Ekol Hukuk - Av. Zeki Arıtürk 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1995


Hukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkilimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanında 20 yılı aşkındır destek vermekteyiz. Kadrosunda alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir.

Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık

Firma web sitesi: www.ekolhukuk.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


Ekol Hukuk - Av. Zeki Arıtürk İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Avukat İstanbul(Avr.), ... EKOL HUKUK
AvukatEKOL HUKUK
Yenibosna İdtm'de yer alan Hukuk Ofisimize, aşağıdaki nitelikleri taşıyan, staj + 3 yıl deneyimli "Avukat" alınacaktır.Hukuk Fakültesinden mezun olmuş ve avukatlık ruhsatını aktif kullanabilen, Avukatlık ruhsatını aldıktan sonra en az 3 yıl avukat olarak çalışmış ve duruşma deneyimi olan,Ağırlıklı olarak “İş Güvenliği ve İş Hukuku alanlarında çalışmış, Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku” alanlarında bilgi sahibi,Seyahat engeli olmayan, esnek (yoğun) çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,İstanbul içinde ve şehir dışı yolculuğunda aktif araç kullanabilen, Uzun vadeli çalışmayı düşünen, Erkek adaylar için askerlikle ilgili herhangi bir ilişiği olmayan, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Temsilcisi İstanbul(Avr.) EKOL HUKUK
Tahsilat TemsilcisiEKOL HUKUK
Yöneticisi tarafından kendisine verilen kurum dosyalarıyla ilgili arama ve araştırma işlemleri yaparak, borçlulardan ödeme sözü alacak ve/veya ödeme yapmalarını sağlayacak: Lise mezunu veya tercihen meslek yüksekokul mezunu, Hukuk bürosu ve/veya çağrı merkezlerinde en az 1 yıl tecrübesi olan, Tercihen alacak tahsilatı deneyimi olan, Telefon görüşmelerinde girişken ve ikna kabiliyeti yüksek olan, Özgüveni yüksek, iş hakkında bilgi sahibi ve işini severek yapabilecek, Ofis programlarını kullanabilen, hızlı ve aktif olan, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı olup, enerjisini üst düzeyde tutabilen, Dinamik ortamları seven, “Pozitif ve Enerjik”. Tercihen sigara kullanmayan, 18 - 30 yaşları arasında bay/bayan, Analitik düşünebilme yetisine sahip, detaylara önem veren, hedef ve sonuç odaklı,Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.  Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı