Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ekolgd.com.tr

Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

Şirketimiz, Aralık 2004 yılında, İstanbul’da altı sorumlu değerleme uzmanının bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Şirketimiz 18.03.2005 tarihinde "Sermaye Piyasası Mevzuatı Çerçevesinde Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler" listesine alınmıştır.

Halen 7 bölge müdürlüğü ve yaklaşık 55 personel ile hizmet veren şirketimiz, tüm Türkiye’da sadece kendi personelleriyle hizmet veren sektöründe lider kuruluşlardan biridir.

Faaliyetlerimiz arasında, Gayrimenkul Değerleme, Makine ve Ekipman Değerleme, Şirket Aktiflerinin Değerlemesi, Pazar Araştırması, Yatırım Projelerinin Fizibilite Analizi, Gayrimenkul Geliştirme Projelerine Danışmanlık, Gayrimenkul Mevzuatı Danışmanlığı, Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Projelerine Danışmanlık, En Etkin ve Verimli Kullanım Analizi, Proje Yönetimi Danışmanlığı, İhale ve Açık Artırmalara Yönelik Baz Değer Analizleri, Kira Bedeli Tespiti, Hukuksal, Mali ve Bilimsel Danışmanlık yer almaktadır.

 

 
Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu / Denetmen İstanbul(Avr.) Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu / DenetmenEkol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
Şirketimizin Genel Merkezinde kadrolu personel olarak görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden aşağıdaki niteliklere haiz Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu / Denetmen ihtiyacı vardır.Aranan Nitelikler:-Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden (İnşaat Mühendisliği, Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık, Harita Mühendisliği gibi) mezun-SPK Gayrimenkul Değerleme Lisansı olan,-Sektörde minimum 3 yıl deneyime sahip,-Tercihen daha önce kontrolör/denetmen olarak benzer görevde çalışmış,-Değerleme mesleğini geleceği olarak düşünen,-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışArkadaşlar arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Elemanı İstanbul(Asya) Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
Operasyon ElemanıEkol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
Sermaye Piyasası Kurulu Lisanslı, gayrimenkul değerleme sektöründe faaliyet gösteren şirketimize, en az Meslek Yüksek Okulu mezunu, MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilecek,  Planlama analiz etme ve raporlama konularında deneyimli,  Organizasyon becerileri gelişmiş, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, diksiyonu düzgün, telefon trafiğini yönetebilecek, İstanbul Anadolu  Yakasında ikamet eden bayan takım arkadaşı personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Değerleme Uzmanı Antalya Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
Değerleme UzmanıEkol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
4 yıllık eğitim veren üniversitelerin inşaat mühendisliği, harita mühendisliği, şehir planlama ve mimarlık bölümlerinden mezun, Antalya İli genelinde çalışabilecek, İl sınırları içerisinde seyehat engeli bulunmayan, B sınıfı ehliyete sahip, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması genel aranan niteliklerdir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İstanbul(Asya) Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
Gayrimenkul Değerleme UzmanıEkol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
Üniversitelerin İnşaat, Harita Mühendisliği, Mimarlık veya Şehir Planlama bölümlerinden mezun. Gayrimenkul değerleme sektöründe tecrübeli veya tecrübesiz, İstanbul Anadolu yakasında bölgesel olarak çalışacak, erkek adayların askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmaları zorunludur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı