Takip Et
Paylaş


Doğuş Otomotiv 

Şirket Bilgileri

www.dogusotomotiv.com.tr 


DOĞUŞ OTOMOTİV HAKKINDA

 

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vizyonuyla iş planları oluşturan Doğuş Otomotiv, otomotiv değer zincirinin her alanında var olmayı kurumsal stratejisinin temel dayanağı olarak nitelendirmektedir.

 

Türkiye'nin lider otomotiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biri olan Doğuş Otomotiv

 

  • binek araç
  • hafif ticari araç
  • ağır vasıta
  • endüstriyel ve deniz motorları
  • termal kontrol sistemleri

 

pazarlarında 15 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti, SEAT, Skoda, Scania, Krone ve Meiller markalarının 80'e yakın modelini Türkiye otomotiv pazarına sunmaktadır. Ayrıca, endüstriyel ve deniz motorları pazarında VW Marine ile Scania Engines markalarının ve termal kontrol sistemleri pazarında Thermo King markasının temsilcisidir.

 

Temsil ettiği markalarının satış-servis-yedek parça hizmetlerini ülke geneline yayılmış geniş hizmet ağıyla sağlayan Doğuş Otomotiv, Volkswagen Grubu’na bağlı tüm markaları çatısı altında bulunduran dünyadaki tek şirkettir.

 

Türkiye'nin en geniş yetkili satıcı ve servis ağlarından birine sahip olan Doğuş Otomotiv, 500’ü aşkınkontak noktasından oluşan teşkilatı ile koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı hizmet sunmaktadır.

 

Büyüme yol haritasını, otomotiv değer zincirinin tüm halkalarında verimli ve kârlı bir şekilde var olmak üzerine yapılandıran Doğuş Otomotiv, ithalat ve distribütörlük iş alanlarının yanı sıra perakende, otomotiv finansmanı, yedek parça ve aksesuvar ticareti, lojistik ve müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, filo kiralama, hızlı servis, araç muayene ve sigortacılık gibi tamamlayıcı hizmet alanlarında da faaliyet göstermektedir.

 

Doğuş Otomotiv, değer zincirinin önemli bir halkası olarak nitelendirdiği üretimde de ilk adımlarını atmıştır. Distribütörü olduğu, dünyanın önde gelen damper üreticisi Meiller ortaklığında 2008’de açılışını yaptığı “Meiller Doğuş Damper Fabrikası”nın ardından  “Krone Doğuş Treyler Fabrikası”nın temel atma töreni gerçekleştirilmiştir

 

Doğuş Otomotiv, Volkswagen  AG ile işbirliğini uluslararası platforma taşıyarak 2009 yılında İsviçre’nin Lozan şehrinde “D-Auto Suisse SA” ismi ile Porsche yetkili satış ve servis merkezini hizmete açmıştır.

Ülkemizin en çok güven duyulan markaları arasında sağlam bir yere sahip olan Doğuş Otomotiv, kuruluşundan bu yana kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş, yaratıcı ve dinamik bir hizmet sürecini sürekli kılmıştır.

 

Türkiye'nin önde gelen otomotiv distribütörü Doğuş Otomotiv, 2009 yılında "Capital 500" ve "Fortune 500" sıralamalarında ilk 50 içinde yer almıştır. Doğuş Otomotiv aynı zamanda İMKB 100'de en büyük 25 şirket arasında bulunmaktadır.

 

Doğuş Otomotiv, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında öncü özellikte ve örnek teşkil eden projeler geliştirmektedir. “Trafik Hayattır” sloganıyla tek bir çatı altında topladığı sosyal sorumluluk çalışmaları Türk halkının ve özellikle de genç neslin trafik konusundaki genel sorumluluk, bilinç ve farkındalığını artırma amacını taşımaktadır.

 

Doğuş Otomotiv; finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu'nun bir üyesidir. 2004 yılında halka arz edilen Doğuş Otomotiv hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) işlem görmektedir.

 Doğuş Otomotiv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 64
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YENİ MEZUN İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
YENİ MEZUNDoğuş Otomotiv
VW Grubu bünyesindeki 12 uluslararası markanın temsilcisi olan Doğuş Otomotiv, kendine güvenen, öğrenmeye istekli ve otomotiv sektörüne ilgi duyan yol arkadaşları arıyor!Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerisi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, gelişmeye ve değişime açık, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM YETKİLİSİ (AUDI) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
TEKNİK EĞİTİM YETKİLİSİ (AUDI)Doğuş Otomotiv
AUDI markası Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, AUDI Satış Sonrası Hizmetler Departmanı’na bağlı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektörüne ilgi duyan ve sektörde teknik eğitim alanında en az 5 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi,           'Satış Sonrası Hizmetler Teknik Eğitim Yetkilisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYERDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin farklı departmanlarında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi5 ay süresince ve haftanın en az 3 gün, tam zamanlı destek verebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri çok yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim,  ‘Proje Bazlı Stajyer’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu(Şahintaş-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu(Şahintaş-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Müdürü (Nasuhbeyoğlu Otomotiv-Ordu) Ordu Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Nasuhbeyoğlu Otomotiv-Ordu)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ordu Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Nasuhbeyoğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü(Bahadır Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Müdürü(Bahadır Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv' de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen Ekonomi, İşletme, Maliye vb.bölümlerinden mezun, Tercihen Otomotiv sektöründe olmak üzere Muhasebe alanında en az 5 yıl deneyimli,Ekip yönetimi deneyimi olan, tercihen denetim sektöründe tecrübeli, Genel muhasebe, maliyet muhasebesi, yönetim muhasebesi, finans yönetimi, bütçeleme ve raporlama, süreçlerinde tecrübeli,MS Office programlarına çok iyi derecede hakim, Logo Muhasebe Programı'nı bilen, Muhasebe Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Bahadır Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu (Bahadır Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,Muhasebe alanında deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Acarlar Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Acarlar Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Yetkilisi (Acarlar Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Atölye Yetkilisi (Acarlar Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzereTercihen üniversitelerin Otomotiv bölümünden mezunu, Otomotiv sektöründe arıza tespiti ve onarımı konusunda deneyimli, Test cihazları kullanımı konusunda bilgili ve yeni sistemleri öğrenme konusunda istekli,Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Atölye Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Özön Otomotiv-Samsun) Samsun Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Özön Otomotiv-Samsun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Samsun Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunuOtomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimliB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu-Elis Otomotiv-Kahramanmaraş Kahramanmaraş Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Destek Sorumlusu-Elis Otomotiv-KahramanmaraşDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kahramanmaraş Skoda Yetkili Satıcısı Elis Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Temel muhasebe bilgileri konusunda tecrübe sahibi Otomotiv sektöründe satış destek alanında deneyimli, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Satış Destek Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Terchen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),  Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adapazarı Scania Yetkili Satıcısı Koçaslan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adapazarı Scania Yetkili Satıcısı Koçaslan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Demoto Otomotiv-Afyon) Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Demoto Otomotiv-Afyon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Afyon Volkswagen Yetkilisi Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,En az Meslek Yüksek Okulu (ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe aktif araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Asil Oto-Eskişehir) Eskişehir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Asil Oto-Eskişehir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Eskişehir Volkswagen Yetkili Satıcısı Asil Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Otomotiv sektörü içerisinde müşteri ilişkileri alanında tecrübeli, Müşteri şikayet ve memnuniyeti konusunda deneyim sahibi, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) , Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Tamaş Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Tamaş Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Terchen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),  Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Yetkilisi (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  * Üniversite mezunu,* Otomotiv sektöründe ticari araç satışı alanında en az 5 yıl satış tecrübesine sahip,* İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip,* Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli,* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı-Bahadır Otomotiv-Trabzon Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı-Bahadır Otomotiv-TrabzonDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan ve iletişim odaklı, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni-Bahadır Otomotiv-Trabzon Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni-Bahadır Otomotiv-TrabzonDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni-Bahadır Otomotiv-Trabzon Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni-Bahadır Otomotiv-TrabzonDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Formen (Bahadır Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Formen (Bahadır Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı BahadırOtomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen MYO Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektörü içerisinde en az 5 yıl servis deneyimi olan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,  Mekanik Formen arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Bahadır Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Bahadır Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),   Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Bahadır Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Bahadır Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Kavi Otomotiv-Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Kavi Otomotiv-Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Skoda Yetkili Satıcısı Kavi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için), "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Eskihisar Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Eskihisar Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkswagen Yetkili Satıcısı Eskihisar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),   Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Alvin Otomotiv-Antalya) Antalya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Alvin Otomotiv-Antalya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Antalya-Konyaaltı Volkswagen Yetkili Satıcısı Alvin Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ağır vasıta araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için) Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Demoto Otomotiv Afyon-Kütahya) Afyon, Kütahya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Demoto Otomotiv Afyon-Kütahya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Afyon ve Kütahya Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (KCR Otomotiv-Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (KCR Otomotiv-Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ağır vasıta araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için) Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Koordinatörü(Batı Otomotiv-Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Koordinatörü(Batı Otomotiv-Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv' de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Satış Koordinatörü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Batı Otomotiv-Uşak) Uşak Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Batı Otomotiv-Uşak)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Uşak Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Batı Otomotiv-Uşak) Uşak Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Batı Otomotiv-Uşak)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Uşak Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunuOtomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimliB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı(Batı Otomotiv-Uşak) Uşak Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı(Batı Otomotiv-Uşak)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Uşak Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Vimsa Otomotiv-Adıyaman) Adıyaman Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Vimsa Otomotiv-Adıyaman)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adıyaman Volkswagen Yetkili Satıcısı Vimsa Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),   Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı (Erel Otomotiv) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı (Erel Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen ve tercihen bu alanda staj deneyimi bulunan,Raporlama ve sistem geliştirme süreçlerine katkıda bulunabilecek,  MS Office programlarına hakim,  Analitik düşünme ve planlama becerileri gelişmiş "İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CRM Sorumlusu (Acarlar-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
CRM Sorumlusu (Acarlar-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,Tercihen üniversite mezunu, Müşteri şikayet ve memnuniyeti konusunda deneyim sahibi, Müşteri verisi yönetimi konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), CRM Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Tamaş Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Tamaş Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhaberat Görevlisi-Erel-İstanbul İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhaberat Görevlisi-Erel-İstanbulDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az lise tercihen, Meslek Yüksek Okulu mezunu  Daha önce veri giriş ve operasyon deneyimi olan Ms Office programlarını aktif olarak kullanabilen Ofis araç ve gereçlerini kullanma konusunda bilgi sahibi olan, Muhaberat Görevlisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Yetkilisi (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Satış Yetkilisi (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  * Üniversite mezunu,* Otomotiv sektöründe filo araç satışı alanında en az 5 yıl satış tecrübesine sahip,* İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip,* Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli,* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Filo Satış Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PDI Teknisyeni (Özön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
PDI Teknisyeni (Özön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü, Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Tercihen otomotiv kalite kontrol ve PDI konusunda en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), PDI Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Elis Otomotiv-Kahramanmaraş) Kahramanmaraş Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Elis Otomotiv-Kahramanmaraş)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kahramanmaraş VW Yetkili Satıcısı Elis Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetleri alanında en az 5 yıl tecrübeli,MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (Kcr Otomotiv) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (Kcr Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü) mezun,Personel özlük işleri ve bordro konusunda en az 3 yıl deneyimli, İş Kanunu (4857), SGK Kanunu (5510) ve mevzuat konusunda uygulamalar düzeyinde bilgi sahibi,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Sorumlusu (İncar Otomotiv-Kayseri) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Garanti Sorumlusu (İncar Otomotiv-Kayseri)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kayseri Skoda Yetkili Satıcısı İncar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe garanti üzerine tecrübe sahibi olan, Analitik düşünme ,organizasyon ve iletişim yeteneğine sahip , MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Garanti Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (İncar Otomotiv-Kayseri) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (İncar Otomotiv-Kayseri)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kayseri Skoda Yetkili Satıcısı İncar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetleri alanında en az 5 yıl tecrübeli,MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Vale (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Vale (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzereLise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Vale aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Başaran Otomotiv-Isparta) Isparta Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Başaran Otomotiv-Isparta)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Isparta Volkswagen Yetkili Satıcısı Başaran Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Başaran Otomotiv-Isparta) Isparta Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Başaran Otomotiv-Isparta)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Isparta Volkswagen Yetkili Satıcısı Başaran Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Vimsa Otomotiv - Adıyaman) Adıyaman Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Vimsa Otomotiv - Adıyaman)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adıyaman Volkswagen Yetkili Satıcısı Vimsa Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Özaltın Otomotiv-Kayseri) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Özaltın Otomotiv-Kayseri)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kayseri Scania Yetkili Satıcısı Özaltın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç satışı konusunda deneyimli,Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (Opat-Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (Opat-Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Volkswagen Yetkili Satıcısı Opat Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü) mezun,Personel özlük işleri ve bordro konusunda en az 3 yıl deneyimli, İş Kanunu (4857), SGK Kanunu (5510) ve mevzuat konusunda uygulamalar düzeyinde bilgi sahibi,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Polat Otomotiv-Elazığ) Elazığ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Polat Otomotiv-Elazığ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elazığ Volkswagen Yetkili Satıcısı Polat Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor bölümü mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),   Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Lena Otomotiv-Bodrum) Muğla Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Lena Otomotiv-Bodrum)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muğla / Bodrum Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Sorumlusu (Erel Otomotiv- İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Santral Sorumlusu (Erel Otomotiv- İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen yüksek okul mezunu Diksiyonu düzgün, akıcı ve anlaşılabilir konuşan, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Santral Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Ahlatcı Otomotiv-Çorum) Çorum Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Ahlatcı Otomotiv-Çorum)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çorum Volkswagen Yetkili Satıcısı Ahlatcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç satışı konusunda deneyimli,Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (ARM Otomotiv-Diyarbakır) Diyarbakır Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (ARM Otomotiv-Diyarbakır)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Diyarbakır Skoda Yetkili Satıcısı ARM Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (ARM Otomotiv-Diyarbakır) Diyarbakır Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (ARM Otomotiv-Diyarbakır)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Diyarbakır Skoda Yetkili Satıcısı ARM Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı