Ekol Hukuk - Av. Zeki Arıtürk 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1995


Hukuk sektöründe yerli ve yabancı müvekkilimize "Dava, Danışmanlık, İcra ve Uluslararası Hukuk" alanında 20 yılı aşkındır destek vermekteyiz. Kadrosunda alanında uzmanlaşmış avukatlarla birlikte 200’den fazla çalışanı bulunan hukuk ofisimiz Türkiye’nin önde gelen hukuk ofislerindendir.

Vizyonumuz; yüksek kalitedeki iş anlayışımız ile müvekkil memnuniyeti sağlayarak çözüm üreten öncü, yenilikçi, ülkesinde global ölçüde lider hukuk ofisi olmaktır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık

Firma web sitesi: www.ekolhukuk.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249


Ekol Hukuk - Av. Zeki Arıtürk İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Avukat İstanbul(Avr.) EKOL HUKUK
AvukatEKOL HUKUK
Sözleşmeler Hukuku, Şirketler Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku’na hakimEn az 5-10 yıl arası tecrübeli, MS Office programlarına hâkim, Detaylara önem veren ve müvekkille yönelik hedef/sonuç odaklı çalışabilen,Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulanmayan, Sürcü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Tercihen Avrupa Yakasında oturan "Avukat"  arayışımız bulunmaktadır.Not: Çalışma yerimiz metro güzergahında bulunan İst. Dünya Ticaret Merkezi (Yeşilköy Havaalanı ve Yenibosna arasındaki, metro istasyonu durağındadır.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı