Exeltis İlaç 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2014


EXELTİS Chemo Group şirketidir. Chemo tıp doktoru Hugo Sigman ve eşi, biyokimyacı Silvia Gold tarafından kurulmuş faaliyetlerine 1977 yılında Barcelona Chemo markası ile başlamışlardır. Chemo günümüzde aktif olarak eczacılık bileşenleri geliştiren, üreten ve pazarlayan uluslararası bir şirketler grubudur. Merkezi Madrid’de olan Chemo Group / Exeltis Amerika, Avrupa ve Afrika, Asya – Pasifik kıtasına 40’ın üzerinde ülkede faaliyet göstermekte olup geniş bir marka, ortak girişim ve sınai tesis yelpazesine sahiptir.

Sanayide dünya lideri konumundadır. Katma değerli API’ler, bağımsız patentli yenilikçi süreçler ve patentli yenilikçi polimorflar geliştirir ve üretir. 100’den fazla madde içeren geniş bir portföye sahiptir. İleri teknolojiye sahip uzman profesyoneller çalıştıran altı tesisi vardır.

FDF Tesisleri ve AR&GE merkezleri / Kendi API tedarikleri ve patentli formülleriyle katma değerli FDF geliştirme ve üretiminde dünya lideri.
Başlıca tüm tedavi alanlarında geniş (50’den fazla) bir ilaç portföyü.
Dosya geliştirmeden tescile, serinin serbest bırakılması ve kesin teslim.
Exeltis İlaç Sanayii, 2014 yılında Embil İlacı %100 satın alarak Türkiye pazarına girmiştir. Embil İlaç inovasyon, kalite ve teknolojiyi her zaman ön planda tutarak, 90 yılı aşkın süredir Türk ilaç sektörüne orijinal ürünler geliştiren ve insanların yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaçlayan AR-GE odaklı bir ilaç şirketi idi.Patentli formülasyonlarını, yeni ilaç teknolojileriyle kombine ederek, insan sağlığına yönelik orijinal ve emsali olmayan ilaçlar geliştirmeyi kendisine misyon edinmiş ve gelirlerinin önemli bir bölümünü AR-GE ve Klinik Araştırma yatırımları için kullanarak, ihtiyaç duyulan kaliteli sağlık çözümlerini geliştirmiş ve hem ülkemizde, hem de dünyanın değişik coğrafyalarında tıbbın hizmetine sunmuştur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 50-74


Exeltis İlaç İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ar-Ge Uzmanı Tekirdağ Exeltis İlaç
Ar-Ge UzmanıExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren firmamızın AR-GE Bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde;Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,İlaç sektöründe stabilite göstergeli metod geliştirme, stres çalışmaları ve temizlik validasyonu konusunda tecrübeli,HPLC, GC ve diğer laboratuar analiz cihazlarını kullanabilen, İngilizcesi iyi seviyede olan, Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan, Ar-Ge Uzmanı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Uzmanı İzmir Exeltis İlaç
Ürün Tanıtım UzmanıExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı menşeli firmamız için İzmir'de görevlendirilecek; '' ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun,  Jinekoloji ürün grubunda sektör tecrübesi edinmiş, İlaç sektöründe min.2 yıl benzer pozisyonda görev almış, İnsiyatif kullanabilen ve sonuç odaklı, Dinamik ve pozitif enerji sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, ikili ilişkileri güçlü, Alınan karar ve iş süreçlerini uygulama ve geliştirmede; analitik ve stratejik hareket edebilme becerisi olan,Zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Hizmet Elemanı Tekirdağ Exeltis İlaç
Genel Hizmet ElemanıExeltis İlaç
İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, Çerkezköy Üretim Tesisimizde görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde''Genel Temizlik Elemanı''aramaktayız.Daha önce temizlik işlerinde görev almış, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Tercihen Üretim alanı ve Laboratuvar alanı temizliğinde çalışmış, Peyzaj ve Bahçe düzenleme ve bakımı konusunda tecrübeli. Dikkatli ve titiz çalışan, Kişisel temizliğine önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluklarını titizlikle yerine getirebilecek, Askerliğini tamamlamış, Sağlık Sorunu olmayan, Çerkezköy veya Çorlu çevresinde ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim / Ambalaj Operatörü Tekirdağ Exeltis İlaç
Üretim / Ambalaj OperatörüExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı menşeli firmamız Çerkezköy Organize Sanayi' de bulunan fabrikamız için  ''Üretim, Ambalaj Operatörleri '' arıyoruz.Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Bilgisayar, Elektrik, Elektronik, vb. bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve pozitif, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayan, Hedef ve gelişim odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Exeltis İlaç
Kalite Kontrol UzmanıExeltis İlaç
Çerkezköy'de bulunan beşeri ilaç üretimi tesisimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe Kalite Kontrol alanında 3-4 yıl deneyimli, Laboratuvar analizleri (HPLC,GC, dissolüsyon vb) konularında deneyimli, Hammadde, bitmiş ürün ve stabilite analizlerinde tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Çerkezköy ve Çorlu civarında ikamet eden, İngilizcesi iyi seviyede, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Kalite Kontrol Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Adana, Ankara, ... Exeltis İlaç
Ürün Tanıtım TemsilcisiExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı menşeli firmamız Solunum grubumuz için'' ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİLERİ '' arıyoruz. Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun,  Solunum ürün grubunda sektör tecrübesi edinmiş, İlaç sektöründe min.3-4 yıl benzer pozisyonda görev almış, İnisiyatif kullanabilen ve sonuç odaklı, Dinamik ve pozitif enerji sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, ikili ilişkileri güçlü, Alınan kararları ve iş süreçlerini; analitik ve stratejik uygulama becerisi olan.Zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Ankara Exeltis İlaç
Ürün Tanıtım TemsilcisiExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı menşeli firmamız için Ankara'de görevlendirilecek; '' ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun,  Jinekoloji ürün grubunda sektör tecrübesi edinmiş, İlaç sektöründe min.2 yıl benzer pozisyonda görev almış, İnsiyatif kullanabilen ve sonuç odaklı, Dinamik ve pozitif enerji sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, ikili ilişkileri güçlü, Alınan karar ve iş süreçlerini uygulama ve geliştirmede; analitik ve stratejik hareket edebilme becerisi olan,Zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Manager İstanbul(Asya) Exeltis İlaç
Product ManagerExeltis İlaç
Exeltis is an organization committed to innovation, excellence and healthcare. Our aim is to become a point of reference in the pharmaceutical sector.A step forward in improving healthExeltis is the result of the natural evolution and sustained growth of the CHEMO pharmaceutical business, an integrated health sciences group. It combines the Group’s know-how and experience with the innovative spirit of Exeltis, becoming a global organization with the capacity to discover, develop, produce and market medicinal products and medical devices that can help to improve the quality of life of millions of people worldwide.Human wellbeing and health: our driving forcePeople are our core concern and guiding force. In order to provide better therapeutic solutions and reach more people worldwide, Exeltis has taken its operations to every continent, giving even more patients rapid and effective access to our wide range of products.Entrepreneurial organization in constant evolutionWith our innovative spirit, we use all our know-how, resources and human capital to develop solutions that meet patients’ unsatisfied needs. Our endeavour to find new therapeutic alternatives had led us to join forces with other leading pharmaceutical companies that share our enthusiasm and to establish alliances in order to progress together in healthcare.We are looking for  Respiratory / Product Manager to work in Exeltis Office located in Istanbul. Bachelor's degree preferably in Pharmacy, Chemistry, Molecular Biology, Business Management or other related discipline,Minimum 5 years of experience in industry, Minimum 3 years of experience as a Product Manager, To commercial and management competencies:Strategic and Operational Business/Marketing PlanningData analysis, interpretation and communications, Financial and budgeting skills and experience, Strategic thinking and planning, Strong communication & interpersonal skills; strong presentation skills, Multi task oriented, strong KOL management, Fluent in English, Computer skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Müdürü Adana, İzmir, ... Exeltis İlaç
Bölge MüdürüExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren %100 Uluslararası menşeli firmamız için, ''Bölge Müdürleri'' aramaktayız.Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe tercihen Solunum alanında tecrübe sahibi, Min.2 – 3 yıl Solunum alanında (tercihen) Bölge Müdürü olarak görev almış, Hedef, satış ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Liderlik vasıflarına sahip, Etkili iletişim kurabilen ve stres yönetme becerisi gelişmiş, Ofis programlarını etkin kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı