Domino's Pizza 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Hakkımızda

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 450'yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

 Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

 Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.dominos.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Domino's Pizza İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İnsan Kaynakları UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Seçme ve yerleştirme süreçlerinde tüm adımların yönetilmesi ve sonuçların değerlendirilmesiİşe alım için gerekli aday havuzunun oluşturulması konusunda alternatif kaynak araştırmalarının yapılmasıOryantasyon programlarının hazırlanması ve takip edilmesi Organizasyonel gelişim süreçlerinde ve projelerinde aktif rol oynanması Performans değerlendirme sürecinin doğru ve etkin olarak yönetilmesi İnsan Kaynakları politika, prosedür ve süreçlerinin iş alanında etkin bir biçimde hayata geçirilmesi ve uygulanabilmesinin sağlanması,Çalışanlara ilişkin konuların takibi, iyileştirme ve sistem geliştirme çalışmalarına destek verilmesi,İK göstergelerinin haftalık, aylık ve yıllık olarak takibi, İnsan Kaynakları araştırma ve ölçümleme araçlarının (Çalışan Memnuniyeti, vb) uygulanmasının sağlanmasıDiğer İK projeleri ve bölge ihtiyaçlarına uygun İK iyileştirme çalışmalarına destek verilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversite mezunuysan, İnsan kaynakları alanında minimumda 5 yıl tecrüben varsa, İnsan ilişkilerin kuvvetli, çözüm odaklıysan, MS Office programlarını etkin kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için)  Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MİMAR İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
MİMARDomino's Pizza
Geleceğin Müteahiti mi olmak istiyorsunuz? “İleride müteşebbis olmak  isteyen gençlere tavsiyem, önce iyi bir eğitim almaları, sonra hangi işi yapmak istiyorlarsa o sektörde kendi işini kurmuş ve kendi emeğiyle iyi bir yere getirmiş olan iş yerlerine girip çalışarak tecrübe sahibi olmalarıdır. İşyeri seçerken çok büyük firmaları tercih etmeyiniz. İşini sıfırdan kendisi kurmuş, sektöründe iyi bir yere getirmiş orta büyüklükte yerleri tercih ediniz. Çünkü çok büyük firmalarda çok bir şey öğrenemezsiniz. Halbuki daha küçük firmalarda iş nasıl yapılıyor, kararlar nasıl alınıyor daha iyi gözlemleme ve daha farklı işleri öğrenme imkanınız olur.”   Üzeyir Garihİşte bir fırsat daha :  Kiralanan lokasyonların rölevelerinin alınması ve projelendirilmesi, Onaylanan projelerin diğer disiplinlerdeki uygulama projelerinin koordine edilmesi,İhale dosyası hazırlanması, Şube açılışlarındaki ekipman tedarikçilerinin koordine edilmesi, İnşaatların kontrol edilmesi ve teslim alınması tam bana göre diyorsan,  Ayrıca,Tercihen İTÜ , ODTÜ, Bilkent ,Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği mezunuysan,2 yıl Şantiye tecrüben varsa, Kendi şantiyeni kendin yönetebilecek iş güvenliği, teknik ve ticari bakış açın varsa,Sonuç odaklı, atik ve aynı anda bir çok işi yönetebiliyorsan, kendi kendine karar alabiliyorsan,Seyahat engelin yoksa, Ehliyetin varsa ve aktif olarak araç kullanabiliyorsan, İyi derecede AutoCad, tercihen 3D max biliyorsan, İyi derecede İngilizce biliyorsan, Yurtdışı seyahat engelin yoksa, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur veDomino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Analist İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Finansal AnalistDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha : Raporların otomasyonunda da birebir yer alacak raporların excelde hazırlanmasını ve analiz edilmesi,Periyodik bütçe ve tahminlerle ilgili stratejik verilerin temini konusunda çalışmak,Haftalık, aylık ve yıllık bütçe tahminleme çalışmalarını hazırlamak, Satış, karlılık ve ROI analizlerinin yapılması, Yıllık bütçe ve stratejik iş planlarının sürecin içinde olan diğer bölümlerle koordineli bir şekilde toparlanıp finalize  ve kontrol edilmesini sağlamak,Gerekli durumlarda varsayımların belirlendiği şekilde güncellenmesini ve finansal planlamanın bitirilmesini sağlamak,Aylık gerçekleşen ve bütçe sapmalarının değerlendirilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin İktisat, İstatistik, Mühendislik ve İşletme bölümlerinden mezunsan,Minimum 3 yıllık finans, bütçeleme & analiz ve muhasebe tecrübesine sahipsen,Analitik bakış açısına sahipsen, Çok iyi derecede Excel kullanabiliyorsan, İyi derecede İngilizce biliyorsan, Hızlı tüketim sektöründe çalıştıysan, Ekip çalışmasına yatkınsan, İletişimin kuvvetliyse, Askerlik görevini tamamladıysa (Erkek adaylar için) Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yasal Yükümlülükler Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Yasal Yükümlülükler Muhasebe SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütmek, raporlamak ve mevzuattaki değişiklikleri yakından takip etmek,KDV, KDV2, Muhtasar, KDV Beyannamesi, Geçici Vergi ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanma ve bildirim sürecini yönetmek,Muhasebesel denetim süreçlerine ve bağımsız denetim çalışmalarına destek vermek,Bağlı bulunduğu yöneticilerine düzenli raporlama yapabilmek, E-Fatura- E-Defter-E-Arşiv süreçlerini yönetebilmek, Gelir Tablosu-Bilanço vb. finansal tabloları düzenlemek, Aylık gider- gelir fiili - bütçe karşılaştırmalarını raporlamak tam bana göre diyorsan, Ayrıca, Üniversitelerin dört yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi vb. bölümlerinden mezunsan,Alanında en az 6-7 yıl deneyimliysen, Etkin olarak SAP FI kullanabiliyorsan, İyi derecede Excel uygulamasına hakimsen, Takım çalışmasına duyarlı, iş disiplinine sahip, iç motivasyonun yüksekse, Analitik, organizasyon ve stratejik planlama yeteneğine sahip ve sonuç odaklıysan,Güçlü iletişim, müzakere, temsil ve liderlik yetkinliklerine sahipsen, Raporlama becerin kuvvetliyse, Ekip çalışmasına yatkın, ekip arkadaşlarını yönetme, yönlendirme ve geliştirme vasıflarına sahip, sonuç odaklıysan,Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Sistem Destek UzmanıDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Merkez Ofis kullanıcılarına son kullanıcı teknik desteği vermek,Kullanıcıların donanım sorunlarında (laptop, desktop, printer, network, cep tel.) müdahale etmek, iş sürekliliğinin sağlanması için yedek donanım organizasyonu yapmak,Kullanıcıların telefon tedariğini yapmak, mail hizmetini kurmak ve arıza durumlarında destek vermek,Merkez Ofisteki uygulamaların back-up işlemlerini yapmak,Şubelerdeki son kullanıcıya, şubelere erişim ve uzak bağlantı sağlanabilmesi için teknik ayarlarını yapmak,Office 365 uygulamasını etkin olarak yönetmek, düzenli olarak operasyon ve merkez ofisin envanter bilgilerini tutmak,Commissary (lojistik merkezi) ziyaretlerini yapmak ve gerekli desteği sağlamak,Video konferans ve internet erişim cihazlarının kontrolünü ve konfigürasyonunu yapmak, sorun anında müdahale etmek tam bana göre diyorsan,Ayrıca,En az Meslek Yüksek Okulu mezunuysan, Minimum 2 yıl benzer bir görevde çalıştıysan,Tercihen MCSA veya MCSE sertifikasına sahipsen,İletişimin güçlü ve analitiksen, Askerliğini tamamladıysan (erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Analysis Executive İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Financial Analysis ExecutiveDominos Pizza
Bachelor's Degree in Business, Finance or Engineering field Minimum 3-4 years of experience with budgeting, financial planning and analysis Retail experience is a plus Good command of English Excellent knowledge of MS Office applications Strong analytic thinking Proactive and dynamic profile; takes immediate action to resolve issues and problems An approachable and cooperative team member Has outstanding communication skills; is open and clear in both written and verbal communication Able to and willing to work in hands-on style Team player and ability to work with deadlines
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARA Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Franchise Danışmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise DanışmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Franchiselar ile koordinasyonun sağlanması, Franchiseları geliştirici faaliyetlerin sağlanması, Franchiselar için rehberlik ve gelişim programlarının takip edilmesi, Franchise şubelerinin düzenli olarak ziyaret edilmesi ve standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi, Franchise şubelerinin satış hedeflerine ulaşılmasının sağlanması, Bölge rakip analizlerinin gerçekleştirilmesi ve pazar payının maksimize edilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,  Üniversite mezunuysan, Minimum 5 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahipsen, İyi seviyede İngilizce biliyorsa, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorsan, İletişim becerileri yüksek, kordinasyon yeteneğin güçlüyse, Ekip kurma ve yönetme becerisine sahipsen, Analitik düşünme becerilerine sahipsen, Seyahat engelin yoksa ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirsen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Uzmanı Kocaeli Dominos Pizza
Bakım Onarım UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Domino's Pizza Gebze Lokasyonunda görevlendirilmek üzere Bakım Onarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Özellikle klima sistemleri, soğutma sistemleri, konveyorler, depo otomatik kapıları ve genel tamir işlerinin sorunsuz halledilmesi, Fabrika bünyesinde yıllık periyodik bakım planlarının oluşturulması ve çizelgelerinin tabikinin yapılması, Arıza kaynaklı duruşların, kayıpların ve verimsizliklerin önlenmesinin sağlanması, Makinaların verimi çalışır durumda tutulması ve bakım onarım süreci ile ilgili performans bildirimlerinin oluşturulması(arıza oranları, arıza nedenleri, bakım maliyetleri), Tüm makina ve ekipmanın bakım onarım talimatlarının çıkarılması, revize edilmesi ve yeni gelen makinaların bakım onarım talimatlarının hazırlanması tam bana göre diyorsan,Ayrıca,  Elektrik Meslek Yüksek Okulu mezunuysan, Pnomatik sistemler ve soğutma sistemleri dahil en az 2 yıl makina, elektrik ve mekanik bakım konusunda tecrübeliysen, Teknik resim okuyabiliyorsan, MS Office uygulamalarına hakimsen, B Sınıfı ehliyetin varsa, Gebze'de ikamet ediyorsan, Titiz, dikkatli ve sonuç odaklıysan, Askerliğini tamamlamışsan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)  Bu ilana hemen başvur ve  Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
TeknisyenDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Elektrik zayıf akım sistemleri, soğutma sistemleri, sıhhi tesisat ve iklimlendirme konusunda deneyimli, Temel elektrik ve otomasyon bilgisine sahip, Arıza çıktığında müdahale edebilicek, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kuralları hakkında bilgi sahibiyim diyorsan,Ayrıca, Şantiye ve taşeron yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahipsen, Meslek Lisesi yada Çıraklık Endüstri Meslek Lisesi mezunuysan, MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibiysen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim diyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, motivasyonun yüksekse, Askerlik hizmetini tamamladım diyorsan, (Erkek Adaylar için)Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Maliyet Muhasebesi UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Domino's Pizza Gebze ve İstanbul Merkez Lokasyonunda görevlendirilmek üzere Maliyet Muhasebesi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Muhasebe kayıtlarının tek düzen muhasebe standartları ve vergi kanunlarına uygun olarak yapılması, Hammadde stok kayıt işlemlerinin ve üretim lokasyonlarının tüm gider kayıt işlemlerini takip etmek, Fiili-Kaydi stok mutabakatlarının, stok sarfiyat hareketlerinin işlem ve takibini yapmak, Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak, Maliyet muhasebesi süreçlerinin SAP üzerinde aylık işlemlerini, raporlamasını ve takibini yapmak, Malzeme fiyatlandırmalarının kontrolünü yapmak, kontrol ve fiyat değişimlerine ilişkin dönemsel raporlar hazırlamak, Tüm üretim lokasyonlarına ait çeşitli bilgi ihtiyacı, kontrol ve rapor taleplerine cevap verebilmek, Maliyet süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğinin ve performansının arttırılmasına destek olmak tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri veya Maliye Bölümü'nden mezunsan, Maliyet Muhasebesi alanında minimum 5 yıl deneyimliysen, SAP CO-MM-FI modüllerine hakimsen, Ürün ve üretim prosesi konusunda bilgili, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında tecrübeliysen, Planlama, raporlama ve analiz yeteneğin yüksekse, MS Office programlarını etkin ve ileri düzeyde kullanabiliyorsan, Analitik düşünce yeteneğine sahipsen, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklıysan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı