ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.elatek.com.tr

ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.

2002 yılında kurulan ELATEK  KAUÇUK PLASTİK VE KİMYEVİ MADDELER SANAYİİ  LTD.ŞTİ. 28 yıllık iş tecrübesine sahip DEĞİRMENCİOĞLU GRUP bünyesinde yer almakta olup 30.000m2 toplam alan üzerinde kurulu 18.000 m2 kapalı alanıyla hizmet vermektedir. Teknik şartname içeren ürünlerde geniş bir ürün yelpazesi bulunan firmamız Otomotiv, Savunma sanayii ve Beyaz Eşya sektörüne hizmet vermektedir. Fabrika bünyemizde:ürün geliştirmesi konusunda çalışan AR-GE departmanımız, ürün testlerimizin yapıldığı labaratuvar ortamımız, CAD bölümümüz ve kalıphanemiz modern makine parkımızla desteklenmektedir. 

Firmamız ISO/TS 16949:2002 ve EN ISO 9001:2000 Kalite belgelerine vede ISO 14001 Çevre Yönetim sistemine sahiptir.ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Mühendisi Bursa Elatek Kauçuk San. Ticaret A.Ş.
Proje MühendisiElatek Kauçuk San. Ticaret A.Ş.
BURSA Otomotiv Sanayi alanında faaliyet gösteren firmamızın Mühendislik Bölümü bünyesinde çalışmak üzere “Proje Lideri” aramaktayız.  Üniversitelerin Temel Bilimler Fakültesi Kimya/Biyoloji/Matematik/Fizik bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca konuşabilen, OEM Proje Yönetiminde en az 2 yıl tecrübeli ve/veya yetiştirilmek üzere, Proses geliştirme ve projelerin teknik altyapılarını oluşturma konularında bilgi ve tecrübe sahibi,Takım çalışmasına yatkın, iç ve dış süreçlerde iletişim problemi olmayan, Ar-Ge merkezinde görev alacak Bay/Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ Bursa ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
SATIŞ MÜHENDİSİELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
BURSA Otomotiv Sanayi alanında faaliyet gösteren firmamızın Satış Bölümü bünyesinde çalışmak üzere “Satış Mühendisi” aramaktayız. Üniversitelerin Teknik Öğretmen/Mühendis/Temel Bilimler bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca konuşabilen,Kauçuk parça ve hortum satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Seyahat engeli olmayan, Takım çalışmasına yatkın, iç ve dış süreçlerde iletişim problemi olmayan,Bay çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kauçuk Pres Operatörü Bursa ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
Kauçuk Pres OperatörüELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
BURSA Demirtaş Sanayi Bölgesinde, KAUÇUK, PLASTİK ve KİMYEVİ MADDE üretimi alanında faaliyet gösteren firmamızın  çalışmak üzere  "Kauçuk Pres Operatörü" aramaktayız.Meslek Lisesi ya da Teknik Lise mezunuKauçuk enjeksiyon dalında en az 2 yıl deneyimi olan, Otomotiv yan sanayii konusunda deneyimli Gerekli dikkat ve özeni göstererek çalışabilecek,Kalıp bağlama, sökme ve  üretim parametre ayarlarını yapabilecek,Vardiyalı sisteme ayak uydurabilecek, Askerlik görevini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KALIPHANE YÖNETİCİSİ Bursa ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
KALIPHANE YÖNETİCİSİELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
BURSA Otomotiv Sanayi alanında faaliyet gösteren firmamızın Kalıphane Bölümü bünyesinde çalışmak üzere “Kalıphane Yöneticisi” aramaktayız.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Kauçuk, Plastil ve Metal ürünlerin kalıplarının tasarımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Kalıp tasarımı konusunda min. 5 yıllık tecrübeye sahip, Makina parkını ve ekibi yönetme becerisine sahip, Askerliğini tamamlamış, Çalışma saatleri konusunda esnek, özverili çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı