ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.elatek.com.tr

ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.

2002 yılında kurulan ELATEK  KAUÇUK PLASTİK VE KİMYEVİ MADDELER SANAYİİ  LTD.ŞTİ. 28 yıllık iş tecrübesine sahip DEĞİRMENCİOĞLU GRUP bünyesinde yer almakta olup 30.000m2 toplam alan üzerinde kurulu 18.000 m2 kapalı alanıyla hizmet vermektedir. Teknik şartname içeren ürünlerde geniş bir ürün yelpazesi bulunan firmamız Otomotiv, Savunma sanayii ve Beyaz Eşya sektörüne hizmet vermektedir. Fabrika bünyemizde:ürün geliştirmesi konusunda çalışan AR-GE departmanımız, ürün testlerimizin yapıldığı labaratuvar ortamımız, CAD bölümümüz ve kalıphanemiz modern makine parkımızla desteklenmektedir. 

Firmamız ISO/TS 16949:2002 ve EN ISO 9001:2000 Kalite belgelerine vede ISO 14001 Çevre Yönetim sistemine sahiptir.ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜ Bursa ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
ÜNİVERSAL TORNA OPERATÖRÜ  En az 5 yıl üniversal torna kullanmış Teknik resim okuyabilen, ölçü aletleri kullanabilen İmalat resimlerine uygun ve hassas işleme yapabilen Seri olarak çalışacak, gerektiğinde mesai yapabilecek Askerliğini yapmış 'Üniversal Torna Operatörü' alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kauçuk Pres Operatörü Bursa ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
Kauçuk Pres OperatörüELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
BURSA Demirtaş Sanayi Bölgesinde, KAUÇUK, PLASTİK ve KİMYEVİ MADDE üretimi alanında faaliyet gösteren firmamızın  çalışmak üzere  "Kauçuk Pres Operatörü" aramaktayız. Meslek Lisesi ya da Teknik Lise mezunu Plastik enjeksiyon dalında en az 2 yıl deneyimi olan,  Otomotiv yan sanayii konusunda deneyimli  Gerekli dikkat ve özeni göstererek çalışabilecek, Kalıp bağlama, sökme ve  üretim parametre ayarlarını yapabilecek, Vardiyalı sisteme ayak uydurabilecek, Askerlik görevini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GEENEL BAŞVURU (ÜRETİM) Bursa ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
GEENEL BAŞVURU (ÜRETİM)ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
BURSA Demirtaş Sanayi Bölgesinde, Kauçuk, Plastik Hortum üretimi alanında faaliyet gösteren firmamızda değerlendirilmek üzere,      Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okulu Mezunu      Otomotiv Sektöründe Tecrübeli,      Vardiyalı Çalışabilecek,      Takım Çalışmasına Yatkın,      Erkek Adaylar Askerliğini YapmışBay & Bayan Çalışma Arkadaşlarına İhtiyaç Vardır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı