Dorak Turizm ve Gayrimenkul Yatırımları HoldingA.Ş 

Şirket Bilgileri

http://Www.dorakgroup.com 

Dorak Turizm ve Gayrimenkul Yatırımları Holding A.Ş.

Dorak Turizm Gayrimenkul ve Yatırımları Holding A.Ş.’nin temelleri, 1971 yılında turizm alanında hizmet vermek için kurulan Dorak Tours ile atıldı. Türkiye’nin en önemli iki turizm bölgesinde, İstanbul ve Kapadokya’da turizm projelerine imza atarak büyüyen şirket, 2002 yılında şirketler grubu olarak büyümesini sürdürdü ve 2011 yılında da holdingleşti.
Bugün Dorak Holding bünyesinde turizm alanında seyahat acenteleri, yurt dışı satış ofisleri, otel ve restaurant yatırımları; taşımacılık alanında otobüs filosu, madencilik alanında beyaz mermer ve traverten ocakları, havacılık alanında balon firmaları ile seramik fabrikası bulunmaktadır.
Faaliyet gösterdiği sektörlerde itibarı ve güvenilirliği ile tanınan Dorak Holding, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde yürütmektedir. Dorak Holding, ulusal ve uluslararası çapta yatırım ve işbirliğiyle Türkiye’nin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak ve Türkiye’nin marka değerini yükseltmeyi kendine misyon edinmiştir. Dorak Turizm ve Gayrimenkul Yatırımları HoldingA.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mutfak Komisi İstanbul(Avr.) Wyndham İstanbul Old City
Mutfak KomisiWyndham İstanbul Old City
Faaliyet gösterdiği turizm sektöründe itibarı ve güvenilirliği ile tanınan Dorak Holding, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde yürütmektedir. Dorak Holding, ulusal ve uluslararası çapta yatırım ve işbirliğiyle Türkiye’nin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak ve Türkiye’nin marka değerini yükseltmeyi kendine misyon edinmiştir.Dorak Holding’in bu misyonuna katkı sağlamak isteyen, kurumsal değerlerimize bağlı Wyndham İstanbul Old City otelimizde İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında görevlendirilmek üzere; Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, Lise , MYO ya da Üniversite mezunu, İlgili olduğu pozisyonda en az 1 sene deneyimi olan, İş alanına hakim, Prezentabl, Misafir ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasında yer alabilecek,Mutfak Komisi adayları ile tanışmak isteriz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson İstanbul(Avr.) Wydham İstanbul Old City
GarsonWydham İstanbul Old City
Faaliyet gösterdiği turizm sektöründe itibarı ve güvenilirliği ile tanınan Dorak Holding, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde yürütmektedir. Dorak Holding, ulusal ve uluslararası çapta yatırım ve işbirliğiyle Türkiye’nin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak ve Türkiye’nin marka değerini yükseltmeyi kendine misyon edinmiştir.Dorak Holding’in bu misyonuna katkı sağlamak isteyen, kurumsal değerlerimize bağlı Wyndham İstanbul Old City otelimizde İşkur İşbaşı Eğitim Programı kapsamında görevlendirilmek üzere; Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, Lise , MYO ya da Üniversite mezunu, İlgili olduğu pozisyonda en az 1 sene deneyimi olan, İş alanına hakim, Prezentabl, Misafir ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasında yer alabilecek,Garson adayları ile tanışmak isteriz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pilates Eğitmeni Nevşehir DoubleTree by Hilton Cappadocia
Pilates EğitmeniDoubleTree by Hilton Cappadocia
Faaliyet gösterdiği turizm sektöründe itibarı ve güvenilirliği ile tanınan Dorak Holding, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde yürütmektedir. Dorak Holding, ulusal ve uluslararası çapta yatırım ve işbirliğiyle Türkiye’nin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak ve Türkiye’nin marka değerini yükseltmeyi kendine misyon edinmiştir.Dorak Holding’in bu misyonuna katkı sağlamak isteyen, kurumsal değerlerimize bağlı, alanında kariyer hedefleyen aşağıda belirtilmiş niteliklere uygun DoubleTree by Hilton Cappadocia otelimizde görevlendirilmek üzere, Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu, Uluslararasi pilates sertifikalarına sahip, Grup dersleri konusunda deneyimli Sorumluluk bilinci yüksek, İletişimi güçlü, motivasyonu yüksek, Müşteri memnuniyeti odaklı, Nevşehir'de ikamet eden ya da edebilecek olan,Pilates Eğitmeni adayları ile tanışmak isteriz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) Wyndham İstanbul Old City
Genel BaşvuruWyndham İstanbul Old City
Faaliyet gösterdiği turizm sektöründe itibarı ve güvenilirliği ile tanınan Dorak Holding, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde yürütmektedir. Dorak Holding, ulusal ve uluslararası çapta yatırım ve işbirliğiyle Türkiye’nin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak ve Türkiye’nin marka değerini yükseltmeyi kendine misyon edinmiştir.Dorak Holding’in bu misyonuna katkı sağlamak isteyen, kurumsal değerlerimize bağlı Wyndham İstanbul Old City otelimizde İşkur İstihdam Projesi kapsamında görevlendirilmek üzere;  Turizm sektöründe kariyer hedefleyen, Lise, MYO ya da Üniversite mezunu, Ms Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Tercihen en az bir yabancı dil bilgisine sahip, İlgili olduğu pozisyonda en az 1 sene deneyimi olan, Prezentabl,  İletişimi güçlü, diksiyonu düzgün, Misafir ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasında yer alabilecek,çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Ankara, Çanakkale... Dorak Holding
Genel BaşvuruDorak Holding
Dorak Turizm Gayrimenkul ve Yatırımları Holding A.Ş.’nin temelleri, 1971 yılında turizm alanında hizmet vermek için kurulan Dorak Tours ile atıldı.Türkiye'nin en önemli iki turizm bölgesinde, İstanbul ve Kapadokya'da turizm projelerine imza atarak büyüyen şirketin bünyesinde, bugün turizm alanında seyahat acentaleri, yurt dışı satış ofisleri, otel ve restaurant yatırımları; taşımacılık alanında otobüs filosu, madencilik alanında beyaz mermer ve traverten ocakları, havacılık alanında balon firmaları; ve seramik fabrikası bulunmaktadır. Üniversitelerin Ön Lisans ya da Lisans bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, Ms Office uygulamalarını kullanabilen, İnsan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve pozitif, Motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, başarı odaklı,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Dorak Holding
İç Denetim Uzman YardımcısıDorak Holding
Faaliyet gösterdiği turizm sektöründe itibarı ve güvenilirliği ile tanınan Dorak Holding, kurumsal planlarını, stratejilerini ve hedeflerini sürdürülebilirlik temelinde yürütmektedir. Dorak Holding, ulusal ve uluslararası çapta yatırım ve işbirliğiyle Türkiye’nin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmak ve Türkiye’nin marka değerini yükseltmeyi kendine misyon edinmiştir.Dorak Holding’in bu misyonuna katkı sağlamak isteyen, kurumsal değerlerimize bağlı , alanında kariyer hedefleyen aşağıda belirtilmiş niteliklere uygun; Üniversitelerin İktsat Fakültesi bölümlerinden mezun, MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Turizm sektörü içerisinde kariyer hedefi bulunan, Tercihen denetim firmaları bünyesinde tecrübesi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, Çözüm ve sonuç odakli, Raporlama süreçlerinde destek olabilecek, Dikkatli ve titiz bir çalışma prensibinde olan,İç Denetim Uzman Yardımcısı adayları ile tanışmak isteriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Solution Architect İstanbul(Avr.) Dorak Holding
Solution ArchitectDorak Holding
We are looking for Solution Architect to work within Business Development department based in Istanbul. Bachelor’s / Master’s degree in Computer Science or Information Technology or related field or equivalent experience 5 - 8 years of overall IT experience. 1+ years of demonstrated experience with architecting / designing infrastructure solution architecture and framework Should be contributed to the organisation through innovate product ideas / reusable frameworks / components. Hands on experience with Linux / Unix system administration Hands on experience with MySQL database Experienced in working with web-services and external APIs Good understanding of SOA, REST/JSON and SOAP/XML Experience with PHP, Memcached, Solr, Lucene, Casandra. Experience with at least one of the scripting languages (Shell / Python / Perl) Experience with Virtualization and Cloud Services (AWS preferably) Experience with System, Application & Server security Experience in developing reusable artefact’s/frameworks, re-usable assets, Industry solutions, reference architecture, design & development Strong communication and interpersonal skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı