ELSİ ELEKTRİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1995


www.elsigroup.com

ELSİ ELEKTRİK SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ 
 
 

Otomotiv ve beyaz eşya sektörü için güç ve sinyalizasyon ağları (Kablo Donanımları) üreten ELSİ Elektrik Sistemleri 1995 yılında Bursa'da kurulmuştur. Şirketin kuruluşundan itibaren ELSİ, gerek Türk, gerek Avrupalı otomotiv ve beyaz eşya üreticileri için kablo takımı üretiminde aktif rol oynamaktadır.

ELSİ, 1998 yılında ISO 9002 kalite belgesi, 2003 yılı Eylül ayı itibari ile de, ISO 9001:2000 ve ISO/TS 16949 Kalite belgelerini almıştır. ELSİ Elektrik Sistemleri çalışanlarının ortak hedefi, ELSİ'yi kalitesi genel kabul gören ve tam kapasite ile çalışan bir şirket yapmaktır. ELSİ Elektrik Sistemleri deneyimli kadroları sayesinde, ancak uluslararası sermayeli kuruluşların faaliyet gösterdiği bu sektörde üstün kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti prensipleri ile gerek yurt dışı, gerekse yurt içinde iyi bir konuma gelmiştir. Ülke çapındaki büyük ekonomik çalkantılara rağmen uzun vadeli planlarına, ihracatın önemine ve üretimde kalite prensiplerine sadık kalarak, 2002 yılında 1.5 Milyon Euro’luk yatırım ile 4.000 m2 kapalı alanı olan modern yeni üretim tesisini kurup, yine aynı yıl sonunda buraya taşınan ELSİ Elektrik Sistemleri 2009 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile kapalı alanını 10.000 m2 ye yükselterek çalışan sayısı yaklaşık 500 kişi olmuştur.

Üretiminin yarısından fazlasını ihraç etmekte olan ELSİ Elektrik Sistemleri ‘ nin müşterileri arasında dünyaca tanınmış olan şirketler bulunmaktadır. ELSİ; Avrupa, Çin ve Hindistan’ da bulunan bu tanınmış grupların bantlarına kablo donanımları ihracatı yapmakta, ara ambar organizasyonları ile müşterilerimize kısa süreli sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetler şirketimize müşteri ödülleri ve övgüleri sağlamakta ve bizleri onurlandırmaktadır.
 
 
Firma Kısa Adı: ELSİ
Adres: Hasanağa Organize San.Böl.Hosab Cad. P.K. : 16063 Nilüfer, Bursa
Web Adres: www.elsigroup.com
Vergi Dairesi: Ertuğrulgazi
Vergi No: 333 078 2915

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.elsigroup.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Prim
Yemekhane
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 350-449


ELSİ ELEKTRİK SİSTEMLERİ SAN.TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MALİ İŞLER MÜDÜRÜ Bursa Elsi Elektrik Sistemleri San.Tic.A.Ş.
MALİ İŞLER MÜDÜRÜElsi Elektrik Sistemleri San.Tic.A.Ş.
Otomotiv ve Beyaz Eşya Sektörleri için kablo donanımı imalatı yapan firmamızda görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip; Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Muhasebe ve Finans alanında deneyimli, Maliyet Muhasebesi, Türk Muhasebe Sistemi,Vergi Mevzuatı  ve Bankacılık İşlemleri konusunda tecrübeli,Finansal tablo ve raporlama konularında tecrübeli, İthalat-İhracat İşlemleri konusunda bilgili, İngilizce ve / veya Almanca dilbilgisine hakim, ( Tercih Sebebi ) İletişim becerileri gelişmiş,analitik düşünebilen,takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış ( Erkek Adaylar için), Aktif araç kullanabilen çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PLASTİK ENJEKSİYON SORUMLUSU Bursa Elsi Elektrik Sistemleri San.Tic.A.Ş.
PLASTİK ENJEKSİYON SORUMLUSUElsi Elektrik Sistemleri San.Tic.A.Ş.
Beyaz Eşya ve Otomotiv Sektörleri için Kablo Donanımları imalatı yapan firmamızın gelişen organizasyonunda görev alacak Plastik Enjeksiyon Sorumlusu aramaktayız. Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Otomotiv Sektöründe deneyimli, Plastik enjeksiyon makinalarında tecrübeli, Makina ayarı yapabilen, kalıp değişimlerini yapabilecek, Sorumluk sahibi, ekip yönetimi konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BAKIM PERSONELİ Bursa Elsi Elektrik Sistemleri San.Tic.A.Ş.
BAKIM PERSONELİElsi Elektrik Sistemleri San.Tic.A.Ş.
Genişleyen Organizasyonumuzda İstihdam Edilmek Üzere ;• Meslek Yüksek Okulu veya Endüstri Meslek Liselerinini Elektrik, Makine veya Mekatronik Bölümlerinden Mezun,• Üretim sektöründe en az 3 yıl bakım personeli olarak çalışmış,• Tercihen mekanik ve elektrik tecrübesi olan,• Askerliğini yapmış,• Erkek adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM OPERATÖRÜ Bursa Elsi Elektrik Sistemleri San.Tic.A.Ş.
ÜRETİM OPERATÖRÜElsi Elektrik Sistemleri San.Tic.A.Ş.
Beyaz Eşya ve Otomotiv Sektörleri için Kablo Donanımları imalatı yapan firmamızın gelişen organizasyonunda görev alacak Bay - Bayan Üretim Operatörleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı