EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1973


EAE Şirketler Grubu; elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurmuş olduğu EAE Elektrik ile Güngören’ de bulunan fabrikasında başlamıştır. Artan üretim kapasitesi sonucu imalatını, 1995 yılında İkitelli’de ki modern fabrikasına taşımıştır. 2007 yılında ise, Esenyurt’da kurmuş olduğu fabrikalarını faaliyete geçirerek, üretim alanını arttırmıştır.

EAE Grup içinde yer alan tüm şirketler %100 yerli sermayeyle kurulmuş olup, ürünlerin gelişimi şirketlerin bünyesinde yer alan AR-GE departmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Her biri alanında uzman kadrosuyla, gücüne güç katan EAE Grup; 2200 kişiye istihdam sağlayan, Türkiye elektrik ürünleri piyasasının önde gelen kuruluşları arasındadır.

EAE Grup, üretim faaliyetlerini ISO 9001 sistem kalite standardı ve ISO 14001 çevre standardına uygun şekilde sürdürmektedir. Üretmiş olduğu elektrik ürünlerinin dünya standartlarına uygunluğu, KEMA ve CESI laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda belgelenmiştir.

Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen EAE Şirketler Grubu, 1983 yılında EAE Aydınlatma, 1996 yılında EAE Makine A.Ş., 2004'de EAE Elektroteknik ve 2009'da EAE Teknoloji şirketini bünyesine dahil ederek, üretimini ve faaliyet gösterdiği alanları giderek genişletmiştir.

Satış ağı her geçen sene daha geniş bölgelere yayılan EAE Şirketler Grubu; 2007 yılında İtalya Milano'da ürünlerinin satış ve pazarlaması için EAE İtalya'yı faaliyete geçirmiştir.

2013 yılında Moskova'da kurmuş olduğu fabrikasıyla EAE Rusya'yı da grup bünyesine dahil etmiştir.

Grubun yurtiçinde İstanbul, Ankara, Konya, İzmir, Bursa ve Gaziantep'de yurtdışında ise Rusya, Dubai, BAE(Birleşik Arap Emirlikleri), Abu Dabi, Bangalore, Mumbai, Yeni Delhi, Hindistan, Cidde, Riyad, Suudi Arabistan gibi birçok ülkede şube ve temsilcilikleri bulunmaktadır. 

EAE Grup'un İngiltere'den Taiwan'a, 65 ülkede distribütörü ve yetkili satıcısı bulunmaktadır. Bugün EAE Grup; yıllara dayanan deneyimi ve müşteri odaklı hizmet politikasıyla, Esenyurt' ta 4, İkitelli' de 1 Gebze’de 1 ve Rusya' da 1 adet olmak üzere, toplamda 7 fabrikasında yürüttüğü üretimleriyle; dünyanın önde gelen elektrik ürünleri imalatçıları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneEAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ISO 17025 Sorumlusu İstanbul(Avr.) EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
ISO 17025 SorumlusuEAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
EAE Şirketler Grubu’nun ilk şirketi olan EAE Elektrik A.Ş, 1973 yılında kurulmuştur.EAE Elektrik A.Ş’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri,·         Aydınlatma Busbar Sistemleri,·         Kablo Kanal Sistemleri,·         Döşeme Altı Kanal Sistemleri,·         Trolley Busbar Sistemleri’dir.EAE Elektrik A.Ş. üretimlerini, Esenyurt, Gebze, İkitelli ve Rusya lokasyonlarında bulunan 6 adet fabrikasında sürdürmektedir. Esenyurt Genel Müdürlük ofisinde, "ISO 17025 Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer görevde en az 1 yıl deneyimli, Tercihen ISO 17025 eğitimlerini daha önce almış, Tercihen ölçüm belirsizliği konusunda bilgili, MS Office uygulamalarına hakim, İleri seviyede İngilizce bilen, İletişim becerileri gelişmiş, Planlı ve Sonuş Odaklı, B sınıf ehliyet sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi - (Gebze) Kocaeli EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
Üretim Planlama Mühendisi - (Gebze)EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
EAE Şirketler Grubu’nun ilk şirketi olan EAE Elektrik A.Ş, 1973 yılında kurulmuştur.EAE Elektrik A.Ş’nin faaliyet gösterdiği alanlar:Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, Aydınlatma Busbar Sistemleri, Kablo Kanal Sistemleri, Döşeme Altı Kanal Sistemleri, Trolley Busbar Sistemleri’dir. EAE Elektrik A.Ş. üretimlerini, Esenyurt, Gebze, İkitelli ve Rusya lokasyonlarında bulunan 6 adet fabrikasında sürdürmektedir. Dilovası Fabrika lokasyonunda,"Üretim Planlama Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin “Endüstri Mühendisliği” bölümlerinden mezun, Takım çalışmasına uyumlu, Analitik düşünebilen, planlı ve sonuç odaklı, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP bilgisine sahip, Tercihen İngilzice bilgisine sahip, Askerlik ile ilişiği olmayan, Gebze ve civarında ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje ve Satış Lideri İstanbul(Avr.) EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
Proje ve Satış LideriEAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
EAE Şirketler Grubu’nun ilk şirketi olan EAE Elektrik A.Ş, 1973 yılında kurulmuştur.EAE Elektrik A.Ş’nin faaliyet gösterdiği alanlar:Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, Aydınlatma Busbar Sistemleri, Kablo Kanal Sistemleri, Döşeme Altı Kanal Sistemleri, Trolley Busbar Sistemleri’dir. EAE Elektrik A.Ş. üretimlerini, Esenyurt, Gebze, İkitelli ve Rusya lokasyonlarında bulunan 6 adet fabrikasında sürdürmektedir. Kıraç merkez ofisimizde Kablo Kanalı Satış Departmanı'na bağlı, "Proje ve Satış Lideri" olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Ön lisans/Lisans mezun, Yurtdışı satış konusunda 1-2 yıl deneyimli, Tercihen metal sektöründe satış tecrübesi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP bilen, İleri seviyede İngilizce bilen, İletişim, Müşteri Yönetimi ve Satış becerileri gelişmiş, Planlı ve Sonuç Odaklı, B sınıf ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje ve Satış Lideri İstanbul(Avr.) EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
Proje ve Satış LideriEAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
EAE Şirketler Grubu’nun ilk şirketi olan EAE Elektrik A.Ş, 1973 yılında kurulmuştur.EAE Elektrik A.Ş’nin faaliyet gösterdiği alanlar:Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, Aydınlatma Busbar Sistemleri, Kablo Kanal Sistemleri, Döşeme Altı Kanal Sistemleri, Trolley Busbar Sistemleri’dir. EAE Elektrik A.Ş. üretimlerini, Esenyurt, Gebze, İkitelli ve Rusya lokasyonlarında bulunan 6 adet fabrikasında sürdürmektedir. Kıraç merkez ofisimizde Kablo Kanalı Satış Departmanı'na bağlı, "Proje ve Satış Lideri" olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Ön lisans/Lisans mezun, Solar enerji sektörü satış konusunda 1-2 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP bilen, İleri seviyede İngilizce bilen, İletişim, Müşteri Yönetimi ve Satış becerileri gelişmiş, Planlı ve Sonuç Odaklı, B sınıf ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Key User Kocaeli EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
SAP Key UserEAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Şirketimizin Dilovası yerleşkesinde yer alacak Planlama Departma'nında "SAP-Key User" olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Mühendislik (Endüstri, Bilgisayar, Elektrik Mühendisliği) bölümlerinden mezun,SAP modüllerinden (MM, PP, SD) en az ikisin de 2 yıl deneyime sahip,Tercihen Anahtar Kullanıcı (Keyuser) olarak görev almış,Planlama, karar alma ve problem çözme becerisine sahip,Ekip Çalışmasına yatkın, İletişim becerileri yüksek, Sorumluluk sahibi, araştırmacı, analitik düşünebilen, sonuç odaklı.İstanbul Anadolu yakası veya Gebze/Kocaeli bölgesinde ikamet eden.Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu Ankara, Bursa EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
Satış SorumlusuEAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Ankara ve Bursa Bölge Müdürlüğümüz ’de "Satış Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere ;·         Üniversitelerin mühendislik (tercihen Elektrik veya Elektrik-Elektronik) bölümlerinden mezun,·         Tercihen aydınlatma sektöründe tecrübeli,·         MS Office programlarına hakim,·         SAP ve CRM programlarını kullanabilen,·         Başarma azmi olan,·         Sorumluluk ve inisiyatif sahibi,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         İkna kabiliyeti yüksek olan,·         Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,·         Müşteri odaklı çalışabilecek,·         B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,·         Askerlikle ilişkisi olmayan (erkek adaylar için),·         Seyahat engeli bulunmayan,Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Research Engineer İstanbul(Avr.) EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
Research EngineerEAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
We are currently looking for a Technical Research Engineer who is looking to take on a challenging but rewarding role, within a market leading company.  Bachelor’s degree in a related departments (Electrical and Electronics Engineering, Mechanical Engineering)  from a reputable university.Intermediate to Advanced experience with Microsoft Suite Applications Fluent English is essential, Good command in other language would be an advantage, Analytical and open minded, creative, team worker, good communication skills,Ability to meet deadlines and work for different projects at the same time,  A highly motivated, energetic and positive disposition No military obligation for the male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Marketing und Vertriebsleiter İstanbul(Avr.) EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
Marketing und VertriebsleiterEAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
Die EAE sucht einen neuen Mitarbeiter für die offene Position ‘’Marketing und Vertriebsleiter’’.Allgemeine Voraussetzungen- Uni Abschluss als Elektrik Ingenieur,- Fortgeschrittene Kenntnisse in Deutsch (Englisch als 2. Fremdsprache bevorzugt),- Vorher in Deutschland gelebt, bekannt mit der deutschen Kultur,- Erfahrung in der Elektrobranche (Im Besitz eines Portfolios von Elektrik Projekt Büros und Elektrik Installateuren),- Fortgeschrittene Anwendung von MS-Office Programm,- Führungseigenschaften, gute Umgangsformen, Teamfähigkeit,- Kundenorientiertes Arbeiten,- Keine Reisebehinderung,- Anpassung an flexible Arbeitszeiten,- Bei männlichen Bewerbern abgeschlossene Wehrplicht,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje ve Satış Lideri - (Ankara) Ankara EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
Proje ve Satış Lideri - (Ankara)EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
EAE Şirketler Grubu’nun ilk şirketi olan EAE Elektrik A.Ş, 1973 yılında kurulmuştur.EAE Elektrik A.Ş’nin faaliyet gösterdiği alanlar:Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, Aydınlatma Busbar Sistemleri, Kablo Kanal Sistemleri, Döşeme Altı Kanal Sistemleri, Trolley Busbar Sistemleri’dir. EAE Elektrik A.Ş. üretimlerini, Esenyurt, Gebze, İkitelli ve Rusya lokasyonlarında bulunan 6 adet fabrikasında sürdürmektedir. Ankara Bölge Ofisi için, "Proje ve Satış Lideri" olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin Elektrik Öğretmenliği veya Elektrik MYO bölümlerinden mezun, Benzer görevde en az 1-3 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad programına hakim, Tercihen İngilizce bilen, İletişim, Müşteri Yönetimi ve Satış becerileri gelişmiş, B sınıf ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Planlı ve Sonuç Odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) EAE Elektronik San ve Tic A.Ş
Bakım MühendisiEAE Elektronik San ve Tic A.Ş
EAE Şirketlerler Grubu'na bağlı EAE Elektroteknik A.Ş.'de, İkitelli lokasyonunda görevlendirilmek üzere "Bakım Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu - (İzmir) İzmir EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
Satış Sorumlusu - (İzmir)EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Şirketimizin İzmir Bölge Müdürlüğü'nde "Satış Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin mühendislik (tercihen Elektrik veya Elektrik-Elektronik) bölümlerinden mezun,Tercihen aydınlatma sektöründe tecrübeli, MS Office programlarına hakim, SAP ve CRM programlarını kullanabilen, Başarma azmi olan, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, İkna kabiliyeti yüksek olan, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Müşteri odaklı olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Seyahat engeli bulunmayan, Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Uzmanı - (Maltepe) İstanbul(Asya) EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
Proje Uzmanı - (Maltepe)EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
EAE Şirketler Grubu’nun ilk şirketi olan EAE Elektrik A.Ş, 1973 yılında kurulmuştur.EAE Elektrik A.Ş’nin faaliyet gösterdiği alanlar:Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri, Aydınlatma Busbar Sistemleri, Kablo Kanal Sistemleri, Döşeme Altı Kanal Sistemleri, Trolley Busbar Sistemleri’dir. EAE Elektrik A.Ş. üretimlerini, Esenyurt, Gebze, İkitelli ve Rusya lokasyonlarında bulunan 6 adet fabrikasında sürdürmektedir. Maltepe Ofis için, "Busbar Proje Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin Elektrik Öğretmenliği veya Elektrik MYO bölümlerinden mezun, Elektrik projelerinde en az 1-2 yıl deneyimli, MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim, İletişim, Müşteri Yönetimi ve Satış Becerileri gelişmiş, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün ve Metod Mühendisi İstanbul(Avr.) EAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
Ürün ve Metod MühendisiEAE Elektrik Asansör Endüstri İnşaat San.ve Tic.
EAE Şirketler Grubu’nun ilk şirketi olan EAE Elektrik A.Ş, 1973 yılında kurulmuştur.EAE Elektrik A.Ş’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri,·         Aydınlatma Busbar Sistemleri,·         Kablo Kanal Sistemleri,·         Döşeme Altı Kanal Sistemleri,·         Trolley Busbar Sistemleri’dir.EAE Elektrik A.Ş. üretimlerini, Esenyurt, Gebze, İkitelli ve Rusya lokasyonlarında bulunan 6 adet fabrikasında sürdürmektedir. Esenyurt Merkez Ofisi için, "Ürün ve Metod Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşı aramaktayız.  ·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,  ·         Tercihen 1-3 yıl deneyimli,  ·         Tercihen üretim süreçlerine hakim,  ·         İnventor yada Solidworks kullamına hakim,  ·         İyi seviyede İngilizce bilen,  ·         B sınıf ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,  ·         Beylikdüzü ve çevresinde ikamet eden,  ·         Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sertifikasyon Mühendisi Kocaeli EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
Sertifikasyon MühendisiEAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Şirketimizin Dilovası yerleşkesinde yer alacak ARGE Merkezi’ne bağlı "Sertifikasyon Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik / Elektrik – Elektronik / Fizik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen aydınlatma ve sertifikasyon konularında minimum 2 yıl tecrübeli, Tercihen standart okuma ve TRF hazırlama konusunda tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İyi derecede MS Office programları kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Başarma azmi olan, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, Organizasyon, takip ve raporlama yapabilen, İletişim yetkinliği yüksek, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek, Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dokümantasyon Sorumlusu Kocaeli EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
Dokümantasyon SorumlusuEAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Şirketimizin Dilovası yerleşkesinde yer alacak ARGE Merkezi’ne bağlı "Dokümantasyon Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin lisans veya MYO bölümlerinden mezun, Tercihen dökümantasyon yönetimi konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, İyi derecede MS Office programları kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Başarma azmi olan, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, İletişim yetkinliği yüksek, Organizasyon, takip ve raporlama yapabilen, Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek, Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Merkezi Koordinasyon Sorumlusu Kocaeli EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
Ar-Ge Merkezi Koordinasyon SorumlusuEAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Şirketimizin Dilovası yerleşkesinde yer alacak ARGE Merkezi’ne bağlı "Ar-Ge Merkezi Koordinasyon Sorumlusu" olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Lisans derecelerinden mezun, En az 2 yıl proje yönetimi çalışmalarına katılan, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İyi düzeyde MS Office programları kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Başarma azmi olan, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, İletişim yetkinliği yüksek, Organizasyon, takip ve raporlama yapabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek, Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Kocaeli EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
Elektrik Elektronik MühendisiEAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Şirketimizin Dilovası yerleşkesinde yer alacak ARGE Merkezi’ne bağlı "Elektrik-Elektronik Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Elektrik / Elektrik – Elektronik / Elektronik Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen aydınlatma elektroniği konularında minimum 2 sene tecrübeli, PCB tasarımı yapabilen, tercihen Diptrace kullanabilen, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İyi düzeyde MS Office programları kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Başarma azmi olan, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, Organizasyon, takip ve raporlama yapabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen , Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstriyel Tasarımcı Kocaeli EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
Endüstriyel TasarımcıEAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Şirketimizin Dilovası yerleşkesinde yer alacak ARGE Merkezi’ne bağlı "Endüstriyel Tasarımcı" olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Tercihen aydınlatma armatürleri konusunda minimum 2 sene tecrübeli, İleri seviyede 3 Boyutlu tasarım ve grafik program (Solidworks, 3d max vb) bilgisiİyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İyi düzeyde MS Office programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Başarma azmi olan, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, İletişim yetkinliği yüksek, Organizasyon, takip ve raporlama yapabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek, Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam Kocaeli EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
Teknik RessamEAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Şirketimizin Dilovası yerleşkesinde yer alacak ARGE Merkezi’ne bağlı "Teknik Ressam" olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitlerin  Meslek Yüksek Okullarının Makine Teknik Ressamlığı  ile ilgili bölümlerinden mezunAlanında en az 2 yıl deneyim sahibi, 3 boyutlu çizim programlarını (tercihen Solidworks) kullanabilen, Autocad programını aktif olarak kullanabilen, Geometrik ölçü ve toleranslara ait teknik standartlara hâkim, İyi derecede MS Office programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Başarma azmi olan, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Metalurji ve Malzeme Mühendisi Kocaeli EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
Metalurji ve Malzeme MühendisiEAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Şirketimizin Dilovası yerleşkesinde yer alacak ARGE Merkezi’ne bağlı "Metalurji ve Malzeme Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun (tercihen yüksek lisans veya doktora yapmış / yapmakta olan),Tercihen alanında  minimum 3 sene tecrübeli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İyi düzeyde MS Office programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Başarma azmi olan, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, İletişim yetkinliği yüksek, Organizasyon, takip ve raporlama yapabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek, Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Kocaeli EAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
Makine MühendisiEAE Elektrik Aydınlatma Endüstri San.ve Tic. A.Ş
EAE Aydınlatma AŞ’nin faaliyet gösterdiği alanlar:·         Sanayii Aydınlatma Armatürleri,·         Lojistik Aydınlatma Sistemleri,·         Cadde, Sokak ve Çevre Aydınlatma Armatürleri,·         AVM, Ofis, Mağaza, Hastane, Okul Aydınlatma Armatürleri,·         Otopark Aydınlatma Sistemleri’dir.Şirketimizin Dilovası yerleşkesinde yer alacak ARGE Merkezi’ne bağlı "Makina Mühendisi" olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, 3 boyutlu çizim programlarını (tercihen Solidworks) kullanabilen, Aydınlatma armatürleri, mekanik konstrüksiyon, kalıp ve termal analiz konularında ea az 3 yıl tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İyi düzeyde MS Office programları kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Başarma azmi olan, Sorumluluk ve inisiyatif sahibi, İletişim etkinliği yüksek, Organizasyon, takip ve raporlama yapabilen, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek Aday arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı