Domino's Pizza 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Hakkımızda

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 450'yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

 Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

 Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.dominos.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Domino's Pizza İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Restoran Yönetici Adayları - ÇANKIRI Çankırı Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - ÇANKIRIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler- Ankara Ankara Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler- AnkaraDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. Ankara Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik ve Maliyet Muhasebesi Şefi İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Tedarik ve Maliyet Muhasebesi ŞefiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütülmesi, raporlanması ve mevzuattaki değişiklikleri yakından takip edilmesi,Maliyet muhasebesi süreçlerinin SAP üzerinde gerçekleştirilmesi sürecini yürütülmesi,Hammadde stok kayıt işlemlerinin ve üretim lokasyonlarının tüm gider kayıtlarının kontrolünü, yönetim ve takibinin yapılması, ihtiyaca yönelik kontrol ve rapor taleplerine cevap verilebilmesi, Maliyet süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğinin ve performansının arttırılmasına yönelik çalışmalara öncülük edilmesi,Tüm lokasyonlara ait gelir-gider fatura kayıt işlemlerinin yönetim ve takibin yapmak, gelir-gider tahakkuklarını yönetilmesi,Yıl boyunca yapılacak stok sayımlarının yönetilmesi ve raporlanması,?E-Fatura süreçlerine hakim olunması,Aylık gider- gelir fiili - bütçe karşılaştırmalarını raporlanması,Bağlı bulunduğu yöneticilerine düzenli olarak raporlama yapılması tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin dört yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi vb. bölümlerinden birinden mezunum,Alanımda en az 7-8 yıl deneyimliyim,Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesine hakimim, sorumluluk alabilirim,Etkin olarak SAP CO-FI modüllerine hakimim (Tercihen logo ERP programını kullanabilen),İyi derecede Excel kullanabilirim,Analitik düşünebilirim, ikna kabiliyetim yüksek, iş geliştirme potansiyelim yüksek,Takım çalışmasına duyarlıyım, iş disiplinine sahibim, iç motivasyonum yüksek,Analitik, organizasyon ve stratejik planlama yeteneğine sahibim ve sonuç odaklıyım,Güçlü iletişimim, müzakere, temsil ve liderlik yetkinliklerine sahibim,Raporlama becerilerim kuvvetli,Ekip çalışmasına yatkınım, ekip arkadaşlarımı yönetme, yönlendirme ve geliştirme vasıflarına sahibim, sonuç odaklıyım,Askerlik görevini tamamladım (erkek adaylar için) diyorsanŞimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASIDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!Hareketli tempoda çalışabilirim, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan…Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resmi Yazışmalar Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Resmi Yazışmalar Takip SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Adliye işlemlerinin yerine getirilmesi, Şirket içinde evrak, dosyalama, raporlama işlemlerinin yapılması, Şirkete tebliğ edilen resmi evrakların muhaberat işlemlerinin yapılması ve raporlanması,Şirketin sözleşme sürecinin takibi ve sözleşme dosyalarının düzenli takip edilmesi,Şirket avukatları ile tüm yazışmaların yapılması ve dosyaların takip edilmesi tam bana göre,Ayrıca,Adalet Meslek Yüksekokulu Mezunuyum , İcra ve diğer dava dosyalarını takibi konusunda deneyimliyim, Daha önce hukuk / avukatlık bürolarında çalıştım, Ticari sözleşmelerin takibi ve revizyonları konusunda tecrübeliyim, Aktif araç kullanabilirim ve seyahat engelin yok, İyi seviyede office programları (excel, word) kullanabilirim, İletişim becerilerim kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyumluyum diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pizza Yapım Elemanı-İstanbul Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Pizza Yapım Elemanı-İstanbul Avrupa YakasıDominos Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!Hareketli tempoda çalışabilirim, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan…Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları -BURSA Bursa Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları -BURSADomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım,En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Asistanı (DÖNEMSEL) İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Muhasebe Asistanı (DÖNEMSEL)Domino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Muhasebe kayıtlarının muhasebe standartlarına, hesap planına ve maliyet merkezlerine göre oluşturulması,Tüm muhasebe işlemlerinin zamanında, hatasız ve ilgili mevzuat, kural / prosedürlere uygun olarak yürütülmesinin sağlanması,Faturalama,tahsilat işlemlerinin ve mutabakatlarının tam ve doğru olarak zamanında gerçekleştirilmesi,Sorumluluk alanındaki konularda gerekli raporlamaların belirlenen zamanlarda yapılması,Ayrıca,En az meslek yüksekokulu mezunuysan, MS-Office programlarını etkin olarak kullanabiliyorsan, Takım çalışmasına yatkınsan, dinamik, dikkatli ve sorumluluk sahibiysen, Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!*Alınacak Personel İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında İstihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim ve Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Eğitim ve Gelişim UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Kurum hedeflerini destekleyecek eğitim süreçlerinin oluşturulmasına ve sistemin işlerliğine destek verilmesi,Bireysel ve ekip performansını artıracak eğitim ihtiyaç analizi süreçlerinin gerçekleştirilmesi,İhtiyaca özgü eğitim içeriklerinin hazırlanması,  Domino’s Pizza International ekibi ile temasta olarak diğer ülkelerdeki başarılı uygulamaların tespit edilmesi ve gerekirse Türkiye’ye adaptasyonu,Tüm eğitim araçlarının (sunum, eğitim filmi, katılımcı dokümanı vb) geliştirilmesi,Eğitimlerin planlanması, organizasyonu ve takibi, Eğitim ve katılımcı performanslarının ölçümlenmesi, ölçme araçlarının geliştirilmesi,Kurum içi iletişim süreçlerine girdi sağlanması, Operasyon ekibinin motivasyonunu etkileyecek süreçlerin yönetilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversite mezunuyum (Tercihen idari veya sosyal bilimler), Eğitim ve Gelişim süreçlerinde en az 3 yıl deneyimliyim, İyi derecede İngilizce bilirim, İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetliyim, çözüm odaklı, analitik düşünürüm, MS Office programlarını etkin kullanabilirim, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için) diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Avrupa YakasıDominos Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! A2  ehliyetine sahibim. Avrupa Yakası Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul Avr. Sarıyer İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul Avr. SarıyerDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için), diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli IFRS ve Yönetim Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Kıdemli IFRS ve Yönetim Raporlama UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:SAP UFRS defterinde raporlama standartlarını oluşturmak ve gerekli kayıtları belirlemek,VUK, UFRS ve yönetim finansal tabloları karşılaştırmalı analizlerini gerçekleştirmek,UFRS mali tablo, dipnot ve rapor hazırlıklarında aktif görev almak tam bana göre,Ayrıca,Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezunuyum, En az 3 yıl audit firmalarında tecrübeliyim, UFRS raporlama ve konsolidasyona hakimim,Tercihen en az 1 yı şirketlerde raporlama tecrübesine sahibim, Tercihen ERP sistemleri konusunda tecrübeliyim, İyi seviyede İngilizce biliyorum, Askerlik görevini tamamladım(Erkek adaylar için) diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Manager İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Purchasing ManagerDominos Pizza
·         University degree from reputable universities·         Minimum 4-5 years experience in purchasing food and packaging items          for the food service industry.·         Strong oral and written communication skills both Turkish and English.·         Spreadsheet and Word Processing Software Experience.  (MS Office is a plus)·         Strong ERP knowledge as key user level (SAP experience is an asset)·         Long-term oriented, but an aggressive negotiator·         Ability to work under pressure.·         Ability to multi-task·         Must be a team player
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Digital Marketing Executive İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Digital Marketing ExecutiveDominos Pizza
Domino’s Pizza is looking for a Digital Marketing Executive to join its dynamic team. ·         Excellent command of both written and spoken English·         Experience with Google AdWords, Analytics, SEM, e-mail marketing, affiliate, retargeting,          display and social marketing·         Writing and editing experience for digital media·         Strong interest in online marketing trends·         Result oriented·         Preferably 5 years of experience
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Franchise Danışmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise DanışmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Franchiselar ile koordinasyonun sağlanması, Franchiseları geliştirici faaliyetlerin sağlanması, Franchiselar için rehberlik ve gelişim programlarının takip edilmesi, Franchise şubelerinin düzenli olarak ziyaret edilmesi ve standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi,Franchise şubelerinin satış hedeflerine ulaşılmasının sağlanması, Bölge rakip analizlerinin gerçekleştirilmesi ve pazar payının maksimize edilmesi tam bana göre,Ayrıca, Üniversite mezunuyum, Minimum 5 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahibim,İyi seviyede İngilizce biliyorum, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorum, İletişim becerilerim yüksek, kordinasyon yeteneğim güçlü, Ekip kurma ve yönetme becerisine sahibim, Analitik düşünme becerilerine sahibim, Seyahat engelim yok ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim, B sınıfı ehliyete sahibim, aktif olarak araç kullanabiliyorum, Askerlik görevimi tamamladım diyorsan (Erkek adaylar için), Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyonel Gelişim Koçu İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Operasyonel Gelişim KoçuDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Şubeler için sertifikasyon eğitimleri başta olmak üzere sınıf eğitimlerini verilmesi,Domino’s Pizza standartlarına özgü işbaşı eğitimlerini verilmesi,Şube açılışlarına destek olunması, Eğitim araçlarının geliştirilmesine katkıda bulunmak tam bana göre,Ayrıca,Üniversite mezunuyum, Minimum 2 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahibim,Seyahat engelin yok, Askerlik görevini tamamladım diyorsa (Erkek adaylar için),Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - KUŞADASI Aydın Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - KUŞADASIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Müdürü Adayları - Bursa Bursa Domino's Pizza
Restoran Müdürü Adayları - BursaDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım,En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler- İzmir İzmir Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler- İzmirDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. İzmir Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu YakasıDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım,En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Anadolu YakasıDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. Anadolu Yakası Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
İç Denetim UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Şube kontrollerinin ve denetimlerinin yapılması, Finansal veri ve kayıtlarının, şube harcamalarının kontrol edilmesi, Finansal riskli durumların takibi, Depo envanter kontrolleri ve periyodik aylık stok sayımlarının yapılması, Anlık araç sayım kontrolleri, Şube envanter kontrolleri ve anlık stok sayımı, Suistimal kontrol denetimlerinin yapılması, Gizli müşteri çalışması ile suistimal (sisteme pizzanın girilip girilmemesi), fiş teslimatı, süre, pizza kalitesi, önerili, satış ve satış arttırma ile müşteri karşılama gibi kontrollerin yapılması,Denetim bulgularının raporlanması, bulgular için alınması gereken aksiyonların takip ve kontrol edilmesi tam bana göre diyorsan, Ayrıca;Üniversite mezunuyum, Mağazacılık ve operasyonel denetim alanında minimum 3 yıl deneyimliyim, Maliyet kontrollerinde ve analizlerinde deneyimliyim (Gıda, işçilik..), Veri toplama ve analiz yeteneğim gelişmiş, Risk konularına odaklı, bulgu ve önerilerin takip sistematiği ile takip ederim ve raporlarım,İletişimim kuvvetli, Seyahat engelin yok diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sıra Dışı Lider Yetiştirme Programı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Sıra Dışı Lider Yetiştirme ProgramıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Üniveristelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile Mühendislik Fakültelerinden mezun, 4.sınıf veya yüksek lisans öğrencisiyim,Analitik bakış açısına sahip, iletişimi güçlü, planlama ve problem çözme becerilerine sahibim,İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce dil bilgisine sahibim, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilirim, Tercihen 1 yıl iş veya staj tecrübesine sahibim diyorsan,  Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARA Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı