Domino's Pizza 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Hakkımızda

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 450'yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

 Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

 Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.dominos.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Domino's Pizza İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Elemanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İnsan Kaynakları ElemanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :İŞKUR işbirliği ile başlatılan İşbaşı Eğitim Programı projesi kapsamında çalışabilrsen,MYO mezunu ya da Üniversite mezunuysan Operasyon-Merkez Ofis işe alımlarına ve İç İletişim süreçlerine destek vermek tam bana göre diyorsan,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!*Alınacak Personeller İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İstihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Analisti İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Sistem AnalistiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İş birimleri ile görüşüp ihtiyaçlarının belirlenmesi ve gelen taleplerin değerlendirilmesi,Projeler, geliştirmeler, iyileştirmeler ve düzeltmeler için analiz çalışmalarının yapılması gerektiğinde proje yönetiminin gerçekleştirilmesi,İhtiyaç dokümanlarının, süreç diyagramlarının vb. hazırlanması,İstenilen yazılımlarla ilgili yazılım ekipleri ile birlikte çalışılması,Kullanıcı kabul testi öncesi kalite testlerinin yapılması ve kullanıcı kabul testleri aşamasına destek verilmesi,Uygulamaların belirlenen sürede ve hatasız bir şekilde yayına alınmasının sağlanması,Sistemsel gereksinim ve aksaklıkların zamanında tespit edilerek ilgili birimlerle irtibata geçilmesi,Kişisel veriler, elektronik ticaret hakkındaki yasal değişikliklerin takip edilmesi ve sistemlere değişikliklerin uygulanması,Şirket içi uygulamalarda yasal gerekliliklerin kontrolünün sağlanması,Kişisel veriler, elektronik ticaret ile ilgili gerekli makamlar ile iletişim ve koordinasyonun sağlanması,Şirketin data süreçlerinin, politika, prosedürlerin güncel tutulması ve yeni süreçlerin eklenmesi tam ban göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, MIS vb. bölümlerinden mezunsan,Süreç ve iş analizi alanında 2 yıl deneyimliysen,İyi derecede İngilizce biliyorsan, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabiliyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimin kuvvetliyse,İyi derecede SQL bilgisine sahipsen, Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Bütçe Raporlama Asistanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İnsan Kaynakları Bütçe Raporlama AsistanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: İŞKUR işbirliği ile başlatılan İşbaşı Eğitim Programı proje kapsamında çalışabilirsen,Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, İktisat  ya da MYO Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsan,İyi derecede Excel kullanabiliyorsan, Meraklı, araştırmacı ve analitiksen,  Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!*Alınacak Personeller İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İstihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari İşler Asistanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İdari İşler AsistanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İŞKUR işbirliği ile başlatılan İşbaşı Eğitim Programı proje kapsamında çalışabilirsen,Minimum 2 yıllık MYO mezunuysan, Daha önce idari işler ya da ofisboy benzeri işlerde çalıştıysan, İstekli, çalışkan ve girişkensen   Sürücü ehliyetin varsa ve aktif olarak araç kullanabiliyorsan, Avrupa Yakasında ikamet ediyorsan, Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!*Alınacak Personeller İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İstihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - ÇANKIRI Çankırı Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - ÇANKIRIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARA Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Analysis Manager İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Financial Analysis ManagerDominos Pizza
Bachelor's Degree in Business, Finance or Engineering field Minimum 6 years of experience with budgeting, financial planning and analysisRetail experience is a plus Good command of English Excellent knowledge of MS Office applications Strong analytic thinking Proactive and dynamic profile; takes immediate action to resolve issues and problemsAn approachable and cooperative team member Has outstanding communication skills; is open and clear in both written and verbal communicationAble to and willing to work in hands-on style Team player and ability to work with deadlines
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Sıra Dışı Lider Yetiştirme Programı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Sıra Dışı Lider Yetiştirme ProgramıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: Üniveristelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile Mühendislik Fakültelerinden mezun, 4.sınıf veya yüksek lisans öğrencisiysenAnalitik bakış açısına sahip, iletişimi güçlü, planlama ve problem çözme becerilerine sahipsen İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce dil bilgisine sahipsen MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorsan Tercihen 1 yıl iş veya staj tecrübesine sahipsen  Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur veDomino's'la Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (FullStack Developer) İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Yazılım Uzmanı (FullStack Developer)Domino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Proje geliştirme aşamasında çıkan problemleri, internetten araştırıp çözmek, Kod standartlarına uygun olarak yazılım geliştirmek, Web teknolojilerini takip etmek ve düzenli olarak öğrenmek, Yeni teknolojilere çabuk adapte olmak tam bana göre diyorsan,  Ayrıca,Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezunsan, Minimumda 3 yıl deneyimliysen, E-ticaret uygulamaları geliştirmede tecrübeliysen, Asp.net, C# ile proje geliştirdiysen, Mvc mimarisi ile proje geliştirdiysen, RESTful servislerini kullanarak geliştirme yaptıysan, MSSQL Veritabanı (Stored procedure, trigger, view vs.) konusunda deneyimliysen,Nhibernate veya benzeri ORM kullandıysan, Object Oriented Programming  yapıyorsan ve Software Patterns konusunda bilgi sahibiysen,JQuery veya benzeri javascript kütüphanesi kullandıysan, HTML diline hakimsen,Single page web application tecrübesi, Knockout, Angular, Backbone gibi frameworklerle herhangi birinde geliştirme yaptıysan,Bootstrap ile responsive geliştirme yaptıysan, İngilizce biliyorsan, Askerliğini tamamladıysan (erkek adaylar için),    Şans senin yanında! :)    Bu ilana hemen başvur ve  Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pulse Sistem Analisti İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Pulse Sistem AnalistiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İş birimleri ile görüşüp ihtiyaçlarının belirlenmesi ve gelen taleplerin değerlendirilmesi,Projeler, geliştirmeler, iyileştirmeler ve düzeltmeler için analiz çalışmalarının yapılması gerektiğinde proje yönetiminin gerçekleştirilmesi ,İhtiyaç dokümanlarının, süreç diyagramlarının vb. hazırlanması,İstenilen yazılımlarla ilgili yazılım ekipleri ile birlikte çalışılması,SQL tabanlı uygulamalar üzerinde geliştirmeler yapılması,süreçlerin geliştirilmesi,yurtdışı ile çözüm sağlanması,Kullanıcı kabul testi öncesi kalite testlerinin yapılması ve kullanıcı kabul testleri aşamasına destek verilmesi,Uygulamaların belirlenen sürede ve hatasız bir şekilde yayına alınmasının sağlanması,Sistemsel gereksinim ve aksaklıkların zamanında tespit edilerek ilgili birimlerle irtibata geçilmesi tam bana göre diyorsan, Ayrıca,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, MIS vb. bölümlerinden mezunsan,Süreç ve iş analizi alanında 2 yıl deneyimliysen,İyi derecede İngilizce biliyorsan, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullana biliyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimin kuvvetliyse,İyi derecede SQL bilgisine sahipsen Askerlik görevini tamamladıysan (erkek adaylar için),Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Maliyet Muhasebesi UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Domino's Pizza Gebze ve İstanbul Merkez Lokasyonunda görevlendirilmek üzere Maliyet Muhasebesi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Muhasebe kayıtlarının tek düzen muhasebe standartları ve vergi kanunlarına uygun olarak yapılması,Hammadde stok kayıt işlemlerinin ve üretim lokasyonlarının tüm gider kayıt işlemlerini takip etmek,Fiili-Kaydi stok mutabakatlarının, stok sarfiyat hareketlerinin işlem ve takibini yapmak,Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak,Maliyet muhasebesi süreçlerinin SAP üzerinde aylık işlemlerini, raporlamasını ve takibini yapmak,Malzeme fiyatlandırmalarının kontrolünü yapmak, kontrol ve fiyat değişimlerine ilişkin dönemsel raporlar hazırlamak,Tüm üretim lokasyonlarına ait çeşitli bilgi ihtiyacı, kontrol ve rapor taleplerine cevap verebilmek,Maliyet süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğinin ve performansının arttırılmasına destek olmak tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri veya Maliye Bölümü'nden mezunsan,Maliyet Muhasebesi alanında minimum 5 yıl deneyimliysen,SAP CO-MM-FI modüllerine hakimsen, Ürün ve üretim prosesi konusunda bilgili, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında tecrübeliysen,Planlama, raporlama ve analiz yeteneğin yüksekse,MS Office programlarını etkin ve ileri düzeyde kullanabiliyorsan,Analitik düşünce yeteneğine sahipsen, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklıysan,Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İnsan Kaynakları UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Seçme ve yerleştirme süreçlerinde tüm adımların yönetilmesi ve sonuçların değerlendirilmesiİşe alım için gerekli aday havuzunun oluşturulması konusunda alternatif kaynak araştırmalarının yapılmasıOryantasyon programlarının hazırlanması ve takip edilmesi Organizasyonel gelişim süreçlerinde ve projelerinde aktif rol oynanması Performans değerlendirme sürecinin doğru ve etkin olarak yönetilmesi İnsan Kaynakları politika, prosedür ve süreçlerinin iş alanında etkin bir biçimde hayata geçirilmesi ve uygulanabilmesinin sağlanması,Çalışanlara ilişkin konuların takibi, iyileştirme ve sistem geliştirme çalışmalarına destek verilmesi,İK göstergelerinin haftalık, aylık ve yıllık olarak takibi, İnsan Kaynakları araştırma ve ölçümleme araçlarının (Çalışan Memnuniyeti, vb) uygulanmasının sağlanmasıDiğer İK projeleri ve bölge ihtiyaçlarına uygun İK iyileştirme çalışmalarına destek verilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversite mezunuysan, İnsan kaynakları alanında minimumda 5 yıl tecrüben varsa, İnsan ilişkilerin kuvvetli, çözüm odaklıysan, MS Office programlarını etkin kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için)  Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Analist İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Finansal AnalistDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha : Raporların otomasyonunda da birebir yer alacak raporların excelde hazırlanmasını ve analiz edilmesi,Periyodik bütçe ve tahminlerle ilgili stratejik verilerin temini konusunda çalışmak,Haftalık, aylık ve yıllık bütçe tahminleme çalışmalarını hazırlamak, Satış, karlılık ve ROI analizlerinin yapılması, Yıllık bütçe ve stratejik iş planlarının sürecin içinde olan diğer bölümlerle koordineli bir şekilde toparlanıp finalize  ve kontrol edilmesini sağlamak,Gerekli durumlarda varsayımların belirlendiği şekilde güncellenmesini ve finansal planlamanın bitirilmesini sağlamak,Aylık gerçekleşen ve bütçe sapmalarının değerlendirilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin İktisat, İstatistik, Mühendislik ve İşletme bölümlerinden mezunsan,Minimum 3 yıllık finans, bütçeleme & analiz ve muhasebe tecrübesine sahipsen,Analitik bakış açısına sahipsen, Çok iyi derecede Excel kullanabiliyorsan, İyi derecede İngilizce biliyorsan, Hızlı tüketim sektöründe çalıştıysan, Ekip çalışmasına yatkınsan, İletişimin kuvvetliyse, Askerlik görevini tamamladıysa (Erkek adaylar için) Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yasal Yükümlülükler Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Yasal Yükümlülükler Muhasebe SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütmek, raporlamak ve mevzuattaki değişiklikleri yakından takip etmek,KDV, KDV2, Muhtasar, KDV Beyannamesi, Geçici Vergi ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin hazırlanma ve bildirim sürecini yönetmek,Muhasebesel denetim süreçlerine ve bağımsız denetim çalışmalarına destek vermek,Bağlı bulunduğu yöneticilerine düzenli raporlama yapabilmek, E-Fatura- E-Defter-E-Arşiv süreçlerini yönetebilmek, Gelir Tablosu-Bilanço vb. finansal tabloları düzenlemek, Aylık gider- gelir fiili - bütçe karşılaştırmalarını raporlamak tam bana göre diyorsan, Ayrıca, Üniversitelerin dört yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi vb. bölümlerinden mezunsan,Alanında en az 6-7 yıl deneyimliysen, Etkin olarak SAP FI kullanabiliyorsan, İyi derecede Excel uygulamasına hakimsen, Takım çalışmasına duyarlı, iş disiplinine sahip, iç motivasyonun yüksekse, Analitik, organizasyon ve stratejik planlama yeteneğine sahip ve sonuç odaklıysan,Güçlü iletişim, müzakere, temsil ve liderlik yetkinliklerine sahipsen, Raporlama becerin kuvvetliyse, Ekip çalışmasına yatkın, ekip arkadaşlarını yönetme, yönlendirme ve geliştirme vasıflarına sahip, sonuç odaklıysan,Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı