EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2012


HAKKIMIZDA

Ekol Kulak Burun Boğaz Dal Merkezi Opr. Dr. Mehmet Baz tarafından 2007 yılında İzmir’de kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren gördüğü yoğun ilgi nedeniyle, kısa sürede tüm Ege bölgesinden ve Türkiye’nin diğer bölgelerinden gelen hastalarımızın tercih ettiği bir kuruluş olmuştur. 
Hastalarımızın beklentilerini yüksek kalitede karşılamaya devam edebilmek amacıyla 2012 yılında Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı Kulak Burun Boğaz Hastanesi olan Ekol Kulak Burun Boğaz İhtisas Hastanesi'nin açılışı yapılmış ve teknolojinin en son imkânları kullanılarak gerek yurtiçinden ve gerekse yurtdışından birçok hastaya modern sağlık hizmeti verilmeye başlanmıştır. 
Hastanemiz şu anda; Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Ortopedi, Göz ve Plastik Cerrahi branşlarında tam zamanlı olarak hizmet vermektedir. Ayrıca diğer grup şirketleri aracılığı ile Göz, Diş, İşitme Cihazları ve Optik branşlarında da faaliyetlerine tüm hızıyla ve büyüyerek devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık Kuruluşları

Firma web sitesi: www.ekolkbb.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Lojman
YemekhaneEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Temizlik Görevlisi İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Temizlik GörevlisiEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Hastanemizin Temizlik Hizmetleri bölümünde görevlendirilmek üzere; Temizlik Görevlisitakım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Satış Temsilcisi İzmir Duymer İşitme Cihazları Merkezi
Tıbbi Satış TemsilcisiDuymer İşitme Cihazları Merkezi
Sağlık sektöründe hizmet veren Ekol Sağlık Grubu bünyesinde Duymer İşitme Cihazları şirketimiz Genel Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek “Tıbbi SatışTemsilcisi" arıyoruz.Üniversite veya en az Yüksek Okul mezunu, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan,KBB alanında İzmir bölgesi hekim portföyüne hakim,   MS Office uygulamalarına hakim, B Sınıfı sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimine sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Hastanesi Genel Merkezimizde görevlendirilmek üzere; MS Office ve Netsis programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Yazışma prosedürleri konusunda tecrübeli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama, organizasyon, koordinasyon, iş takibi becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş, 30 yaşını aşmamış, Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay / Bayan Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Sekreter İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Tıbbi SekreterEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun,Tercihen en az 1 yıl tecrübeli, Tıbbi terminolojiye, tanı kodlarına hakim, Ms Office programlarını kullanabilen, tercihen Genotıp kullanımı konusunda bilgi sahibi,Klavyesi hızlı, Çiğli'ye ulaşım problemi olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ameliyathane Hemşiresi İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ameliyathane HemşiresiEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri bölümünde görevlendirilmek üzere;Meslek lisesi ve üniversitelerin ''Hemşirelik'' bölümlerinden mezun,Ameliyathane alanında deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Uygulanacak her türlü sağlık işleminin güvenli bir şekilde ilerlemesini sağlayabilen,İnsan ilişkilerinde başarılı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Operatörü İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Santral OperatörüEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Hastanemizin Santral bölümünde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen hastane çağrı merkezi tecrübesi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim SANTRAL OPERATÖRÜ arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Uzmanı İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Bilgi İşlem UzmanıEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Sağlık Grubu'nda Görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama veya Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,İşletim sistemleri, MS Office programları, network ve kablolama, PC donanım alanlarında bilgi sahibi,Tercihen sağlık sektöründe alanında en az 2 yıllık deneyime sahip, Problem çözme yeteneği gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın / takım oyuncusu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Grafik Tasarım Uzmanı İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Grafik Tasarım UzmanıEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Sağlık Grubu bünyesinde Kurumsal Pazarlama departmanımıza bağlı olarak "Grafik Tasarım Uzmanı" olarak görev alacak aşağıda ki niteliklere sahip ekip arkadaşı aramaktayız.·         Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım ve ilgili bölümlerinden mezun,·         Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,·         CorelDRAW, Photoshop, 3D Max, Adobe İllustrator, Adobe Acrobat programlarına iyi derecede hakim,·         Daha önce dergi, broşür, afiş ve katolog çalışmaları konusunda tecrübeli,·         Web tasarımı, dijital pazarlama ve sosyal medya konularında daha önce çalışmalar yapmış,·         Yoğun tempoda çalışabilecek,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         İnsan ilişkileri iyi, takım çalışmasına yatkın, hızlı sonuç elde edebilen,·         Karşıyaka bölgesinde ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi / Sorumlusu İzmir EKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Depo Görevlisi / SorumlusuEKOL BAZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.
Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanemizin Ana Depo ve Stok bölümünde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Depolama ve depo kaydı tutma konusunda en az 2 yıl deneyimli, Stok yönetimi, barkod, takibi ve hazırlanması konusunda tecrübeli, Dikkatli ve titiz şekilde ürünlerin hazırlanmasını sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı