Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 49 kuruluşu, 13.300'ün üzerinde çalışanı ve 2015 sonu itibariyle 8,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 134
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BÖLÜM ASİSTANI - SATIŞ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BÖLÜM ASİSTANI - SATIŞECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin sekreterlik ve büro yönetimi, turizm işletmeciliği bölümlerinden mezun,•Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,•Yazışma tekniklerine hakim,•En az 3 yıl deneyimli,•Çok iyi derecede İngilizce bilen,•MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - BURSA Bursa ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - BURSAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı/ Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Bilgi Teknolojileri Uzmanı/ Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Microsoft teknolojilerinden MS Server, MS SQL veritabanlarını etkin kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZALAR UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MAĞAZALAR UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen perakende sektöründe deneyimli, Perakende satış kanalı için mevcut durumun analiz ve raporlaması ile; ileriki dönemlerin satış ve memnuniyet artırıcı süreç değişikliklerinin planlanması ve uygulanmasına katkıda bulunmak, Satış artırıcı aktivitelerinin planlanması ve gerçekleştirilmesine katkıda bulunmak, Mağaza verilerinin izlenmesi ve gelişim alanlarının belirlenmesine katkıda bulunmak, Intema Mağazalarının yıllık bütçe hedeflerinin hazırlanması ve satış rakamlarının bu hedeflere göre takip edilmesine katkıda bulunmak, Mağazaların iletişimde olduğu diğer departmanlar ile koordineli çalışarak ; gelişim alanlarına yönelik yönlendirmelere katkıda bulunmak, Bölgesel ve kanal bazlı analizlerle perakende kanalın yönlendirilmesine katkıda bulunmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN ANA VERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN ANA VERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Lisans veya önlisans eğitimini tamamlamış,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Tercihen SAP programını kullanabilen,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans mezunu, Satış geliştirme, satış gücü etkinliği, satış operasyonları yönetimi alanlarında minimum 3 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik ve sistematik düşünme yetkinliği yüksek, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, İş birliği ve ekip çalışmasına yatkın, İleri düzeyde MS Office programlarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış veya 2 sene tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PERAKENDE PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI/UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PERAKENDE PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI/UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak.• Perakende Pazarlama, Ticari Pazarlama veya Ürün/Marka İletişim konularında minumum 2 yıl deneyim sahibi olmak.• Ajans ve kampanya yönetimi konusunda deneyim sahibi olmak• MS Office programlarını etkin kullanmak.• Sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek.• Çok iyi derecede İngilizce bilmek.• Askerlik görevini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANIECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun ve/ya ilgili bölümlerde yüksek lisans yapmış, Kurumsal sürdürülebilirlik alanında deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ SATIM HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIM HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olan, Tercihen ihracat operasyonları ve raporlama konularında deneyimli olan, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Çok derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Gayrimenkul
YÖNETİCİ ASİSTANIEczacıbaşı Gayrimenkul
Aranan Özellikler           Tercihen üniversite mezunu,Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,İyi derecede İngilizce bilen,En az 5 yıl deneyimli,MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – TOPLU İŞLER (İÇ ANADOLU BÖLGE) Ankara ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – TOPLU İŞLER (İÇ ANADOLU BÖLGE)ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Eczacıbaşı İntema İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “Satış Sorumlusu – Toplu İşler” aranmaktadır.Bu görevin iş profili, öncelikli yetkinlikler ve aday olacak kişilerde aranan özellikler aşağıda özetlenmektedir.  Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Satış konusunda 2-3 yıl deneyimli, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•4 yıllık lisans mezunu olmak,•Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,•MS Office programlarını etkin kullanmak,•Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)•Sürücü ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen,MS Office, Autodesk Autocad ve Photoshop ve tercihen Autodesk Revit, SketchUp ve Adobe Photoshop da kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEŞHİR TANITIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEŞHİR TANITIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,• İlgili alanda 5 yıl deneyim sahibi olan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• İlişki yönetimi iyi olan,• MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen,• Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerliğini yapmış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KONSEPT UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KONSEPT UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
                                                                                                                                                                                                                                                            Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad ve 3ds Max  çizim programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Perakende mağazacılıkta, benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI - DIŞ SATIM İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BÖLÜM ASİSTANI - DIŞ SATIMECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin sekreterlik ve büro yönetimi, turizm işletmeciliği bölümlerinden mezun,•Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,•Yazışma tekniklerine hakim,•En az 3 yıl deneyimli,•İyi derecede ingilizce bilen,•MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UFRS RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI / UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
UFRS RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI / UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler ve/ya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında 2 -3 yıl deneyimli olmak, Vergi ve mali mevzuat hakkında bilgi sahibi olmak, Tercihen SPK ileri düzey lisansı sahibi olmak, SAP, Hyperion, MS Office uygulamalarına ve muhasebe uygulamalarına hakim olmak, Çok iyi derece İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN TASARIMCI-BANYO İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
UZMAN TASARIMCI-BANYOECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Alias ve ya benzeri ileri derece 3D yüzey modelleme programlarını iyi  (A-Class) kullanabilen, Benzer bir pozisyonda  6-7 yıl deneyim sahibi olan, ürün tasarımı konusunda tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•             Üniversitelerin mühendislik, işletme, lojistik bölümlerinden mezun•             Lojistik operasyon / satış veya satın alma konularında minumum 3 yıl deneyim sahibi olmak•             Çok iyi derecede İngilizce bilen•             MS Ofis uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,•             Etkin iletişim yeteneğine sahip, insan ilişkileri kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
- Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış- Tercihen benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli- Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip- Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme becerileri gelişmiş- Takım çalışmasına yatkın- Dışa dönük ve sürekli sorgulayıcı bakış açısına sahip 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tedarik zinciri projelerinde calismis SAP MM ve /veya PP modüllerinde deneyim sahibi Minimum 3 yil tecrubeli, Seyahat engeli olmayan, Iyi derecede ingilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Analitik ve sistematik düşünme yetkinliği yüksek, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli• İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü• İş birliği ve ekip çalışmasına yatkın• Proaktif düşünebilen ve insiyatif almaya yatkın• İleri düzeyde MS Office programlarına hakim• Askerlik görevini tamamlamış veya 2 sene tecilli (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Eczacıbaşı Holding ve Lincoln Electric ortaklığında, kaynak elektrod ve tellerinin üretimini, kaynak ürünlerinin ve kaynak makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında satışını yapan kuruluşumuzun Marmara bölge satış ofisinde (Tuzla) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adaylar aranmaktadır. Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Teknik lise veya Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Metal ark kaynağı yapabilen, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Teknik Eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden veya Makine, Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip, Benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN/UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMAN/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Uzman/Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan, Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun , PLC programları konusunda tecrübe sahibi, Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Alanında minimum 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu Yakası,Gebze veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin mühendislik (tercihen Endüstri Mühendisliği) bölümlerinden mezun,•Lojistik veya planlama konusunda tercihen tecrübeli,•İyi derecede İngilizce bilen,•Tercihen SAP uygulamaları konusunda tecrübeli,•MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,•Askerliğini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIEczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Bilgi Teknolojileri Bölümü'nde görevlendirilmek üzere, Bilgi Teknolojileri Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Elektrik, Haberleşme veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında 4 yıl deneyime sahibi, Kurumsal CRM, Süreç Yönetimi, Doküman Yönetimi projelerinde çalışmış, Tercihen Kalite Yönetimi ile ilgili deneyimi olan, Sistem Analizi, Uygulaması ve geliştirmesi tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, adayların başvurmaları rica olunur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, 4-5 yıl pazarlama / ürün yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip olmak (uluslararası firma ve/veya tüketici ürünleri konusunda deneyime sahip olmak tercih sebebidir) Pazarlama süreçleriyle ilgili, üretim, ürün geliştirme, endüstriyel tasarım, tedarik zinciri fonksiyonlarıyla çalışma deneyimine sahip olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Metalurji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış konusunda en az 2 yıl; tercihen robotik sistemler veya otomotiv sektöründe deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip olan, 3D-CAD ve MS Office programlarını iyi bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Uzman Yardımcısı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lojistik, endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP ve proje yönetimi programlarında deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TOPLU İŞLER PROJE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TOPLU İŞLER PROJE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, İntema Toplu İşler Müdürlüğü bünyesinde Toplu İşler Proje Uzmanı / Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Genel nitelikler aşağıdaki şekilde özetlenmiştir:  Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen proje ve tasarım konusunda deneyimli, İyi düzeyde 3D MAX, V RAY, PHOTOSHOP, AUTOCAD kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (erkekler için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin Matematik, Endüstri ve Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun olmak,• Bilişim alanında (SAP, mobil teknolojiler, iş analizi, vb) en az 2 yıl deneyim sahibi olmak,• SAP konusunda bilgi sahibi olmak,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,• Tercihen Almanca bilgisine sahip olmak,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (EDİRNE) Edirne ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (EDİRNE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni veya çevre sağlık teknisyeni, İşyeri hemşireliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (EDİRNE) Edirne ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (EDİRNE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (EDİRNE) Edirne ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (EDİRNE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş. Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için) Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ESKİŞEHİR) Eskişehir Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
İŞYERİ HEKİMİ (ESKİŞEHİR)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
Satış Destek SorumlusuİPEK KAĞIT
4 yıllık üniversitelerin işletme, iktisat veya istatistik bölümlerinden mezun MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünen ve rakamlarla çalışmayı seven, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISI / UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISI / UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Pazarlama bölümlerinden mezun ve tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Pazarlama/Müşteri İlişkileri alanında benzer pozisyonda en az 2-4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Kontrol Sorumlusu Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Stok Kontrol SorumlusuTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Asgari önlisans mezunu Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli SAP ve WMS mantığını ve kullanımını bilen Anadolu yakasında ikamet eden Detaycı ve takipçi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İZMİR İzmir ECZACIBAŞI GİRİŞİM
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İZMİRECZACIBAŞI GİRİŞİM
Üniversitelerin mühendislik, işletme, ekonomi vb.  bölümlerinde  lisans ya da yüksek lisans eğitimine devam eden, Haftada 3 gün çalışabilecek, Hızlı Tüketim sektörüne ilgi duyan, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Microsoft Office programlarına hakim, Etkin iletişim yeteneğine sahip.
Stajyer        İlan Detayı
PERSONEL SORUMLUSU Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PERSONEL SORUMLUSUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin işletme, iktisat veya çalışma ekonomisi bölümlerinde lisans eğitimini tamamlamış, Personel, bordro ve özlük işlemleri konusunda en az iki yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI GİRİŞİM
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen işletme,endüstri veya işletme mühendisliği alanlarında tamamlamış, Hızlı tüketim sektöründe kanal geliştirme veya ticari pazarlama konusunda tercihen 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan, Seyahate engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANS UZMAN YARDIMCISI (MT) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANS UZMAN YARDIMCISI (MT)ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İş Profili Aylık bütçe fiili karşılaştırmalarnı gerçekleştirmek, Bölüm bazında aylık kar zarar ve gider analizlerini yapmak, Müşteri ciro ve karlılık çalışmalarını yürütmek, Yıllık bütçe çalışmalarına katkıda bulunmak, Yönetim raporlarını hazırlamak, UFRS raporlama sürecinde aktif rol oynamak, Vergi beyannamelerinin yasal mevzuata uygun olarak hazırlanmasına destek olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOSYAL İŞLER MEMURU Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen lisans olmak üzere eğitimini üniversitelerin ilgili bölümlerinde tamamlamış, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,  MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Organizasyon ve planlama yeteneği yüksek, Enerjik, hızlı çözüm üretebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DEPO MEMURU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
DEPO MEMURUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Meslek yüksek okulu mezunu, Konusunda deneyimli, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gebze veya çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA ANALİZ UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZARLAMA ANALİZ UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen üniversitelerin İktisat, İşletme, Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl ilgili birimlerde(finans/pazarlama/pazar araştırma) çalışmış, Finansal raporlamalarda bilgi sahibi, Analitik yönü kuvvetli; problem çözme, analiz, planlama ve takip becerileri gelişmiş, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, SAP, BW  programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI SATIŞ UYGULAMA SORUMLUSU İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
ULUSLARARASI SATIŞ UYGULAMA SORUMLUSUİPEK KAĞIT
Üniversitelerin 4 yıllık öğrenim veren ilgili bölümlerinden mezun. İhracaat Uygulamaları, nakliye, gümrük, sigorta, bankacılık, teşvik uygulamaları konusunda en 3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSU Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ SORUMLUSUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İdari Bilimler ya da Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen Lojistik, Satın Alma, Sevkiyat, Depo vb. gibi tedarik zinciri faaliyetlerinde min.1 yıl tecrübe sahibi olmak, Tercihen SAP ana veri uygulamalarında aktif rol almış olmak Rakamlar ile çalışma ve yorumlama becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Satış dağıtım modülünde (SAP-SD) en az 3 yıl tecrübeli ve en az 2 projede görev almış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını hakim, ABAP yazılım diline hakim, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (İSTANBUL)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu İşyeri hekimliği belgesine sahip Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Tercihen İngilizce bilen. İletişim becerileri gelişmiş. Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için) Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (ÇORUM) Çorum ECZACIBAŞI GİRİŞİM
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (ÇORUM)ECZACIBAŞI GİRİŞİM
• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,• Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli,• Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen,• İyi derecede ingilizce bilen,• Seyahate engel durumu bulunmayan,• Aktif sürücülük deneyimine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ MUHASEBE SORUMLUSU İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
TİCARİ MUHASEBE SORUMLUSUEczacıbaşı Profesyonel
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 2 yıl tecrübeli,SAP konusunda deneyimli,Tercihen UFRS raporlamaları konusunda bilgisi olan,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU/MEMURU Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU/MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze veya çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Ankara) Ankara Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Ankara)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Göğüs Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU UZMANI İzmir Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
PAZARLAMA VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU UZMANIKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
İzmir projelerimizde görev alacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Pazarlama ve Müşteri İlişkileri alanında en az 5 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen,Planlama ve ekip çalışmasına yatkın,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ VE KİRALAMA UZMAN YARDIMCISI İzmir Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
SATIŞ VE KİRALAMA UZMAN YARDIMCISIKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
İzmir projelerimizde görev alacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında tercihen 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip Satış ve Kiralama Uzman Yardımcısı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİEczacıbaşı Profesyonel
Bütçe planlama ve raporlama konusunda en az 6 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını (özellikle Excel) çok iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ruhsatlandırma UzmanıEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe ruhsatlandırma alanında en az 2 yıl deneyimi olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİPARİŞ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SİPARİŞ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen Hızlı Tüketim Sektöründe deneyimli, Tedarik Zinciri ve Sipariş Yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Aktif sürücülük deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen üretim planlama, satınalam veya stok/sipariş yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP SD ve MM konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takip yeteneği kuvvetli, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI Kocaeli Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri
ÜRETİM UZMANIEczacıbaşı Hijyen Ürünleri
Üniversitelerin 4 yıllık Makina, Elektrik yada Endüstrü Mühendisliği bölümlerinden mezun Fabrikaların üretim, proses yada üretim geliştirme bölümlerinde en az 3 yıl tecrübe sahibi ( FMCG tercih sebebidir ) Verimlilik, süreç iyileştirme, proje yönetimi konularında tecrübeli İyi derecede İngilizce bilen Kalite sistemleri ( 9001, 14001 ) ve GMP süreçlerine hakim Analitik düşünebilen, insiyatif kullanabilen, takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Endüstri/sistem/üretim mühendisliği, lojistik mezunu Min 3 yıl benzer alanda tecrübesi olan İstanbul Anadolu yakası ya da Gebze'de ikamet eden SAP kullanmış WMS mantığını bilen Analitik, Planlama yeteneği gelişmiş, Müşteri merkezli düşünen Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UFRS Raporlama Sorumlu Uzmanı/Yöneticisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
UFRS Raporlama Sorumlu Uzmanı/YöneticisiECZACIBAŞI HOLDİNG
Üniversitelerin ekonomi, işletme vb. bölümlerinden mezun, UFRS ve Mali mevzuat konularında (Vergi, Ar-Ge, Teşvikler vd.) gelişime açık, Finansal raporlama, denetim konularında en az 3 yıl deneyimli, Solo Ve Konsolide Raporlama yapacak seviyede UFRS bilgisine sahip, SAP ve Hyperion programlarını kullanabilen, Topluluk bünyesinde ERP ortamında kurulu UFRS raporlama sistemini (MIRROR) kontrol ve takip edebilmek için bu konudaki uygulamalara hakim, SPK konusunda ve halka açık kuruluşlar hakkında bilgi sahibi, Tercihen Halka Açık şirketlerde en az iki tam yıl SPK raporlaması yapmış, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme, Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme yüksek lisansı yapmış veya MBA mezunu) Tercihen İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilen Portföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama yönetimi alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Müşteri ihtiyaç analizlerini çok iyi seviyede yapabilen ve Pazarlamada 4C yaklaşımını içselleştirmiş Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
B/C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN) Samsun ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B/C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı ya da C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Özel Güvenlik GörevlisiECZACIBAŞI HOLDİNG
  En az lise mezunu. Yeterli fiziki kondüsyona ve atış seviyesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI GİRİŞİM
• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,• Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli,• Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen,• İyi derecede ingilizce bilen,• Seyahate engel durumu bulunmayan,• Aktif sürücülük deneyimine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MARKA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
MARKA YÖNETİCİSİEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Marka Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İşletme, iletişim veya pazarlama bölümlerinden lisans mezunu ya da MBA, pazarlama bölümlerinden yüksek lisans mezunu, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Excel ve Powerpoint programlarını ileri seviyede ve hızlı kullanabilen. Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TOPLU İŞLER PROJE UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TOPLU İŞLER PROJE UZMANI/UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı İlaç Pazarlama
• Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,• Proje ve tasarım konusunda deneyimli,• İleri düzeyde 3D MAX, V RAY, PHOTOSHOP, AUTOCAD kullanabilen,• Tercihen REVİT, SKETCH UP kullanabilen, 3D Animasyon yapabilen,• İyi derecede İngilizce bilen,• Sürücü belgesi olan,• Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,• Askerlik görevini tamamlamış (erkekler için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (BURSA) Bursa ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (BURSA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAKARYA) Sakarya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAKARYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (SAKARYA) Sakarya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (SAKARYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri Hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (KONYA) Konya Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (KONYA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-18:00 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ürün MüdürüEczacıbaşı İlaç Pazarlama
  ·         Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun  ·         İlaç sektöründe en az 2 yıl Göğüs Hastalıkları alanında Ürün Müdürlüğü deneyimi olan ·         Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip ·         İletişim becerileri güçlü, analitik düşünme becerisine sahip, sunum becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın ·         MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, ·         Aktif araç kullanabilen ·         Seyahat engeli olmayan ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ANTALYA) Antalya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (ANTALYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlıçalışabilecek, Antalya'da ikamet eden veya edebilecekadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (DENİZLİ) Denizli ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (DENİZLİ)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş. Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Tam zamanlı çalışabilecek, Denizli'de ikamet edenadayların başvurmaları rica olunur.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GAZİANTEP) Gaziantep ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GAZİANTEP)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, İSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak , acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek, Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (AYDIN) Aydın ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (AYDIN)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, İSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak , acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek, Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (MUĞLA/BODRUM) Muğla ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (MUĞLA/BODRUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, İSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak , acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek, Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (KONYA) Konya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (KONYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek, Konya'da ikamet eden veya edebilecek olanadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ADANA) Adana ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (ADANA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek, Adana'da ikamet eden veya edebilecek olanadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İZMİR) İzmir ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İZMİR)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
 Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Vardiyalı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici / Yönetmen İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Yönetici / YönetmenECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme, Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme yüksek lisansı yapmış veya MBA mezunu) Tercihen İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilen Portföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama yönetimi alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Müşteri ihtiyaç analizlerini çok iyi seviyede yapabilen ve Pazarlamada 4C yaklaşımını içselleştirmiş Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Afyon, ... Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (DİYARBAKIR) Diyarbakır ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (DİYARBAKIR)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (GENEL BAŞVURU) Adana, Ağrı, Ankara... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (GENEL BAŞVURU)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri Hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Afyon, ... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İşyeri hemşireliği sertifikasına sahip, Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (SAKARYA) Sakarya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (SAKARYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İşyeri hemşireliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Bilimleri Fakültesi Lisans mezunu (Hemşirelik, Ebelik)  En az 2 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Proje kapsamındaki illere gidebilecek, seyahat engeli olmayan Hasta bazlı tedavi sürecini İngilizce olarak raporlayabilecek Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GAZİANTEP) Gaziantep Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DÖNEMSEL HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GAZİANTEP)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYABET KALEM EĞİTMENİ SÜPERVİZÖRÜ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET KALEM EĞİTMENİ SÜPERVİZÖRÜEczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Dahiliye, Diyabet alanlarında deneyimli En az 3 yıl hemşirelik ve ekip sorumluluğu / yöneticilik tecrübesine sahip İleri düzeyde hemşirelik teorisi, klinik bilgi ve eğitim  bilgisine sahip Takım çalışmasına yatkın Yüksek hizmet kalitesi anlayışına sahip İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen Aktif araç kullanabilen Şehirlerarası seyahat engeli olmayan İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İSTANBUL)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ANTALYA) Antalya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ANTALYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere,adayların başvurmaları rica olunur. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ADANA) Adana ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ADANA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere,adayların başvurmaları rica olunur. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ (KAYSERİ) Kayseri Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DÖNEMSEL ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ (KAYSERİ)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (SİVAS) Sivas ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (SİVAS)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Hemşire, Sağlık Memuru, Acil Tıp Teknisyeni ve ya Çevre Sağlık Teknisyeni, İşyeri Hemşireliği belgesine sahip, Tercihen İşyeri Hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arama Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Arama Uzmanı/Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen alanında en az 3 yıl deneyimli Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak arazi aracı kullanabilen Türkiye'nin farklı lokasyonlarında ikamet edebilecek ve görev yapabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arama Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Arama Uzmanı/Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun Coğrafi bilgi sistemleri ve ilişkisel veri tabanları konusunda bilgisi olan Tercihen ArcGIS programını kullanabilen Temel SQL bilgisine sahip olan Tercihen alanında en az 3 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maden Hakları Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Maden Hakları Uzmanı / Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği (Harita ve Kadastro veya Geomatik) Bölümleri'nden mezun Yeraltı madencilik ölçümleri ve yerüstü halihazır haritaların yapımında en az 1 yıl deneyimli MS Office, NetCAD, Eghas, AutoCAD ve tercihen Micromine programlarını kullanabilen Total Station ve GPS ölçüm aletlerini kullanabilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul – Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI/UZMANI İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI/UZMANIİPEK KAĞIT
Tercihen Üniversitelerin işletme, ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 3 yıl tecrübeli, SAP konusunda deneyimli, Tercihen UFRS raporlamaları konusunda bilgisi olan, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (MALATYA) Malatya Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (MALATYA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 2 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-18:00 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim Planlama UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun.İleri derecede ingilizce bilgisine sahip,Malzeme akış sistemleri (jıt, kanban, vb) bilgisine sahip,5s ve tpm veya yalın ya da 6 sigma tecrübesi olan,Üretim operasyonları analiz ve tasarımı (hareket ve zaman etüdü), tesis yerleşim planlaması, hat dengelemesi alanlarında bilgi sahibi olan,Tercihen üretim ve malzeme planlama ve kontrol sistemleri bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜRETİM OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
6 Ay Belirli Süreli Sözleşmeli Lise, Teknik Meslek veya Yüksek Okul mezunu, 3 vardiyalı çalışan üretim tesislerinde çalışmış, PC, Windows ve MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MEDİKAL YÖNETİCİ İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
MEDİKAL YÖNETİCİEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Üniversitelerin Tıp fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İlaç sektöründe Medikal alanda en az 5 yıl deneyimli, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat edebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Görevlisi İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ofis GörevlisiEczacıbaşı İlaç Pazarlama
·        Lise mezunu.·        İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetine önem veren.·        Kişisel görünümüne özen gösteren.·        Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.·        En az 5 yıl servis deneyimine sahip.·        Tercihen Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Marmara) İstanbul(Asya) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Marmara)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
 ·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Göğüs Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme yada İktisat Bölümlerinden mezunMaliyet Muhasebesi deneyimi olan,İleri derecede İngilizce bilen,SAP, Office programlarını etkin kullanabilen,2-10 yıl arası tecrübeli,Analitik, sunum yapma becerisi yüksek, proje bazlı çalışmayı seven, yurt dışı fabrikalara (Rusya-Almanya) ve onların projelerine destek olabilecekSürücü Ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı Kocaeli, Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
  Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen lojistik uygulamaları konusunda iki yıl iş deneyimi olan, Tercihen SAP Malzeme Yönetimi ve Satış Dağıtım modülleri konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Gereçleri İnovasyon Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Laboratuvar şartlarında ilk ürün denemelerinin yapılması ve gerekli miktarda çoğaltılması.Laboratuvar şartlarında hazırlanmış prototipin  endüstriyel şartlara uyarlanması.Endüstriyel şatlarda oluşmuş ürünün standartlaştırılması arşivlenmesi ve sistem üzerinde dataların kayıt altına alınması.Prototip hazırlanmasıİlk üretim sonunda oluşmuş dataların standartlaştırılması gerekli şartlarda arşivlenmesi ve üretime devredilmesi. (masse,sır,tüm aplikasyon standartları, ürün standartları, ürünün dizaynın standartları ,sap üzerinde ürün ağacının oluşturulması) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Hastane Ürünleri-İstanbul) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Hastane Ürünleri-İstanbul)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Dört yıllık üniversite mezunu. İlaç sektöründe tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan. Hastane Ürünleri konusunda deneyimli. Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Seyahat engeli bulunmayan. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (İstanbul) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (İstanbul)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Göğüs Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM TEKNİSYENİ - SOLÜSYON Kocaeli Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri
ÜRETİM TEKNİSYENİ - SOLÜSYONEczacıbaşı Hijyen Ürünleri
Önlisans mezunu Benzer alanda deneyim sahibi MS Office programlarına hakim Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Etkin iletişim becerilerine sahip, En az önlisans mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede Ms-Office programları kullanabilen, Tercihen iş profilinde belirtilen konularda tecrübeli 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Laboratuvar Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen laboratuvar deneyimi olan Tercihen 17025 Akreditasyon sistemi konusunda bilgi sahibi Tercihen SAP bilgisi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzmanı/Sorumlu Uzmanı - Balıkesir Balıkesir ESAN
Üretim Uzmanı/Sorumlu Uzmanı - BalıkesirESAN
Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Balıkesir - Balya'da ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Satış Uzmanı/Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin maden, kimya, metalurji, endüstri ve işletme mühendisliği veya işletme, iktisat bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans yapmış Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen satış alanında 1-2 yıl tecrübeli Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Onarım Uzmanı / Uzman Yardımcısı Aydın ESAN
Bakım Onarım Uzmanı / Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen konusunda 1-2 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip Aydın-Çine'de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arama Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
Arama YöneticisiESAN
Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen Konusunda en az 7 yıl deneyimli Yurt içi ve yurt dışı için seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Daha önceden arama projeleri yönetmiş olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR GELİŞTİRME UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR GELİŞTİRME UZMANI/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen proje konusunda deneyimli, İyi düzeyde SAP, MS Office kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Yurt içi – yurt dışı seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Uzman Yardımcısı İzmir Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Uzman YardımcısıKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
İzmir projelerimizde görev alacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Pazarlama ve Müşteri İlişkileri alanında tercihen 2 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen,Planlama ve ekip çalışmasına yatkın,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İzmir Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
İzmir projelerimizde görev alacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları alanında tercihen 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ GÜCÜ ETKİNLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
SATIŞ GÜCÜ ETKİNLİĞİ UZMANIEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Üniversite mezunu. İyi derecede İngilizce bilen. MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen (Özellikle Excel ve Powerpoint). Tercihen raporlama konusunda tecrübeli. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Diyarbakır ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
UzmanECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Uzmanı Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Ürün Geliştirme UzmanıİPEK KAĞIT
  Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin kimya mühendisliği bölümlerinde tamamlamış, Tercihen benzer bir pozisyonda en az iki yıl iş deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Personel ve Sosyal İşler Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
Personel ve Sosyal İşler YöneticisiESAN
Üniversitelerin tercihen İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinden mezun Personel ve sosyal işler alanında en az 10 yıl, yöneticilik konusunda ise en az 4 yıl deneyimli İş Kanunu, SGK, Teşvik Uygulamaları gibi mevzuatlara hakim Farklı fonksiyonlarla işbirliği yaparak İK projelerine katkı sağlayabilen MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
BAKIM TEKNİSYENİ - MEKANİK Manisa İPEK KAĞIT
BAKIM TEKNİSYENİ - MEKANİKİPEK KAĞIT
Önlisans eğitimini üniversitelerin makine, mekatronik bölümlerinde tamamlamış, Tercihen kağıt sektöründe benzer bir pozisyonda iki yıl iş deneyimi olan, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Manisa'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU - MÜHENDİS Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
GENEL BAŞVURU - MÜHENDİSİPEK KAĞIT
•Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin elektrik mühendisliği, elektrik- elektronik mühendisliği, makine mühendisliği, endüstri mühendisliği, mekatronik mühendisliği ve kimya mühendisliği bölümlerinde tamamlamış,•Çok iyi derecede İngilizce bilen.•MS Office programlarını etkin kullanabilen.•Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.•Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kağıt Üretim Bant Operatörü Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Kağıt Üretim Bant OperatörüİPEK KAĞIT
- Ön lisans eğitimini üniversitelerin ilgili bölümlerinde (selüloz ve kağıtçılık, elektrik, makine, kimya, metal, torna tesviye) tamamlamış, - MS Office programlarını etkin kullanabilen,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden veya edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TASARIM UZMAN YARDIMCISI Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TASARIM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin seramik-cam yada tekstil tasarım bölümlerinden mezun. Digital karo üretim teknolojilerinde deneyim sahibi olmak. Yenilikçi karo yüzeyleri yaratmaya yetkin ve istekli olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Gelişime açık olmak. Seyahat engeli bulunmaması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı