EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2012


HAKKIMIZDA

Ekol Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi Opr. Dr. Mehmet Baz tarafından 2007 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren gördüğü yoğun ilgi nedeniyle, kısa sürede tüm Ege bölgesinden ve Türkiye’nin diğer bölgelerinden gelen hastalarımızın tercih ettiği bir kuruluş olmuştur. 
Hastalarımızın beklentilerini yüksek kalitede karşılamaya devam edebilmek amacıyla 2012 yılında Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı Kulak Burun Boğaz Hastanesi olan Ekol Kulak Burun Boğaz İhtisas Hastanesi'nin açılışı yapılmış ve teknolojinin en son imkânları kullanılarak gerek yurtiçinden ve gerekse yurtdışından birçok hastaya modern sağlık hizmeti verilmeye başlanmıştır. 
Hastanemiz şu anda; Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Ortopedi, Göz ve Plastik Cerrahi branşlarında tam zamanlı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca diğer grup şirketleri aracılığı ile Göz, Diş, İşitme Cihazları ve Optik branşlarında da faaliyetlerine tüm hızıyla ve büyüyerek devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları

Firma web sitesi: www.ekolkbb.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
YemekhaneEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Görevlisi / Sorumlusu İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Depo Görevlisi / SorumlusuEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemizin Ana Depo ve Stok bölümünde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Depolama ve depo kaydı tutma konusunda en az 2 yıl deneyimli, Stok yönetimi, barkod, takibi ve hazırlanması konusunda tecrübeli, Dikkatli ve titiz şekilde ürünlerin hazırlanmasını sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı Teknisyeni İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Eczacı TeknisyeniEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Sağlık Sektörünün Öncü Firmasında görevlendirilmek üzere;*Eczane Hizmetleri Önlisan mezunu ya da Eczane Teknisyenliği Sertifikasına sahip,*Eczane prosedürleri öğrenip, uygulayabilecek,*İlaçların hazırlanmasına yardımcı olabilecek,*Stok takibinde ve miad kontrolünde etkin rol alabilecek,*İlaç deposunun / Eczanenin etkin kullanımını ve güvenliğini sağlayacak,*Taşınması gereken ilaçları, evrak malzemeleriilgili yerlere ulaştırılabilmesinde yardımcı olabilecek,*İşbirliği ve ekip çalışmasına yatkın,*Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,ECZACI TEKNİSYENİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafik Tasarım Uzmanı İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Grafik Tasarım UzmanıEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Sağlık Grubu bünyesinde Kurumsal Pazarlama departmanımıza bağlı olarak "Grafik Tasarım Uzmanı" olarak görev alacak aşağıda ki niteliklere sahip ekip arkadaşı aramaktayız.·         Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım ve ilgili bölümlerinden mezun,·         Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,·         CorelDRAW, Photoshop, 3D Max, Adobe İllustrator, Adobe Acrobat programlarına iyi derecede hakim,·         Daha önce dergi, broşür, afiş ve katolog çalışmaları konusunda tecrübeli,·         Web tasarımı, dijital pazarlama ve sosyal medya konularında daha önce çalışmalar yapmış,·         Yoğun tempoda çalışabilecek,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         İnsan ilişkileri iyi, takım çalışmasına yatkın, hızlı sonuç elde edebilen,·         Karşıyaka bölgesinde ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Sorumlusu İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
İdari İşler SorumlusuEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Özel Ekol Hastanesi Sağlık Grubunda görevlendirilmek üzere;Önlisans veya Lisans mezunu, Tercihen sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl görev almış, Teknik işler konusunda bilgi sahibi, Tercihen Çiğli, Menemen, Karşıyaka ilçelerine yakın ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Takip, planlama ve raporlama becerilerine sahip, Dikkatli, titiz ve düzenli çalışan, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İdari İşler Koordinatörlüğüne bağlı olarak çalışacak İdari İşler Sorumlusu alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Temizlik GörevlisiEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Hastanemizin Temizlik Hizmetleri bölümünde görevlendirilmek üzere; Temizlik Görevlisitakım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Satış Temsilcisi İzmir Duymer İşitme Cihazları Merkezi
Tıbbi Satış TemsilcisiDuymer İşitme Cihazları Merkezi
Sağlık sektöründe hizmet veren Ekol Sağlık Grubu bünyesinde Duymer İşitme Cihazları şirketimiz Genel Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek “Tıbbi SatışTemsilcisi" arıyoruz.Üniversite veya en az Yüksek Okul mezunu, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan,KBB alanında İzmir bölgesi hekim portföyüne hakim,   MS Office uygulamalarına hakim, B Sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Hastanesi Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere; MS Office ve Netsis programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş, 30 yaşını aşmamış, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay / Bayan Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Odyometrist İzmir Duymer İşitme Cihazları Merkezi
OdyometristDuymer İşitme Cihazları Merkezi
Duymer İşitme Cihazları Merkezi bünyesinde değerlendirilmek üzere;Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Odyometri Bölümü mezunu, Test ve ölçümleme yöntemleri konusunda yeterli teorik ve pratik bilgiye sahip,İletişim ve ikna yeteneği gelişmiş, İşini severek yapan perakende işinde satışa dönük istekli ve hevesli, Diksiyonu düzgün, kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Müdürü İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Finans MüdürüEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Mali İşler Direktörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki yetkinliklere sahip; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Finans Müdürü olarak tercihen firmalarda tüm finansman süreçlerinde bulunmuş ve süreçleri yönetmiş,Tek düzen hesap planına hâkim, genel kabul görmüş muhasebe ilkelerinde deneyimli,Netsis kullanmış İleri Excel bilgisine sahip (Fonksiyonlar, Raporlamalar), Finans Departmanında min. 10 yıl çalışmış, Maliyet analizi ve Finansal raporlamalar yapmış, bütçe çalışmalarında aktif görev almış,Analitik, verileri kullanabilen ve yorumlayabilen, hızlı sonuca gidebilen, dikkatli, iletişimi güçlü, sunum yapabilen, değişime açık,Tercihen bankalarda 5 yıl ticari müşteri temsilciliği yapmış, Bankalar ile çok iyi ilişkiler içerisinde olan ve sıkı pazarlık yapabilen, Ekip yönetmiş ve yönetebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı