Doğuş Otomotiv 

Şirket Bilgileri

www.dogusotomotiv.com.tr 


DOĞUŞ OTOMOTİV HAKKINDA

 

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vizyonuyla iş planları oluşturan Doğuş Otomotiv, otomotiv değer zincirinin her alanında var olmayı kurumsal stratejisinin temel dayanağı olarak nitelendirmektedir.

 

Türkiye'nin lider otomotiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biri olan Doğuş Otomotiv

 

  • binek araç
  • hafif ticari araç
  • ağır vasıta
  • endüstriyel ve deniz motorları
  • termal kontrol sistemleri

 

pazarlarında 15 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti, SEAT, Skoda, Scania, Krone ve Meiller markalarının 80'e yakın modelini Türkiye otomotiv pazarına sunmaktadır. Ayrıca, endüstriyel ve deniz motorları pazarında VW Marine ile Scania Engines markalarının ve termal kontrol sistemleri pazarında Thermo King markasının temsilcisidir.

 

Temsil ettiği markalarının satış-servis-yedek parça hizmetlerini ülke geneline yayılmış geniş hizmet ağıyla sağlayan Doğuş Otomotiv, Volkswagen Grubu’na bağlı tüm markaları çatısı altında bulunduran dünyadaki tek şirkettir.

 

Türkiye'nin en geniş yetkili satıcı ve servis ağlarından birine sahip olan Doğuş Otomotiv, 500’ü aşkınkontak noktasından oluşan teşkilatı ile koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı hizmet sunmaktadır.

 

Büyüme yol haritasını, otomotiv değer zincirinin tüm halkalarında verimli ve kârlı bir şekilde var olmak üzerine yapılandıran Doğuş Otomotiv, ithalat ve distribütörlük iş alanlarının yanı sıra perakende, otomotiv finansmanı, yedek parça ve aksesuvar ticareti, lojistik ve müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, filo kiralama, hızlı servis, araç muayene ve sigortacılık gibi tamamlayıcı hizmet alanlarında da faaliyet göstermektedir.

 

Doğuş Otomotiv, değer zincirinin önemli bir halkası olarak nitelendirdiği üretimde de ilk adımlarını atmıştır. Distribütörü olduğu, dünyanın önde gelen damper üreticisi Meiller ortaklığında 2008’de açılışını yaptığı “Meiller Doğuş Damper Fabrikası”nın ardından  “Krone Doğuş Treyler Fabrikası”nın temel atma töreni gerçekleştirilmiştir

 

Doğuş Otomotiv, Volkswagen  AG ile işbirliğini uluslararası platforma taşıyarak 2009 yılında İsviçre’nin Lozan şehrinde “D-Auto Suisse SA” ismi ile Porsche yetkili satış ve servis merkezini hizmete açmıştır.

Ülkemizin en çok güven duyulan markaları arasında sağlam bir yere sahip olan Doğuş Otomotiv, kuruluşundan bu yana kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş, yaratıcı ve dinamik bir hizmet sürecini sürekli kılmıştır.

 

Türkiye'nin önde gelen otomotiv distribütörü Doğuş Otomotiv, 2009 yılında "Capital 500" ve "Fortune 500" sıralamalarında ilk 50 içinde yer almıştır. Doğuş Otomotiv aynı zamanda İMKB 100'de en büyük 25 şirket arasında bulunmaktadır.

 

Doğuş Otomotiv, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında öncü özellikte ve örnek teşkil eden projeler geliştirmektedir. “Trafik Hayattır” sloganıyla tek bir çatı altında topladığı sosyal sorumluluk çalışmaları Türk halkının ve özellikle de genç neslin trafik konusundaki genel sorumluluk, bilinç ve farkındalığını artırma amacını taşımaktadır.

 

Doğuş Otomotiv; finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu'nun bir üyesidir. 2004 yılında halka arz edilen Doğuş Otomotiv hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) işlem görmektedir.

 Doğuş Otomotiv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YEDEK PARÇA & LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI Kocaeli Doğuş Otomotiv
YEDEK PARÇA & LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISIDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Yedek Parça & Lojistik Merkezi'nde farklı departmanlarda değerlendirmek üzere; etkin rol üstlenecek, kendine güvenen, öğrenmeye istekli, Lojistik ve Otomotiv sektörüne ilgi duyan çalışma arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin Mühendislik ( tercihen Makine, Endüstri ve İşletme Mühendisliği ) ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden yeni mezun / en fazla 2 yıl iş deneyimi olan,Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen, MS Office uygulamarına hakim, Analitik ve problem çözme becerisi yüksek, Dinamik, gelişmeye ve değişime açık.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİLO SATIŞ UZMAN YARDIMCISI (SEAT) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
FİLO SATIŞ UZMAN YARDIMCISI (SEAT)Doğuş Otomotiv
Seat markası Türkiye distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, Seat Satış Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Satış, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek ve müşteri odaklı çalışabilen,Tercihen Otomotiv sektöründe dağıtım kanalı yönetimi konusunda maksimum 2 yıl deneyimliTempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  "Filo Satış Uzman Yardımcısı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GARANTİ UZMANI (PORSCHE) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
GARANTİ UZMANI (PORSCHE)Doğuş Otomotiv
Porsche Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'de Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca dilbilgisine sahip,MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, ‘Garanti Uzmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İletişim Operasyonları Müşteri TemsilcisiDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Değer ve İlgi Merkezi (DİM) biriminde görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu veya son sınıf öğrencisi, İlişki yönetimi yetenekleri yüksek, Doğru ve etkili iletişim becerilerine güvenen, Sabırlı, disiplinli ve özverili, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen vardiyalı çalışabilecek, Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Uzun vadeli kariyer hedefleri olan, Askerliği minimum 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) ‘İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL) Kocaeli, İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv
DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Şekerpınar Gebze'de bulunan Yedek Parça ve Lojistik Genel Müdürlüğü'nde  dönemsel olarak görevlendirilmek üzere,Lise mezunu, Depo mal kabul, sayım ve sevkiyat konularında deneyimli, Mesleki eğitim sertifikası bulunan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Tercihen Forklift Ehliyeti sahibi, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, ' Dönemsel Depo Elemanı' arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE GELİŞİM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE GELİŞİM UZMANIDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İşletme, Mühendislik ya da benzeri bölümlerinden mezun, Eğitim alanında en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Çözüm odaklı, iletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, İnsan Kaynakları alanında Dijital dönüşüm projeleri tecrübesine sahip, Eğitim içeriği oluşturma, geliştirme ve koordinasyonu konusunda en az 2 yıl deneyimli,Analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına yatkın, Büyüyen ve gelişen ekibimiz için, performans ve yetenek yönetimi süreçlerinde aktif rol alabilecek“Eğitim ve Gelişim Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYERDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin farklı departmanlarında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi5 ay süresince ve haftanın en az 3 gün, tam zamanlı destek verebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri çok yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim,  ‘Proje Bazlı Stajyer’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
PROJE BAZLI İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Departmanı Kavacık lokasyonunda değerlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde okuyup devam zorunluluğu olmayan üniversite öğrencisi ya da yeni mezun,Haftanın 5 tam günü staja devam edebilecek, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İşe alım konusunda deneyim kazanmak konusunda istekli,  'Proje Bazlı İnsan Kaynakları Stajyeri’ aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
DOD FİLO SATIŞ UZMANI Kocaeli Doğuş Otomotiv
DOD FİLO SATIŞ UZMANIDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv bünyesindeki DOD markasının Şekerpınar'da yer alan Genel Müdürlük / Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezunİyi derece İngilizce dil bilgisine sahip,MS Office uygulamalarına hakim, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek ve müşteri odaklı çalışabilen,Tercihen Otomotiv sektöründe dağıtım kanalı yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimliTempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi,'Filo Satış Uzmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VW SATIŞ SONRASI HİZMETLER EĞİTİM YÖNETİCİSİ Kocaeli Doğuş Otomotiv
VW SATIŞ SONRASI HİZMETLER EĞİTİM YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
VW Binek Araç ve VW Ticari Araç Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW Satış Sonrası Hizmetler Eğitim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun,Otomotiv sektöründe satış sonrası alanında tercihen Eğitmen olarak görev yapmış veya en az 3 sene saha deneyimi olan,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, MS Office uygulamalarına hâkim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi 'Satış Sonrası Hizmetler Teknik Olmayan Eğitim Yetkilisi / Yöneticisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
VW SATIŞ SONRASI HİZMETLER TEKNİK EĞİTİM YÖNETİCİ Kocaeli Doğuş Otomotiv
VW SATIŞ SONRASI HİZMETLER TEKNİK EĞİTİM YÖNETİCİDoğuş Otomotiv
VW Binek Araç ve VW Ticari Araç Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW Satış Sonrası Hizmetler Eğitim departmanında görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin tercihen Makine / Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Otomotiv sektöründe tercihen Teknik Eğitmen olarak görev yapmış veya sektörde en az 5 yıl teknik tecrübesi bulunan,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, 'Satış Sonrası Hizmetler Teknik Eğitim Yöneticisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
VOLKSWAGEN TİCARİ PAZARLAMA ÜRÜN UZMANI Kocaeli Doğuş Otomotiv
VOLKSWAGEN TİCARİ PAZARLAMA ÜRÜN UZMANIDoğuş Otomotiv
VW AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW Ticari Genel Müdürlüğü Pazarlama Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Makine Mühendisliği) fakültelerinden mezun,Otomotiv sektöründe en az 2  yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,Güçlü iletişim becerilerine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, "Ürün Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Gebze Avm) Kocaeli, İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto Gebze Avm)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Gebze Avm’de bulunan showroom'da görevlendirilmek üzere;*Üniversite veya MYO mezunu,*25 yaşını aşmamış,*İnsan ilişkileri kuvvetli,*Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,*MS Office uygulamalarını kullanabilen,*Tercihen İngilizce bilen."Müşteri Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto-Gebze AVM) Kocaeli, İstanbul(Asya) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Müşteri Danışmanı (Doğuş Oto-Gebze AVM)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Gebze Avm’de bulunan showroom'da görevlendirilmek üzere;*Üniversite veya MYO mezunu,*25 yaşını aşmamış,*İnsan ilişkileri kuvvetli,*Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, haftasonu çalışabilecek,*Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,*MS Office uygulamalarını kullanabilen,*Tercihen İngilizce bilen.'Müşteri Danışmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Elemanı (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Elemanı (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut Bölge Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere,En az lise  veya  MYO mezunu , Konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar) “Yedek Parça Elemanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Elektrik Teknisyeni (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, MYO Otomotiv, EML Motor veya Elektrik bölümü mezunu ,  Konusunda en az  2 yıl deneyimli ,  35 yaşını aşmamış,  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış, “Elektrik Teknisyeni” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Saha Satış Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Ticari Saha Satış Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut  Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu,  30 yaşını aşmamış,  Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli,  İkna kabiliyeti yüksek,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  MS Office uygulamalarına hakim,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) "Ticari Satış Temsilcisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2.El Satın Alma Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
2.El Satın Alma Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Otomotiv sektöründe alım satım tecrübesine sahip ve kariyerini bu sektörde yönlendirmek isteyen,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için) “2. El Satın Alma Danışmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Mersin Ağır Vasıta-Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Mersin Ağır Vasıta-Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Scania Yetkili Satıcısı Mersin Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Vimsa Otomotiv-Şanlıurfa) Şanlıurfa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu (Vimsa Otomotiv-Şanlıurfa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Volkswagen, Audi ve DOD Yetkili Satıcısı Vimsa Otomotiv'in faaliyete başlayacak yeni tesisi adına;Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,Muhasebe alanında deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyen-Mersin Ağır Vasıta-Mersin Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyen-Mersin Ağır Vasıta-MersinDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Scania Yetkili Satıcısı Mersin Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Scania Yetkili Satıcısı Mersin Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni-Mersin Ağır Vasıta-Mersin Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni-Mersin Ağır Vasıta-MersinDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Scania Yetkili Satıcısı Mersin Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu-Mersin Ağır Vasıta-Mersin Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu-Mersin Ağır Vasıta-MersinDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Scania Yetkili Satıcısı Mersin Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Maliye, İktisat, İşletme bölümlerinden veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,Muhasebe alanında deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Mersin Ağır Vasıta-Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Mersin Ağır Vasıta-Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Scania Yetkili Satıcısı Mersin Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;Terchen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),  Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Mersin Ağır Vasıta-Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Mersin Ağır Vasıta-Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Scania Yetkili Satıcısı Mersin Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Mersin Ağır Vasıta-Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Mersin Ağır Vasıta-Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Scania Yetkili Satıcısı Mersin Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),   Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Vimsa Otomotiv - Şanlıurfa) Şanlıurfa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Vimsa Otomotiv - Şanlıurfa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Volkswagen, Audi ve DOD Yetkili Satıcısı Vimsa Otomotiv'in faaliyete başlayacak yeni tesisi adına;En az Meslek Yüksek Okulu (ön lisans) mezunu; tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı