Doğuş Otomotiv 

Şirket Bilgileri

www.dogusotomotiv.com.tr 


DOĞUŞ OTOMOTİV HAKKINDA

 

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vizyonuyla iş planları oluşturan Doğuş Otomotiv, otomotiv değer zincirinin her alanında var olmayı kurumsal stratejisinin temel dayanağı olarak nitelendirmektedir.

 

Türkiye'nin lider otomotiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biri olan Doğuş Otomotiv

 

  • binek araç
  • hafif ticari araç
  • ağır vasıta
  • endüstriyel ve deniz motorları
  • termal kontrol sistemleri

 

pazarlarında 15 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti, SEAT, Skoda, Scania, Krone ve Meiller markalarının 80'e yakın modelini Türkiye otomotiv pazarına sunmaktadır. Ayrıca, endüstriyel ve deniz motorları pazarında VW Marine ile Scania Engines markalarının ve termal kontrol sistemleri pazarında Thermo King markasının temsilcisidir.

 

Temsil ettiği markalarının satış-servis-yedek parça hizmetlerini ülke geneline yayılmış geniş hizmet ağıyla sağlayan Doğuş Otomotiv, Volkswagen Grubu’na bağlı tüm markaları çatısı altında bulunduran dünyadaki tek şirkettir.

 

Türkiye'nin en geniş yetkili satıcı ve servis ağlarından birine sahip olan Doğuş Otomotiv, 500’ü aşkınkontak noktasından oluşan teşkilatı ile koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı hizmet sunmaktadır.

 

Büyüme yol haritasını, otomotiv değer zincirinin tüm halkalarında verimli ve kârlı bir şekilde var olmak üzerine yapılandıran Doğuş Otomotiv, ithalat ve distribütörlük iş alanlarının yanı sıra perakende, otomotiv finansmanı, yedek parça ve aksesuvar ticareti, lojistik ve müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, filo kiralama, hızlı servis, araç muayene ve sigortacılık gibi tamamlayıcı hizmet alanlarında da faaliyet göstermektedir.

 

Doğuş Otomotiv, değer zincirinin önemli bir halkası olarak nitelendirdiği üretimde de ilk adımlarını atmıştır. Distribütörü olduğu, dünyanın önde gelen damper üreticisi Meiller ortaklığında 2008’de açılışını yaptığı “Meiller Doğuş Damper Fabrikası”nın ardından  “Krone Doğuş Treyler Fabrikası”nın temel atma töreni gerçekleştirilmiştir

 

Doğuş Otomotiv, Volkswagen  AG ile işbirliğini uluslararası platforma taşıyarak 2009 yılında İsviçre’nin Lozan şehrinde “D-Auto Suisse SA” ismi ile Porsche yetkili satış ve servis merkezini hizmete açmıştır.

Ülkemizin en çok güven duyulan markaları arasında sağlam bir yere sahip olan Doğuş Otomotiv, kuruluşundan bu yana kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş, yaratıcı ve dinamik bir hizmet sürecini sürekli kılmıştır.

 

Türkiye'nin önde gelen otomotiv distribütörü Doğuş Otomotiv, 2009 yılında "Capital 500" ve "Fortune 500" sıralamalarında ilk 50 içinde yer almıştır. Doğuş Otomotiv aynı zamanda İMKB 100'de en büyük 25 şirket arasında bulunmaktadır.

 

Doğuş Otomotiv, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında öncü özellikte ve örnek teşkil eden projeler geliştirmektedir. “Trafik Hayattır” sloganıyla tek bir çatı altında topladığı sosyal sorumluluk çalışmaları Türk halkının ve özellikle de genç neslin trafik konusundaki genel sorumluluk, bilinç ve farkındalığını artırma amacını taşımaktadır.

 

Doğuş Otomotiv; finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu'nun bir üyesidir. 2004 yılında halka arz edilen Doğuş Otomotiv hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) işlem görmektedir.

 Doğuş Otomotiv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 131
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Danışmanı (Çalışkan Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Çalışkan Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Scania Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç ve/veya ağır vasıta satışı konusunda deneyimli,Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Elemanı (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Yedek Parça Elemanı (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut Bölge Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere “Yedek Parça Elemanı” aramaktayız.En az lise  veya  MYO mezunu ,  Konusunda en az 2 yıl deneyimli,  MS Office uygulamalarına hakim,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Sorumlusu (Batı Otomotiv-Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Garanti Sorumlusu (Batı Otomotiv-Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv"de görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe garanti üzerine tecrübe sahibi olan, Analitik düşünme ,organizasyon ve iletişim yeteneğine sahip , MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Garanti Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),   Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Özaltın Otomotiv-Kayseri) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Özaltın Otomotiv-Kayseri)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kayseri Scania Yetkili Satıcısı Özaltın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Özaltın Otomotiv-Kayseri) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Özaltın Otomotiv-Kayseri)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kayseri Scania Yetkili Satıcısı Özaltın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunuOtomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimliB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İletişim Operasyonları Müşteri TemsilcisiDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Değer ve İlgi Merkezi (DİM) biriminde görevlendirilmek üzere;Lisans mezunu veya son sınıf öğrencisi, İlişki yönetimi yetenekleri yüksek, Doğru ve etkili iletişim becerilerine güvenen, Sabırlı, disiplinli ve özverili, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen vardiyalı çalışabilecek, Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Uzun vadeli kariyer hedefleri olan, Askerliği minimum 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) ‘İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ YETKİLİSİ (SCANIA ENGINES) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
SATIŞ YETKİLİSİ (SCANIA ENGINES)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Scania Engines markası Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, Jeneratör, Marin ve Endüstriyel Motoru Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri'nde en az 2 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, "SATIŞ YETKİLİSİ (SCANIA ENGINES)" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YEDEK PARÇA PAZAR ARAŞTIRMA VE ÜRÜN YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
YEDEK PARÇA PAZAR ARAŞTIRMA VE ÜRÜN YETKİLİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Yedek Parça & Lojistik Genel Müdürlüğü’nde Yedek Parça Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Endüstri, Makine, Otomotiv veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe benzer görevde minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi  'Yedek Parça Pazar Araştırma ve Ürün Geliştirme Yetkilisi’ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YEDEK PARÇA FİYATLANDIRMA VE PLANLAMA YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
YEDEK PARÇA FİYATLANDIRMA VE PLANLAMA YETKİLİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Yedek Parça & Lojistik Genel Müdürlüğü’nde Yedek Parça Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Endüstri, Makine, Otomotiv veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe benzer görevde minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi  'Yedek Parça Fiyatlandırma ve Planlama Yetkilisi’ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL DEPO ELEMANI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
DÖNEMSEL DEPO ELEMANIDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Şekerpınar Gebze'de bulunan Yedek Parça ve Lojistik Genel Müdürlüğü'nde  dönemsel olarak görevlendirilmek üzere,Lise mezunu, Depo mal kabul, sayım ve sevkiyat konularında deneyimli, Mesleki eğitim sertifikası bulunan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Tercihen Forklift Ehliyeti sahibi, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, ' Dönemsel Depo Elemanı' arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER (VW) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYER (VW)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin VW markasında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi5 ay süresince ve haftanın en az 3 gün, tam zamanlı destek verebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri çok yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim,  ‘Proje Bazlı Stajyer’ arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE GELİŞİM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE GELİŞİM UZMANIDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları ve Süreç Yönetimi Genel Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin İşletme, Mühendislik ya da benzeri bölümlerinden mezun, Eğitim alanında en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Çözüm odaklı, iletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, İnsan Kaynakları alanında Dijital dönüşüm projeleri tecrübesine sahip, Eğitim içeriği oluşturma, geliştirme ve koordinasyonu konusunda en az 2 yıl deneyimli,Analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına yatkın, Büyüyen ve gelişen ekibimiz için, performans ve yetenek yönetimi süreçlerinde aktif rol alabilecek“Eğitim ve Gelişim Uzmanı” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE FİLO TEDARİK YETKİLİSİ (DOD) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
BÖLGE FİLO TEDARİK YETKİLİSİ (DOD)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv bünyesinde yer alan DOD markasının Şekerpınar'da yer alan Genel Müdürlük / Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, Otomotiv sektöründe, ikinci el ve/veya filo yönetimi konularında deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  'Bölge Filo Tedarik Yetkilisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA VE KOORDİNASYON YETKİLİSİ/YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PLANLAMA VE KOORDİNASYON YETKİLİSİ/YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
Volkswagen AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, Volkswagen Binek Araç markası altında görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, Proje yönetimi, planlama ve koordinasyon alanında alanında az 3 yıl deneyim sahibi,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına (Word, Excel, Powerpoint) profesyonel derecede hakim,Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, ‘Planlama & Koordinasyon Yetkilisi/Yöneticisi’ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE BAZLI HUKUK STAJYERİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI HUKUK STAJYERİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Hukuk departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden yeni mezun, Haftanın 5 günü destek verebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri çok yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim, 'Proje Bazlı Hukuk Stajyeri' arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI (VW) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI (VW)Doğuş Otomotiv
VW AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe Satış Sonrası Hizmetler alanında tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Müşteri ve kalite odaklı çalışabilen, İletişim ve problem çözme becerileri kuvvetli, "Müşteri İlişkileri Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Stratejik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü Müşteri İlişkileri Yönetimi Bölümü'nde görevlendirilmek üzere,Otomotiv sektöründe veya Müşteri İlişklieri (CRM) alanında en az 5 yıl deneyimli,Analitik yönü kuvvetli, Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), "Müşteri İlişkileri Yönetimi Yöneticisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ KOORDİNASYON UZMAN YARDIMCISI (SEAT) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
SATIŞ KOORDİNASYON UZMAN YARDIMCISI (SEAT)Doğuş Otomotiv
SEAT markası Türkiye distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, SEAT Satış Departmanı’na bağlı olarak görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden yeni mezun ya da en fazla 2 yıl deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek ve müşteri odaklı çalışabilen, Analitik ve sonuç odaklı düşünce yapısına sahip, ‘Satış Koordinasyon Uzman Yardımcısı’ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYERDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin farklı departmanlarında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin tercihen Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi5 ay süresince ve haftanın en az 3 gün, tam zamanlı destek verebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri çok yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim,  ‘Proje Bazlı Stajyer’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Volkswagen Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'in yeni projesinde görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe binek araç veya ticari araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Acarsan Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Acarsan Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Audi Yetkili Satıcısı Acarsan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Yöneticisi (Demoto-Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bilgi İşlem Yöneticisi (Demoto-Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Network Çözümleri (Switch, Router, VPN, ADSL, Firewall) Donanım ve Yazılım kurulum ve  yönetimi konusunda bilgi sahibi,LAN/WAN yönetimi ve güvenliği konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Güvenlik Kamera Sistemleri konusunda deneyimli; Bilgi işlem Envanter takibini yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Bilgi İşlem Yöneticisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Aydoğanlar Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Aydoğanlar Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkswagen Yetkili Satıcısı Aydoğanlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Aydoğanlar Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Aydoğanlar Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkswagen Yetkili Servisi  Aydoğanlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; * Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE BAZLI İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları Departmanı'nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Mühendislik ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde okuyup, devam zorunluluğu bulunmayan ya da yeni mezun,Haftanın 5 tam günü staja gelebilecek, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İşe alım alanında deneyim kazanmak konusunda istekli,  'Proje Bazlı İnsan Kaynakları Stajyeri' aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Beşer Otomotiv-Mardin) Mardin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Beşer Otomotiv-Mardin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mardin'de yeni faaliyete geçecek olan Volkwagen Yetkili Satıcısı Beşer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Başaran Otomotiv-Isparta) Isparta Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Başaran Otomotiv-Isparta)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Isparta Volkswagen Yetkili Satıcısı Başaran Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç alanında aktif satış deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Tamaş Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Tamaş Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ;Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe, oto elektriği / elektroniği konusunda deneyimli,Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Uzay Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Uzay Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Parlar Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Parlar Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Skoda Gaziantep Yetkili Satıcısı Parlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Yağcı Otomotiv - Balıkesir) Balıkesir Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Mekanik Teknisyeni (Yağcı Otomotiv - Balıkesir)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Balıkesir VW Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü mezunu,  Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli,Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Takım çalışmasını benimsemiş, Bilgisayar kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış, Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Volkswagen Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Volkswagen Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor bölümü mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Vosmer Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Başaran Ağır Vasıta-Antalya) Antalya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Başaran Ağır Vasıta-Antalya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Antalya Scania Yetkili Satıcısı Başaran Ağır Vasıta'da görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),   Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Gökmen Otomotiv-Konya) Konya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Gökmen Otomotiv-Konya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Konya Volkswagen Yetkili Satıcısı Gökmen Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Gökmen Oto-Konya) Konya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Gökmen Oto-Konya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Konya Volkswagen Yetkili Satıcısı Gökmen Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Otomotiv sektörü içerisinde müşteri ilişkileri alanında tecrübeli, Müşteri şikayet ve memnuniyeti konusunda deneyim sahibi, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) , Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Yetkilisi (Altur Otomotiv-İstan İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Yetkilisi (Altur Otomotiv-İstanDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Otomotiv sektörü içerisinde müşteri ilişkileri alanında tecrübeli, Müşteri şikayet ve memnuniyeti konusunda deneyim sahibi, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) , Müşteri İlişkileri Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Keleşler Otomotiv-Kocaeli) Kocaeli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Keleşler Otomotiv-Kocaeli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kocaeli Skoda Yetkili Satıcısı Keleşler Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),   Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (And Otomotiv- Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (And Otomotiv- Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Skoda Yetkili Satıcısı And Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Eskihisar Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Eskihisar Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara VW Yetkili Satıcısı Eskihisar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Eskihisar Otomotiv - Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Eskihisar Otomotiv - Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara VW Yetkili Satıcısı Eskihisar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Eskihisar Otomotiv - Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Eskihisar Otomotiv - Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara VW Yetkili Satıcısı Eskihisar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Nasuhbeyoğlu Otomotiv-Ordu) Ordu Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Nasuhbeyoğlu Otomotiv-Ordu)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ordu Skoda Yetkili Satıcısı Nasuhbeyoğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Koçaslan Otomotiv-Bursa) Bursa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Koçaslan Otomotiv-Bursa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bursa Scania Yetkili Satıcısı Koçaslan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu (Batı Otomotiv-Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İnsan Kaynakları Sorumlusu (Batı Otomotiv-Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, İnsan Kaynakları alanında deneyimli, Sistematik ve analitik düşünce sahibi,Tempolu ve yoğun ilişki gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,Yoğun ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),İnsan Kaynakları Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Başaran Otomotiv-Antalya) Antalya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Başaran Otomotiv-Antalya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Antalya Volkswagen Yetkili Satıcısı Başaran Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),   Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Vimsa Otomotiv-Şanlıurfa) Şanlıurfa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Vimsa Otomotiv-Şanlıurfa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Şanlıurfa Volkswagen Yetkili Satıcısı Vimsa Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),   Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Vimsa Otomotiv - Şanlıurfa) Şanlıurfa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Vimsa Otomotiv - Şanlıurfa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Şanlıurfa Volkswagen Yetkili Satıcısı Vimsa Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Acarlar Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Acarlar Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Volkswagen İstanbul Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Batı Oto-Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Batı Oto-Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, Otomotiv sektörü içerisinde müşteri ilişkileri alanında tecrübeli, Müşteri şikayet ve memnuniyeti konusunda deneyim sahibi, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) , Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Nasuhbeyoğlu Otomotiv-Ordu) Ordu Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Nasuhbeyoğlu Otomotiv-Ordu)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ordu Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Nasuhbeyoğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Erçal Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Erçal Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Scania Yetkili Satıcısı Erçal Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Tercihen otomotiv sektöründe ikinci el araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Doğu Otomotiv-Mardin) Mardin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Doğu Otomotiv-Mardin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mardin Doğuş Otomotiv Yetkili Servisi Doğu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa) Bursa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Sertepe Otomotiv-Bursa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Şenyıldız Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Şenyıldız Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Audi Yetkili Satıcısı Şenyıldız Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Başaran Otomotiv-Isparta) Antalya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Başaran Otomotiv-Isparta)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Antalya Volkswagen Yetkili Satıcısı Başaran Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunuOtomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimliB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Başaran Otomotiv-Fethiye) Muğla Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Başaran Otomotiv-Fethiye)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Fethiye VW Yetkili Satıcısı Başaran Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Satış Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Ticari Satış Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut  şubede görevlendirilmek üzere "Ticari Satış Temsilcisi" arıyoruz. * Üniversite mezunu,* 30 yaşını aşmamış,* Tercihen Otomotiv satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi (Özön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Mühendisi (Özön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü veya MYO Otomotiv Öğretmenliği bölümü mezunu,Tercihen konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tatmamlamış (Erkek adaylar için).  Servis Mühendisi arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Kayadibi Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Kayadibi Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'in yeni projesinde görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Keleşler Otomotiv-Kocaeli) Kocaeli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Keleşler Otomotiv-Kocaeli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kocaeli Seat Yetkili Satıcısı Keleşler Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Üniversite mezunu,  Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (Erel-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı (Erel-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü) mezun,Personel özlük işleri ve bordro konusunda en az 3 yıl deneyimli,İş Kanunu (4857), SGK Kanunu (5510) ve mevzuat konusunda uygulamalar düzeyinde bilgi sahibi,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,İletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Miram Otomotiv- Malatya) Malatya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Miram Otomotiv- Malatya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Malatya Audi Yetkili Satıcısı Miram Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe premium marka araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Satış Danışmanı (İzmir-MBU) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sigorta Satış Danışmanı (İzmir-MBU)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Seat Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Sigorta alanında en az 3 yıl deneyimli, SEGEM sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, B Sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için). Sigorta Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (MBU Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (MBU Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Seat Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe mekanik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Özön Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),   Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Erya Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Erya Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunuOtomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimliB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Erya Otomotiv- İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Erya Otomotiv- İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Otomotiv bölümlerinden mezun,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İkram Görevlisi (Erya Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İkram Görevlisi (Erya Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Otel, restaurant, kafe vb. iş yerlerinde en az 2 yıl iş deneyimine sahip, Güler yüzlü, dış görünüşüne özen gösteren, Sağlık ve hijyen kurallarına dikkat eden,  İkram Görevlisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Danışmanı (İstanbul-Erya Otomotiv) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (İstanbul-Erya Otomotiv)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Ark Otomotiv-Kocaeli) Kocaeli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Ark Otomotiv-Kocaeli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kocaeli VW Yetkili Satıcısı Ark Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adapazarı Scania Yetkili Satıcısı Koçaslan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adapazarı Scania Yetkili Satıcısı Koçaslan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Batı Otomotiv-Uşak) Uşak Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Batı Otomotiv-Uşak)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Uşak Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Elektrik Teknisyeni (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut Bölge Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere “Elektrik Teknisyeni”aramaktayız.* MYO Otomotiv, EML Motor veya Elektrik bölümü mezunu ,* Konusunda en az  2 yıl deneyimli ,* 35 yaşını aşmamış,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Hasan Kavi Otomotiv-Adana) Adana Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Hasan Kavi Otomotiv-Adana)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adana Seat Yetkili Satıcısı Hasan Kavi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PDI Teknisyeni (Acarlar Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
PDI Teknisyeni (Acarlar Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü, Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Tercihen otomotiv kalite kontrol ve PDI konusunda en az 2 yıl deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), PDI Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vezne Sorumlusu (Erel Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Vezne Sorumlusu (Erel Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu,  Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli,  MS Office uygulamalarına hakim,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Vezne Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (Altur Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Yetkilisi (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  * Üniversite mezunu,* Otomotiv sektöründe ticari araç satışı alanında en az 5 yıl satış tecrübesine sahip,* İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip,* Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli,* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Altur Otomotiv - İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Altur Otomotiv - İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vale (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Vale (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzereLise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Vale aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Mühendisi (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü veya MYO Otomotiv Öğretmenliği bölümü mezunu,Tercihen konusunda tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tatmamlamış (Erkek adaylar için). Servis Mühendisi arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Yetkilisi (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Atölye Yetkilisi (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzereTercihen üniversitelerin Otomotiv bölümünden mezunu, Otomotiv sektöründe arıza tespiti ve onarımı konusunda deneyimli, Test cihazları kullanımı konusunda bilgili ve yeni sistemleri öğrenme konusunda istekli,Ekip yönetimi konusunda tecrübeli MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Atölye Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunuOtomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimliB sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),   Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Çalışkan Otomotiv-Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetleri alanında en az 5 yıl tecrübeli,MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Edremit Volkswagen Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Terchen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),  Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Seat Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (MBU Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (MBU Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Seat Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir SEAT Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (MBU Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Seat Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (MBU Otomotiv-İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (MBU Otomotiv-İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Seat Yetkili Satıcısı MBU Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlusu (Otokur Otomotiv-Sakarya) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muhasebe Sorumlusu (Otokur Otomotiv-Sakarya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Otokur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında mininmum 5 yıl deneyim sahibi Genel Muhasebe süreçlerine hakim, resmi kurumlarla mali konuların takip edilmesi ve sonuçlandırılmasında bilgi sahibi,MS Office programlarına hakim, Planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Özaydın Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Özaydın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Altur Otomotiv-İstanbul) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Altur Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kayseri Scania Yetkili Satıcısı Özaltın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Özaltın Otomotiv-Kayseri) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Özaltın Otomotiv-Kayseri)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kayseri Scania Yetkili Satıcısı Özaltın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Özaltın Otomotiv-Kayseri) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Özaltın Otomotiv-Kayseri)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kayseri Scania Yetkili Satıcısı Özaltın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Terchen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),  Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Yetkilisi (Özaltın-Kayseri) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Yetkilisi (Özaltın-Kayseri)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kayseri Scania Yetkili Satıcısı Özaltın Otomotiv'degörevlendirilmek üzere ;Tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Yedek Parça Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Özaltın Otomotiv-Kayseri) Kayseri Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Özaltın Otomotiv-Kayseri)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Faaliyete yeni başlayacak olan Kayseri Scania Yetkili Satıcısımız  Özaltın Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen,Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Servis Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Dicle Otomotiv-Diyabakır) Diyarbakır Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Dicle Otomotiv-Diyabakır)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Diyarbakır Volkswagen Yetkili Satıcısı Dicle Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Dicle Otomotiv-Diyarbakır) Diyarbakır Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Dicle Otomotiv-Diyarbakır)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Diyarbakır Volkswagen Yetkili Satıcısı Dicle Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için), Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Kavi Otomotiv-Mersin) Mersin Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Kavi Otomotiv-Mersin)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mersin Skoda Yetkili Satıcısı Kavi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). "Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Çalışkan Otomotiv-Çorlu) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Çalışkan Otomotiv-Çorlu)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çorlu Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Acarlar Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Acarlar Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Acarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İş Ortağı İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İnsan Kaynakları İş OrtağıDoğuş Otomotiv
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları işe alım, performans ve kariyer yönetimi konularında en az 5 yıllık deneyime sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Müşteriyi işin odağına yerleştiren, Güçlü iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Raporlama ve organizasyon & planlama ve yeteneği gelişmiş olan, Problemler karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Lena Otomotiv-Kuşadası) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Lena Otomotiv-Kuşadası)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kuşadası Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari marka araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Lena Otomotiv-Aydın) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Lena Otomotiv-Aydın)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari marka araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı(Yağcı Otomotiv-Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İnsan Kaynakları Uzmanı(Yağcı Otomotiv-Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 3 yıl deneyimli, Organizasyonel Gelişim, Ücret ve Performans Yönetimi ve İşe Alım Faaliyetleri konusunda tecrübeli,MS Office uygulamalarına hakim, Sistematik ve analitik düşünebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Yetkilisi (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Atölye Yetkilisi (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen üniversitelerin Otomotiv bölümünden mezunu,Otomotiv sektöründe arıza tespiti ve onarımı konusunda deneyimli,Test cihazları kullanımı konusunda bilgili ve yeni sistemleri öğrenme konusunda istekli,Ekip yönetimi konusunda tecrübeli MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Atölye Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Terchen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),  Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Şahintaş Otomotiv-Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Kaporta Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı / KCR Otomotiv-Denizli Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İnsan Kaynakları Uzmanı / KCR Otomotiv-DenizliDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli,  Organizasyonel Gelişim, Ücret ve Performans Yönetimi ve İşe Alım Faaliyetleri konusunda tecrübeli,MS Office uygulamalarına hakim, Sistematik ve analitik düşünebilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Tamaş Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Tamaş Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Tamaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Polat Otomotiv-Elazığ) Elazığ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Polat Otomotiv-Elazığ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elazığ Volkswagen Yetkili Satıcısı Polat Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),   Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Efe Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Efe Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Skoda Yetkili Satıcısı Efe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, iletişim odaklı Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Eskihisar Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Eskihisar Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkswagen Yetkili Satıcısı Eskihisar Otomotiv'in yeni projesinde görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Efe Otomotiv-Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Efe Otomotiv-Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Skoda Yetkili Satıcısı Efe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) mezunu, tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).  Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Randevu Sorumlusu (Asil Otomotiv-Eskişehir Eskişehir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Randevu Sorumlusu (Asil Otomotiv-EskişehirDoğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Eskişehir Volkswagen Yetkili Satıcısı Asil Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,      * Tercihen ön lisans mezunu,      * Müşteri İlişkileri alanında deneyimli,      * MS Office programlarına hakim,      * Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip,       * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Randevu Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adapazarı Scania Yetkili Satıcısı Koçaslan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı) Sakarya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Koçaslan Otomotiv-Adapazarı)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adapazarı Scania Yetkili Satıcısı Koçaslan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Uzay Otomotiv-İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;En az Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor bölümü mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu (Ön lisans) Otomotiv bölümü mezunu,Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık, tercihen mekanik alanında deneyimli,B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),   Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı