EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2012


HAKKIMIZDA

Ekol Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi Opr. Dr. Mehmet Baz tarafından 2007 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren gördüğü yoğun ilgi nedeniyle, kısa sürede tüm Ege bölgesinden ve Türkiye’nin diğer bölgelerinden gelen hastalarımızın tercih ettiği bir kuruluş olmuştur. 
Hastalarımızın beklentilerini yüksek kalitede karşılamaya devam edebilmek amacıyla 2012 yılında Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı Kulak Burun Boğaz Hastanesi olan Ekol Kulak Burun Boğaz İhtisas Hastanesi'nin açılışı yapılmış ve teknolojinin en son imkânları kullanılarak gerek yurtiçinden ve gerekse yurtdışından birçok hastaya modern sağlık hizmeti verilmeye başlanmıştır. 
Hastanemiz şu anda; Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Ortopedi, Göz ve Plastik Cerrahi branşlarında tam zamanlı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca diğer grup şirketleri aracılığı ile Göz, Diş, İşitme Cihazları ve Optik branşlarında da faaliyetlerine tüm hızıyla ve büyüyerek devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları

Firma web sitesi: www.ekolkbb.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
YemekhaneEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Eczacı İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
EczacıEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemizin Eczane bölümünde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Eczacılık Fakültelerinden mezun, Tercihen hastane eczanesi deneyimine sahip, İletişim becerisi yüksek olan, Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi ECZACI arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ameliyathane HemşiresiEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri bölümünde görevlendirilmek üzere;Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,Tercihen alanında deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen,İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sorumlu Hemşire İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Sorumlu HemşireEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Göz Özel Tıp Merkezi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin/Yüksekokulların Hemşirelik bölümünden mezun,  5 yıl Göz klinik deneyim sahibi olan, Sorumlu Hemşire olarak 2 yıl çalışmış, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Ekip yönetimi konusunda deneyimli, Sorumluluk sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, İnsan ilişkilerinde başarılı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Odyometrist İzmir Duymer İşitme Cihazları Merkezi
OdyometristDuymer İşitme Cihazları Merkezi
Duymer İşitme Cihazları Merkezi bünyesinde değerlendirilmek üzere;Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Odyometri Bölümü mezunu, Test ve ölçümleme yöntemleri konusunda yeterli teorik ve pratik bilgiye sahip,İletişim ve ikna yeteneği gelişmiş, İşini severek yapan perakende işinde satışa dönük istekli ve hevesli, Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren                                                                                           İzmir ve Ödemiş Şubelerimiz için Odyometrist alımı yapılacaktır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyku Teknisyeni İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Uyku TeknisyeniEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının Elektronörofizyoloji bölümünden mezun, Uyku Teknisyenliği sertifikasına sahip, Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, Hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yeteneği yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Genel BaşvuruEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır ve belirli bir pozisyona yönelik yayınlanmamıştır.Bu ilana yapılan başvurular ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için çalışmak istediğiniz bölüm / alan / pozisyon / lokasyonu belirten bir önyazı ile bu ilana başvurabilirsiniz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Görevlisi İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Satınalma GörevlisiEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Mühendislik Fakültelerinden veya İşletme, İktisat, İstatistik ve Matematik bölümlerinden mezun,Sağlık sektöründe benzer pozisyonda minimum 1 yıl deneyimli Netsis ve MS Office Programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, sorumluluk bilinci yüksek, takipçi, Organizasyon, planlama, analiz edebilme ve raporlama becerisi gelişmiş, Güçlü pazarlık ve iletişim becerileri olan, insan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Pazarlama Uzmanı İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Kurumsal Pazarlama UzmanıEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Özel Ekol Hastanesi sağlık grubu bünyesinde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen sağlık sektöründe satış ve pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli,Kurumsal Müşteri İlişkileri konusunda tecrübeli ve süreç yönetimi güçlü, Müşteri odaklı, problem çözme yeteneği gelişmiş, Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü, Organizasyon yeteneğine sahip, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı