Domino's Pizza 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Hakkımızda

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 450'yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

 Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

 Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.dominos.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Domino's Pizza İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Teknikeri Kocaeli Dominos Pizza
Üretim TeknikeriDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Kaliteli üretim prensipleri doğrultusunda üretim ekibini yönetmek ve iş prosedürlerini disiplinli bir şekilde uygulamak,Personelin üretim süreçleri, kalite, hijyen ve iş güvenliği kapsamında eğitim ihtiyaçlarını tespit etmek ve gerekli yetkinlikleri oluşturmak,Hammadde, malzeme ve ekipman stoklarını günlük üretim ihtiyaçları doğrultusunda yönetmek,Günlük, haftalık ve aylık üretim planlaması yapmak ve üretim personelinin çalışma programını hazırlamak,Üretim ile ilgili müşteri şikayetlerini belirlenen kontrol noktalarına göre değerlendirmek ve tespit edilen sorunların çözümünü sağlamak,Tüm üretim süreçlerinde hijyen prosedürlerinin eksiksiz uygulandığını denetlemek,Üretim alanlarında İş Sağlığı ve Güvenliği Sisteminin gerekliliklerini tespit etmek, aksi durumlarda müdahale etmek ve alınan önlemleri tesis yönetimine raporlamak,Üretim süreçleri ve üretim ekipmanları konularında projeler geliştirmek, verimlilik artışı sağlamak tam bana göre,Ayrıca,Üniversitelerin Gıda Teknolojisi bölümünden mezunuyum, Üretim yönetimi alanında minimum 10 yıl iş tecrübesine sahibim,MS Office uygulamalarına hakimim, SAP ya da benzeri ERP uygulamaları konusunda tecrübeliyim,İyi iletişim kurabilirim ve liderlik yönüm güçlüdür, Yoğun tempoda çalışabilir ve mavi yaka personelini yönetebilirim, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için) diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Franchise Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise Satış UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Franchisee adayları ile görüşüp sisteme kazandıracak uygun yeni iş ortaklarının bulunması,Sisteme yeni franchisee ekleme sürecinin tüm açılarıyla yürütülmesi,Yeni şube açılışı için ilgili tüm evrakların toplanması, hazırlanması, kontrollerinin yapılması, ilgili birimler ile paylaşılması ve dosyalanması,Devir şubeler ve yeni franchisee adaylar ile ilgili detay raporların hazırlanması,Devir kararı çıkması ile birlikte tüm departmanları bilgilendirmek ve gerekli organizasyonları sağlamak, sağlıklı bir şekilde devir sürecini yönetmek, ilgili evrak süreçlerini takip etmek, avukatlar vb. süreçlerin ilerletilmesi,Şube açılışları ile ilgili tüm teminat mektubu, çek, senet süreçlerinin takibinin yapılması tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversite mezunuyum, Benzer pozisyonda 3 yıl deneyim sahibiyim,Müzakere ve ikna yeteneğim güçlü, Yatırım yönetimi konusunda bilgi sahibiyim,Analiz yeteneğim güçlü ve çözüm odaklıyım,Seyahat engelim yok, B sınıfı ehliyetim var, aktif araç kullanabiliyorum diyorsan,Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Manager İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Purchasing ManagerDominos Pizza
·         University degree from reputable universities·         Minimum 4-5 years experience in purchasing food and packaging items          for the food service industry.·         Strong oral and written communication skills both Turkish and English.·         Spreadsheet and Word Processing Software Experience.  (MS Office is a plus)·         Strong ERP knowledge as key user level (SAP experience is an asset)·         Long-term oriented, but an aggressive negotiator·         Ability to work under pressure.·         Ability to multi-task·         Must be a team player
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Franchise Danışmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Franchise DanışmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Franchiselar ile koordinasyonun sağlanması, Franchiseları geliştirici faaliyetlerin sağlanması, Franchiselar için rehberlik ve gelişim programlarının takip edilmesi, Franchise şubelerinin düzenli olarak ziyaret edilmesi ve standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi,Franchise şubelerinin satış hedeflerine ulaşılmasının sağlanması, Bölge rakip analizlerinin gerçekleştirilmesi ve pazar payının maksimize edilmesi tam bana göre,Ayrıca, Üniversite mezunuyum, Minimum 5 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahibim,İyi seviyede İngilizce biliyorum, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorum, İletişim becerilerim yüksek, kordinasyon yeteneğim güçlü, Ekip kurma ve yönetme becerisine sahibim, Analitik düşünme becerilerine sahibim, Seyahat engelim yok ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim, B sınıfı ehliyete sahibim, aktif olarak araç kullanabiliyorum, Askerlik görevimi tamamladım diyorsan (Erkek adaylar için), Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli Dominos Pizza
Üretim ElemanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Üretim hattında kendisine verilecek sorumlulukları yerine getirebilecek, Gıda ve iş güvenliği kurallarına hakim ve/veya uygulayabilecek, Hijyen kurallarına uygun üretim yapmak tam bana göre, Ayrıca,Gıda sektöründe tecrübeliyim ve üretim sektöründe kariyer yapmak istiyorum, Forklift ehliyete sahibim, Hijyen sertifikasına sahibim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilirim ve gerektiğinde fazla mesai yapabilirim,Vardiyalı çalışma saatlerine uygunum, Gebze bölgesinde ikamet ediyorum Askerlik görevimi tamamladım (Erkek adaylar için) diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
TeknisyenDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Elektrik zayıf akım sistemleri, soğutma sistemleri, sıhhi tesisat ve iklimlendirme konusunda deneyimli,Temel elektrik ve otomasyon bilgisine sahip,Arıza çıktığında müdahale edebilicek, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kuralları hakkında bilgi sahibiyim,Ayrıca,Şantiye ve taşeron yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahiyim,Meslek Lisesi ya da Çıraklık Endüstri Meslek Lisesi mezunuyum,MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibiyim,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim,Ekip çalışmasına yatkın, motivasyonunum yüksek,Askerlik görevini tamamladım diyorsan, (Erkek Adaylar için)Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul Anadolu İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul AnadoluDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için), diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Digital Marketing Executive İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Digital Marketing ExecutiveDominos Pizza
Domino’s Pizza is looking for a Digital Marketing Executive to join its dynamic team. ·         Excellent command of both written and spoken English·         Experience with Google AdWords, Analytics, SEM, e-mail marketing, affiliate, retargeting,          display and social marketing·         Writing and editing experience for digital media·         Strong interest in online marketing trends·         Result oriented·         Preferably 5 years of experience
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Sorumlusu İzmir Dominos Pizza
Bakım Onarım SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat dahaÖzellikle klima sistemleri,soğutma sistemleri,konveyorler,depo otomatik kapıları ve genel tamir işlerinin sorunsuz halledilmesi,Fabrika bünyesinde yıllık periyodik bakım planlarının oluşturulması ve çizelgelerinin tabikinin yapılması,Arıza kaynaklı duruşların,kayıpların ve verimsizliklerin önlenmesinin sağlanması,Makinaların verimi çalışır durumda tutulması ve bakım onarım süreci ile ilgili performans bildirimlerinin oluşturulması(arıza oranları,arıza nedenleri,bakım maliyetleri),Tüm makina ve ekipmanın bakım onarım talimatlarının çıkarılması,revize edilmesi ve yeni gelen makinaların bakım onarım talimatlarının hazırlanması tam bana göre,Ayrıca:Elektrik Meslek Yüksek Okulu mezunuyum,Pnomatik sistemler ve soğutma sistemleri dahil en az 2 yıl makina, elektrik ve mekanik bakım konusunda tecrübeliyim,MS Office uygulamalarına hakimim, B Sınıfı ehliyetine sahibim, aktif araç kullanabilirim,İzmir Torbalı’da ikamet ediyorum, Titiz,dikkatli ve sonuç odaklıyım, Askerliğini tamamladım (erkek adaylar için) diyorsanŞimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu YakasıDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,  diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Pazarlama UzmanıDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Marka stratejisi, ürün setupı ve geliştirilmesi süreçlerinin takibi, Kampanya kurulu liderliği ve takibi, Diğer şirketler ile olan işbirliklerinin yönetilmesi, Ulusal kampanyalar, yeni ürün, reçete inovasyon, renovasyon projelerinde ilgili departmanlar ile birlikte çalışıp sürece liderlik edilmesi,Operasyon testlerini şubede organize edip liderlik edilmesi, takip edilip sonuçların raporlanması,Var olan ürünlerin kalitesinin sürekli takip edilmesi ve standartlarının korumasının sağlanmasına destek olunması,Restoran içi bütün görsellik ve tüketici iletişiminden sorumlu olunması, Yeni ürünlerin geliştirilmesine destek olunması, Ürünlerin sunuluş konseptinin hazırlanmasına destek olunması, Ürün lansman kitapçığı ve sunumu için gerekli tüm materyallerin hazırlanması,Ürün lansman toplantısının organize edilmesine destek olunması, Yönetim toplantıları için yeni ürünler ile ilgili rapor hazırlanması, Tadımlar için şubenin organize edilmesi ve sonuçların raporlanması, Düzenli saha ziyaretlerinin yapılması ve takip edilmesi,  İş geliştirme projeleri sunulması, Ekibe ve yapılan projelere destek olmak tam bana göre, Ayrıca,Üniversite mezunuyum, Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimliyim, Çok iyi derecede İngilizce bilirim, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkınım, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerilerine sahibim, Planlama ve organizasyon becerim gelişmiştir diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Medya Planlama ve Satın Alma Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Dominos Pizza
Medya Planlama ve Satın Alma YöneticisiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Aylık ve haftalık medya kampanyaları ile ilgili ajans briefinin hazırlanması, gerçekleşen ve planlanan medya planlarının, atılma oranlarının, optimum medya planlamanın takibinin yapılması, Bütçe yönetimi yapılması, Medya planlarını kontrol ederek kampanyaya uygun medya planlaması yapıldığından emin olunması (kanal mixi, grp seviyesi ve erişim açısından), Planlanan bütçenin doğru kanal ile efektif kullanılması (digital-açıkhava-TV-vb),Aylık kanal anlaşmalarını takip ederek rekabetçi fiyat yapısının sağlanması, Spot by spot planlardaki kullanımın; GRP seviyesi, double spotting, saat kısıtı açılarından kontrol edilmesi,Satış – grp ilişkisinin takibinin yapılması, Rakip medya aktivitelerinin takibinin yapılması,  Yıllık hedeflenen grp /erişim seviyelerinin ajans tarafından gerçekleştirilmesinin takibi ve sağlanması,Araştırma brieflerinin hazırlanması ve gelen tekliflerin değerlendirilmesi, Şirket içi ve dışında toplanacak araştırma için gereken materyallerin hazırlanması, soru formu tasarımının kontrolü, saha ve raporlama takibinin yapılması,Ad tracking çalışması için reklam seçimi, materyallerin IPSOS ile paylaşılması,Çağrı merkezi aracılığı ile müşterilerin aranması, gerçekleştirilen tüm call backlerin soru formu tasarımı, analizi ve raporlanmasının yapılması,Medya, PR ve araştırma faturalarının kontrolü ve sisteme girilip takip edilmesiGörsel ve yazılı basın ile ilişkileri, basın bülteni, basın katılımlı tüm organizasyonların hazırlanması, çalışmalarının koordine edilmesi tam bana göre,Ayrıca,Üniversite mezunuyum, Medya Planlama ve Araştırmada en az 4 yıl deneyim sahibiyim, Çok iyi derecede İngilizce biliyorum, İletişimim kuvvetli, Sunum becerilerim gelişmiş, Takım çalışmasına yatkınım, Analitik düşünce yapısına ve problem çözme becerilerine sahibim, MS Office programlarını etkin kullanabiliyorum, Askerlik görevimi tamamladım diyorsan (Erkek adaylar için), Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik ve Maliyet Muhasebesi Şefi İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Tedarik ve Maliyet Muhasebesi ŞefiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:İlgili muhasebe süreçlerini yasal mevzuata uygun ve düzenli olarak yürütülmesi, raporlanması ve mevzuattaki değişiklikleri yakından takip edilmesi,Maliyet muhasebesi süreçlerinin SAP üzerinde gerçekleştirilmesi sürecini yürütülmesi,Hammadde stok kayıt işlemlerinin ve üretim lokasyonlarının tüm gider kayıtlarının kontrolünü, yönetim ve takibinin yapılması, ihtiyaca yönelik kontrol ve rapor taleplerine cevap verilebilmesi, Maliyet süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğinin ve performansının arttırılmasına yönelik çalışmalara öncülük edilmesi,Tüm lokasyonlara ait gelir-gider fatura kayıt işlemlerinin yönetim ve takibin yapmak, gelir-gider tahakkuklarını yönetilmesi,Yıl boyunca yapılacak stok sayımlarının yönetilmesi ve raporlanması, E-Fatura süreçlerine hakim olunması, Aylık gider- gelir fiili - bütçe karşılaştırmalarını raporlanması, Bağlı bulunduğu yöneticilerine düzenli olarak raporlama yapılması tam bana göre diyorsan,Ayrıca,Üniversitelerin dört yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi vb. bölümlerinden birinden mezunum,Alanımda en az 7-8 yıl deneyimliyim, Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesine hakimim, sorumluluk alabilirim, Etkin olarak SAP CO-FI modüllerine hakimim (Tercihen logo ERP programını kullanabilen),İyi derecede Excel kullanabilirim, Analitik düşünebilirim, ikna kabiliyetim yüksek, iş geliştirme potansiyelim yüksek,Takım çalışmasına duyarlıyım, iş disiplinine sahibim, iç motivasyonum yüksek,Analitik, organizasyon ve stratejik planlama yeteneğine sahibim ve sonuç odaklıyım,Güçlü iletişimim, müzakere, temsil ve liderlik yetkinliklerine sahibim, Raporlama becerilerim kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkınım, ekip arkadaşlarımı yönetme, yönlendirme ve geliştirme vasıflarına sahibim, sonuç odaklıyım,Askerlik görevini tamamladım (erkek adaylar için) diyorsan Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Data Yöneticisi İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Dijital Data YöneticisiDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Tüm data kanallarının yönetilmesi (online,mobil,offline), Performans marketing yapısının data driven hale getirilmesi, Segmentasyon yapılmış datanın analiz edilmesi, Loyalty programlarının tüm data üzerinde etkinleştirilmesi, Müşteri hareketlerine göre data tablolarının oluşturulması, Dijital pazarlama kanalları üzerinde müşteri datasının gelir getirecek şekilde yönetilmesi tam bana göre diyorsan,Ayrıca; Üniversitelerin (tercihen) Mühendislik, İstatistik ve Veri Analitiği bölümlerinden mezunum,Çeşitli data mining  analitik araçlarını etkin bir şekilde kullanabilirim, Çok iyi derecede Google Analytics, Google Tag Manager, Adjust vb araçları kullanabilirim,Veri altyapısı sorgulama yeteneklerine sahibim, Dijital Pazarlama ve Performans Pazarlaması üzerine aktif olarak minimum 3-5 yıl çalıştım, (tercihen) e-ticaret  tecrübem var,İleri derecede İngilizce bilirim, Müşteri odaklıyım, değişime öncülük ederim, yaratıcı ve yenilikçiyim, pazarlama bakış açısına sahibim,İleri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilirim, Analitik düşünce yapısına sahibim, analiz ve problem çözme yeteneğimi geliştirdim diyorsan,Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul Avr. Beyoğlu İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul Avr. BeyoğluDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için), diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Sorumlusu İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Maliyet Muhasebesi SorumlusuDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Domino's Pizza Gebze ve İstanbul Merkez Lokasyonunda görevlendirilmek üzere Maliyet Muhasebesi Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Muhasebe kayıtlarının tek düzen muhasebe standartları ve vergi kanunlarına uygun olarak yapılması,Hammadde stok kayıt işlemlerinin ve üretim lokasyonlarının tüm gider kayıt işlemlerini takip etmek,Fiili-Kaydi stok mutabakatlarının, stok sarfiyat hareketlerinin işlem ve takibini yapmak,Mali rapor ve tabloların zamanında ve eksiksiz olarak yapılmasını sağlamak,Maliyet muhasebesi süreçlerinin SAP üzerinde aylık işlemlerini, raporlamasını ve takibini yapmak,Malzeme fiyatlandırmalarının kontrolünü yapmak, kontrol ve fiyat değişimlerine ilişkin dönemsel raporlar hazırlamak,Tüm üretim lokasyonlarına ait çeşitli bilgi ihtiyacı, kontrol ve rapor taleplerine cevap verebilmek,Maliyet süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğinin ve performansının arttırılmasına destek olmak tam bana göre,Ayrıca,Üniversitelerin İktisat, İşletme, Ekonometri veya Maliye Bölümü'nden mezunum,Maliyet Muhasebesi alanında minimum 5 yıl deneyimliyim,SAP CO-MM-FI modüllerine hakimim, Ürün ve üretim prosesi konusunda bilgili, maliyet analizlerinin yapılması ve raporlanması konularında tecrübeliyim,Planlama, raporlama ve analiz yeteneğim yüksek,MS Office programlarını etkin ve ileri düzeyde kullanabiliyorum,Analitik düşünce yeteneğine sahibim, Ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklıyım,Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için) diyorsan,Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
İnsan Kaynakları StajyeriDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha :Domino's Pizza Maslak'daki Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Departmanı'nda 'Bordro ve Özlük İşlemleri Stajyeri' olarak çalışmak tam bana göre diyorsan, Ayrıca,Ticaret Meslek Liselerinin ilgili bölümünde öğrenimine devam ediyorsan,Son sınıf öğrencisiysen, Okul döneminde haftada 3 gün zorunlu stajın varsa, İletişimi güçlü,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkınsan,Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino's'ta Fırsatları Yakala!
Stajyer        İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - ÇANKIRI Çankırı Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - ÇANKIRIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler- Ankara Ankara Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler- AnkaraDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. Ankara Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Pizza Yapım Elemanı - ANADOLU YAKASIDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!Hareketli tempoda çalışabilirim, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan…Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARA Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı