EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2012


HAKKIMIZDA

Ekol Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi Opr. Dr. Mehmet Baz tarafından 2007 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren gördüğü yoğun ilgi nedeniyle, kısa sürede tüm Ege bölgesinden ve Türkiye’nin diğer bölgelerinden gelen hastalarımızın tercih ettiği bir kuruluş olmuştur. 
Hastalarımızın beklentilerini yüksek kalitede karşılamaya devam edebilmek amacıyla 2012 yılında Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı Kulak Burun Boğaz Hastanesi olan Ekol Kulak Burun Boğaz İhtisas Hastanesi'nin açılışı yapılmış ve teknolojinin en son imkânları kullanılarak gerek yurtiçinden ve gerekse yurtdışından birçok hastaya modern sağlık hizmeti verilmeye başlanmıştır. 
Hastanemiz şu anda; Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Ortopedi, Göz ve Plastik Cerrahi branşlarında tam zamanlı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca diğer grup şirketleri aracılığı ile Göz, Diş, İşitme Cihazları ve Optik branşlarında da faaliyetlerine tüm hızıyla ve büyüyerek devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları

Firma web sitesi: www.ekolkbb.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
YemekhaneEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ameliyathane Hemşiresi İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ameliyathane HemşiresiEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri bölümünde görevlendirilmek üzere;Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu,Tercihen alanında deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen,İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Hastanesi Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere; MS Office ve Netsis programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş, 30 yaşını aşmamış, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay / Bayan Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Anestezi Teknikeri İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Anestezi TeknikeriEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Anestezi bölümde görevlendirilmek üzere;Lise veya Üniversitelerin Anestezi Teknisyenliği / Anestezi Teknikerlği bölümlerinden mezun,Deneyimli, İletişim yeteneği kuvvetli, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Hasta güvenliği ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren Anestezi Teknisyenleri / Teknikerleri istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şoför/Sürücü İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Şoför/SürücüEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Hastanemizde Ulaştırma Hizmetleri'nde görevlendirilmek üzere, Araç Sürücüsü alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Temizlik GörevlisiEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Hastanemizin Temizlik Hizmetleri bölümünde görevlendirilmek üzere; Temizlik Görevlisi takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uluslararası Pazarlama Görevlisi (Rusca-Flemenkce) İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Uluslararası Pazarlama Görevlisi (Rusca-Flemenkce)EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Sağlık Grubu Şirketlerimiz ve Uluslararası Hasta Hizmetleri Departmanımızda rol almak üzere;Tercihen üniversitelerin  Uluslararası İlişkiler, Pazarlama, Halkla İlişkiler bölümlerinden mezun,Uluslararası Hasta Transferi ve/veya Sağlık Turizmi alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,ikinci dil olarak Rusca yada Flemenkçe bilen,Sağlık alanında son teknolojileri ve uygulamaları takip eden, Planlama ve iş geliştirme becerileri kuvvetli, Seyahat engeli olmayan adaylarımızın başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Operatörü İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Santral OperatörüEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemizin Santral bölümünde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen hastane çağrı merkezi tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim SANTRAL OPERATÖRÜ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı