Exeltis İlaç 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1921


Exeltis İlaç Sanayii, inovasyon, kalite ve teknolojiyi her zaman ön planda tutarak, 90 yılı aşkın süredir Türk ilaç sektörüne orijinal ürünler geliştiren ve insanların yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaçlayan AR-GE odaklı bir ilaç şirketidir.

Patentli formülasyonlarını, yeni ilaç teknolojileriyle kombine ederek, insan sağlığına yönelik orijinal ve emsali olmayan ilaçlar geliştirmeyi kendisine misyon edinen Exeltis İlaç Sanayii, gelirlerinin önemli bir bölümünü AR-GE ve Klinik Araştırma yatırımları için kullanarak, ihtiyaç duyulan kaliteli sağlık çözümlerini geliştirir ve hem ülkemizde, hem de dünyanın değişik coğrafyalarında tıbbın hizmetine sunar.

Exeltis İlaç Sanayii günümüzde; çok uluslu ilaç firmaları ile stratejik ortaklıklar kurarak, ürünlerini 30’ dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Bunun yanı sıra, vizyonundaki ilkelerle paralel olarak, pek çok ülkede de kendi organizasyonları ile var olmayı hedefleyen kuruluş, uluslararası pazarlarda da büyüme amacıyla gerekli alt yapı çalışmalarını yakın zamanda tamamlayarak, global bir oyuncu olma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: www.embil.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 50-74


Exeltis İlaç İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ekipman sorumlusu Tekirdağ Exeltis İlaç
Ekipman sorumlusuExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Üretim Bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde;İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 1 yıl çalışmış, Tercihen Meslek Lisesi ve Yüksek Okul Mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve pozitif, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayacak, Kendini geliştirmeye açık, Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekipman,Kontrol ve Temizlik Elemanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.), ... Exeltis İlaç
Ürün MüdürüExeltis İlaç
Exeltis İlaç Türkiye Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere reçeteli ürün grubumuz için, Ürün Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Kadın Sağlığı ya da Üroloji alanında en az 2 yıl Ürün Müdürü olarak görev yapmış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik, planlama yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Ankara Exeltis İlaç
Ürün Tanıtım TemsilcisiExeltis İlaç
Exeltis Türkiye bünyesinde görevlendirilecek, ''Ürün Tanıtım Temsilcisi'' aramaktayız. Solunum alanında min. 2 yıl deneyimli, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hedef, satış ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli, Aktif araç kullanabilen, Ofis programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Hizmet Elemanı Tekirdağ Exeltis İlaç
Genel Hizmet ElemanıExeltis İlaç
İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, Çerkezköy Üretim Tesisimizde görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde''Genel Temizlik Elemanı''aramaktayız.Daha önce temizlik işlerinde görev almış, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Tercihen Üretim alanı ve Laboratuvar alanı temizliğinde çalışmış, Peyzaj ve Bahçe düzenleme ve bakımı konusunda tecrübeli. Dikkatli ve titiz çalışan, Kişisel temizliğine önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluklarını titizlikle yerine getirebilecek, Askerliğini tamamlamış, Sağlık Sorunu olmayan, Çerkezköy veya Çorlu çevresinde ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Exeltis İlaç
Kalite Kontrol UzmanıExeltis İlaç
Çerkezköy'de bulunan beşeri ilaç üretimi tesisimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe Kalite Kontrol alanında 3-4 yıl deneyimli, Laboratuvar analizleri (HPLC,GC, dissolüsyon vb) konularında deneyimli, Hammadde, bitmiş ürün ve stabilite analizlerinde tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Çerkezköy ve Çorlu civarında ikamet eden, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Kalite Kontrol Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Mersin Exeltis İlaç
Ürün Tanıtım TemsilcisiExeltis İlaç
•Üniversitelerin Lisans veya Meslek Yüksek Okul mezunu,• İlaç sektöründe özellikle '' Solunum '' alanında  min. 2 yıl deneyimli,• İletişim becerisi yüksek,• İkna kabiliyeti kuvvetli,• Hedef ve sonuç odaklı,• Zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Stabilite Uzmanı Tekirdağ Exeltis İlaç
Ar-Ge Stabilite UzmanıExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren firmamızın AR-GE Bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde;Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,İlaç sektöründe Stabilite ve Temizlik Validasyonu konusunda tecrübeli,İngilizce bilgisine sahip, HPLC, GC ve diğer laboratuar analiz cihazlarını kullanabilen, Metot geliştirme, metot transferi ve validasyon çalışmalarında tecrübeli,Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan,Ar-Ge Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi İstanbul(Avr.) Exeltis İlaç
Ürün Tanıtım TemsilcisiExeltis İlaç
•Üniversitelerin Lisans veya Meslek Yüksek Okul mezunu,• İlaç sektöründe özellikle '' Jinekoloji '' alanında  min. 2 yıl deneyimli,• İletişim becerisi yüksek,• İkna kabiliyeti kuvvetli,• Hedef ve sonuç odaklı,• Zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OTC-Kilit Müşteri Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Exeltis İlaç
OTC-Kilit Müşteri SorumlusuExeltis İlaç
Exeltis Türkiye bünyesinde görevlendirilecek, ''Kilit Müşteri Sorumlusu'' aramaktayız.OTC ya da Dermokozmetik alanında min. 2 yıl deneyimli. En az Meslek Yüksekokul mezunu. Hedef, satış ve sonuç odaklı. Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli. Aktif araç kullanabilen. Ofis programlarını etkin kullanabilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü (OTC) İstanbul(Avr.), ... Exeltis İlaç
Ürün Müdürü (OTC)Exeltis İlaç
Exeltis İlaç Türkiye Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere, Ürün Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinde mezun, Reçete, OTC alanında en az 2 yıl Ürün Müdürü olarak görev yapmış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik, planlama yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Sakarya Exeltis İlaç
Ürün Tanıtım TemsilcisiExeltis İlaç
Exeltis Türkiye bünyesinde görevlendirilecek, ''Ürün Tanıtım Temsilcisi'' aramaktayız.Jinekoloji & Ağrı alanında min. 2 yıl deneyimli. En az Meslek Yüksekokul mezunu. Hedef, satış ve sonuç odaklı. Planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli. Aktif araç kullanabilen. Ofis programlarını etkin kullanabilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı