Doğuş Otomotiv 

Şirket Bilgileri

www.dogusotomotiv.com.tr 


DOĞUŞ OTOMOTİV HAKKINDA

 

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vizyonuyla iş planları oluşturan Doğuş Otomotiv, otomotiv değer zincirinin her alanında var olmayı kurumsal stratejisinin temel dayanağı olarak nitelendirmektedir.

 

Türkiye'nin lider otomotiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biri olan Doğuş Otomotiv

 

  • binek araç
  • hafif ticari araç
  • ağır vasıta
  • endüstriyel ve deniz motorları
  • termal kontrol sistemleri

 

pazarlarında 15 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti, SEAT, Skoda, Scania, Krone ve Meiller markalarının 80'e yakın modelini Türkiye otomotiv pazarına sunmaktadır. Ayrıca, endüstriyel ve deniz motorları pazarında VW Marine ile Scania Engines markalarının ve termal kontrol sistemleri pazarında Thermo King markasının temsilcisidir.

 

Temsil ettiği markalarının satış-servis-yedek parça hizmetlerini ülke geneline yayılmış geniş hizmet ağıyla sağlayan Doğuş Otomotiv, Volkswagen Grubu’na bağlı tüm markaları çatısı altında bulunduran dünyadaki tek şirkettir.

 

Türkiye'nin en geniş yetkili satıcı ve servis ağlarından birine sahip olan Doğuş Otomotiv, 500’ü aşkınkontak noktasından oluşan teşkilatı ile koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı hizmet sunmaktadır.

 

Büyüme yol haritasını, otomotiv değer zincirinin tüm halkalarında verimli ve kârlı bir şekilde var olmak üzerine yapılandıran Doğuş Otomotiv, ithalat ve distribütörlük iş alanlarının yanı sıra perakende, otomotiv finansmanı, yedek parça ve aksesuvar ticareti, lojistik ve müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, filo kiralama, hızlı servis, araç muayene ve sigortacılık gibi tamamlayıcı hizmet alanlarında da faaliyet göstermektedir.

 

Doğuş Otomotiv, değer zincirinin önemli bir halkası olarak nitelendirdiği üretimde de ilk adımlarını atmıştır. Distribütörü olduğu, dünyanın önde gelen damper üreticisi Meiller ortaklığında 2008’de açılışını yaptığı “Meiller Doğuş Damper Fabrikası”nın ardından  “Krone Doğuş Treyler Fabrikası”nın temel atma töreni gerçekleştirilmiştir

 

Doğuş Otomotiv, Volkswagen  AG ile işbirliğini uluslararası platforma taşıyarak 2009 yılında İsviçre’nin Lozan şehrinde “D-Auto Suisse SA” ismi ile Porsche yetkili satış ve servis merkezini hizmete açmıştır.

Ülkemizin en çok güven duyulan markaları arasında sağlam bir yere sahip olan Doğuş Otomotiv, kuruluşundan bu yana kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş, yaratıcı ve dinamik bir hizmet sürecini sürekli kılmıştır.

 

Türkiye'nin önde gelen otomotiv distribütörü Doğuş Otomotiv, 2009 yılında "Capital 500" ve "Fortune 500" sıralamalarında ilk 50 içinde yer almıştır. Doğuş Otomotiv aynı zamanda İMKB 100'de en büyük 25 şirket arasında bulunmaktadır.

 

Doğuş Otomotiv, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında öncü özellikte ve örnek teşkil eden projeler geliştirmektedir. “Trafik Hayattır” sloganıyla tek bir çatı altında topladığı sosyal sorumluluk çalışmaları Türk halkının ve özellikle de genç neslin trafik konusundaki genel sorumluluk, bilinç ve farkındalığını artırma amacını taşımaktadır.

 

Doğuş Otomotiv; finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu'nun bir üyesidir. 2004 yılında halka arz edilen Doğuş Otomotiv hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) işlem görmektedir.

 Doğuş Otomotiv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 157
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Danışmanı (Mez Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Mez Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbulvolkswagen Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER (SCANIA) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYER (SCANIA)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Scania markasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi5 ay süresince ve haftanın en az 3 gün, tam zamanlı destek verebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri çok yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim,  ‘Proje Bazlı Stajyer’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Alvin Otomotiv- Alanya) Antalya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Alvin Otomotiv- Alanya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Alanya Volkswagen Yetkili Satıcısı Başaran Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VW SSH TEKNİK DESTEK YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
VW SSH TEKNİK DESTEK YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
VW Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden ya da Otomotiv bölümlerinden mezun,Otomotiv sektöründe satış sonrası hizmetler alanında en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Analitik düşünce yapısına sahip, Çözüm odaklı çalışabilen ve ikna kabiliyeti yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, "Satış Sonrası Hizmetler Teknik Destek Yöneticisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
VW SSH TEKNİK EĞİTİM YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
VW SSH TEKNİK EĞİTİM YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         Otomotiv sektörüne ilgi duyan ve sektörde teknik eğitim alanında en az 5 yıl deneyimli,·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office uygulamalarına hâkim,·         Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek,·         Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,·         Seyahat engeli olmayan,·         B sınıfı sürücü belgesi sahibi,'Satış Sonrası Hizmetler Teknik Eğitim Yöneticisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GARANTİ UZMANI (VW SSH) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
GARANTİ UZMANI (VW SSH)Doğuş Otomotiv
VW AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere, ·         Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, (Tercihen Makine Mühendisi)·         Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Seyahat engeli olmayan,·         B sınıfı sürücü belgesi sahibi,“Garanti Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE SERVİS YETKİLİSİ (SCANIA) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
BÖLGE SERVİS YETKİLİSİ (SCANIA)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.’nin distribütörlüğünü yapmakta olduğu Scania markasının Satış Sonrası Hizmetler departmanında görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya İktisat Bölümlerinden mezun, İlgili pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Tercihen satış deneyimine sahip ve satış odaklı çalışabilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Tempolu çalışma saatlerine uyum sağlayabilen ve müşteri odaklı, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  “Bölge Servis Yetkilisi” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL) Kocaeli, İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv
DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Şekerpınar Gebze'de bulunan Yedek Parça ve Lojistik Genel Müdürlüğü'nde  dönemsel olarak görevlendirilmek üzere,Lise mezunu, Depo mal kabul, sayım ve sevkiyat konularında deneyimli, Mesleki eğitim sertifikası bulunan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Tercihen Forklift Ehliyeti sahibi, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, ' Dönemsel Depo Elemanı' arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
FİLO TEDARİK YETKİLİSİ (DOD) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
FİLO TEDARİK YETKİLİSİ (DOD)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv bünyesinde yer alan DOD markasının Şekerpınar'da yer alan Genel Müdürlük / Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, Otomotiv sektöründe, ikinci el ve/veya filo yönetimi konularında deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  'Filo Tedarik Yetkilisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIŞ DÖNEMİ LİSE STAJYERİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv
KIŞ DÖNEMİ LİSE STAJYERİDoğuş Otomotiv
2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı boyunca Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.’nin farklı departmanlarında süreçlere destek olabilecek, Liselerin ilgili bölümlerinde son sınıf öğrencisi olup, haftanın 3 günü zorunlu stajı olan ,Kış döneminde haftanın 3 günü staj yapabilecek, Ms Office Programlarına hakim.  ‘ Lise Stajyerleri ’ aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İDARİ İŞLER YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv İdari İşler departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İdari işler alanında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İşçi sağlığı ve güvenliği konusunda yeterli bilgiye sahip, İletişim, ikna becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, İlişki yönetiminde başarılı, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, İhtiyaçları iyi analiz ederek alternatif çözümler üretebilen, Sürekli gelişime ve eğitime açık, Analitik düşünme yeteneğine sahip, sonuç odaklı, takipçi ve dikkatli, İş geliştirmeyi seven, pozitif bakış açısına sahip, Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan,  ‘İdari İşler Yöneticisi’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL İLETİŞİM YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
KURUMSAL İLETİŞİM YETKİLİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Stratejik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama iletişimi alanında, ajans ya da kurum tarafında en az 4 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).'Kurumsal İletişim Yetkilisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE BAZLI HUKUK STAJYERİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI HUKUK STAJYERİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Hukuk departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nde 3. veya 4. sınıf öğrencisi olan ya da yeni mezun,Haftanın 5 günü destek verebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri çok yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim, 'Proje Bazlı Hukuk Stajyeri' arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYERDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin farklı departmanlarında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi5 ay süresince ve haftanın en az 3 gün, tam zamanlı destek verebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri çok yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim,  ‘Proje Bazlı Stajyer’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
SERVİS MÜHENDİSİ (Scania Gebze Servis) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
SERVİS MÜHENDİSİ (Scania Gebze Servis)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin, Scania Gebze Servis biriminde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, ‘Servis Mühendisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YP STOK KONTROL YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
YP STOK KONTROL YETKİLİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Yedek Parça & Lojistik Merkezi'nde Yedek Parça Operasyon Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Endüstri, Makine veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe minimum 4 yıl tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), B sınıfı sürücü belgesi sahibi,  'Yedek Parça Stok Kontrol Yetkilisi’ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (KCR Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (KCR Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli SCANİA Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen  Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için) Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Danışmanı (Turkuaz Otomotiv-Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sigorta Danışmanı (Turkuaz Otomotiv-Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Skoda Yetkili Satıcısı Turkuaz  Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Sigorta alanında tercihen elementer ve sağlık konularında en az 3 yıl deneyimli,Otomotiv sektöründe tecrübeli, Tercihen Sagem belge sahibi, MS Office uygulamalarına hâkim, B Sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Sigorta Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Erya Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Erya Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen  Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için) Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BELİRLİ SÜRELİ TEKNOLOJİ DANIŞMANI (Maslak) İstanbul(Avr.) Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
BELİRLİ SÜRELİ TEKNOLOJİ DANIŞMANI (Maslak)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin Maslak Bölge Direktörlüğü'ne bağlı İstinye Park Audi City Showroom'unda görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip 'Teknoloji Danışmanı' aramaktayız. Üniversite mezunu, İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli, Teknoloji ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişmeye açık,Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, İngilizce bilgisi iyi seviyede olan, MS Office uygulamalarına hâkim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru (Engelli Personel - Ankara) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Genel Başvuru (Engelli Personel - Ankara)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin Ankara'daki Bölge Direktörlükleri'nde görevlendirilmek üzere, aşağıda yazılı niteliklere sahip "Engelli Personel" aramaktayız.Tercihen Lise mezunu, İletişim becerileri gelişmiş, Tercihen Otomotiv sektöründe deneyim sahibi, İşkur'a kayıtlı, En az %40 oranında engelli raporu bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İletişim Operasyonları Müşteri TemsilcisiDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Değer ve İlgi Merkezi (DİM) biriminde görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu veya son sınıf öğrencisi, İlişki yönetimi yetenekleri yüksek, Doğru ve etkili iletişim becerilerine güvenen, Sabırlı, disiplinli ve özverili, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen vardiyalı çalışabilecek, Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Uzun vadeli kariyer hedefleri olan, Askerliği minimum 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) ‘İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yarı Zamanlı Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
Yarı Zamanlı Müşteri TemsilcisiDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Değer ve İlgi Merkezi (DİM) biriminde dönemsel olarak görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu veya son sınıf öğrencisi, Haftanın minimum 3 günü devamlılık gösterebilecek, İlişki yönetimi yetenekleri yüksek, Doğru ve etkili iletişim becerilerine güvenen, Sabırlı, disiplinli ve özverili, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen vardiyalı çalışabilecek, Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Uzun vadeli kariyer hedefleri olan, Askerliği minimum 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) ‘Yarı Zamanlı Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Servis Danışmanı (KCR Otomotiv -Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (KCR Otomotiv -Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv' degörevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Özön Otomotiv-Samsun) Samsun Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Özön Otomotiv-Samsun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Samsun SEAT Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç alanında satış deneyimine sahip, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Başaran Otomotiv-Isparta) Isparta Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Başaran Otomotiv-Isparta)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Isparta Volkswagen Yetkili Satıcısı Başaran Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç alanında aktif satış deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (KCR Otomotiv-Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv
Hasar Danışmanı (KCR Otomotiv-Denizli)Doğuş Otomotiv
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv'degörevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Şoför (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; .* Lise veya üzeri mezuniyet derecesi olan,* İletişim becerileri yüksek,* En az 5 yıllık B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi,* Aktif olarak araç kullanabilen,Şoför aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto
Elektrik Teknisyeni (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto
Doğuş Oto Etimesgut Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere “Elektrik Teknisyeni”aramaktayız.* MYO Otomotiv, EML Motor veya Elektrik bölümü mezunu ,* Konusunda en az  2 yıl deneyimli ,* 35 yaşını aşmamış,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İnsan Kaynakları İş OrtağıDoğuş Otomotiv
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İnsan Kaynakları işe alım, performans ve kariyer yönetimi konularında en az 5 yıllık deneyime sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Müşteriyi işin odağına yerleştiren, Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın,Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Raporlama ve organizasyon & planlama ve yeteneği gelişmiş olan,Problemler karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Volkswagen İstanbul Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Volkswagen İstanbul Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç alanında aktif satış deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Erya Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Erya Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÖZEL ARAÇ YÖNETİCİSİ (VW TİCARİ ARAÇ) Bursa Doğuş Otomotiv
ÖZEL ARAÇ YÖNETİCİSİ (VW TİCARİ ARAÇ)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW Ticari Araç Genel Müdürlüğü Pazarlama Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Otomotiv ana sanayi ve/veya yan sanayi firmalarında, minimum 5 yıl mühendislik tecrübesi olanTercihen teknik satınalma veya proje yönetimi alanlarında deneyimli Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen MS Office programlarına hakim B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  “Özel Araç Yöneticisi” arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Erya Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Erya Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Çakıroğlu Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Oto
Hasar Danışmanı (Çakıroğlu Otomotiv-İstanbul)Doğuş Oto
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Çakıroğlu Otomotiv'degörevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Acarlar Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Acarlar Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Acarlar Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Acarlar Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Operasyon Sorumlusu ( İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Operasyon Sorumlusu ( İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe filo araç operasyonu konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim,  Filo Operasyon Sorumlusu  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Acarlar Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Acarlar Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Eskihisar Otomotiv - Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Eskihisar Otomotiv - Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara VW Yetkili Satıcısı Eskihisar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Lena Otomotiv -Bodrum) Muğla Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Lena Otomotiv -Bodrum)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muğla-Bodrum Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Mercan Otomotiv-Edirne/ Keşan) Edirne Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Mercan Otomotiv-Edirne/ Keşan)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Edirne - Keşan Volkswagen Yetkili Satıcısı Mercan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Danışmanı (Acarlar Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Satış Danışmanı (Acarlar Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe filo araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim,  Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Yetkilisi (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  * Üniversite mezunu,* Otomotiv sektöründe ticari araç satışı alanında en az 5 yıl satış tecrübesine sahip,* İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip,* Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli,* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Parlar Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Parlar Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Skoda Gaziantep Yetkili Satıcısı Parlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Parlar Otomotiv- Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Parlar Otomotiv- Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Skoda Gaziantep Yetkili Satıcısı Parlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Aykan Otomotiv- İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Aykan Otomotiv- İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Skoda İstanbul Yetkili Satıcısı Aykan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Aykan Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Aykan Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Skoda İstanbul Yetkili Satıcısı Aykan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Eröz Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Eröz Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Audi Yetkili Satıcısı Eröz Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe premium araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Turkuaz Otomotiv-Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Turkuaz Otomotiv-Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Skoda Yetkili Satıcısı Turkuaz Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Uzay Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Uzay Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli,  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Teslimat Sorumlusu (Erya Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Araç Teslimat Sorumlusu (Erya Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'da görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu,* Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Araç Teslimat Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Sorumlusu (Çakıroğlu Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Garanti Sorumlusu (Çakıroğlu Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Çakıroğlu Otomotiv"de görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe garanti üzerine tecrübe sahibi olan, Analitik düşünme ,organizasyon ve iletişim yeteneğine sahip , MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),   Garanti Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Trim Teknisyeni (Özön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trim Teknisyeni (Özön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı  Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Mesleki ve Teknik Lisesi  veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe trim konusunda deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Trim Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Sorumlusu (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Garanti Sorumlusu (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv"de görevlendirilmek üzere; Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe garanti üzerine tecrübe sahibi olan, Analitik düşünme ,organizasyon ve iletişim yeteneğine sahip , MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),   Garanti Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Erel Otomotiv- İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Erel Otomotiv- İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe  binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Lena Otomotiv-Aydın) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Lena Otomotiv-Aydın)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari marka araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Aydın-Kuşadası) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Aydın-Kuşadası)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın- Kuşadası Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari marka araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Aydoğanlar Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Aydoğanlar Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkswagen Yetkili Servisi  Aydoğanlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Randevu Sorumlusu (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Randevu Sorumlusu (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,      * Tercihen ön lisans mezunu,      * Müşteri İlişkileri alanında en az 1 yıl deneyimli,      * MS Office programlarına hakim,      * Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,       * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),RandevuSorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (General Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (General Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Volkswagen İstanbul Yetkili Satıcısı General Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç alanında aktif satış deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Denizli)Doğuş Otomotiv
Denizli Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Otomotiv sektörü içerisinde müşteri ilişkileri alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) ,Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Opat Otomotiv-Tarsus) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Opat Otomotiv-Tarsus)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Tarsus Volkswagen Yetkili Satıcısı Opat Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek  araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (And Otomotiv- Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (And Otomotiv- Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Skoda Yetkili Satıcısı And Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Uzay Otomotiv- İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Uzay Otomotiv- İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar) Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Çekici Şoförü (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Araç Çekici Şoförü (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv’degörevlendirilmek üzere;* En az Lise mezunu,* En az 5 yıllık E Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi,* Çekici Şoförlüğü pozisypnunda asgari 3 yıl deneyimli,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Araç Çekici Şoförü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Satış Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe filo araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Miram Otomotiv- Malatya) Malatya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Miram Otomotiv- Malatya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Malatya Audi Yetkili Satıcısı Miram Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe premium marka araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Erya Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Erya Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman Sorumlusu (İstanbul-Çakıroğlu Otomotiv) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Finansman Sorumlusu (İstanbul-Çakıroğlu Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Çakıroğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin İşletme ya da İktisat Bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, B Sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Finansman Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Bahadır Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Bahadır Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Audi Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe  premium marka araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Bahadır Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Bahadır Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Volkswagen Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek veya ticari araç satışı konusunda deneyimli,Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
2. El Satış Danışmanı (Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon DOD Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'de görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe 2. El Satış ve Satın Alma(Ekspertiz) bölümünde en az 2 yıl deneyime sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),2. El Satış Danışmanı arıyoruz.?
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Bahadır Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Bahadır Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon VW Yetkili Satıcısı Bahadır Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Miram Otomotiv - Malatya) Malatya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Miram Otomotiv - Malatya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Malatya Skoda Yetkili Satıcısı Miram Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Miram Otomotiv- Diyarbakır) Diyarbakır Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Miram Otomotiv- Diyarbakır)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Diyarbakır  Audi Yetkili Satıcısı Miram Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Öztürkeler Otomotiv-Sakarya) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Öztürkeler Otomotiv-Sakarya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sakarya Seat Yetkili Satıcısı Öztürkler Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Demoto Otomotiv-Afyon) Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Demoto Otomotiv-Afyon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Afyon Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto  Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Demoto Otomotiv-Afyon) Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Demoto Otomotiv-Afyon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Afyon Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Demoto-Afyon) Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Demoto-Afyon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Afyon Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor bölümü mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Özaydın Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu (Özaydın Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe süreçlerine hakim, resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında bilgi sahibi,Tercihen Sigorta Muhasebesi alanında deneyimli ve Elwin Programını bilen, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Lena Otomotiv-Muğla) Muğla Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Lena Otomotiv-Muğla)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muğla-Bodrum Volkswagen Yetkilisi Satıcısı Lena Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Mez Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Mez Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Volkswagen Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Volkswagen Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Volkswagen Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Randevu Sorumlusu (Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Randevu Sorumlusu (Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Volkswagen Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,      * Tercihen ön lisans mezunu,      * Müşteri İlişkileri alanında en az 1 yıl deneyimli,      * MS Office programlarına hakim,      * Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,       * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Randevu Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Çakıroğlu Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Çakıroğlu Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Çakıroğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Yağcı Otomotiv- Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Yağcı Otomotiv- Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir VW Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Yetkilisi (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Yetkilisi (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, Ekip yönetme tecrübesine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (ARM Otomotiv- Diyarbakır) Diyarbakır Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (ARM Otomotiv- Diyarbakır)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Diyarbakır Skoda Yetkili Satıcısı ARM Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Yetkilisi (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  * Üniversite mezunu,* Otomotiv sektöründe ticari veya binek araç satışı alanında en az 5 yıl satış tecrübesine sahip,* İnsan ilişkilerinde başarılı,etkili iletişim becerisine sahip,* Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli,* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Audi Gaziantep Yetkili Satıcısı Acarsan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ekspertiz Sorumlusu (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ekspertiz Sorumlusu (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir DOD Yetkili Satıcısı Vosmer  Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen MYO Otomotiv Bölümü mezunu, 2. El Otomobil ve Ticari araçların alım ve satımı işlemlerinde ekspertiz süreçlerinde deneyim sahibi,Yedek parça, boya, kaporta ve mekanik konularına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Ekspertiz Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'in yeni projesinde görevlendirilmek üzereEn az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
2. El Satış Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir DOD Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe 2. El Satış ve Satın Alma(Ekspertiz) bölümünde en az 2 yıl deneyime sahip, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu(Çakıroğlu Otomotv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Destek Sorumlusu(Çakıroğlu Otomotv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Çakıroğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Temel muhasebe bilgileri konusunda tecrübe sahibi Otomotiv sektöründe satış destek alanında deneyimli, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Satış Destek Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (ARM Otomotiv-Diyarbakır) Diyarbakır Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (ARM Otomotiv-Diyarbakır)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Diyarbakır Skoda Yetkili Satıcısı ARM Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Sorumlusu (Beşer Otomotiv-Mardin) Mardin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bilgi İşlem Sorumlusu (Beşer Otomotiv-Mardin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mardin Volkswagen Yetkili Satıcısı Beşer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Network Çözümleri (Switch, Router, VPN, ADSL, Firewall) Donanım ve Yazılım kurulum ve  yönetimi konusunda bilgi sahibi,LAN/WAN yönetimi ve güvenliği konusunda bilgi ve deneyim sahibi,Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda deneyimli; Bilgi işlem Envanter takibini yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Bilgi İşlem Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Beşer Otomotiv-Mardin) Mardin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu (Beşer Otomotiv-Mardin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mardin Volkswagen Yetkili Satıcısı Beşer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında mininmum 5 yıl deneyim sahibi Genel Muhasebe süreçlerine hakim, resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında bilgi sahibi,MS Office programlarına hakim, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Opat Otomotiv- Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Opat Otomotiv- Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tarsus Volkswagen Yetkili Satıcısı Opat Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Tamaş Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Tamaş Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Mercan Otomotiv-Edirne) Edirne Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Mercan Otomotiv-Edirne)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Edirne Volkswagen Yetkili Satıcısı Mercan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Müdürü (Mez Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Müdürü (Mez Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe yedek parça bölümümnde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Sorumlusu (Özaydın Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sigorta Sorumlusu (Özaydın Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen sigorta konusunda en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).   Sigorta Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa) Bursa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Danışmanı (Efe Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Satış Danışmanı (Efe Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Skoda Yetkili Satıcısı Efe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe filo araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için) Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Ade Otomotiv-Elazığ) Elazığ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Ade Otomotiv-Elazığ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elazığ Skoda Yetkili Satıcısı Ade Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Attarlar Otomotiv-Konya) Konya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Attarlar Otomotiv-Konya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Konya Seat Yetkili Satıcısı Attarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dispozisyon Sorumlusu (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Dispozisyon Sorumlusu (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;         * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,         * Benzer pozisyonda, tercihen yetkili servis tecrübesi bulunan,,         * MS Office uygulamalarına hakim,         * B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen,         * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Dispozisyon Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Kayadibi Otomotiv) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Kayadibi Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Otomotiv sektörü içerisinde müşteri ilişkileri alanında tecrübeli, Müşteri şikayet ve memnuniyeti konusunda deneyim sahibi, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) , Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Tamaş Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Tamaş Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş Otomotiv'degörevlendirilmek üzere; * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Ankara Ağır Vasıta-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Ankara Ağır Vasıta-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Scania Yetkili Satıcısı Ankara Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere,* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Ankara Ağır Vasıta-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Ankara Ağır Vasıta-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Scania Yetkili Satıcısı Ankara Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Beşer Otomotiv-Mardin) Mardin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Beşer Otomotiv-Mardin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mardin'de yeni faaliyete geçecek olan Volkwagen Yetkili Satıcısı Beşer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Beşer Otomotiv-Mardin) Mardin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Beşer Otomotiv-Mardin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mardin'de yeni faaliyete geçecek olan Volkwagen Yetkili Satıcısı Beşer Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen, Organizasyon, planlama, takip ve  finansal raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,MS Office programlarına hakim, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (CKR Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (CKR Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon SKODA Yetkili Satıcısı CKR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Polat Otomotiv - Elazığ) Elazığ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Polat Otomotiv - Elazığ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elazığ  VW Yetkili Satıcısı Polat Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu,Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli,Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (CKR Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (CKR Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon SKODA Yetkili Satıcısı CKR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boya Teknisyeni (CKR Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (CKR Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon SKODA Yetkili Satıcısı CKR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (CKR Otomotiv-Trabzon) Trabzon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (CKR Otomotiv-Trabzon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Trabzon Skoda Yetkili Satıcısı CKR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Batı Otomotiv-Uşak) Uşak Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Batı Otomotiv-Uşak)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Uşak Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli,MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli,Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Çalışkan Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Çalışkan Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara SCANIA Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Ark Otomotiv-Kocaeli) Kocaeli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Ark Otomotiv-Kocaeli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kocaeli Volkswagen Yetkili Satıcısı Ark Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist)  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Otokur Otomotiv-Sakarya) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Otokur Otomotiv-Sakarya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sakarya Skoda Yetkili Satıcısı Otokur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Otokur Otomotiv-Sakarya) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Otokur Otomotiv-Sakarya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sakarya Skoda Yetkili Satıcısı Otokur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Koluman Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Koluman Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Servisi Koluman Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Kavi Otomotiv-Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Kavi Otomotiv-Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Skoda Yetkili Satıcısı Kavi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Mez Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Mez Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Mez Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Mez Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,En az Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor bölümü mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Mez Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Mez Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu,Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Mez Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Mez Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Mez Otomotiv'degörevlendirilmek üzere; * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor bölümü mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),   Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu (Erkur Otomotiv-Düzce) Düzce Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Destek Sorumlusu (Erkur Otomotiv-Düzce)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Düzce Volkswagen Yetkili Satıcısı Erkur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Temel muhasebe bilgileri konusunda tecrübe sahibi Otomotiv sektöründe satış destek alanında deneyimli, MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Satış Destek Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Erkur Otomotiv-Düzce) Düzce Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Erkur Otomotiv-Düzce)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Düzce Volkswagen Yetkili Satıcısı Erkur Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı(Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İnsan Kaynakları Uzmanı(Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyimli, Organizasyonel Gelişim, Ücret ve Performans Yönetimi ve İşe Alım Faaliyetleri konusunda tecrübeli,MS Office uygulamalarına hakim, Sistematik ve analitik düşünebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Skoda Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'degörevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Müdürü (Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Seat Yetkili Satıcısı Hasan Kavi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo Satış Danışmanı (Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Satış Danışmanı (Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Skoda Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de  görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe filo araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü günccel dinamiklerini takip eden, bu alanda kariyer hedefi bulunan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Vosmer Otomotiv) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Vosmer Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Bornova Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Otomotiv sektörü içerisinde müşteri ilişkileri alanında deneyimli,Müşteri şikayet ve memnuniyeti konusunda deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) , Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Bornova Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),   Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Yetkilisi (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında deneyime sahip, Tiger ve MS Office programlarına hakim, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi (Erya Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İkram Görevlisi (Erya Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Otel, restaurant, kafe vb. iş yerlerinde en az 2 yıl iş deneyimine sahip, Güler yüzlü, dış görünüşüne özen gösteren, Sağlık ve hijyen kurallarına dikkat eden,  İkram Görevlisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Filo Kiralama Sorumlusu (Kayadibi Otomotiv) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Filo Kiralama Sorumlusu (Kayadibi Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe filo kiralama konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Filo Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Özön Otomotiv-Samsun) Samsun Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu (Özön Otomotiv-Samsun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Samsun Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe süreçlerine hakim, resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında bilgi sahibi,MS Office programlarına hakim,tercihen Logo Tiger programını iyi derecede kullanabilenPlanlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Seat Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı