Domino's Pizza 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Hakkımızda

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 450'yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

 Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

 Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.dominos.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Domino's Pizza İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Resmi Yazışmalar Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Resmi Yazışmalar Takip SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Adliye işlemlerinin yerine getirilmesi, Şirket içinde evrak, dosyalama, raporlama işlemlerinin yapılması, Şirkete tebliğ edilen resmi evrakların muhaberat işlemlerinin yapılması ve raporlanması,Şirketin sözleşme sürecinin takibi ve sözleşme dosyalarının düzenli takip edilmesi,Şirket avukatları ile tüm yazışmaların yapılması ve dosyaların takip edilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Adalet Meslek Yüksekokulu Mezunuysan , İcra ve diğer dava dosyalarını takibi konusunda deneyimliysen, Daha önce hukuk / avukatlık bürolarında çalıştıysan, Ticari sözleşmelerin takibi ve revizyonları konusunda tecrübeliysen, Aktif araç kullanabiliyorsan ve seyahat engelin yoksa, İyi seviyede office programları (excel, word) kullanabiliyorsan, İletişim becerilerin kuvvetliyse, Esnek çalışma saatlerine uyumluysan, Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Pazarlama UzmanıDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Marka stratejisi, ürün setupı ve geliştirilmesi süreçlerinin takibi,Kampanya kurulu liderliği ve takibi, Diğer şirketler ile olan işbirliklerinin yönetilmesi,Ulusal kampanyalar, yeni ürün, reçete inovasyon, renovasyon projelerinde ilgili departmanlar ile birlikte çalışıp sürece liderlik edilmesi,Operasyon testlerini şubede organize edip liderlik edilmesi, takip edilip sonuçların raporlanması,Var olan ürünlerin kalitesinin sürekli takip edilmesi ve standartlarının korumasının sağlanmasına destek olunması,Restoran içi bütün görsellik ve tüketici iletişiminden sorumlu olunması,Yeni ürünlerin geliştirilmesine destek olunması,Ürünlerin sunuluş konseptinin hazırlanmasına destek olunması,Ürün lansman kitapçığı ve sunumu için gerekli tüm materyallerin hazırlanması,Ürün lansman toplantısının organize edilmesine destek olunması,Yönetim toplantıları için yeni ürünler ile ilgili rapor hazırlanması,Tadımlar için şubenin organize edilmesi ve sonuçların raporlanması,Düzenli saha ziyaretlerinin yapılması ve takip edilmesi, İş geliştirme projeleri sunulması, Ekibe ve yapılan projelere destek olmak tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversite mezunuysan, Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimliysen,Çok iyi derecede İngilizce biliyorsan,İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkınsan,Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerilerine sahipsen,Planlama ve organizasyon becerin geliştiyse,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekniker Kocaeli Dominos Pizza
TeknikerDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Hammadde / malzeme kabul aşamasının takip edilmesi, Fiziksel ve analitik kontrollerin yapılması, kayıtların tutulması ve takip edilmesi,Satın alınan ve üretilen ürünlerin analitik kontrollerinin yapılması, Spesifikasyonlar doğrultusunda ürünlerin uygunluğunun takip edilmesi, Genel hijyen kontrollerinin yapılması, Birimi ile ilgili dokümanların hazırlanması ve eğitimlerin gerçekleştirilmesi tam bana göre diyorsan,AyrıcaMeslek yüksek okullarının gıda ve ziraat ile ilgili bölümlerinden mezunsan, Gıda analizleri konusunda minimumda 2 yıl bilgi ve tecrübe sahibiysen  Tercihen et, süt ürünleri ve unlu mamuller sektörlerinden birinde çalıştıysan,MS Office Programlarına hakimsen, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Asistanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İdari İşler AsistanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İŞKUR işbirliği ile başlatılan İşbaşı Eğitim Programı proje kapsamında çalışabilirsen,Minimum 2 yıllık MYO mezunuysan, Daha önce idari işler ya da ofisboy benzeri işlerde çalıştıysan, İstekli, çalışkan ve girişkensen   Sürücü ehliyetin varsa ve aktif olarak araç kullanabiliyorsan, Avrupa Yakasında ikamet ediyorsan, Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!*Alınacak Personeller İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İstihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARA Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Analysis Manager İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Financial Analysis ManagerDominos Pizza
Bachelor's Degree in Business, Finance or Engineering field Minimum 6 years of experience with budgeting, financial planning and analysisRetail experience is a plus Good command of English Excellent knowledge of MS Office applications Strong analytic thinking Proactive and dynamic profile; takes immediate action to resolve issues and problemsAn approachable and cooperative team member Has outstanding communication skills; is open and clear in both written and verbal communicationAble to and willing to work in hands-on style Team player and ability to work with deadlines
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul Avr. Sarıyer İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul Avr. SarıyerDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için), diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü İstanbul(Avr.), ... Domino's Pizza
Bölge MüdürüDomino's Pizza
·         Üniversite mezunu,·         Perakende ve gıda sektöründe deneyimli,·         Yöneticilik konusunda en az 3 yıl deneyimli,·         Ekip planlama ve yönetme yetkinliğine sahip,·         Takım çalışmasına inanan ve uygulayan,·         Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı,·         Problem çözme ve takip çalışmasına yatkın,·         Müşteri ve hedef odaklı çalışma anlayışına sahip ve ikna kabiliyeti yüksek,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Destek Müdürü İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Operasyon Destek MüdürüDominos Pizza
Üniversite mezunu Saha operasyonlarının özellikle "Eğitim ve Gelişim" alanında minimum 5 yıl tecrübeliMüşteri memnuniyeti ve kalite odağı yüksek İnsan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı, analitik düşünebilen, dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilecekİyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pizza Yapım Elemanı-İstanbul Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Pizza Yapım Elemanı-İstanbul Avrupa YakasıDominos Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!Hareketli tempoda çalışabilirim, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan…Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Avrupa YakasıDominos Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! A2  ehliyetine sahibim. Avrupa Yakası Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASIDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!Hareketli tempoda çalışabilirim, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir,Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan…Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Geliştirme Müdürü İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İş Geliştirme MüdürüDominos Pizza
Dominos Pizza şirket stratejileri doğrultusunda büyüme planlarının geliştirilmesi ve devreye alınmasında tüm süreçleri yönetecek takım arkadaşı aramaktayız.Bu kapsamda;Gerekli analizleri gerçekleştirerek restoran potansiyel ve büyüme haritalarının çıkarılması,Planlar doğrultusunda yeni iş modellemelerinin önerilmesi / devreye alınması,Lokasyon, concept, bayi-şirket restoranı ayrımında detay planların yıl içinde devreye alınarak şirketin büyüme hedeflerinin gerçekleştirilmesi,Şube açılışlarının gerçekleştirilmesi ve ilgili sürecin şirket içinde koordinasyonu,Şirkete yeni bayi kazandırılması (bayi sayısını şirket stratejileri doğrultusunda yönetmek),Emlak Geliştirme sorumluluğu kapsamında restoranların kira kontratlarının yönetilmesi ve devamlılığının sağlanması, Nitelikler:Üniversite mezunu, Benzer iş tanımında minimum 3 yılı yönetici olmak üzere 10 yıllık deneyimli, Tercihen Satış veya Stratejik Planlama’da rotasyon veya tecrübe sahibi, Bayi sistemlerine aşinalık (benzer tecrübe tercih sebebidir), Perakende sektöründe büyüme tecrübesi, Proje ve ekip yönetimi deneyimine sahip, Analitik ve analiz yeteneği yüksek, İş analizi metodlarına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İleri deredece MS Office programlarını hakim, tercihen Maptrix veya benzer programları kullanmış,Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için ).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Finansal Raporlama UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:SAP UFRS defterinde raporlama standartlarını oluşturmak ve gerekli kayıtları belirlemek,VUK, UFRS ve yönetim finansal tabloları karşılaştırmalı analizlerini gerçekleştirmek,UFRS mali tablo, dipnot ve rapor hazırlıklarında aktif görev almak tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezunsan,En az 3 yıl audit firmalarında tecrübeli, UFRS raporlama ve konsolidasyona hakimsen,Tercihen en az 1 yı şirketlerde raporlama tecrübesine sahipsen,Tercihen ERP sistemleri konusunda tecrübeliysen,İyi seviyede İngilizce biliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Eğitim ve Gelişim UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Kurum hedeflerini destekleyecek eğitim süreçlerinin oluşturulmasına ve sistemin işlerliğine destek verilmesi,Bireysel ve ekip performansını artıracak eğitim ihtiyaç analizi süreçlerinin gerçekleştirilmesi,İhtiyaca özgü eğitim içeriklerinin hazırlanması,  Domino’s Pizza International ekibi ile temasta olarak diğer ülkelerdeki başarılı uygulamaların tespit edilmesi ve gerekirse Türkiye’ye adaptasyonu,Tüm eğitim araçlarının (sunum, eğitim filmi, katılımcı dokümanı vb) geliştirilmesi,Eğitimlerin planlanması, organizasyonu ve takibi, Eğitim ve katılımcı performanslarının ölçümlenmesi, ölçme araçlarının geliştirilmesi,Kurum içi iletişim süreçlerine girdi sağlanması, Operasyon ekibinin motivasyonunu etkileyecek süreçlerin yönetilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversite mezunuysan (Tercihen idari veya sosyal bilimler), Eğitim ve Gelişim süreçlerinde en az 3 yıl deneyimliysen, İyi derecede İngilizce biliyorsan, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, çözüm odaklı, analitik düşünebiliyorsan,MS Office programlarını etkin kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Teknikeri Kocaeli Dominos Pizza
Üretim TeknikeriDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Kaliteli üretim prensipleri doğrultusunda üretim ekibini yönetmek ve iş prosedürlerini disiplinli bir şekilde uygulamak,Personelin üretim süreçleri, kalite, hijyen ve iş güvenliği kapsamında eğitim ihtiyaçlarını tespit etmek ve gerekli yetkinlikleri oluşturmak,Hammadde, malzeme ve ekipman stoklarını günlük üretim ihtiyaçları doğrultusunda yönetmek,Günlük, haftalık ve aylık üretim planlaması yapmak ve üretim personelinin çalışma programını hazırlamak,Üretim ile ilgili müşteri şikayetlerini belirlenen kontrol noktalarına göre değerlendirmek ve tespit edilen sorunların çözümünü sağlamak,Tüm üretim süreçlerinde hijyen prosedürlerinin eksiksiz uygulandığını denetlemek,Üretim alanlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Sisteminin gerekliliklerini tespit etmek, aksi durumlarda müdahale etmek ve alınan önlemleri tesis yönetimine raporlamak,Üretim süreçleri ve üretim ekipmanları konularında projeler geliştirmek, verimlilik artışı sağlamak tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin Gıda Teknolojisi bölümünden mezunsan, Üretim yönetimi alanında minimum 10 yıl iş tecrübesine sahipsen,MS Office uygulamalarına hakim, SAP ya da benzeri ERP uygulamaları konusunda tecrübeliysen,İyi iletişim kurabiliyorsan ve liderlik yönün güçlüyse, Yoğun tempoda çalışabilirsen ve mavi yaka personelini yönete bilirsen, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul AvrupaDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Sorumlusu Kocaeli Dominos Pizza
Üretim SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Verimli ve kaliteli üretim için personeli belirli bir disiplin ve sistem içinde yönlendirilmesi ve kontrol sağlanması,Üretim ekibinin yönetilmesi, hedeflenen üretim seviyesine göre uygun ekip yapısının oluşturulması,Hammadde, malzeme ve ekipman stoklarının kontrol edilmesi, Günlük, haftalık ve aylık üretim planlama yapılması ve üretim personelin çalışma programının hazırlanması,Müşteri ilişkileri departmanı tarafında iletilen şube ve / veya müşteri şikâyetlerini irdeleyerek, nedeni ve alınan aksiyonların raporlanması,Personelin genel hijyen kurallarına uygun çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi, aksi durumla karşılaştığında önlem alınması,İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sisteminin gerekliğini üretim alanlarında kontrol edilmesi, aksi durumlarda müdahale edilmesi ve alınan önlemleri üretim uzmanına raporlanması, İlgili bütçe kalemlerinin planlı bir şekilde yönetilmesi, Üretim süreçleri ve üretim ekipmanları konularında projeler geliştirilmesi, verimlilik artışının sağlanması tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümlerinden mezunsan, Kendi alanında minimum 2 yıl iş tecrübesine sahipsen, MS Office uygulamalarına hakim, SAP ya da benzeri ERP uygulamaları konusunda tecrübeliysen,İyi iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkınsan, İkna yeteneğin güçlüyse, Analiz etme, sorgulama, denetleme, takip etme yönleri kuvvetli ve detaycıysan,Yoğun tempoda çalışabilirsen, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Anadolu YakasıDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. Anadolu Yakası Şubeleri'nde çalışabilirim,Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Franchise Danışmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise DanışmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Franchiselar ile koordinasyonun sağlanması, Franchiseları geliştirici faaliyetlerin sağlanması, Franchiselar için rehberlik ve gelişim programlarının takip edilmesi, Franchise şubelerinin düzenli olarak ziyaret edilmesi ve standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi,Franchise şubelerinin satış hedeflerine ulaşılmasının sağlanması, Bölge rakip analizlerinin gerçekleştirilmesi ve pazar payının maksimize edilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversite mezunuysan, Minimum 5 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahipsen,İyi seviyede İngilizce biliyorsa, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorsan, İletişim becerileri yüksek, kordinasyon yeteneğin güçlüyse, Ekip kurma ve yönetme becerisine sahipsen, Analitik düşünme becerilerine sahipsen, Seyahat engelin yoksa ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirsen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu YakasıDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - GÖLBAŞI Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - GÖLBAŞIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı