Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 49 kuruluşu, 13.300'ün üzerinde çalışanı ve 2015 sonu itibariyle 8,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 70
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi veya üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun,Seçme yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetimi süreçleri başta olmak üzere özellikle üretim kuruluşlarına insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 7 yıllık deneyime sahip,İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli, sonuç odaklı, proaktif,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İK bilgi sistemleri uygulamalarında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ön lisans seramik bölümünden mezun, İletişim becerisi yüksek, İnovatif düşünebilen, Tercihen Photoshop bilgisine sahip, Endüstriyel şartlarda kullanılan makinaların kullanım bilgisine sahip, Endüstriyel denemesi yapılmış ürün denemesinin doğrulanması ve standartlaştırılması için ilk üretim bilgisi olan,MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KATEGORİ FİNANS UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KATEGORİ FİNANS UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun, SAP uygulamaları konusunda deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını, özellikle Excel programını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
• Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamış• Tercihen Ev Dışı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• Aktif olarak araç kullanan• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen mühendislik bölümlerinde tamamlamış Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze veya çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eskişehir'de ikamet eden, Tedarik Zinciri, üretim otomasyon projelerinde çalışmış, SAP MM, PP, WM, PM modüllerinde deneyim sahibi, Minimum 5 yıl tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, İyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE DENETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE DENETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Artema Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kalite Denetim Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden (Tercihen Makine Mühendisliği bölümünden) mezun,Kalite Denetim konusunda en az 2 yıllık tecrübeye sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Karar verme, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Ürün standartlarını okuma, anlama, yorumlama konusunda tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Vitra Karo Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya, Metalurji ve Malzeme veya Seramik Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derece İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen ilgili alanda 2 yıl tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, bir takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞ UYGULAMALARI UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İŞ UYGULAMALARI UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisan eğitimini tercihen bilgisayar mühendisliği, endüstri mühendisliği  veya benzer bölümlerde tamamlamışİş analizi, proje yönetimi ve uygulama yönetimi alanlarında en az 2 yıl deneyimliİyi seviyede SQL ve entegrasyon teknolojileri bilgisine sahip Tercihen proje yönetimi sertifikasyonuna sahip Çok iyi derecede ingilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BAKIM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BAKIM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun, Teknik resim okuma yetkinliğine sahip, Otomasyon sistemleri ve PLC konusunda bilgi sahibi, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BAKIM YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BAKIM YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,İlgili alanda en az 7 yıl tecrübeye sahip, Yüksek gerilim konusunda ileri derecede bilgiye sahip, Otomasyon sistemleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahip, Teknik resim okuma yetkinliğine sahip, SCADA yazılımının ana mantığına hâkim, Tercihen TPM projesi yürütme tecrübesi olan, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,İyi derece İngilizce bilen, Tercihen SAP kullanabilen, Bozüyük'te ikamet edebilecek, Askerliğini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DESTEK VE EKİPMAN UZMANI Kocaeli Eczacıbaşı Profesyonel
TEKNİK DESTEK VE EKİPMAN UZMANIEczacıbaşı Profesyonel
Lisans eğitimini tercihen Makine, Mekatronik, Elektrik Elektronik Mühendisliği vb. bölümlerinde tamamlamışTercihen profesyonel çamaşır yıkama sistemleri, kimyasal dozaj sistem projeleri veya kimyasal malzeme ve akış mekaniği konularında deneyimliİyi düzeyde İngilizce bilen Askerlik görevini tamamlamış Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Kocaeli Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniEczacıbaşı Hijyen Ürünleri
Ön lisansını üniversitelerin makine yada ilgili bölümlerinde tamamlamışTercihen ıslak havlu ve cep üretim makinalarında deneyimliErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışGebze ve çevresinde ikamet eden /edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Kimya, Çevre, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ile Seramik&Cam, İşletme ve İktisat bölümlerinde eğitim gören,2016-2017 eğitim dönemi için; üniversitelerin 3. veya 4.sınıflarına devam eden,Zorunlu staj kapsamında olan öğrenciler başvurabilirler.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen mühendislik bölümlerinde tamamlamış Benzer alanda en az iki yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Çok iyi derecede Excel kullanan, tercihen SAP konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Vitra Karo fabrikamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Sipariş ve Tedarik Uzman Yardımcısı (Almanca) arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik, İktisat, İşletme, İstatistik bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilgisine sahip, Tercihen MS Office ve SAP programlarına hakim, Yüksek problem çözme ve iletişim becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSAL KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANSAL KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun, Denetim ve finansal kontrol ve planlama süreçlerinde en az 4 yıl deneyimli, Tercihen SAP ve Hyperion konusunda deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını, özellikle Excel programını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL BURSA Bursa ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL BURSAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Tercihen SAP kullanmak, Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Bursa'da ikamet etmek, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TOPLU İŞLER SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TOPLU İŞLER SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen satış konusunda deneyimli, Tercihen Autocad kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İzmir V&B Mağaza İzmir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İzmir V&B MağazaECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite lisans 4. sınıf veya yüksek lisans öğrencisi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tam zamanlı çalışabilecek, İzmir’de ikamet eden.
Stajyer        İlan Detayı
MALZEME PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MALZEME PLANLAMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu VitrA Karo fabrikamızda görevlendirilmek üzere Malzeme Planlama Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden (Tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden) mezun,İletişim becerileri güçlü, Karar verme, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Sorumlusu (Alanya) Antalya Eczacıbaşı İntema
Satış Sorumlusu (Alanya)Eczacıbaşı İntema
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Alanya’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ TEMSİLCİSİ-TRABZON Trabzon ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ TEMSİLCİSİ-TRABZONECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
• Lisans eğitimini tercihen Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinde tamamlamış• Tercihen Ev Dışı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen• Aktif olarak araç kullanan• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini ilgili bölümlerde tamamlamış Sap SD modülünde en az 4 yıl deneyimli Çok iyi derece İngilizce bilen Sap, iş analizi ve proje yönetiminde tercihen sertifikası olan Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEŞHİR TANITIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEŞHİR TANITIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun, İlgili alanda 5 yıl deneyim sahibi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İlişki yönetimi iyi olan, MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – TRABZON Trabzon ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – TRABZONECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Trabzon’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLER 4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinde lisans max. 3. sınıf veya yüksek lisans 1. sınıf öğrencisi,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen, Haftada en az 3 gün gelerek 6 ay süreli devam edebilecek, İç ve dış müşteri bilincine sahip olan
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-EGE BÖLGE Afyon, Kütahya... ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-EGE BÖLGEECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLERÜniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Uşak, Afyon veya Kütahya’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL iSTANBUL İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL iSTANBULECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Tercihen SAP kullanmak, Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, İstanbul'da ikamet etmek, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DIŞ SATIM UZMAN YARDIMCISI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mühendislik, işletme, iktisat veya uluslararası ilişkiler bölümlerinden mezun,Uluslararası satış veya pazarlama alanında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık bölümlerinden mezun, Benzer bir rolde 2-3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SENIOR ORGANIZATION DEVELOPMENT SPECIALIST İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SENIOR ORGANIZATION DEVELOPMENT SPECIALISTECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Bachelor’s Degree from a reputable University, master degree is a plus 3 – 5 years of Organizastional Development and/or HR practices experience Advanced knowledge of MS Office applications. Excellent command of English No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ürün MüdürüEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Lisans / Yüksek Lisans mezunu, İlaç sektöründe en az 2 yıl Kronik alanda Ürün Müdürlüğü deneyimi olan, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri güçlü, analitik düşünme becerisine sahip, sunum becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Müdürü (Hastane Ürünleri) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ürün Müdürü (Hastane Ürünleri)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Lisans / Yüksek Lisans mezunu, Tercihen yoğun bakım ve cerrahi branşlarında minimum 3 yıl tecrübeye sahip, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri güçlü, analitik düşünme becerisine sahip, sunum becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın,MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BÖLÜM ASİSTANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az Lise mezunu, Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Yazışma tekniklerine hakim, Tercihen 5 yıl bölüm asistanlığı deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış,Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip, Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin lisans ya da yüksek lisans derecesinde endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği veya lojistik bölümlerinden mezun olmakTercihen 1-2 yıl lojistik deneyimine sahip olmak Çok iyi düzeyde ingilizce bilmek Office programlarını etkin bir şekilde kullanmak İstanbul'da ikamet etmek veya edebilecek olmak Askeliğini tamamlamak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İşletme, Ekonomi ve Mühendislik bölümlerinden mezun ve/veya İşletme/Pazarlama İletişimi/Pazarlama yüksek lisansı yapmış,2-3 yıl pazarlama/ürün yönetimi/kategori yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip,Çok iyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen SAP kullanmayı bilen, Analitik ve stratejik düşünen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
YÖNETİCİ ASİSTANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans mezunu, Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,Yazışma tekniklerine hakim, En az 5 yıl yönetici asistanlığı deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ VE KİRALAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
SATIŞ VE KİRALAMA YÖNETİCİSİKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
•             Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,•             Alanında en az 5 yıl deneyimli (yöneticilik deneyimi & piyasa bilgisi),•             Çok iyi derecede İngilizce bilen,•             İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine, ekip yönetimi tecrübesine sahip olan SATIŞ VE KİRALAMA YÖNETİCİSİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
MUHASEBE SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye bölümlerinden mezun, Şirketlerin genel muhasebe birimlerinde 2-3 yıl deneyimli, Tek düzen hesap planına hâkim, Genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri ve vergi bildirimlerinin hazırlanması konularında deneyimli,Amortisman işlemleri, dönem sonu ve değerleme işlemleri konusunda bilgili, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını ve tercihen SAP programını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ DESTEK UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ DESTEK UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği veya Kaynak Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen yurt içi-yurt dışı satış, yeni pazarlar yaratma, pazar analizleri alanlarında sektörel deneyime sahip,Çok iyi seviyede İngilizce bilen, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, Müşteri odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Teknik Eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden veya Makine, Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip, Benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - İZMİR İzmir ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - İZMİRECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği veya Elektrik/Elektrik-Elektronik Mühendisi bölümlerinden mezun,Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler veya dış ticaret bölümlerinden mezun,Tercihen dış satın alma konusunda 1-2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan,Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FINANCIAL CONTROLLER İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
FINANCIAL CONTROLLERECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
University degree (Business Administration, Economics, Industrial Engineering or related fields) from a reputable university,Experience in financial controlling and/or in an audit company is strongly preferred,Excellent command of both written and spoken English, Advanced level of knowledge on MS office programs and reporting tools, Experience with IFRS and SAP systems, No military obligation for male candidates, Living/willing to live in Istanbul Anatolian Side or Gebze.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
İnsan Kaynakları UzmanıEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Lisans / Yüksek Lisans mezunu, İnsan Kaynakları uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli,Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli, sonuç odaklı, proaktif.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Bölge Müdürü Ankara, İstanbul(Avr.)... Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ticari Bölge MüdürüEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Lisans mezunu olmak,  Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip olmak, Seyahat engeline sahip olmamak, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilmek, Tercihen "Ticari Bölge Müdürü" alanında 2-3 sene tecrübeli olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
İnsan Kaynakları Sorumlu UzmanıESAN
Üniversitelerin lisans veya yüksek lisans bölümlerinden mezun İnsan Kaynakları ve eğitim alanında en az 4 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Güvenlik GörevlisiECZACIBAŞI HOLDİNG
• Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı olan.• En az lise mezunu.• Askerlik hizmetini tamamlamış.• Yeterli fiziki kondüsyona ve atış seviyesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Aynı ürün grubu veya benzer ürün grubu/sektörde ürün yönetimi konusunda minimum 2 sene tecrübeli,Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜNİVERSİTE STAJYERİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Eczacıbaşı - Lincoln Electric Askaynak olarak, kuruluşumuzun farklı bölümlerinde değerlendirmek üzere Üniversite Stajyeri arıyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Uzmanı Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tedarik Zinciri UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamışTercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olanİyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP Malzeme Yönetimi ve Üretim Planlama Modülleri konusunda bilgi sahibiErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
BÜTÇE PLANLAMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Tercihen Bütçe Planlama alanında 4-5 sene tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
FİNANSAL OPERASYONLAR UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
FİNANSAL OPERASYONLAR UZMANIECZACIBAŞI SAĞLIK GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun olmak Konusunda (ticari muhasebe, UFRS, vergi mevzuatı) en az 3 yıl deneyim sahibi olmakTercihen SMMM belgesine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilmek ERP (tercihen SAP) kullanımında deneyim sahibi olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
SATIŞ UZMANIEczacıbaşı Monrol
4 yıllık üniversitelerin örgün öğrenim veren bölümlerinden mezun olmak Min. 2 yıl ilaç veya medikal sektörde satış saha deneyimine sahip olmak Çok iyi düzeyde ingilizce bilmek Office programlarını etkin bir şekilde kullanmak İstanbul'da ikamet etmek veya edebilecek olmak Aktif araç klullanabilen ve seyahat engeli olmamak Askeliğini tamamlamak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stratejik Planlama Sorumlu Uzmanı İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Stratejik Planlama Sorumlu UzmanıEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tercihen üniversitelerin mühendislik veya iktisat fakültelerinden mezun 4 yıl strateji/planlama/konsolidasyon/iş geliştirme alanlarında deneyimli, Stratejik Planlama ve bütçe metotları konusunda bilgi sahibi,Araştırma ve analiz yetkinliklerine sahip, İleri düzeyde ingilizce bilgisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
ÜNİVERSİTE STAJYERİEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Biyoloji, Mühendislik ve İdari Bilimler Fakültesi'nde lisans 3.sınıf / yüksek lisans 1.sınıf öğrencisi olan,- Tercihen staj zorunluluğu bulunan- Microsoft Office uygulamalarına hakim- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Stajyer        İlan Detayı
ENTERAL BESLENME VE EĞİTİM HEMŞİRESİ (ANKARA) Ankara Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
ENTERAL BESLENME VE EĞİTİM HEMŞİRESİ (ANKARA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Projeler Bölümü’nde Enteral Beslenme ve Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni)En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim beceleri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
KURUMSAL MÜŞTERİ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Müşteri Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilenPortföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimi bulunan Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Muhasebe Operasyonları Sorumlusu İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ticari Muhasebe Operasyonları SorumlusuEczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun·         Konusunda en az iki yıl deneyimli·         Tercihen SAP konusunda deneyimli·         MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen·         İngilizce bilen·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
İnsan Kaynakları UzmanıESAN
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden veya Endüstri, İşletme Mühendisliği Bölümleri’nden mezunİnsan Kaynakları alanında en az 4 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı Balıkesir ESAN
Üretim UzmanıESAN
Üniversitelerin Cevher Hazırlama ve Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl deneyimli Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Vardiyalı çalışabilen Balıkesir - Balya'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kağıt Üretim Bant Operatörü Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Kağıt Üretim Bant OperatörüİPEK KAĞIT
Ön lisans eğitimini tercihen selüloz ve kağıtçılık, elektrik, makine, kimya, metal, torna tesviye bölümlerinde tamamlamışErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden /edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL PROJE YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
DİJİTAL PROJE YÖNETİCİSİEczacıbaşı İlaç Pazarlama
İyi derecede İngilizce bilen Dijital Pazarlama, sosyal medya konularında tecrübeli Web, mobil, SEO, Web Anaytics konularında tecrübeli Proje yönetiminde tecrübeli Pazarlama ve iş geliştirme konularında  tecrübeli Tercihen sağlık sektöründe tecrübeli İnovatif, değişim elçisi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı