Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 48 kuruluşu, 12.750'nin üzerinde çalışanı ve 2016 sonu itibariyle 9,6 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 63
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - PAZAR GELİŞTİRME İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - PAZAR GELİŞTİRMEECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme ve Ekonomi bölümlerinde lisans/yüksek lisans son sınıf öğrencisi olmak,      İyi derecede İngilizce bilmek.
Stajyer        İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eskişehir'de görev yapmak üzere (Bozüyük fabrikamızda); Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, Çalışma Ekonomisi veya üniversitelerin ilgili bölümlerden mezun,Seçme & yerleştirme, performans yönetimi, profesyonel gelişim, kariyer yönetimi süreçleri başta olmak üzere özellikle üretim kuruluşlarının insan kaynakları uygulamaları üzerine en az 7 yıllık deneyime sahip,İletişim becerisi yüksek ve insan ilişkilerinde kuvvetli, sonuç odaklı, proaktif,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İK bilgi sistemleri uygulamalarında deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Eczacıbaşı Bilişim
Network YöneticisiEczacıbaşı Bilişim
Eczacıbaşı topluluğu kuruluşlarından bilişim sektörünün öncüsü Eczacıbaşı Bilişim Network ekibine takım arkadaşları arıyor. Büyük ölçekli WLAN/LAN/WAN tasarım, kuruluş ve işletim süreçlerinde bulunmuş,Ağ sistemlerinde sürekli izleme, güncelleme ve sürüm yükseltme tecrübesine sahip, Ağ sistemlerini planlama, optimize etme, performans ve kapasite izleme yetkinliği olan,Ağ sistemleri denetim süreçlerinde gerekli kontrolleri yapabilecek prosedürleri hazırlayabilecek,TCP/IP, VPN, IPSEC, GRE, BGP protokolleri konusunda derin bilgi sahibi, ITIL süreçlerine (olay, problem, değişiklik vs) hakim, Ağ Sistemleri Ekibinin sorumluluğunu üstlenmek, ekip içi koordinasyonu ve görev dağılımını yapmak,Aşağıdaki alanlarda 5 yıl ve üstü uzmanlığı bulanan: Clustered FW sistemleri (Checkpoint, Fortinet) Cisco Routers Cisco Nexus Switchler  F5 LTM load balancer Linux işletim sistemleri Pyhton veya benzeri bir scripting dili
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Malzeme/Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, Kalite sistemleri, TPM, 6 Sigma, Yalın gibi konularda çalışmış veya eğitim almış,MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen üretim sektörü tecrübesi olan, Tercihen benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ (SİPARİŞ YÖNETİMİ) SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ (SİPARİŞ YÖNETİMİ) SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer alanda en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen SAP sistemi kullanımı konusunda deneyim sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Elektrik Elektronik Bakım TeknisyeniECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Ön lisansını üniversitelerin makine yada ilgili bölümlerinde tamamlamış Tercihen ıslak havlu ve cep üretim makinalarında deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze ve çevresinde ikamet eden /edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİJİTAL ÜRÜN UYGULAMA SORUMLUSU Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
DİJİTAL ÜRÜN UYGULAMA SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ön Lisans Cam/Seramik Bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Çok iyi derecede photoshop programı kullanabilen En az 3 yıl benzer pozisyonda tecrübesi olan Vardiyalı çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ-CNC TEZGAHI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ-CNC TEZGAHIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin önlisans Makine bölümlerinden mezun, İletişim becerisi yüksek, Müşteri odaklı çalışabilen, CNC dik işleme tezgah kullanımı konusunda bilgi sahibi, CNC takım ve ekipmanları konusunda bilgi sahibi, CAM yazılımları konusunda bilgi sahibi, Tercihen Heidenhain kontrol sistemi tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ürün Geliştirme MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen CAD-CAM-CAE programları hakkında bilgi sahibi olan, Tercihen Siemens NX kullanabilen, Planlama, analiz etme ve organizasyon becerileri olan, Müşteri odaklı ve etkili iletişim becerilerine sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – NİŞANTAŞI MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ARANAN DİĞER ÖZELLİKLER 4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA SORUMLU UZMANI (ABAP) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA SORUMLU UZMANI (ABAP)Eczacıbaşı Bilişim
Lisans ya da Yüksek Lisans eğitimini üniversitelerin Bilgisayar/Matematik Mühendisliği/MIS  bölümlerinden almış,İlgili konuda min. 5 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisi olan, Takım çalışmasına uyumlu, Analitik düşünmeyi ve araştırmayı seven, Çözüm ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - YETKİLİ SATICI (MARMARA BÖLGE) İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - YETKİLİ SATICI (MARMARA BÖLGE)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversite mezunu,• Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Tercihen SAP kullanan,• Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,• İstanbul'da ikamet eden,• Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - TOPLU İŞLER (ANKARA) Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - TOPLU İŞLER (ANKARA)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun,• Satış konusunda deneyimli,• Tercihen Autocad kullanabilen,• İyi derecede İngilizce bilen,• Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE SORUMLUSU - CADDEBOSTAN İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE SORUMLUSU - CADDEBOSTANECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun,• Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,• Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - SAMSUN Samsun ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - SAMSUNECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Samsun’da ikamet eden, Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - MUĞLA Muğla ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - MUĞLAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP kullanan, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Muğla’da ikamet eden (evden çalışabilecek), Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO MEMURU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
DEPO MEMURUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Meslek yüksekokulu mezunu Depo yönetimi ve iade ürün süreci konusunda en az 2 yıl deneyimliTercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze civarında ikamet eden / edebilecek Vardiyalı çalışma düzenine uygun
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA MAĞAZA Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - TALİ KANAL(KAYSERİ) Kayseri ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - TALİ KANAL(KAYSERİ)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Tercihen SAP kullanmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• Kayseri'de ikamet etmek,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Benzer pozisyonda en az 3 yıl tecrübeye sahip, MS Office programlarına hâkim, Yüksek problem çözme ve planlama becerisine sahip, İletişim becerileri yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - TALİ KANAL (BURSA) Bursa ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - TALİ KANAL (BURSA)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Tercihen SAP kullanmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• Bursa'da ikamet etmek,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - TALİ KANAL (İZMİR) İzmir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - TALİ KANAL (İZMİR)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Tercihen SAP kullanmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• İzmir'de ikamet etmek,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - CADDEBOSTAN MAĞAZA İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - CADDEBOSTAN MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• 4 yıllık lisans mezunu olmak,• Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,• Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak,• MS Office programlarını etkin kullanmak,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen pazar geliştirme ve/ya satış konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin önlisans ve lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE HİZMETLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE HİZMETLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun, İlgili alanda 2-3 yıl deneyim sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen,   MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda 4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİ YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden lisans mezun,İlgili alanda en az 1 yıl iş tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden lisans mezunu,İlgili alanda 1 yıl staj tecrübesine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YRD.- RUSYA VE HİNDİSTAN İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMAN YRD.- RUSYA VE HİNDİSTANECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İlgili alanda staj deneyimleri olan, Çok iyi derece İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Askerliğini tamamlamış olan (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-TALİ KANAL (İSTANBUL)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
4 yıllık lisans mezunu olmak, Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda birkaç yıl deneyimli olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, Tercihen SAP kullanmak, Sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, İstanbul'da ikamet etmek, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TOPLU İŞLER SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TOPLU İŞLER SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun,Tercihen satış konusunda deneyimli, Tercihen Autocad kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE MÜHENDİSİ-KALİTE DENETİM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MAKİNE MÜHENDİSİ-KALİTE DENETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu Artema Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kalite Denetim Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümden mezun, Tercihen Kalite Denetim konusunda 2 yıllık tecrübeye sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Karar verme, planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Ürün standartlarını okuma, anlama, yorumlama konusunda tecrübeli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Uzman Yardımcısı Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Bakım Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği lisans ya da yüksek lisans programından mezun,Tercihen 2 yıl deneyimli, Autocad, MS Project ve MS Office programlarını kullanabilen İletişim, planlama ve organize etme becerileri güçlü, Sürekli öğrenmeye açık, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜHENDİSLİK UYGULAMA TEKNİSYENİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜHENDİSLİK UYGULAMA TEKNİSYENİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen üniversitelerin Makine Resim Konstrüksiyon bölümünden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Autocad programlarını iyi derecede kullanan, Tercihen Cad sistemleri hakkında bilgi sahibi, Tercihen Unigraphics NX programını kullanabilen, Tercihen seramik üretimi ve model kalıp yapma tecrübesi olan, Problem çözme ve analiz etme yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Vitra Karo fabrikamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derece İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama ve problem çözme becerisine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,   Bir ekip arkadaşı arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Ve Kontrol Uzman Yardımcısı Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim Planlama Ve Kontrol Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Mühendislik fakültelerinden, tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,Tercihen ilgili alanda deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Stok Planlama ve Kontrol Yöntemleri özellikle Malzeme İhtiyaç Planlaması (MRP) ve Tedarikçi İlişkileri Yönetimi (SRM) konularında bilgi sahibi,Ve tercihen;• Üretim Planlaması (Kapasite Planlaması, Tezgâh Planlaması, Sıralama ve Çizelgeleme) konularında bilgi sahibi,• Yalın Üretim veya Toplam Üretken Bakım (TPM) ile Sürekli İyileştirme konularına hakim,• 6 Sigma veya Yalın 6 Sigma sertifikalarına sahip,• SAP PP/MM modülleri kullanım bilgisi olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ - MODEL KALIPÇI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ - MODEL KALIPÇIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lise ve Ön lisans programlarının Seramik Bölümünden mezun olan, Tercihen seramik sektöründe tecrübeli, Tercihen Cad programı olarak Siemens NX hakkında bilgi sahibi, Müşteri odaklı çalışabilen, Zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini üniversitelerin mühendislik, işletme ya da ekonomi bölümlerinde tamamlamışFMCG sektöründe tercihen uluslararası pazarlarda marka yönetimi konusunda tercihen 1 yıl deneyimliÇok iyi düzeyde İngilizce bilen Microsoft Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Hizmetleri Memuru İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Pazarlama Hizmetleri MemuruTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen konusunda deneyimli MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Tercihen İngilizce bilen Tercihen SAP program bilgisine sahip Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Sorumlusu İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Müşteri Hizmetleri SorumlusuECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversite ve Yüksek Okulların Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, tercihen SAP sistemine hakim,Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek olan, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli'nde ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
VitrA KARO Bozüyük fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin en az 4 yıllık bölümlerinden mezun, (tercihen mühendislik bölümlerinden mezun)İngilizceyi aktif olarak sözlü ve yazılı kullanabilen Analiz yapma ve raporlama yetkinliğine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Bir ekip arkadaşı arıyoruz…
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜHENDİSLİK UYGULAMA UZMAN YARDIMCISI ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Tercihen Makine Mühendisliği mezunu olmak,•Tercihen en az 2 yıl deneyimli,•Bilgisayar Destekli Mühendislik Programlarına hakim olmak,•Problem çözme ve analiz yeteneğine sahip olmak•Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Memuru İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İnsan Kaynakları MemuruTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda tercihen 1 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Güvenlik GörevlisiECZACIBAŞI HOLDİNG
• Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartı olan.• En az lise mezunu.• Askerlik hizmetini tamamlamış.• Yeterli fiziki kondüsyona ve atış seviyesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) ESAN
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIESAN
Üniversitelerin Endüstri, Makine, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezunBilgi teknolojileri ve SAP projelerinde en az 3 yıl olmak üzere toplamda en az 5 yıl deneyimli Tercihen SAP lojistik modüllerinde (SAP PP) deneyimli Talep ve proje yönetimi konularında en az 3 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
Bilgi Teknolojileri UzmanıESAN
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Elektronik Haberleşme, Kontrol, Makine veya Mekatronik Mühendisliği Bölümleri’nden mezunEndüstriyel otomasyon alanında benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli PLC, HMI ve SCADA yazılımları konusunda bilgi sahibi Kontrol ürünlerinde, OPC ve Historian yazılımlarında tecrübeli Haberleşme protokolleri (Modbus, FieldBus, Profibus, Hart vb.) ve sahada kullanılacak ekipmanlar konusunda bilgi sahibiOtomasyon projelerinin yazılım ve donanım bileşenlerine hakim, benzer alanlarda proje yönetimi, analiz ve tasarım konusunda tecrübeliÇok iyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Seyahat engeli bulunmayan İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
TİCARİ PAZARLAMA UZMANIEczacıbaşı Profesyonel
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen İşletme, Endüstri veya İşletme Mühendisliği alanlarında tamamlamışHızlı tüketim sektöründe kanal geliştirme, ticari pazarlama ve satış konusunda tercihen 2 yıl deneyimliÇok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan Seyahate engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN) Samsun Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN)Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi A.Ş.
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere,·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),·         Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMAN YARDIMCISI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMAN YARDIMCISI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezunTercihen benzer alanda staj deneyimi bulunan İyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerliğini görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Yöneticisi İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
Müşteri YöneticisiEczacıbaşı Bilişim
Eczacıbaşı topluluğu kuruluşlarından bilişim sektörünün öncüsü Eczacıbaşı Bilişim Satış&Pazarlama ekibine takım arkadaşları arıyor.Bilişim sektöründe –tercihen sistem entegratörü firmada- benzer pozisyonda en az 5 yıl satış iş tecrübesi olan,Tercihen SAP satış tecrübesine sahip, Veri merkezi hizmetleri, SAP hizmetleri, yazılım çözümleri, sistem entegrasyon projeleri, danışmanlık hizmetleri alanlarının birkaçında, tercihen tümünde başarılı satış deneyimine sahip,Teklif, sözleşme vb. süreçleri yürütebilecek düzeyde temel sözleşme ve hukuk bilgisi sahibi,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Satış kariyerinde birçok başarı hikayesi yaratmış, daha büyük projeleri kazanma isteği ve azmi olan,Teknoloji konseptlerini iyi bilen, müşteride ihtiyaçları ortaya çıkarıp doğru ürün ve çözümleri konumlandırabilen,Sorumlu olduğu sektörlere ilişkin sektör ve şirket bilgisi en üst seviyede olan,Geniş networkü olan ve etkili iş bağlantılarına dönüştürebilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrol ve Planlama Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Maliyet Kontrol ve Planlama Sorumlu UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden mezunEn az 3 yıl Maliyet Muhasebesi, Finans gibi alanlarda tecrübeliSap Co modülü, Office programlarını etkili kullanabilenAnalitik sunum yapma becerisi yüksekİyi derecede İngilizce bilgisine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
Satın Alma UzmanıESAN
Üniversitelerin tercihen ilgili mühendislik, iktisadi ve idari bilimler bölümlerinden mezun olanTercihen satın alma konusunda en az 3 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP bilgisi olan MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvarlar Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
Laboratuvarlar YöneticisiESAN
Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği Bölümleri’nden mezun Alanında en az 10 yıl tecrübeli Ekip yönetimi alanında en az 5 yıl tecrübeli ISO 17025 Akreditasyon Sistemi konusunda bilgi sahibi Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama ve Kontrol Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim Planlama ve Kontrol Sorumlu UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinde tamamlamış veya Planlama tecrübesi bulunan farklı mühendislik alanlarından mezunBenzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip,Yönetebilme ve öncelik belirleyebilme becerileri gelişmiş,Takım çalışmasına yatkın,İyi derecede Almanca ve İngilizce bilgisine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini tercihen mühendislik bölümlerinde tamamlamış Benzer alanda en az 2 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Lojistik Planlama Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin lojistik, işletme veya dış ticaret bölümlerinden mezun, Tercihen lojistik alanında tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzmanı Balıkesir ESAN
Üretim UzmanıESAN
Üniversitelerin Cevher Hazırlama Mühendisliği ve Maden Mühendisliği Bölümleri'nden mezunMS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Üretim alanında en az 2 yıl deneyimli Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Vardiyalı çalışabilen Balıkesir - Balya'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Uzmanı Balıkesir ESAN
Bakım Onarım UzmanıESAN
Üniversitelerin Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümleri’nden mezun Tercihen endüstriyel tesislerde bakım-onarım bölümlerinde minimum 2 yıl deneyimliTercihen OG ve YG bilgisi olan Otomasyon konusunda bilgi sahibi Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Balıkesir Balya'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Uzmanı Balıkesir ESAN
Bakım Onarım UzmanıESAN
Üniversitelerin Makine mühendisliği bölümlerinden mezun Makine bakım alanında en az 2 yıl deneyimli Tercihen iyi derecede İngilizce bilen Tercihen iş makinesi konusunda deneyimli Tercihen SAP PM modülünü kullanabilen.   Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip Balıkesir Balya'da ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok ve Depo Sistemleri Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
Stok ve Depo Sistemleri YöneticisiESAN
Üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun Depo kuruluş ve yönetimi alanında en az 7 yıl tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
İnsan Kaynakları Sorumlu UzmanıESAN
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’nden veya Endüstri, İşletme Mühendisliği Bölümleri’nden mezunİnsan Kaynakları alanında en az 5 yıl deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı