Enuygun.com 

Şirket Bilgileri

http://www.enuygun.com 

Enuygun.com


Enuygun.com İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Uçak Bileti Operasyon Müdürü İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
Uçak Bileti Operasyon MüdürüEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen ekibi için “Uçak Bileti Operasyon Müdürü” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Genel Nitelikler:Büyük ya da orta boy bir acentede VEYA bir havayolunun ilgili bölümlerinde yöneticilik yapmış,Tercihen online bir projede yer almış, İyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen, Tercihen IATA Bilet satışı konusunda deneyimli, BspLink, MCO, vMPD ve EMD gibi IATA ödeme prosedür ve süreçlerine hakim, IATA – BSP Devre ve Havayolu raporlamalarına hakim, Ekip yönetimi ve ekipler arasında koordinasyon konusunda tecrübe sahibi, İyi derecede planlama, organizasyon ve iş takibi becerisine sahip, Etkin ve etkili iletişim kurabilen, Online uçak bileti sektörünün en büyük oyuncusu Enuygun’u temsil edebilecek birikim, iletişim gücü ve yeteneğe sahip… bir Uçak Bileti Operasyon Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
İş AnalistiEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “İş Analisti” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Tercihen üniversitelerin Mis, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun,En az 2 yıl yazılım projeleri üzerine İş Analistliği tecrübesine sahip ve iş analizi temel prensiplerine hakim olan,Yazılım süreçlerinde deneyimli, Analitik yönü güçlü, sorgulayıcı, problem çözme yeteneği olan, İyi derecede planlama, organizasyon ve iş takibi becerisine sahip, Etkin ve etkili iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni yazılım geliştirme araçları ve yöntemleri hakkında kendini ve çalışma şeklini yenileyebilen... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Operations Specialist İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
IT Operations SpecialistEnuygun.com
Enuygun is Turkey's leading Online Travel Agency in flights with more than 12 million visitors and 60 million page impressions each month. With its user-focused service, more than 300,000 travelers book their flights on Enuygun every month. We invite you to have the opportunity to work in Enuygun's young and dynamic team.We are looking for a "IT Operations Specialist " for Enuygun's growing team. With this position, you will have the chance to take part in the team that has developed one of Turkey's most successful internet projects.Role Description: We are looking for an IT Operations Specialist responsible for the administration of all technical related issues on the production environment. This individual routinely engages with developers, analysts, system administrators, as well as the call center team that engages with Enuygun’s clients. The main task is to identify any problem on Enuygun that may hinder the usability of the site, and then follow up on the problem until it is solved. This may include contacting the responsible people within the IT team, detailing the problem, and contacting any 3rd parties outside of Enuygun, until the problem is solved. The responsibilities also include setting up and using any needed monitoring tools to do the health check for all services on Enuygun. Qualifications for this position:University Degree, computing or relevant field is a plus Minimum 3 years of related work experience Strong problem solving skills Strong written and verbal communication skills, analytical thinking ability Experience in monitoring tools is a plus Scripting language knowledge (Php, Python, Go, Javascript) is a plus Experience in a 7X24 environment Strong documentation and troubleshooting skills Strong teamwork skills Problem solver, proactive, result oriented and analytic thinker
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PHP Developer ve Senior PHP Developerlar İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
PHP Developer ve Senior PHP DeveloperlarEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “PHP Developer ve Senior PHP Developerlar” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 3, Senior PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli,PHP Framework yapıları ile mutlaka daha önce çalışmış (Symfony, Yii, Codeigniter veya benzeri frameworkler),Tercihen PHP7 / OOP / MVC Framework (Symfony, Zend2 vb.) / RESTful API / SOAP Webservices alanlarında deneyimli,ORMs (Doctrine / Propel ) ve TDD / BDD / PHPUnit deneyimlerine sahip, Memcached/Redis/Opcache, Varnish/HTTP Cache bilgisi olan, Tercihen Tasarım Desenleri (Singleton, Factory, MVC, Facade vs) ile ilgili bilgi sahibi... bir yazılım uzmanı iseniz, gelin tanışalım!Not: Görüşmeler sırasında sizden deneyiminizi test etmeye yönelik bazı görevler yerine getirmeniz istenebilir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Manager (Software Development) İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
Project Manager (Software Development)Enuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “Project Manager ” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Yazılım, tercihen e-ticaret firmalarında en az 2 senelik eşzamanlı çoklu proje yöneticiliği tecrübesine sahip, E-ticaret ve  mobil uygulamalar konularında proje ve ekip yönetmiş, Yazılım geçmişine sahip, Kaynak planlama, yönetme konularında tecrübeli, Tercihen Waterfall, Agile, Scrum, Kanban gibi metodolojilerden en az birinde proje deneyimli,Ekip yönetimi ve ekipler arasında koordinasyon konusunda tecrübe sahibi, Projelerin planlama, geliştirme, raporlama konularında deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, Sonuç odaklı, eşzamanlı iş yürütebilen, sorumluluk sahibi, Analitik , araştırmacı, mesleki bilgi ve becerisini sürekli geliştiren, öğrenme yeteneği gelişmiş,Web alanında trendleri ve yenilikleri takip eden ... bir Project Manager iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Yetkilisi (Türkçe/Almanca/İngilizce) İstanbul(Asya) Enuygun.com
Seyahat Yetkilisi (Türkçe/Almanca/İngilizce)Enuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için "Seyahat Yetkilisi” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Tercihen seyahat acentelerinde IATA bilet satışı konusunda  veya çağrı merkezlerinde minimum 1 yıl  deneyimi olan,Tercihen iyi seviyede Almanca ve/veya İngilizce bilen, Tercihen Troya, Sabre, Galileo veya Amadeus havayolu sistemlerinden en az birini kullanabilen,Tercihen iç hat ve dış hat bilet kesme yetkisine sahip, İnternet,bilgisayar kullanımı ve MS Ofis programlarına hakim, Vardiyalı ve çağrı merkezi düzeninde çalışabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen ... biri iseniz, gelin tanışalım!Uçak biletleme konusunda deneyimli ve deneyimsiz takım arkadaşları arıyoruz,Çağrı Merkezi deneyimi olan adaylara değerlendirme aşamasında öncelik verilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
iOS Developer İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
iOS DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “iOS Developer” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;En az 3 yıl iOS native uygulama geliştirme tecrübesine sahip, (Objective-C ve Swift)Version Control Systems araclarini kullanan, (Tercihen Git)  Tercihen TestFlight, HockeyApp ve iTunes Connect’i aktif olarak kullanmış, kendi başına uygulama yayınlama süreçlerini gerçekleştirmiş ve en az bir uygulamayı devam ettirmiş,Tercihen MVVM mimarisinde iOS uygulaması geliştirmiş, Tercihen Functional/Reactive programlama hakkında deneyim sahibi, (RxSwift, RxCocoa ve RxDataSources)Tercihen Dependency Injection frameworklerinden birini kullanmış Tercihen JSON modelleme kütüphanelerini aktif olarak kullanmış, Tercihen Realm frameworkü ve  Keychain kullanan uygulama geliştirmiş, Tercihen CocoaPods’ u aktif olarak kullanmış, Tercihen iOS Human Interface Guidelines hakkında deneyim sahibi, Mobil yaşam döngüsü konusunda bilgi sahibi, İyi derece İngilizce bilen, Kendini geliştirme isteği ve motivasyonu olan, araştırmacı, meraklı, Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme becerisi olan, sonuç odaklı, ekip çalışmasına uygun... bir iOS Developer iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Yetkilisi (Engelli) İstanbul(Asya) Enuygun.com
Seyahat Yetkilisi (Engelli)Enuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Seyahat Yetkilisi” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz; Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,  İşkur'a kayıtlı,  Tercihen çağrı merkezi alanında en az 1 yıl çalışmış,  Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı ... biri iseniz, başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı