Dentaş Ambalaj ve Kağıt San. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1972


                    Dunapack Dentaş Ambalaj ve Kâğıt San. A.Ş.
 
Prinzhorn Holding GmbH’nin bir parçası olan Dunapack Dentaş müşterilerine yenilikçi ve rekabetçi ambalaj çözümleri sunar. 327 milyon m²’lik üretimiyle Türkiye oluklu mukavva endüstrisinin lider üretici firmalarından birisidir.
 
Dunapack Dentaş 1972 yılında Denizli’de Dentaş Kağıt Ağaç Mamulleri ve Gıda Mad. San. Ve Tic. A.Ş. olarak kurulmuştur. 1975 yılında Denizli’de Oluklu Mukavva Fabrikasının temelleri atılarak, 1977 yılında fabrikamız üretime başlamıştır. 1996 yılında CAD/CAM sistemine geçilerek oluklu mukavva kutu tasarım faaliyetlerinin geliştirmiş ve 1998 yılında ISO-9001 Kalite Güvence Sistem Belgesi almıştır.  2002 yılında Çorlu Oluklu Mukavva Fabrikası üretime alındı. 2003 yılında sektörde ilk üçlü kalite belgesi sahibi ( ISO-9001, ISO-14001 VE OHSAS 18001 ) olan firmamız 2007 yılında Adana Oluklu Mukavva fabrikasını üretime alarak oluklu mukavva üretiminde üç fabrikaya ulaştı.
 
2013 yılında bölgesel pazar lideri olan Avusturyalı Prinzhorn Holding tarafından hisselerinin tamamı satın alınmıştır.
 
2014 yılı sonu itibari ile Denizli, Çorlu ve Adana’da 3 oluklu, 3 kâğıt fabrikası olmak üzere 6 üretim tesisi ve 1000 çalışanıyla sektörel anlamda önemli bir pozisyonda bulunmaktadır.
 
2015 yılı ilk çeyrek itibari ile Eskişehir bölgesinde dördüncü oluklu fabrikası yatırımı açıklanmıştır.
 
Ambalaj ve Kağıt sektöründe bir çok yerel ve uluslar arası ödülün sahibi olan Dunapack Dentaş son olarak World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Organizasyonu) tarafından düzenlenen ve 37 ülkeden 264 ambalaj projesinin katıldığı World Star 2015 tasarım yarışmasında, Taze Çiçek Taşıma Kutusu ile World Star 2015 ödülü almaya hak kazanmıştır.
 
Vizyonumuz
 
Müşterilerimize geri dönüşüm, kağıt ve ambalajda en iyi çözümleri sunmak için tutkuyla çalışırız.
 
Misyonumuz
 
Değerli hammaddelerin geri kazanımını ve müşterilerimizin tedarik süreç optimizasyonunu sağlarız.
Müşteri beklentilerini aşan, ileri teknoloji kağıt üretimi yaparız.
Müşterilerimizin tedarik zinciri ihtiyaçları için yenilikçi ve rekabetçi ambalaj çözümleri sunarız
Temel Değerlerimiz
 
Müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunmaktan zevk duyarız
Yaratıcılığımız ve değişime yatkınlığımız müşterilerimize çözümler sunar
Başarımızın kaynağı takım ruhu ve girişimciliğimizdir
Çalışanlarımızın sürdürülebilir gelişimini destekleriz
Birbirimize ve çevremize saygı duyarız.
 
İnsan Kaynakları Politikamız
 
Dunapack Dentaş İnsan Kaynakları, proaktif ve yenilikçi bir yaklaşımla, şirketimizin stratejik kararlarında etkin rol alır. İnsan Kaynakları departmanı, Dunapack Dentaş’ın hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde, başarıyı temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları sistemleri yürütür.
 
İnsan Kaynaklarının temel fonksiyonu, şirketimize nitelikli insan gücünü kazandırmak, iş memnuniyeti ve yüksek motivasyonla görevlerini yapmaları için gereken altyapıyı oluşturmak ve gelecekteki daha üst görevlere hazırlanabilmeleri amacıyla çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmektir.
 
Dunapack Dentaş İnsan Kaynakları, şirketimizin bağlı olduğu Prinzhorn Holding Etik İlkeleri çerçevesinde:
 
İşe alımdan başlayarak objektif yöntemlerden yararlanarak adaylara eşit fırsat şansı tanımak,
İş güvenliği ve çalışanların sağlığı açısından uygun çalışma ortamını yaratmak,
Çalışma isteğini geliştirici ve olumlu ilişkilerin gelişebileceği bir iş ortamı yaratmak,
Çalışanların bilgi ve yeteneklerine uygun, potansiyellerini en üst seviyede gerçekleştirebilecekleri görevlerde çalışmalarını sağlamak,
Çalışanların şirkete olan bağlılığını arttırmaya yönelik düzenlemeler yapmak,
Çalışanlarla yönetim arasındaki iletişim olanak ve fırsatlarını geliştirmek,
Çalışanların iş etkinliğini ve çalışma verimini geliştirici düzenlemeler geliştirmek,
Çalışanların oryantasyon sürecinden itibaren gerekli kişisel ve mesleki gelişimlerine önem vermek ve bu amaçla eğitim organizasyonlarına destek vermektir.
 
Faaliyet gösterdiği sektörler: Ambalaj ve Kâğıt
 
Çalışma Şekli
 
Hafta içi çalışma şekli: 08.00 - 18.00
 
Not: Departmanlar arası çalışma saatleri farklılık göstermektedir.
 
Sosyal ve Yan Haklar

Pozisyon bazlı sosyal ve yan haklar değişkenlik göstermektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Ambalaj,Orman Ürünleri,Kağıt ve Selüloz Sanayi,Holding / Şirketler Grubu

Firma web sitesi: www.dunapack-dentas.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
Yemekhane
Erzak Yardımı
Bayram Yardımı

Diğer: Pozisyon bazlı sosyal ve yan haklar değişkenlik göstermektedir.


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Dentaş Ambalaj ve Kağıt San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PLANLAMA MÜHENDİSİ Tekirdağ DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
PLANLAMA MÜHENDİSİDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Planlama konusunda 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,  MS Office programlarına hâkim, Dinamik, araştırmacı, analitik düşünme becerisine sahip, Planlama yeteneğine sahip,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Çorlu 'da ikamet eden /edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROCESS ENGINEER Tekirdağ DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
PROCESS ENGINEERDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
•        University degree preferably in Mechanical Engineering,•        Excellent command of written and spoken English,•        Knowledge of managing the process,•        Minimum 3 years of experience at a paper industrial facility,•        Knowledge of process of paper (Waste paper, stock preparation, wet part, drying part, film  press, pope reel, winder, steam& condense, vacuum system ) is preferable,•        Knowledge of paper chemistry is preferable,•        Knowledge of hydraulic, pneumatic, mechanic systems is preferable,•        Knowledge of DCS, PLC is preferable,•        Experience in blue collar management,•        Having excellent command of MS Office,•        Ability to discover and implement innovative approaches,•        Strongly creative with an analytical mind, able to use initiative,•        Comfortable in a manufacturing environment,•        Good team working skills with the willingness to accomplish tasks in harmony with the other team members,•        Have ability to coordinate,•        No travel restrictions,•        No military obligation for male candidates,•        Preferably, resident in Çorlu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ATIK KAĞIT SATINALMA UZMAN YARDIMCISI Tekirdağ DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
ATIK KAĞIT SATINALMA UZMAN YARDIMCISIDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce veya Almanca bilgisine sahip, tercihen iki dilin bilinmesi,İletişim becerileri kuvvetli, Organizasyon ve koordinasyon yetkinliğine sahip, Resmi ve özel kurumlarla ilişkileri yürütebilecek, MS Office uygulamalarına hâkim, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Çorlu 'da ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BUDGET AND FINANCIAL REPORTING SPECIALIST İstanbul(Asya) DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
BUDGET AND FINANCIAL REPORTING SPECIALISTDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
Bachelor degree from a reputable university in Business Administration / Economics or  relevant departmentAt least 4 years experienced in budget and financial reporting; experience in production companies is a plusProven understanding of manufacturing operations Having good command of MS Excel, Excellent use of ERP systems, Structured and focused personality Good team working skills with the willingness to accomplish tasks in harmony with the other team members,Able to work in intense work pressure and flexible working hours, A high potential with proven analytical aptitude, critical thinking and strong perceptive skillsGood communication skills in English both written and spoken, No travel restrictions, No military obligation for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI Adana, Denizli... DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANIDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
Tercihen Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı konusunda A veya B Tipi sertifikası olan,  İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, Risk Analizi gibi konularda mevzuat, saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip olan,Sahada ve üretim alanlarında aktif olarak denetim ve gözlem yapabilen, Microsoft Office programlarına hakim, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, İletişim ve insan ilişkileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme yeteneğine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
SATIŞ TEMSİLCİSİDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
Üniversite mezunu, Satış ve pazarlama teknikleri konularında bilgili, En az 1 yıllık satış pazarlama konusunda bilgi ve deneyime sahip, Tercihen yabancı dil bilgisine sahip, Hedef odaklı olan ve başarıyı benimseyen, Eğitime ve öğrenime açık, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, genç, dinamik ve proaktif, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu Yakasın' da ikamet eden/edebilecek olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOFTWARE DEVELOPER SPECIALIST İstanbul(Asya) DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
SOFTWARE DEVELOPER SPECIALISTDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
Bachelor degree BSc. or MSc. in Computer Science/Engineering or similar area More than 3 years of experience in software development Minimum 2 years development experience in full-life cycle software projects Excellent programming skills Experience in MFG/PRO or desire to learn Preferably experience in ERP systems Excellent written and verbal communication skills in English Willing to and able to take on complex projects independently Ability to work with international teams, self-managed, good communication skillsAbility to handle multiple tasks and responsibilities No military obligation for male candidates No restriction for travelling Resident or may resident in İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SOFTWARE DEVELOPER ASSISTANT SPECIALIST İstanbul(Avr.), ... DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
SOFTWARE DEVELOPER ASSISTANT SPECIALISTDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
Bachelor Degree BSc. in Computer Science/Engineering or similar area 0 – 3 years of experience in software development Strong understanding of software development and product life cycle Experience in MFG/PRO or desire to learn Preferably experience in ERP systems Good written and verbal communication skills in English Learn new skills quickly with minimal guidance Passionate for developing a simple, clean and attractive code Open minded and highly collaborative No military obligation for male candidates Able/willing to work flexible hours No restriction for travelling Resident or may resident in İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROCESS ENGINEER Tekirdağ DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
PROCESS ENGINEERDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
Bachelor's Degree in  Engineering department,Fluency in EnglishAdvanced MS Office skillsMin. 2 years experience in an industrial environmentGood knowledge of problem solving toolsBeing open to creative and innovative approaches, willingness to learn new knowledge and skillsMust be a self-starter with strong verbal and written communication skillsDisciplined way of working with a high ability to concentrate on both processes & resultsSkilled in critical thinking and problem solving, ,decision-making.Work in a team environment collaborativelyNo travel restrictions,No military obligation for male candidates,Preferably, resident in Çorlu
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK BAKIM ONARIM USTASI Eskişehir DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
ELEKTRİK BAKIM ONARIM USTASIDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
Tercihen Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik bölümünden mezun,PLC ve Endüstriyel elektronik uygulamaları konusunda en az 2 yıl deneyimli,Otomasyon sistemleri konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan,Minimum 2 yıl fabrika deneyimi olan,Takım çalışmasına yatkın,Analitik düşünce yapısına sahip,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Eskişehir ‘de ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELECTRICAL ENGINEER Kütahya, Tekirdağ DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
ELECTRICAL ENGINEERDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
University Bachelor’s degree in Electrical Engineering, Electrical and Electronics Engineering or any other related discipline,Min. 3 years’ work experience at an industrial facility, Good communication skills in English both written and spoken, Experience in blue collar management, Knowledge about DCS, PLC (Siemens), (QCS knowledge is preferred.), Knowledge about energy system, Knowledge about Energy Production Plants, Preferably have an authorization certificate of high voltage, Knowledge of motor, drive, control of  frequency, Preferably knowledge of E-PLAN, Having excellent command of MS Office, Ability to discover and implement innovative approaches, Strongly creative with an analytical mind, able to use initiative, Good team working skills with the willingness to accomplish tasks in harmony with the other team members,Have ability to coordinate, Knowledge of managing the process, No travel restrictions, No military obligation for male candidates, Tarriance in Çorlu in project period for our new plant that will be establish in Kütahya, preferably resident in Çorlu after the establishing of the plant
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELECTRICAL AND AUTOMATION ENGINEER Kütahya, Tekirdağ DUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
ELECTRICAL AND AUTOMATION ENGINEERDUNAPACK DENTAŞ PACKAGING
University Bachelor’s degree in Electrical Engineering, Electrical and Electronics Engineering or any other related disciplineGood communication skills in English both written and spoken, Min 2 years automation experience, preferably also electrical experience, Knowledge of motor, drive, control of  frequency, Ability to read and interpret drawing/schematics for electrical/hydraulic/pneumatic circuits.Knowledge about DCS, PLC (Siemens), (QCS knowledge is preferred.) Experience on Siemens Simatic  S7300/400 PLC HW and SW, Industrial Communication (Profibus/Profinet/OPC) and Simatic HMI/WinCC/TIA Portal SCADA ProgrammingKnowledge about energy system,  Knowledge about Energy Production Plants, Preferably have an authorization certificate of high voltage, Preferably knowledge of E-PLAN, Able to read isometric drawing, Having excellent command of MS Office, Strongly creative with an analytical mind, able to use initiative, Good team working skills with the willingness to accomplish tasks in harmony with the other team members,Have ability to coordinate Knowledge of managing the process No travel restrictions, No military obligation for male candidates, Ability to discover and implement innovative approaches, Able to work in intense work pressure and flexible working hours, Tarriance in Çorlu in project period for our new plant that will be establish in Kütahya, preferably resident in Çorlu after the establishing of the plant
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı