Ekol Lojistik 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


Ekol, an integrated logistics company founded in 1990, provides best-in-class international freight, warehousing, domestic distribution, foreign trade, customs, and supply chain management services in 15 countries.
Ekol’s business model is bolstered by technological inspiration which blends mind, heart and consciousness while constantly offering customers integrated, interconnected and innovative solutions. Ekol is always one step ahead and it never settles for good enough. This boosts our customers' accomplishments and creates environmental, financial, and social benefits.
Ekol is one of Europe's major logistics providers, boasting distribution centers with 750,000 square meters of total indoor space in Turkey, Germany, Italy, Greece, France, Ukraine, Bosnia-Herzegovina, Romania, Hungary, Spain, Poland, Czechia, Bulgaria, Iran and Slovenia in addition to allowing for Intermodal transportation with the utilization of its 6 Ro-Ro vessels, 48 block trains per week and 5,500 vehicles .
In fulfilling its promises, Ekol derives greatest strength from its workforce and its powerful distribution network. A multinational team of more than 6,500 staff members - wholly dedicated to delivering impeccable customer satisfaction - plays a vital role in Ekol’s success story.
-----------------------
Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir.
Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren iş yapış modelini teknolojiden aldığı ilhamla destekleyen Ekol, her zaman müşterilerine entegre, esnek ve en etkin çözümleri sunar. Ekol’ün hep bir adım ileride oluşu, yeterince iyiyle yetinmemesi müşterilerinin başarılarına hizmet ederken aynı zamanda çevresel, finansal, sosyal faydalar da sağlar.
Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, İran ve Slovenya’da olmak üzere, kapalı alanı 750.000 m²’nin üzerindeki dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemisi, haftalık 48 sefer yapan blok trenleri ve 5.500 aracıyla da Ekol, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır.
Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Ekol’ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 6.500’ün üzerinde çok uluslu çalışanı, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Uluslararası Taşımacılık ve Nakliyat

Firma web sitesi: www.ekol.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
YemekhaneEkol Lojistik İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 36
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Avr.) EKOL LOJISTIK A.Ş
Müşteri Hizmetleri UzmanıEKOL LOJISTIK A.Ş
Şirketimiz, 6500+ çok uluslu çalışanıyla 15 ülkede yürüttüğü faaliyetleri ile hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimiz için İstanbul /Avrupa yakasında  değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun “Müşteri Hizmetleri Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.Lisans mezunu, Tercihen lojistik ve/veya hizmet sektörlerinde minimum 3 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Müşteri odaklı çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın,Zaman ve stres yönetimi yapabilecek, Güçlü ikna ve iletişim becerileri olan, inisiyatif alabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa  bulunan tesisimizde görev alacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BackEnd Developer İstanbul(Avr.), ... EKOL LOJISTIK A.Ş
BackEnd DeveloperEKOL LOJISTIK A.Ş
Türkiye’nin önde gelen lojistik firmalarından Ekol Lojistik bünyesinde, kargo alanında hizmet vermek üzere yeni bir yapılanma oluşturduk. Oluşan çekirdek ekibimizi güçlendirmek için, yeni takım arkadaşları arıyoruz. Altyapımızda, Microsoft ve .NET teknolojileri kullandık. Mikro servis mimarisinde dağıtık bir sistem tasarladık, önyüzde Angular 2, mesajlaşma için RabbitMQ kullandık. Bu aşamada, aramıza yeni katılacak arkadaşlarla, hız kazanarak ilerlemek istiyoruz. Aramıza katılacak arkadaşların, kullandığımız teknolojiler konusunda bilgi sahibi olmasını, takıma kısa zamanda uyum sağlayarak üretken olmasını bekliyoruz. Bizimle beraber, yeni sistemin canlıya geçişinin hem zorluğunu, hem de keyfini yaşamasını istiyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Developer Specialist İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Java Developer SpecialistEKOL LOJISTIK A.Ş
Bachelor’s degree (preferred in engineering, mathematics and information systems related field),Minimum 6 years of experience at Java technologies, Following the new technology trends, open to learning, Have experience with Spring Framework, Restful services, unit and integration testing,Have experience with noSql products and solutions such as document databases and key-value stores,Have strong experience with Domain Design, Have knowledge about basic concepts of micro services architecture, Have experience with CI/CD, Excellent English proficiency in terms of writing and speaking, Strong skills about, planning, analytical skills, attention to details and problem solving,Solution-oriented, can take the initiative, responsible, Have coordination and routing capabilities, Male candidates should have completed the military service requirement, Residing on Asian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Javascript Frontend Developer Specialist İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Javascript Frontend Developer SpecialistEKOL LOJISTIK A.Ş
Bachelor’s degree (preferred in engineering, mathematics and information systems related field),Minimum 3 years of experience in Javascript development, Have in-depth understanding of web browser architecture and behavior, Experienced about HTML, CSS and JavaScript (React, ES6 and Webpack in particular),Have a basic understanding of RESTful web services, Knows basic knowledge of Git Have a good knowledge of UX and design, Being a great team player, Following the new technology trends, open to learning, Experienced at analysis, design, documentation, and test subjects, Excellent English proficiency in terms of writing and speaking, Strong skills about, planning, analytical skills, attention to details and problem solving,Solution-oriented, can take the initiative, responsible, Have coordination and routing capabilities, Male candidates should have completed the military service requirement, Residing on Asian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni Yalova, İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Elektrik TeknisyeniEKOL LOJISTIK A.Ş
Meslek Lisesi ,Teknik Lise, Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Otomasyon bölümleri mezunu,Yetkinlik belgesine sahip,(Ustalık kalfalık yada meslek yüksek okul mezunu) Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Tercihine otomasyon sistemlerinde  en az  2 yıl  deneyimli,  35 yaşını aşmamış, MS Office (Word, Excel) programlarını bilen, Tercihen en az iki yıllık B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif kullanıcı olan, Askerliğini tamamlamış, Pano şalt malzemeleri konusunda bilgili, PLC uygulamalarında tecrübeli, otomasyon panosu toplayabilen, Proje okuyabilen, Projede kullanılacak elektrik malzeme listesi oluşturabilecek , Tercihen pnömatik bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik ve sorumluluk sahibi, Yüksekte çalışma engeli bulunmayan, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Intermodal Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ekol Lojistik
Intermodal Uzman YardımcısıEkol Lojistik
·         Önlisans yada Lisans mezunu,·         Tercihen lojistik ve taşımacılık alanında deneyimi olan, (Özellikle araç takibi konusunda)·         İngilizce bilen,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Analitik düşünebilen,·         Takım oyuncusu,·         Planlama, organizasyon, takip ve raporlama becerisine sahip,·         MS Office programlarına hakim,·         Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek ( Cumartesi ve gece nöbetleri mevcuttur.)·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzmanı/Satış Uzman Yardımcısı İzmir EKOL LOJISTIK A.Ş
Satış Uzmanı/Satış Uzman YardımcısıEKOL LOJISTIK A.Ş
Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir. Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, İran ve Slovenya’da olmak üzere, kapalı alanı 750.000 m²’nin üzerindeki dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemis ve 5.500 aracıyla, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır. Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Ekol’ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 6.500’ün üzerinde çok uluslu çalışanı, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimizin İzmir biriminde değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun  “Satış Uzmanı/Satış Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun (Tercihen, işletme, iktisat vb sayısal bölümler),Lojistik sektöründe, tercihen yurtiçi taşıma/ulusal dağıtım konularında minimum 1 yıl satış deneyimi olan,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, tercihen CRM (SAP vb.) bilgisi olan,Yurtdışı irtibatları yapabilecek düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip,Analitik ve operasyonel yönü kuvvetli, Satış, hedef ve müşteri odaklı, insan ilişkilerinde başarılı, Kişisel motivasyonu yüksek, öğrenmeye ve gelişime açık, İç ve dış müşteri ilişkilerinde kendisine güven, Ehliyet sahibi ve aktif sürüş yeteneğine sahip,İzmir’de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sözleşme ve Hakediş Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Sözleşme ve Hakediş Uzman YardımcısıEKOL LOJISTIK A.Ş
Enaz Önlisans, tercihen Lisans mezunu, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Detaylara önem veren,  Zaman yönetimini etkin kullanabilen, Çözüm ve hedef odaklı, Takip yeteneği kuvvetli, Analitik düşünmesi yeteneğine sahip,  Erkek adaylar için askerlikhizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Laboratuvar Analisti Yalova Ekol Lojistik
Laboratuvar AnalistiEkol Lojistik
?Şirketimiz, 6500+ çok uluslu çalışanıyla 15 ülkede yürüttüğü faaliyetleri ile hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimiz için Yalova’da açılacak olan Endüstriyel Laboratuvarımızda  değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun  “Laboratuvar Analisti” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin; Kimya, Laboratuvar Teknikerliği- Teknisyenliği, Laborantlık, Biyoloji vb.. gibi bölümlerden mezun,Tercihen 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar konusunda tecrübeli,Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Yalova ve çevresinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı (Sağlık) İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Müşteri İlişkileri Uzmanı (Sağlık)EKOL LOJISTIK A.Ş
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Pazarlama, Mühendislik Fakültesi Bölümlerinden mezun,Lojistik, operasyon ve müşteri ilişkileri yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilen Ms Office programlarına hakim (tercihen ileri derecede excel bilen),İletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dağıtım/Sevkiyat Elemanı Ankara EKOL LOJISTIK A.Ş
Dağıtım/Sevkiyat ElemanıEKOL LOJISTIK A.Ş
Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir. Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, İran ve Slovenya’da olmak üzere, kapalı alanı 750.000 m²’nin üzerindeki dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemis ve 5.500 aracıyla, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır. Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Ekol’ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 6.500’ün üzerinde çok uluslu çalışanı, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimizin Ankara biriminde değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun  “Dağıtım/Sevkiyat Elemanı” arayışımız bulunmaktadır.Tercihen lise mezunu, Hızlı ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Sincan, Etimesgut, Yenimahalle, Mamak  bölgelerinde ikamet eden,Erkek personel alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzmanı (Bursa) Bursa EKOL LOJISTIK A.Ş
Müşteri Hizmetleri Uzmanı (Bursa)EKOL LOJISTIK A.Ş
Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir. Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, İran ve Slovenya’da olmak üzere, kapalı alanı 750.000 m²’nin üzerindeki dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemis ve 5.500 aracıyla, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır. Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Ekol’ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 6.500’ün üzerinde çok uluslu çalışanı, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimizin Bursa şube Kara Taşımacılığı biriminde değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun  “Müşteri Hizmetleri Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Lisans mezunu, Tercihen lojistik ve/veya hizmet sektörlerinde minimum 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Müşteri odaklı çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın, Zaman ve stres yönetimi yapabilecek, Güçlü ikna ve iletişim becerileri olan, inisiyatif alabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Bursa tesislerimizde görev alacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Analyst Responsible İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Business Analyst ResponsibleEKOL LOJISTIK A.Ş
Bachelor's Degree in Industrial Engineering, At least 5 year experience in Logistics, process development, business development and project managementAdvanced analytical thinking, detailed analysis and presentation skills, Having strong communication and problem solving skills, Advanced level of English, Having completed his military service for male candidates, Preferably located in Anatolian Side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Müşteri Hizmetleri UzmanıEKOL LOJISTIK A.Ş
Şirketimiz, 6500+ çok uluslu çalışanıyla 15 ülkede yürüttüğü faaliyetleri ile hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimiz için İstanbul/Anadolu yakasında  değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun “Müşteri Hizmetleri Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.Lisans mezunu, Tercihen lojistik ve/veya hizmet sektörlerinde minimum 3 yıl deneyimli,Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Müşteri odaklı çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın,Zaman ve stres yönetimi yapabilecek, Güçlü ikna ve iletişim becerileri olan, inisiyatif alabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu  bulunan tesislerimizde görev alacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Müşteri İlişkileri Uzmanı/Uzman YardımcısıEKOL LOJISTIK A.Ş
Şirketimiz, 6500+ çok uluslu çalışanıyla 15 ülkede yürüttüğü faaliyetleri ile hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimiz için İstanbul/Anadolu yakasında  değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun  “Müşteri İlişkileri Uzman/Uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Lojistik veya hizmet sektöründe min.1 yıl deneyimli,İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, tercihen ikinci dil bilgisi olan,Müşteri odaklı çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın,Etkin iletişim becerilerine sahip, Titiz, dikkatli ve düzenli çalışan, Yoğun iş temposuna ayak uyduracak ve takipçi, Analitik düşünebilen, KPI ve Performans yönetimi sisteminde çalışmış,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyonel Mükemmeliyet Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ekol Lojistik
Operasyonel Mükemmeliyet Uzman YardımcısıEkol Lojistik
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Yeni mezun ya da 0-2 yıl arası iş tecrübesi olan, İyi derecede ingilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, iyi ilişkiler kurabilen ve lider ruhlu, Analitik bakış açısına sahip ve analiz yeteneği kuvvetli, Araştırmaçı , dinamik ve yaratıcı, Problem çözme yeteneği kuvvetli, Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), ... EKOL LOJISTIK A.Ş
Teknik Destek UzmanıEKOL LOJISTIK A.Ş
Şirketimiz, 6500+ çok uluslu çalışanıyla 15 ülkede yürüttüğü faaliyetleri ilehem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır.Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıylasektörüne ilham veren  şirketimiz için İstanbul Avrupa yakasında değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun  “Teknik Destek Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Üniversite veya meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri alanında en az 2 yıl tecrübeli, Windows işletim sistemleri hakkında bilgi sahibi, Sistem ve Network yönetimleri konusunda tecrübeli, Switch , Modem , Access Point , VOIP, Barkod Okuyucuları, Barkod Yazıcıları ve Mobile Cihazlar hakkında bilgi sahibi,Bilgisayar donanımları konusunda bilgi sahibi, Çok fonksiyonlu yazıcılar, Office makineleri hakkında tecrübeli, Yardım masası, destek merkezi konularında bilgi sahibi, iletişim becerisi yüksek,Askerlik hizmetini tamamlamış, Mesai saatleri dışında destek verebilecek, seyahat engeli olmayan, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Developer Specialist İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Software Developer SpecialistEKOL LOJISTIK A.Ş
Ekol, an integrated logistics company founded in 1990, provides best-in-class international freight, warehousing, domestic distribution, foreign trade, customs, and supply chain management services in 15 countries. Ekol is one of Europe's major logistics providers, boasting distribution centers with 750,000 square meters of total indoor space in Turkey, Germany, Italy, Greece, France, Ukraine, Bosnia-Herzegovina, Romania, Hungary, Spain, Poland, Czechia, Bulgaria, Iran and Slovenia in addition to allowing for Intermodal transportation with the utilization of its 6 Ro-Ro vessels and 5,500 vehicles. In fulfilling its promises, Ekol derives greatest strength from its workforce and its powerful distribution network. A multinational team of more than 6,500 staff members - wholly dedicated to delivering impeccable customer satisfaction - plays a vital role in Ekol’s success story. Since we are growing rapidly, we are looking for a  ''Software Developer Specialist” located in Istanbul/Anatolian side accordance with the following criteria for our company:Bachelor’s degree (preferred in engineering, mathematics and information systems related field),Have knowledge at the level of programming in Oracle and Ms-Sql database,Know object Oriented concept, developed the project with .NET C #,Excellent English proficiency in terms of writing and speaking,Strong skills about, planning, analytical skills, attention to details and problem solving,Following the new technology, open to learning,Solution-oriented, can take the initiative, responsible,Experienced at Analysis, design, documentation, and test subjects,Have coordination and routing capabilities,Minimum 5 years of experience, Male candidates should have completed the military service requirement,Residing on Asian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Filo-Yurtdışı Sürücü Organizasyon Uzmanı İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Filo-Yurtdışı Sürücü Organizasyon UzmanıEKOL LOJISTIK A.Ş
Lisans mezunu, (tercihen mühendislik ,iktisat işletme fakulteleri)Tercihen lojistik sektöründe deneyimli, İngilizce bilen, Planlama , raporlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli,İyi derecede office programlarına hakim, Ehliyeti olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı İzmir EKOL LOJISTIK A.Ş
Müşteri Hizmetleri Uzman YardımcısıEKOL LOJISTIK A.Ş
Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir. Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, İran ve Slovenya’da olmak üzere, kapalı alanı 750.000 m²’nin üzerindeki dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemis ve 5.500 aracıyla, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır. Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Ekol’ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 6.500’ün üzerinde çok uluslu çalışanı, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimizin İzmir şube Kara Taşımacılığı biriminde değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun  “Müşteri Hizmetleri uzman Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır.Lisans mezunu, Tercihen lojistik ve/veya hizmet sektörlerinde minimum 1 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Müşteri odaklı çalışabilecek, ekip çalışmasına yatkın, Zaman ve stres yönetimi yapabilecek, Güçlü ikna ve iletişim becerileri olan, inisiyatif alabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Database Administration Assistant Specialist İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Database Administration Assistant SpecialistEKOL LOJISTIK A.Ş
Ekol, an integrated logistics company founded in 1990, provides best-in-class international freight, warehousing, domestic distribution, foreign trade, customs, and supply chain management services in 15 countries. Ekol is one of Europe's major logistics providers, boasting distribution centers with 750,000 square meters of total indoor space in Turkey, Germany, Italy, Greece, France, Ukraine, Bosnia-Herzegovina, Romania, Hungary, Spain, Poland, Czechia, Bulgaria, Iran and Slovenia in addition to allowing for Intermodal transportation with the utilization of its 6 Ro-Ro vessels and 5,500 vehicles. In fulfilling its promises, Ekol derives greatest strength from its workforce and its powerful distribution network. A multinational team of more than 6,500 staff members - wholly dedicated to delivering impeccable customer satisfaction - plays a vital role in Ekol’s success story. Since we are growing rapidly, we are looking for a  ''Database Administration Assistant Specialist” located in Istanbul/Anatolian side accordance with the following criteria for our company:Bachelor’s degree (preferred in computer sciences, engineering in mathematics, physics etc.),Following the technology and innovations, being researcher, open to learning and development,Proficiency in English in terms of writing and speaking, To be solution-focused, can take initiative, being responsible, New graduated / little experienced, Strong skills about analytical thinking and self-motivation, Strong skills about strategic perspective and communication, Male candidates should have completed their military service, Residing on Asian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Bursa, Yalova Ekol Lojistik
İnsan Kaynakları UzmanıEkol Lojistik
Üniversite mezunu, İşe alım, disiplin süreçleri, bordrolama ve özlük işleri konusunda en az 4 yıl deneyim sahibi,İş Kanunu, SGK vb. yasal mevzuat hakkında uygulamalı bilgi sahibi,MS Office programlarına hakim ve tercihen SAP HR modülü kullanmış,İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik ve hızlı düşünen, detaylara önem veren, Titiz, dikkatli ve düzenli çalışan, Yoğun iş temposuna ayak uyduracak, takipçi ve zamanı optimum kullanan,Etkin iletişim becerilerine sahip, Bursa’da ikamet eden ya da ikamet edebilecek, Sürücü belgesine sahip, ( Aktif araç kullanabilen )Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Yönetim Temsilcisi Yalova EKOL LOJISTIK A.Ş
Kalite Yönetim TemsilcisiEKOL LOJISTIK A.Ş
- Üniversitelerin; Kimya, Kimya Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, v.b. bölümlerden mezun,- İyi düzeyde İngilizce bilen,- ISO 17025 gerekliliklerini bilen, sistemi kurabilen , sertifikalarına sahip ve bunların uygunluklarını denetleyebilecek,- Daha önce TÜRKAK Kurumu tarafından denetlenen kurumların denetim süreçlerinde bulunmuş,- ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi dokümantasyon belgesi ve tecrübesi bulunan,- Proje Yönetimi konusunda deneyimli, sonuç odaklı,- İş geliştirme, yönetme ve takip etme becerisi olan,- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,- Aktif araç kullanabilen,- Gebze, Çayırova , Yalova ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Araç Uzmanı İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Tedarik Araç UzmanıEKOL LOJISTIK A.Ş
Lisans mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, Lojistik sektöründe tedarikçi ilişkileri yönetimi konusunda deneyim sahibi, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Analitik yönü kuvvetli, çözüm odaklı, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gümrük Operasyon Uzman Yardımcısı Bursa, Yalova, ... EKOL LOJISTIK A.Ş
Gümrük Operasyon Uzman YardımcısıEKOL LOJISTIK A.Ş
·         En az üniversitelerin 2 yılık Lojistik,Dış Ticaret, Gümrük bölümlerinden mezun,·         Takipçi, titiz çalışabilecek,·         Sorumluluk sahibi,·         Vardiyalı çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Fuar ve Sergi Lojistiği Uzmanı İstanbul(Avr.), ... EKOL LOJISTIK A.Ş
Fuar ve Sergi Lojistiği UzmanıEKOL LOJISTIK A.Ş
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun, Tercihen fuar lojistiği alanında tecrübe sahibi, İyi derecede yazılı/sözlü İngilizce ve/veya Almanca bilen, Problem çözme ve analiz becerilerine sahip, Yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP FI Module Responsible / Manager İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
SAP FI Module Responsible / ManagerEKOL LOJISTIK A.Ş
Ekol, an integrated logistics company founded in 1990, provides best-in-class international freight, warehousing, domestic distribution, foreign trade, customs, and supply chain management services in 15 countries. Ekol is one of Europe's major logistics providers, boasting distribution centers with 750,000 square meters of total indoor space in Turkey, Germany, Italy, Greece, France, Ukraine, Bosnia-Herzegovina, Romania, Hungary, Spain, Poland, Czechia, Bulgaria, Iran and Slovenia in addition to allowing for Intermodal transportation with the utilization of its 6 Ro-Ro vessels and 5,500 vehicles. In fulfilling its promises, Ekol derives greatest strength from its workforce and its powerful distribution network. A multinational team of more than 6,500 staff members - wholly dedicated to delivering impeccable customer satisfaction - plays a vital role in Ekol’s success story. Since we are growing rapidly, we are looking for a  ''SAP FI Module Responsible / Manager” located in Istanbul/Anatolian side accordance with the following criteria for our company:Bachelor’s degree in related field, Excellent English proficiency in terms of writing and speaking, Minimum 5 years of experience in design, implementation and supporting of FI modules,Experience in leading interactive design  workshops, assessments, planning sessions,Experience understanding complex business scenarious and adressing them into workable solution,Strong skills about communication, time management, planning, analytical skills, attention to details,Good working knowledge of Agile ASAP methodology, Experienced to manage projects in overseas multinational environments, Experience with Suite on HANA and S/4HANA is a plus, Male candidates should have completed the military service requirement, Residing on Asian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Development Specialist (Corporate Quality) İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Process Development Specialist (Corporate Quality)EKOL LOJISTIK A.Ş
Minimum 4 years bachelor’s degree ( preferred in industrial and business engineering),Experience in the execution of the processes of the work to be carried out in accordance with the Management SystemsCan establish and implement systems according requirements (process flows, standarts etc.)Having experience in designing process flows Having experience of guidance business processes and being coordinated with many business units in Turkey and international locations,Having experience in continuous improvement practices, Solution-oriented, can take the initiative, responsible, Excellent team work and communication skills, Strong skills about, planning, reporting attention to details and problem solving,Excellent English proficiency in terms of writing and speaking, Good knowledge of MS Office applications, Male candidates should have completed the military service requirement, Do not have any barriers about domestic and international travels.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Filo - Operasyon Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... EKOL LOJISTIK A.Ş
Filo - Operasyon YöneticisiEKOL LOJISTIK A.Ş
Şirketimiz, 6500+ çok uluslu çalışanıyla 15 ülkede yürüttüğü faaliyetleri ile hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimiz için İstanbul Anadolu Yakası'nda  değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun  “Filo- Operasyon  Yöneticisi” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Uluslararası kara taşımacılığı konusunda minimum 7 yıl tecrübeli, İletişimi güçlü, ekip yönetiminde tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Çözüm ve hedef odaklı, dinamik ve analitik düşünme yeteneğine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Deniz&Hava Taşımacılığı Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Ekol Lojistik
Deniz&Hava Taşımacılığı Satış UzmanıEkol Lojistik
Üniversitelerin Lojistik,İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, Forwarding sektöründe en az 3-5 yıl saha satış deneyimli, Deniz-Hava Taşımacılığı hakkında bilgi sahibi, Yurtdışı irtibatları yapabilecek düzeyde yazılı/sözel İngilizce bilgisine sahip,Aktif saha satış yapacak,(Tercih sebebidir), B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanan,saha satış için seyahat engeli bulunmayanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kendine güvenen,iş motivasyonu yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Information Security Specialist İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Information Security SpecialistEKOL LOJISTIK A.Ş
Ekol, an integrated logistics company founded in 1990, provides best-in-class international freight, warehousing, domestic distribution, foreign trade, customs, and supply chain management services in 15 countries. Ekol is one of Europe's major logistics providers, boasting distribution centers with 750,000 square meters of total indoor space in Turkey, Germany, Italy, Greece, France, Ukraine, Bosnia-Herzegovina, Romania, Hungary, Spain, Poland, Czechia, Bulgaria, Iran and Slovenia in addition to allowing for Intermodal transportation with the utilization of its 6 Ro-Ro vessels and 5,500 vehicles. In fulfilling its promises, Ekol derives greatest strength from its workforce and its powerful distribution network. A multinational team of more than 6,500 staff members - wholly dedicated to delivering impeccable customer satisfaction - plays a vital role in Ekol’s success story. Since we are growing rapidly, we are looking for a  ''Information Security Specialist” located in Istanbul/Anatolian side accordance with the following criteria for our company:Bachelor’s degree (preferred in computer science and computer engineering related field),Following the technology and innovations, researcher, open to learning and development,Excellent English proficiency in terms of writing and speaking, Strong skills about analysing and project management, Minimum 2 years of experience in system security mechanisms, access control system and methodologies,Experienced in security software and hardware (firewall, IDS / IPS, content inspection, anti-virus software, attack and open detection etc.),Having information about ISO 27001 standards, Strong skills about analytical thinking, self-motivation and presentation, Strong skills about strategic perspective and communication, Strong documentation skills and self-reporting, Male candidates should have completed their military service, Residing on Asian side of Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... EKOL LOJISTIK A.Ş
Mekanik TeknisyeniEKOL LOJISTIK A.Ş
Tercihen  Meslek Lisesi ,Teknik Lise, Meslek Yüksek Okulu (otomotiv, motor, makine, Hidrolik-Pnömatik) mezunu,Mekanik bakım, yardımcı işletmeler ve otomasyon bakımı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Teknik resim okuma bilgisi olan, Mekanik ölçüm aletlerini kullanabilen, Makine ve makine elemanları demontaj ve montajı, malzeme bilgisinde yetkin, Esnek çalışma şekline uyum sağlayabilen, MS Office (Word, Excel) programlarını bilen, Sistem yaklaşımı olan, Problem çözme ve karar verme kabiliyeti yüksek, Yüksekte çalışma engeli bulunmayan, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına uygun çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Acente Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Avr.) EKOL LOJISTIK A.Ş
Acente Hizmetleri UzmanıEKOL LOJISTIK A.Ş
Şirketimiz, 6500+ çok uluslu çalışanıyla 15 ülkede yürüttüğü faaliyetleri ile hem Türkiye’nin hem de Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimiz için İstanbul AvrupaYakası'nda  değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun  “Acente Hizmetleri Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır. Lisans mezunu, Planlama ve operasyon konusunda minimum 3 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik yönü kuvvetli, İletişimi güçlü, müşteri ve kalite odaklı çalışan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
İş Geliştirme Uzman YardımcısıEKOL LOJISTIK A.Ş
Sayılarla ilgilenmeye bayılıyorum... İş Geliştirme, Veri Görselleştirme, İş Zekası, Karar Destek Sistemleri, Dashboardlar, Stratejik Planlama,Satış ve Operasyon Planlama (S&OP) konularında çalışmayı düşünüyorum...Hem araştırırım, hem geliştiririm... Her zaman parlak bir fikrim vardır... MS Excel ve VBA ile harikalar yaratırım...  Pozitif enerjim hemen hissedilir... Hedef, Sonuç ve Çözüm odaklı olmak, Takipçilik, Analitik düşünme başlıca özelliklerimdir...İster yazılı, ister sözlü, her seviyede iletişimim kuvvetlidir...Öğrenmenin yaşı olmadığına inanlardanım... Değişime rahatlıkla uyum sağlarım...  0-2 yıl deneyimli Endüstri Mühendisiyim, Bu özelliklerin hepsi bende var... Hedeflerim var ve bunlar üzerine konuşmak isterim...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Process Development Specialist İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Process Development SpecialistEKOL LOJISTIK A.Ş
Bachelor’s degree  in Industrial Engineering (new graduated and experienced) Strong skills about analytical thinking, ability to synthesize and present, Solution-oriented, can take the initiative, responsible, Excellent English proficiency in terms of writing and speaking, Residing on Asian side of Istanbul, Male candidates should have no military obligations or postponed for at least two years.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Uzmanı İstanbul(Asya) EKOL LOJISTIK A.Ş
Proje UzmanıEKOL LOJISTIK A.Ş
Ekol, 1990 yılında kurulan; taşımacılık, kontrat lojistiği, dış ticaret, gümrük ve tedarik zinciri yönetimi alanında 15 ülkede kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren entegre bir lojistik şirketidir. Türkiye, Almanya, İtalya, Yunanistan, Fransa, Ukrayna, Bosna Hersek, Romanya, Macaristan, İspanya, Polonya, Çekya, Bulgaristan, İran ve Slovenya’da olmak üzere, kapalı alanı 750.000 m²’nin üzerindeki dağıtım merkezinin yanı sıra Intermodal taşımacılığa fırsat veren 6 Ro-Ro gemis ve 5.500 aracıyla, Avrupa’nın önde gelen lojistik sağlayıcıları arasındadır. Dağıtım alanındaki gücünün yanı sıra Ekol’ün vaatlerini gerçekleştirmedeki en önemli gücü sahip olduğu insan kaynağıdır. Kusursuz müşteri memnuniyeti için bitmeyen bir enerjiyle hizmet veren 6.500’ün üzerinde çok uluslu çalışanı, Ekol’ü başarıya taşıyan yolda çok önemli bir rol oynar. Her geçen gün daha da hızlı büyüyen ve üst düzey teknoloji uygulamalarıyla sektörüne ilham veren  şirketimiz için İstanbul/Anadolu yakasında  değerlendirilmek üzere aşağıda belirtilen kriterlere uygun  “Proje Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.Lisans mezunu, (Tercihen Endüstri Mühendisliği, Lojistik ile ilgili bölümlerden mezun),Lojistik depo yönetiminde en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen SAP ve benzer ERP programlarını kullanabilen,Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Stok ve sipariş yönetimi yapmış, Analitik düşünen ve iletişim yönü güçlü, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Araştırmacı ve yeniliklere açık, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı