Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 48 kuruluşu, 12.750'nin üzerinde çalışanı ve 2016 sonu itibariyle 9,6 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 92
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
FİNANSMAN UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
FİNANSMAN UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Tüm finansal operasyonlar, banka işlemleri ve nakit akışı konularında 3-4 yıl deneyimli,Finansal raporlama konularında deneyimli, Alanıyla ilgili yasal mevzuatlara hâkim, İletişim becerisi gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, dikkatli, zamanı iyi yönetebilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya İzmit'te ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası, Gebze veya İzmit'te ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANKARAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji/Malzeme/Makine Mühendisliği veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,Tercihen satış alanında 1-2 yıllık deneyimli, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan,Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
MUHASEBE SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye bölümlerinden mezun, Şirketlerin genel muhasebe birimlerinde 2-3 yıl deneyimli, Genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve vergi bildirimlerinin hazırlanması konularında deneyimli,Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını ve tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli’nde ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANTALYA Antalya ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANTALYAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Antalya'da Home-Office çalışabilecek, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAKİNE ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
MAKİNE ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Elektrik , Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
•            Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun,•            Ürün yönetimi konusunda minimum 2 sene tecrübeli,•            Çok iyi derecede İngilizce bilen,•            MS Office uygulamalarına hakim,•            Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan,•            Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,•            İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUDGET AND REPORTING SPECIALIST Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
BUDGET AND REPORTING SPECIALISTECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
University degree (Business Administration, Economics, Industrial Engineering or related fields) from a reputable university,2 - 3 years of experience in auditing, financial reporting and/or planning, Excellent command of both written and spoken English, Advanced level of knowledge on MS office programs and reporting tools, Experience with IFRS and SAP systems, Analytical thinking, problem solving, planning, organization and team work skills,No military obligation for male candidates, Living/willing to live in Istanbul Anatolian Side or Gebze.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ (SİPARİŞ YÖNETİMİ) SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ (SİPARİŞ YÖNETİMİ) SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen SAP sistemi kullanımı konusunda deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
İŞ GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Metalurji,Makine veya Kaynak Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen yurt içi-yurt dışı satış, yeni pazarlar yaratma, pazar analizleri alanlarında sektörel deneyime sahip,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Müşteri odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Analitikleri Uzmanı/Sorumlu Uzmanı İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
İş Analitikleri Uzmanı/Sorumlu UzmanıEczacıbaşı Bilişim
Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimini tercihen üniversitelerin Bilgisayar/Endüstri Mühendisliği/MIS  bölümlerinde tamamlamış,MicroStrategy, Qlikview, BusinessObjects, Tableau  araçlarından en az birinde uzmanlaşmış olmak,İş Analitikleri metodolijisine ve bakış açısına sahip olunması, Veri tabanı modelleme konusuna hakim, PL-SQL, T-SQL, ETL dillerinde tecrübe sahibi, İstatistik, Veri Modelleme, Büyük Veri, Yapay Zeka vb. konularda tecrübeli ve/veya gelişim göstermeye istekli,İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına uyumlu, Analitik düşünmeyi ve araştırmayı seven, Çözüm ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YRD.- RUSYA VE HİNDİSTAN İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YRD.- RUSYA VE HİNDİSTANECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İlgili alanda staj deneyimleri olan, Çok iyi derece İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Askerliğini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAMUR VE MASSE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÇAMUR VE MASSE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Seramik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kimya ve malzeme bilgisine sahip, Tercihen seramik sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisi olan, İletişim becerileri yüksek, Seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSU - SATIN ALMA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSU - SATIN ALMAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az önlisans mezunu, Tercihen perakende mutfak ürünleri iş alanında 3-4 yıl deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ SATIN ALMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İktisat, İşletme bölümlerinden lisans mezunu,Benzer bir pozisyonda 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini tamamlamış olan (erkek adaylar).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AR&GE UZMAN MÜHENDİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
AR&GE UZMAN MÜHENDİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin yüksek lisans programlarının Malzeme Bilimi Mühendisliği veya eşdeğer bölümlerinden mezun, (tercihen ilgili bölümde doktora mezunu)İlgili alanda en az 5 yıllık tecrübeye sahip, Tercihen cam ve seramik malzemeler konusunda deneyimli, Tercihen fonksiyonel kaplamalar (hidrofobik antibakteriyel, fotokatalik vb.) konusunda deneyimli,İngilizceyi aktif olarak sözlü ve yazılı kullanabilen, Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Eskişehir veya Bozüyük’te ikamet edebilecek, bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen müşteri hizmetleri, kalite ya da ürün yönetimi konusunda 2-3 yıl deneyimli,Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araba kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış bir ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı VitrA Karo şirketimizde çalışmak üzere, Üniversitelerin Mühendislik, İktisat ve İşletme bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen MS Office ve SAP programlarına hakim, Yüksek problem çözme ve iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu VitrA Karo fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen ve aktif olarak kullanan, Tercihen Almanca bilen, Tercihen ilgili alanda 2 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık, iş takibi güçlü, İletişim becerileri güçlü, özgüveni yüksek, Problem çözme becerisine sahip, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yurtiçi veya yurtdışı seyahat engeli bulunmayan. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış bir ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİKÇİ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİKÇİ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Vitra Seramik Sağlık Gereçleri fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun,Satın alma alanında en az 7 yıllık tecrübeye sahip, İngilizceyi aktif biçimde sözlü ve yazılı olarak kullanabilen, İleri düzeyde analiz yapma yetkinliği ve raporlama becerisine sahip, Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Eskişehir veya Bozüyük’te ikamet edebilecek, bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEŞHİR TANITIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEŞHİR TANITIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun, İlgili alanda en az 3 yıl deneyim sahibi olan, MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - PERAKENDE ÜRÜN YÖNETİMİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - PERAKENDE ÜRÜN YÖNETİMİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde lisans mezunu, Mutfak ürünleri iş alanında 2-3 yıl ürün ve kategori yönetimi iş tecrübesine sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eskişehir'de görev yapmak üzere (Bozüyük fabrikamızda); Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi veya üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun,Seçme & yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetimi süreçleri başta olmak üzere özellikle üretim kuruluşlarının insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 7 yıllık deneyime sahip,İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli, sonuç odaklı, proaktif,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İK bilgi sistemleri uygulamalarında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZARLAMA YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik ve Tasarım bölümlerinden lisans mezunu, İlgili alanda 6-7 yıl iş tecrübesine sahip, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - DAĞITIM KANALI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - DAĞITIM KANALIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Orman Endüstri Mühendisliği lisans bölümlerinden mezun,Satış konusunda en az 2-3 yıl deneyimli, Tercihen Autocad kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ YÖNETİCİSİ - DAĞITIM KANALI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ YÖNETİCİSİ - DAĞITIM KANALIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık Orman Endüstri Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,Mutfak mobilyası satışı konusunda en az 7-8 yıl deneyimi bulunan, Ekip yönetiminde deneyimli, Çizim programlarını kullanabilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Benzer bir rolde 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin önlisans ve lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE HİZMETLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE HİZMETLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun, İlgili alanda 2-3 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen,   MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lisans bölümlerinden; tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun,İleri seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, İlgili alanda en az 3 yıllık tecrübeye sahip, Tercihen SAP Co modülünü iyi seviyede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sunum yapma becerisi yüksek, MS Office programlarına hâkim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR&GE LABORATUVAR SORUMLUSU Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
AR&GE LABORATUVAR SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Ar&Ge bölümünde çalışacakKimya bölümü yüksek lisans derecesine sahip, Tercihen Kimya bölümü doktora derecesine sahip ya da doktora eğitiminde tez aşamasında olan,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Tercihen Makine Mühendisliği mezunu olmak,•Tercihen en az 2 yıl deneyimli,•Bilgisayar Destekli Mühendislik Programlarına hakim olmak,•Problem çözme ve analiz yeteneğine sahip olmak•Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR ARAŞTIRMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR ARAŞTIRMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonometri, İstatistik veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Pazar araştırma alanında (tercihen FMCG, Telekom, beyaz eşya sektöründe) en az 1-1.5 yıl çalışmış veya uzun dönemli staj yapmış,Kalitatif ve kantitatif pazar araştırma metodolojilerine hakim, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ürün Geliştirme MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen CAD-CAM-CAE programları hakkında bilgi sahibi olan, Tercihen Siemens NX kullanabilen, Planlama, analiz etme ve organizasyon becerileri olan, Müşteri odaklı ve etkili iletişim becerilerine sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ - MODEL KALIPÇI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ - MODEL KALIPÇIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lise ve Ön lisans programlarının Seramik Bölümünden mezun olan, Tercihen seramik sektöründe tecrübeli, Tercihen Cad programı olarak Siemens NX hakkında bilgi sahibi, Müşteri odaklı çalışabilen, Zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarına hâkim, Yüksek problem çözme ve planlama becerisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MONTAJ VE PAKETLEME UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MONTAJ VE PAKETLEME UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen SAP WM bilen, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Tercihen askerliğini tamamlamış bir ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İÇ SATIN ALMA YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İÇ SATIN ALMA YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Vitra Seramik Sağlık Gereçleri fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun,Satın alma alanında en az 7 yıllık tecrübeye sahip, İngilizceyi aktif olarak sözlü ve yazılı kullanabilen, Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, Seyahat engeli olmayan ve aktif olarak araç kullanabilen, Eskişehir veya Bozüyük’te ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ORGANİZASYON GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ORGANİZASYON GELİŞTİRME YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen mühendislik / sosyal bilimler bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları uygulamaları ve/veya organizasyon geliştirme konusunda en az 6 yıl deneyimli ve/veya ilgili alanlarda yüksek lisans yapmış,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MARKA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MARKA YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Tercihen pazarlama ya da işletme alanında yüksek lisans derecesine sahip  Hızlı tüketim sektöründe en az 2 yıl deneyimli  Çok iyi derecede İngilizce bilen  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
SATIN ALMA SORUMLU UZMANIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Mühendislik ya da İdari Bilimler fakültelerinden en az lisans derecesinde mezun olmakTercihen 5-6 yıl satın alma süreçlerinde deneyim sahibi olmak İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA SORUMLU UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden; tercihen Kimya veya Metalurji/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Satın alma alanında en az 4 yıl deneyimli, İyi derece sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, bir ekip arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Ticari Pazarlama UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen İşletme, Endüstri veya İşletme Mühendisliği alanlarında tamamlamışHızlı tüketim sektöründe kanal geliştirme veya ticari pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimliÇok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan Seyahate engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - MERSİN YERLEŞİK Mersin Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - MERSİN YERLEŞİKEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu. İlaç sektöründe Göğüs Hastalıkları ve/veya Gastroenteroloji ve/veya Üroloji alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Seyahat engeli bulunmayan. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU - İSTANBULEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu. İlaç sektöründe Göğüs hastalıkları, Ortopedi ve Fizik tedavi alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Seyahat engeli bulunmayan. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ÜCRET VE YAN HAKLAR) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI (ÜCRET VE YAN HAKLAR)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren tercihen İktisadi İdari Bilimler/ Fen Bilimleri/ Mühendislik bölümlerinden mezun olmakPersonel, bordro ve özlük işlemleri konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi olmakÇok iyi düzeyde İngilizce bilmek MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilmek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ- TEKNİK İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİ- TEKNİKECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen ürün yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Analitik düşünme becerisine sahip, İletişim ve sunum becerileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Satış, pazarlama, servis otomasyon projelerinde çalışmış, SAP SD modülünde deneyim sahibi, Minimum 4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış olan(erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - OPERASYON İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - OPERASYONECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Tedarik Zinciri projelerinde çalışmış, SAP Lojistik modüllerinde bilgili, Minimum 2 yıl deneyimli, Seyahat engeli olmayan, İyi derecede İngilizce bilen ve tercihen Almanca bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - DİJİTAL İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - DİJİTALECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Dijital, mobil ve web uygulama geliştirme tecrübesi olan,   Net veya muadil platformlarda mobil ya da web uygulaması geliştirmiş, HTML5, CSS3, XML, SOA, SQL, JQuery, JSON konularında bilgisi olan,Minimum 4 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI-FİNANS İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI-FİNANSECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin İşletme, Matematik, Endüstri ve Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olmak,• SAP FI / SAP CO modüllerinde en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,• SAP ERP alanıda genel iş süreçlerine hakim olmak,• İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip olmak,• Tercihen ikinci dil olarak Almanca ve/veya Rusça bilgisine sahip olmak,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - OPERASYON Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI - OPERASYONECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri, Makine, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden lisans mezunu,Tedarik Zinciri ve Üretim Otomasyon projelerinde çalışmış, Üretim, Tedarik Zinciri, Bakım, Kalite ve Ana veri süreçlerine hâkim, Tercihen SAP Üretim ve Lojistik modüllerinde deneyim sahibi, Minimum 4 yıl tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜRETİM OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Meslek veya Yüksek Okul mezunu, 3 vardiyalı çalışan üretim tesislerinde çalışmış veya çalışabilecek, PC, Windows ve MS Office programlarına hakim, Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 8 Ay Belirli Süreli Sözleşmeli, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan ya da en az 1 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BASKI OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
BASKI OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Teknik Lise veya Meslek Lisesi Matbaacılık veya Makine Bölümü mezunuEn az iki yıl çeşitli matbaa konularında üretimde bulunmuşÇok renkli bilgisayar destekli ofset baskı makinesini kullanabilenRenk yapımını (boya karışımı) ve kontrolünü yapabilenOfset veya Serigraf makinesinin periyodik bakımını yapabilenDensitometre vb. renk kontrol cihazlarını kullanabilenUV lamba kurutma sistemine hakimSerigraf kalıp germe, pozlama, yıkama ve kurutma tekniklerini bilenGerektiği durumlarda kalıp tamiri yapabilenErkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan,İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
KALİTE GÜVENCE OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Kalite Sistemleri ve/veya kontrolleri konularında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office Programları'na hakim, Ölçüm Cihazları kullanımı konusunda deneyimli (Kumpas, Mikrometre, Profilprojeksiyon, vb.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ENGELLİ - İDARİ İŞLER MEMURU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ENGELLİ - İDARİ İŞLER MEMURU ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• İdari işler alanında en az 3 yıl deneyimli,• MS Office uygulamalarına hakim,• Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,• Tercihen sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, seyahate engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - ANTALYA Antalya TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - ANTALYATÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimliTercihen iyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ESAN
ÜRETİM PLANLAMA VE KONTROL YÖNETİCİSİESAN
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun En az 5 yıl üretim planlama deneyimi olan Tercihen SAP uygulamalarına hakim Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (ANKARA) Ankara ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
İŞYERİ HEMŞİRESİ (ANKARA)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
·         Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni veya çevre sağlık teknisyeni,·         İşyeri hemşireliği belgesine sahip,·         Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli,·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,·         Aktif araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),·         Tam zamanlı ve gerektiğinde vardiyalıçalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
İŞYERİ HEMŞİRESİ (İSTANBUL)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
·         Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni veya çevre sağlık teknisyeni,·         İşyeri hemşireliği belgesine sahip,·         Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli,·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,·         Aktif araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),·         Tam zamanlı ve gerektiğinde vardiyalı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Tedarik Zinciri alanında 3 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Çok iyi derecede Excel bilen, Erkek adaylar için askerliği tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU İstanbul(Avr.), ... Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSUEczacıbaşı İlaç Pazarlama
En az lise mezunu, Tercihen hızlı tüketim (FMCG) sektörü veya kozmetik/dermokozmetik veya ilaç sektöründe OTC ve FMCG ürünleri alanında deneyimli,Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun ve hızlı iş ortamında çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU (KONYA YERLEŞİK) Konya Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU (KONYA YERLEŞİK)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Konya yerleşik, En az lise mezunu, Tercihen hızlı tüketim sektörü veya kozmetik / dermokozmetik veya ilaç sektöründe OTC & FMCG ürünleri alanında deneyimli, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun ve hızlı iş ortamında çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU (DİYARBAKIR YERLEŞİK) Diyarbakır Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU (DİYARBAKIR YERLEŞİK)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Diyarbakır yerleşik, En az lise mezunu, Tercihen hızlı tüketim sektörü veya kozmetik / dermokozmetik veya ilaç sektöründe OTC & FMCG ürünleri alanında deneyimli, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yoğun ve hızlı iş ortamında çalışmaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Makam ŞoförüECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünler Grubu'nda görevlendirilmek üzere “Yönetici Şoförü” aranmaktadır.Bu görevin iş profili, öncelikli yetkinlikler ve aday olacak kişilerde aranan özellikler aşağıda özetlenmektedir.Kendisine verilen program dahilinde zaman planlamasına uygun şekilde gerekli ulaşım hizmetinin gerçekleştirilmesi,Bu hizmet esnasında koruma ve güvenlik kurallarına riayet edilmesi, Kuruluş dışı yerli ve yabancı misafirleri temsil kuralları çerçevesinde karşılayarak transferlerinin gerçekleştirilmesi,Aracının periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesinin sağlanması,Sürücü ve yolcu güvenliğini sağlamaya yönelik belirlenen kurallara uyulması ve trafik cezası alınmaması,Kişisel hijyen ve temizlik kurallarına uyarak belirlenen standartlar çerçevesinde hizmet verilmesi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE DESTEK SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
MUHASEBE DESTEK SORUMLUSUECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
İlgili bölümlerden en az önlisans düzeyinde mezun olmak Tercihen SAP bilgisine sahip olmak Muhasebe ve mali işler alanında tercihen 2 yıl tecrübeli olmak MS Office programlarını iyi seviyede kullanmak Tercihen İngilizce bilgisine sahip olmak İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üniversite Stajyeri - Satınalma İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite Stajyeri - SatınalmaECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Periyodik sözleşme takibini yapmak, Numune takip ve fiyat mukayesesinin yapmak, Alternatif ürün/tedarikçi arayışına destek olmak, Ofis kırtasiye işleri; dosya düzenleme vb. konulara yardımcı olmak, Sınırlı olarak SAP data girişi yapmak
Stajyer        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSU (ENGELLİ) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSU (ENGELLİ)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin lisans bölümlerinden mezun,Tercihen insan kaynakları alanında bir yıl deneyimli,Dinamik, iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık,MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Yöneticisi İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Gayrimenkul
Teknik Ofis YöneticisiEczacıbaşı Gayrimenkul
·         Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,·         İlgili alanlarda  8-12 yıl tecrübeli,·         Teknik ofis süreçlerine hakim, (maliyet – hakediş kontrol, bütçe hazırlama, planlama, keşif-metraj, kesin hesap vs)·         İnşaat imalat, malzeme, detay ve iş programı konularında tecrübeli,·         Üstyapı inşaat tecrübesi bulunan,·         MS Office, Autocad, MS Project ve Primavera programlarını etkin bir şekilde kullanabilen·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış·         İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (DİYARBAKIR) Diyarbakır ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (DİYARBAKIR)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Hasta Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahipAktif araç kullanabilenSeyahat engeli olmayanHafta içi 08.00-17.30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecekMS Office programlarını iyi derecede kullanabilenİletişim becerileri güçlüTakım çalışmasına yatkın adayların başvurması rica olur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ÇİFTELER) Eskişehir Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ÇİFTELER)Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi bünyesinde Eskişehir Çifteler'deki tesislerde İş Güvenliği Uzmanı olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), adayların başvurmaları rica olunur
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
İnsan Kaynakları Sorumlu UzmanıESAN
Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları ve eğitim alanında en az 5 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) ESAN
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIESAN
Üniversitelerin Endüstri, Makine, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezunBilgi teknolojileri ve SAP projelerinde en az 3 yıl olmak üzere toplamda en az 5 yıl deneyimli Tercihen SAP lojistik modüllerinde (SAP PP) deneyimli Talep ve proje yönetimi konularında en az 3 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Uzman Yardımcısı Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Elektrik Bakım Uzman YardımcısıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen elektrik, elektronik, elektrik-elektronik, elektronik haberleşme mühendisliği bölümlerinde tamamlamışTercihen konusuyla ilgili 2 yıl deneyim sahibi İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP Bakım Modülü konusunda bilgi sahibi Tercihen DCS ve PLC konularında bilgi sahibi olmak Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yalova veya Kocaeli civarında ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL) Bursa, Kocaeli... ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL)ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Projeler Bölümü’nde Hasta Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Tercihen üniversite mezunu, En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip İngilizce bilen, Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Sorumlusu İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Personel SorumlusuTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen işletme, iktisat veya çalışma ekonomisi bölümlerinde tamamlamışPersonel, bordro ve özlük işlemleri konusunda en az iki yıl deneyim sahibiMS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilenErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMANI - TOPLU İŞLER İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ SATIM UZMANI - TOPLU İŞLERECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İktisat, İşletme ve Mühendislik vb. bölümlerden mezun,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Dış ticaret, ihracat, satış konularında deneyime sahip ve müteahhitlerle işbirliği tecrübesi olan,Satış ve pazarlama yönetimi ve uluslararası iş geliştirmeye yönelik kariyer hedefi olan,Yurtdışına seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesi olup, aktif olarak kullanan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMAN YARDIMCISI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMAN YARDIMCISI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen benzer alanda staj deneyimi bulunan İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerliğini görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - ÜRÜN YÖNETİMİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - ÜRÜN YÖNETİMİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme ve Ekonomi bölümlerinde lisans/yüksek lisans son sınıf öğrencisi olmak,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Haftada en az üç gün ve uzun dönem staja gelebilen.
Stajyer        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA MAĞAZA Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - YETKİLİ SATICI KANALI (SAMSUN) Samsun ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - YETKİLİ SATICI KANALI (SAMSUN)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversite mezunu,• Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Tercihen SAP kullanan,• Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,• Samsun'da ikamet eden,• Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Harita Teknikeri Muğla ESAN
Harita TeknikeriESAN
Üniversitelerin harita ve kadastro ön lisans programından mezun Alanında en az 2 yıl deneyimli Total Station, GPS (RTK ve CORS) cihazlarını kullanabilen Tercihen MS Office, Netcad, Eghas ve Autocad programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesi sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Muğla Milas’ta ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ESAN
İŞ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİESAN
Üniversitelerin tercihen maden ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun Alanında en az 5 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HARİTA TEKNİKERİ Muğla ESAN
HARİTA TEKNİKERİESAN
Üniversitelerin harita ve kadastro ön lisans programından mezun Alanında en az 2 yıl deneyimli Total Station, GPS (RTK ve CORS) cihazlarını kullanabilen Tercihen MS Office, Netcad, Eghas ve Autocad programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesi sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Muğla Milas’ta ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL MEMURU Aydın ESAN
PERSONEL MEMURUESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Personel, bordro ve özlük işlemleri konusunda deneyimli MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen Personel mevzuatına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Aydın-Çine Bölgesi’nde ikamet eden ya da edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARAMA UZMANI Muğla ESAN
ARAMA UZMANIESAN
Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen maden arama ve sondaj operasyonlarında en az 3 yıl tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen Micromine veya diğer modelleme programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Muğla Milas ta ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MADEN HAKLARI UZMANI Ankara, İstanbul(Asya) ESAN
MADEN HAKLARI UZMANIESAN
Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen Madencilik Mevzuatı'na hakim Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında veya Ankara’da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İZİN VE İRTİFAK HAKLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ESAN
İZİN VE İRTİFAK HAKLARI UZMAN YARDIMCISIESAN
Üniversitelerin Orman Mühendisliği bölümünden mezun Tercihen Orman Mevzuatına hakim Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK DOKÜMANTASYON SORUMLUSU – BALIKESİR Balıkesir ESAN
TEKNİK DOKÜMANTASYON SORUMLUSU – BALIKESİRESAN
Tercihen üniversitelerin Endüstri, Kimya, Maden, Makine Mühendisliği bölümlerinden veya ilgili yüksekokullardan mezunBenzer sektör ve pozisyonda tercihen en az 2 yıl deneyimli Tercihen ISO17025, ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, ISO27001 bilgisine sahip MS Office uygulamalarına hâkim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan Balıkesir’ de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı