Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ekolgd.com.tr

Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

Şirketimiz, Aralık 2004 yılında, İstanbul’da altı sorumlu değerleme uzmanının bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Şirketimiz 18.03.2005 tarihinde "Sermaye Piyasası Mevzuatı Çerçevesinde Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler" listesine alınmıştır.

Halen 7 bölge müdürlüğü ve yaklaşık 55 personel ile hizmet veren şirketimiz, tüm Türkiye’da sadece kendi personelleriyle hizmet veren sektöründe lider kuruluşlardan biridir.

Faaliyetlerimiz arasında, Gayrimenkul Değerleme, Makine ve Ekipman Değerleme, Şirket Aktiflerinin Değerlemesi, Pazar Araştırması, Yatırım Projelerinin Fizibilite Analizi, Gayrimenkul Geliştirme Projelerine Danışmanlık, Gayrimenkul Mevzuatı Danışmanlığı, Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Projelerine Danışmanlık, En Etkin ve Verimli Kullanım Analizi, Proje Yönetimi Danışmanlığı, İhale ve Açık Artırmalara Yönelik Baz Değer Analizleri, Kira Bedeli Tespiti, Hukuksal, Mali ve Bilimsel Danışmanlık yer almaktadır.

 

 
Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gayrimenkul Değerleme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Ekol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
Gayrimenkul Değerleme UzmanıEkol Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.
Gayrimenkul Değerleme Sektöründe faaliyet gösteren şirketimize, İstanbul Asya veya Avrupa ofisinde tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip personel/personeller alınacaktır. Aranan nitelikler;-4 yıllık eğitim veren üniversitelerin inşaat, makine, harita mühendisiliği, mimarlık veya şehir planlama bölümlerinden mezun olmak-gayrimenkul değerleme sektöründe tecrübeli veya tecrübesiz-erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları-B sınıfı ehliyete sahipNot: Çözüm ortağı olarak çalışmak isteyen adayların başvuru yapmaması rica edilir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı