Domino's Pizza 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Hakkımızda

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 450'yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

 Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

 Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Domino's Pizza İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Maliyet Muhasebesi UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Domino's Pizza Gebze ve İstanbul Merkez Lokasyonunda görevlendirilmek üzere Maliyet Muhasebesi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Muhasebe kayıtlarının tek düzen muhasebe standartları ve vergi kanunlarına uygun olarak yapılması, Hammadde stok kayıt işlemlerinin ve üretim lokasyonlarının tüm gider kayıt işlemlerini takip etmek, Fiili-Kaydi stok mutabakatlarının, stok sarfiyat hareketlerinin işlem ve takibini yapmak, Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak, Maliyet muhasebesi süreçlerinin SAP üzerinde aylık işlemlerini, raporlamasını ve takibini yapmak, Malzeme fiyatlandırmalarının kontrolünü yapmak, kontrol ve fiyat değişimlerine ilişkin dönemsel raporlar hazırlamak, Tüm üretim lokasyonlarına ait çeşitli bilgi ihtiyacı, kontrol ve rapor taleplerine cevap verebilmek, Maliyet süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğinin ve performansının arttırılmasına destek olmak tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri veya Maliye Bölümü'nden mezunsan, Maliyet Muhasebesi alanında minimum 5 yıl deneyimliysen, SAP CO-MM-FI modüllerine hakimsen, Ürün ve üretim prosesi konusunda bilgili, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında tecrübeliysen, Planlama, raporlama ve analiz yeteneğin yüksekse, MS Office programlarını etkin ve ileri düzeyde kullanabiliyorsan, Analitik düşünce yeteneğine sahipsen, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklıysan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RESTORAN YÖNETİCİ ADAYLARI - İSTANBUL-ASYA İstanbul(Asya) Domino's Pizza
RESTORAN YÖNETİCİ ADAYLARI - İSTANBUL-ASYADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Standartlar Yöneticisi İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Finansal Standartlar YöneticisiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: SAP UFRS defterinde raporlama standartlarını oluşturmak ve gerekli kayıtları belirlemek, VUK, UFRS ve yönetim finansal tabloları karşılaştırmalı analizlerini gerçekleştirmek, UFRS mali tablo, dipnot ve rapor hazırlıklarında aktif görev almak tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezunsan, En az 4 yıl bağımsız denetim şirketi tecrübesi olup, UFRS raporlama ve konsolidasyona hakimsen, Tercihen ERP sistemleri konusunda tecrübeliysen, İyi seviyede İngilizce biliyorsan,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Muhasebe Uzmanı (SAP Bilen) İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Dönemsel Muhasebe Uzmanı (SAP Bilen)Domino's Pizza
İşte bir fırsat daha: Faturaların içerik, fiyat, bütçe uyum kontrolü ve muhasebe kayıtlarına alınması Muhasebe kayıtlarının muhasebe standartlarına, hesap planına ve maliyet merkezlerine göre oluşturulması Tüm muhasebe işlemlerinin zamanında, hatasız ve ilgili mevzuat, kural / prosedürlere uygun olarak yürütülmesinin sağlanması Cari hesap takibi yapılması Faturalama,tahsilat işlemlerinin ve mutabakatlarının tam ve doğru olarak zamanında gerçekleştirilmesi Sorumluluk alanındaki konularda gerekli raporlamaların belirlenen zamanlarda yapılması Ay sonu işlemlerinin yapılarak gerekli raporların hazırlanması tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezunsan, Minimum 2-3 yıl tedarik muhasebesi tecrübesine sahipsen, SAP tecrüben varsa, MS-Office programlarını etkin olarak kullanabiliyorsan, Takım çalışmasına yatkınsan, dinamik, dikkatli ve sorumluluk sahibiysen, Askerlik görevini tamamlamışsan,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Değerlendirme ve Raporlama Şefi İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Operasyon Değerlendirme ve Raporlama ŞefiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: Restoranlarımızın operasyonel standartlarının periyodik olarak değerlendirilmesi, Tüm Türkiye genelindeki değerlendirme ve ziyaret planlarının yapılması, Değerlendirme sonuçlarıyla ilgili raporlamaların yapılması, Ziyaret/değerlendirme esnasındaki hataların anında eğitimle düzeltilmesi, Denetim ekibinin performansının yönetilmesi, Operasyonel gelişim noktalarının belirlenmesi ve ilgili ekiplerle paylaşılması, Kullanılan alt yapının geliştirilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,  Üniversite mezunuysan, Tercihen benzer pozisyonda 3-5 yıl deneyimliysen, Perakende tecrübesine sahipsen, Analiz, gözlem ve denetleme becerilerine sahipsen, Dinamik, yüksek tempoda çalışabiliyorsan, İyi seviyede İngilizce biliyorsan, Seyahat engelin yoksa, Aktif olarak araç kullanabiliyorsan,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Stajyer İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Muhasebe StajyerDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha :Domino's Pizza Maslak'daki Genel Müdürlük Muhasebe Departmanı'nda 'Muhasebe Stajyeri' olarak çalışmak tam bana göre diyorsan, Ayrıca, Ticaret Meslek Liselerinin ilgili bölümünde öğrenimine devam ediyorsan, Son sınıf öğrencisiysen, Okul döneminde haftada 3 gün zorunlu stajın varsa, İletişimi güçlü,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkınsan,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Stajyer        İlan Detayı
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Pizza Yapım Elemanı olmak istersen… Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda; Restoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan, Anadolu Yakası'ndaki şubelerimizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz.Şans senin yanında! JBu ilana hemen başvurDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler - ANADOLU YAKASIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Anadolu Yakası  Şubeleri’nde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürüler- KOCAELİ Kocaeli Dominos Pizza
A2 Ehliyetli Sürüler- KOCAELİDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Kocaeli, Körfez, Yenişehir Şubelerinde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Saha Pazarlama YöneticisiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: Şube açılışlarının planlanması ve pazarlama faaliyetlerinin uygulanması, Şubelerin, bölgesel/özel projelerin, önerili satış araçlarının uygulandığının takibi, aksaklık olan şubelere destek olunması ve operasyon ekipleri ile beraber uygulanmasının sağlanması, Şubelerin lokal pazarlama faaliyetleri ile ilgili sürecin takip edilmesi, raporlanması, olası aksaklık ve sorunlar konusunda gerekli aksiyonların alınması, Düşük satış performansı gösteren şubelerle ilgili projeler ve aksiyon planlarının oluşturulup takibinin yapılması, Belirli periyotlarda şube ziyaretlerinin yapılması, Dükkân imajının belirlenip uygulamaya geçirilmesi-ulusal kampanya sürecinde dükkânlarda kullanılacak pazarlama görsellerinin belirlenmesi, Extra ciro getirebilecek dükkân içi ekip teşvik/önerili satış/lokal kampanya önerileri geliştirip P&L analizi yaparak hayata geçirilmesi, Local store marketing ile ilgili alternatif tasarımların hazırlanması,  Local store marketing bütçe takibinin yapılması tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversite mezunuysan, Alanında 5 yıl tecrübe sahibiysen, Çok iyi derecede İngilizce biliyorsan, Perakande sektöründe yerel pazarlama faaliyetlerini yönetimi gerçekleştirdiysen, Bayi/distrübütör/franchise kanallarının saha pazarlama etkinliklerini yönetiysen, İnsan ilişkilerinde başarılıysan ve ekip çalışmasına yatkınsan, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerilerine sahipsen, Planlama ve organizasyon becerin gelişmişse, Aktif olarak araç kullanabiliyorsan, Seyahat engelin yoksa, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala! 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Uzmanı Kocaeli Dominos Pizza
Bakım Onarım UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Domino's Pizza Gebze Lokasyonunda görevlendirilmek üzere Bakım Onarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Özellikle klima sistemleri, soğutma sistemleri, konveyorler, depo otomatik kapıları ve genel tamir işlerinin sorunsuz halledilmesi, Fabrika bünyesinde yıllık periyodik bakım planlarının oluşturulması ve çizelgelerinin tabikinin yapılması, Arıza kaynaklı duruşların, kayıpların ve verimsizliklerin önlenmesinin sağlanması, Makinaların verimi çalışır durumda tutulması ve bakım onarım süreci ile ilgili performans bildirimlerinin oluşturulması(arıza oranları, arıza nedenleri, bakım maliyetleri), Tüm makina ve ekipmanın bakım onarım talimatlarının çıkarılması, revize edilmesi ve yeni gelen makinaların bakım onarım talimatlarının hazırlanması tam bana göre diyorsan,Ayrıca,  Elektrik Meslek Yüksek Okulu mezunuysan, Pnomatik sistemler ve soğutma sistemleri dahil en az 2 yıl makina, elektrik ve mekanik bakım konusunda tecrübeliysen, Teknik resim okuyabiliyorsan, MS Office uygulamalarına hakimsen, B Sınıfı ehliyetin varsa, Gebze'de ikamet ediyorsan, Titiz, dikkatli ve sonuç odaklıysan, Askerliğini tamamlamışsan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)  Bu ilana hemen başvur ve  Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - ANKARA Ankara Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - ANKARADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Commissary Teknik ve İdari İşler Şefi Kocaeli Dominos Pizza
Commissary Teknik ve İdari İşler ŞefiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: Bakım planlarını; işin prosedürü ve talimatlarına uygun olarak iş güvenliği gereksinimleri çerçevesinde, maliyetlerinin de belirlenerek hazırlanması, Bakım onarım ekibinin genel performans kriterlerini belirlenmesi, takip edilmesi ve raporlanması, Soğutma ve yardımcı ünitelerle ilgili izleme sistemlerini işletmek ve sorunların performans kaybına sebep olmadan tespit edilmesini sağlayacak önlemlerin alınması, Yeni yatırım projelerinin alt yapı/ekipman/bina konularında fizibilite çalışmalarına destek verilmesi, İSG süreçlerine teknik ve yönetsel destek verilmesi, Resmi kuruluşlarla ilgili süreçleri takip edilmesi, Yemekhane, teknik işler, güvenlik, temizlik ve personel servisleri ile ilgili faaliyetlerin koordine edilmesi ve denetlenmesi, Gerekli satın alma, bina bakımı ve altyapı onarım işlerinin yürütülmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Minimumda M.Y.O. mezunuysan, Benzer alanında en az 4-5 yıl tecrübeliysen, Analiz yapma ve raporlama konusunda deneyimliysen, Planlama, koordinasyon ve takip becerisine sahipsen, Soğutma sistemleri ve soğuk zincir konusunda tecrübeliysen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabiliyorsan, Aktif araç kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala! 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Analisti İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Sistem AnalistiDominos Pizza
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, MIS vb. bölümlerinden mezun, Süreç ve iş analizi alanında 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanma deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, İyi derecede SQL bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Development Specialist İstanbul(Avr.), ... Dominos Pizza
Business Development SpecialistDominos Pizza
  Bachelor’s Degree from Business Administration, Economics, or Engineering (Mathematics/Industrial/ Management) from a reputable university, At least 2 years of experience in management consultancy, business development or market research areas preferably in a retail, banking, or automotive area, Excellent knowledge of MS Office- Especially Excel and Power Point, Strong analytical skills and commercial minded approach, Good team player with strong reporting skills, Fluent in English, Strong communication and presentation skills, No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Asistan Müdür Adayları - BODRUM Muğla Domino's Pizza
Asistan Müdür Adayları - BODRUMDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Asistan Müdür olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - BODRUM Muğla Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - BODRUMDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Analisti İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Sistem AnalistiDominos Pizza
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, MIS vb. bölümlerinden mezun, Süreç ve iş analizi alanında 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanma deneyimi olan, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, İyi derecede SQL bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Asistan Müdür Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Asistan Müdür Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Asistan Müdür olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Franchise Danışmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise DanışmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Franchiselar ile koordinasyonun sağlanması, Franchiseları geliştirici faaliyetlerin sağlanması, Franchiselar için rehberlik ve gelişim programlarının takip edilmesi, Franchise şubelerinin düzenli olarak ziyaret edilmesi ve standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi, Franchise şubelerinin satış hedeflerine ulaşılmasının sağlanması, Bölge rakip analizlerinin gerçekleştirilmesi ve pazar payının maksimize edilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,  Üniversite mezunuysan, Minimum 5 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahipsen, İyi seviyede İngilizce biliyorsa, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorsan, İletişim becerileri yüksek, kordinasyon yeteneğin güçlüyse, Ekip kurma ve yönetme becerisine sahipsen, Analitik düşünme becerilerine sahipsen, Seyahat engelin yoksa ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirsen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Analisti İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Sistem AnalistiDomino's Pizza
Domino's Pizza Genel Müdürlük Bilgi İşlem Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Sistem Analisti arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin MIS (Yönetim Bilişim Sistemleri), Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği  bölümlerinden mezun,  Sistem analizi konusunda minimum 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen restoran ve/veya mağazacılık yazılımları konusunda bilgi sahibi (SAP gibi ERP Uygulamaları, Mobil Uygulamalar, Depo Yazılımları ve Sharepoint vb.) Web teknolojilerine yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, SQL bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Müdür Asistanı İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Genel Müdür AsistanıDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha : Yöneticinin programını takip etmek, gerekli planlama ve koordinasyonu sağlamak, Şirket içi ve dışı yazışmaları yapmak, Yöneticinin, yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek, Yöneticinin telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, Misafirleri karşılamak ve ağırlamak tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversite mezunuysan, 2-3 yıllık yönetici asistanlığı deneyimin varsa, Office Programlarını etkin olarak kullanabiliyorsan, İyi derecede İngilizce biliyorsan, Sözlü ve yazılı iletişimin yüksek, diksiyonun düzgün ve dış görünüşüne önem veriyorsan, Planlama ve organizasyon yeteneğin güçlü ise,Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur veDomino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PART TIME RESTORAN YÖNETİCİ ADAYLARI - İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Domino's Pizza
PART TIME RESTORAN YÖNETİCİ ADAYLARI - İSTANBULDomino's Pizza
Profesyonel Hayata İlk Adım İçin Şimdi Tam Zamanı! Üniversite öğrencisi isen;  Büyük bir marka altında kariyer sahibi olmak, Okul harçlığını çıkarıp, bütçene katkı sağlamak, Esnek çalışma saatlerinde eğlenerek çalışmak, Girişim ruhunu gösterip kendi dükkanının sahibi olma fırsatın var...İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Bize Katıl!Domino’s’ta Fırsatları Yakala!
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler - İZMİR / KARŞIYAKA İzmir Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler - İZMİR / KARŞIYAKADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Karşıyaka, Şemikler, Çiğli Şubelerinde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Franchise Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise Muhasebe SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Sorumlu olduğu tüm muhasebe kayıtlarını tutmak, periyodik olarak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, Muhasebe süreçlerinin SAP üzerinde takiplerini yapmak, Gelirlere ait fatura girişlerini gerçekleştirip analizini yapmak, gerekli durumlarda karşılık işlemlerinin kontrol ve kayıtlarını gerçekleştirmek, Tahsilat sürecinin takibini ve raporlamasını yapmak, Tahsilat riskleri konusunda yönetimi uyarmak, gerekli tedbirlerin alınması konusunda prosesleri uygulamak, Ay ve yıl sonlarında müşteriler ile cari hesap mutabakatlarını yapmak, yönetime raporlamak, Muhasebe süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğini ve performansının arttırılmasına dair destek olmak tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri veya Maliye Bölümü'nden mezunsan, Genel Muhasebe alanında minimum 5 yıl deneyimliysen, Çok şubeli restoran/ bayi-Franchise Muhasebesi tecrübesine sahipsen, SAP FI-SD modüllerine hakimsen, MS Office programlarını etkin ve ileri düzeyde kullanabiliyorsan, Analitik düşünce yeteneğine sahipsen, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, ekip arkadaşlarını yönetme, yönlendirme ve geliştirme vasıflarına sahipsen, Sonuç odaklıysan, Raporlama ve dokümantasyon yeteneğin gelişmişse, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Kanallar Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Dijital Kanallar UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: Online Satış Kanalının toplam ciro içindeki payı ve dönüşüm oranlarının artırılması, Dijital medya planlama, satın alma ve görsel yönetiminin yapılması, haftalık performans ölçümü ve raporlaması, Rakiplerin dijital reklamlarının, menü ve fiyatlarının takip edilmesi, Dijital medya bütçesinin takibi ve kontrol edilmesi, E-ticaret yapılandırma ve performans takibi için ilgili raporlamaların yapılması, Web sitesi ve mobil uygulamalarda haftalık kampanya geçişlerinin takip edilmesi, Müşteri hizmetleri ve müşterilerden gelen OLO ile ilgili müşteri taleplerinin çözümlenmesi, Lokasyon/dükkân bazlı dijital çalışmaların planlanması, takibi ve ölçümlenmesi,  E-mail tasarımlarının haftalık olarak planlanması ve ilgili KPI takibinin yapılması, Yemek sepeti satışlarının takibi ve gelen ihtiyaçların yapılandırılması, kampanya planlama ve uygulamasının takibi, KPI analizi ve görsel yönetiminin yapılması tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversite mezunuysan, Minimum 3 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan, Tercihen google analytics ve adwords sertifikalarına sahipsen, İnsan ilişkilerinde başarılıysan ve ekip çalışmasına yatkınsan, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerilerine sahipsen, Planlama ve organizasyon becerine sahipsen, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel İşe Alım Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Dönemsel İşe Alım UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :  Uçtan uca işe alım süreçlerinin yönetilmesi, İşe alım için gerekli aday havuzunun oluşturulması konusunda alternatif kaynak araştırmalarının yapılması, İşe alım sürecindeki tüm aşamaların ve sonuçların değerlendirilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,  Üniversite mezunuysan, Seçme yerleştirme süreçlerinde minimumda 5 yıl işe alım tecrüben varsa, İnsan ilişkilerin kuvvetli, çözüm odaklıysan, MS Office programlarını etkin kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamlamışsan(Erkek adaylar için)  6 ay dönemsel çalışabilirsen,            Şans senin yanında! :)          Bu ilana hemen başvur ve         Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Yöneticisi (Derince) Kocaeli Dominos Pizza
Restoran Yöneticisi (Derince)Dominos Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Sistem Yönetimi UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: Merkez ve lokasyonlarımızda bulunan çoğunlukla Microsoft tabanlı sunucularımızın AD/Backup/Patch vs. yönetiminin yapılması, Altyapımızda bulunan sanallaştırılmış (Vmware) ve fiziksel ortamda yer alan MS Windows ve Linux sunucuların kurulum, yönetim, güncelleme ve bakımının sağlanması, Sistemlerin kesintisiz ve güvenli işletimini sağlayacak felaket yönetimi ve yedekleme, kontrol ve denetim sistemlerinin geliştirilmesi, işletilmesi ve ağ yönetimi tam bana göre diyorsan,(WAN, LAN, TCP/IP)Ayrıca, Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezunsan, Sistem, network alanında maksimum 1 yıl deneyimliysen, Microsoft Server konusunda bilgi sahibi ve Microsoft servislerini yönetebilirsen, Temel network protokolleri konusunda bilgi sahibiysen, (TCP/IP, DHCP, DNS, FTP, TELNET, SMTP, HTTP, PROXY vb.), Sanallaştırmaya, VMware, Firewall ve güvenlik yapıları konusunda bilgi sahibiysen (Tercihen Checkpoint), Cisco konusunda ve WAN, Firewall, IPS, VoIP, Load Balance konularında bilgi sahibiysen, Monitoring, Backup konularında bilgi sahibiysen, Tercihen bilgi güvenliği standartları konusunu biliyorsan , (ISO 27001, PCI-DSS), Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Asistanı İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Muhasebe AsistanıDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha: Muhasebe kayıtlarının muhasebe standartlarına, hesap planına ve maliyet merkezlerine göre oluşturulması, Tüm muhasebe işlemlerinin zamanında, hatasız ve ilgili mevzuat, kural / prosedürlere uygun olarak yürütülmesinin sağlanması, Faturalama,tahsilat işlemlerinin ve mutabakatlarının tam ve doğru olarak zamanında gerçekleştirilmesi, Sorumluluk alanındaki konularda gerekli raporlamaların belirlenen zamanlarda yapılması,Ayrıca, En az meslek yüksekokulu mezunuysan, MS-Office programlarını etkin olarak kullanabiliyorsan, Takım çalışmasına yatkınsan, dinamik, dikkatli ve sorumluluk sahibiysen,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!*Alınacak Personeller İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İstihdam edilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Müdürü İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Pazarlama MüdürüDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: Şirketin iş hedeflerine ulaşmak için pazarlama stratejileri geliştirmek ve uygulanmasına liderlik etmek, Yıllık satış stratejileri ve hedefleri doğrultusunda ulusal pazarlama planı oluşturmak, Marka konumlandırması doğrultusunda pazarlama/reklam faaliyetlerini ilgili ajanslar ile koordine etmek, Yeni ürün geliştirme süreçlerinde, yıllık pazarlama planına uygun olarak yeni pizza, yan ürün, geliştirilmiş malzeme seçeneklerini devreye almak: bu aşamada tüketici testleri, operasyon testleri, yeni ürün markalaşma vb. alt süreçleri koordine etmek, Finansal açıdan karlı işbirlikleri oluşturmak, Marka mesajlarını tüketicilere aktarmak amacıyla yıllık medya planını oluşturmak; yıl içinde verimlilik ve geri dönüş analizleri yaparak alternatif senaryoları devreye almak, Yıllık Halkla İlişkiler planı doğrultusunda şirketin hedef mecralarını belirlemek ve basın ilişkilerini yönetmek, Yıl içinde gerçekleştirilen kampanyaların etkinliğini düzenli takip etmek ve geliştirmek, Uygulamaya alınan pazarlama planının performansını değerlendirmek amacıyla tüm sistemden geribildirimler almak (saha ziyaretleri, franchise ziyaretleri, rakip bilgileri vb); bilgi akışını sürekli kılacak sistemler geliştirmek ve gerekli ise değişimleri gerçekleştirmek, Yıllık pazarlama bütçesini (NAF) oluşturmak ve takip etmek tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunsan, Tercihen perakende-hızlı tüketim sektöründe, pazarlama alanında 10 yıl tecrübeli ve minimumda 3 yıl yöneticilik tecrübesine sahipsen, Çok iyi derecede İngilizce biliyorsan, Analitik düşünce yeteneğine sahip, dinamik, gelişmeye ve yeniliğe açıksan, Müşteri ve sonuç odaklıysan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkınsan, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerilerine sahipsen, Planlama ve organizasyon becerin gelişmişse, MS Office programlarına hâkimsen, Aktif olarak araç kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala! 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler - BURSA Bursa Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler - BURSADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Bursa Şubelerinde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında! JBu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı