Enuygun.com 

Şirket Bilgileri

http://www.enuygun.com 

Enuygun.com


Enuygun.com İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Seyahat Yetkilisi (Engelli) İstanbul(Asya) Enuygun.com
Seyahat Yetkilisi (Engelli)Enuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Seyahat Yetkilisi” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz; Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,  İşkur'a kayıtlı,  Tercihen çağrı merkezi alanında en az 1 yıl çalışmış,  Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı ... biri iseniz, başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Seyahat Yetkilisi (Türkçe/Almanca/İngilizce) İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
Seyahat Yetkilisi (Türkçe/Almanca/İngilizce)Enuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için "Seyahat Yetkilisi” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Tercihen seyahat acentelerinde IATA bilet satışı konusunda  veya çağrı merkezlerinde minimum 1 yıl  deneyimi olan,Tercihen iyi seviyede Almanca ve/veya İngilizce bilen, Tercihen Troya, Sabre, Galileo veya Amadeus havayolu sistemlerinden en az birini kullanabilen,Tercihen iç hat ve dış hat bilet kesme yetkisine sahip, İnternet,bilgisayar kullanımı ve MS Ofis programlarına hakim, Vardiyalı ve çağrı merkezi düzeninde çalışabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen ... biri iseniz, gelin tanışalım!Uçak biletleme konusunda deneyimli ve deneyimsiz takım arkadaşları arıyoruz,Çağrı Merkezi deneyimi olan adaylara değerlendirme aşamasında öncelik verilecektir.Çalışma lokasyonumuz Anadolu Yakası Kozyatağı'dır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PHP Developer/Senior PHP Developer İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
PHP Developer/Senior PHP DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “PHP Developer ve Senior PHP Developerlar” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 3, Senior PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli,PHP Framework yapıları ile mutlaka daha önce çalışmış (Symfony, Yii, Codeigniter veya benzeri frameworkler),Tercihen PHP7 / OOP / MVC Framework (Symfony, Zend2 vb.) / RESTful API / SOAP Webservices alanlarında deneyimli,ORMs (Doctrine / Propel ) ve TDD / BDD / PHPUnit deneyimlerine sahip, Memcached/Redis/Opcache, Varnish/HTTP Cache bilgisi olan, Tercihen Tasarım Desenleri (Singleton, Factory, MVC, Facade vs) ile ilgili bilgi sahibi... bir yazılım uzmanı iseniz, gelin tanışalım!Not: Görüşmeler sırasında sizden deneyiminizi test etmeye yönelik bazı görevler yerine getirmeniz istenebilir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
İş AnalistiEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “İş Analisti” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Tercihen üniversitelerin Mis, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik, İşletme veya Ekonomi bölümlerinden mezun,En az 2 yıl yazılım projeleri üzerine İş Analistliği tecrübesine sahip ve iş analizi temel prensiplerine hakim olan,Yazılım süreçlerinde deneyimli, Analitik yönü güçlü, sorgulayıcı, problem çözme yeteneği olan, İyi derecede planlama, organizasyon ve iş takibi becerisine sahip, Etkin ve etkili iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca bilen, Teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni yazılım geliştirme araçları ve yöntemleri hakkında kendini ve çalışma şeklini yenileyebilen... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uçak Bileti Operasyon Müdürü İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
Uçak Bileti Operasyon MüdürüEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen ekibi için “Uçak Bileti Operasyon Müdürü” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Genel Nitelikler:Büyük ya da orta boy bir acentede VEYA bir havayolunun ilgili bölümlerinde yöneticilik yapmış,Tercihen online bir projede yer almış, İyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca bilen, Tercihen IATA Bilet satışı konusunda deneyimli, BspLink, MCO, vMPD ve EMD gibi IATA ödeme prosedür ve süreçlerine hakim, IATA – BSP Devre ve Havayolu raporlamalarına hakim, Ekip yönetimi ve ekipler arasında koordinasyon konusunda tecrübe sahibi, İyi derecede planlama, organizasyon ve iş takibi becerisine sahip, Etkin ve etkili iletişim kurabilen, Online uçak bileti sektörünün en büyük oyuncusu Enuygun’u temsil edebilecek birikim, iletişim gücü ve yeteneğe sahip… bir Uçak Bileti Operasyon Müdürü arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı