Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 49 kuruluşu, 13.300'ün üzerinde çalışanı ve 2015 sonu itibariyle 8,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 147
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
DÖNEMSEL DİYABET KALEM EĞİTMENİ (ORDU) Ordu Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DÖNEMSEL DİYABET KALEM EĞİTMENİ (ORDU)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Dönemsel Diyabet Kalem Eğitmeni olarak görevlendirilmek üzere,  İlgili bölümlerden önlisans ya da lisans mezunu ve sağlık sektöründe deneyimli, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYABET KALEM EĞİTMENİ (KAYSERİ) Kayseri Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET KALEM EĞİTMENİ (KAYSERİ)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Kalem Eğitmeni olarak görevlendirilmek üzere,  İlgili bölümlerden önlisans ya da lisans mezunu ve sağlık sektöründe deneyimli, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA ANALİZ UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZARLAMA ANALİZ UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen üniversitelerin İktisat, İşletme, Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl ilgili birimlerde(finans/pazarlama/pazar araştırma) çalışmış, Finansal raporlamalarda bilgi sahibi, Analitik yönü kuvvetli; problem çözme, analiz, planlama ve takip becerileri gelişmiş, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, SAP, BW  programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Satış dağıtım modülünde (SAP-SD) en az 3 yıl tecrübeli ve en az 2 projede görev almış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını hakim, ABAP yazılım diline hakim, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE ANALİZ UZMAN YARDIMCISI - UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE ANALİZ UZMAN YARDIMCISI - UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Aranan Özellikler:  Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, MS Office, Autocad ve Photoshop kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIEczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Bilgi Teknolojileri Bölümü'nde görevlendirilmek üzere, Bilgi Teknolojileri Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Elektrik, Haberleşme veya Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında 4 yıl deneyime sahibi, Kurumsal CRM, Süreç Yönetimi, Doküman Yönetimi projelerinde çalışmış, Tercihen Kalite Yönetimi ile ilgili deneyimi olan, Sistem Analizi, Uygulaması ve geliştirmesi tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, adayların başvurmaları rica olunur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI SATIŞ SORUMLU UZMANI/ UZMANI İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
ULUSLARARASI SATIŞ SORUMLU UZMANI/ UZMANIİPEK KAĞIT
Lisans eğitimini üniversitelerin işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler, dış ticaret veya mühendislik bölümlerinde tamamlamış, Uluslararası satış süreçleri ve müşteri yönetiminde en az iki yıl deneyimli, İhale süreçleri ve takibi konusuda deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP programını etkin kullanabilen, Sık seyahat etmeye engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İSTANBUL)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı ve yarı zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ Ankara Eczacıbaşı Profesyonel
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİEczacıbaşı Profesyonel
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun, Ev Dışı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli, Müşteri yönetimi konusunda etkin sonuçlar alabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen, Seyahate engel durumu bulunmayan, Aktif sürücülük deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Orman Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satınalma fonksiyonunda en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMANI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan, Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, 4-5 yıl pazarlama / ürün yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip olmak (uluslararası firma ve/veya tüketici ürünleri konusunda deneyime sahip olmak tercih sebebidir) Pazarlama süreçleriyle ilgili, üretim, ürün geliştirme, endüstriyel tasarım, tedarik zinciri fonksiyonlarıyla çalışma deneyimine sahip olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU/MEMURU Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU/MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze veya çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İZMİR) İzmir ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İZMİR)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, İSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak , acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek, Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji-Malzeme Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen işletme veya pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Uluslararası satış veya pazarlama alanında en az 1 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
- Yüksek seviyede analitik bakış açısı- Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme- Takım çalışmasına yatkınlık- Süreç geliştirme- Dışa dönük ve sürekli sorgulayıcı bakış açısı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ MUHASEBE SORUMLUSU İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
TİCARİ MUHASEBE SORUMLUSUEczacıbaşı Profesyonel
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 2 yıl tecrübeli,SAP konusunda deneyimli,Tercihen UFRS raporlamaları konusunda bilgisi olan,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI - SATIŞ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BÖLÜM ASİSTANI - SATIŞECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin sekreterlik ve büro yönetimi, turizm işletmeciliği bölümlerinden mezun,•Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,•Yazışma tekniklerine hakim,•En az 3 yıl deneyimli,•Çok iyi derecede İngilizce bilen,•MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
BÜTÇE PLANLAMA YÖNETİCİSİEczacıbaşı Profesyonel
Bütçe planlama ve raporlama konusunda en az 6 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, SAP ve MS Office uygulamalarını (özellikle Excel) çok iyi düzeyde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - BURSA Bursa ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - BURSAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISI / UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMAN YARDIMCISI / UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Pazarlama bölümlerinden mezun ve tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Pazarlama/Müşteri İlişkileri alanında benzer pozisyonda en az 2-4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZALAR UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MAĞAZALAR UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen perakende sektöründe deneyimli, Perakende satış kanalı için mevcut durumun analiz ve raporlaması ile; ileriki dönemlerin satış ve memnuniyet artırıcı süreç değişikliklerinin planlanması ve uygulanmasına katkıda bulunmak, Satış artırıcı aktivitelerinin planlanması ve gerçekleştirilmesine katkıda bulunmak, Mağaza verilerinin izlenmesi ve gelişim alanlarının belirlenmesine katkıda bulunmak, Intema Mağazalarının yıllık bütçe hedeflerinin hazırlanması ve satış rakamlarının bu hedeflere göre takip edilmesine katkıda bulunmak, Mağazaların iletişimde olduğu diğer departmanlar ile koordineli çalışarak ; gelişim alanlarına yönelik yönlendirmelere katkıda bulunmak, Bölgesel ve kanal bazlı analizlerle perakende kanalın yönlendirilmesine katkıda bulunmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN ANA VERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN ANA VERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Lisans veya önlisans eğitimini tamamlamış,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Tercihen SAP programını kullanabilen,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans mezunu, Satış geliştirme, satış gücü etkinliği, satış operasyonları yönetimi alanlarında minimum 3 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik ve sistematik düşünme yetkinliği yüksek, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, İş birliği ve ekip çalışmasına yatkın, İleri düzeyde MS Office programlarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış veya 2 sene tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PERAKENDE PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI/UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PERAKENDE PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI/UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak.• Perakende Pazarlama, Ticari Pazarlama veya Ürün/Marka İletişim konularında minumum 2 yıl deneyim sahibi olmak.• Ajans ve kampanya yönetimi konusunda deneyim sahibi olmak• MS Office programlarını etkin kullanmak.• Sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek.• Çok iyi derecede İngilizce bilmek.• Askerlik görevini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK UZMANIECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun ve/ya ilgili bölümlerde yüksek lisans yapmış, Kurumsal sürdürülebilirlik alanında deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şeklide kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ SATIM HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIM HİZMETLERİ UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olan, Tercihen ihracat operasyonları ve raporlama konularında deneyimli olan, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Çok derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli'nde ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•4 yıllık lisans mezunu olmak,•Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,•MS Office programlarını etkin kullanmak,•Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)•Sürücü ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI GİRİŞİM
• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun,• Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli,• Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen,• İyi derecede ingilizce bilen,• Seyahate engel durumu bulunmayan,• Aktif sürücülük deneyimine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TOPLU İŞLER PROJE UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
TOPLU İŞLER PROJE UZMANI/UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı İlaç Pazarlama
• Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,• Proje ve tasarım konusunda deneyimli,• İleri düzeyde 3D MAX, V RAY, PHOTOSHOP, AUTOCAD kullanabilen,• Tercihen REVİT, SKETCH UP kullanabilen, 3D Animasyon yapabilen,• İyi derecede İngilizce bilen,• Sürücü belgesi olan,• Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,• Askerlik görevini tamamlamış (erkekler için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen,MS Office, Autodesk Autocad ve Photoshop ve tercihen Autodesk Revit, SketchUp ve Adobe Photoshop da kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEŞHİR TANITIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEŞHİR TANITIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,• İlgili alanda 5 yıl deneyim sahibi olan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• İlişki yönetimi iyi olan,• MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen,• Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerliğini yapmış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
KONSEPT UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KONSEPT UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
                                                                                                                                                                                                                                                            Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad ve 3ds Max  çizim programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Perakende mağazacılıkta, benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UFRS RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI / UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
UFRS RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI / UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler ve/ya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında 2 -3 yıl deneyimli olmak, Vergi ve mali mevzuat hakkında bilgi sahibi olmak, Tercihen SPK ileri düzey lisansı sahibi olmak, SAP, Hyperion, MS Office uygulamalarına ve muhasebe uygulamalarına hakim olmak, Çok iyi derece İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN TASARIMCI-BANYO İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
UZMAN TASARIMCI-BANYOECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Alias ve ya benzeri ileri derece 3D yüzey modelleme programlarını iyi  (A-Class) kullanabilen, Benzer bir pozisyonda  6-7 yıl deneyim sahibi olan, ürün tasarımı konusunda tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•             Üniversitelerin mühendislik, işletme, lojistik bölümlerinden mezun•             Lojistik operasyon / satış veya satın alma konularında minumum 3 yıl deneyim sahibi olmak•             Çok iyi derecede İngilizce bilen•             MS Ofis uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,•             Etkin iletişim yeteneğine sahip, insan ilişkileri kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
- Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış- Tercihen benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli- Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip- Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme becerileri gelişmiş- Takım çalışmasına yatkın- Dışa dönük ve sürekli sorgulayıcı bakış açısına sahip 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tedarik zinciri projelerinde calismis SAP MM ve /veya PP modüllerinde deneyim sahibi Minimum 3 yil tecrubeli, Seyahat engeli olmayan, Iyi derecede ingilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI/UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
TİCARİ PAZARLAMA UZMANI/UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI GİRİŞİM
Lisans veya yüksek lisans eğitimini tercihen işletme,endüstri veya işletme mühendisliği alanlarında tamamlamış, Hızlı tüketim sektöründe kanal geliştirme veya ticari pazarlama konusunda tercihen 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan, Seyahate engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANS UZMAN YARDIMCISI (MT) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
FİNANS UZMAN YARDIMCISI (MT)ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İş Profili Aylık bütçe fiili karşılaştırmalarnı gerçekleştirmek, Bölüm bazında aylık kar zarar ve gider analizlerini yapmak, Müşteri ciro ve karlılık çalışmalarını yürütmek, Yıllık bütçe çalışmalarına katkıda bulunmak, Yönetim raporlarını hazırlamak, UFRS raporlama sürecinde aktif rol oynamak, Vergi beyannamelerinin yasal mevzuata uygun olarak hazırlanmasına destek olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Analitik ve sistematik düşünme yetkinliği yüksek, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli• İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü• İş birliği ve ekip çalışmasına yatkın• Proaktif düşünebilen ve insiyatif almaya yatkın• İleri düzeyde MS Office programlarına hakim• Askerlik görevini tamamlamış veya 2 sene tecilli (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Eczacıbaşı Holding ve Lincoln Electric ortaklığında, kaynak elektrod ve tellerinin üretimini, kaynak ürünlerinin ve kaynak makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında satışını yapan kuruluşumuzun Marmara bölge satış ofisinde (Tuzla) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adaylar aranmaktadır. Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOSYAL İŞLER MEMURU Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen lisans olmak üzere eğitimini üniversitelerin ilgili bölümlerinde tamamlamış, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,  MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Organizasyon ve planlama yeteneği yüksek, Enerjik, hızlı çözüm üretebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Teknik lise veya Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Metal ark kaynağı yapabilen, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Teknik Eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden veya Makine, Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip, Benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun , PLC programları konusunda tecrübe sahibi, Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Alanında minimum 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu Yakası,Gebze veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Endüstri,Kimya, Malzeme veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Tercihen benzer pozisyonda çalışmış Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
UFRS RAPORLAMA UZMANI - SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
UFRS RAPORLAMA UZMANI - SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun, Finansal raporlama, denetim, solo/konsolide raporlama, SPK ve halka açık kuruluşlar hakkında en az 2-3 yıl deneyimli, UFRS ve Mali mevzuat konularında (Vergi, Ar-Ge, teşvikler) bilgi sahibi, SAP ve Hyperion programlarını kullanabilen, Topluluk bünyesinde ERP ortamında kurulu UFRS raporlama sistemini (MIRROR) kontrol ve takip edebilmek için bu konudaki uygulamalara hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Satış konusunda 2-3 yıl deneyimli, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ MEMURU (DÖNEMSEL) Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ MEMURU (DÖNEMSEL)TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen SAP sistemini kullanmayı bilen, MS Office programlarını hakim, Sorumluluk sahibi ve iletişim becerisi yüksek, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Dikkatli ve titiz çalışan, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmek,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin işletme, iktisat, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, endüstri mühendisliği ve ilgili bölümlerden mezun, Tercihen insan kaynakları alanında yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans ya da yüksek lisans eğitimini üniversitelerin kimya mühendisliği bölümlerinde tamamlamış. İyi düzeyde İngilizce bilen. MS Office programlarını etkin kullanabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini üniversitelerin mühendislik bölümlerinde (tercihen makine ve endüstri mühendisliği) tamamlamış, Konusuyla min. 2 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Tercihen SAP Malzeme Yönetimi Modülü konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Lojistik Uzman Yardımcısı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lojistik, endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP ve proje yönetimi programlarında deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı/ Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Bilgi Teknolojileri Uzmanı/ Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Microsoft teknolojilerinden MS Server, MS SQL veritabanlarını etkin kullanabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Gayrimenkul
YÖNETİCİ ASİSTANIEczacıbaşı Gayrimenkul
Aranan Özellikler           Tercihen üniversite mezunu,Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,İyi derecede İngilizce bilen,En az 5 yıl deneyimli,MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU – TOPLU İŞLER (İÇ ANADOLU BÖLGE) Ankara ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU – TOPLU İŞLER (İÇ ANADOLU BÖLGE)ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Eczacıbaşı İntema İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere “Satış Sorumlusu – Toplu İşler” aranmaktadır.Bu görevin iş profili, öncelikli yetkinlikler ve aday olacak kişilerde aranan özellikler aşağıda özetlenmektedir.  Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Satış konusunda 2-3 yıl deneyimli, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI - DIŞ SATIM İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BÖLÜM ASİSTANI - DIŞ SATIMECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin sekreterlik ve büro yönetimi, turizm işletmeciliği bölümlerinden mezun,•Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,•Yazışma tekniklerine hakim,•En az 3 yıl deneyimli,•İyi derecede ingilizce bilen,•MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI(ERZURUM/KISMİ SÜRELİ) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI(ERZURUM/KISMİ SÜRELİ)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi olan, Üretim tesislerinde çalışmış, deneyimli ve teknik konulara hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Kısmi süreli olarak çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ANKARA) Ankara ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (ANKARA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı ve/veya yarı zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAKARYA/KOCAELİ) Kocaeli, Sakarya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAKARYA/KOCAELİ)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,İletişim becerileri güçlü,Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,Aktif araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş. Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için) Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN) Samsun ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş. Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için) Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni veya çevre sağlık teknisyeni bölümlerinden mezun, işyeri hemşireliği sertifikasına sahip ve ya sertifika eğitimini tamamlamış, alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek, Vardiyalı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı ve/veya yarı zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Yarı zamanlı / Part Time         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tercihen çevre mühendisi veya mühendislik bölümlerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında bilgi sahibi olan, Üretim tesislerinde çalışmış, deneyimli ve teknik konulara hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ESKİŞEHİR) Eskişehir Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
İŞYERİ HEKİMİ (ESKİŞEHİR)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ARTVİN) Artvin Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
İŞYERİ HEKİMİ (ARTVİN)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Yarı zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI (ENGELLİ) İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
BÖLÜM ASİSTANI (ENGELLİ)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde engelli kadroda görevlendirilmek üzere “Bölüm Asistanı” aranmaktadır.  Lise ve ya üniversitelerin ilgili bölümlerinden önlisans mezunu, En az 3 yıl bölüm asistanı olarak görev yapmış, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü, Yazışma tekniklerine hakim, İstanbul’da ikamet eden,adaylarımızın başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
KURUMSAL SATIŞ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme, Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme yüksek lisansı yapmış veya MBA mezunu) Tercihen İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilen Portföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama yönetimi alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Müşteri ihtiyaç analizlerini çok iyi seviyede yapabilen ve Pazarlamada 4C yaklaşımını içselleştirmiş Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (KONYA) Konya Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (KONYA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-18:00 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MARKA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
MARKA YÖNETİCİSİEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Marka Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin İşletme, iletişim veya pazarlama bölümlerinden lisans mezunu ya da MBA, pazarlama bölümlerinden yüksek lisans mezunu, Konusunda en az 5 yıl deneyimli, Excel ve Powerpoint programlarını ileri seviyede ve hızlı kullanabilen. Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (BURSA) Bursa ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (BURSA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAKARYA) Sakarya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAKARYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM UZMAN YARDIMCISI Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TASARIM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin seramik-cam yada tekstil tasarım bölümlerinden mezun. Digital karo üretim teknolojilerinde deneyim sahibi olmak. Yenilikçi karo yüzeyleri yaratmaya yetkin ve istekli olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Gelişime açık olmak. Seyahat engeli bulunmaması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ürün Geliştirme MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen CAD-CAM-CAE programları hakkında bilgi sahibi olan. Planlama, analiz etme ve organizasyon becerileri olan. Zaman yönetimi, müşteri odaklı ve etkili iletişim becerilerine sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (BURSA) Bursa ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (BURSA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Hemşirelik, Sağlık Memuru, Acil Tıp Teknisyenliği veya Çevre Sağlık Teknisyenliği bölümlerinden mezun, İşyeri hemşireliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.Ayrıca, 0216 545 25 03 numaralı faksa veya esh.ik@eczacibasi.com.tr adresine başvurunuzu gönderebilirsiniz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ESKİŞEHİR) Eskişehir Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ESKİŞEHİR)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,·         Aktif araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),·         Yarı zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMANI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIM UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Makine, Mekatronik, Metalurji, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satış konusunda en az 2 yıl; tercihen robotik sistemler veya otomotiv sektöründe deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Rusça bilen, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip olan, 3D-CAD ve MS Office programlarını iyi bilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DİYABET KALEM EĞİTMENİ SÜPERVİZÖRÜ (ANKARA) Ankara Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET KALEM EĞİTMENİ SÜPERVİZÖRÜ (ANKARA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans Mezunu Dahiliye, Diyabet alanlarında deneyimli En az 3 yıl hemşirelik ve ekip sorumluluğu / yöneticilik tecrübesine sahip İleri düzeyde hemşirelik teorisi, klinik bilgi ve eğitim  bilgisine sahip Takım çalışmasına yatkın Yüksek hizmet kalitesi anlayışına sahip İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen Aktif araç kullanabilen Şehirlerarası seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ (İSTANBUL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Ünite Destek Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere,  Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane deneyimine sahip Tam zamanlı 08.00/17.30 çalışma saatleri arasında olarak görev yapabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Afyon, ... Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM SORUMLU UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM SORUMLU UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe minimum 5 yıl Üretim Mühendisliği deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP kullanımında deneyimli, Analitik düşünce ve iletişim yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI YARDIMCISI - ETKİNLİK İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI YARDIMCISI - ETKİNLİKECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Pazarlama bölümlerinden mezun ve tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Pazarlama/Müşteri İlişkileri alanında benzer pozisyonda en az 2-4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ARTVİN) Artvin ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ARTVİN)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,·         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,·         Aktif araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),·         Yarı zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen mühendislik ve iktisadi idari bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek lisans derecesine sahip, İnsan kaynakları alanında tercihen 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Enformatik, Yazılım, Elektronik Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun Depo yönetim sistemleri veya üretim yönetim sistemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen SAP, Axata, MES, Scada, PLC tecrübesi Problem çözme, analiz, planlama, takip ve organizasyon becerisi yüksek Güçlü iletişim becerilerine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı çalışan İyi seviyede ingilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI/UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI/UZMANIECZACIBAŞI GİRİŞİM
Tercihen Üniversitelerin işletme, ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 3 yıl tecrübeli,SAP konusunda deneyimli,UFRS bazlı raporlama konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
Satış Destek SorumlusuİPEK KAĞIT
4 yıllık üniversitelerin işletme, iktisat veya istatistik bölümlerinden mezun MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünen ve rakamlarla çalışmayı seven, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ürün MüdürüEczacıbaşı İlaç Pazarlama
  ·         Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun  ·         İlaç sektöründe en az 2 yıl Göğüs Hastalıkları alanında Ürün Müdürlüğü deneyimi olan ·         Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip ·         İletişim becerileri güçlü, analitik düşünme becerisine sahip, sunum becerileri yüksek, ekip çalışmasına yatkın ·         MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, ·         Aktif araç kullanabilen ·         Seyahat engeli olmayan ·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE MEMURU - ENGELLİ İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
MUHASEBE MEMURU - ENGELLİEczacıbaşı Profesyonel
Üniversitelerin lisans veya ön lisans bölümlerinden mezun, Muhasebe veya mali işler alanında en az 1 yıl tecrübe sahibi, Düzenli çalışma becerisine sahip ve takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL SORUMLUSU Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PERSONEL SORUMLUSUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin işletme, iktisat veya çalışma ekonomisi bölümlerinde lisans eğitimini tamamlamış, Personel, bordro ve özlük işlemleri konusunda en az iki yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (GAZİANTEP) Gaziantep ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (GAZİANTEP)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı ve/veya yarı zamanlı çalışabilecek, Gaziantep'te ikamet eden veya edebilecek olanadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen üretim planlama veya stok/sipariş yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP SD ve MM konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takip yeteneği kuvvetli, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (MERSİN) Mersin ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (MERSİN)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tam zamanlı ve/veya yarı zamanlı çalışabilecek, Mersin'de ikamet eden veya edebilecek olanadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen üretim planlama, satınalam veya stok/sipariş yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP SD ve MM konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takip yeteneği kuvvetli, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM PROJELERİ GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM PROJELERİ GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM HİZMETLERİ MEMURU Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM HİZMETLERİ MEMURUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bölümleri Fakültesi, Büro Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun, Tercihen alanında 2 yıl tecrübeli Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, organizasyon yönetimi ve takım çalışmasına yatkın, Tercihen iyi İngilizce bilgisine sahip, İleri derecede MS Office bilgisine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri / İşletme Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesinde mezun olmak Satın alma bölümünde en az 6-7 yıl tecrübe ve ekip yönetimi deneyimine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP kullanım bilgisine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı Kocaeli Eczacıbaşı Monrol
Kalite Kontrol Uzman YardımcısıEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun olmak En az 2 yıllık ilaç üretimi ve GC,GC-MS, Polarimetri, Karl Fisher, HPLC cihazları ile iş deneyimine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilmek Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP bilgisine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul – Anadolu / Kocaeli – Gebze’de ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı / Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
Satınalma Uzmanı / Sorumlu UzmanıESAN
Üniversitelerin tercihen ilgili mühendislik, iktisadi ve idari bilimler bölümlerinden mezun olan, Satın alma konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Lojistik Planlama Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin lojistik,işletme veya dış ticaret bölümlerinden mezun, Tercihen lojistik alanında tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Hizmetler Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Teknik Hizmetler Uzmanı / Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Seramik veya Maden Mühendisliği Bölümleri’nden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen seramik sektöründe 2-3 yıl tecrübeli Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yerüstü Hizmetler Yöneticisi Balıkesir ESAN
Yerüstü Hizmetler YöneticisiESAN
Üniversitelerin tercihen İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümleri'nden mezun İdari,sosyal işler ve satın alma alanında en az 10 yıl, yöneticilik konusunda ise en az 4 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Balıkesir'de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Yönetim Uzmanı Balıkesir ESAN
Çevre Yönetim UzmanıESAN
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen İlgili mevzuatlara hakim C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip Konusunda en az 3 yıl deneyimli Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Balıkesir’de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve Sosyal İşler Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
Personel ve Sosyal İşler YöneticisiESAN
Üniversitelerin tercihen İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinden mezun Personel ve sosyal işler alanında en az 10 yıl, yöneticilik konusunda ise en az 4 yıl deneyimli İş Kanunu, SGK, Teşvik Uygulamaları gibi mevzuatlara hakim Farklı fonksiyonlarla işbirliği yaparak İK projelerine katkı sağlayabilen MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ürün Geliştirme MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım, Makine Mühendisliği veya Orman Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen Mobilya sektöründe ürün geliştirme veya araştırma-geliştirme tecrübesi olan, Tercihen CAD programı olarak Solidworks kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Özel Güvenlik GörevlisiECZACIBAŞI HOLDİNG
  En az lise mezunu. Yeterli fiziki kondüsyona ve atış seviyesine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (EDİRNE) Edirne ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (EDİRNE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni veya çevre sağlık teknisyeni, İşyeri hemşireliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (EDİRNE) Edirne ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (EDİRNE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stok Kontrol Sorumlusu Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Stok Kontrol SorumlusuTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Asgari önlisans mezunu Benzer pozisyonda 3 yıl deneyimli SAP ve WMS mantığını ve kullanımını bilen Anadolu yakasında ikamet eden Detaycı ve takipçi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İZMİR İzmir ECZACIBAŞI GİRİŞİM
ÜNİVERSİTE STAJYERİ - İZMİRECZACIBAŞI GİRİŞİM
Üniversitelerin mühendislik, işletme, ekonomi vb.  bölümlerinde  lisans ya da yüksek lisans eğitimine devam eden, Haftada 3 gün çalışabilecek, Hızlı Tüketim sektörüne ilgi duyan, Çok İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Microsoft Office programlarına hakim, Etkin iletişim yeteneğine sahip.
Stajyer        İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Ankara) Ankara Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu (Ankara)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Göğüs Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU UZMANI İzmir Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
PAZARLAMA VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLU UZMANIKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
İzmir projelerimizde görev alacak,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Pazarlama ve Müşteri İlişkileri alanında en az 5 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen,Planlama ve ekip çalışmasına yatkın,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ VE KİRALAMA UZMAN YARDIMCISI İzmir Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
SATIŞ VE KİRALAMA UZMAN YARDIMCISIKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
İzmir projelerimizde görev alacak, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında tercihen 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip Satış ve Kiralama Uzman Yardımcısı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ruhsatlandırma Uzmanı İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ruhsatlandırma UzmanıEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Üniversitelerin Eczacılık, Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe ruhsatlandırma alanında en az 2 yıl deneyimi olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİPARİŞ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SİPARİŞ YÖNETİMİ YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversite mezunu, Tercihen Hızlı Tüketim Sektöründe deneyimli, Tedarik Zinciri ve Sipariş Yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyimli, Ekip yönetimi tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Programlarına hakim, Aktif sürücülük deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
B/C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN) Samsun ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B/C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAMSUN)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı ya da C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (SAKARYA) Sakarya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (SAKARYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri Hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ANTALYA) Antalya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (ANTALYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlıçalışabilecek, Antalya'da ikamet eden veya edebilecekadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (DENİZLİ) Denizli ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (DENİZLİ)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş. Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Tam zamanlı çalışabilecek, Denizli'de ikamet edenadayların başvurmaları rica olunur.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GAZİANTEP) Gaziantep ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GAZİANTEP)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, İSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak , acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek, Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (AYDIN) Aydın ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (AYDIN)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, İSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak , acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek, Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (MUĞLA/BODRUM) Muğla ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (MUĞLA/BODRUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, İSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak , acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek, Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak,
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (KONYA) Konya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (KONYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilecek, Konya'da ikamet eden veya edebilecek olanadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ADANA) Adana ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (ADANA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nde İşyeri Hekimi olarak görevlendirilmek üzere, Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek, Adana'da ikamet eden veya edebilecek olanadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İZMİR) İzmir ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İZMİR)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
 Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Vardiyalı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici / Yönetmen İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Yönetici / YönetmenECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenik Birimi'nde  Kurumsal Satış Yöneticisi olarak görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin İşletme, Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen İşletme yüksek lisansı yapmış veya MBA mezunu) Tercihen İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip Hizmet sektöründe B2B satış deneyimi olan Türkiye genelinde bölgesel deneyimleri olan ve yöresel dinamiklere çok iyi bilen Portföy oluşturabilecek seviyede B2B iş geliştirme deneyimine sahip Satış veya Pazarlama yönetimi alanında en az 5 yıl yöneticilik deneyimi bulunan Müşteri ihtiyaç analizlerini çok iyi seviyede yapabilen ve Pazarlamada 4C yaklaşımını içselleştirmiş Çok iyi seviyede İngilizce bilen Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (DİYARBAKIR) Diyarbakır ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (DİYARBAKIR)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (GENEL BAŞVURU) Adana, Ağrı, Ankara... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (GENEL BAŞVURU)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri Hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Afyon, ... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İşyeri hemşireliği sertifikasına sahip, Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (SAKARYA) Sakarya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (SAKARYA)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İşyeri hemşireliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Arama Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Arama Uzmanı/Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen alanında en az 3 yıl deneyimli Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak arazi aracı kullanabilen Türkiye'nin farklı lokasyonlarında ikamet edebilecek ve görev yapabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Arama Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Arama Uzmanı/Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden mezun Coğrafi bilgi sistemleri ve ilişkisel veri tabanları konusunda bilgisi olan Tercihen ArcGIS programını kullanabilen Temel SQL bilgisine sahip olan Tercihen alanında en az 3 yıl deneyimli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Maden Hakları Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Maden Hakları Uzmanı / Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği (Harita ve Kadastro veya Geomatik) Bölümleri'nden mezun Yeraltı madencilik ölçümleri ve yerüstü halihazır haritaların yapımında en az 1 yıl deneyimli MS Office, NetCAD, Eghas, AutoCAD ve tercihen Micromine programlarını kullanabilen Total Station ve GPS ölçüm aletlerini kullanabilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul – Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (MALATYA) Malatya Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (MALATYA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 2 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-18:00 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Uzmanı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üretim Planlama UzmanıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun.İleri derecede ingilizce bilgisine sahip,Malzeme akış sistemleri (jıt, kanban, vb) bilgisine sahip,5s ve tpm veya yalın ya da 6 sigma tecrübesi olan,Üretim operasyonları analiz ve tasarımı (hareket ve zaman etüdü), tesis yerleşim planlaması, hat dengelemesi alanlarında bilgi sahibi olan,Tercihen üretim ve malzeme planlama ve kontrol sistemleri bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜRETİM OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
6 Ay Belirli Süreli Sözleşmeli Lise, Teknik Meslek veya Yüksek Okul mezunu, 3 vardiyalı çalışan üretim tesislerinde çalışmış, PC, Windows ve MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
MEDİKAL YÖNETİCİ İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
MEDİKAL YÖNETİCİEczacıbaşı İlaç Pazarlama
Üniversitelerin Tıp fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İlaç sektöründe Medikal alanda en az 5 yıl deneyimli, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat edebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Görevlisi İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Ofis GörevlisiEczacıbaşı İlaç Pazarlama
·        Lise mezunu.·        İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyetine önem veren.·        Kişisel görünümüne özen gösteren.·        Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.·        En az 5 yıl servis deneyimine sahip.·        Tercihen Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Marmara) İstanbul(Asya) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Marmara)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
 ·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Göğüs Hastalıkları ve Gastroenteroloji alanında tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
MALİYET KONTROL VE PLANLAMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme yada İktisat Bölümlerinden mezunMaliyet Muhasebesi deneyimi olan,İleri derecede İngilizce bilen,SAP, Office programlarını etkin kullanabilen,2-10 yıl arası tecrübeli,Analitik, sunum yapma becerisi yüksek, proje bazlı çalışmayı seven, yurt dışı fabrikalara (Rusya-Almanya) ve onların projelerine destek olabilecekSürücü Ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzmanı Kocaeli, Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik UzmanıTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
  Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen lojistik uygulamaları konusunda iki yıl iş deneyimi olan, Tercihen SAP Malzeme Yönetimi ve Satış Dağıtım modülleri konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİ Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME TEKNİSYENİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Eczacıbaşı Yapı Gereçleri İnovasyon Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Laboratuvar şartlarında ilk ürün denemelerinin yapılması ve gerekli miktarda çoğaltılması.Laboratuvar şartlarında hazırlanmış prototipin  endüstriyel şartlara uyarlanması.Endüstriyel şatlarda oluşmuş ürünün standartlaştırılması arşivlenmesi ve sistem üzerinde dataların kayıt altına alınması.Prototip hazırlanmasıİlk üretim sonunda oluşmuş dataların standartlaştırılması gerekli şartlarda arşivlenmesi ve üretime devredilmesi. (masse,sır,tüm aplikasyon standartları, ürün standartları, ürünün dizaynın standartları ,sap üzerinde ürün ağacının oluşturulması) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Hastane Ürünleri-İstanbul) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Hastane Ürünleri-İstanbul)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Dört yıllık üniversite mezunu. İlaç sektöründe tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan. Hastane Ürünleri konusunda deneyimli. Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Seyahat engeli bulunmayan. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı