DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006


http://www.dsgik.com

DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

HAKKIMIZDA

Kurumun verimliliğini arttırmak, nitelikli insanların sayısını arttırmaktan geçer. Çalışanların niteliği ise doğru işe doğru kişiyi seçmekten başlar.

DSG İnsan Kaynakları, İş ortaklarının ihtiyaç duyduğu pozisyona özgü yetkinliklerin seçimi ve personelin yerleştirilmesi noktasında hızlı ve güvenilir çözümler sunmak üzere 2006 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

DSG İnsan Kaynakları, danışmanları, bir çözüm ortağı olarak profesyonel destek verdikleri firmalarına kaliteli ve başarılı uygulamalarını hayata geçirebilmek için en uygun yöntemleri kullanarak ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretirler.

VİZYONUMUZ

DSG İnsan Kaynakları, İş ortaklarımızca ihtiyaç duyulan pozisyonlara özgü, alanlarında pazara yön veren standartların oluşmasına öncülük eden; bu alanda mevcut ve potansiyel müşterileri ile adaylarına dünya standartlarında profesyonel, hızlı, rekabet avantajı sağlayacak, doğru çözümler sunarak sektörün bilinen insan kaynakları danışmanlık şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

DSG İnsan Kaynakları, İş ortaklarımızca ihtiyaç duyulan pozisyonlara özgü, alanlarında pazara yön veren standartların oluşmasına öncülük eden; bu alanda mevcut ve potansiyel müşterileri ile adaylarına dünya standartlarında profesyonel, hızlı, rekabet avantajı sağlayacak, doğru çözümler sunarak sektörün bilinen insan kaynakları danışmanlık şirketi olmaktır.

HİZMETLERİMİZ

Seçme ve Yerleştirme
Üst Düzey Seçme ve Yerleştirme
Ölçme ve Değerlendirme Merkezi (Assessment Center)
Toplu İşe Alım
Dönemsel ve Esnek İşgücü Temini
Dış Kaynak Kullanımı (Outsourcing)
Yeni Kariyere Geçiş Hizmetleri (Outplacement)
Kariyer Danışmanlığı 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK GRUP MÜDÜRÜ (ALÜMİNYUM CEPHE) İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
TEKNİK GRUP MÜDÜRÜ (ALÜMİNYUM CEPHE)DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Makina ve veya Endüstri Mühendisi mezunu veya benzer tecrübe ve veya eğitime sahip,Alüminyum doğrama, cephe, cam veya benzer metal sistemlerde, tasarım, üretim ve uygulama ekipleri yönetiminde en az  8 yıl tecrübesi bulunmalı.   Bunlar haricinde elektro-mekanik sistemlerde  tecrubesi tercih sebebi olacak.Çok iyi derece MRP, ERP, proje, ekip, üretim ve kaynak yönetim tecrübesine sahip olmalı.Iyi derecede AutoCAD bilen ve tercihen SolidWORKS programları bilenGüçlü liderlik sergilemeli, takım ruhuna sahip, problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı düşünebilen,Çok iyi derecede İngilizce bilmeli. Yurt içi / yurt dışı seyahat engeli bulunmayan, İstanbul Avrupa yakasında, tercihen Beylikdüzü ‘ne yakın ikamet eden.Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
UZUN DÖNEM İŞE ALIM STAJYERİ İstanbul(Avr.), ... DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
UZUN DÖNEM İŞE ALIM STAJYERİDSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
DSG İK ve Danışmanlık kendi sektöründe lider firmalara Personel Seçme-Yerleştirme süreçlerinde hizmet vermeyi amaçlayan bir insan kaynakları danışmanlık firmasıdır.Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek ve yetiştirilmek üzere 3 aylık staj dönemi için İşe Alım Stajyeri arayışımız bulunmaktadır. Staj süresi bitiminde, süreci olumlu tamamlayan adaylar, şirketimiz bünyesinde İşe Alım Uzman Yardımcısı pozisyonunda devam edecektir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmalar için İK portallarına ilan çıkmak, Aday mülakatları takviminin düzenlenmesine ve randevuların alınmasına yardımcı olmak,Telefon mülakatlarını gerçekleştirmek, Veri girişlerini yapmak, CV güncellemelerini gerçekleştirmek, Mülakata katılan adayları karşılamak, yönlendirmek.
Stajyer        İlan Detayı
JAVA YAZILIM UZMANI (ANTALYA) Antalya DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
JAVA YAZILIM UZMANI (ANTALYA)DSG İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun, Alanında Min. 3-5 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip, Java / Java EE / Hibernate / Spring Framework/ Spring Data/ Rest Services teknolojilerini kullanarak yazılım geliştirme tecrübesine sahip,İyi düzeyde Oracle PostgreSQL bilgisine sahip, Yazılım uygulama süreçlerinde karşılaşılan problem ve yeni durumlara göre çözümler üreten,Object oriented kavramı ve yazılım mühendisliği teknolojileri hakkında bilgi sahibi (test driven development, design patterns vs),JSF, JSP, JavaScript, jQuery, CSS ve temel önyüz teknolojileri konusunda tecrübeli,Hibernate veya benzeri ORM kütüphaneleri hakkında bilgi ve deneyim sahibi, Sonuç ve çözüm odaklı, analitik düşünce sahibi, proaktif, detaycı, yaratıcı, iş geliştirme özelliklerine sahip, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı