Domino's Pizza 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Hakkımızda

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 450'yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

 Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

 Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.dominos.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Domino's Pizza İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Eğitim ve Gelişim UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Kurum hedeflerini destekleyecek eğitim süreçlerinin oluşturulmasına ve sistemin işlerliğine destek verilmesi,Bireysel ve ekip performansını artıracak eğitim ihtiyaç analizi süreçlerinin gerçekleştirilmesi,İhtiyaca özgü eğitim içeriklerinin hazırlanması,  Domino’s Pizza International ekibi ile temasta olarak diğer ülkelerdeki başarılı uygulamaların tespit edilmesi ve gerekirse Türkiye’ye adaptasyonu,Tüm eğitim araçlarının (sunum, eğitim filmi, katılımcı dokümanı vb) geliştirilmesi,Eğitimlerin planlanması, organizasyonu ve takibi, Eğitim ve katılımcı performanslarının ölçümlenmesi, ölçme araçlarının geliştirilmesi,Kurum içi iletişim süreçlerine girdi sağlanması, Operasyon ekibinin motivasyonunu etkileyecek süreçlerin yönetilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversite mezunuysan (Tercihen idari veya sosyal bilimler), Eğitim ve Gelişim süreçlerinde en az 3 yıl deneyimliysen, İyi derecede İngilizce biliyorsan, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, çözüm odaklı, analitik düşünebiliyorsan,MS Office programlarını etkin kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Teknikeri Kocaeli Dominos Pizza
Üretim TeknikeriDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Kaliteli üretim prensipleri doğrultusunda üretim ekibini yönetmek ve iş prosedürlerini disiplinli bir şekilde uygulamak,Personelin üretim süreçleri, kalite, hijyen ve iş güvenliği kapsamında eğitim ihtiyaçlarını tespit etmek ve gerekli yetkinlikleri oluşturmak,Hammadde, malzeme ve ekipman stoklarını günlük üretim ihtiyaçları doğrultusunda yönetmek,Günlük, haftalık ve aylık üretim planlaması yapmak ve üretim personelinin çalışma programını hazırlamak,Üretim ile ilgili müşteri şikayetlerini belirlenen kontrol noktalarına göre değerlendirmek ve tespit edilen sorunların çözümünü sağlamak,Tüm üretim süreçlerinde hijyen prosedürlerinin eksiksiz uygulandığını denetlemek,Üretim alanlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Sisteminin gerekliliklerini tespit etmek, aksi durumlarda müdahale etmek ve alınan önlemleri tesis yönetimine raporlamak,Üretim süreçleri ve üretim ekipmanları konularında projeler geliştirmek, verimlilik artışı sağlamak tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin Gıda Teknolojisi bölümünden mezunsan, Üretim yönetimi alanında minimum 10 yıl iş tecrübesine sahipsen,MS Office uygulamalarına hakim, SAP ya da benzeri ERP uygulamaları konusunda tecrübeliysen,İyi iletişim kurabiliyorsan ve liderlik yönün güçlüyse, Yoğun tempoda çalışabilirsen ve mavi yaka personelini yönete bilirsen, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İnsan Kaynakları UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Seçme ve yerleştirme süreçlerinde tüm adımların yönetilmesi ve sonuçların değerlendirilmesiİşe alım için gerekli aday havuzunun oluşturulması konusunda alternatif kaynak araştırmalarının yapılmasıOryantasyon programlarının hazırlanması ve takip edilmesi Organizasyonel gelişim süreçlerinde ve projelerinde aktif rol oynanması Performans değerlendirme sürecinin doğru ve etkin olarak yönetilmesi İnsan Kaynakları politika, prosedür ve süreçlerinin iş alanında etkin bir biçimde hayata geçirilmesi ve uygulanabilmesinin sağlanması,Çalışanlara ilişkin konuların takibi, iyileştirme ve sistem geliştirme çalışmalarına destek verilmesi,İK göstergelerinin haftalık, aylık ve yıllık olarak takibi, İnsan Kaynakları araştırma ve ölçümleme araçlarının (Çalışan Memnuniyeti, vb) uygulanmasının sağlanmasıDiğer İK projeleri ve bölge ihtiyaçlarına uygun İK iyileştirme çalışmalarına destek verilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversite mezunuysan, İnsan kaynakları alanında minimumda 5 yıl tecrüben varsa, İnsan ilişkilerin kuvvetli, çözüm odaklıysan, MS Office programlarını etkin kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için)  Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul Avrupa İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul AvrupaDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Pizza Yapım Elemanı olmak istersen… Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda; Restoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan, Anadolu Yakası'ndaki şubelerimizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz.Şans senin yanında! JBu ilana hemen başvurDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Sorumlusu Kocaeli Dominos Pizza
Üretim SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Verimli ve kaliteli üretim için personeli belirli bir disiplin ve sistem içinde yönlendirilmesi ve kontrol sağlanması,Üretim ekibinin yönetilmesi, hedeflenen üretim seviyesine göre uygun ekip yapısının oluşturulması,Hammadde, malzeme ve ekipman stoklarının kontrol edilmesi, Günlük, haftalık ve aylık üretim planlama yapılması ve üretim personelin çalışma programının hazırlanması,Müşteri ilişkileri departmanı tarafında iletilen şube ve / veya müşteri şikâyetlerini irdeleyerek, nedeni ve alınan aksiyonların raporlanması,Personelin genel hijyen kurallarına uygun çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi, aksi durumla karşılaştığında önlem alınması,İş Sağlığı ve İş Güvenliği Sisteminin gerekliğini üretim alanlarında kontrol edilmesi, aksi durumlarda müdahale edilmesi ve alınan önlemleri üretim uzmanına raporlanması, İlgili bütçe kalemlerinin planlı bir şekilde yönetilmesi, Üretim süreçleri ve üretim ekipmanları konularında projeler geliştirilmesi, verimlilik artışının sağlanması tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümlerinden mezunsan, Kendi alanında minimum 2 yıl iş tecrübesine sahipsen, MS Office uygulamalarına hakim, SAP ya da benzeri ERP uygulamaları konusunda tecrübeliysen,İyi iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkınsan, İkna yeteneğin güçlüyse, Analiz etme, sorgulama, denetleme, takip etme yönleri kuvvetli ve detaycıysan,Yoğun tempoda çalışabilirsen, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Anadolu YakasıDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Anadolu Yakası  Şubeleri’nde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Franchise Danışmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise DanışmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Franchiselar ile koordinasyonun sağlanması, Franchiseları geliştirici faaliyetlerin sağlanması, Franchiselar için rehberlik ve gelişim programlarının takip edilmesi, Franchise şubelerinin düzenli olarak ziyaret edilmesi ve standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi,Franchise şubelerinin satış hedeflerine ulaşılmasının sağlanması, Bölge rakip analizlerinin gerçekleştirilmesi ve pazar payının maksimize edilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversite mezunuysan, Minimum 5 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahipsen,İyi seviyede İngilizce biliyorsa, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorsan, İletişim becerileri yüksek, kordinasyon yeteneğin güçlüyse, Ekip kurma ve yönetme becerisine sahipsen, Analitik düşünme becerilerine sahipsen, Seyahat engelin yoksa ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirsen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu YakasıDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - GÖLBAŞI Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - GÖLBAŞIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Analist İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Finansal AnalistDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha : Raporların otomasyonunda da birebir yer alacak raporların excelde hazırlanmasını ve analiz edilmesi,Periyodik bütçe ve tahminlerle ilgili stratejik verilerin temini konusunda çalışmak,Haftalık, aylık ve yıllık bütçe tahminleme çalışmalarını hazırlamak, Satış, karlılık ve ROI analizlerinin yapılması, Yıllık bütçe ve stratejik iş planlarının sürecin içinde olan diğer bölümlerle koordineli bir şekilde toparlanıp finalize  ve kontrol edilmesini sağlamak,Gerekli durumlarda varsayımların belirlendiği şekilde güncellenmesini ve finansal planlamanın bitirilmesini sağlamak,Aylık gerçekleşen ve bütçe sapmalarının değerlendirilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin İktisat, İstatistik, Mühendislik ve İşletme bölümlerinden mezunsan,Minimum 3 yıllık finans, bütçeleme & analiz ve muhasebe tecrübesine sahipsen,Analitik bakış açısına sahipsen, Çok iyi derecede Excel kullanabiliyorsan, İyi derecede İngilizce biliyorsan, Hızlı tüketim sektöründe çalıştıysan, Ekip çalışmasına yatkınsan, İletişimin kuvvetliyse, Askerlik görevini tamamladıysa (Erkek adaylar için) Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Auditor / Senior Internal Auditor İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Internal Auditor / Senior Internal AuditorDominos Pizza
University degree or equivalent in Economics, Business Administration, Industrial Engineering or related fields,Experience in internal audit, risk management, consultancy or financial audit practices in Big 4 companies or a corporation (1 to 4 years for Internal Auditor and 4 plus years for Senior Internal Auditor),Proficiency in key accounting transactions is required to complete the audit steps and perform financial analysis,Strong knowledge of MS Office applications (MS Excel, Word and Power point), Excellent report writing skills, Excellent command of both written and spoken English, Ability to plan effectively, organize and prioritize tasks in a challenging environment to meet deadlines,Ability to establish and maintain harmonious working relationship with the co-workers, auditees and external contacts,Analytical thinking and considerable skills in negotiation, researching and resolving problems,Having proactive business development focus, personal and professional development motivation,CPA (SMMM) and / or CIA certificate is a plus, Strong communication and organization skills, No domestic or international travel restrictions, No military service obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Ambarı ve İş Zekâsı Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Veri Ambarı ve İş Zekâsı UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İş birimlerinden gelen talepler doğrultusunda uygun platformda rapor ve data ihtiyacının karşılanmasının sağlanması,Mevcut rapor ve datalarla ilgili değişiklik ve hata bildirimlerinde gerekli çalışmanın yapılması,Dataya ulaşımı hızlandırarak iş birimlerine zaman kazandırılması,Karar alma mekanizmalarında bulunan kişilere uygun datayı zamanında ulaştırarak, zamanında ve doğru kararlar alınmasına katkı sağlanması,Raporlama altyapısıyla ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek şirket için uygun çözümlerin uyarlanmasına katkı sağlanması,Değişik veri kaynaklarına bulunan verilerin sağlıklı ve hatasız bir şekilde merkeze aktarılması,Tüm verilerin merkezde entegre edilmesi ve işlenmesi için gerekli geliştirmelerin yapılması,İhtiyaç olması durumunda 3rd party firma veya yazılımlarla dwh içerisindeki datanın paylaşılması tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezunsan,En az 3 yıl İş Zekâsı ve Veri Ambarı üzerine çalıştıysan, Birden fazla İş Zekâsı projelerinde bulunduysan,Veri Ambarı, İş Zekâsı, Raporlama, Veri Analizi ve OLAP çözümleri konusunda tecrübeliysen,Qliksense, Cognos, Datazen, SAP BO v.b. İş Zekâsı platformlarından en az birinde tecrübeliysen,ETL geliştirime konusunda görev almış, tercihen SSIS konusunda bilgi sahibiysen,İleri seviyede T-SQL bilgisine sahipsen,Analitik düşünme, yüksek problem çözme yeteneğine sahip ve sonuç odaklıysan,Öğrenme ve araştırma yapmaktan zevk alıp, yeniliklere açıksan,Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkınsan,İyi derece İngilizce biliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonel Gelişim Koçu İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Operasyonel Gelişim KoçuDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Şubeler için sertifikasyon eğitimleri başta olmak üzere sınıf eğitimlerini veririm,Domino’s Pizza standartlarına özgü işbaşı eğitimlerini veririm,Şube açılışlarına destek olurum, Eğitim araçlarının geliştirilmesine katkıda bulunurum diyorsan,Ayrıca,En az Lise mezunu, tercihen Üniversite öğrencisi veya mezunuysan,Minimum 2 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahipsen,Seyahat engelin yoksa, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekniker Kocaeli Dominos Pizza
TeknikerDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Hammadde / malzeme kabul aşamasının takip edilmesi,Fiziksel ve analitik kontrollerin yapılması, kayıtların tutulması ve takip edilmesi,Satın alınan ve üretilen ürünlerin analitik kontrollerinin yapılması,Spesifikasyonlar doğrultusunda ürünlerin uygunluğunun takip edilmesi,Genel hijyen kontrollerinin yapılması,Birimi ile ilgili dokümanların hazırlanması ve eğitimlerin gerçekleştirilmesi tam bana göre diyorsan,AyrıcaMeslek yüksek okullarının gıda ve ziraat ile ilgili bölümlerinden mezunsan,Gıda analizleri konusunda minimumda 2 yıl bilgi ve tecrübe sahibiysen Tercihen et, süt ürünleri ve unlu mamuller sektörlerinden birinde çalıştıysan,MS Office Programlarına hakimsen, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MİMAR İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
MİMARDomino's Pizza
Geleceğin Müteahiti mi olmak istiyorsunuz? “İleride müteşebbis olmak  isteyen gençlere tavsiyem, önce iyi bir eğitim almaları, sonra hangi işi yapmak istiyorlarsa o sektörde kendi işini kurmuş ve kendi emeğiyle iyi bir yere getirmiş olan iş yerlerine girip çalışarak tecrübe sahibi olmalarıdır. İşyeri seçerken çok büyük firmaları tercih etmeyiniz. İşini sıfırdan kendisi kurmuş, sektöründe iyi bir yere getirmiş orta büyüklükte yerleri tercih ediniz. Çünkü çok büyük firmalarda çok bir şey öğrenemezsiniz. Halbuki daha küçük firmalarda iş nasıl yapılıyor, kararlar nasıl alınıyor daha iyi gözlemleme ve daha farklı işleri öğrenme imkanınız olur.”   Üzeyir Garihİşte bir fırsat daha :  Kiralanan lokasyonların rölevelerinin alınması ve projelendirilmesi, Onaylanan projelerin diğer disiplinlerdeki uygulama projelerinin koordine edilmesi,İhale dosyası hazırlanması, Şube açılışlarındaki ekipman tedarikçilerinin koordine edilmesi, İnşaatların kontrol edilmesi ve teslim alınması tam bana göre diyorsan,  Ayrıca,Üniversitesi Mimarlık veya İnşaat Mühendisliği mezunuysan, 2 yıl Şantiye tecrüben varsa, Kendi şantiyeni kendin yönetebilecek iş güvenliği, teknik ve ticari bakış açın varsa,Sonuç odaklı, atik ve aynı anda bir çok işi yönetebiliyorsan, kendi kendine karar alabiliyorsan,Seyahat engelin yoksa, Ehliyetin varsa ve aktif olarak araç kullanabiliyorsan, İyi derecede AutoCad, tercihen 3D max biliyorsan, İyi derecede İngilizce biliyorsan, Yurtdışı seyahat engelin yoksa, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur veDomino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
TeknisyenDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Elektrik zayıf akım sistemleri, soğutma sistemleri, sıhhi tesisat ve iklimlendirme konusunda deneyimli,Temel elektrik ve otomasyon bilgisine sahip,Arıza çıktığında müdahale edebilicek, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kuralları hakkında bilgi sahibiyim diyorsan,Ayrıca,Şantiye ve taşeron yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahipsen,Meslek Lisesi yada Çıraklık Endüstri Meslek Lisesi mezunuysan,MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibiysen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim diyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, motivasyonun yüksekse,Askerlik hizmetini tamamladım diyorsan, (Erkek Adaylar için)Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Elemanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İnsan Kaynakları ElemanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :İŞKUR işbirliği ile başlatılan İşbaşı Eğitim Programı projesi kapsamında çalışabilrsen,MYO mezunu ya da Üniversite mezunuysan Operasyon-Merkez Ofis işe alımlarına ve İç İletişim süreçlerine destek vermek tam bana göre diyorsan,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!*Alınacak Personeller İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İstihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Bütçe Raporlama Asistanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İnsan Kaynakları Bütçe Raporlama AsistanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: İŞKUR işbirliği ile başlatılan İşbaşı Eğitim Programı proje kapsamında çalışabilirsen,Üniversitelerin İstatistik, Ekonometri, İktisat  ya da MYO Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsan,İyi derecede Excel kullanabiliyorsan, Meraklı, araştırmacı ve analitiksen,  Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!*Alınacak Personeller İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İstihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İdari İşler Asistanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İdari İşler AsistanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İŞKUR işbirliği ile başlatılan İşbaşı Eğitim Programı proje kapsamında çalışabilirsen,Minimum 2 yıllık MYO mezunuysan, Daha önce idari işler ya da ofisboy benzeri işlerde çalıştıysan, İstekli, çalışkan ve girişkensen   Sürücü ehliyetin varsa ve aktif olarak araç kullanabiliyorsan, Avrupa Yakasında ikamet ediyorsan, Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!*Alınacak Personeller İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İstihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - ÇANKIRI Çankırı Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - ÇANKIRIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARA Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Financial Analysis Manager İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Financial Analysis ManagerDominos Pizza
Bachelor's Degree in Business, Finance or Engineering field Minimum 6 years of experience with budgeting, financial planning and analysisRetail experience is a plus Good command of English Excellent knowledge of MS Office applications Strong analytic thinking Proactive and dynamic profile; takes immediate action to resolve issues and problemsAn approachable and cooperative team member Has outstanding communication skills; is open and clear in both written and verbal communicationAble to and willing to work in hands-on style Team player and ability to work with deadlines
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Sıra Dışı Lider Yetiştirme Programı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Sıra Dışı Lider Yetiştirme ProgramıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: Üniveristelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile Mühendislik Fakültelerinden mezun, 4.sınıf veya yüksek lisans öğrencisiysenAnalitik bakış açısına sahip, iletişimi güçlü, planlama ve problem çözme becerilerine sahipsen İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce dil bilgisine sahipsen MS Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorsan Tercihen 1 yıl iş veya staj tecrübesine sahipsen  Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur veDomino's'la Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı (FullStack Developer) İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Yazılım Uzmanı (FullStack Developer)Domino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Proje geliştirme aşamasında çıkan problemleri, internetten araştırıp çözmek, Kod standartlarına uygun olarak yazılım geliştirmek, Web teknolojilerini takip etmek ve düzenli olarak öğrenmek, Yeni teknolojilere çabuk adapte olmak tam bana göre diyorsan,  Ayrıca,Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezunsan, Minimumda 3 yıl deneyimliysen, E-ticaret uygulamaları geliştirmede tecrübeliysen, Asp.net, C# ile proje geliştirdiysen, Mvc mimarisi ile proje geliştirdiysen, RESTful servislerini kullanarak geliştirme yaptıysan, MSSQL Veritabanı (Stored procedure, trigger, view vs.) konusunda deneyimliysen,Nhibernate veya benzeri ORM kullandıysan, Object Oriented Programming  yapıyorsan ve Software Patterns konusunda bilgi sahibiysen,JQuery veya benzeri javascript kütüphanesi kullandıysan, HTML diline hakimsen,Single page web application tecrübesi, Knockout, Angular, Backbone gibi frameworklerle herhangi birinde geliştirme yaptıysan,Bootstrap ile responsive geliştirme yaptıysan, İngilizce biliyorsan, Askerliğini tamamladıysan (erkek adaylar için),    Şans senin yanında! :)    Bu ilana hemen başvur ve  Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pulse Sistem Analisti İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Pulse Sistem AnalistiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İş birimleri ile görüşüp ihtiyaçlarının belirlenmesi ve gelen taleplerin değerlendirilmesi,Projeler, geliştirmeler, iyileştirmeler ve düzeltmeler için analiz çalışmalarının yapılması gerektiğinde proje yönetiminin gerçekleştirilmesi ,İhtiyaç dokümanlarının, süreç diyagramlarının vb. hazırlanması,İstenilen yazılımlarla ilgili yazılım ekipleri ile birlikte çalışılması,SQL tabanlı uygulamalar üzerinde geliştirmeler yapılması,süreçlerin geliştirilmesi,yurtdışı ile çözüm sağlanması,Kullanıcı kabul testi öncesi kalite testlerinin yapılması ve kullanıcı kabul testleri aşamasına destek verilmesi,Uygulamaların belirlenen sürede ve hatasız bir şekilde yayına alınmasının sağlanması,Sistemsel gereksinim ve aksaklıkların zamanında tespit edilerek ilgili birimlerle irtibata geçilmesi tam bana göre diyorsan, Ayrıca,Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, MIS vb. bölümlerinden mezunsan,Süreç ve iş analizi alanında 2 yıl deneyimliysen,İyi derecede İngilizce biliyorsan, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullana biliyorsan,Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimin kuvvetliyse,İyi derecede SQL bilgisine sahipsen Askerlik görevini tamamladıysan (erkek adaylar için),Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Maliyet Muhasebesi UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Domino's Pizza Gebze ve İstanbul Merkez Lokasyonunda görevlendirilmek üzere Maliyet Muhasebesi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Muhasebe kayıtlarının tek düzen muhasebe standartları ve vergi kanunlarına uygun olarak yapılması,Hammadde stok kayıt işlemlerinin ve üretim lokasyonlarının tüm gider kayıt işlemlerini takip etmek,Fiili-Kaydi stok mutabakatlarının, stok sarfiyat hareketlerinin işlem ve takibini yapmak,Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak,Maliyet muhasebesi süreçlerinin SAP üzerinde aylık işlemlerini, raporlamasını ve takibini yapmak,Malzeme fiyatlandırmalarının kontrolünü yapmak, kontrol ve fiyat değişimlerine ilişkin dönemsel raporlar hazırlamak,Tüm üretim lokasyonlarına ait çeşitli bilgi ihtiyacı, kontrol ve rapor taleplerine cevap verebilmek,Maliyet süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğinin ve performansının arttırılmasına destek olmak tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri veya Maliye Bölümü'nden mezunsan,Maliyet Muhasebesi alanında minimum 5 yıl deneyimliysen,SAP CO-MM-FI modüllerine hakimsen, Ürün ve üretim prosesi konusunda bilgili, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında tecrübeliysen,Planlama, raporlama ve analiz yeteneğin yüksekse,MS Office programlarını etkin ve ileri düzeyde kullanabiliyorsan,Analitik düşünce yeteneğine sahipsen, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklıysan,Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı