Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 48 kuruluşu, 12.750'nin üzerinde çalışanı ve 2016 sonu itibariyle 9,6 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 93
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK RESSAM Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEKNİK RESSAMECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen üniversitelerin önlisans Makine Resim ve Konstrüksiyon, Grafik bölümlerinden mezun,Autocad ve Coreldraw programlarını kullanabilen, Tercihen UG NX, Creo ve Solidworks programlarından birini bilen, Planlama, organize etme ve analiz etme becerilerine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ-KALİTE DENETİM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MAKİNE MÜHENDİSİ-KALİTE DENETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Artema Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kalite Denetim Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümden mezun, Tercihen Kalite Denetim konusunda 2 yıllık tecrübeye sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Karar verme, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Ürün standartlarını okuma, anlama, yorumlama konusunda tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLER 4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL İSTANBUL ANADOLU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL İSTANBUL ANADOLUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Tercihen SAP kullanmak, Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, İstanbul'da ikamet etmek, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - MUĞLA Muğla ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - MUĞLAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Muğla’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
VitrA KARO Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin en az 4 yıllık bölümlerinden mezun, (tercihen mühendislik bölümlerinden mezun)İngilizceyi aktif olarak sözlü ve yazılı kullanabilen Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Bir ekip arkadaşı arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA MAĞAZA Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - CADDEBOSTAN MAĞAZA İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - CADDEBOSTAN MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarına hâkim, Yüksek problem çözme ve planlama becerisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Tercihen Makine Mühendisliği mezunu olmak,•Tercihen en az 2 yıl deneyimli,•Bilgisayar Destekli Mühendislik Programlarına hakim olmak,•Problem çözme ve analiz yeteneğine sahip olmak•Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Uzman Yardımcısı Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Bakım Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği lisans ya da yüksek lisans programından mezun,Tercihen 2 yıl deneyimli, Autocad, MS Project ve MS Office programlarını kullanabilen İletişim, planlama ve organize etme becerileri güçlü, Sürekli öğrenmeye açık, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun ve ilgili bölümlerde yüksek lisans yapmış,Kurumsal sürdürülebilirlik alanında 2 yıl deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ŞOFÖRÜ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
YÖNETİCİ ŞOFÖRÜECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az lise mezunu, B sınıfı ehliyete sahip (en az on beş yıllık), Yönetici şoförlüğünde en az on yıl deneyimli, Aracın teknik özelliklerinden anlayan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, İstanbul trafiğinde deneyimli ve yolları iyi bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜHENDİSLİK UYGULAMA TEKNİSYENİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜHENDİSLİK UYGULAMA TEKNİSYENİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen üniversitelerin Makine Resim Konstrüksiyon bölümünden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad programlarını iyi derecede kullanan, Tercihen Cad sistemleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen Unigraphics NX programını kullanabilen, Tercihen seramik üretimi ve model kalıp yapma tecrübesi olan, Problem çözme ve analiz etme yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini üniversitelerin mühendislik, işletme ya da ekonomi bölümlerinde tamamlamışFMCG sektöründe tercihen uluslararası pazarlarda marka yönetimi konusunda tercihen 1 yıl deneyimliÇok iyi düzeyde İngilizce bilen Microsoft Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZARLAMA YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Konusunda en az 5 yıl deneyimli Ekip yönetim tecrübesi bulunan Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA HİZMETLERİ MEMURU İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
PAZARLAMA HİZMETLERİ MEMURUEczacıbaşı Profesyonel
Yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunTercihen konusunda deneyimli MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Tercihen SAP program bilgisine sahip Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TİCARİ PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen İşletme, Endüstri veya İşletme Mühendisliği alanlarında tamamlamışHızlı tüketim sektöründe kanal geliştirme veya ticari pazarlama konusunda tercihen 1 yıl deneyimliÇok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan Seyahate engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TİCARİ PAZARLAMA UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans derecesine sahipPazarlama aktiviteleri veya ticari pazarlama konusunda tercihen hızlı tüketim sektöründe en az 2 yıl deneyimliÇok iyi düzeyde İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan Seyahate engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK YÖNETİCİSİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Benzer alanda en az 7 yıl tecrübeli Lisans eğitimini tercihen Endüstri/ İşletme/ Sistem/ Üretim mühendisliği bölümlerinde tamamlamışÇok iyi derecede İngilizce bilen İstanbul Anadolu yakasında ya da Gebze’de ikamet edenSAP kullanımı konusunda deneyimli Tercihen FMCG tecrübesi olan Mavi yaka ekip yönetimi konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSAL RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANSAL RAPORLAMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Bütçe Planlama alanında minimum 2-3 yıl deneyimli  Çok iyi derecede İngilizce bilen  İyi seviyede excel bilgisine sahip  SAP, BW ve Hyperion konularında deneyim sahibi  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Hizmetleri Uygulama Sorumlusu İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Pazarlama Hizmetleri Uygulama SorumlusuECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az lise mezunu, En az iki yıl deneyime sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP program bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), İstanbul’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden lisans mezunu,         İlgili alanda 2 yıl iş tecrübesine sahip,          Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,          Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden lisans mezun,İlgili alanda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MARKA İLETİŞİMİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MARKA İLETİŞİMİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili fakültelerinden lisans mezunu, İlgili alanda 1 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DİJİTAL PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden mezun, İlgili alanda 1 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, Tercihen askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden lisans mezunu,İlgili alanda 1 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Sipariş ve Tedarik Uzman Yardımcısı Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Müşteri Sipariş ve Tedarik Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik, İktisat ve İşletme bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen MS Office ve SAP programlarına hakim, Yüksek problem çözme ve iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-TİCARET UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
E-TİCARET UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Matematik bölümlerinden mezun,E-ticaret alanında en az 2 yıl tecrübeli (çok kanallı bir yapıda e-ticaret deneyimi tercih sebebi)Dijital pazarlama ve analiz (E-mail Marketing, Affiliate Marketing, Google Adwords, Google Analytics) araçlarını etkin bir şekilde kullanabilen ve gelişmeleri yakından takip eden,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Aynı ürün grubu veya benzer ürün grubu/sektörde ürün yönetimi konusunda minimum 2 sene tecrübeli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DESTEK UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ DESTEK UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği veya Kaynak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen yurt içi-yurt dışı satış, yeni pazarlar yaratma, pazar analizleri alanlarında sektörel deneyime sahip,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Müşteri odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
MUHASEBE SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye bölümlerinden mezun, Şirketlerin genel muhasebe birimlerinde 2-3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim, Genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve vergi bildirimlerinin hazırlanması konularında deneyimli,Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını ve tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
YÖNETİM SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Makine, Endüstri, Kimya veya Malzeme/Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen benzer sektör ve pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen Çevre Görevlisi Belgesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Kalite Yönetim Sistemleri standartlarına hakim, İletişim becerileri yüksek, MS Office uygulamalarına hâkim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze’de ikamet eden/ edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İDARİ İŞLER İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İDARİ İŞLERECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• MYO/ Üniversitelerin ilgili bölümlerinde son sınıf olmak,• MS Office uygulamalarını iyi derecede bilmek,• Haftada en az 3 gün gelerek uzun dönem devam edebilmek.
Stajyer        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - GAZİANTEP İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ - GAZİANTEPTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimliTercihen iyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Ön lisansını üniversitelerin makine yada ilgili bölümlerinde tamamlamış Tercihen ıslak havlu ve cep üretim makinalarında deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze ve çevresinde ikamet eden /edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
E-TİCARET MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
E-TİCARET MÜŞTERİ YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe kategori yönetimi konusunda deneyimliİyi derecede İngilizce bilen Aktif olarak araç kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STOK KONTROL SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
STOK KONTROL SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans mezunu Stok doğruluğu sağlama konusunda min. 2 yıl deneyimliSAP kullanıcısı olan WMS çalışma prensipleri konusunda bilgili İstanbul Anadolu yakası ya da Gebze lokasyonunda ikamet eden/edebilecekErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler veya dış ticaret bölümlerinden mezun,Tercihen dış satın alma konusunda 1-2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ (SİPARİŞ YÖNETİMİ) SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ (SİPARİŞ YÖNETİMİ) SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilenSAP sistemi kullanımı konusunda deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan,Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversite ve Yüksek Okulların Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, tercihen SAP sistemine hakim,Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek olan, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,• Benzer rolde en az 3 yıl deneyimli,• Dijital pazarlama alanındaki ana konulara hakim (Web/mobil/sosyal medya varlıkları, metrikleri ve ölçümleri / Google analytics / SEO / e-mail pazarlama / içerik pazarlaması / dijital medya modelleri / dijital pazarlama kampanyaları / kullanıcı deneyimi) ve bu konularla ilgili çalışmış ve somut projeler gerçekleştirmiş,• Çok iyi seviyede İngilizce bilen,• MS Office (Excel, Powerpoint, Word, vb.) uygulamalarına ileri derecede hakim,• Çok iyi derecede sunum becerisine sahip,• Etkin zaman yönetimi yapabilen, çözüm üreten, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,• İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO DESTEK SORUMLUSU Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DEPO DESTEK SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversite veya Yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen depo ve stoklama alanlarında deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze’de ikamet eden / edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen mühendislik bölümlerinde tamamlamış Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ - İZMİR İzmir ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ TEMSİLCİSİ - İZMİRECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji/Malzeme/Makine Mühendisliği veya Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,Tercihen satış alanında 1-2 yıllık deneyimli, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
GÜVENLİK GÖREVLİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
En az lise mezunu, Geçerli bir güvenlik görevlisi sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik, görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Malzeme/Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, Kalite sistemleri, TPM, 6 Sigma, Yalın gibi konularda çalışmış veya eğitim almış,MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen üretim sektörü tecrübesi olan, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSU Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İşletme ve İktisat bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, İş takibi ve planlama yeteneği gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL VE SOSYAL İŞLER SORUMLUSU Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PERSONEL VE SOSYAL İŞLER SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, İletişim ve planlama becerileri güçlü, İleri seviyede Excel bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Stratejik Planlama UzmanıECZACIBAŞI HOLDİNG
Lisans (tercihen yüksek lisans) mezunu.2-3 yıl deneyimli. (tercihen yönetim danışmanlığı/yatırım bankacılığı konularında)Şirket finansalları ve kurumsal finansman konularında bilgi sahibi.Çok iyi derecede İngilizce bilen.MS Office uygulamalarına hakim.Tercihen askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurum Kimliği Tasarımcısı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Kurum Kimliği TasarımcısıECZACIBAŞI HOLDİNG
Üniversitelerin “Grafik Tasarım” veya “Görsel İletişim Tasarımı” bölümlerinden mezun,Minimum 5 yıl tecrübeye sahip, Photoshop, Adobe Illustrator, InDesign gibi tasarım programlarını iyi derecede bilen,MS Office programlarını iyi kullanabilen, Türkçe dilbilgisine hakim,  İyi derecede İngilizce bilen, Portfolyosundaki kurumsal kimlik, logo, banner, broşür, katalog, vb. tasarımlarını sunabilecek,Baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık, matbaa süreçlerinde yeterli bilgiye sahip,Yaratıcı bakış açısı ve estetik duyarlılığı olan, güncel tasarım bilgi ağını ve sosyal medyayı takip eden,görsel tasarım yeteneği güçlü ve özgün, Disiplinli, araştırmacı, sorumluluk sahibi, takipçi ve dikkatli, Problem çözme becerisi yüksek, hızlı öğrenen ve kendini geliştirmeye hevesli,İletişim becerileri güçlü ve ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU (ALANYA) Antalya Eczacıbaşı İntema
SATIŞ SORUMLUSU (ALANYA)Eczacıbaşı İntema
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Alanya’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE GÜVENCE UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Mühendislik fakültelerinin Kimya/Metalurji ve Malzeme/Seramik/Makine/Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,Kalite Güvence Sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak, Temel İstatistik ve Kalite Kontrol süreçleri ile çalışmış olmak, Tercihen Karo/Seramik endüstrisinde tecrübeli olmak, Grup çalışmalarına yatkın, liderlik potansiyeli olmak, Raporlama becerileri gelişmiş olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK DOKÜMANTASYON SORUMLUSU Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEKNİK DOKÜMANTASYON SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Resim ve Konstrüksiyon, Tasarım ve Konstrüksiyon Öğretmenliği ve Teknik Öğretmenlik bölümlerinden mezun,Autodesk Inventor kullanabilen, Tercihen Siemens Nx ve Creo kullanabilen, Müşteri odaklı çalışabilen, Analiz ve planlama yeteneği güçlü, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Uzmanı Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamışKonusuyla ilgili tercihen 2 yıl deneyim sahibi İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP Malzeme Yönetimi ve Satış Dağıtım modülleri konusunda bilgi sahibiErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Karamürsel, Yalova civarında ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONVERTİNG MAKİNE USTASI Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KONVERTİNG MAKİNE USTASIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Ön lisans eğitimini elektrik, makine, kimya, otomotiv vb. teknik bölümlerde tamamlamışErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden /edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilenSAP sistemi kullanımı konusunda deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Ustası Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Elektrik Bakım UstasıECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Ön lisans eğitimini üniversitelerin elektrik, elektronik, mekatronik bölümlerinde tamamlamış olanTercihen konusunda 2 yıl deneyimli Enstrüman, pnömatik, hidrolik, kalibrasyon uygulamaları hakkında tercihen bilgi sahibi olanErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım Uzmanı Kocaeli, Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Mekanik Bakım UzmanıECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinde tamamlamışTercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olanİyi düzeyde İngilizce bilen Tercihen SAP PM modülü konusunda tecrübe sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Yalova, Karamürsel, veya Değirmendere’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (BODRUM-MİLAS) Muğla Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (BODRUM-MİLAS) Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Maden Mühendisliği) mezun, İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek Bodrum Milas'ta çalışabilecek adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi veya üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun,Seçme yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetimi süreçleri başta olmak üzere özellikle üretim kuruluşlarına insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 7 yıllık deneyime sahip,İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli, sonuç odaklı, proaktif,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İK bilgi sistemleri uygulamalarında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü (Tüketici Sağlığı Grubu) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Bölge Müdürü (Tüketici Sağlığı Grubu)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Lisans mezunu olmak,  Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip olmak, Seyahat engeline sahip olmamak, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilmek, Dermokozmetik, kozmetik, OTC alanında Bölge Müdürü pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ürün Geliştirme MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen CAD-CAM-CAE programları hakkında bilgi sahibi olan, Tercihen Siemens NX kullanabilen, Planlama, analiz etme ve organizasyon becerileri olan, Müşteri odaklı ve etkili iletişim becerilerine sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ürün MüdürüEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Lisans / Yüksek Lisans mezunu, İlaç sektöründe en az 2 yıl Kronik alanda Ürün Müdürlüğü deneyimi olan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri güçlü, analitik düşünme becerisine sahip, sunum becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (ESKİŞEHİR-ÇİFTELER) Eskişehir Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
İŞYERİ HEMŞİRESİ (ESKİŞEHİR-ÇİFTELER)Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
·         Hemşire, Paramedik, ATT veya çevre sağlık teknisyeni,·         İşyeri hemşireliği belgesine sahip,·         Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli,·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),·         Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Sorumlu Uzmanı İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Muhasebe Sorumlu UzmanıEczacıbaşı İlaç Pazarlama
- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,- Alışveriş merkezi finans yapılanması konusunda en az 5 yıl deneyimi olan,- İyi derecede İngilizce bilen,- İleri seviyede Excel bilgisine sahip,- Logo Tiger ve Microstrategy konularında deneyim sahibi,- Planlama ve ekip çalışmasına yatkın,- İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (ANTALYA) Antalya Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (ANTALYA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Hasta Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahipAktif araç kullanabilenSeyahat engeli olmayanHafta içi 08.00-17.30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecekMS Office programlarını iyi derecede kullanabilenİletişim becerileri güçlüTakım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (SAMSUN) Samsun Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (SAMSUN)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Hasta Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahipAktif araç kullanabilenSeyahat engeli olmayanHafta içi 08.00-17.30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecekMS Office programlarını iyi derecede kullanabilenİletişim becerileri güçlüTakım çalışmasına yatkın adayların başvurması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İZMİR) İzmir Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İZMİR)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Hasta Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahipAktif araç kullanabilenSeyahat engeli olmayanHafta içi 08.00-17.30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecekMS Office programlarını iyi derecede kullanabilenİletişim becerileri güçlüTakım çalışmasına yatkın adayların başvurması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Hasta Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahipAktif araç kullanabilenSeyahat engeli olmayanHafta içi 08.00-17.30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecekMS Office programlarını iyi derecede kullanabilenİletişim becerileri güçlüTakım çalışmasına yatkınadayların başvurması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GAZİANTEP) Gaziantep Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GAZİANTEP)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Hasta Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08.00-17.30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurması rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI (DÖNEMSEL) İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
MUHASEBE UZMANI (DÖNEMSEL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye bölümlerinden mezun, Şirketlerin genel muhasebe birimlerinde 2-3 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İleri derecede Logo bilgisine sahip, Genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve vergi bildirimlerinin hazırlanması konularında deneyimli,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI İzmir Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIEczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek İzmir Torbalı'da çalışabilecek adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Medikal Müdür İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Medikal MüdürEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Üniversitelerin Tıp fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İlaç sektöründe Medikal alanda en az 5 yıl deneyimli, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat edebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ SEKRETER İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
TIBBİ SEKRETEREczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik mezunuEn az 1 yıl ilgili alanlarda iş deneyimliMS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilenPlanlama ve organizasyon yapabilme yeteneğine sahipİletişim becerileri gelişmişTakım çalışmasına yatkınHafta içi 08:00-17:30 saatleri arasında çalışacakadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu - Van Van Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu - VanEczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Göğüs hastalıkları, Ortopedi ve Fizik tedavi alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TANITIM SORUMLUSU (ANKARA) Ankara Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
TANITIM SORUMLUSU (ANKARA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Pazarlama ve Satış Bölümü’nde Tanıtım Sorumlusu olarak görevlendirilmek üzere,İlgili bölümlerden mezun,Tercihen medikal sektörde Tanıtım Sorumluluğu tecrübesi olan,Aktif araç kullanabilenSeyahat engeli olmayanHafta içi 08.00-17.30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecekMS Office programlarını iyi derecede kullanabilenİletişim becerileri güçlüTakım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
BÜTÇE PLANLAMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Tercihen Bütçe Planlama alanında 4-5 sene tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİEczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Müşteri Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere,Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olanSatış veya Pazarlama alanında en az 3 yıl deneyimi bulunanPortföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahipAktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayanErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI (ENGELLİ) İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
BÖLÜM ASİSTANI (ENGELLİ)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde engelli kadroda görevlendirilmek üzere “Bölüm Asistanı” aranmaktadır. Lise ve ya üniversitelerin ilgili bölümlerinden önlisans mezunu, En az 1 yıl bölüm asistanı olarak görev yapmış, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Yazışma tekniklerine hakim, İstanbul’da ikamet eden, adaylarımızın başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MADEN HAKLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ESAN
MADEN HAKLARI UZMAN YARDIMCISIESAN
Üniversitelerin Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği (Harita ve Kadastro veya Geomatik) Bölümleri'nden mezunYeraltı madencilik ölçümleri ve yerüstü halihazır haritaların yapımında en az 1 yıl deneyimliMS Office, NetCAD, Eghas, AutoCAD ve tercihen Micromine programlarını kullanabilenTotal Station ve GPS ölçüm aletlerini kullanabilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul – Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ESAN
ARAMA UZMAN YARDIMCISIESAN
Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun İyi derecede İngilizce bilen Tercihen alanında en az 3 yıl deneyimli ArcGis ve Micromine programlarını etkin kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Türkiye'nin farklı lokasyonlarında ikamet edebilecek ve görev yapabilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER UZMANI İstanbul(Asya) ESAN
TEKNİK HİZMETLER UZMANIESAN
Üniversitelerin Maden Mühendisliği veya Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümleri’nden mezunÇok iyi derecede İngilizce bilen Alanında en az 3 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK HİZMETLER SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) ESAN
TEKNİK HİZMETLER SORUMLU UZMANIESAN
Üniversitelerin Maden Mühendisliği veya Cevher Hazırlama Mühendisliği Bölümleri’nden mezunÇok iyi derecede İngilizce bilen Alanında en az 7 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİYET MUHASEBESİ KONTROL UZMANI İstanbul(Asya) ESAN
MALİYET MUHASEBESİ KONTROL UZMANIESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen Maliyet muhasebesi alanında en az 3 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) ESAN
LABORATUVAR SORUMLU UZMANIESAN
Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya Bölümleri’nden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen Alanında en az 5 yıl deneyimli Cevher ve/veya jeolojik numunelerin analizinde bilgi sahibi ISO 17025 Akreditasyon Sistemi konusunda bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KİMYA LABORATUVARI TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) ESAN
KİMYA LABORATUVARI TEKNİSYENİESAN
Meslek liseleri veya meslek yüksek okullarının kimya bölümlerinden mezun Tercihen alanında en az 3 yıl deneyimli Tercihen XRF cihazlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KİMYA LABORATUVARI TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) ESAN
KİMYA LABORATUVARI TEKNİSYENİESAN
Meslek liseleri veya meslek yüksek okullarının kimya bölümlerinden mezun Tercihen alanında en az 3 yıl deneyimli Tercihen Atomik Absorpsiyon  ve ICP OES/MS cihazlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİZİK LABORATUVARI TEKNİSYEN İstanbul(Asya) ESAN
FİZİK LABORATUVARI TEKNİSYENESAN
Meslek liseleri veya meslek yüksek okullarının kimya bölümlerinden mezun Tercihen alanında en az 3 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Asya) ESAN
GELİŞTİRME UZMANIESAN
Üniversitelerin Kimya, Malzeme veya Seramik Mühendisliği Bölümleri’nden mezunÇok iyi derecede İngilizce bilen Seramik, cam, boya, plastik, kağıt ve polimer konularında Ar-Ge faaliyetleri alanında en az 5 yıl deneyimliErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı