EKİNLER EUROSOL ENERJİ A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2014


Ekinler-Eurosol Enerji  A.Ş.Eurosol ve Ekinler Grubu arasında ortak girişim şirketi olarak 2014 yılında kurulmuştur. 

Eurosol, Avrupa’da solar sistemler konusunda önderlik yapan bir EPC şirketi olarak 1994 yılında kurulmuş ve Dünyanın 8 ayrı ülkesinde  EPC ve Önde gelen markaların satıcısı olarak faaliyet göstermektedir. 2500 den fazla her çeşit uygulamayı yapmıştır. (Açık Alan ve Çatı Entegrasyon). Firma Almanya merkezli olup Dünyanın yükselen pazarlarında ortaklıkları mevcuttur. Orta Doğu, Kuzey Afrika, Japonya ve Güney Amerika da Yenilenebilir Enerji konusunda çalışmalar yapılmaktadır.  Eurosol, Enerji Üretimi, Enerji Yönetimi, Enerji tasarrufu konusunda uzmanlık ve deneyimlerini genişletmektedir.

1984 yılında kurulmuş olan Konnektör, Terminal, Kablo, Kablo Demetleri ve Komple Pano Montajları,  üretimde ve sağlık hizmetlerinde faaliyet gösteren Ekinler Grup’un üyesi olan Ekinler Alternatif Enerji ile 2008 yılında Türkiye de enerji alanında faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye de foto voltaik alanda kendisini teknik ve bilgi anlamında geliştirmiş piyasaya yön verecek faaliyetlerde bulunmuştur.  Türkiye GENSED kurucu üyelerinden ve aynı zamanda Ulusal Fotovoltaik Yol Haritasının oluşumuna katkı sağlamıştır. Ayrıca Ekinler Endüstri A.Ş.  ve Ege Kablo olarak Solar Konnektör, Solar Kablo ve Solar Junction Box üretimi ile Türkiye de enerji alanında ilkleri gerçekleştirmiştir.

Ekinler ve Eurosol’un  birleşmesi ile analiz ve yürütme altyapısı, teknik ve deneyim ile birleşmiştir.  Türkiye ve çevre ülkelerdeki enerji ihtiyaçlarının giderilmesinde çevre dostu ve aynı zamanda ekonomik olarak geleceğin enerji ürünlerinin, iş yerleri, okullar, endüstriyel tesisler, açık arazi uygulamaları vb. yerlerde uygulamasına yönelik çözümler üreten ve tüm Türkiye ve çevresi için alternatif enerji ürün ihtiyaçlarını karşılayan bir firmadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji,Yenilenebilir Enerji

Firma web sitesi: www.ekinler-eurosol.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Şantiye dönemlerinde hafta sonu çalışması olabiliyor.


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


EKİNLER EUROSOL ENERJİ A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Avr.), ... Ekinler Eurosol Enerji A.Ş.
Elektrik TeknikeriEkinler Eurosol Enerji A.Ş.
- MYO  2 Yıllık Elektrik Teknikerliği  veya Meslek Liselerinin Elektrik Bölümlerinden mezun,- Güneş Enerji Santralleri Projelerinde sahada  görev yapabilecek,- Projelerin paftalarını okuyabilecek,- orta derecede autocad kullanabilen,- İyi derecede Ms Office programlarını kullanabilen,- Şantiye koşullarında tecrübesi olan,- Seyahat engeli olmayan,- Tercihen askerlik görevini tamamlamış,- Yaş aralığı; 24-35 olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı