Domino's Pizza 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Hakkımızda

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 450'yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

 Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

 Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Domino's Pizza İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Operasyonel Gelişim Koçu İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Operasyonel Gelişim KoçuDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha: Şubeler için sertifikasyon eğitimleri başta olmak üzere sınıf eğitimlerini veririm, Domino’s Pizza standartlarına özgü işbaşı eğitimlerini veririm, Şube açılışlarına destek olurum, Eğitim araçlarının geliştirilmesine katkıda bulunurum diyorsan,Ayrıca, En az Lise mezunu, tercihen Üniversite öğrencisi veya mezunuysan, Minimum 2 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahipsen, Seyahat engelin yoksa, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala! 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Müdür Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Asistan Müdür Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Asistan Müdür olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Yöneticisi İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Yazılım YöneticisiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: Şirketin web sayfası ve interaktif iletişim kanallarının, yazılım uygulamalarının ve operasyonel işlerinin inhouse olarak yapılması tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversite mezunuysan, .NET 4.0 platformunda en az 4 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahipsen,  C# diline hakimsen, ASP.NET ile geliştirilen web projelerinde görev almışsan, T-SQL biliyorsan, Nhibernate konusunda deneyimliysen, XML, JSON, JQuery, SOAP,HTML5 teknolojileri konusunda bilgi sahibiysen, Nesneye Yönelik Programlama ve çok katmanlı yazılım mimarileri konusunda bilgi ve tecrübe sahibiysen, Yazılım mimarisi, yazılım tasarımı, dökümantasyon ve değişiklik yönetimi konularında tecrübeliysen, Proje geliştirme aşamasında çıkan problemleri, internetten araştırıp çözmeyi biliyorsan, Kod standartlarına uygun olarak yazılım geliştireceksen, Web teknolojilerini takip eden ve düzenli olarak öğrenmeye hevesliysen, Yeni teknolojilere çabuk adapte olabileceksen, İngilizce biliyorsan, Takım çalışmasına yatkınsan, Analitik düşünce yapısına sahipsen, Ekip yönetimi tecrübesine sahipsen, Askerliğini tamamlamışsan (erkek adaylar için),        Şans senin yanında! :)       Bu ilana hemen başvur ve       Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
İnsan Kaynakları StajyeriDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha :Domino's Pizza Maslak'daki Genel Müdürlük Muhasebe Departmanı'nda 'İnsan Kaynakları Bordro ve Özlük İşlemleri Stajyeri' olarak çalışmak tam bana göre diyorsan, Ayrıca, Ticaret Meslek Liselerinin ilgili bölümünde öğrenimine devam ediyorsan, Son sınıf öğrencisiysen, Okul döneminde haftada 3 gün zorunlu stajın varsa, İletişimi güçlü,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkınsan,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Stajyer        İlan Detayı
Franchise Muhasebe Sorumlusu İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise Muhasebe SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Sorumlu olduğu tüm muhasebe kayıtlarını tutmak, periyodik olarak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak, Muhasebe süreçlerinin SAP üzerinde takiplerini yapmak, Gelirlere ait fatura girişlerini gerçekleştirip analizini yapmak, gerekli durumlarda karşılık işlemlerinin kontrol ve kayıtlarını gerçekleştirmek, Tahsilat sürecinin takibini ve raporlamasını yapmak, Tahsilat riskleri konusunda yönetimi uyarmak, gerekli tedbirlerin alınması konusunda prosesleri uygulamak, Ay ve yıl sonlarında müşteriler ile cari hesap mutabakatlarını yapmak, yönetime raporlamak, Muhasebe süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğini ve performansının arttırılmasına dair destek olmak tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri veya Maliye Bölümü'nden mezunsan, Genel Muhasebe alanında minimum 5 yıl deneyimliysen, Çok şubeli restoran/ bayi-Franchise Muhasebesi tecrübesine sahipsen, SAP FI-SD modüllerine hakimsen, MS Office programlarını etkin ve ileri düzeyde kullanabiliyorsan, Analitik düşünce yeteneğine sahipsen, İletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, ekip arkadaşlarını yönetme, yönlendirme ve geliştirme vasıflarına sahipsen, Sonuç odaklıysan, Raporlama ve dokümantasyon yeteneğin gelişmişse, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Franchise Danışmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise DanışmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha : Franchiselar ile koordinasyonun sağlanması, Franchiseları geliştirici faaliyetlerin sağlanması, Franchiselar için rehberlik ve gelişim programlarının takip edilmesi, Franchise şubelerinin düzenli olarak ziyaret edilmesi ve standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi, Franchise şubelerinin satış hedeflerine ulaşılmasının sağlanması, Bölge rakip analizlerinin gerçekleştirilmesi ve pazar payının maksimize edilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,  Üniversite mezunuysan, Minimum 5 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahipsen, İyi seviyede İngilizce biliyorsa, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorsan, İletişim becerileri yüksek, kordinasyon yeteneğin güçlüyse, Ekip kurma ve yönetme becerisine sahipsen, Analitik düşünme becerilerine sahipsen, Seyahat engelin yoksa ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirsen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif olarak araç kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Analisti İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Sistem AnalistiDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha: İlgili iş birimleri ile görüşüp yazılım ihtiyaçlarının belirlenmesi ve gelen taleplerin değerlendirilmesi,  Projeler, geliştirmeler, iyileştirmeler ve düzeltmeler için gereken analiz çalışmalarının yapılması, İhtiyaç olan dokümanların ve kılavuzların hazırlanması, İstenilen yazılımlarla ilgili yazılım ekipleri ile birlikte çalışılması, Geliştirme sonrası ve kullanıcı kabul testi öncesi kalite testlerinin yapılması ve kullanıcı kabul testleri aşamasına destek verilmesi, İç Müşteri ile Bilgi Teknolojileri arasında koordinasyon sağlanması ve yönetilmesi, Uygulamaların belirlenen sürede ve hatasız bir şekilde yayına alınmasının sağlanması, Sistemsel gereksinim ve aksaklıkların zamanında tespit edilerek ilgili birimlerle irtibata geçilmesi, sorunun çözüme ulaştırıncaya kadar takip edilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin MIS (Yönetim Bilişim Sistemleri), Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezunsan,  Sistem analizi konusunda minimum 2 yıl deneyimliysen, İyi derecede İngilizce biliyorsan, Tercihen restoran ve/veya mağazacılık yazılımları konusunda bilgi sahibiysen (SAP gibi ERP Uygulamaları, Mobil Uygulamalar, Depo Yazılımları ve Sharepoint vb.), Web teknolojilerine yatkınsan, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahipsen, SQL bilgisine sahipsen, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adayla riçin),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü - İst. Avrupa İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Müdürü - İst. AvrupaDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İst. Avrupa İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İst. AvrupaDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Restoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler - ERYAMAN Ankara Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler - ERYAMANDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Eryaman Şubesi’nde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dönemsel İşe Alım Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Dönemsel İşe Alım UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :  Uçtan uca işe alım süreçlerinin yönetilmesi, İşe alım için gerekli aday havuzunun oluşturulması konusunda alternatif kaynak araştırmalarının yapılması, İşe alım sürecindeki tüm aşamaların ve sonuçların değerlendirilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca,  Üniversite mezunuysan, Seçme yerleştirme süreçlerinde minimumda 5 yıl işe alım tecrüben varsa, İnsan ilişkilerin kuvvetli, çözüm odaklıysan, MS Office programlarını etkin kullanabiliyorsan, Askerlik görevini tamamlamışsan(Erkek adaylar için)  6 ay dönemsel çalışabilirsen,            Şans senin yanında! :)          Bu ilana hemen başvur ve         Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Müdür Asistanı İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Genel Müdür AsistanıDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha : Yöneticinin programını takip etmek, gerekli planlama ve koordinasyonu sağlamak, Şirket içi ve dışı yazışmaları yapmak, Yöneticinin, yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonlarını gerçekleştirmek, Yöneticinin telefon ve e-mail trafiğini yönetmek, Misafirleri karşılamak ve ağırlamak tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversite mezunuysan, 2-3 yıllık yönetici asistanlığı deneyimin varsa, Office Programlarını etkin olarak kullanabiliyorsan, İyi derecede İngilizce biliyorsan, Sözlü ve yazılı iletişimin yüksek, diksiyonun düzgün ve dış görünüşüne önem veriyorsan, Planlama ve organizasyon yeteneğin güçlü ise,Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur veDomino's'ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Elemanı İzmir Dominos Pizza
Bakım Onarım ElemanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Domino's Pizza İzmir Lokasyonunda görevlendirilmek üzere Bakım Onarım Elemanı arayışımız bulunmaktadır.  Özellikle klima sistemleri, soğutma sistemleri, konveyorler, depo otomatik kapıları ve genel tamir işlerinin sorunsuz halledilmesi, Fabrika bünyesinde yıllık periyodik bakım planlarının oluşturulması ve çizelgelerinin tabikinin yapılması, Arıza kaynaklı duruşların, kayıpların ve verimsizliklerin önlenmesinin sağlanması, Makinaların verimi çalışır durumda tutulması ve bakım onarım süreci ile ilgili performans bildirimlerinin oluşturulması(arıza oranları, arıza nedenleri, bakım maliyetleri), Tüm makina ve ekipmanın bakım onarım talimatlarının çıkarılması, revize edilmesi ve yeni gelen makinaların bakım onarım talimatlarının hazırlanması tam bana göre diyorsan,Ayrıca,  Elektrik Meslek Yüksek Okulu mezunuysan, Pnomatik sistemler ve soğutma sistemleri dahil en az 2 yıl makina, elektrik ve mekanik bakım konusunda tecrübeliysen, Teknik resim okuyabiliyorsan, MS Office uygulamalarına hakimsen, B Sınıfı ehliyetin varsa, İzmir'de ikamet ediyorsan, Titiz, dikkatli ve sonuç odaklıysan, Askerliğini tamamlamışsan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)  Bu ilana hemen başvur ve  Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 EHLİYETLİ SÜRÜCÜLER-ORHANGAZİ Bursa Dominos Pizza
A2 EHLİYETLİ SÜRÜCÜLER-ORHANGAZİDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Orhangazi Şubesinde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında! JBu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Maliyet Muhasebesi UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Domino's Pizza Gebze ve İstanbul Merkez Lokasyonunda görevlendirilmek üzere Maliyet Muhasebesi Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Muhasebe kayıtlarının tek düzen muhasebe standartları ve vergi kanunlarına uygun olarak yapılması, Hammadde stok kayıt işlemlerinin ve üretim lokasyonlarının tüm gider kayıt işlemlerini takip etmek, Fiili-Kaydi stok mutabakatlarının, stok sarfiyat hareketlerinin işlem ve takibini yapmak, Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak, Maliyet muhasebesi süreçlerinin SAP üzerinde aylık işlemlerini, raporlamasını ve takibini yapmak, Malzeme fiyatlandırmalarının kontrolünü yapmak, kontrol ve fiyat değişimlerine ilişkin dönemsel raporlar hazırlamak, Tüm üretim lokasyonlarına ait çeşitli bilgi ihtiyacı, kontrol ve rapor taleplerine cevap verebilmek, Maliyet süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğinin ve performansının arttırılmasına destek olmak tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri veya Maliye Bölümü'nden mezunsan, Maliyet Muhasebesi alanında minimum 5 yıl deneyimliysen, SAP CO-MM-FI modüllerine hakimsen, Ürün ve üretim prosesi konusunda bilgili, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında tecrübeliysen, Planlama, raporlama ve analiz yeteneğin yüksekse, MS Office programlarını etkin ve ileri düzeyde kullanabiliyorsan, Analitik düşünce yeteneğine sahipsen, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklıysan, Askerlik görevini tamamladıysan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RESTORAN YÖNETİCİ ADAYLARI - İSTANBUL-ASYA İstanbul(Asya) Domino's Pizza
RESTORAN YÖNETİCİ ADAYLARI - İSTANBUL-ASYADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Standartlar Yöneticisi İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Finansal Standartlar YöneticisiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: SAP UFRS defterinde raporlama standartlarını oluşturmak ve gerekli kayıtları belirlemek, VUK, UFRS ve yönetim finansal tabloları karşılaştırmalı analizlerini gerçekleştirmek, UFRS mali tablo, dipnot ve rapor hazırlıklarında aktif görev almak tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik bölümlerinden mezunsan, En az 4 yıl bağımsız denetim şirketi tecrübesi olup, UFRS raporlama ve konsolidasyona hakimsen, Tercihen ERP sistemleri konusunda tecrübeliysen, İyi seviyede İngilizce biliyorsan,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Stajyer İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Muhasebe StajyerDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha :Domino's Pizza Maslak'daki Genel Müdürlük Muhasebe Departmanı'nda 'Muhasebe Stajyeri' olarak çalışmak tam bana göre diyorsan, Ayrıca, Ticaret Meslek Liselerinin ilgili bölümünde öğrenimine devam ediyorsan, Son sınıf öğrencisiysen, Okul döneminde haftada 3 gün zorunlu stajın varsa, İletişimi güçlü,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkınsan,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Stajyer        İlan Detayı
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Pizza Yapım Elemanı olmak istersen… Sihirli parmaklarının seni ileriye taşıdığı kariyer yolunda; Restoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Pizza Yapım Elemanından kariyerini üst basamaklara taşımış çok insan var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde! Hareketli tempoda çalışmaktan hoşlanıyorsan, İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse, Kariyer hedeflerin varsa, Ekip olarak çalışmayı seviyorsan, Anadolu Yakası'ndaki şubelerimizde sana Pizza Yapım Elemanı deriz.Şans senin yanında! JBu ilana hemen başvurDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler - ANADOLU YAKASIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Anadolu Yakası  Şubeleri’nde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürüler- KOCAELİ Kocaeli Dominos Pizza
A2 Ehliyetli Sürüler- KOCAELİDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Kocaeli, Körfez, Yenişehir Şubelerinde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında! :)Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Onarım Uzmanı Kocaeli Dominos Pizza
Bakım Onarım UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Domino's Pizza Gebze Lokasyonunda görevlendirilmek üzere Bakım Onarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.  Özellikle klima sistemleri, soğutma sistemleri, konveyorler, depo otomatik kapıları ve genel tamir işlerinin sorunsuz halledilmesi, Fabrika bünyesinde yıllık periyodik bakım planlarının oluşturulması ve çizelgelerinin tabikinin yapılması, Arıza kaynaklı duruşların, kayıpların ve verimsizliklerin önlenmesinin sağlanması, Makinaların verimi çalışır durumda tutulması ve bakım onarım süreci ile ilgili performans bildirimlerinin oluşturulması(arıza oranları, arıza nedenleri, bakım maliyetleri), Tüm makina ve ekipmanın bakım onarım talimatlarının çıkarılması, revize edilmesi ve yeni gelen makinaların bakım onarım talimatlarının hazırlanması tam bana göre diyorsan,Ayrıca,  Elektrik Meslek Yüksek Okulu mezunuysan, Pnomatik sistemler ve soğutma sistemleri dahil en az 2 yıl makina, elektrik ve mekanik bakım konusunda tecrübeliysen, Teknik resim okuyabiliyorsan, MS Office uygulamalarına hakimsen, B Sınıfı ehliyetin varsa, Gebze'de ikamet ediyorsan, Titiz, dikkatli ve sonuç odaklıysan, Askerliğini tamamlamışsan (Erkek adaylar için), Şans senin yanında! :)  Bu ilana hemen başvur ve  Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - ANKARA Ankara Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - ANKARADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Asistan Müdür Adayları - BODRUM Muğla Domino's Pizza
Asistan Müdür Adayları - BODRUMDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Asistan Müdür olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - BODRUM Muğla Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - BODRUMDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler - BURSA Bursa Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler - BURSADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Bursa Şubelerinde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında! JBu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Analisti İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Sistem AnalistiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha: İş birimleri ile görüşüp ihtiyaçlarının belirlenmesi ve gelen taleplerin değerlendirilmesi, Projeler, geliştirmeler, iyileştirmeler ve düzeltmeler için analiz çalışmalarının yapılması gerektiğinde proje yönetiminin gerçekleştirilmesi, İhtiyaç dokümanlarının, süreç diyagramlarının vb. hazırlanması, İstenilen yazılımlarla ilgili yazılım ekipleri ile birlikte çalışılması, Kullanıcı kabul testi öncesi kalite testlerinin yapılması ve kullanıcı kabul testleri aşamasına destek verilmesi, Uygulamaların belirlenen sürede ve hatasız bir şekilde yayına alınmasının sağlanması, Sistemsel gereksinim ve aksaklıkların zamanında tespit edilerek ilgili birimlerle irtibata geçilmesi, Kişisel veriler, elektronik ticaret hakkındaki yasal değişikliklerin takip edilmesi ve sistemlere değişikliklerin uygulanması, Şirket içi uygulamalarda yasal gerekliliklerin kontrolünün sağlanması, Kişisel veriler, elektronik ticaret ile ilgili gerekli makamlar ile iletişim ve koordinasyonun sağlanması, Şirketin data süreçlerinin, politika, prosedürlerin güncel tutulması ve yeni süreçlerin eklenmesi tam ban göre diyorsan,Ayrıca, Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, MIS vb. bölümlerinden mezunsan, Süreç ve iş analizi alanında 2 yıl deneyimliysen, İyi derecede İngilizce biliyorsan, MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabiliyorsan, Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişimin kuvvetliyse, İyi derecede SQL bilgisine sahipsen,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı