Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 
Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.
Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

Eczacıbaşı, dördü yabancı ortaklı olmak üzere toplam 41 kuruluşu, 12.450 çalışanı ve 2014 sonu itibarıyla 7,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor. 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 110
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Stok Kontrol Sorumlusu Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Stok Kontrol SorumlusuTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Asgari önlisans mezunu Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli SAP ve WMS mantığını ve kullanımını bilen Anadolu yakasında ikamet eden Detaycı ve takipçi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen üretim planlama, satınalam veya stok/sipariş yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP SD ve MM konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takip yeteneği kuvvetli, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen üretim planlama veya stok/sipariş yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP SD ve MM konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takip yeteneği kuvvetli, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO MEMURU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
DEPO MEMURUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Meslek yüksek okulu mezunu, Konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gebze veya çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BAKIM UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
BAKIM UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
4 Yıllık üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Hızlı tüketim alanında faaliyet gösteren fabrikaların bakım bölümünde en az 4 sene tecrübe sahibi Üretim makinalarının bakım ve onarım süreçlerine hakim Yardımcı tesisler ( havalandırma, ısıtma, soğutma, basınçlı hava, buhar ) bakım ve onarım süreçlerine hakim SAP PM tecrübesine sahip Enerji verimliliği uygulamarında bilgi sahibi İleri seviyede İngilizce bilen MS Office ve Autocad kullanımına hakim Tercihen TPM uygulamalarında tecrübeli B sınıfı ehliyete sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İdari Bilimler ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Lojistik, Satın Alma, Sevkiyat, Depo vb. gibi tedarik zinciri faaliyetlerinde min.1 yıl tecrübe sahibi olmak, Tercihen SAP ana veri uygulamalarında aktif rol almış olmak Rakamlar ile çalışma ve yorumlama becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olmak Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce bilen Tercihen Yalın konusunda tecrübeli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen,MS Office, Autodesk Autocad ve Photoshop ve tercihen Autodesk Revit, SketchUp ve Adobe Photoshop da kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISI / UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISI / UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Pazarlama bölümlerinden mezun ve tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Pazarlama/Müşteri İlişkileri alanında benzer pozisyonda en az 2-4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ STAJYERİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ STAJYERİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun ya da 4. sınıf öğrencisi Haftanın minumum 4 günü çalışabilecek İyi derecede İngilizce bilen 
Stajyer        İlan Detayı
Vergi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Vergi Yönetimi UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İktisadi/İdari Bilimler Fakültelerinden mezun Vergi ve mali mevzuat hakkında iyi derecede bilgi sahibi, özellikle KDV iade mevzuatına hakim, En az 5 yıl muhasebe ve vergi beyannameleri tecrubesi olan SAP FI-MM Muhasebe programlarına hakim Çok iyi derece Excel bilgisi olan Yoğun çalışma temposuna uygun Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PERAKENDE PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI/UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PERAKENDE PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI/UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak.• Perakende Pazarlama, Ticari Pazarlama veya Ürün/Marka İletişim konularında minumum 2 yıl deneyim sahibi olmak.• Ajans ve kampanya yönetimi konusunda deneyim sahibi olmak• MS Office programlarını etkin kullanmak.• Sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek.• Çok iyi derecede İngilizce bilmek.• Askerlik görevini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - KAYSERİ Kayseri Eczacıbaşı İntema
SATIŞ SORUMLUSU - KAYSERİEczacıbaşı İntema
•       Üniversite mezunu,•       Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli,•       MS Office programlarını etkin kullanabilen,•       Tercihen SAP kullanan,•       Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,•       Kayseri’de ikamet eden,•       Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için),•       Evden çalışabilecek adaylar. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANIECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun ve/ya ilgili bölümlerde yüksek lisans yapmış, Kurumsal sürdürülebilirlik alanında deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİNANSAL KONTROL VE PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANSAL KONTROL VE PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun. Tercihen SAP uygulamaları konusunda deneyim sahibi. MS Office uygulamalarını, özellikle Excel programını etkin kullanabilen. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ SATIN ALMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
·         Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden (Endüstri Mühendisliği, İktisat, İşletme) mezun olmak,·         Benzer bir pozisyonda 3 yıl deneyimli olmak,·         İthalat ve gümrük mevzuatına hakim olmak,·         Çok iyi derecede İngilizce bilmek,·         MS Office programlarını etkin kullanmak,·         Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEŞHİR TANITIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEŞHİR TANITIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,• İlgili alanda 5 yıl deneyim sahibi olan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• İlişki yönetimi iyi olan,• MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen,• Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerliğini yapmış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİVİTE UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
AKTİVİTE UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Konusunda 2-3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KONSEPT UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KONSEPT UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
                                                                                                                                                                                                                                                            Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad ve 3ds Max  çizim programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Perakende mağazacılıkta, benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UFRS RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI / UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
UFRS RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI / UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler ve/ya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında 2 -3 yıl deneyimli olmak, Vergi ve mali mevzuat hakkında bilgi sahibi olmak, Tercihen SPK ileri düzey lisansı sahibi olmak, SAP, Hyperion, MS Office uygulamalarına ve muhasebe uygulamalarına hakim olmak, Çok iyi derece İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Analitik ve sistematik düşünme yetkinliği yüksek, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli• İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü• İş birliği ve ekip çalışmasına yatkın• Proaktif düşünebilen ve insiyatif almaya yatkın• İleri düzeyde MS Office programlarına hakim• Askerlik görevini tamamlamış veya 2 sene tecilli (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UZMAN TASARIMCI-BANYO İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
UZMAN TASARIMCI-BANYOECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Alias ve ya benzeri ileri derece 3D yüzey modelleme programlarını iyi  (A-Class) kullanabilen, Benzer bir pozisyonda  6-7 yıl deneyim sahibi olan, ürün tasarımı konusunda tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin mühendislik (tercihen Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun,•Lojistik veya planlama konusunda tercihen tecrübeli,•İyi derecede İngilizce bilen,•Tercihen SAP uygulamaları konusunda tecrübeli,•MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,•Askerliğini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİEczacıbaşı Profesyonel
Bütçe planlama ve raporlama konusunda en az 6 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını (özellikle Excel) çok iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI/UZMAN YARDIMCISI Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI/UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen Microsoft Visual Studio 6.0 veya .NET ortamında tecrübeli C /C++ /C# programlama dillerinden en az birine hakim Çok iyi derecede İngilizce bilen, GSM sistemleri ve Sim kart uygulamaları konusunda gelişime açık ve öğrenmeye hevesli Proje geliştirmeye ve yönetmeye istekli, İnisiyatif alabilen, Problem çözme ve karar verme yönü gelişmiş, İç ve dış müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
BÜTÇE RAPORLAMA UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Finansal raporlama, mali tablo analizi, bütçe planlama alanlarında 3-4 sene tecrübeli, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Ms Office uygulamarına hakim, Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik ,Metalurji veya Kaynak Mühendisliği bölümlerinden mezun, Ürün Yönetimi konusunda minimum 4-5  sene tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamarına hakim, Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
Satış Destek SorumlusuİPEK KAĞIT
4 yıllık üniversitelerin işletme, iktisat veya istatistik bölümlerinden mezun MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünen ve rakamlarla çalışmayı seven, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - İZMİR İzmir ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - İZMİRECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - BURSA Bursa ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - BURSAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
Ticari Pazarlama UzmanıİPEK KAĞIT
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen işletme,endüstri veya işletme mühendisliği alanlarında tamamlamış, FMCG sektöründe kanal geliştirme veya ticari pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan, Seyahate engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
BÜTÇE PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI GİRİŞİM
 Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen yüksek lisans derecesine sahip,  Bütçe Planlama alanında en az 2 yıl deneyimli,  Çok iyi derecede İngilizce bilen,  İyi seviyede excel bilgisine sahip,  SAP, BW ve Hyperion konularında deneyim sahibi,  Planlama ve ekip çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜNİVERSİTE STAJYERİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Eczacıbaşı - Lincoln Electric Askaynak olarak, 15 Haziran - 15 Eylül tarihleri arasında, kuruluşumuzun farklı bölümlerinde değerlendirmek üzere Üniversite Stajyeri arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
FİNANS UZMAN YARDIMCISI (MT) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANS UZMAN YARDIMCISI (MT)ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İş Profili Aylık bütçe fiili karşılaştırmalarnı gerçekleştirmek, Bölüm bazında aylık kar zarar ve gider analizlerini yapmak, Müşteri ciro ve karlılık çalışmalarını yürütmek, Yıllık bütçe çalışmalarına katkıda bulunmak, Yönetim raporlarını hazırlamak, UFRS raporlama sürecinde aktif rol oynamak, Vergi beyannamelerinin yasal mevzuata uygun olarak hazırlanmasına destek olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ/ YÖNETİCİSİ (KAYSERİ) Kayseri ECZACIBAŞI GİRİŞİM
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ/ YÖNETİCİSİ (KAYSERİ)ECZACIBAŞI GİRİŞİM
• Üniversitelerin İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,• Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli,• Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen,• İyi derecede ingilizce bilen,• Seyahate engel durumu bulunmayan,• Aktif sürücülük deneyimine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun , PLC programları konusunda tecrübe sahibi, Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Alanında minimum 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu Yakası,Gebze veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN/UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Uzman/Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan, Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DEPO SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Depo ve sevkiyat operasyonlarına destek vermek, Ürün depo stoğunun kontrolünü doğru şekilde sağlamak, İstenildiğinde  aylık veya değişen periyodlarda  sayım takvimine uygun olarak gerekli hazırlığı yapmak, bizzat katılmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Satış dağıtım modülünde (SAP-SD) en az 3 yıl tecrübeli ve en az 2 projede görev almış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını hakim, ABAP yazılım diline hakim, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Gayrimenkul
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANIEczacıbaşı Gayrimenkul
Tercihen Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun, Ticari muhasebe alanında 4-5 yıl deneyimli, Tercihen SAP finans modüllerine hakim ve UFRS konusunda deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Lisans mezunu, Tercihen askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Metalurji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış konusunda en az 2 yıl; tercihen robotik sistemler veya otomotiv sektöründe deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip olan, 3D-CAD ve MS Office programlarını iyi bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (ÇORUM) Çorum ECZACIBAŞI GİRİŞİM
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (ÇORUM)ECZACIBAŞI GİRİŞİM
• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,• Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli,• Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen,• İyi derecede ingilizce bilen,• Seyahate engel durumu bulunmayan,• Aktif sürücülük deneyimine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA HİZMETLERİ UZMANI İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
PAZARLAMA HİZMETLERİ UZMANIİPEK KAĞIT
Tercihen üniversitelerin İktisat, İşletme, Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl ilgili birimlerde(finans/pazarlama/pazar araştırma) çalışmış, Finansal raporlamalarda bilgi sahibi, Analitik yönü kuvvetli; problem çözme, analiz, planlama ve takip becerileri gelişmiş, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, SAP, BW  programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
YAZILIM GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin endüstri, matematik mühendisliği veya  işletme , iktisat bölümlerinden mezun, Bilgi teknolojileri ve SAP projelerinde minimum 5 yıl deneyimli, SAP MM – SD modüllerinde uzman , FI modülünde bilgili, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
B/C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN) Samsun ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B/C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı ya da C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen,MS Office, Autodesk Autocad ve Photoshop ve tercihen Autodesk Revit, SketchUp ve Adobe Photoshop da kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – TOPLU İŞLER (İÇ ANADOLU BÖLGE) Ankara ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – TOPLU İŞLER (İÇ ANADOLU BÖLGE)ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Eczacıbaşı İntema İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “Satış Sorumlusu – Toplu İşler” aranmaktadır.Bu görevin iş profili, öncelikli yetkinlikler ve aday olacak kişilerde aranan özellikler aşağıda özetlenmektedir.  Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Satış konusunda 2-3 yıl deneyimli, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ/ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ/ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI GİRİŞİM
• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,• Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli,• Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen,• İyi derecede ingilizce bilen,• Seyahate engel durumu bulunmayan,• Aktif sürücülük deneyimine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme, Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme yüksek lisansı yapmış veya MBA mezunu) Tercihen İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilen Portföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama yönetimi alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Müşteri ihtiyaç analizlerini çok iyi seviyede yapabilen ve Pazarlamada 4C yaklaşımını içselleştirmiş Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Adıyaman... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
UzmanECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Elektrik, Haberleşme veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında 4 yıl deneyime sahibi, Sistem yöneticiliği ve Aktif Dizin konusunda deneyimli, Microsoft Windows 2008/2012 işletim sistemlerine hakim, Hyper-V sanallaştırma ortamını bilen, Microsoft Exchange, System Center vs ürünleri yönetebilecek, İyi derecede İngilizce bilen,adayların başvurmaları rica olunur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (ŞANLIURFA) Şanlıurfa Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (ŞANLIURFA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 2 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-18:00 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Afyon, ... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İşyeri hemşireliği sertifikasına sahip, Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Ağrı, Ankara... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri Hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin İşletme, Endüstri Mühendisliği, İktisat, İnsan Kaynakları Yönetimi, Psikoloji lisans bölümlerinden mezun, tercihen Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış, Alanında (tercihen eğitim modülünde) en az 3 yıl deneyimli, Dinamik, iletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın ve gelişime açık, temsil yeteneğine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (İSTANBUL)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu İşyeri hekimliği belgesine sahip Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Tercihen İngilizce bilen. İletişim becerileri gelişmiş. Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için) Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (TRABZON) Rize, Trabzon Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (TRABZON)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK YÖNETİCİSİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Konusunda min. 5 yıl tecrübeli Endüstri/ İşletme/ Sistem/ Üretim mühendisi Anadolu yakasında ikamet eden SAP bilen Tercihen FMCG tecrübesi olan Mavi yaka yönetmiş Sonuç ve müşteri odaklı Analitik Ekiplere liderlik yapabilecek İnisiyatif alabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI GİRİŞİM
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen işletme,endüstri veya işletme mühendisliği alanlarında tamamlamış, Hızlı tüketim sektöründe kanal geliştirme veya ticari pazarlama konusunda tercihen 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan, Seyahate engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uluslararası Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
Uluslararası Satış Uzman YardımcısıİPEK KAĞIT
Lisans eğitimini üniversitelerin işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler, dış ticaret veya mühendislik bölümlerinde tamamlamış, Satış ve uluslararası iş geliştirmeye yönelik kariyer hedefi olan, tercihen konusunda bir yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce ve tercihen Arapça bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP programını etkin kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Memuru (Dönemsel) Ankara ECZACIBAŞI GİRİŞİM
Satış Destek Memuru (Dönemsel)ECZACIBAŞI GİRİŞİM
Günlük olarak saha satış ekibinden gelen stok-satış miktarları ile ilgili rapor hazırlamak, Satış raporlarının haftalık ve aylık analizini gerçekleştirmek, Stoklarını kontrol ederek ürünlerin bulunurluğunu takip etmek, Rakip firma faaliyetlerini takip etmek ve raporlamasını gerçekleştirmek, Fatura işlemlemlerini takip etmek, Sipariş ve iade girişlerini yapmak, Bölge personeline ait gerekli seyahet ve benzeri organizasyonları gerçekleştirmek,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI - DIŞ SATIM İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BÖLÜM ASİSTANI - DIŞ SATIMECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin sekreterlik ve büro yönetimi, turizm işletmeciliği bölümlerinden mezun,•Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,•Yazışma tekniklerine hakim,•En az 3 yıl deneyimli,•İyi derecede ingilizce bilen,•MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, Tercihen Lojistik , Tedarik Zinciri konusunda 2-3 yıl deneyim sahibi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakası veya Gebze'de ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri / İşletme Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesinde mezun olmak Satın alma bölümünde en az 6-7 yıl tecrübe ve ekip yönetimi deneyimine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP kullanım bilgisine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ MUHASEBESİ SORUMLUSU/MEMURU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ MUHASEBESİ SORUMLUSU/MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Aranan Özellikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Tercihen muhasebe alanında 1 yıl  tecrübesi olan, Ms Office programlarına hâkim, Özellikle Excel kullanımı konusunda gelişmiş. İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip Detaylara özen gösteren ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Uzmanı Kocaeli, Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
  Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen lojistik uygulamaları konusunda iki yıl iş deneyimi olan, Tercihen SAP Malzeme Yönetimi ve Satış Dağıtım modülleri konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme yada İktisat Bölümlerinden mezunMaliyet Muhasebesi deneyimi olan,İleri derecede İngilizce bilen,SAP, Office programlarını etkin kullanabilen,5-10 yıl arası tecrübeli,Analitik, sunum yapma becerisi yüksek, proje bazlı çalışmayı seven, yurt dışı fabrikalara (Rusya-Almanya) ve onların projelerine destek olabilecekSürücü Ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı(Süreç Geliştirme) Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim Planlama Uzmanı(Süreç Geliştirme)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri, Bilgisayar ,İşletme, Matematik Mühendisliği, Matematik ya da İstatistik bölümlerinden mezun.İleri derecede ingilizce bilgisine sahip,Problem çözme, planlama ve organizasyon, kuvvetli iletişim becerilerine sahip,İlgili alanda minumum 2 yıl tecrübe sahibi,Tercihen; iş süreçleri veya (yazılım) sistem analiz bilgisi, teknik yazım (dokümentasyon), modelleme araçları bilgisi (uml, epc, bpmn, xbpm, ıdef, vb), proje yönetimi bilgisi, ofis uygulama geliştirme bilgisine sahip (vba, access, sql), erp özelleştirme proje deneyimine sahip olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim Planlama UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun.İleri derecede ingilizce bilgisine sahip,Malzeme akış sistemleri (jıt, kanban, vb) bilgisine sahip,5s ve tpm veya yalın ya da 6 sigma tecrübesi olan,Üretim operasyonları analiz ve tasarımı (hareket ve zaman etüdü), tesis yerleşim planlaması, hat dengelemesi alanlarında bilgi sahibi olan,Tercihen üretim ve malzeme planlama ve kontrol sistemleri bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim Planlama UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Artema, Üretim Planlama ve Kontrol departmanında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Endüstri, İşletme, Bilgisayar Mühendisliği ya da İstatistik bölümlerinden mezun.İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,Malzeme İhtiyaçları Planlaması Bilgisi (MRP) bilgisine sahip,Tüketime Bağlı Stok Planlama ve Kontrol Modelleri bilgisine sahip,Planlama ve Organizasyon becerileri olan,Tercihen İstatistiksel Kestirim Modelleri / Uygulamaları bilgisine sahip,Tercihen TPM/Yalın veya 6 Sigma tecrübesi ya da Temel Problem Analiz Araçları bilgisi olan,İlgili alanda minumum 2 yıl tecrübesi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU (ANKARA) Ankara Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TIBBİ TANITIM SORUMLUSU (ANKARA)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Dermatoloji ve Pediatri alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
ÜNİVERSİTE STAJYERİECZACIBAŞI GİRİŞİM
Üniversitelerin mühendislik, işletme, ekonomi vb.  bölümlerinde  lisans ya da yüksek lisans eğitimine devam eden, Haftada 3 gün çalışabilecek, Hızlı Tüketim sektörüne ilgi duyan, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Microsoft Office programlarına hakim, Etkin iletişim yeteneğine sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konverting Makina Ustası Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Konverting Makina UstasıİPEK KAĞIT
Ön lisans eğitimini üniversitelerin teknik bölümlerinde (elektrik, makine, otomotiv, mekatronik vb.) tamamlamış, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
2016 YAZ STAJYERİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
2016 YAZ STAJYERİEczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri'nde Pazarlama ve Satış ve Mali İşler Bölümü'nde görevlendirilmek üzere "Üniversite Stajyeri" aranmaktadır. Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ile Fen Edebiyat Fakülteleri bölümlerinde okuyan, tercihen 3.sınıf, zorunlu stajı olan, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerisi yüksekadayların başvurması rica olunur.
Stajyer        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Eczacıbaşı Monrol
ÜNİVERSİTE STAJYERİEczacıbaşı Monrol
- Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat, Endüstriyel Tasarım 3.sınıf, Eczacılık bölümü 4.sınıf veya yüksek lisans 1. Sınıf öğrencisi olan- Tercihen staj zorunluluğu bulunan- Microsoft Office uygulamalarına hakim- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip 
Stajyer        İlan Detayı
SİPARİŞ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SİPARİŞ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen Hızlı Tüketim Sektöründe deneyimli, Tedarik Zinciri ve Sipariş Yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Aktif sürücülük deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•4 yıllık lisans mezunu olmak,•Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,•MS Office programlarını etkin kullanmak,•Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)•Sürücü ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ TEDARİK UZMAN YARDIMCISI(ALMANCA) Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ TEDARİK UZMAN YARDIMCISI(ALMANCA)ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin mühendislik, işletme, iktisat, istatistik bölümlerinden mezun. Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen. MS Office programlarına hakim Tercihen SAP-SD bilgisine sahip Tercihen lojistik süreçlerinde iki yıl deneyimli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Afyon, ... Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA TAKİP HEMŞİRESİ (ÇAĞRI MERKEZİ) İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA TAKİP HEMŞİRESİ (ÇAĞRI MERKEZİ)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü'nde Hastalık Yönetimi projeleri kapsamında Çağrı Merkezi'nde Hemşire olarak görevlendirilmek üzere,  Hemşirelik Bölümü mezunu Yeni mezun veya konusunda deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Telefonda etkin iletişim kurabilen Kavacık merkez ofisimizde hafta içi 08.00-17.30 saatleri arasında çalışabilecek adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Depo Destek SorumlusuEczacıbaşı İlaç Pazarlama
En az lise mezunu, Depolama ve sevkiyat süreçlerinde en az iki yıl tecrübeli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen Hadımköy çevresinde ikamet eden, MS Office uygulamalarını ve SAP MM modülünü etkin bir biçimde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİYABET KALEM EĞİTMENİ (KIRIKKALE) Kırıkkale Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET KALEM EĞİTMENİ (KIRIKKALE)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Kalem Eğitmeni olarak görevlendirilmek üzere, İlgili bölümlerden mezun ve konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (KONYA) Konya Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (KONYA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Hemşirelik ve ya Acil Tıp teknisyenliği bölümünden mezun, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Hemşirelik ve ya Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•             Üniversitelerin 4 yıllık Mimarlık/ İnşaat Mühendisliği/Endüstri Mühendisliği ya da İktisadi İdari Bilimler fakülteleri’nden mezun olmak,•             5-7 yıl pazarlama / ürün yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip olmak,•             Pazarlama süreçleriyle ilgili, üretim, ürün geliştirme, endüstriyel tasarım, tedarik zinciri fonksiyonlarıyla çalışma deneyimine sahip olmak,•             Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı-Balıkesir Balıkesir ESAN
İnsan Kaynakları Uzmanı-BalıkesirESAN
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden veya Endüstri, İşletme Mühendisliği Bölümleri’nden mezun İnsan Kaynakları alanında en az 2-3 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Balıkesir'de ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Muğla ESAN
İnsan Kaynakları UzmanıESAN
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden veya Endüstri, İşletme Mühendisliği Bölümleri’nden mezun İnsan Kaynakları alanında en az 2-3 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Muğla - Milas'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HARİTA TEKNİKERİ İstanbul(Asya) ESAN
HARİTA TEKNİKERİESAN
Harita ve Kadastro ön lisans programından mezun Tercihen MS Office, Netcad, Eghas ve Autocad programlarını kullanabilen Konusunda en az 2 yıl deneyimli Total Station, GPS (RTK ve CORS) cihazlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesi sahip ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İnsan Kaynakları UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin işletme, iktisat, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, endüstri mühendisliği ve ilgili bölümlerden mezun, Tercihen insan kaynakları alanında yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - KAYSERİ MAĞAZA Kayseri ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - KAYSERİ MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Mağaza müşterilerine banyoya yönelik ürünlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek,• Satış sonrası faaliyetlerin zamanında, doğru ve eksiksiz gerçekleşmesi için gerekli koordinasyon ve takibi yapmak,• Müşteri memnuniyetini artırıcı çalışmalarda bulunmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Bilgi Teknolojileri Uzmanı/Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bilgi Teknolojileri ve SAP projelerinde en az 3 yıl deneyimli Tercihen SAP üretim,lojistik ya da finans modüllerine hakim Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim ve Geliştirme Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Eğitim ve Geliştirme Uzmanı / Uzman YardımcısıECZACIBAŞI HOLDİNG
Dört yıllık üniversite mezunu. İş profilinde belirtilen konularda deneyim sahibi Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip. MS Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Stratejik Planlama Uzmanı / Uzman YardımcısıECZACIBAŞI HOLDİNG
 •  Lisans (tercihen yüksek lisans) mezunu.•   1-2 yıl deneyimli. (tercihen danışmanlık/yatırım bankacılığı konularında)•   Çok iyi derecede İngilizce bilen.•   MS Office uygulamalarına hakim.•   Tercihen askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Medikal Uzman İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Medikal UzmanEczacıbaşı İlaç Pazarlama
  Üniversitelerin Tıp fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Tercihen ilaç sektöründe medikal alanda deneyimli, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat edebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazar Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
Pazar Geliştirme UzmanıEczacıbaşı Monrol
Pazar trendlerini izlemek, pazar ihtiyaçlarını anlamak/belirlemek, pazar raporları hazırlamak, olası iş geliştirme fırsatları yaratmakRakip faaliyetlerini takip etmek, rekabete göre satış ve pazarlama stratejileri belirlemek, öneriler geliştirmekYeni ve mevcut ürünlerin performansını yükseltmek için şirket içi ve dışı ilgili departmanlarla / firmalarla korrdineli çalışmakÜrün stratejileri ve hedefleri çerçevesinde müşterilerle iletişim kurmak, iletişimi güçlendirmek, bilgi akışını sağlamakÜrün özellik/fayda bilgilerinin hekimlere ve ilgililere aktarmakHedef hastanelerde talep yaratıp bunun satış ile kapatılmasını sağlamak, ilgili hastanelerin takibini yapmak,Ürün satış hedefini senelik hedeflenen düzeyde yapılmasını sağlamakYurtdışı pazarlarda doğacak satış fırsatlarını değerlendirmek, yeni pazarlar/müşteriler bulmak, hedef müşteri grubunu belirleyip talep yaratmakMevcut ve potansiyel müşterileri düzenli ziyaret etmek, iş ilişkileri geliştirmek ve üşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Gereçleri İnovasyon Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Laboratuvar şartlarında ilk ürün denemelerinin yapılması ve gerekli miktarda çoğaltılması.Laboratuvar şartlarında hazırlanmış prototipin  endüstriyel şartlara uyarlanması.Endüstriyel şatlarda oluşmuş ürünün standartlaştırılması arşivlenmesi ve sistem üzerinde dataların kayıt altına alınması.Prototip hazırlanmasıİlk üretim sonunda oluşmuş dataların standartlaştırılması gerekli şartlarda arşivlenmesi ve üretime devredilmesi. (masse,sır,tüm aplikasyon standartları, ürün standartları, ürünün dizaynın standartları ,sap üzerinde ürün ağacının oluşturulması) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Uzman Yardımcısı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lojistik, endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP ve proje yönetimi programlarında deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YARDIMCI İŞLETMELER BAKIM UZMAN YARDIMCISI Kocaeli Eczacıbaşı Monrol
YARDIMCI İŞLETMELER BAKIM UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden en az lisans düzeyinde mezun olmak Tercihen bakım ve mekanik tesisat üzerine 2 yıl iş deneyimine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilmek Office ve Autocad programlarını etkin kullanabilmek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul – Anadolu / Kocaeli – Gebze’de ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arama Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
Arama YöneticisiESAN
Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen Konusunda en az 7 yıl deneyimli Yurt içi ve yurt dışı için seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Daha önceden arama projeleri yönetmiş olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı/ Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Bilgi Teknolojileri Uzmanı/ Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Microsoft teknolojilerinden MS Server, MS SQL veritabanlarını etkin kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
Bilgi Teknolojileri Sorumlu UzmanıESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bilgi teknolojileri ve SAP projelerinde en az 3 yıl olmak üzere toplamda en az 5 yıl deneyimli Tercihen SAP,PP ve SD modüllerine hakim Talep ve proje yönetimi konularında en az 3 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Uzmanı / Uzman Yardımcısı Aydın ESAN
Bakım Onarım Uzmanı / Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen konusunda 1-2 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip Aydın-Çine'de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansman Uzmanı / Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
Finansman Uzmanı / Sorumlu UzmanıESAN
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden mezun, tercihen ilgili alanda yüksek lisans yapmış Alanında en az 3-4 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen SAP kullanımı konusunda deneyimli Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Hakları Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Maden Hakları Uzmanı / Uzman YardımcısıESAN
• Üniversitelerin Maden Mühendisliği Bölümü'nden mezun• Tercihen Netpro/Mine, Autocad, Micromine gibi çizim programlarını kullanabilen• Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip• Konusunda en az 2 yıl deneyimli• Çok iyi derecede İngilizce bilen• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış• İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
VERİ İŞLEME TEKNİSYENİ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
VERİ İŞLEME TEKNİSYENİEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
En az lise veya meslek yüksekokulu Bilgisayar/Elektronik bölümlerinden mezun Tercihen veri işleme programlarında 1 yıl çalışmış Tercihen Visual Basic ve SQL bilgisi olan Bilgisayar sunucuları ve ağları üzerinde tecrübeli Problem çözme ve karar verme yönü gelişmiş, İç ve dış müşteri odaklı Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMANI Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
SİSTEM DESTEK UZMANIEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun En az orta derecede İngilizce bilgisine sahip Konusunda en az 2 yıl deneyimli Problem çözme ve planlama yönü gelişmiş İç ve dış müşteri odaklı Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Ürün Uygulama Sorumlusu Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Dijital Ürün Uygulama SorumlusuECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Ön Lisans Cam/Seramik Bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Çok iyi derecede photoshop programı kullanabilen En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübesi olan Vardiyalı çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mühendislik, işletme, iktisat, istatistik bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen. MS Office programlarına hakim Tercihen SAP-SD bilgisine sahip Tercihen lojistik süreçlerinde iki yıl deneyimli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı