Doğuş Otomotiv 

Şirket Bilgileri

www.dogusotomotiv.com.tr 


DOĞUŞ OTOMOTİV HAKKINDA

 

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vizyonuyla iş planları oluşturan Doğuş Otomotiv, otomotiv değer zincirinin her alanında var olmayı kurumsal stratejisinin temel dayanağı olarak nitelendirmektedir.

 

Türkiye'nin lider otomotiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biri olan Doğuş Otomotiv

 

  • binek araç
  • hafif ticari araç
  • ağır vasıta
  • endüstriyel ve deniz motorları
  • termal kontrol sistemleri

 

pazarlarında 15 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti, SEAT, Skoda, Scania, Krone ve Meiller markalarının 80'e yakın modelini Türkiye otomotiv pazarına sunmaktadır. Ayrıca, endüstriyel ve deniz motorları pazarında VW Marine ile Scania Engines markalarının ve termal kontrol sistemleri pazarında Thermo King markasının temsilcisidir.

 

Temsil ettiği markalarının satış-servis-yedek parça hizmetlerini ülke geneline yayılmış geniş hizmet ağıyla sağlayan Doğuş Otomotiv, Volkswagen Grubu’na bağlı tüm markaları çatısı altında bulunduran dünyadaki tek şirkettir.

 

Türkiye'nin en geniş yetkili satıcı ve servis ağlarından birine sahip olan Doğuş Otomotiv, 500’ü aşkınkontak noktasından oluşan teşkilatı ile koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı hizmet sunmaktadır.

 

Büyüme yol haritasını, otomotiv değer zincirinin tüm halkalarında verimli ve kârlı bir şekilde var olmak üzerine yapılandıran Doğuş Otomotiv, ithalat ve distribütörlük iş alanlarının yanı sıra perakende, otomotiv finansmanı, yedek parça ve aksesuvar ticareti, lojistik ve müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, filo kiralama, hızlı servis, araç muayene ve sigortacılık gibi tamamlayıcı hizmet alanlarında da faaliyet göstermektedir.

 

Doğuş Otomotiv, değer zincirinin önemli bir halkası olarak nitelendirdiği üretimde de ilk adımlarını atmıştır. Distribütörü olduğu, dünyanın önde gelen damper üreticisi Meiller ortaklığında 2008’de açılışını yaptığı “Meiller Doğuş Damper Fabrikası”nın ardından  “Krone Doğuş Treyler Fabrikası”nın temel atma töreni gerçekleştirilmiştir

 

Doğuş Otomotiv, Volkswagen  AG ile işbirliğini uluslararası platforma taşıyarak 2009 yılında İsviçre’nin Lozan şehrinde “D-Auto Suisse SA” ismi ile Porsche yetkili satış ve servis merkezini hizmete açmıştır.

Ülkemizin en çok güven duyulan markaları arasında sağlam bir yere sahip olan Doğuş Otomotiv, kuruluşundan bu yana kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş, yaratıcı ve dinamik bir hizmet sürecini sürekli kılmıştır.

 

Türkiye'nin önde gelen otomotiv distribütörü Doğuş Otomotiv, 2009 yılında "Capital 500" ve "Fortune 500" sıralamalarında ilk 50 içinde yer almıştır. Doğuş Otomotiv aynı zamanda İMKB 100'de en büyük 25 şirket arasında bulunmaktadır.

 

Doğuş Otomotiv, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında öncü özellikte ve örnek teşkil eden projeler geliştirmektedir. “Trafik Hayattır” sloganıyla tek bir çatı altında topladığı sosyal sorumluluk çalışmaları Türk halkının ve özellikle de genç neslin trafik konusundaki genel sorumluluk, bilinç ve farkındalığını artırma amacını taşımaktadır.

 

Doğuş Otomotiv; finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu'nun bir üyesidir. 2004 yılında halka arz edilen Doğuş Otomotiv hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) işlem görmektedir.

 Doğuş Otomotiv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 108
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Servis Danışmanı (Otokur Otomotiv-Sakarya) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Otokur Otomotiv-Sakarya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sakarya Volkswagen Yetkili Satıcısı Otokur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Otokur Otomotiv-Sakarya) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Otokur Otomotiv-Sakarya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sakarya Volkswagen Yetkili Satıcısı Otokur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Kiralama Sorumlusu (Kayadibi Otomotiv) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Kiralama Sorumlusu (Kayadibi Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe filo kiralama konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DESTEK YÖNETİCİSİ (VW) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
TEKNİK DESTEK YÖNETİCİSİ (VW)Doğuş Otomotiv
VW Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,* Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden ya da Otomotiv bölümlerinden mezun,* Otomotiv alanında en az 5 yıl deneyimli,* Çok iyi derecede İngilizce bilen, * Çok iyi derecede Almanca bilen,* Analitik düşünce yapısına sahip,* Çözüm odaklı çalışabilen ve ikna kabiliyeti yüksek,* MS Office uygulamalarına hakim,* Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu,* Seyahat engeli bulunmayan,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi,* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)."Teknik Destek Yöneticisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL) Kocaeli, İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv
DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Şekerpınar Gebze'de bulunan Yedek Parça ve Lojistik Genel Müdürlüğü'nde  dönemsel olarak görevlendirilmek üzere,Lise mezunu, Depo mal kabul, sayım ve sevkiyat konularında deneyimli, Mesleki eğitim sertifikası bulunan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Tercihen Forklift Ehliyeti sahibi, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, ' Dönemsel Depo Elemanı' arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İŞYERİ HEMŞİRESİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'de İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Genel Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;Hemşirelik Sağlık Yüksekokulu bölümü mezunu, Bakanlıkça verilen İşyeri Hemşiresi / Sağlık Memuru sertifikası sahibi, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetine önem veren, İş yeri sağlığı ve iş güvenliği kanunu ve yasal mevzuata hâkim, Hastalık ve iş kazalarına ilk müdahale konularında tecrübeli, İşyeri hemşireliği konusunda en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, "İşyeri Hemşiresi” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Stratejik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü Müşteri İlişkileri Yönetimi Bölümü'nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS), Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya İstatistik bölümlerinden mezun,Otomotiv sektöründe veya Müşteri İlişklieri (CRM) alanında en az 5 yıl deneyimli,Analitik yönü kuvvetli, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), "Müşteri İlişkileri Yönetimi Yöneticisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI KOORDİNASYON UZMANI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İNSAN KAYNAKLARI KOORDİNASYON UZMANIDoğuş Otomotiv
Üniversitelerin tercihen Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları süreçlerine hâkim; proje yönetimi ve koordinasyon alanında az 2 yıl deneyim sahibi,Sistematik ve analitik düşünce sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL İLETİŞİM YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
KURUMSAL İLETİŞİM YETKİLİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Stratejik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama iletişimi alanında, ajans ya da kurum tarafında en az 4 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).'Kurumsal İletişim Yetkilisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI (VW) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI (VW)Doğuş Otomotiv
VW AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe Satış Sonrası Hizmetler alanında tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri ve kalite odaklı çalışabilen, İletişim ve problem çözme becerileri kuvvetli, "Müşteri İlişkileri Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA İNSAN KAYNAKLARI İŞ ORTAĞI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
SAHA İNSAN KAYNAKLARI İŞ ORTAĞIDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. İnsan Kaynakları Departmanı'nda, Yetkili Satıcıların İnsan Kaynakları süreçlerinin geliştirilmesinde görevlendirilmek üzere     Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,     Organizasyonel Gelişim başta olmak üzere temel İnsan Kaynakları konularında en az 2 yıl deneyimli,    Çok iyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip,     MS Office uygulamalarına hakim,     İfade ve temsil yeteneği kuvvetli,     Yoğun seyahat temposuna ayak uydurabilecek,     B Sınıfı Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,  “Saha İnsan Kaynakları İş Ortağı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER (VW) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYER (VW)Doğuş Otomotiv
VW AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW SSH Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzereÜniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi veya mezun,5 ay boyunca, haftanın min. 3 günü destek verebilecek, Çok İyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim,  ‘Proje Bazlı Satış Stajyeri’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Santral Sorumlusu (Özön Otomotiv- Samsun) Samsun Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Santral Sorumlusu (Özön Otomotiv- Samsun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Samsun VW Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen yüksek okul mezunu Diksiyonu düzgün, akıcı ve anlaşılabilir konuşan, Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Santral Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Özön Otomotiv-Samsun) Samsun Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu (Özön Otomotiv-Samsun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Samsun Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe süreçlerine hakim, resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında bilgi sahibi,MS Office programlarına hakim,tercihen Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilenPlanlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Seat Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor bölümü mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),  Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu (Demoto Otomotiv-Afyon) Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İdari İşler Sorumlusu (Demoto Otomotiv-Afyon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Afyon VW Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen önlisans veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,, İdari İşler organizasyonu ve satın alma alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), 'İdari İşler Sorumlusu' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Danışmanı(Özaydın Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Satış Danışmanı(Özaydın Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe filo araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Altur Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Altur Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
VW İstanbul Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),   Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Erya Otomotiv- İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Erya Otomotiv- İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Erya Otomotiv- İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Erya Otomotiv- İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Özön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu (Özön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe süreçlerine hakim, resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında bilgi sahibi,MS Office programlarına hakim,tercihen Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilenPlanlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Nasuhbeyoğlu Otomotiv-Ordu) Ordu Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Nasuhbeyoğlu Otomotiv-Ordu)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ordu Skoda Yetkili Satıcısı Nasuhbeyoğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetleri alanında en az 5 yıl tecrübeli,MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli,Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dispozisyon Sorumlusu(Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Dispozisyon Sorumlusu(Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;         * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,         * Benzer pozisyonda, tercihen yetkili servis tecrübesi bulunan,,         * MS Office uygulamalarına hakim,         * B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen,         * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Dispozisyon Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Mez Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu (Mez Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe süreçlerine hakim, resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında bilgi sahibi,Tercihen Sigorta Muhasebesi alanında deneyimli ve Elwin Programını bilen, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Acemoğlu Otomotiv-Şanlıurfa) Şanlıurfa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Acemoğlu Otomotiv-Şanlıurfa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Şanlıurfa Skoda Yetkili Satıcısı Acemoğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Son Kontrol Teknisyeni (Attarlar Otomotiv-Konya) Konya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Son Kontrol Teknisyeni (Attarlar Otomotiv-Konya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Konya Seat Yetkili Satıcısı Attarlar Otomotiv’ de görevlendirilmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek OkuluOtomotiv mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe Mekanik alanında en az 3 yıl deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış(erkek adaylar için), Son Kontrol Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Özön Otomotiv - Samsun) Samsun Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Özön Otomotiv - Samsun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
VW Samsun Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Özön Otomotiv-Samsun) Samsun Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Özön Otomotiv-Samsun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Samsun VW Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Doğu Otomotiv-Mardin) Mardin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Doğu Otomotiv-Mardin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mardin Volkswagen Yetkili Servisi Doğu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İletişim Operasyonları Müşteri TemsilcisiDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Değer ve İlgi Merkezi (DİM) biriminde görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu veya son sınıf öğrencisi, İlişki yönetimi yetenekleri yüksek, Doğru ve etkili iletişim becerilerine güvenen, Sabırlı, disiplinli ve özverili, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen vardiyalı çalışabilecek, Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Uzun vadeli kariyer hedefleri olan, Askerliği minimum 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) ‘İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÖZEL ARAÇ YÖNETİCİSİ (VW TİCARİ ARAÇ) Bursa Doğuş Otomotiv
ÖZEL ARAÇ YÖNETİCİSİ (VW TİCARİ ARAÇ)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW Ticari Araç Genel Müdürlüğü Pazarlama Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Otomotiv ana sanayi ve/veya yan sanayi firmalarında, minimum 5 yıl mühendislik tecrübesi olanTercihen teknik satınalma veya proje yönetimi alanlarında deneyimli Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen MS Office programlarına hakim B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  “Özel Araç Yöneticisi” arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Opat Otomotiv-Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Opat Otomotiv-Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Volkswagen Yetkili Satıcısı Opat Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek veya ticari araç satışı konusunda deneyimli,Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa) Bursa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir SEAT Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yetkilisi(Avek Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İnsan Kaynakları Yetkilisi(Avek Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mezunu, İnsan Kaynakları fonksiyonlarında en az 5 yıl deneyim sahibi, Seçme Yerleştirme, Planlama & Organizasyon, Performans & Yetenek Yönetimi, Ücretlendirme ve İnsan Kaynakları biriminin ana süreçlerini geliştirme ve uygulama deneyimine sahip,MS Office uygulamalarına hakim, Sistem kurma ve geliştirme, planlama ve organizasyon alanlarında güçlü, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İnsan Kaynakları Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Yetkilisi (Avek Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İç Denetim Yetkilisi (Avek Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Otomotiv sektörü içerisinde iç denetim alanında en az 3 yıl tecrübeli Tercihen CIA/SMMM Sertifikası olan, Muhasebe, hesap planı, mali, mevzuat, mali analiz ve kontrol konularında tecrübeli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İç Denetim Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı(Batı Otomotiv-Uşak) Uşak Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı(Batı Otomotiv-Uşak)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Uşak Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Destek Sorumlusu(Şahintaş Otomotiv-Gaziantep Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Destek Sorumlusu(Şahintaş Otomotiv-GaziantepDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı  Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu,* Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında deneyim sahibi, bu alanda kariyer hedefi bulunan,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),Hasar Destek Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Kayadibi Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Kayadibi Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
SEAT İstanbul Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe  binek araç satış konusunda deneyimli, Sektör dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar),  Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa) Bursa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (MBU Otomotiv - İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (MBU Otomotiv - İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Seat Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Eskihisar Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Eskihisar Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkwagen Yetkili Satıcısı Eskihisar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),   Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Sorumlusu (Eskihisar Otomotiv - Ankara) ) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Garanti Sorumlusu (Eskihisar Otomotiv - Ankara) )Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara VW Yetkili Satıcısı Eskihisar Otomotiv"de görevlendirilmek üzere;Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe garanti üzerine tecrübe sahibi olan,Analitik düşünme ,organizasyon ve iletişim yeteneğine sahip,MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Garanti Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor bölümü mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar),  Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Gökmen Otomotiv-Konya) Konya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Gökmen Otomotiv-Konya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Konya Volkswagen Yetkili Satıcısı Gökmen Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunuOtomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Erya Otomotiv) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Erya Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Otomotiv sektörü içerisinde müşteri ilişkileri alanında tecrübeli, Müşteri şikayet ve memnuniyeti konusunda deneyim sahibi, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) , Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dispozisyon Sorumlusu (Ozön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Dispozisyon Sorumlusu (Ozön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;         * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,         * Benzer pozisyonda, tercihen yetkili servis tecrübesi bulunan,,         * MS Office uygulamalarına hakim,         * B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen,         * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Dispozisyon Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Aygüv Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Aygüv Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Aygüv Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen, Organizasyon, planlama, takip ve  finansal raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,MS Office programlarına hakim, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi (Kayadibi Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İkram Görevlisi (Kayadibi Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Otel, restaurant, kafe vb. iş yerlerinde en az 2 yıl iş deneyimine sahip, Güler yüzlü, dış görünüşüne özen gösteren, Sağlık ve hijyen kurallarına dikkat eden,  İkram Görevlisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araç Çekici Şoförü (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Araç Çekici Şoförü (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv’degörevlendirilmek üzere;* En az Lise mezunu,* En az 5 yıllık E Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi,* Çekici Şoförlüğü pozisypnunda asgari 3 yıl deneyimli,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Araç Çekici Şoförü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (General Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (General Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Volkswagen İstanbul Yetkili Satıcısı General Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe aktif araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Gümüş Otomotiv-İskenderun) Hatay Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Gümüş Otomotiv-İskenderun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İskenderun Volkswagen Yetkili Satıcısı Gümüş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunuOtomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimliB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),   Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Erya Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Erya Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunuOtomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimliB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Özaltın Otomotiv-Kayseri) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Özaltın Otomotiv-Kayseri)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Faaliyete yeni başlayacak olan Kayseri Scania Yetkili Satıcısımız  Özaltın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Kayadibi Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Kayadibi Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknisyeni (Çalışkan Otomotiv) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kalite Kontrol Teknisyeni (Çalışkan Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv’de görevlendirilmek üzere ;*  Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu,*  Otomotiv sektöründe elektrik ve/veya mekanik teknisyenliği alanıda deneyimli,*  Analitik, detaylara hakim, sebep - sonuç ilişkilerini yorumlayabilen, problem çözme becerisi gelişmiş,*  MS Office uygulamalarına hakim,*  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).Kalite Kontrol Teknisyeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Sorumlusu (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Garanti Sorumlusu (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe garanti alanında tecrübe sahibi, Analitik düşünme ,organizasyon ve iletişim yeteneğine sahip, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Garanti Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunuOtomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimliB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),   Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Kocaeli-Keleşler Otomotiv) Kocaeli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Kocaeli-Keleşler Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kocaeli Seat Yetkili Satıcısı Keleşler Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Asil Otomotiv-Eskişehir) Eskişehir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Asil Otomotiv-Eskişehir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Eskişehir Volkswagen Yetkili Satıcısı Asil Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Şenyıldız Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Şenyıldız Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunuOtomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için) Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Volkswagen İstanbul Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Avek Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Avek Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen, Organizasyon, planlama, takip ve  finansal raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,MS Office programlarına hakim, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Acarlar Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Acarlar Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Demoto Otomotiv-Afyon) Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Demoto Otomotiv-Afyon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Doğuş Otomotiv Afyon Yetkilisi Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu(Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu(Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Şenyıldız Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Şenyıldız Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Erzincan-Akkar Otomotiv) Erzincan Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Erzincan-Akkar Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Erzincan Volkswagen Yetkili Satıcısı Akkar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Erzincan-Akkar Otomotiv) Erzincan Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Erzincan-Akkar Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Erzincan VW Yetkili Satıcısı Akkar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Erzincan-Akkar Otomotiv) Erzincan Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Erzincan-Akkar Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Erzincan Volkswagen Yetkili Satıcısı Akkar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Sorumlusu (İstanbul-Çakıroğlu Otomotiv) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Finansman Sorumlusu (İstanbul-Çakıroğlu Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Çakıroğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme ya da İktisat Bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, B Sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Finansman Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (İstanbul-Erya Otomotiv) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (İstanbul-Erya Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunuSigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Çorum) Çorum Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Çorum)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çorum Volkswagen Yetkili Satıcısı Ahlatcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Çorum) Çorum Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Çorum)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çorum Volkswagen Yetkili Satıcısı Ahlatcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Yıkama Görevlisi (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Oto Yıkama Görevlisi (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az 1 yıl benzer pozisyonda tecrübeli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Oto Yıkama Görevlisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Elis Otomotiv - Kahramanmaraş) Kahramanmaraş Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Elis Otomotiv - Kahramanmaraş)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kahramanmaraş Skoda Yetkili Satıcısı Elis Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Miram Otomotiv - Malatya) Malatya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Miram Otomotiv - Malatya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Malatya Skoda Yetkili Satıcısı Miram Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Erya Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Erya Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Hatay) Hatay Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Hatay)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hatay Volkswagen Yetkili Satıcısı Gümüş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu,Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç satışı konusunda deneyimli; saha satış süreçlerine hakim,Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa) Bursa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Erya Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Erya Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Kavi Otomotiv-Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Kavi Otomotiv-Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Skoda Yetkili Satıcısı Kavi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu,Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli,Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için)."Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa) Bursa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Ark Otomotiv-Kocaeli) Kocaeli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Ark Otomotiv-Kocaeli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kocaeli VW Yetkili Satıcısı Ark Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunuOtomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'in yeni projesinde görevlendirilmek üzereEn az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu,Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli,Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Asil Otomotiv-Eskişehir) Eskişehir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Asil Otomotiv-Eskişehir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Eskişehir Volkswagen Yetkili Satıcısı Asil Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunuSigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanıarıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Ark Otomotiv-İzmit) Kocaeli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Ark Otomotiv-İzmit)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kocaeli-İzmit Volkswagen Yetkili Satıcısı Ark Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Terchen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
2. El Satış Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir DOD Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe 2. El Satış ve Satın Alma(Ekspertiz) bölümünde en az 2 yıl deneyime sahip, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspertiz Sorumlusu (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ekspertiz Sorumlusu (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir DOD Yetkili Satıcısı Vosmer  Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen MYO Otomotiv Bölümü mezunu, 2. El Otomobil ve Ticari araçların alım ve satımı işlemlerinde ekspertiz süreçlerinde deneyim sahibi,Yedek parça, boya, kaporta ve mekanik konularına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Ekspertiz Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Özön Otomotiv-Samsun) Samsun Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Özön Otomotiv-Samsun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Samsun Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Terchen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),  Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Yetkilisi (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  * Üniversite mezunu,* Otomotiv sektöründe ticari araç satışı alanında en az 5 yıl satış tecrübesine sahip,* İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip,* Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli,* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Sorumlusu (Bahadır Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Garanti Sorumlusu (Bahadır Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon VW Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv"de görevlendirilmek üzere;Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe garanti üzerine tecrübe sahibi olan, Analitik düşünme ,organizasyon ve iletişim yeteneğine sahip, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Garanti Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi (Demoto Otomotiv-Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İkram Görevlisi (Demoto Otomotiv-Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa VW Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Otel, restaurant, kafe vb. iş yerlerinde en az 2 yıl iş deneyimine sahip, Güler yüzlü, dış görünüşüne özen gösteren, Sağlık ve hijyen kurallarına dikkat eden,  İkram Görevlisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi (Demoto Otomotiv-Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Temizlik Görevlisi (Demoto Otomotiv-Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az ilköğretim mezunu,  Ekip çalışmasına yatkın, Fiziksel iş temposuna ayak uydurabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Temizlik Görevlisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Yetkilisi (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında deneyime sahip, Tiger ve MS Office programlarına hakim, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı