ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.elatek.com.tr

ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.

2002 yılında kurulan ELATEK  KAUÇUK PLASTİK VE KİMYEVİ MADDELER SANAYİİ  LTD.ŞTİ. 28 yıllık iş tecrübesine sahip DEĞİRMENCİOĞLU GRUP bünyesinde yer almakta olup 30.000m2 toplam alan üzerinde kurulu 18.000 m2 kapalı alanıyla hizmet vermektedir. Teknik şartname içeren ürünlerde geniş bir ürün yelpazesi bulunan firmamız Otomotiv, Savunma sanayii ve Beyaz Eşya sektörüne hizmet vermektedir. Fabrika bünyemizde:ürün geliştirmesi konusunda çalışan AR-GE departmanımız, ürün testlerimizin yapıldığı labaratuvar ortamımız, CAD bölümümüz ve kalıphanemiz modern makine parkımızla desteklenmektedir. 

Firmamız ISO/TS 16949:2002 ve EN ISO 9001:2000 Kalite belgelerine vede ISO 14001 Çevre Yönetim sistemine sahiptir.ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GENEL BAŞVURU (MAVİ YAKA) Bursa Elatek Kauçuk Plastik ve Kimyevi Maddeler Sanayi
GENEL BAŞVURU (MAVİ YAKA)Elatek Kauçuk Plastik ve Kimyevi Maddeler Sanayi
BURSA Demirtaş Sanayi bölgesinde Kauçuk, Plastik Hortum üretimi alanında faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere “Üretim Personeli” aramaktayız.  Otomotiv Yan sanayi sektöründe tecrbeli, Endüstri Meslek Lisesi ve Meslek Yüksek Okul mezun, Üretim Teknolojilerinde Teknik bilgisi olan, Vardiyalı Çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bay çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
METOT TEKNİSYENİ Bursa ELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
METOT TEKNİSYENİELATEK KAUÇUK SANAYİ TİCARET A.Ş.
BURSA Demirtaş Sanayi Bölgesinde, Otomotiv sanayisinde OEM’lere parça tedariği yapan şirketimizin Ar-Ge Bölümü bünyesinde yetiştirilmek üzere " Metod Teknisyeni" ve Endüstri Mühendisi aramaktayız.Endüstri Mühendisi veya Otomotiv Sanayisinden Mezun Meslek Yüksek Okul Mezunu,Mühendislik Ar-Ge depertmanında "Metod Çalışmalarında" görev alabilecek,Erkek Adaylar için askerlik ilişki olmayan,Bay/Bayan Çalışma arkadaşı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı