Domino's Pizza 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


Hakkımızda

Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri olan Domino's Pizza olarak 70 ülkede 10.000'den fazla şube ile hizmet vermekteyiz. Türkiye'de 450'yi aşkın restoranımız ve 10.000 ‘den çok çalışanımız ile Domino's Pizza'da biz, sıra dışı insanlarımızla hayal ortaklığı kurarız.

Destek Ofis departmanlarımıza ev sahipliği yapan İnovasyon Merkezimizde, müşterilerimiz ve restoranlarımız için en yeni teknolojilerimiz, hizmetlerimiz ve ürünlerimiz üretilir.

Domino's Mutluluk Taşır

Bizim için Önce Müşterilerimiz gelir. Bizler, sıra dışı Domino's'lular müşterilerimize Eğlenerek Çalışarak sunduğumuz lezzetlerimizi ulaştırarak, onlar için mutluluk taşırız. Daha çok pizza satar daha çok eğleniriz.

Güne Slogan atarak başlamak, Rush aktiviteleri, Pepperoni Time Yarışmaları ve daha niceleri… Bunları sadece Domino's'lu olduğunda yaşarsın.

Tutkuluyuz, Pizza tutkumuzu, hamur açma ve kutu katlama yarışmalarında gösteririz. En iyilerimiz yurtdışında gerçekleştirilen yarışmalarda bizleri temsil eder. Her yıl düzenlenen Ralli toplantılarından bir araya gelir, hedeflerimizi ve statejilerimizi konuşur, hedefe kitlenir, bir oluruz. Birlikte nasıl güçlü olduğumuzu gösteririz.

"Her gün daha iyisini yapmak için uyanır, Domino's'ta fırsatlarla dolu bir hayat olduğunu biliriz."

Her kademede her pozisyonda sonsuz fırsatlar bizi bekler. Genişleyen hizmet ağımızda, artan restoran sayılarımızla, eğitimler alarak bir yandan kariyerimizde gelişim sağlar, bilgi ve birikimimizi zenginleştirirken bir yandan da sunulan kariyer imkanları ile Bölge Müdürlüğü, Restoran Yöneticiliği ve idari işler pozisyonlarında başarıya koşma şansı buluruz.

Girişimciyiz. Domino's'lulara özel sunulan avantajlarla kendi dükkanımızın sahibi olma ve girişimci ruhumuzu gösterme imkanımız vadır. Domino's'ta ilk kademeden başlayıp şimdi onlarca dükkana sahip olan franchiselerimiz ve onların başarı hikayeleri, bu yolda bize cesaret verir.

 Domino's Pizza'da biz şubelerimize kalelerimiz deriz. Her yeni şube, bizim yeni kalemiz olur. Her an bir yenisi eklenen kalelerimiz ile daha çok müşterimizin kalbini fetheden mutluluk ordularıyız biz.

 Domino's'un fırsatlar dünyasında başarı hikayelerimize bir yenisi eklemek için yapmamız gereken tek şey bize sunulan eğitim ve gelişim fırsatlarını değerlendirmek.

Çünkü biz hep daha iyisini yaparız. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.dominos.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Domino's Pizza İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Destek Uzmanı / Dönemsel İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Proje Destek Uzmanı / DönemselDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Şirket stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda, şirket süreçlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik analizlerin yapılması, verimlilik fırsatlarının belirlenmesi, sürekli iyileştirme projelerinin yürütülmesi,Süreç haritalarının detaylı oluşturulması, Yönetim raporlamalarına destek verilmesi, Yatırım harcamaları projesine destek verilmesi, Yatırım harcamaları prosedürünün, raporlarının oluşturulmasına destek verilmesi,Sabit gider analizlerine destek olunması tam bana göre,Ayrıca,Üniversitelerin İktisat, İşletme veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunum,Alanımda 3 yıl deneyimliyim, Tercihen Bağımsız Denetim Kuruluşlarında ve/veya finansal raporlama ve kontrol departmanlarında deneyim sahibiyim,MS Office programlarını ileri derecede kullanabiliyorum,SAP FI/CO modüllerini kullanabiliyorum, İyi derecede İngilizce biliyorum, Stratejik ve analitik düşünebiliyorum, İletişimim kuvvetli, takım çalışmasına yatkınım, Raporlama ve analiz konularında yetkinim, Askerlik görevimi tamamladım diyorsan (Erkek adaylar için),Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP FI Key User İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
SAP FI Key UserDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Sistem ve süreç değişiklikleri konusunda departman içi taleplerin alınması, bilgi teknolojileriyle iletişime geçilmesi ve departman içi gerekli eğitimlerin verilmesi,Şirket stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda mali işler fonksiyonuna bağlı tüm süreçlerin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik analizlerin yapılması,Yeni geliştirilen veya değiştirilen programların testlerinin ve kullanıcı eğitimlerinin verilmesi,Mali işler departmanı ile bilgi teknolojileri departmanı arasındaki iletişimin sağlanması,Tamamlanan projelerin, belirlenen hedef ve faydaları sağladığının takibi, kontrolü ve raporlamasının gerçekleştirilmesi,Sürekli iyileştirme projelerinin yürütülmesi tam bana göre, Ayrıca,Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezunum (tercihen Mühendislik, İstatistik, İşletme veya Ekonomi),SAP FI modülünü çok iyi biliyorum (tercihen bir SAP projesinde SAP FI Key User olarak tecrübe kazanmış),SAP CO, SD modüllerinde bilgi sahibiyim (tercihen), İletişim becerilerim yüksek, ekip çalışmasına yatkınım, Analitik bakış açısı ve problem çözme becerisine sahibim, İç müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilirim, Askerlik görevimi tamamladım diyorsan (Erkek adaylar için). Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler-İstanbul Avrupa YakasıDominos Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! A2  ehliyetine sahibim. Avrupa Yakası Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli Dominos Pizza
Üretim ElemanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Üretim hattında kendisine verilecek sorumlulukları yerine getirilmesi, Gıda ve iş güvenliği kurallarına hakim ve uygulanması, Hijyen kurallarına uygun üretim yapılması tam bana göre, Ayrıca,Gıda sektöründe tecrübeliyim ve üretim sektöründe kariyer yapmak istiyorum, Forklift ehliyete sahibim, Hijyen sertifikasına sahibim, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilirim ve gerektiğinde fazla mesai yapabilirim,Vardiyalı çalışma saatlerine uygunum, Gebze bölgesinde ikamet ediyorum, Askerlik görevimi tamamladım (Erkek adaylar için) diyorsan, Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü - Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Vardiya Müdürü - Avrupa YakasıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli isen (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Hemen bu ilana başvur veDomino’s’la Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Pricing Specialist İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Senior Pricing SpecialistDominos Pizza
University degree in Industrial Engineering or Business Administration or StatisticsMinimum 4 years of relevant experience ( i.e. Marketing, Pricing, Finance etc.)Strong Communication skills and analytical thinking Excellent command of written and spoken English Good knowledge of Microsoft Office Applications, advanced level of Excell Well organized,multi-tasking, analytical and detail oriented  Result oriented
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
AvukatDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Şirket bünyesinde yürütülen tüm hukuki süreçlerin yönlendirmesini yapmak, Şirketin hukuksal boyutta risklerini yürürlükteki mevzuatlara uygun olarak analizini gerçekleştirmek ve ilgili birimlere raporlamak,Sözleşmelerin hazırlanması ve kontrolü, hukuki belgelerin hazırlamak, Franchise sistemi, franchise sözleşmeleri konusunda ilgili departmanlara yön vermek,Ürün ve hizmet alımı sözleşmeleri ile kira sözleşmelerinin hukuksal süreçlerini takip etmek tam bana göre,Ayrıca,Üniversitelerin Hukuk Fakültesinden mezunum, Alanımda 5 yıl tecrübeliyim, şirket avukatlığı yaptım veya şirketlere hukuki danışmanlık veren hukuk bürolarında görev aldım,Ticaret hukuku, Borçlar hukuku, İş hukuku konusunda deneyimlim ve hukuk bürolarıyla iletişim yönetiminde bulundum,Sözleşmeli vekiller tarafından takip edilen davalarının, yasal dosya izinlerini iş takibini yaptım,Firmanın tüm departmanları ile iletişim halinde olup, ilgili hukuki süreçlerin yönlendirmesini yapabilirim,Güçlü temsil ve iş takibi yeteneklerine sahibim, Görevinin gerektirdiği sorumlulukları alabilen, alanında danışman gibi çalışabilirim,Güçlü zaman yönetimi yeteneğine sahibim, işlerin bitim sürelerine uyabilirim,İyi derecede İngilizce biliyorum, Askerlik görevimi tamamladım (Erkek adaylar için), Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler-Bursa Bursa Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler-BursaDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. Bursa Şubeleri'nde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler - LEVENT İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler - LEVENTDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Levent Şubesi’nde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Analiz Birim Müdürü İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Finansal Analiz Birim MüdürüDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Şirket stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda analizlerin yapılması, verimlilik fırsatlarının belirlenmesi, sürekli iyileştirme projelerinin yürütülmesi,Projelerin fizibilite hazırlığı, bütçe takibi ve analizi,Analist raporlarının incelenmesi ve takibi,Yönetim Raporlarının hazırlanmasına destek vermek tam bana göre,Ayrıca,Üniversitelerin İktisat,İşletme veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezunum,Alanımda 7 yıl tecrübeliyim, Tercihen Bağımsız Denetim Kuruluşlarında ve/veya finansal raporlama ve kontrol departmanlarında deneyim sahibiyim,Finansal modelleme konusunda tecrübeliyim,MS Office programlarını ileri derecede kullanabiliyorum,SAP FI/CO/MM modullerini kullanabiliyorum,İyi derecede İngilizce biliyorum, Stratejik ve analitik düşünebiliyorum,İletişimim kuvvetli, takım çalışmasına yatkınım,Askerlik görevimi tamamladım (Erkek adaylar için).Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler- İzmir/Balçova İzmir Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler- İzmir/BalçovaDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Sürücü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!A2  ehliyetine sahibim. Balçova Şubesinde çalışabilirim, Sıra dışı bir takımda Lezzet Elçisi (Sürücü) olmak bana göredir.diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - Beşiktaş İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - BeşiktaşDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, Vardiya Müdüründen kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sabit Kıymet Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Dominos Pizza
Sabit Kıymet UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Muhasebe kayıtlarının tek düzen muhasebe standartları ve vergi kanunlarına uygun olarak yapılması,Tek düzen hesap planına göre şirketin gider ve sabit kıymet faturalarının SAP sisteminde doğru şekilde kayda alınmasının sağlanması,Amortisman hesaplamalarının kayıtlarının yapılması, sabit kıymet bazında net defter değerlerinin güncellenmesi,Sorumlu olunan tedarikçi hesaplarıyla ilgili cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi ve raporlanması,Sorumlu olunan hesaplar bazında ilgili gider kalemlerine ait haftalık – aylık dönemsel raporlamaların yapılması,Görevi kapsamındaki konulara ilişkin dokümantasyonların oluşturulması ve söz konusu dokümantasyonun güncel tutulması, birimin verimli çalışması için öneriler geliştirilmesi ve yöneticisiyle paylaşılması,Muhasebe süreçlerini iyileştirme amaçlı gözden geçirerek, sistemin etkinliğinin ve performansının arttırılmasına destek olunması tam bana göre,Ayrıca,Üniversitelerin dört yıllık İşletme, İktisat, Ekonomi vb. bölümlerinden mezunum,Alanımda en az 5-6 yıl deneyimliyim, SAP FI modülüne hakimim, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyorum, Analitik düşünürüm, ekip çalışmasına yatkınım, iç motivasyonum yüksek, Problem çözme, takipçi, sorgulama ve iletişim becerim yüksek, Askerlik görevimi tamamladım diyorsan (erkek adaylar için), Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul Anadolu İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Restoran Müdürü Adayları - İstanbul AnadoluDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için), diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Yazılım UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Süreç otomasyonlarının IBM  BPM platformunda geliştirilmesi Süreçlerde gereken back-end servislerinin geliştirilmesi Geliştirme süreçlerinde ihtiyaç duyulan teknik analiz, veri modeli  ve benzeri dokümanların hazırlanmasıGeliştirilen süreçler için SLA, kalite, performans, yetki gibi ihtiyaç duyulan raporların hazırlanmasıAgile metodolojilerde çalışma  (Scrum / Kanban)  tam bana göre diyorsan, Ayrıca;Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezunum,İlgili konuda en az 3 yıl tecrübe sahibiyim SQL konularında tecrübeliyim Herhangi bir Java scritp framework tecrübem var ( Angular.JS/React.JS ) SOA, SOAP, REST servisleri geliştirme konularında bilgi sahibiyim Java, C# dillerinden herhangi birinde tecrübe sahibiyim Web uygulama geliştirme deneyimine sahibim Tercihen IBM BPM veya BPM yazılımlarıyla geliştirme yaptım .NET  platformlarında deneyim sahibiyim İyi derecede İngilizce biliyorum Müşteri odaklıyım, değişime öncülük ederim, yaratıcı ve yenilikçiyim diyorsan Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Uzmanı Kocaeli Dominos Pizza
Bakım Onarım UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:Domino's Pizza Gebze Lokasyonunda görevlendirilmek üzereBakımOnarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Özellikle klima sistemleri, soğutma sistemleri, konveyorler, depo otomatik kapıları ve genel tamir işlerinin sorunsuz halledilmesi,Fabrika bünyesinde yıllık periyodik bakım planlarının oluşturulması ve çizelgelerinin tabikinin yapılması,Arıza kaynaklı duruşların, kayıpların ve verimsizliklerin önlenmesinin sağlanması,Makinaların verimi çalışır durumda tutulması ve bakım onarım süreci ile ilgili performans bildirimlerinin oluşturulması(arıza oranları, arıza nedenleri, bakım maliyetleri),Tüm makina ve ekipmanın bakım onarım talimatlarının çıkarılması, revize edilmesi ve yeni gelen makinaların bakım onarım talimatlarının hazırlanması tam bana göre diyorsan,Ayrıca, Elektrik Meslek Yüksek Okulu mezunuysan, Pnomatik sistemler ve soğutma sistemleri dahil en az 2 yıl makina, elektrik ve mekanik bakım konusunda tecrübeliysen,Teknik resim okuyabiliyorsan, MS Office uygulamalarına hakimsen, B Sınıfı ehliyetin varsa, Gebze'de ikamet ediyorsan, Titiz, dikkatli ve sonuç odaklıysan, Askerliğini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında! :) Bu ilana hemen başvur ve Domino"s"ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARA Ankara Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - ANKARADomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknisyen İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
TeknisyenDominos Pizza
İşte bir fırsat daha :Elektrik zayıf akım sistemleri, soğutma sistemleri, sıhhi tesisat ve iklimlendirme konusunda deneyimli,Temel elektrik ve otomasyon bilgisine sahip, Arıza çıktığında müdahale edebilicek, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kuralları hakkında bilgi sahibiyim, Ayrıca,Şantiye ve taşeron yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahiyim, Meslek Lisesi ya da Çıraklık Endüstri Meslek Lisesi mezunuyum, MS Office uygulamaları konusunda bilgi sahibiyim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim, Ekip çalışmasına yatkın, motivasyonunum yüksek, Askerlik görevini tamamladım diyorsan, (Erkek Adaylar için) Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü - Kayaşehir İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Vardiya Müdürü - KayaşehirDominos Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli isen (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Hemen bu ilana başvur veDomino’s’la Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanıcı Deneyimi (UX) Uzmanı İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Kullanıcı Deneyimi (UX) UzmanıDominos Pizza
İşte bir fırsat daha:UX optimizasyon ve iyileştirme çalışmalarının yönetilmesi, Dijital kanallarda geliştirilen yeni ürün ve fonksyonalitelerin UX perspektifinde değerlendirilmesi ve tasarlanması,Müşteri alışveriş sürecini rakamsal olarak incelemek ve iyileştirme noktalarının tespit edilmesi,UX performansının raporlanması, Digital kanallarda functionality ve usability standartlarına uygun olarak design sürecinin yönetilmesi,Global ve yerel UX trendlerinin takip edilmesi ve uygun uyarlama önerilerinde bulunulması,Usability ve ve A/B test süreçlerinin yönetilmesi, E-ticaret uygulamalarında bilgi mimarisinin design'ının yapılması tam bana göreAyrıca,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunum, UX designer pozisyonunda en az 2 yıl tecrübe sahibiyim, Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü süreçlerine ileri derecede hakimim, MS SQL 2012, JIRA,Windows operating systems, web analytics toolları, MS Office, Project ve Visio ‘yu aktif kullanabilirim,Performansa önem veririm, UX konusunda duyarlıyım, responsive uygulama geliştirme konusunda tecrübe sahibiyim,Agile deneyimim var, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahibim diyorsan Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Müdürü-İstanbul Ataşehir İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Vardiya Müdürü-İstanbul AtaşehirDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için), diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları- Mecidiyeköy İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları- MecidiyeköyDomino's Pizza
Domino’s ‘ta Vardiya, Asistan ya da Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, AVM’ de restoran yönetimi konusunda bilgi sahibiyim, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,  diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonel Gelişim Koçu İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Operasyonel Gelişim KoçuDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Şubeler için sertifikasyon eğitimleri başta olmak üzere sınıf eğitimlerini verilmesi,Domino’s Pizza standartlarına özgü işbaşı eğitimlerini verilmesi, Şube açılışlarına destek olunması, Eğitim araçlarının geliştirilmesine katkıda bulunmak tam bana göre, Ayrıca,Üniversite mezunuyum, Minimum 2 yıl gıda sektörü ve zincir mağazalar kanalında yöneticilik tecrübesine sahibim,Seyahat engelin yok, Askerlik görevini tamamladım diyorsa (Erkek adaylar için), Şimdi bu ilana başvur veDomino"s"la Girişimci Ol Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Yönetici Adayları - Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Domino's Pizza
Restoran Yönetici Adayları - Avrupa YakasıDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! Vardiya Müdürü, Asistan Müdür ya da Restoran Müdürü olmak istersen… Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az 1 yıl benzer pozisyonda görev yaptıysan,En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamışsan (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü-Beykoz-Çavuşbaşı İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Vardiya Müdürü-Beykoz-ÇavuşbaşıDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Restoran Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum, Askerlik görevini tamamladım (Erkek adaylar için), diyorsan...Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pizza Yapım Elemanı-İstanbul Avrupa Yakası İstanbul(Avr.) Dominos Pizza
Pizza Yapım Elemanı-İstanbul Avrupa YakasıDominos Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ?Domino's'ta Mutfakçı olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var.Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde!Hareketli tempoda çalışabilirim, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim kuvvetlidir, Ekip olarak çalışmak tam bana göredir. diyorsan…Şimdi bu ilanımıza başvur.DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Ehliyetli Sürücüler - AYRANCI Ankara Domino's Pizza
A2 Ehliyetli Sürücüler - AYRANCIDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha:Sürücü olmak istersen;Motorunun seni götürdüğü kariyer yolundaRestoran Müdürü,Bölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var.Bizim burada sürücülükten Franchisee olmuş çok kişi var.Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!A2 Ehliyete sahipsen,Ayrancı Şubesinde sana Lezzet Elçisi (Sürücü) deriz.Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu Yakası İstanbul(Asya) Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları-İstanbul Anadolu YakasıDomino's Pizza
DOMİNO'S İLE KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAYA VAR MISIN ? Domino's'ta Vardiya Müdürü olarak başlayıp, kariyerini üst basamaklara taşımış, kendi Domino's Restoranının sahibi olmuş pek çok örnek var. Girişimci ruhunu ortaya koyarak, bu fırsatları yakalamak senin de elinde! En az 1 yıl benzer pozisyonda çalıştım, En az lise mezunuyum, İnsan ilişkilerim ve iletişim becerilerim güçlüdür, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahibim, MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorum,  diyorsan... Şimdi bu ilanımıza başvur. DOMİNO'S'LA GİRİŞİMCİ OL FIRSATLARI YAKALA!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİR İzmir Domino's Pizza
Vardiya Müdürü Adayları - İZMİRDomino's Pizza
İşte bir fırsat daha! … Vardiya Müdürü olmak istersen…Operasyonel yeteneklerini ileriye taşıdığın kariyer yolunda; Asistan Müdür, Restoran MüdürüBölge Müdürü,Franchisee olma fırsatın var! Bizim burada, kariyerini üst basamaklara taşımış çok kişi var. Onlarla tanışmak ve bu fırsatları yakalamak senin elinde!       En az lise mezunuysan,İnsan ilişkilerin ve iletişim becerilerin güçlüyse,Planlama ve organizasyon yeteneğine sahipsen,MS Office programlarını etkin derecede kullanabiliyorsan,Askerlik görevini tamamlamış yada En az 2 yıl tecilli isen. (Erkek adaylar için),Şans senin yanında!Bu ilana hemen başvur veDomino’s’ta Fırsatları Yakala!
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı