Doğuş Otomotiv 

Şirket Bilgileri

www.dogusotomotiv.com.tr 


DOĞUŞ OTOMOTİV HAKKINDA

 

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vizyonuyla iş planları oluşturan Doğuş Otomotiv, otomotiv değer zincirinin her alanında var olmayı kurumsal stratejisinin temel dayanağı olarak nitelendirmektedir.

 

Türkiye'nin lider otomotiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biri olan Doğuş Otomotiv

 

  • binek araç
  • hafif ticari araç
  • ağır vasıta
  • endüstriyel ve deniz motorları
  • termal kontrol sistemleri

 

pazarlarında 15 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti, SEAT, Skoda, Scania, Krone ve Meiller markalarının 80'e yakın modelini Türkiye otomotiv pazarına sunmaktadır. Ayrıca, endüstriyel ve deniz motorları pazarında VW Marine ile Scania Engines markalarının ve termal kontrol sistemleri pazarında Thermo King markasının temsilcisidir.

 

Temsil ettiği markalarının satış-servis-yedek parça hizmetlerini ülke geneline yayılmış geniş hizmet ağıyla sağlayan Doğuş Otomotiv, Volkswagen Grubu’na bağlı tüm markaları çatısı altında bulunduran dünyadaki tek şirkettir.

 

Türkiye'nin en geniş yetkili satıcı ve servis ağlarından birine sahip olan Doğuş Otomotiv, 500’ü aşkınkontak noktasından oluşan teşkilatı ile koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklı hizmet sunmaktadır.

 

Büyüme yol haritasını, otomotiv değer zincirinin tüm halkalarında verimli ve kârlı bir şekilde var olmak üzerine yapılandıran Doğuş Otomotiv, ithalat ve distribütörlük iş alanlarının yanı sıra perakende, otomotiv finansmanı, yedek parça ve aksesuvar ticareti, lojistik ve müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, filo kiralama, hızlı servis, araç muayene ve sigortacılık gibi tamamlayıcı hizmet alanlarında da faaliyet göstermektedir.

 

Doğuş Otomotiv, değer zincirinin önemli bir halkası olarak nitelendirdiği üretimde de ilk adımlarını atmıştır. Distribütörü olduğu, dünyanın önde gelen damper üreticisi Meiller ortaklığında 2008’de açılışını yaptığı “Meiller Doğuş Damper Fabrikası”nın ardından  “Krone Doğuş Treyler Fabrikası”nın temel atma töreni gerçekleştirilmiştir

 

Doğuş Otomotiv, Volkswagen  AG ile işbirliğini uluslararası platforma taşıyarak 2009 yılında İsviçre’nin Lozan şehrinde “D-Auto Suisse SA” ismi ile Porsche yetkili satış ve servis merkezini hizmete açmıştır.

Ülkemizin en çok güven duyulan markaları arasında sağlam bir yere sahip olan Doğuş Otomotiv, kuruluşundan bu yana kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışını benimsemiş, yaratıcı ve dinamik bir hizmet sürecini sürekli kılmıştır.

 

Türkiye'nin önde gelen otomotiv distribütörü Doğuş Otomotiv, 2009 yılında "Capital 500" ve "Fortune 500" sıralamalarında ilk 50 içinde yer almıştır. Doğuş Otomotiv aynı zamanda İMKB 100'de en büyük 25 şirket arasında bulunmaktadır.

 

Doğuş Otomotiv, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında öncü özellikte ve örnek teşkil eden projeler geliştirmektedir. “Trafik Hayattır” sloganıyla tek bir çatı altında topladığı sosyal sorumluluk çalışmaları Türk halkının ve özellikle de genç neslin trafik konusundaki genel sorumluluk, bilinç ve farkındalığını artırma amacını taşımaktadır.

 

Doğuş Otomotiv; finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu'nun bir üyesidir. 2004 yılında halka arz edilen Doğuş Otomotiv hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda (İMKB) işlem görmektedir.

 Doğuş Otomotiv İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 124
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YEDEK PARÇA VE AKSESUAR KOORDİNASYON YETKİLİSİ(VW) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
YEDEK PARÇA VE AKSESUAR KOORDİNASYON YETKİLİSİ(VW)Doğuş Otomotiv
VW Binek Araç ve Ticari Araç Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin VW Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe, Satış Sonrası Hizmetler alanında (tercihen perakende kanalında) en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi ve yurt dışı seyahat konusunda esnek Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) " Yedek Parça ve Aksesuar Koordinasyon Yetkilisi " arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Satış Destek Elemanı (Çankaya) Ankara Doğuş Oto
Dönemsel Satış Destek Elemanı (Çankaya)Doğuş Oto
Doğuş Oto Çankaya Bölge Direktörlüğü'müzde görevlendirilmek üzere "Dönemsel Satış Destek Elemanı" aramaktayız. Önlisans veya lisans mezunu, Otomotiv sektöründe raporlama, stok takibi, tescil işlemleri konularında tecrübeli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
PDI Şefi (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
PDI Şefi (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitenin Otomotiv Bölümlerinden mezun, Tercihen otomotiv kalite kontrol ve PDI konusunda en az 3 yıl deneyimli, Ekip yönetme tecrübesi olan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),PDI Şefi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Doğuş Otomotiv İstanbul Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Müdürü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Yetkilisi (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Yetkilisi (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Sigorta ve ekspertiz süreçlerinde deneyimli* MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Hasar Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu (Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Destek Sorumlusu (Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu veya Meslek Yüksek Okullarının muhasebe, finans, işletme bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe satış destek alanında deneyimli, bu alanda kariyer hedefi bulunan, Ms Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Satış Destek Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Elazığ) Elazığ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Elazığ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elazığ Volkswagen Yetkili Satıcısı Polat Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yarı Zamanlı Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
Yarı Zamanlı Müşteri TemsilcisiDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Değer ve İlgi Merkezi (DİM) biriminde dönemsel olarak görevlendirilmek üzere; Lisans mezunu veya son sınıf öğrencisi, Haftanın minimum 3 günü devamlılık gösterebilecek, İlişki yönetimi yetenekleri yüksek, Doğru ve etkili iletişim becerilerine güvenen, Sabırlı, disiplinli ve özverili, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen vardiyalı çalışabilecek, Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Uzun vadeli kariyer hedefleri olan, Askerliği minimum 2 yıl tecilli (erkek adaylar için)‘Yarı Zamanlı Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İletişim Operasyonları Müşteri TemsilcisiDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Değer ve İlgi Merkezi (DİM) biriminde görevlendirilmek üzere;  Lisans mezunu veya son sınıf öğrencisi, İlişki yönetimi yetenekleri yüksek, Doğru ve etkili iletişim becerilerine güvenen, Sabırlı, disiplinli ve özverili, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen vardiyalı çalışabilecek, Otomotiv sektörüne ilgi duyan, Uzun vadeli kariyer hedefleri olan, Askerliği minimum 2 yıl tecilli (erkek adaylar için)‘İletişim Operasyonları Müşteri Temsilcisi’ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL) Kocaeli, İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv
DEPO ELEMANI (DÖNEMSEL)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Şekerpınar Gebze'de bulunan Yedek Parça ve Lojistik Genel Müdürlüğü'nde  dönemsel olarak görevlendirilmek üzere, Lise mezunu, Depo mal kabul, sayım ve sevkiyat konularında deneyimli, Mesleki eğitim sertifikası bulunan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Tercihen Forklift Ehliyeti sahibi, Tempolu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,' Dönemsel Depo Elemanı' arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Ticari Satış Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Ticari Satış Danışmanı (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut  şubede görevlendirilmek üzere "Ticari Satış Temsilcisi" arıyoruz. * Üniversite mezunu,* 30 yaşını aşmamış,* Tercihan Otomotiv satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi (Doğuş Oto Etimesgut) Ankara Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Servis Mühendisi (Doğuş Oto Etimesgut)Doğuş Oto Pazarlama ve Ticaret A.Ş.
Doğuş Oto Etimesgut şubede görevlendirilmek üzere "Servis Mühendisi" aramaktayız.* Üniversitelerin Makina-Elektrik-Elektronik-Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,* Yetiştirilmek üzere,* 28 yaşını aşmamış,*  İngilizce ve /veya Almanca bilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* İnsan ilişkilerinde başarılı,prezantabl,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER (VW) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYER (VW)Doğuş Otomotiv
  VW AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW SSH Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi veya mezun, 5 ay boyunca, haftanın min. 3 günü destek verebilecek, Çok İyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim, ‘Proje Bazlı Satış Stajyeri’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISIDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunMuhasebe alanında en az 1 yıl  tecrübe sahibiMS Office programlarına hakimAskerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) “Muhasebe Uzman Yardımcısı” aramaktayız.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SONRASI HİZMETLER BÖLGE YÖNETİCİSİ (VW) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
SATIŞ SONRASI HİZMETLER BÖLGE YÖNETİCİSİ (VW)Doğuş Otomotiv
VW AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, VW Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'na bağlı olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, (Tercihen Makine Mühendisi) Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)“Satış Sonrası Hizmetler Bölge Yöneticisi” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PLANLAMA VE KOORDİNASYON YETKİLİSİ/YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PLANLAMA VE KOORDİNASYON YETKİLİSİ/YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
Volkswagen AG Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde, Volkswagen Binek Araç markası altında görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, Proje yönetimi, planlama ve koordinasyon alanında alanında az 3 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarına (Word, Excel, Powerpoint) profesyonel derecede hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)‘Planlama&Koordinasyon Yetkilisi/Yöneticisi’ arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL İLETİŞİM YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
KURUMSAL İLETİŞİM YETKİLİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Stratejik Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Halkla ilişkiler ve medya alanında, ajans ya da kurum tarafında en az 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). 'Kurumsal İletişim Yetkilisi' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE BAZLI STAJYER İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
PROJE BAZLI STAJYERDoğuş Otomotiv
 Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin farklı departmanlarında görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin tercihen Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nde 3. , 4. sınıf öğrencisi 5 ay süresince ve haftanın en az 3 gün, tam zamanlı destek verebilecek, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri çok yüksek, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlara hakim, ‘Proje Bazlı Stajyer’ arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları Departmanı'nda, Yetkili Satıcıların İnsan Kaynakları süreçlerinin geliştirilmesinde görevlendirilmek üzere;      Üniversitelerin tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun,     Organizasyonel Gelişim başta olmak üzere temel İnsan Kaynakları konularında en az 2 yıl deneyimli,     Çok iyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip,     MS Office uygulamalarına hakim,     İfade ve temsil yeteneği kuvvetli,     Yoğun seyahat temposuna ayak uydurabilecek,     B Sınıfı Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,     Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) “İnsan Kaynakları Yetkilisi” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL MÜDÜR ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
GENEL MÜDÜR ASİSTANIDoğuş Otomotiv
Üniversite mezunu, Tercihen Yönetici Asistanlığı konusunda deneyimli, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, İyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Destek Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Destek Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Sigorta ve Bankacılık bölümlerinden mezun, Sigorta Ekspertizliği konusunda tecrübe sahibi, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Hasar Dosya Takip Memuru arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
FİLO TEDARİK YETKİLİSİ (DOD) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
FİLO TEDARİK YETKİLİSİ (DOD)Doğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv bünyesinde yer alan DOD markasının Şekerpınar'da yer alan Genel Müdürlük / Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,  Otomotiv sektöründe, ikinci el ve/veya filo yönetimi konularında deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), 'Filo Tedarik Yetkilisi' arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ PERSONEL) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
GENEL BAŞVURU (ENGELLİ PERSONEL)Doğuş Otomotiv
   Doğuş Otomotiv bünyesinde Kanuni Kadro (Engelli)  kapsamında görevlendirilmek üzere,   Minimum Lise, tercihen Meslek yüksek okulu mezunu veya sertifika sahibi, Min. 2 yıl deneyim sahibi, Planlı, organize ve belgeleyerek çalışabilen, işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli, İşkur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YEDEK PARÇA YETKİLİSİ (PORSCHE) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
YEDEK PARÇA YETKİLİSİ (PORSCHE)Doğuş Otomotiv
PORSCHE Türkiye Distribütörü Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin PORSCHE Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,* Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,* Otomotiv sektöründe, tercihen Satış Sonrası Hizmetler alanında en az 3 yıl deneyimli,* Çok iyi derecede İngilizce bilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve seyahat engeli bulunmayan,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)."Yedek Parça Yetkilisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İÇ DENETİM YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İÇ DENETİM YÖNETİCİSİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.'nin İç Denetim Departmanı'nda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, tercihen MBA derecesi olan, İç Denetim ve Bağımsız Denetim konusunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen CIA/SMMM Sertifikası olan  Çok iyi derecede İngilizce dilbilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).'İç Denetim Yöneticisi" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ DANIŞMANI (DOD) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv
MÜŞTERİ DANIŞMANI (DOD)Doğuş Otomotiv
DOD City'nin (Doğuş Oto Değerlendirme) Esenyurt'ta yer alan Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,  Üniversite mezunu, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Müşteri Danışmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ (DOD) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
SATIŞ TEMSİLCİSİ (DOD)Doğuş Otomotiv
 DOD City'nin (Doğuş Oto Değerlendirme) Esenyurt'ta yer alan Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere,  Üniversite mezunu, Otomotiv satışı konusunda tecrübeli, İkna kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). ‘Satış Temsilcisi’ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu (Erzincan) Erzincan Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Destek Sorumlusu (Erzincan)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Erzincan Volkswagen Yetkili Satıcısı Akkar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu veya Meslek Yüksek Okullarının muhasebe, finans, işletme bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe satış destek alanında deneyimli, bu alanda kariyer hedefi bulunan, Ms Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Satış Destek Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Erzincan) Erzincan Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Erzincan)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Erzincan Volkswagen Yetkili Satıcısı Akkar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için)."Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli,  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araç Çekici Şoförü (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Araç Çekici Şoförü (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Erel Otomotiv’de görevlendirilmek üzere;* En az Lise mezunu,* En az 5 yıllık E Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi,* Çekici Şoförlüğü pozisyonunda asgari 3 yıl deneyimli,* Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Araç Çekici Şoförü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Seat İstanbul Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, * Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, * MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),"Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Afyon) Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Afyon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Benzer pozisyonda deneyimli, Otomotiv sektörüne ilgisi olan, İletişimi kuvvetli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Danışmanı (Samsun) Samsun Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Samsun)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Samsun VW Yetkili Satıcısı Özön Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü ve/veya Üniversite mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip, servis alanında deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar içn),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip; servis danışmanlığı görevinde deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimli B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garanti Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Garanti Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv"de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe garanti üzerine tecrübe sahibi olan, Analitik düşünme ,organizasyon ve iletişim yeteneğine sahip, MS Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Garanti Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Tekirdağ) Tekirdağ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Tekirdağ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Tekirdağ Volkswagen Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Müdürü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkswagen Yetkili Satıcısı Eskihisar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için)Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimli B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Scania Yetkili Satıcısı Çalışkan Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl deneyimli,  Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,  MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Hatay) Hatay Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Hatay)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hatay Volkswagen Yetkili Satıcısı Gümüş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Afyon) Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Afyon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Doğuş Otomotiv Afyon Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl deneyimli,  Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli,  MS Office programlarına hakim, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Afyon) Afyon Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Afyon)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Doğuş Otomotiv Afyon Yetkilisi Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,  Tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Van) Van Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Van)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Van Volkswagen Yetkili Satıcısı Sardur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için)Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Van) Van Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Van)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Van Volkswagen Yetkili Satıcısı Sardur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip; servis danışmanlığı görevinde deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rot Balans Teknisyeni (Van) Van Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Rot Balans Teknisyeni (Van)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Van Volkswagen Yetkili Satıcısı Sardur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe benzer pozisyonda deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Rot Balans Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip; servis danışmanlığı görevinde deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Van) Van Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Van)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Van VW Yetkili Satıcısı Sardur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli,  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Van) Van Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Van)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Van Volkswagen Yetkili Satıcısı Sardur Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İLETİŞİM OPERASYONLARI TAKIM LİDERİ İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv
İLETİŞİM OPERASYONLARI TAKIM LİDERİDoğuş Otomotiv
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. bünyesinde yer alan Değer ve İlgi Merkezi (DİM) biriminde görevlendirilmek üzere; Minimum lisans mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Daha önce minimum 3 sene müşteri hizmetleri alanında takım liderliği tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Raporlama ve sunum becerileri yüksek, Analitik ve problem çözme becerileri gelişmiş, İletişim ve insan ilişkileri kuvvetli, stres yönetiminde başarılı, İnisiyatif alma ve karar verme becerileri gelişmiş, Esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış,"İletişim Operasyonları Takım Lideri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Benzer pozisyonda deneyime sahip, otomotiv sektörüne ilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli,  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli veya bu alanda öğrenmeye açık, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu Otomotiv sektöründe öğrenme ve gelişime açık,tercihen mekanik alanında deneyimli B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Destek Sorumlusu (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Destek Sorumlusu (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu,* Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında deneyim sahibi, bu alanda kariyer hedefi bulunan,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),Hasar Destek Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Otomotiv sektöründe boya alanında deneyimli,  Mesleki anlamda otomotiv sektörü içerisinde gelişim hedefi bulunan,  B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Atölye Yetkilisi (Manisa) Manisa Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Atölye Yetkilisi (Manisa)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Manisa Volkswagen Yetkili Satıcısı Demoto Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;    * Tercihen üniversitelerin Otomotiv bölümünden mezunu,   * Otomotiv sektöründe arıza tespiti ve onarımı konusunda deneyimli,    * Test cihazları kullanımı konusunda bilgili ve yeni sistemleri öğrenme konusunda istekli,   * Ekip yönetimi konusunda tecrübeli   * MS Office uygulamalarına hakim,   * B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,   * Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Atölye Yetkilisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Uşak) Uşak Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Uşak)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Uşak Volkswagen Yetkili Satıcısı Batı Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Otomotiv sektörü ile ilgili teknik bilgi ve beceriye sahip; servis danışmanlığı görevinde deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Konya) Konya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Konya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Konya AUDI Yetkilisi Satıcısı Attarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,  Tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe satış konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Konya) Konya Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Konya)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Konya Seat Yetkilisi Satıcısı Attarlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,  Tercihen üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (Düzce) Düzce Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
2. El Satış Danışmanı (Düzce)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Düzce DOD Yetkili Satıcısı Erkur Otomotiv' de görevlendirilmek üzere ; Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe 2. El Satış ve Satın Alma(Ekspertiz) bölümünde en az 2 yıl deneyime sahip,  Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),2. El Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Denizli) Denizli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Denizli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
 Denizli Skoda Yetkili Satıcısı Turkuaz Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen önlisans mezunu, MS Office programlarına hakim, Otomotiv sektörü içerisinde müşteri ilişkileri alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) ,Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Denizli) Denizli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Denizli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Denizli Skoda Yetkili Satıcısı Turkuaz Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Bursa) Bursa Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Bursa)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe elektrik, elektonik alanında deneyimli, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)  Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Bursa) Bursa Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Bursa)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularında tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (Bursa) Bursa Yüce Auto Yetkili Satıcısı
2. El Satış Danışmanı (Bursa)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv' de görevlendirilmek üzere ; Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe 2. El Satış ve Satın Alma(Ekspertiz) bölümünde en az 2 yıl deneyime sahip,  Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),2. El Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Bursa) Bursa Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Bursa)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü dinamiklerini yakından takip eden, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Temizlik Görevlisi (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  En az ilköğretim mezunu,  Ekip çalışmasına yatkın,  Fiziksel iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)Temizlik Görevlisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasar Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv Bölümü veya üniversite mezunu Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Ordu) Ordu Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Ordu)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Ordu Skoda Yetkili Satıcısı Nasuhbeyoğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetleri alanında en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Müdürü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Bursa) Bursa Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Bursa)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Bursa Skoda Yetkili Satıcısı Sertepe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli veya bu alanda öğrenmeye açık, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Benzer pozisyonda deneyimli, İletişimi kuvvetli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Müşteri Danışmanı (Resepsiyonist) arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Danışmanı (Adana) Adana Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Adana)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adana Seat Yetkilisi Satıcısı Hasan Kavi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,  Tercihen üniversite mezunu, Tercihen binek araç satışı konusunda deneyimli, otomotiv sektörü dinamiklerini takip eden, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu (Adana) Adana Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Destek Sorumlusu (Adana)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Adana Seat Yetkili Satıcısı Hasan Kavi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu veya Meslek Yüksek Okullarının muhasebe, finans, işletme bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe satış destek alanında deneyimli, bu alanda kariyer hedefi bulunan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Ms Office programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Satış Destek Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (Edirne) Edirne Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (Edirne)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Edirne Skoda Yetkili Satıcısı Algurlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için)Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Edirne) Edirne Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Edirne)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Edirne Skoda Yetkili Satıcısı Algurlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Müdürü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Müdürü (Diyarbakır) Diyarbakır Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Servis Müdürü (Diyarbakır)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Diyarbakır Skoda Yetkili Satıcısı ARM Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümü veya Mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen otomotiv sektöründe servis hizmetlerinde en az 5 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, Etkin yöneticilik özelliklerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, Disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Müdürü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Edirne) Edirne Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Edirne)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Edirne Skoda Yetkili Satıcısı Algurlar Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Servis danışmanlığı görevinde deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (Kocaeli) Kocaeli Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (Kocaeli)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Kocaeli Skoda Yetkili Satıcısı Özdağ Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen, otomotiv sektörü güncel dinamiklerine hakim Organizasyon, planlama, takip ve  finansal raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Müdürü arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Antalya) Antalya Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Antalya)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Antalya Skoda Yetkili Satıcısı Çağ Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç araç satışı konusunda tecrübeli, Otomotiv sektörü dinamiklerini takip eden, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Ankara) Ankara Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Ankara)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Ankara Skoda Yetkilisi Satıcısı Efe Otomotiv'de görevlendirilmek üzere,  Üniversite mezunu, Tercihen araç satışı konusunda deneyimli, otomotiv sektörü dinamiklerini takip eden, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Asya) Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Ön Muhasebe Sorumlusu (İstanbul)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Çakıroğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Ön muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli, Muhasebe alanında gelişime açık,bu alanda kariyer hedefi bulunan,  MS Office uygulamalarına hakim,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Edirne) Edirne Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Edirne)Yüce Auto Yetkili Satıcısı
Edirne Skoda Yetkili Satıcısı Algurlar Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ; Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
2. El Satış Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Çakıroğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe 2. El Satış ve Satın Alma(Ekspertiz) bölümünde en az 2 yıl deneyime sahip,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)2. El Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
2. El Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
2. El Satış Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul DOD Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversite mezunu, Otomotiv sektöründe 2. El Satış ve Satın Alma(Ekspertiz) bölümünde en az 2 yıl deneyime sahip,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)2. El Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordrolama ve Özlük İşleri Uzmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bordrolama ve Özlük İşleri Uzmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul VW Yetkili Satıcısı' nda görevlendirilmek üzere ; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümü) mezun, Personel özlük işleri ve bordro konusunda en az 2 yıl deneyimli, İş Kanunu (4857), SGK Kanunu (5510) ve mevzuat konusunda uygulamalar düzeyinde bilgi sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Micro V15 bordro modülüne hakim  Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için),Bordrolama ve Özlük İşleri Uzmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
VW İstanbul Yetkili Satıcısı Altur Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen otomotiv sektöründe binek veya ticari araç satışı konusunda deneyimli, * Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, * MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),"Satış Danışmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Balıkesir) Balıkesir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Balıkesir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Balıkesir'de hizmete girecek olan Seat, Skoda Yetkili Satıcısı Yağcı Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe binek araç satışı konusunda deneyimli, Otomotiv sektörü günccel dinamiklerini takip eden, bu alanda kariyer hedefi bulunan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Yetkilisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İdari İşler Yetkilisi (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 İstanbul Yetkili Satıcısı'nda görevlendirilmek üzere,  Tercihen Üniversite Mezunu,  Minumum 5 yıl idari işler departmanında deneyime sahip,  MS Office programlarına hakim,  Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın,  B sınıfı sürücü belgesi sahibi,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).İdari İşler Yetkilisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkswagen Yetkili Servisi  Aydoğanlar Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Otomotiv Meslek Yüksek Okulu mezunu, Otomotiv sektöründe mekanik alanında deneyimli, bu alanda kariyer hedefi bulunan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Ankara) Ankara Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Ankara)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ankara Volkwagen Yetkili Servisi Aydoğanlar Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ; Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe ilerleme isteği bulunan, öğrenme ve gelişime açık, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Elazığ) Elazığ Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Elazığ)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elazığ Volkswagen Yetkili Satıcısı Polat Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen araç satışı konusunda deneyimli, otomotiv sektörü dinamiklerini takip eden, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Thermo King Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv’de  görevlendirilmek üzere; * Tercihen Üniversite mezunu,* Tercihen soğuk taşımacılık sistemleri satışı konusunda deneyimli; satış alanında kariyer hedefi bulunan,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Aydın) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Aydın)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Servis danışmanlığı görevinde deneyimli, otomotiv sektörünü yakından takip eden,* MS Office uygulamalarına hakim,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yedek Parça Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Yedek Parça Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Erya Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe yedek parça konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Dikkatli, takipçi ve sistemli bir çalışma tarzına sahip, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, (erkek adaylar için)Yedek Parça Sorumlusu arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Aydın) Aydın Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Aydın)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Aydın Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar),Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Servis danışmanlığı görevinde deneyimli,* MS Office uygulamalarına hakim,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (İzmir) İzmir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (İzmir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İzmir Volkswagen Yetkili Satıcısı Vosmer Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Diyarbakır) Diyarbakır Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Diyarbakır)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Diyarbakır VW Yetkili Satıcısı Dicle Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen otomotiv sektöründe ticari araç satışı konusunda tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İkna ve kurumsal temsil kabiliyeti yüksek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Denizli) Denizli Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Denizli)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Denizli Scania Yetkili Satıcısı KCR Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü mezunu,  Otomotiv sektöründe benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Tercihen yetkili servis tecrübesi olan, Takım çalışmasını benimsemiş, D sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,  İnsan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Ön Muhasebe Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Seat Yetkili Satıcısı Kayadibi Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, Ön muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli, Muhasebe alanında gelişime açık,bu alanda kariyer hedefi bulunan,  MS Office uygulamalarına hakim,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Formen (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Formen (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen MYO Otomotiv bölümü mezunu, Otomotiv sektörü içerisinde en az 5 yıl servis deneyimi olan, Ekip yönetme tecrübesine sahip, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Mekanik Formen arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PDI Teknisyeni (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
PDI Teknisyeni (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü, Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Tercihen otomotiv kalite kontrol ve PDI konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),PDI Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vale (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Vale (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen lise mezunu,* B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,* Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için). Vale aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Müşteri İlişkileri Sorumlusu (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Tercihen müşteri ilişkileri alanında deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)     Müşteri İlişkileri Sorumlusu arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Hasar Danışmanı (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, MS Office uygulamalarına hakim, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar), Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Mekanik Teknisyeni (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere;  Endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü ve Otomotiv Meslek Yüksek Okulu mezunu, Otomotiv sektöründe Mekanik alanında deneyimli, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Mekanik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Elektrik Teknisyeni (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Gaziantep Volkswagen Yetkili Satıcısı Şahintaş Otomotiv 'de görevlendirilmek üzere ; Endüstri Meslek Lisesi mezunu veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü mezunu, Otomotiv sektöründe deneyimli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Elektrik Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Danışmanı (İstanbul) İstanbul(Asya) Doğuş Oto
Hasar Danışmanı (İstanbul)Doğuş Oto
İstanbul Skoda Yetkili Satıcısı Çakıroğlu Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Hasar Danışmanlığı alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Hasar Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Gaziantep) Gaziantep Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Gaziantep)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Gaziantep Volkswagen Yetkili Servisi Koluman Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;* Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu,* Servis Danışmanlığı alanında en az 2 yıl deneyimli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* MS Office uygulamalarına hakim,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Müdürü (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul SEAT Yetkili Satıcısı Aygüv Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Tercihen Otomotiv Sektörü'nde satış alanında en az 5 yıl tecrübeli, Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Piyasadaki gelişmeleri yakından takip edebilen, Organizasyon, planlama, takip ve  finansal raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, MS Office programlarına hakim, Dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teslimat Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Teslimat Sorumlusu (İstanbul)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
İstanbul Volkswagen Yetkili Satıcısı Uzay Otomotiv'de görevlendirilmek üzere ;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Planlama, organizasyon, koordinasyon ve iş takibi becerilerine sahip, B sınıfı sürücü belgesi sahibi, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için).Teslimat Görevlisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaporta Teknisyeni (Bodrum) Muğla Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Kaporta Teknisyeni (Bodrum)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Bodrum Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv'de görevlendirilmek üzere; Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Motorlu Araçlar Teknolojisi bölümü veya Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe kaporta alanında deneyimli,  Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,  Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,  Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Kaporta Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Teknisyeni (Muğla-Bodrum) Muğla Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Boya Teknisyeni (Muğla-Bodrum)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Muğla-Bodrum Volkswagen Yetkili Satıcısı Lena Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;• Tempolu ve yoğun ekip çalışması gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,• Esnek çalışma koşullarına uyum gösterebilecek,• Otomotiv sektöründe boya teknisyenliği konusunda tecrübeli,• B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).  Boya Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Danışmanı (Eskişehir) Eskişehir Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Servis Danışmanı (Eskişehir)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
 Eskişehir Volkswagen Yetkili Satıcısı Asil Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  Tercihen Meslek Yüksek Okulu Otomotiv bölümü mezunu Tercihen otomotiv sektöründe satış sonrası hizmetlerde tecrübeli, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, MS Office uygulamalarına hakim, B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),  Servis Danışmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Çanakkale) Çanakkale Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Danışmanı (Çanakkale)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çanakkale Audi Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv’de görevlendirilmek üzere;* Üniversite mezunu,* Tercihen binek araç satışı konusunda deneyimli,* İkna kabiliyeti yüksek,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,* MS Office uygulamalarına hakim,* Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),Satış Danışmanı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi (Çanakkale) Çanakkale Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Satış Yetkilisi (Çanakkale)Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı
Çanakkale Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Avek Otomotiv'de görevlendirilmek üzere;  * Üniversite mezunu,* Otomotiv sektöründe en az 5 yıl satış tecrübesine sahip,* İnsan ilişkilerinde başarılı, etkili iletişim becerisine sahip,* Ekip yönetimi ve motivasyonu konusunda tecrübeli,* Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek,* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek Adaylar için). Satış Yetkilisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı