuyan veya üniversiteden yeni mezun,Haftanın 5 günü tam zamanlı destek verebilecek, İletişim becerileri yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren bir ortama uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
2. EL SATIN ALMA DANIŞMANI (Doğuş Oto Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
2. EL SATIN ALMA DANIŞMANI (Doğuş Oto Esenyurt)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Esenyurt Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere “2. El Satın Alma Danışmanı” arıyoruz.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Otomotiv sektöründe alım satım tecrübesine sahip ve kariyerini bu sektörde yönlendirmek isteyen,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Raporlama Uzmanı (DOD Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Planlama ve Raporlama Uzmanı (DOD Esenyurt)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Esenyurt Bölge Direktörlüğü DOD Perakende Yönetimi bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip “Planlama ve Raporlama Uzmanı”aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,MS Office uygulamalarını çok iyi seviyede kullanabilen,İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Esenyurt)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Esenyurt Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Satış Danışmanı" aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Esenyurt) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Esenyurt)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Esenyurt Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Servis Danışmanı' aramaktayız.Lisans veya ön lisans mezunu (Tercihen MYO Otomotiv bölümü), Otomotiv sektöründe Satış Sonrası Hizmetler alanında deneyimli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, dış görünümüne özen gösteren, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ DANIŞMANI (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
SATIŞ DANIŞMANI (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere;4 yıllık Üniversite mezunu, En az 2 yıl satış tecrübesi olan, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). "Satış Danışmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
MEKANİK TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,* EML Motor bölümü ve tercihen Otomotiv MYO mezunu,* Otomotiv sektöründe Mekanik alanında en az 2 yıl deneyimli,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış,“Mekanik Teknisyeni” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KAPORTA TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
KAPORTA TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,Otomotiv sektöründe Kaporta alanında en az 2 yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), “Kaporta Teknisyeni” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BOYA TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
BOYA TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere,Otomotiv sektöründe Boya alanında en az 2 yıl deneyimli, Tempolu çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). "Boya Teknisyeni" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama A.Ş'nin Kartal Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere 'Mekanik Teknisyeni' aramaktayız.Tercihen meslek lisesi veya MYO motor bölümü mezunu Otomotiv sektöründe Mekanik alanında minimum 2 yıl deneyimli Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Kartal Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun "Servis Danışmanı" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Otomotiv sektöründe en az 1 yıl deneyim sahibi Tempolu ve yoğun ilişki yönetimini gerektiren ortama uyum sağlayabilecek MS Office uygulamalarına hakim B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Kartal Bölge Direktörlüğünde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip “Satış Danışmanı”aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Boya Teknisyeni (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Kartal Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun "Boya Teknisyeni" aramaktayız.Meslek Lisesi mezunu Otomotiv Sektöründe boya alanında minimum 3 yıl deneyimli Tempolu çalışma düzenine uyum sağlayabilecek  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Takip Elemanı (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Sigorta Takip Elemanı (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Kartal Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere 'Sigorta Takip Elemanı' arıyoruz.* Tercihen minimum Önlisans mezunu,* Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,* Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim,* MS Office uygulamalarına hakim,* İnsan ilişkilerinde başarılı, * Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER EĞİTİM YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
SATIŞ SONRASI HİZMETLER EĞİTİM YETKİLİSİDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip “Satış Sonrası Hizmetler Eğitim Yetkilisi” aramaktayız.Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği veya Otomotiv Öğretmenliği bölümlerinden mezun,Eğitmen olarak en az 3 yıl deneyime sahip, Sunum ve iletişim becerileri kuvvetli, Proje yönetimi uygulamaları konusunda bilgili, Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, Planlama ve organizasyon becerisi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BELİRLİ SÜRELİ MÜŞTERİ DANIŞMANI (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
BELİRLİ SÜRELİ MÜŞTERİ DANIŞMANI (DOĞUŞ OTO BURSA)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun 'Belirli Süreli Müşteri Danışmanı' aramaktayız. Üniversitelerin herhangi bir bölümünde son sınıfta okuyan veya üniversiteden yeni mezunİletişim becerileri yüksek Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren bir ortama uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarına hakim
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Servis Danışmanı (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Servis Danışmanı" aramaktayız. Lisans veya önlisans mezunu (Tercihen MYO Otomotiv bölümü), Otomotiv sektöründe Satış Sonrası Hizmetler alanında deneyimli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, dış görünümüne özen gösteren, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olma şartı aranmaktadır. (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari İşler Elemanı (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
İdari İşler Elemanı (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü bünyesinde  görevlendirilmek üzere ''İdari İşler Elemanı'' aramaktayız.Üniversite mezunu, İdari işler konusunda deneyimli, MS Office programlarına hakim, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İletişim becerisi yüksek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Satış Danışmanı (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip "Satış Danışmanı" arıyoruz. Lisans mezunu, Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, iletişimi kuvvetli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı(DOP Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
2. El Satış Danışmanı(DOP Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere "2. El Satış Danışmanı" arıyoruz. * Üniversite mezunu,* 30 yaşını aşmamış,* Tercihen Otomotiv satışı ve 2. El araç satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzmanı (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden Doğuş Oto’nun Ankara şubelerinde görevlendirilmek üzere 'İnsan Kaynakları Uzmanı' aramaktayız.Üniversitelerin Mühendislik / İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,Insan Kaynakları alanında işe alım konusunda en az 2 yıl deneyimli, Sistematik ve analitik düşünce sahibi, Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik Hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Çankaya) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Teknisyeni (Doğuş Oto Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere “Mekanik Teknisyeni”aramaktayız. MYO Otomotiv, EML Motor veya Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe Mekanik Teknisyeni olarak en az  2-3 yıl deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Satın Alma UzmanıDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Esenyurt Bölge Direktörlüğü DOD Perakende Yönetimi bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip “2. El Satınalma Uzmanı”aramaktayız.Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv sektöründe Satınalma deneyimi olan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KAPORTA TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
KAPORTA TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun  “Kaporta Teknisyeni” aramaktayız.Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Ustalık belgesi olan (Meslek Lisesi mezuniyeti olmayan adaylar için) Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BELİRLİ SÜRELİ SİGORTA TAKİP ELEMANI Bursa Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
BELİRLİ SÜRELİ SİGORTA TAKİP ELEMANIDoğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Bursa Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere 'Sigorta Takip Elemanı' arıyoruz.* Lisans veya Önlisans mezunu,* Benzer pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli,* Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim,* MS Office uygulamalarına hakim,* İnsan ilişkilerinde başarılı ve prezantabl,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE BAZLI İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ(Çankaya) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
PROJE BAZLI İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ(Çankaya)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü ,  İnsan Kaynakları Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde okuyup, devam zorunluluğu bulunmayan ya da yeni mezun,Haftanın 5 tam günü staja gelebilecek, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İşe alım alanında deneyim kazanmak konusunda istekli,  'Proje Bazlı İnsan Kaynakları Stajyeri' aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
Engelli Genel Başvuru (Doğuş Oto Kartal) İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Engelli Genel Başvuru (Doğuş Oto Kartal)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin Kartal Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Tercihen en az MYO mezunu, Minimum 1 yıl iş deneyimi olan, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, İşkur'a kayıtlı, En az %40 oranında engelli raporu bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı