Domino's Pizza 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Hakkımızda

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 450'yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

 Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

 Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.dominos.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Domino's Pizza İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 34
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pizza Yapım Elemanı - İzmir / BUCA İzmir Domino's Pizza
Pizza Yapım Elemanı - İzmir / BUCADomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!Hareketli tempoda çalışabilirim, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan…Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Marka Müdürü İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Marka MüdürüDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Marka stratejisi ve senelik pazarlama takviminin oluşturulması ve uygulanması,Marka lansmanı yönetiminin yapılması, Marka iletişimi yönetiminin yapılması, Ürünlerin sunuluş konseptinin hazırlanmasına destek olunması, Yeni ürün lansman kitapçığı ve sunumu için gerekli tüm materyallerin hazırlanması,Sorumluluğu altındaki projelere ayrılan bütçenin takibi ve yönetiminin sağlanması,Pazarlama bütçesinin yönetilmesi, Ürünlere direkt veya dolaylı olarak etki edecek her türlü teknolojik gelişmenin yakından takip edilmesi,Rakip markalar ve trendler doğrultusunda iletişim konusundaki yeniliklerin takip edilmesi,Potansiyel marka işbirliklerinin araştırılıp projelendirilerek hayata geçirilmesi,  operasyonel süreçlerinin yönetilmesi ve koordinasyonlarının sağlanması tam bana göre diyorsan,Ayrıca;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunum, 360 yönetim tecrübesi sahibiyim, Ajans yönetimi konusunda tecrübeliyim, Tercihen en az 5 yıl pazarlama tecrübesi sahibiyim, MS Office programlarına iyi derecede hâkimim, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahibim, Ekip çalışmasına yatkınım, planlama ve organizasyon becerim yüksek, Güçlü iletişim ve sunum becerisine sahibim diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yerel Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Yerel Pazarlama YöneticisiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Restoran ziyaretleri yaparak sahadan müşteri ve çalışan insightlarının toplanması ve marka standartlarının uygulanışının takip edilmesi, Pazarlama saha testlerinin ve saha projelerinin takip edilmesi, SMS portalının yönetilmesi, Dükkân açılış ve lansman geçiş dönemlerinde şubelerin görsel çalışmalarının zamanında, ihtiyaca uygun bir şekilde ve eksiksiz uygulanmasının koordine edilmesi,Pazarlama merkez ekibi ile saha arasındaki iletişimin yönetilmesi, Saha uygulamaları ile ilgili kreatif çözümler bulunması ve bu çözümlerin restoranlarda ve iletişim noktalarında uygulanmasının sağlanması tam bana göre diyorsan,Ayrıca;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunum, Perakende sektöründe dükkan görseli ve dükkan içi iletişim yönetimi tecrübesi sahibiyim,En az 5 yıl tercihen benzer sektörde pazarlama tecrübem var, MS Office programlarına iyi derecede hâkimim, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahibim, Ekip çalışmasına yatkınım, planlama ve organizasyon becerim yüksek, Güçlü iletişim ve sunum becerisine sahibim diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Pendik İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul PendikDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,  diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - BEŞİKTAŞ İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - BEŞİKTAŞDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Vardiya Müdüründen kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CRM – Loyalty Executive İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
CRM – Loyalty ExecutiveDominos Pizza
Graduate of preferably industrial engineering, management engineering, statistics, economics, econometrics, mathematics or business administration.Min 5 years of loyalty or segment management experience Fluent in English both written and spoken and also computer skill as well (CRM tools, Microsoft office)Good communication and interpersonal relationship skills. Analytical thinking ability. To be good team player. To be sales and marketing oriented. To follow new trends in marketing, communication, CRM & Loyalty closely. Familiarity with cost analysis & financial systems.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Alternatif Eğitim sistemleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Kıdemli Alternatif Eğitim sistemleri UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Kurum hedeflerini destekleyecek online eğitim süreçlerinin oluşturulmasına ve sistemin işlerliğinin sağlanması,Eğitim portalinin tasarımı ile ilgili geliştirmelerin gerçekleştirilmesi,Yıllık online etkinlik planının hazırlanması ve bu plan doğrultusunda içerik ve uygulamaların üretilmesi/temin edilmesi,Aylık iletişim planı hazırlayıp, operasyonel süreçlerinin gerçekleştirilmesi,Eğitim ihtiyacının belirlenmesi ardından ihtiyaca uygun eğitim içeriklerinin tasarlanması, üretilmesi ve takip edilmesi,İhtiyaca özgü görsel eğitim araçlarının (video, iş yardımcı görseli, reçete, poster, eğitim kitapçığı vb) tasarlanması,Eğitim videolarının çekimini, montajlanmasını ve sisteme yüklenmesinin sağlanması,Eğitim atamalarının yapılması, Kapasite kullanımını ve eğitim tamamlanma oranlarının takip edilmesi ve ilgili departmanlara raporlanması tam bana göre,Ayrıca,Üniversite mezunuyum (Tercihen idari veya sosyal bilimler),Eğitim ve Gelişim süreçlerinde 5 yıl ve e-eğitim süreçlerinde 2 yıl deneyimliyim,İyi derecede İngilizce biliyorum, İkili ilişkilerim ve iletişimim kuvvetli, çözüm odaklıyım, analitik düşünürüm,Yeniliklere açık ve yaratıcıyım, LMS, Photoshop, Articulate Storyline, Premier Pro, MS Office programlarına yatkınım,Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için) diyorsan,Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Franchise Danışmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise DanışmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Franchiselar ile koordinasyonun sağlanması, Franchiseları geliştirici faaliyetlerin sağlanması, Franchiselar için rehberlik ve gelişim programlarının takip edilmesi, Franchise şubelerinin düzenli olarak ziyaret edilmesi ve standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi,Franchise şubelerinin satış hedeflerine ulaşılmasının sağlanması, Bölge rakip analizlerinin gerçekleştirilmesi ve pazar payının maksimize edilmesi tam bana göre,Ayrıca, Üniversite mezunuyum, Minimum 5 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahibim,İyi seviyede İngilizce biliyorum, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorum, İletişim becerilerim yüksek, kordinasyon yeteneğim güçlü, Ekip kurma ve yönetme becerisine sahibim, Analitik düşünme becerilerine sahibim, Seyahat engelim yok ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim, B sınıfı ehliyete sahibim, aktif olarak araç kullanabiliyorum, Askerlik görevimi tamamladım diyorsan (Erkek adaylar için), Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Pendik İstanbul(Asya) Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul PendikDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. Pendik Şubesin de çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - GÖLBAŞI Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - GÖLBAŞIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İç Denetim UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Şube kontrollerinin ve denetimlerinin yapılması, Finansal veri ve kayıtlarının, şube harcamalarının kontrol edilmesi, Finansal riskli durumların takibi, Depo envanter kontrolleri ve periyodik aylık stok sayımlarının yapılması, Anlık araç sayım kontrolleri, Şube envanter kontrolleri ve anlık stok sayımı, Suistimal kontrol denetimlerinin yapılması, Gizli müşteri çalışması ile suistimal (sisteme pizzanın girilip girilmemesi), fiş teslimatı, süre, pizza kalitesi, önerili, satış ve satış arttırma ile müşteri karşılama gibi kontrollerin yapılması,Denetim bulgularının raporlanması, bulgular için alınması gereken aksiyonların takip ve kontrol edilmesi tam bana göre diyorsanAyrıca;Üniversite mezunuyum, Mağazacılık ve operasyonel denetim alanında minimum 3 yıl deneyimliyim, Maliyet kontrollerinde ve analizlerinde deneyimliyim (Gıda, işçilik..), Veri toplama ve analiz yeteneğim gelişmiş, Risk konularına odaklı, bulgu ve önerilerin takip sistematiği ile takip ederim ve raporlarım,İletişimim kuvvetli, Seyahat engelin yok diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanıcı Deneyimi (UX) Uzmanı İstanbul(Asya) Dominos Pizza
Kullanıcı Deneyimi (UX) UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:UX optimizasyon ve iyileştirme çalışmalarının yönetilmesi, Dijital kanallarda geliştirilen yeni ürün ve fonksyonalitelerin UX perspektifinde değerlendirilmesi ve tasarlanması,Müşteri alışveriş sürecini rakamsal olarak incelemek ve iyileştirme noktalarının tespit edilmesi,UX performansının raporlanması, Digital kanallarda functionality ve usability standartlarına uygun olarak design sürecinin yönetilmesi,Global ve yerel UX trendlerinin takip edilmesi ve uygun uyarlama önerilerinde bulunulması,Usability ve ve A/B test süreçlerinin yönetilmesi, E-ticaret uygulamalarında bilgi mimarisinin design'ının yapılması tam bana göreAyrıca,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunum, UX designer pozisyonunda en az 2 yıl tecrübe sahibiyim, Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü süreçlerine ileri derecede hakimim, MS SQL 2012, JIRA,Windows operating systems, web analytics toolları, MS Office, Project ve Visio ‘yu aktif kullanabilirim,Performansa önem veririm, UX konusunda duyarlıyım, responsive uygulama geliştirme konusunda tecrübe sahibiyim,Agile deneyimim var, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahibim diyorsan Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları-İstanbul Beykoz-Kavacık İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları-İstanbul Beykoz-KavacıkDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için), diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Yöneticisi / Sorumlusu İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Maliyet Muhasebesi Yöneticisi / SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Muhasebe kayıtlarının tek düzen muhasebe standartları ve vergi kanunlarına uygun olarak yapılması,İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütülmesi, raporlanması ve mevzuattaki değişiklikleri yakından takip edilmesi,Maliyet muhasebesi süreçlerinin SAP üzerinde gerçekleştirilmesi sürecini yürütülmesi,Hammadde stok kayıt işlemlerinin ve üretim lokasyonlarının tüm gider kayıtlarının kontrolünü, yönetim ve takibinin yapılması, ihtiyaca yönelik kontrol ve rapor taleplerine cevap verilebilmesi, Maliyet süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğinin ve performansının arttırılmasına yönelik çalışmalara öncülük edilmesi, Fiili-Kaydı stok mutabakatlarının, stok sarfiyat hareketlerinin işlem ve takibini yapması,Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanması,Malzeme fiyatlandırmalarının kontrolünün yapılması, kontrol ve fiyat değişimlerine ilişkin dönemsel raporların hazırlanması,Tüm üretim lokasyonlarına ait gelir-gider fatura kayıt işlemlerinin yönetim ve takibinin yapılması, gelir-gider tahakkuklarının yönetilmesi,Yıl boyunca yapılacak stok sayımlarının yönetilmesi ve raporlanması,E-Fatura süreçlerinin yönetilmesi, Aylık gider-gelir fiili-bütçe karşılaştırmalarının raporlanması tam bana göre,Ayrıca,Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi vb. bölümlerinden mezunum,Minimum 7 yıl deneyimliyim, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesine hakimim, sorumluluk alabilirim,Etkin olarak SAP CO-FI modüllerini kullanıyorum,İyi derecede Excel kullanıyorum, Analitik, organizasyon ve stratejik planlama yeteneğine sahibim ve sonuç odaklıyım,Güçlü iletişimim, müzakere, temsil ve liderlik yetkinliklerine sahibim,Raporlama becerilerim kuvvetli, Askerlik görevini tamamladım (erkek adaylar için) diyorsanŞimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Teknikeri / Dönemsel İzmir Dominos Pizza
Kalite Teknikeri / DönemselDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Hammadde / malzeme kabul aşamasının takip edilmesi, Fiziksel kontrollerin yapılması, kayıtların tutulması ve takip edilmesi, Spesifikasyonlar doğrultusunda ürünlerin uygunluğunun takip edilmesi Genel hijyen kontrollerinin yapılması Birimi ile ilgili dokümanların hazırlanması ve eğitimlerin gerçekleştirilmesi tam bana göre,Ayrıca,Meslek yüksek okullarının gıda ve ziraat ile ilgili bölümlerinden mezunum, Gıda sektöründe en az 2 yıl tecrübeliyim, MS Office Programlarına hakimim, Askerlik görevimi tamamladım (Erkek adaylar için) diyorsan,  Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü Adayları - Bursa Bursa Domino's Pizza
Restoran Müdürü Adayları - BursaDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,  diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları -BURSA Bursa Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları -BURSADomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,  diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tekniker Kocaeli Dominos Pizza
TeknikerDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Hammadde / malzeme kabul aşamasının takip edilmesi,Fiziksel ve analitik kontrollerin yapılması, kayıtların tutulması ve takip edilmesi,Satın alınan ve üretilen ürünlerin analitik kontrollerinin yapılması,Spesifikasyonlar doğrultusunda ürünlerin uygunluğunun takip edilmesi,Genel hijyen kontrollerinin yapılması,Birimi ile ilgili dokümanların hazırlanması ve eğitimlerin gerçekleştirilmesi tam bana göre,Ayrıca,Meslek yüksek okullarının gıda ve ziraat ile ilgili bölümlerinden mezunuyum,Gıda analizleri konusunda minimumda 2 yıl bilgi ve tecrübe sahibiyim, Tercihen et, süt ürünleri ve unlu mamuller sektörlerinden birinde çalıştım,MS Office Programlarına hakimim, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için) diyorsan,Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (Backend Developer) İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Yazılım Uzmanı (Backend Developer)Dominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Proje geliştirme aşamasında çıkan problemleri, internetten araştırıp çözmek,Kod standartlarına uygun olarak yazılım geliştirmek,Web teknolojilerini takip etmek ve düzenli olarak öğrenmek,Yeni teknolojilere çabuk adapte olmak tam bana göre, Ayrıca,Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezunum,Minimumda 4-5 yıl deneyimliyim, E-ticaret uygulamaları geliştirmede tecrübeliyim,Asp.net, C# ile proje geliştirdim, Daha önce kurumsal ürünlerde backend tarafta yazılım geliştirdim,MSSQL Veritabanı (Stored procedure, trigger, view vs.) konusunda deneyimliyim,NoSQL DB(MongoDB) tecrübem var, Nhibernate veya benzeri ORM kullandım,Object Oriented Programming temellerini kullanıyorum ve Software Patterns konusunda bilgi sahibiyim,Katmanlı mimaride uygulama geliştirdirdim,Webapi, RESTful servislerle geliştirme tecrübem var,Agile ortamlarda ürün geliştirmiş, Git/TFS/Jira kullanma tecrübem var, scrum temellerine hakimim,Visual Studio Code, üzerinde uygulama geliştirdirdim,İngilizce biliyorum, Askerlik görevini tamamladım(Erkek adaylar için) diyorsan,Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Dominos Pizza
Satın Alma UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Tedarikçilerin geliştirilmesi ve değerlendirilmesi sürecinin yapılandırılması,Dönemsel pazar araştırmalarının, fiyat, kalite, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması,Tedarikçi fiyatlarının kontrolünün sağlanması, gerekli revizyonların yapılması ve faturaların kontrolünün sağlanması,Satın alma sözleşmelerinin hazırlanması ve yönetilmesi, Tedarikçi ilişkilerinin yönetilmesi ve değerlendirmesi, Ürün/ malzeme tedarik sürecinde pazarı ve yenilikleri izleyerek, yeni maliyet azaltıcı, verimlilik ve kalite artırıcı ürünlere ilişkin raporlama yapılması,Yeni kategorilerin yaratılması ve satın alma stratejilerinin belirlenmesi tam bana göre,Ayrıca,Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezunum, Minimum 1-2 yıl teknik satın alma ve kategori yönetimi tecrübesine sahibim, Tedarik zinciri süreçlerine hakimim,  Karlılık/ satış/ satın alma alanlarındaki raporlama ve sunum yeteneklerine sahibim,Tercihen inşaat ve teknik ürün/hizmet satın alması konusunda çalışmıştım, İngilizce biliyorum, Analitik düşünce yapısına sahip, sonuç odaklıyım, Müzakere becerilerim ve ikna kabiliyetine sahibim, İleri derecede MS Office Programlarını kullanabiliyorum,  Ehliyetim var ve aktif olarak araç kullanabiliyorum, Askerlik görevimi tamamladım (erkek adaylar için) diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR / Menderes İzmir Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR / MenderesDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - İSTANBUL AVRUPA İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - İSTANBUL AVRUPADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Dominos Pizza
Dijital Pazarlama YöneticisiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Pazarlama bütçesini yönetmek ve yıllık pazarlama bütçesi oluşturulması, Kampanya kurgularını oluşturulması ve takibinin sağlanması, Performans Pazarlaması hesaplarının yönetilmesi ve takibinin sağlanması, Affiliate süreçlerini takip edilmesi, Analitik araçları kullanarak raporlama yapılması, Web site trafiğinin performans analizlerinin yapılması ve kontrol edilmesi tam bana göre,Ayrıca,Üniversitelerin İşletme veya Mühendislik bölümlerinden mezunum, Dijital pazarlama alanında en az 5 yıl tecrübe sahibiyim,  SEO, sosyal medya, içerik yönetimi, e-mail marketing, SEM konularına hakimim,Google Adwords reklamlarını aktif kullanılması, hazırlanması ve yönetilmesi konusunda tecrübeliyim,Affiliate yayıncılar ve ajans yönetimi konusunda bilgi sahibiyim, Facebook Ads FBX konusunda bilgi sahibiyim, Remarketing, Retargeting ve ajans yönetimi konusunda bilgi sahibiyim, Google Analytics gibi raporlama ve analiz araçlarına hakimim, MS Office programlarına hakimim, İyi derecede İngilizce bilirim, Askerlik görevimi tamamladım (Erkek adaylar için) diyorsan Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu YakasıDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,  diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (FullStack Developer) İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Yazılım Uzmanı (FullStack Developer)Dominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Proje geliştirme aşamasında çıkan problemleri, internetten araştırıp çözmek,Kod standartlarına uygun olarak yazılım geliştirmek,Web teknolojilerini takip etmek ve düzenli olarak öğrenmek,Yeni teknolojilere çabuk adapte olmak tam bana göre, Ayrıca,Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezunum,Minimumda 2-3 yıl deneyimliyim, E-ticaret uygulamaları geliştirmede tecrübeliyim,Asp.net, C# ile proje geliştirdim, Mvc mimarisi ile proje geliştirdim, MSSQL Veritabanı (Stored procedure, trigger, view vs.) konusunda deneyimliyim,NoSQL DB(MongoDB) tecrübem var, Nhibernate veya benzeri ORM kullandım,Object Oriented Programming  yapıyorsan ve Software Patterns konusunda bilgi sahibiyim,Single page web application geliştirmede tecrübeliyim,PWA kavramlarına hakim SPA uygulama geliştirirken bu kavramları göz önünde bulundururum,RESTful servislerle geliştirme tecrübem var,HTML/CSS konusunda tecrübe sahibiyim, Sass/Less css hazırlarım,React.js/ES6 konusunda tecrübeli tercihen Redux/ReduxThunk/Babel/Webpack/Eslint kütüphanelerini kullandım,Node.js/Express.js üzerinde geliştirme tecrübem var,Agile ortamlarda ürün geliştirdim, Git/TFS/Jira kullanma tecrübem var, scrum temellerine hakimim,Visual Studio Code üzerinde uygulama geliştirdim,React.native tecrübem var, İngilizce biliyorum, Askerlik görevini tamamladım(Erkek adaylar için) diyorsan,Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (Frontend Developer) İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Yazılım Uzmanı (Frontend Developer)Dominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Proje geliştirme aşamasında çıkan problemleri, internetten araştırıp çözmek, Kod standartlarına uygun olarak yazılım geliştirmek, Web teknolojilerini takip etmek ve düzenli olarak öğrenmek, Yeni teknolojilere çabuk adapte olmak tam bana göre, Ayrıca,Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezunum, Minimumda 2-3 yıl deneyimliyim, E-ticaret uygulamaları geliştirmede tecrübeliyim, Single page web application geliştirmede tecrübeliyim, PWA kavramlarına hakim SPA uygulama geliştirirken bu kavramları göz önünde bulundurabilirim,RESTful servislerle geliştirme tecrübesine sahibim, HTML/CSS konusunda tecrübeli, Sass/Less css hazırladım, React.js/ES6 konusunda tecrübeli tercihen Redux/ReduxThunk/Babel/Webpack/Eslint kütüphanelerini kullandım,Node.js/Express.js üzerinde geliştirmesinde tecrübeliyim, Agile ortamlarda ürün geliştirmiş, Git/TFS/Jira kullanma tecrübesine sahipsen ve scrum temellerine hakimim,Visual Studio Code üzerinde uygulama geliştirdim, Responsive tasarım konusunda hızlıyım, İngilizce biliyorum, Askerlik görevini tamamladım(Erkek adaylar için) diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Analisti İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Sistem AnalistiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İlgili iş birimleri ile görüşüp yazılım ihtiyaçlarının belirlenmesi ve gelen taleplerin değerlendirilmesi,İstenilen yazılımlarla ilgili yazılım ekipleri ile birlikte çalışılması, Projeler, geliştirmeler, iyileştirmeler ve düzeltmeler için gereken analiz çalışmalarının yapılması ve ilgili dokümanların hazırlanması,Müşteri/ İş ortakları ile entegrasyon noktalarında teknik iletişimde bulunmak, doğru kurguyu oluşturmak, teknik problemlerin çözülmesi,Projelerin teknik süreçleriyle ilgili teknik analiz dokümantasyonlarının hazırlanması, Proje kapsamındaki yazılım test süreçlerinin yönetilmesi, Var olan dijital ürün / özelliklerin KPI’larının takibi ve iyileştirilmesi için UX çalışmalarının yürütülmesi,Son kullanıcı ihtiyaç analizi görüşmeleri, koordinasyonu ve raporlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi,Uygulamaların belirlenen sürede ve hatasız bir şekilde yayına alınmasının sağlanması,Sistemsel gereksinim ve aksaklıkların zamanında tespit edilerek ilgili birimlerle irtibata geçilmesi, sorunun çözüme ulaştırıncaya kadar takip edilmesi tam bana göre,Ayrıca, Üniversitelerin MIS (Yönetim Bilişim Sistemleri), Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezunuyum,Sistem analizi konusunda minimum 2-3 yıl deneyimliyim, Sözlü ve yazılı iyi derecede ingilizce dil bilgisine sahibim, SQL/MSSQL bilgisine sahibim, (Tercihen) Restoran veya mağazacılık yazılımları konusunda bilgi sahibiyim, Web teknolojilerine yatkınım, E-Ticaret projelerinde çalıştım, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahibim, Proje yönetimi bilgi ve tecrübesine sahibim, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için) diyorsan,   Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Anadolu YakasıDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. Anadolu Yakası Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASIDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!Hareketli tempoda çalışabilirim, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan…Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - ÇANKIRI Çankırı Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - ÇANKIRIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler- İzmir/Buca Burdur, İzmir Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler- İzmir/BucaDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. Buca Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler- İzmir/Gaziemir İzmir Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler- İzmir/GaziemirDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. Gaziemir Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARA Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı