ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.elatek.com.tr

ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.

2002 yılında kurulan ELATEK  KAUÇUK PLASTİK VE KİMYEVİ MADDELER SANAYİİ  LTD.ŞTİ. 28 yıllık iş tecrübesine sahip DEĞİRMENCİOĞLU GRUP bünyesinde yer almakta olup 30.000m2 toplam alan üzerinde kurulu 18.000 m2 kapalı alanıyla hizmet vermektedir. Teknik şartname içeren ürünlerde geniş bir ürün yelpazesi bulunan firmamız Otomotiv, Savunma sanayii ve Beyaz Eşya sektörüne hizmet vermektedir. Fabrika bünyemizde:ürün geliştirmesi konusunda çalışan AR-GE departmanımız, ürün testlerimizin yapıldığı labaratuvar ortamımız, CAD bölümümüz ve kalıphanemiz modern makine parkımızla desteklenmektedir. 

Firmamız ISO/TS 16949:2002 ve EN ISO 9001:2000 Kalite belgelerine vede ISO 14001 Çevre Yönetim sistemine sahiptir.ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜ Bursa ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜ  En az 5 yıl üniversal torna kullanmış Teknik resim okuyabilen, ölçü aletleri kullanabilen İmalat resimlerine uygun ve hassas işleme yapabilen Seri olarak çalışacak, gerektiğinde mesai yapabilecek Askerliğini yapmış 'Üniversal Torna Operatörü' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı