Eczacıbaşı Topluluğu 

Şirket Bilgileri

ECZACIBAŞI TOPLULUĞU
 

Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942’de temelleri atılan Eczacıbaşı Topluluğu, sanayi alanındaki ilk girişimini, 1952’de İstanbul’da kurulan Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikası ile gerçekleştirdi.

 

Eczacıbaşı bugün, temel olarak yapı ürünleri, tüketim ürünleri ve sağlık alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur. Topluluk yapısında, bu temel sektörler dışında finans, bilgi teknolojileri, kaynak teknolojileri, madencilik ve gayrimenkul geliştirme alanında etkinlik gösteren kuruluşlar da yer alıyor.

 

Topluluk, dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip bulunuyor. Temizlik kağıtları pazarında ise Türkiye'de liderliği elinde tutuyor.

 

Topluluğun sermayesi halka açık kuruluşlarını EİS Eczacıbaşı İlaç, Sınai ve Finansal Yatırımlar San. ve Tic. A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Holding Ortaklığı A.Ş., Eczacıbaşı Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. oluşturuyor.

 

Eczacıbaşı, beşi yabancı ortaklı olmak üzere toplam 49 kuruluşu, 13.300'ün üzerinde çalışanı ve 2015 sonu itibariyle 8,4 milyar TL cirosu ile Türkiye'nin önde gelen sanayi toplulukları arasında yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Holding / Şirketler GrubuEczacıbaşı Topluluğu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 114
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZA İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ETİLER MAĞAZAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•4 yıllık lisans mezunu olmak,•Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,•MS Office programlarını etkin kullanmak,•Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)•Sürücü ehliyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ACİL TIP TEKNİSYENİ (ÇİFTELER) Eskişehir ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
ACİL TIP TEKNİSYENİ (ÇİFTELER)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Acil Tıp Teknisyeni ve ya Paramedik Bölümleri'nden mezun, Tercihen ambulansta çalışmış, Ambulans kullanımına uygun sürücü belgesine sahip, ambulansla ilgili uygun sertifikasyonu bulunan, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı, üç vardiyalı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM İŞÇİSİ Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM İŞÇİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lise mezunu, tercihen Endüstri Meslek Lisesi  mezunu Vardiyalı çalışabilecek, Seri üretim temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,        Gebze ve çevresinde ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN ANA VERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN ANA VERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Lisans veya önlisans eğitimini tamamlamış,• MS Office programlarını etkin kullanabilen,• Tercihen SAP programını kullanabilen,• İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TALEP PLANLAMA UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TALEP PLANLAMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik bölümlerinden mezun, Tercihen konusunda 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•             Üniversitelerin mühendislik, işletme, lojistik bölümlerinden mezun•             Lojistik operasyon / satış veya satın alma konularında minumum 3 yıl deneyim sahibi olmak•             Çok iyi derecede İngilizce bilen•             MS Ofis uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,•             Etkin iletişim yeteneğine sahip, insan ilişkileri kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
UFRS RAPORLAMA UZMANI / UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
UFRS RAPORLAMA UZMANI / UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı İlaç Pazarlama
• Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun olmak, • Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında 2 -3 yıl deneyimli olmak,• Vergi ve mali mevzuat hakkında bilgi sahibi olmak,• Tercihen SPK ileri düzey lisansı sahibi olmak,• SAP, Hyperion, MS Office uygulamalarına ve muhasebe uygulamalarına hakim olmak,• Çok iyi derece İngilizce bilen,• Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ ETKİNLİĞİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans mezunu, Satış geliştirme, satış gücü etkinliği, satış operasyonları yönetimi alanlarında minimum 3 yıl deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Analitik ve sistematik düşünme yetkinliği yüksek, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, İş birliği ve ekip çalışmasına yatkın, İleri düzeyde MS Office programlarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış veya 2 sene tecilli (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PERAKENDE PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PERAKENDE PAZARLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak.• Perakende Pazarlama, Ticari Pazarlama veya Ürün/Marka İletişim konularında minumum 2 yıl deneyim sahibi olmak.• Ajans ve kampanya yönetimi konusunda deneyim sahibi olmak• MS Office programlarını etkin kullanmak.• Sürücü ehliyetine sahip olmak ve aktif araç kullanabilmek.• Çok iyi derecede İngilizce bilmek.• Askerlik görevini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Memuru Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Depo MemuruTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Meslek yüksek okulu mezunu, Konusunda deneyimli, Tercihen SAP kullanmış MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gebze veya çevresinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
- Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin endüstri mühendisliği bölümlerinde tamamlamış- Tercihen benzer bir pozisyonda 2 yıl deneyimli- Yüksek seviyede analitik bakış açısına sahip- Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme becerileri gelişmiş- Takım çalışmasına yatkın- Dışa dönük ve sürekli sorgulayıcı bakış açısına sahip 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
 Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen,MS Office, Autodesk Autocad ve Photoshop ve tercihen Autodesk Revit, SketchUp ve Adobe Photoshop da kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEŞHİR TANITIM UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TEŞHİR TANITIM UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin mimarlık veya iç mimarlık bölümlerinden mezun,• İlgili alanda 5 yıl deneyim sahibi olan,• Çok iyi derecede İngilizce bilen,• İlişki yönetimi iyi olan,• MS Office, Autocad, 3D Max, Photoshop programlarını etkin kullanabilen,• Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen,• Askerliğini yapmış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN TASARIMCI-BANYO İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI GRUBU
UZMAN TASARIMCI-BANYOECZACIBAŞI YAPI GRUBU
Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Alias ve ya benzeri ileri derece 3D yüzey modelleme programlarını iyi  (A-Class) kullanabilen, Benzer bir pozisyonda  6-7 yıl deneyim sahibi olan, ürün tasarımı konusunda tecrübeli Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, İstanbul’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI/ SORUMLU UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI/ SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri veya Bilgisayar Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun, SAP BASIS konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen ITILve COBIT standartlarına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını hakim, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, İletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOSYAL İŞLER MEMURU Yalova ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen lisans olmak üzere eğitimini üniversitelerin ilgili bölümlerinde tamamlamış, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi,  MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Organizasyon ve planlama yeteneği yüksek, Enerjik, hızlı çözüm üretebilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI DESTEK SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
En az önlisans mezunu İnsan kaynakları süreçlerinde 3 yıl deneyim sahibi olan MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU-TOPLU İŞLER (ANKARA MAĞAZA) Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU-TOPLU İŞLER (ANKARA MAĞAZA)ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•4 yıllık lisans mezunu olmak,•Tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak,•MS Office programlarını etkin kullanmak,•Sürücü belgesine sahip olmak,•Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN GELİŞTİRME UYGULAMA SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN GELİŞTİRME UYGULAMA SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin, yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli,  MS Office, Autocad, 3D çizim programlarını kullanabilen,  Tercihen SAP bilgisi, deneyimi olan,  Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI SATIŞ UYGULAMA SORUMLUSU İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
ULUSLARARASI SATIŞ UYGULAMA SORUMLUSUİPEK KAĞIT
Üniversitelerin 4 yıllık öğrenim veren ilgili bölümlerinden mezun. İhracaat Uygulamaları, nakliye, gümrük, sigorta, bankacılık, teşvik uygulamaları konusunda en 3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilen, Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip. Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE DESTEK SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE DESTEK SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli,  MS Office, Autocad ve Photoshop kullanabilen,  Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MUHASEBESİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
SATIŞ MUHASEBESİ SORUMLUSUEczacıbaşı Profesyonel
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,Satış muhasebesi alanında en az 2  yıl tecrübesi olan,SAP konusunda deneyimli,Ms Office programlarına hâkim,İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahipDetaylara özen gösteren ve analitik düşünebilme yeteneğine sahip,Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİNANSMAN UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
FİNANSMAN UZMANIECZACIBAŞI GİRİŞİM
Finansman alanında en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, İyi seviyede excel bilgisine sahip, SAP kullanabilen, Planlama ve ekip çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA ANALİZ UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZARLAMA ANALİZ UZMANIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen üniversitelerin İktisat, İşletme, Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 2 yıl ilgili birimlerde(finans/pazarlama/pazar araştırma) çalışmış, Finansal raporlamalarda bilgi sahibi, Analitik yönü kuvvetli; problem çözme, analiz, planlama ve takip becerileri gelişmiş, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office, SAP, BW  programlarını iyi seviyede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI/YÖNETİCİSİECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinden mezun, Satış dağıtım modülünde (SAP-SD) en az 3 yıl tecrübeli ve en az 2 projede görev almış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını hakim, ABAP yazılım diline hakim, Ekip çalışmasına ve analitik düşünce yapısına yatkın, iletişim becerileri yüksek ve zaman yönetiminde başarılı, Araştırmacı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE ANALİZ UZMAN YARDIMCISI - UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE ANALİZ UZMAN YARDIMCISI - UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Aranan Özellikler:  Üniversitelerin Mimarlık, İç Mimarlık veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir rolde 1-2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İngilizce yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, MS Office, Autocad ve Photoshop kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UFRS RAPORLAMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
UFRS RAPORLAMA SORUMLU UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin dört yıllık İşletme, Ekonomi bölümlerinden mezun, Finansal raporlama, denetim, solo/konsolide raporlama, SPK ve halka açık kuruluşlar hakkında en az 2-3 yıl deneyimli, UFRS ve Mali mevzuat konularında (Vergi, Ar-Ge, teşvikler) bilgi sahibi, SAP ve Hyperion programlarını kullanabilen, Topluluk bünyesinde ERP ortamında kurulu UFRS raporlama sistemini (MIRROR) kontrol ve takip edebilmek için bu konudaki uygulamalara hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Mimarlık veya Mühendislik bölümlerinden mezun, Satış konusunda 2-3 yıl deneyimli, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış olan (erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ULUSLARARASI SATIŞ SORUMLU UZMANI/ UZMANI İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
ULUSLARARASI SATIŞ SORUMLU UZMANI/ UZMANIİPEK KAĞIT
Lisans eğitimini üniversitelerin işletme, iktisat, uluslararası ilişkiler, dış ticaret veya mühendislik bölümlerinde tamamlamış, Uluslararası satış süreçleri ve müşteri yönetiminde en az iki yıl deneyimli, İhale süreçleri ve takibi konusuda deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen SAP programını etkin kullanabilen, Sık seyahat etmeye engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ Ankara Eczacıbaşı Profesyonel
MÜŞTERİ YÖNETİCİSİEczacıbaşı Profesyonel
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi vb. bölümlerinden mezun, Ev Dışı Tüketim Ürünleri sektöründe satış alanında deneyimli, Müşteri yönetimi konusunda etkin sonuçlar alabilen, Takım çalışmasına uyumlu ve farklı görevler üstlenebilen, Seyahate engel durumu bulunmayan, Aktif sürücülük deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Orman Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Satınalma fonksiyonunda en az 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI YARDIMCISI - ETKİNLİK İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ UZMANI YARDIMCISI - ETKİNLİKECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Pazarlama bölümlerinden mezun ve tercihen pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Pazarlama/Müşteri İlişkileri alanında benzer pozisyonda en az 2-4 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sürücü ehliyetine sahip olan ve aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen mühendislik ve iktisadi idari bilimler fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen yüksek lisans derecesine sahip, İnsan kaynakları alanında tercihen 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRÜN YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRÜN YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, Ekonomi veya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, 4-5 yıl pazarlama / ürün yönetimi konusunda iş tecrübesine sahip olmak (uluslararası firma ve/veya tüketici ürünleri konusunda deneyime sahip olmak tercih sebebidir) Pazarlama süreçleriyle ilgili, üretim, ürün geliştirme, endüstriyel tasarım, tedarik zinciri fonksiyonlarıyla çalışma deneyimine sahip olmak, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU/MEMURU Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER SORUMLUSU/MEMURUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Gebze veya çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans eğitimini üniversitelerin mühendislik bölümlerinde (tercihen makine ve endüstri mühendisliği) tamamlamış, Konusuyla min. 2 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, Tercihen SAP Malzeme Yönetimi Modülü konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI/UZMANI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI GİRİŞİM
TİCARİ MUHASEBE SORUMLU UZMANI/UZMANIECZACIBAŞI GİRİŞİM
Tercihen Üniversitelerin işletme, ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 3 yıl tecrübeli,SAP konusunda deneyimli,UFRS bazlı raporlama konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZAR PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PAZAR PLANLAMA UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
- Yüksek seviyede analitik bakış açısı- Kompleksite yönetebilme, öncelik belirleyebilme- Takım çalışmasına yatkınlık- Süreç geliştirme- Dışa dönük ve sürekli sorgulayıcı bakış açısı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ürün Geliştirme MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstriyel Tasarım, Makine Mühendisliği veya Orman Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen Mobilya sektöründe ürün geliştirme veya araştırma-geliştirme tecrübesi olan, Tercihen CAD programı olarak Solidworks kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İZMİR) İzmir ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İZMİR)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
 Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZALAR UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MAĞAZALAR UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Tercihen perakende sektöründe deneyimli, Perakende satış kanalı için mevcut durumun analiz ve raporlaması ile; ileriki dönemlerin satış ve memnuniyet artırıcı süreç değişikliklerinin planlanması ve uygulanmasına katkıda bulunmak, Satış artırıcı aktivitelerinin planlanması ve gerçekleştirilmesine katkıda bulunmak, Mağaza verilerinin izlenmesi ve gelişim alanlarının belirlenmesine katkıda bulunmak, Intema Mağazalarının yıllık bütçe hedeflerinin hazırlanması ve satış rakamlarının bu hedeflere göre takip edilmesine katkıda bulunmak, Mağazaların iletişimde olduğu diğer departmanlar ile koordineli çalışarak ; gelişim alanlarına yönelik yönlendirmelere katkıda bulunmak, Bölgesel ve kanal bazlı analizlerle perakende kanalın yönlendirilmesine katkıda bulunmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - BURSA Bursa ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - BURSAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SİPARİŞ YÖNETİM MEMURU - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SİPARİŞ YÖNETİM MEMURU - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, SAP bilgisi olan, Analitik düşünen ve rakamlarla çalışmayı seven, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARA Ankara ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSU - ANKARAECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, Benzer pozisyonda 3-4 yıl deneyimli, Çok iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
SATIŞ SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Eczacıbaşı Holding ve Lincoln Electric ortaklığında, kaynak elektrod ve tellerinin üretimini, kaynak ürünlerinin ve kaynak makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında satışını yapan kuruluşumuzun Marmara bölge satış ofisinde (Tuzla) görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adaylar aranmaktadır. Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği programına katılmış, İyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSUECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Etkin iletişim becerilerine sahip, En az önlisans mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İyi derecede Ms-Office programları kullanabilen, Tercihen iş profilinde belirtilen konularda tecrübeli 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HAZİNE UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
HAZİNE UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
• Üniversitelerin Mühendislik, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun, tercihen bu alanlarda master yapmış,• Minimum 2-3 yıl şirketlerin finansman bölümlerinde çalışmış, bankacılık ürünleri hakkında bilgili,• Forward, opsiyon, vb...türev ürünler konusunda bilgi sahibi, • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen ve SAP bilgisi olan,• İyi derecede İngilizce bilen,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Özel Güvenlik GörevlisiECZACIBAŞI HOLDİNG
  En az lise mezunu. Yeterli fiziki kondüsyona ve atış seviyesine sahip. Askerlik hizmetini tamamlamış. (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİ Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun , PLC programları konusunda tecrübe sahibi, Eplan programına hakim olan, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Alanında minimum 5 yıl tecrübeli, İstanbul Anadolu Yakası,Gebze veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KONTROL SİSTEMLERİ UZMANI Kocaeli ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
KONTROL SİSTEMLERİ UZMANIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Koceali - Dilovası lokasyonunda bulunan Askaynak Automation bünyesinde görevlendirilmek üzere Kontrol Sistemleri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik , Elektronik veya Mekatronik bölümlerinden mezun, Eplan programına hakim olan,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip olan, Temel İletişim kavramlarını (empati, etkin dinleme, soru sorma vb.) iyi kullanan, Çözüm odaklı, yapıcı ve olumlu bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Gebze veya Kocaeli'nde ikamet eden edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM TEKNİSYENİECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Teknik lise veya Meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Metal ark kaynağı yapabilen, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSU İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
TEKNİK EĞİTİM SORUMLUSUECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Teknik Eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden veya Makine, Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Kaynak Mühendisliği sertifikasına sahip, Benzer pozisyonda deneyimli, Diksiyonu düzgün, sunum ve iletişim yeteneği olan, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DIŞ SATIM UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
DIŞ SATIM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI - LINCOLN ELECTRIC - ASKAYNAK
Üniversitelerin Metalurji-Malzeme Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen işletme veya pazarlama alanında yüksek lisans yapmış, Uluslararası satış veya pazarlama alanında en az 1 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, İstanbul Anadolu yakası veya Gebze'de ikamet eden ya da edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (İSTANBUL AVRUPA YAKASI) İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (İSTANBUL AVRUPA YAKASI)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni bölümlerinden mezun, İşyeri hemşireliği belgesine sahip, İşyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), İstanbul Avrupa Yakası'nda tam zamanlı ve 08:00-16:00 / 16:00-24:00 vardiya döngüsü ile çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (KONYA) Konya Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (KONYA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Hafta içi 08:00-18:00 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkın adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ANKARA) Ankara Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ANKARA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Diyabet Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere, Öncelikle Hemşirelik ve ya Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun, Seyahat engeli olmayan, Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.), ... Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
HASTA EĞİTİM HEMŞİRESİ (İSTANBUL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Sağlık Bilimleri Fakültesi Lisans mezunu (Hemşirelik, Ebelik)  En az 2 yıl hastane ortamında hemşirelik deneyimine sahip Aktif araç kullanabilen Proje kapsamındaki illere gidebilecek, seyahat engeli olmayan Hasta bazlı tedavi sürecini İngilizce olarak raporlayabilecek Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
ÜNİTE DESTEK HEMŞİRESİ (İSTANBUL)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Ünite Destek Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere,  Sağlık Meslek Lisesi veya Hemşirelik Yüksekokulu mezunu ( Hemşire, Ebe, Acil Tıp Teknisyeni) En az 1 yıl hastane deneyimine sahip Tam zamanlı 08.00/17.30 çalışma saatleri arasında olarak görev yapabilecek MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim becerileri güçlü Takım çalışmasına yatkınadayların başvurmaları rica olunur.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Uzmanı/Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Organizasyonel Gelişim Uzmanı/Sorumlu UzmanıECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen iktisadi idari bilimler ve mühendislik bölümlerinden mezun, Veriye dayalı iş yapan, yaratıcı, proje yönetiminde iyi, meraklı, En az 3 yıl insan kaynakları deneyiminin yanında; özellikle kurumsal iletişim, çalışanlarla ve adaylarla iletişim, ajans yönetimi konularının içinde bulunmuş olan, MS office uygulamalarını iyi kullanan, sunum becerileri yüksek, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
ÜRETİM OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Lise, Teknik Meslek veya Yüksek Okul mezunu, 3 vardiyalı çalışan üretim tesislerinde çalışmış veya çalışabilecek, PC, Windows ve MS Office programlarına hakim, Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 6 Ay Belirli Süreli Sözleşmeli,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıECZACIBAŞI HOLDİNG
Üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler, mühendislik veya sosyal bilimler fakültelerinden mezun,Tercihen insan kaynakları alanında yüksek lisans veya MBA yapmış,Tercihen seçme yerleştirme uygulamaları konusunda 1-2 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen üretim planlama, satınalam veya stok/sipariş yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP SD ve MM konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takip yeteneği kuvvetli, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KONSEPT UZMANI İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
KONSEPT UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
                                                                                                                                                                                                                                                            Üniversitelerin Mimarlık / İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Autocad ve 3ds Max  çizim programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, İleri derecede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Perakende mağazacılıkta, benzer bir pozisyonda en az 2-3 yıl deneyimli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANI İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
TEDARİK ZİNCİRİ UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen üretim planlama veya stok/sipariş yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP SD ve MM konusunda deneyimli, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takip yeteneği kuvvetli, Aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DAĞITIM HİZMETLERİ DESTEK SORUMLUSU Kocaeli Eczacıbaşı Monrol
DAĞITIM HİZMETLERİ DESTEK SORUMLUSUEczacıbaşı Monrol
- En az Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu olmak- Tercihen 3 yıllık şoförlük deneyimine sahip olmak- B sınıfı ile birlikte C, D veya E sınıfı ehliyetlerden birine sahip olmak- Temel düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olmak- Esnek çalışma saatlerine ve vardiya düzenine uyum gösterebilmek- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak- İstanbul – Anadolu / Kocaeli – Gebze’de ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL İŞLER MEMURU Manisa TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SOSYAL İŞLER MEMURUTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Benzer pozisyonda iki yıl deneyim sahibi, Tercihen lisans mezunu MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Manisa'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
LOJİSTİK SORUMLU UZMANI - GEBZE Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
LOJİSTİK SORUMLU UZMANI - GEBZETÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Endüstri, Sistem, Üretim mühendisliği bölümlerinden mezun Min 5 yıl benzer alanda tecrübesi olan İstanbul Anadolu yakası ya da Gebze'de ikamet eden SAP kullanmış WMS mantığını bilen Analitik, Planlama yeteneği gelişmiş, Müşteri merkezli düşünen Erkek adaylar için askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölüm Asistanı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Bölüm AsistanıECZACIBAŞI HOLDİNG
• En az lise mezunu,• Konuyla ilgili deneyim sahibi,• Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL SORUMLUSU Kocaeli ECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
PERSONEL SORUMLUSUECZACIBAŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin işletme, iktisat veya çalışma ekonomisi bölümlerinde lisans eğitimini tamamlamış, Personel, bordro ve özlük işlemleri konusunda en az iki yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Gebze ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM SORUMLU UZMANI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM SORUMLU UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe minimum 5 yıl Üretim Mühendisliği deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP kullanımında deneyimli, Analitik düşünce ve iletişim yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIN ALMA YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
SATIN ALMA YÖNETİCİSİTÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen Endüstri / İşletme Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesinde mezun olmak Satın alma bölümünde en az 6-7 yıl tecrübe ve ekip yönetimi deneyimine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP kullanım bilgisine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TİCARİ MUHASEBE SORUMLUSU İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Profesyonel
TİCARİ MUHASEBE SORUMLUSUEczacıbaşı Profesyonel
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 2 yıl tecrübeli,SAP konusunda deneyimli,Tercihen UFRS raporlamaları konusunda bilgisi olan,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLÜM ASİSTANI - SATIŞ İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
BÖLÜM ASİSTANI - SATIŞECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
•Üniversitelerin sekreterlik ve büro yönetimi, turizm işletmeciliği bölümlerinden mezun,•Etkin iletişim becerilerine sahip, planlama, organizasyon ve takip yeteneği güçlü,•Yazışma tekniklerine hakim,•En az 3 yıl deneyimli,•Çok iyi derecede İngilizce bilen,•MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme ya da Yönetim Bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen SAP ve Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen Müşteri İletişimi ve Takip Becerisi yüksek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
PROJE VE SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri ya da Makine Mühendisliği Bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Tercihen SAP kullanabilen Problem çözme tekniklerine hakim Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK YÖNETİCİSİ Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
MÜŞTERİ SİPARİŞ VE TEDARİK YÖNETİCİSİECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme ya da Yönetim Bölümlerinden mezun İlgili alanda en az 8 yıl deneyimi bulunan Çok iyi derecede İngilizce bilen SAP ve Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen Müşteri İletişimi ve Takip Becerisi yüksek olan Ekip Yönetimi tecrübesine sahip olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (SAKARYA / ADAPAZARI) Sakarya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (SAKARYA / ADAPAZARI)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri Hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Kısmi zamanlı çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),adayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Uzman Yardımcısı Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Lojistik Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin lojistik, endüstri mühendisliği, işletme mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SAP ve proje yönetimi programlarında deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Raporlama Uzman YardımcısıECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari Bilimler ve/ya Mühendislik fakültelerinden mezun olmak, Bağımsız denetim / iç denetim, SPK / UFRS raporlama, konsolidasyon ve mali kontrol konularında 2 -3 yıl deneyimli olmak, Vergi ve mali mevzuat hakkında bilgi sahibi olmak, Tercihen SPK ileri düzey lisansı sahibi olmak, SAP, Hyperion, MS Office uygulamalarına ve muhasebe uygulamalarına hakim olmak, Çok iyi derece İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) ECZACIBAŞI HOLDİNG
Stratejik Planlama Uzmanı / Uzman YardımcısıECZACIBAŞI HOLDİNG
 •  Lisans (tercihen yüksek lisans) mezunu.•   1-2 yıl deneyimli. (tercihen danışmanlık/yatırım bankacılığı konularında)•   Çok iyi derecede İngilizce bilen.•   MS Office uygulamalarına hakim.•   Tercihen askerliğini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Bakım Uzmanı Kocaeli, Yalova İPEK KAĞIT
Elektrik Elektronik Bakım UzmanıİPEK KAĞIT
Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin mühendislik bölümlerinde (elektrik, elektronik, elektrik-elektronik, elektronik haberleşme) tamamlamış, Tercihen konusuyla ilgili 2 yıl deneyim sahibi, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını kullanabilen, tercihen SAP Bakım Modülü konusunda bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Afyon, ... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İşyeri hemşireliği sertifikasına sahip, Tercihen işyeri hemşireliği alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE) Adana, Adıyaman... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (GENEL BAŞVURU/TÜM TÜRKİYE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (GENEL BAŞVURU) Adana, Ağrı, Ankara... ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (GENEL BAŞVURU)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri Hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İZMİR) İzmir ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (İZMİR)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Eczacıbaşı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'nde İş Güvenliği Uzmanı pozisyonunda görevlendirilmek üzere, İSG Kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İşveren ile koordineli çalışarak, risk analizi yapmak , acil durum eylem planı oluşturmak, İSG eğitimleri vermek, Firma içi gerekli prosedürleri yerine getirmek, güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Gerekli bildirim ve raporlama süreçlerini oluşturmak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek, Tercihen OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi hakkında bilgi sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA SORUMLU UZMANI İstanbul(Avr.) Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
BÜTÇE PLANLAMA SORUMLU UZMANIKanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama A.Ş.
*Üniversitelerin işletme veya iktisat bölümlerinden mezun*Çok iyi derecede İngilizce bilen*En az 5yıl finansal raporlama,bütçe planlama konusunda tecrübeli*IFRS raporlama konusunda bilgili*Ms Office uygulamalarında yetkin, ileri derecede bilgili*Bilgisayar bilgisi ve becerisi yüksek, Hyperion-Microstrategy ve SAP sistemlerinde tecrübe sahibi, sistem kurulumu projesinde görev almış key user görevi üstlenmiş, sistem kurulum tecrübesi olan*Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ADANA) Adana Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
DÖNEMSEL DİYABET EĞİTİM HEMŞİRESİ (ADANA)Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri
Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Operasyon Bölümü’nde Dönemsel Diyabet Eğitim Hemşiresi olarak görevlendirilmek üzere,·         Öncelikle Hemşirelik ve ya Acil Tıp Teknisyenliği bölümünden mezun,·         Seyahat engeli olmayan,·         Hafta içi 08:00-17:30/09:00-18:30 saatlerinde çalışabilecek,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Takım çalışmasına yatkın,adayların başvurmaları rica olunur.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Onkoloji- Ankara) Ankara Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
Tıbbi Tanıtım Sorumlusu(Onkoloji- Ankara)Eczacıbaşı İlaç Pazarlama
·         Önlisans (Üte sertifikasına sahip) veya dört yıllık üniversite mezunu.·         İlaç sektöründe Onkoloji alanında en az 2 yıl tıbbi tanıtım sorumluluğu deneyimi olan.·         Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip.·         Seyahat engeli bulunmayan.·         Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ OPERASYONLARI UZMANI İstanbul(Asya) Eczacıbaşı Monrol
SATIŞ OPERASYONLARI UZMANIEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Mühendislik ve İktisadi İdari Bilimler bölümlerinden lisans ya da yüksek lisans derecesinde mezun olmak Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olmak Ofis uygulamalarını etkin kullanmak Tercihen SAP kullanmak Çok iyi derecede İngilizce bilmek Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANI Yalova TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KURUMSAL UYGULAMALAR SORUMLU UZMANITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Enformatik, Yazılım, Elektronik Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun Depo yönetim sistemleri veya üretim yönetim sistemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli Tercihen SAP, Axata, MES, Scada, PLC tecrübesi Problem çözme, analiz, planlama, takip ve organizasyon becerisi yüksek Güçlü iletişim becerilerine sahip ve insan ilişkilerinde başarılı Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı çalışan İyi seviyede ingilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISI Kocaeli Eczacıbaşı Monrol
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISIEczacıbaşı Monrol
- Üniversitelerin Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun olmak- Tercihen 1-2 yıllık ilaç üretimi ve Kalite Güvence Sistemleri konusunda iş deneyimine sahip olmak- Çok iyi derecede İngilizce bilmek- Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP bilgisine sahip olmak- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak- İstanbul – Anadolu / Kocaeli – Gebze’de ikamet etmek/edebilecek olmak
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (EDİRNE) Edirne ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (EDİRNE)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş. Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın. Aktif araç kullanabilen. Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için) Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
BASKI ÖNCESİ OPERATÖRÜ Kocaeli Eczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
BASKI ÖNCESİ OPERATÖRÜEczacıbaşı E-Kart Elektronik Kart Sis. San Tic AŞ.
Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya Lisans mezunu, Matbaacılık, baskı hazırlık ve reprodüksiyon konusunda en az 2 yıl tecrübeli, CTP, Film banyo makinası, Film pozlama, Adobe Illustrator, Mac, Photoshop, Freehand programlarını kullanabilen, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmayan, İstanbul Anadolu Yakası veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YATIRIM PROJELERİ UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
YATIRIM PROJELERİ UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin Makine, Mekatronik ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl tecrübeli Analitik düşünebilen, planlama yapabilen ve raporlama becericisi gelişmiş, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, MS Project ve temel çizim programlarına (AutoCad vb)  hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Yurtiçi ve Yurtdışı seyahat engeli olmayan, Ehliyetli olan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Ustası Yalova İPEK KAĞIT
Mekanik Bakım UstasıİPEK KAĞIT
- Ön lisansını üniversitelerin makine ve mekatronik bölümlerinde tamamlamış,- Tercihen konusunda 2 yıl tecrübeli,- Planlı bakım, kestirimci bakım, yağlama konularında bilgi sahibi,- MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- Karamürsel veya Altınova civarında ikamet eden veya edebilecek. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEKANİK BAKIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI Yalova İPEK KAĞIT
MEKANİK BAKIM UZMANI / UZMAN YARDIMCISIİPEK KAĞIT
  Lisans veya yüksek lisans eğitimini üniversitelerin makine mühendisliği bölümlerinde tamamlamış, Tercihen benzer pozisyonda iki yıl iş deneyimi olan, İyi düzeyde İngilizce bilen, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Karamürsel veya Yalova civarında ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Ürün Uygulama Sorumlusu Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Dijital Ürün Uygulama SorumlusuECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Ön Lisans Cam/Seramik Bölümlerinden mezun Tercihen İngilizce bilen Çok iyi derecede photoshop programı kullanabilen En az 2 yıl benzer pozisyonda tecrübesi olan Vardiyalı çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Endüstri,Kimya, Malzeme veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarına hakim Tercihen benzer pozisyonda çalışmış Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
  Üniversitelerin işletme, iktisat, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, endüstri mühendisliği ve ilgili bölümlerden mezun, Tercihen insan kaynakları alanında yüksek lisans yapmış, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISI Kocaeli TÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
KALİTE GÜVENCE UZMAN YARDIMCISITÜKETİM ÜRÜNLERİ GRUBU
Lisans ya da yüksek lisans eğitimini üniversitelerin kimya mühendisliği bölümlerinde tamamlamış. İyi düzeyde İngilizce bilen. MS Office programlarını etkin kullanabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAKARYA/KOCAELİ) Kocaeli, Sakarya ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI (SAKARYA/KOCAELİ)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,İletişim becerileri güçlü,Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın,Aktif araç kullanabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için),Tam zamanlı çalışabilecekadayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEMŞİRESİ (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEMŞİRESİ (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni veya çevre sağlık teknisyeni bölümlerinden mezun, işyeri hemşireliği sertifikasına sahip ve ya sertifika eğitimini tamamlamış, alanında deneyimli, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Tam zamanlı çalışabilecek, Vardiyalı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (ERZURUM) Erzurum ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (ERZURUM)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı ve/veya yarı zamanlı çalışabilecek,adayların başvurmaları rica olunur. 
Yarı zamanlı / Part Time         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TASARIM UZMAN YARDIMCISI Bilecik ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
TASARIM UZMAN YARDIMCISIECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin seramik-cam yada tekstil tasarım bölümlerinden mezun. Digital karo üretim teknolojilerinde deneyim sahibi olmak. Yenilikçi karo yüzeyleri yaratmaya yetkin ve istekli olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak. Gelişime açık olmak. Seyahat engeli bulunmaması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Geliştirme Mühendisi Eskişehir ECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Ürün Geliştirme MühendisiECZACIBAŞI YAPI ÜRÜNLERİ GRUBU
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen CAD-CAM-CAE programları hakkında bilgi sahibi olan. Planlama, analiz etme ve organizasyon becerileri olan. Zaman yönetimi, müşteri odaklı ve etkili iletişim becerilerine sahip olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu İstanbul(Asya) İPEK KAĞIT
Satış Destek SorumlusuİPEK KAĞIT
4 yıllık üniversitelerin işletme, iktisat veya istatistik bölümlerinden mezun MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünen ve rakamlarla çalışmayı seven, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, İyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İŞYERİ HEKİMİ (GAZİANTEP) Gaziantep ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
İŞYERİ HEKİMİ (GAZİANTEP)ECZACIBAŞI ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ
Tıp Fakültesi mezunu, İşyeri hekimliği belgesine sahip, Tercihen işyeri hekimliği alanında deneyimli, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İletişim becerileri güçlü, Diğer sağlık profesyonelleri ile takım çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için), Tam zamanlı ve/veya yarı zamanlı çalışabilecek, Gaziantep'te ikamet eden veya edebilecek olanadayların başvurmaları rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı Kocaeli Eczacıbaşı Monrol
Kalite Kontrol Uzman YardımcısıEczacıbaşı Monrol
Üniversitelerin Kimya / Kimya Mühendisliği bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun olmak En az 2 yıllık ilaç üretimi ve GC,GC-MS, Polarimetri, Karl Fisher, HPLC cihazları ile iş deneyimine sahip olmak Çok iyi derecede İngilizce bilmek Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen SAP bilgisine sahip olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İstanbul – Anadolu / Kocaeli – Gebze’de ikamet etmek/edebilecek olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı / Sorumlu Uzmanı İstanbul(Asya) ESAN
Satınalma Uzmanı / Sorumlu UzmanıESAN
Üniversitelerin tercihen ilgili mühendislik, iktisadi ve idari bilimler bölümlerinden mezun olan, Satın alma konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SAP bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Lojistik Planlama Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin lojistik,işletme veya dış ticaret bölümlerinden mezun, Tercihen lojistik alanında tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Hizmetler Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) ESAN
Teknik Hizmetler Uzmanı / Uzman YardımcısıESAN
Üniversitelerin Seramik veya Maden Mühendisliği Bölümleri’nden mezun Çok iyi derecede İngilizce bilen Tercihen seramik sektöründe 2-3 yıl tecrübeli Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Yönetim Uzmanı Balıkesir ESAN
Çevre Yönetim UzmanıESAN
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen İlgili mevzuatlara hakim C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip Konusunda en az 3 yıl deneyimli Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Balıkesir’de ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve Sosyal İşler Yöneticisi İstanbul(Asya) ESAN
Personel ve Sosyal İşler YöneticisiESAN
Üniversitelerin tercihen İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümlerinden mezun Personel ve sosyal işler alanında en az 10 yıl, yöneticilik konusunda ise en az 4 yıl deneyimli İş Kanunu, SGK, Teşvik Uygulamaları gibi mevzuatlara hakim Farklı fonksiyonlarla işbirliği yaparak İK projelerine katkı sağlayabilen MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen Seyahat engeli olmayan Sürücü belgesine ve aktif sürüş deneyimine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı