Enuygun.com 

Şirket Bilgileri

http://www.enuygun.com 

Enuygun.com


Enuygun.com İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Seyahat Yetkilisi (Engelli) İstanbul(Asya) Enuygun.com
Seyahat Yetkilisi (Engelli)Enuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Seyahat Yetkilisi” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz; Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,  İşkur'a kayıtlı,  Tercihen çağrı merkezi alanında en az 1 yıl çalışmış,  Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı ... biri iseniz, başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Business Development Specialist İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
Business Development SpecialistEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “Business Development Specialist” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,   Tercihen daha önce benzer bir sektörde iş geliştirme rollerinde minimum 3 yıl görev almış,İyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen Analitik yönü güçlü, sorgulayıcı, problem çözme yeteneği olan, İyi derecede planlama, organizasyon ve iş takibi becerisine sahip, Etkin ve etkili iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın ... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
System Engineer İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
System EngineerEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “System Engineer” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 7 yıl tecrübesi olan, Yönetebilecek seviyede Linux bilgisine sahip ve metin tabanlı editörlerle çalışabilen,Linux üzerinde web sunucuları ve uygulamalarını kurup yapılandırabilecek, WEB uygulamalarının nasıl çalıştığı konusunda bilgi sahibi, Bir WEB sayfasının bileşenlerini inceleyebilen, Linux işletim sistemi konusunda iyi derecede bilgiye sahip, Mysql, Postgresql gibi veritabanları hakkında bilgi sahibi, Linux tabanlı işletim sistemi (Redhat, Centos, OpenSuSE, Debian, Ubuntu) kurulumu ve yönetimi konusunda tecrübeli,VMWare, KVM, XenServer yapılarından bir veya daha fazlasında deneyimli, AWS, GCP, Azure, OpenStack, CloudStack yapılarından bir veya daha fazlasında deneyimli,TCP/IP, VPN, Firewall, Loadbalancer ve network yapıları konularında deneyimli,Ansible, Chef, Puppet, Saltstack araçlarından birini kullanmış, Docker, Rkt, Swarm, Mesos, Kubernetes, OpenShift yapılarından bir veya birden fazlasını kullanmış,Linux tabanlı monitoring araçları kullanmış ve yapılandırmış, Linux / Unix ihtiyaçları için scriptler hazırlayabilecek (Bash zorunlu, perl, python vs. ),Distributed, Scalable, Automated sistemler oluşturmaya ve geliştirmeye hevesli,İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışması ve zaman yönetimi konularında yetkin, Problem çözme ve teknik dökümantasyon becerilerine sahip, Sürekli öğrenmeye açık, araştırmayı seven, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş       ... bir sistem mühendisiyseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Yetkilisi (Almanca/İngilizce) İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
Seyahat Yetkilisi (Almanca/İngilizce)Enuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Almanca/İngilizce bilen Seyahat Yetkilisi” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Tercihen seyahat acentelerinde IATA bilet satışı konusunda  veya çağrı merkezlerinde minimum 1 yıl  deneyimi olan,İyi seviyede Almanca ve/veya İngilizce bilen, Tercihen Troya, Sabre, Galileo veya Amadeus havayolu sistemlerinden en az birini kullanabilen,Tercihen iç hat ve dış hat bilet kesme yetkisine sahip, İnternet,bilgisayar kullanımı ve MS Ofis programlarına hakim, Vardiyalı ve çağrı merkezi düzeninde çalışabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen ... biri iseniz, gelin tanışalım!Uçak biletleme konusunda deneyimli ve deneyimsiz takım arkadaşları arıyoruz,Sadece Almanca ve/veya İngilizce bilen adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PHP Developer/Senior PHP Developer İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
PHP Developer/Senior PHP DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “PHP Developer ve Senior PHP Developerlar” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 3, Senior PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli,PHP Framework yapıları ile mutlaka daha önce çalışmış (Symfony, Yii, Codeigniter veya benzeri frameworkler),Tercihen PHP7 / OOP / MVC Framework (Symfony, Zend2 vb.) / RESTful API / SOAP Webservices alanlarında deneyimli,ORMs (Doctrine / Propel ) ve TDD / BDD / PHPUnit deneyimlerine sahip, Memcached/Redis/Opcache, Varnish/HTTP Cache bilgisi olan, Tercihen Tasarım Desenleri (Singleton, Factory, MVC, Facade vs) ile ilgili bilgi sahibi... bir yazılım uzmanı iseniz, gelin tanışalım!Not: Görüşmeler sırasında sizden deneyiminizi test etmeye yönelik bazı görevler yerine getirmeniz istenebilir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı