Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 
Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.
Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, sağlık, tüketim ürünleri alanında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

Eczacıbaşı, dördü yabancı ortaklı olmak üzere toplam 41 kuruluşu, 12.450 çalışanı ve 2014 sonu itibarıyla 7,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor. 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 122
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Teknik lise veya Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Metal ark kaynağı yapabilen, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Teknik Eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden veya Makine, Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip, Benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN/UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Uzman/Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan, Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun , PLC programları konusunda tecrübe sahibi, Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Alanında minimum 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu Yakası,Gebze veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO MEMURU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
DEPO MEMURUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Meslek yüksek okulu mezunu, Konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gebze veya çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İdari Bilimler ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Lojistik, Satın Alma, Sevkiyat, Depo vb. gibi tedarik zinciri faaliyetlerinde min.1 yıl tecrübe sahibi olmak, Tercihen SAP ana veri uygulamalarında aktif rol almış olmak Rakamlar ile çalışma ve yorumlama becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Bilimleri Fakültesi Lisans mezunu (Hemşirelik, Ebelik)  En az 2 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Proje kapsamındaki illere gidebilecek, seyahat engeli olmayan Hasta bazlı tedavi sürecini İngilizce olarak raporlayabilecek Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GAZİANTEP) Gaziantep Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DÖNEMSEL HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GAZİANTEP)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ORDU) Ordu Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DÖNEMSEL DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ORDU)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Hemşirelik ve ya Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYABET KALEM EĞİTMENİ SÜPERVİZÖRÜ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET KALEM EĞİTMENİ SÜPERVİZÖRÜEczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Dahiliye, Diyabet alanlarında deneyimli En az 3 yıl hemşirelik ve ekip sorumluluğu / yöneticilik tecrübesine sahip İleri düzeyde hemşirelik teorisi, klinik bilgi ve eğitim  bilgisine sahip Takım çalışmasına yatkın Yüksek hizmet kalitesi anlayışına sahip İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen Aktif araç kullanabilen Şehirlerarası seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYABET KALEM EĞİTMENİ (SAKARYA-ADAPAZARI) Sakarya Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET KALEM EĞİTMENİ (SAKARYA-ADAPAZARI)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Kalem Eğitmeni olarak görevlendirilmek üzere, İlgili bölümlerden önlisans ya da lisans mezunu ve sağlık sektöründe deneyimli, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIEczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Bilgi Teknolojileri Bölümü'nde görevlendirilmek üzere, Bilgi Teknolojileri Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Elektrik, Haberleşme veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında 4 yıl deneyime sahibi, Kurumsal CRM, Süreç Yönetimi, Doküman Yönetimi projelerinde çalışmış, Tercihen Kalite Yönetimi ile ilgili deneyimi olan, Sistem Analizi, Uygulaması ve geliştirmesi tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, adayların başvurmaları rica olunur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Metalurji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış konusunda en az 2 yıl; tercihen robotik sistemler veya otomotiv sektöründe deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip olan, 3D-CAD ve MS Office programlarını iyi bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ (KAYSERİ) Kayseri Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DÖNEMSEL ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ (KAYSERİ)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (TRABZON) Rize, Trabzon Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (TRABZON)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
BÜTÇE RAPORLAMA UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Finansal raporlama, mali tablo analizi, bütçe planlama alanlarında 3-4 sene tecrübeli, Çok iyi derecede ingilizce bilen, Ms Office uygulamarına hakim, Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Makine, Elektrik-Elektronik ,Metalurji veya Kaynak Mühendisliği bölümlerinden mezun, Ürün Yönetimi konusunda minimum 4-5  sene tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Ms Office uygulamarına hakim, Tercihen iyi düzeyde SAP bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - İZMİR İzmir ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - İZMİRECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (ŞANLIURFA) Şanlıurfa Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (ŞANLIURFA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 2 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-18:00 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Kontrol Sorumlusu Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Stok Kontrol SorumlusuTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Asgari önlisans mezunu Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli SAP ve WMS mantığını ve kullanımını bilen Anadolu yakasında ikamet eden Detaycı ve takipçi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Afyon, ... Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Hastane Ürünleri-İstanbul) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Hastane Ürünleri-İstanbul)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Dört yıllık üniversite mezunu. İlaç sektöründe tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan. Hastane Ürünleri konusunda deneyimli. Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Seyahat engeli bulunmayan. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA ANALİZ UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZARLAMA ANALİZ UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen üniversitelerin İktisat, İşletme, Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl ilgili birimlerde(finans/pazarlama/pazar araştırma) çalışmış, Finansal raporlamalarda bilgi sahibi, Analitik yönü kuvvetli; problem çözme, analiz, planlama ve takip becerileri gelişmiş, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, SAP, BW  programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI SATIŞ UYGULAMA SORUMLUSU İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
ULUSLARARASI SATIŞ UYGULAMA SORUMLUSUİPEK KAĞIT
Üniversitelerin 4 yıllık öğrenim veren ilgili bölümlerinden mezun. İhracaat Uygulamaları, nakliye, gümrük, sigorta, bankacılık, teşvik uygulamaları konusunda en 3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Satış dağıtım modülünde (SAP-SD) en az 3 yıl tecrübeli ve en az 2 projede görev almış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını hakim, ABAP yazılım diline hakim, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İSTANBUL)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI/UZMANI İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI/UZMANIİPEK KAĞIT
Tercihen Üniversitelerin işletme, ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, SAP konusunda deneyimli, Tercihen UFRS raporlamaları konusunda bilgisi olan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (ÇORUM) Çorum ECZACIBAŞI GİRİŞİM
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (ÇORUM)ECZACIBAŞI GİRİŞİM
• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,• Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli,• Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen,• İyi derecede ingilizce bilen,• Seyahate engel durumu bulunmayan,• Aktif sürücülük deneyimine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ MUHASEBE SORUMLUSU İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
TİCARİ MUHASEBE SORUMLUSUEczacıbaşı Profesyonel
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 2 yıl tecrübeli,SAP konusunda deneyimli,Tercihen UFRS raporlamaları konusunda bilgisi olan,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİEczacıbaşı Profesyonel
Bütçe planlama ve raporlama konusunda en az 6 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını (özellikle Excel) çok iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
Satış Destek SorumlusuİPEK KAĞIT
4 yıllık üniversitelerin işletme, iktisat veya istatistik bölümlerinden mezun MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünen ve rakamlarla çalışmayı seven, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
Ticari Pazarlama UzmanıİPEK KAĞIT
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen işletme,endüstri veya işletme mühendisliği alanlarında tamamlamış, FMCG sektöründe kanal geliştirme veya ticari pazarlama konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan, Seyahate engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI GİRİŞİM
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen işletme,endüstri veya işletme mühendisliği alanlarında tamamlamış, Hızlı tüketim sektöründe kanal geliştirme veya ticari pazarlama konusunda tercihen 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan, Seyahate engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANS UZMAN YARDIMCISI (MT) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANS UZMAN YARDIMCISI (MT)ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İş Profili Aylık bütçe fiili karşılaştırmalarnı gerçekleştirmek, Bölüm bazında aylık kar zarar ve gider analizlerini yapmak, Müşteri ciro ve karlılık çalışmalarını yürütmek, Yıllık bütçe çalışmalarına katkıda bulunmak, Yönetim raporlarını hazırlamak, UFRS raporlama sürecinde aktif rol oynamak, Vergi beyannamelerinin yasal mevzuata uygun olarak hazırlanmasına destek olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (İstanbul)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Göğüs Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Lisans / Yüksek lisans öğrencisi veya yeni mezun MS office programlarını etkin kullanabilen Haftanın 5 günü gelebilecek İç müşteri bilincine sahip Güçlü iletişim becerisi olan
Stajyer        İlan Detayı
Vergi Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Vergi Yönetimi UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İktisadi/İdari Bilimler Fakültelerinden mezun Vergi ve mali mevzuat hakkında iyi derecede bilgi sahibi, özellikle KDV iade mevzuatına hakim, En az 5 yıl muhasebe ve vergi beyannameleri tecrubesi olan SAP FI-MM Muhasebe programlarına hakim Çok iyi derece Excel bilgisi olan Yoğun çalışma temposuna uygun Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - BURSA Bursa ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - BURSAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI HOLDİNG
Eczacıbaşı Topluluğu’nun insan kaynakları stratejilerinin belirlendiği Eczacıbaşı Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı, Seçme ve Yerleştirme ekibinde görevlendirilecek, analitik düşünen, inisiyatif alabilen, güncel ve farklı insan kaynakları uygulamalarını takip eden, birden fazla projede görev alarak kendisini geliştirmeyi hedefleyen takım arkadaşı arıyoruz.Yeteneğin kuruma kazandırılmasına yönelik olarak, Yeteneğin kuruma kazandırılması aktivitelerinin etkili bir şekilde yürütülmesini ve raporlanmasını sağlamak İşveren markası çalışmalarında rol almak Başvuru portalleri ve işe alım danışmanlık firmaları ile işbirliğini sürdürmek; devam eden projeleri ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitlendirmekSeçme ve Yerleştirme süreçlerine yönelik olarak, Yeni seçme ve yerleştirme projelerinin geliştirilmesi ve hayata geçirilme süreçlerinde rol almak, mevcut uygulanmaların iyileştirmesine katkıda bulunmak Seçme ve yerleştirme uygulamalarının bilgi teknolojileri alt yapısını yönetmek ve iş gereksinimleri çerçevesinde geliştirmek Topluluk genelinde kullanılan seçme ve yerleştirme araçlarının (görüşmeler, iş simülasyonları, envanterler, genel yetenek testleri vb.) danışmanlarla birlikte çalışarak geliştirilmesinde görev almak Seçme ve yerleştirme uygulamalarının raporlanması ve takip süreçlerini yürütmekEczacıbaşı Holding bünyesinde sorumlu olduğu birimler için İK İş Ortağı olarak, Organizasyon yapısını anlamak ve organizasyonel gereksinimler doğrultusunda tüm insan kaynakları süreçlerini (seçme yerleştirme, performans, yetkinlik değerlendirme ..vb.) yürütmek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI Kocaeli Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri
ÜRETİM UZMANIEczacıbaşı Hijyen Ürünleri
Üniversitelerin 4 yıllık Makina, Elektrik yada Endüstrü Mühendisliği bölümlerinden mezun Fabrikaların üretim, proses yada üretim geliştirme bölümlerinde en az 3 yıl tecrübe sahibi ( FMCG tercih sebebidir ) Verimlilik, süreç iyileştirme, proje yönetimi konularında tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen Kalite sistemleri ( 9001, 14001 ) ve GMP süreçlerine hakim Analitik düşünebilen, insiyatif kullanabilen, takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM TEKNİSYENİ - SOLÜSYON Kocaeli Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri
ÜRETİM TEKNİSYENİ - SOLÜSYONEczacıbaşı Hijyen Ürünleri
Önlisans mezunu Benzer alanda deneyim sahibi MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Endüstri/sistem/üretim mühendisliği, lojistik mezunu Min 3 yıl benzer alanda tecrübesi olan İstanbul Anadolu yakası ya da Gebze'de ikamet eden SAP kullanmış WMS mantığını bilen Analitik, Planlama yeteneği gelişmiş, Müşteri merkezli düşünen Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin mühendislik (tercihen Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun,•Lojistik veya planlama konusunda tercihen tecrübeli,•İyi derecede İngilizce bilen,•Tercihen SAP uygulamaları konusunda tecrübeli,•MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,•Askerliğini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Uzman Yardımcısı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lojistik, endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP ve proje yönetimi programlarında deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TOPLU İŞLER PROJE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TOPLU İŞLER PROJE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, İntema Toplu İşler Müdürlüğü bünyesinde Toplu İşler Proje Uzmanı / Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Genel nitelikler aşağıdaki şekilde özetlenmiştir:  Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen proje ve tasarım konusunda deneyimli, İyi düzeyde 3D MAX, V RAY, PHOTOSHOP, AUTOCAD kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkekler için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
- Yüksek seviyede analitik bakış açısı- Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme- Takım çalışmasına yatkınlık- Süreç geliştirme- Dışa dönük ve sürekli sorgulayıcı bakış açısı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISI / UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISI / UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Pazarlama bölümlerinden mezun ve tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Pazarlama/Müşteri İlişkileri alanında benzer pozisyonda en az 2-4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PERAKENDE PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI/UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PERAKENDE PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI/UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak.• Perakende Pazarlama, Ticari Pazarlama veya Ürün/Marka İletişim konularında minumum 2 yıl deneyim sahibi olmak.• Ajans ve kampanya yönetimi konusunda deneyim sahibi olmak• MS Office programlarını etkin kullanmak.• Sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek.• Çok iyi derecede İngilizce bilmek.• Askerlik görevini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - KAYSERİ Kayseri Eczacıbaşı İntema
SATIŞ SORUMLUSU - KAYSERİEczacıbaşı İntema
•       Üniversite mezunu,•       Tercihen yapı malzemeleri satışı konusunda deneyimli,•       MS Office programlarını etkin kullanabilen,•       Tercihen SAP kullanan,•       Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,•       Kayseri’de ikamet eden,•       Askerliğini yapmış olan (erkek adaylar için),•       Evden çalışabilecek adaylar. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANIECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun ve/ya ilgili bölümlerde yüksek lisans yapmış, Kurumsal sürdürülebilirlik alanında deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen üretim planlama, satınalam veya stok/sipariş yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP SD ve MM konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takip yeteneği kuvvetli, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİPARİŞ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SİPARİŞ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen Hızlı Tüketim Sektöründe deneyimli, Tedarik Zinciri ve Sipariş Yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Aktif sürücülük deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•4 yıllık lisans mezunu olmak,•Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,•MS Office programlarını etkin kullanmak,•Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)•Sürücü ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSAL KONTROL VE PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANSAL KONTROL VE PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin iktisat, işletme veya mühendislik bölümlerinden mezun. Tercihen SAP uygulamaları konusunda deneyim sahibi. MS Office uygulamalarını, özellikle Excel programını etkin kullanabilen. Çok iyi derecede İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen,MS Office, Autodesk Autocad ve Photoshop ve tercihen Autodesk Revit, SketchUp ve Adobe Photoshop da kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI/SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI/SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne bağlı olarak Satış ve Merkez kadrolarının İnsan Kaynakları süreçlerinin yönetiminde görevlendirilmek üzere İnsan Kaynakları Uzmanı / Sorumlu Uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin tercihen mühendislik ve iktisadi idari bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek lisans derecesine sahip, İnsan kaynakları alanında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE KONTROL TEKNİSYENİ Kocaeli Eczacıbaşı Monrol
KALİTE KONTROL TEKNİSYENİEczacıbaşı Monrol
·         Meslek Yüksek Okullarının Kimya Teknolojisi bölümlerinden mezun olmak·         En az 2 yıllık ilaç üretimi ve GC, HPLC cihazları ile iş deneyimine sahip olmak·         Office programlarını etkin kullanmak·         Tercihen SAP bilgisine sahip olmak·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak·         İstanbul – Anadolu / Kocaeli – Gebze’de ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ/ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ/ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI GİRİŞİM
• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,• Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli,• Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen,• İyi derecede ingilizce bilen,• Seyahate engel durumu bulunmayan,• Aktif sürücülük deneyimine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (İSTANBUL)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu İşyeri hekimliği belgesine sahip Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Tercihen İngilizce bilen. İletişim becerileri gelişmiş. Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için) Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Etkin iletişim becerilerine sahip, En az önlisans mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede Ms-Office programları kullanabilen, Tercihen iş profilinde belirtilen konularda tecrübeli 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (AYDIN) Aydın ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (AYDIN)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ANTALYA) Antalya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ANTALYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere,adayların başvurmaları rica olunur. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ADANA) Adana ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ADANA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere,adayların başvurmaları rica olunur. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (DİYARBAKIR) Diyarbakır ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (DİYARBAKIR)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (SİVAS) Sivas ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (SİVAS)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Hemşire, Sağlık Memuru, Acil Tıp Teknisyeni ve ya Çevre Sağlık Teknisyeni, İşyeri Hemşireliği belgesine sahip, Tercihen İşyeri Hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
B/C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN) Samsun ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B/C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı ya da C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme, Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme yüksek lisansı yapmış veya MBA mezunu) Tercihen İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilen Portföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama yönetimi alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Müşteri ihtiyaç analizlerini çok iyi seviyede yapabilen ve Pazarlamada 4C yaklaşımını içselleştirmiş Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Adıyaman... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Afyon, ... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İşyeri hemşireliği sertifikasına sahip, Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA DESTEK SORUMLUSU İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
ÜRETİM PLANLAMA DESTEK SORUMLUSUEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden ön lisans derecesinde mezun olmak Benzer alanda en az bir yıl deneyim sahibi olmak MS Office programlarını etkin kullanabilmek Vardiyalı ve yoğun tempolu çalışmaya uyum gösterebilmek İstanbul Anadolu yakasında veya Gebze'de ikamet ediyor/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Laboratuvar Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen laboratuvar deneyimi olan Tercihen 17025 Akreditasyon sistemi konusunda bilgi sahibi Tercihen SAP bilgisi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzmanı/Sorumlu Uzmanı - Balıkesir Balıkesir ESAN
Üretim Uzmanı/Sorumlu Uzmanı - BalıkesirESAN
Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Balıkesir - Balya'da ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Satış Uzmanı/Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin maden, kimya, metalurji, endüstri ve işletme mühendisliği veya işletme, iktisat bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen satış alanında 1-2 yıl tecrübeli Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Onarım Uzmanı / Uzman Yardımcısı Aydın ESAN
Bakım Onarım Uzmanı / Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen konusunda 1-2 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip Aydın-Çine'de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arama Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
Arama YöneticisiESAN
Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen Konusunda en az 7 yıl deneyimli Yurt içi ve yurt dışı için seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Daha önceden arama projeleri yönetmiş olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMANI/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen proje konusunda deneyimli, İyi düzeyde SAP, MS Office kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi – yurt dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, 4-5 yıl pazarlama / ürün yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip olmak (uluslararası firma ve/veya tüketici ürünleri konusunda deneyime sahip olmak tercih sebebidir) Pazarlama süreçleriyle ilgili, üretim, ürün geliştirme, endüstriyel tasarım, tedarik zinciri fonksiyonlarıyla çalışma deneyimine sahip olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme vb. bölümlerinden mezun, Tercihen pazarlama ya da işletme alanında yüksek lisans derecesine sahip, Ürün yönetimi ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU/MEMURU Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU/MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze veya çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı İzmir Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Uzman YardımcısıKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
İzmir projelerimizde görev alacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Pazarlama ve Müşteri İlişkileri alanında tercihen 2 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen,Planlama ve ekip çalışmasına yatkın,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İzmir Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
İzmir projelerimizde görev alacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında tercihen 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
PAZAR PLANLAMA UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden, tercihen endüstri mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen planlama, lojistik, satış süreçlerinde deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI - DIŞ SATIM İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BÖLÜM ASİSTANI - DIŞ SATIMECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin sekreterlik ve büro yönetimi, turizm işletmeciliği bölümlerinden mezun,•Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,•Yazışma tekniklerine hakim,•En az 3 yıl deneyimli,•İyi derecede ingilizce bilen,•MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ GÜCÜ ETKİNLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
SATIŞ GÜCÜ ETKİNLİĞİ UZMANIEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Üniversite mezunu. İyi derecede İngilizce bilen. MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen (Özellikle Excel ve Powerpoint). Tercihen raporlama konusunda tecrübeli. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Diyarbakır ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
UzmanECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TEKNİK DESTEK VE EKİPMAN UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEKNİK DESTEK VE EKİPMAN UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen makine, mekatronik, elektirik elektronik mühendisliği vb.bölümlerinden mezun, Tercihen Ar-Ge, Ürün Geliştirme, Üretim proseslerine ilgili, Teknolojiyi takip eden, inovasyona açık ve yenilikçi, İyi düzeyde İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri / İşletme Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesinde mezun olmak Satın alma bölümünde en az 6-7 yıl tecrübe ve ekip yönetimi deneyimine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP kullanım bilgisine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme Uzmanı Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Ürün Geliştirme UzmanıİPEK KAĞIT
  Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin kimya mühendisliği bölümlerinde tamamlamış, Tercihen benzer bir pozisyonda en az iki yıl iş deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ STAJYERİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ STAJYERİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun ya da 4. sınıf öğrencisi Haftanın minumum 4 günü çalışabilecek İyi derecede İngilizce bilen 
Stajyer        İlan Detayı
Personel ve Sosyal İşler Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
Personel ve Sosyal İşler YöneticisiESAN
Üniversitelerin tercihen İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinden mezun Personel ve sosyal işler alanında en az 10 yıl, yöneticilik konusunda ise en az 4 yıl deneyimli İş Kanunu, SGK, Teşvik Uygulamaları gibi mevzuatlara hakim Farklı fonksiyonlarla işbirliği yaparak İK projelerine katkı sağlayabilen MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Kamu İlişkileri Destek Sorumlusu Ankara ECZACIBAŞI HOLDİNG
Kamu İlişkileri Destek SorumlusuECZACIBAŞI HOLDİNG
Lisans mezunuTercihen İngilizce bilenTercihen iş profilinde belirtilen konularda tecrübeliErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ MUHASEBESİ SORUMLUSU/MEMURU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ MUHASEBESİ SORUMLUSU/MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Aranan Özellikler Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Tercihen muhasebe alanında 1 yıl  tecrübesi olan, Ms Office programlarına hâkim, Özellikle Excel kullanımı konusunda gelişmiş. İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip Detaylara özen gösteren ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Güvence Teknisyeni Manisa İPEK KAĞIT
Kalite Güvence TeknisyeniİPEK KAĞIT
  Ön lisans eğitimini kimya, kağıtçılık, rafineri ve petrokimya bölümlerinde tamamlamış, Tercihen laboratuvar cihazları kullanma ve test yapma konularında deneyim sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Manisa'da ikamet eden veya edebilecek olan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA UZMANI (SD) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA UZMANI (SD)Eczacıbaşı Bilişim
Üniversitelerin mühendislik ve işletme fakültelerinden mezun olmak (tercihen Endüstri / İşletme Mühendisliği, Enformatik, İşletme Enformatiği) SAP SD projelerinde en az üç yıl deneyim sahibi olmak ve en az üç proje yürütmüş olmak İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Problem çözme ve karar verme, planlama ve organizasyon ve etkin iletişim konularında yetkin olmak Tercihen SAP MM ve Lojistik modül bilgisine sahip olmak Farklı çalışma lokasyonlarına ve  esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
KURUMSAL KAYNAK PLANLAMA YÖNETİCİSİEczacıbaşı Bilişim
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden bilgisayar, elektrik/elektronik, endüstri mühendisliği vb. bölümlerinden mezun olmak ERP alanında yöneticilik tecrübesine sahip olmak SAP yazılım danışmanlığında en az beş yıl deneyimli ve en az üç proje yürütmüş olmak Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Seyahat engeli olmayan Problem çözme ve karar verme, planlama ve organizasyon ve etkin iletişim konularında yetkin olmak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
ALTYAPI UZMANI - GÜVENLİK& NETWORK İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Bilişim
ALTYAPI UZMANI - GÜVENLİK& NETWORKEczacıbaşı Bilişim
Üniversitelerin tercihen bilgisayar ve elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olmak Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak İzole Güvenlik altyapılarında deneyim sahibi olmak (finansal veya hassas bilgi prosesine dayalı) Forti, Checkpoint, Cisco ürünleri ve teknolojilerine ileri düzeyde hakim olmak Linux ve Windows işletim sistemleri alanlarında ileri düzey sistem yönetimi deneyimine sahip olmak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
BAKIM TEKNİSYENİ - MEKANİK Manisa İPEK KAĞIT
BAKIM TEKNİSYENİ - MEKANİKİPEK KAĞIT
Önlisans eğitimini üniversitelerin makine, mekatronik bölümlerinde tamamlamış, Tercihen kağıt sektöründe benzer bir pozisyonda iki yıl iş deneyimi olan, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Manisa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU - MÜHENDİS Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
GENEL BAŞVURU - MÜHENDİSİPEK KAĞIT
•Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin elektrik mühendisliği, elektrik- elektronik mühendisliği, makine mühendisliği, endüstri mühendisliği, mekatronik mühendisliği ve kimya mühendisliği bölümlerinde tamamlamış,•Çok iyi derecede İngilizce bilen.•MS Office programlarını etkin kullanabilen.•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.•Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kağıt Üretim Bant Operatörü Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Kağıt Üretim Bant OperatörüİPEK KAĞIT
- Ön lisans eğitimini üniversitelerin ilgili bölümlerinde (selüloz ve kağıtçılık, elektrik, makine, kimya, metal, torna tesviye) tamamlamış, - MS Office programlarını etkin kullanabilen,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden veya edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin Matematik, Endüstri ve Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olmak,• Bilişim alanında (SAP, mobil teknolojiler, iş analizi, vb) en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,• SAP konusunda bilgi sahibi olmak,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,• Tercihen Almanca bilgisine sahip olmak,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ-ÜRETİM PLANLAMA Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜNİVERSİTE STAJYERİ-ÜRETİM PLANLAMAEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği 3. sınıfında okuyanHaziran-Eylül ayları arasında zorunlu stajını yapabilecekİyi derecede İngilizce bilenİstanbul ya da Kocaeli'de ikamet eden
Stajyer        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ-KALİTE GÜVENCE Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜNİVERSİTE STAJYERİ-KALİTE GÜVENCEEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Tercihen üniversitelerin Çevre veya Kimya Mühendisliği bölümlerinde 3. sınıfı okuyanHaziran-Eylül ayları arasında zorunlu stajını yapabilecekİyi derece İngilizce bilenİstanbul ya da Kocaeli'de ikamet eden
Stajyer        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ-FİNANS Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜNİVERSİTE STAJYERİ-FİNANSEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Üniversitelerin tercihen İktisat veya İşletme bölümlerinin 3. sınıfında okuyanHaziran-Eylül ayları arasında zorunlu stajını yapabilecekİyi derecede İngilizce bilenİstanbul ya da Kocaeli'de ikamet eden
Stajyer        İlan Detayı
YATIRIM PROJELERİ UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
YATIRIM PROJELERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin Makine, Mekatronik ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli Analitik düşünebilen, planlama yapabilen ve raporlama becericisi gelişmiş, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, MS Project ve temel çizim programlarına (AutoCad vb)  hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Ehliyetli olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ-BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜNİVERSİTE STAJYERİ-BİLGİ TEKNOLOJİLERİEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde 3. sınıf okuyan Haziran-Eylül ayları arasında zorunlu staj yapabilecek İyi derecede İngilizce bilen İstanbul ya da Kocaeli'de ikamet eden
Stajyer        İlan Detayı
ÜRETİM PROJELERİ GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM PROJELERİ GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin Metalürji ve Malzeme Mühendisliği yada Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen 2-3 yıl işletme tecrübesi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim İletişim ve işbirliği becerileri yüksek, Ekip çalışmasına uyumlu, sonuç odaklı, Problem çözme ve sahada çalışmaya yatkın olmalı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Ürün Uygulama Sorumlusu Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Dijital Ürün Uygulama SorumlusuECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Ön Lisans Cam/Seramik Bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Çok iyi derecede photoshop programı kullanabilen En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübesi olan Vardiyalı çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM UZMAN YARDIMCISI Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TASARIM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin seramik-cam yada tekstil tasarım bölümlerinden mezun. Digital karo üretim teknolojilerinde deneyim sahibi olmak. Yenilikçi karo yüzeyleri yaratmaya yetkin ve istekli olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Gelişime açık olmak. Seyahat engeli bulunmaması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Operasyonları Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Finans Operasyonları Destek SorumlusuECZACIBAŞI HOLDİNG
Üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Konuyla ilgili deneyim sahibi, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Uzmanı / Sorumlu Uzmanı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Finans Uzmanı / Sorumlu UzmanıECZACIBAŞI HOLDİNG
Üniversitelerin tercihen işletme, ekonomi bölümlerinden mezun, Uzman rolü için benzer bir pozisyonda en az 3, sorumlu uzman rolü için en az 5 yıl deneyimli, Tercihen SAP FD-FI konusunda deneyimli, Tercihen SPK temel düzey lisansına sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MARKA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
MARKA YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme vb. bölümlerinden mezun, Hızlı tüketim sektöründe sektöründe en az iki yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI/UZMAN YARDIMCISI Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI/UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik/Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen Microsoft Visual Studio 6.0 veya .NET ortamında tecrübeli C /C++ /C# programlama dillerinden en az birine hakim Çok iyi derecede İngilizce bilen, GSM sistemleri ve Sim kart uygulamaları konusunda gelişime açık ve öğrenmeye hevesli Proje geliştirmeye ve yönetmeye istekli, İnisiyatif alabilen, Problem çözme ve karar verme yönü gelişmiş, İç ve dış müşteri odaklı, Planlama ve organizasyon yönü kuvvetli, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun olmak Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce bilen Tercihen Yalın konusunda tecrübeli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen,MS Office, Autodesk Autocad ve Photoshop ve tercihen Autodesk Revit, SketchUp ve Adobe Photoshop da kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme yada İktisat Bölümlerinden mezunMaliyet Muhasebesi deneyimi olan,İleri derecede İngilizce bilen,SAP, Office programlarını etkin kullanabilen,5-10 yıl arası tecrübeli,Analitik, sunum yapma becerisi yüksek, proje bazlı çalışmayı seven, yurt dışı fabrikalara (Rusya-Almanya) ve onların projelerine destek olabilecekSürücü Ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim Planlama UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun.İleri derecede ingilizce bilgisine sahip,Malzeme akış sistemleri (jıt, kanban, vb) bilgisine sahip,5s ve tpm veya yalın ya da 6 sigma tecrübesi olan,Üretim operasyonları analiz ve tasarımı (hareket ve zaman etüdü), tesis yerleşim planlaması, hat dengelemesi alanlarında bilgi sahibi olan,Tercihen üretim ve malzeme planlama ve kontrol sistemleri bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Konverting Makina Ustası Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Konverting Makina UstasıİPEK KAĞIT
Ön lisans eğitimini üniversitelerin teknik bölümlerinde (elektrik, makine, otomotiv, mekatronik vb.) tamamlamış, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ Ankara, İstanbul(Avr.)... Eczacıbaşı Monrol
ÜNİVERSİTE STAJYERİEczacıbaşı Monrol
- Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme, İktisat, Endüstriyel Tasarım 3.sınıf, Eczacılık bölümü 4.sınıf veya yüksek lisans 1. Sınıf öğrencisi olan- Tercihen staj zorunluluğu bulunan- Microsoft Office uygulamalarına hakim- İyi derecede İngilizce bilgisine sahip 
Stajyer        İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ TEDARİK UZMAN YARDIMCISI(ALMANCA) Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ TEDARİK UZMAN YARDIMCISI(ALMANCA)ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin mühendislik, işletme, iktisat, istatistik bölümlerinden mezun. Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilen. MS Office programlarına hakim Tercihen SAP-SD bilgisine sahip Tercihen lojistik süreçlerinde iki yıl deneyimli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı