Enuygun.com 

Şirket Bilgileri

http://www.enuygun.com 

Enuygun.com


Enuygun.com İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kıdemli Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Enuygun.com
Kıdemli Muhasebe UzmanıEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Kıdemli Muhasebe Uzmanı” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 5 yıl hizmet sektörü tecrübesi olan, Paket muhasebe programları, tercihen Logo Tiger Plus programında bilgi sahibi,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, ... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Önyüz Geliştirici / Frontend Developer İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
Web Önyüz Geliştirici / Frontend DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Web Önyüz Geliştirici / Frontend Developer” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, "JavaScript'te gerçekten iyiyim" diyebilen, HTML5 / CSS3 / UX deneyimine sahip, Jquery kullanabilen, BackboneJs, AngularJs, NodeJs, Grunt, Bower gibi teknolojileri geliştiren, takip eden ve ilgisi olan,Responsive tecrübesi olan, Stylus, Sass veya Less gibi teknolojileri kullanmış veya ilgisi olan, Bootstrap, Foundation veya herhangi bir css framework hakkında bilgisi veya tecrübesi olan,Farklı tarayıcılar, işletim sistemleri ve cihazlar arası uyumluluk problemleri hakkında tecrübe ve çözümleri olan,En önemlisi sürekli öğrenmeye açık, araştırmayı seven, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş... bir yazılımcı iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Enuygun.com
İşe Alım Uzman YardımcısıEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “İşe Alım Uzman Yardımcısı” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları işe alım süreçlerinde minimum 1 yıl tecrübeli, Tercihen seçme yerleştirme danışmanlığı sektöründe deneyimli, IT pozisyonlarında seçme yerleştirme deneyimine sahip, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Enerjik, sonuç odaklı ... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PHP Developer / Senior PHP Developer İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
PHP Developer / Senior PHP DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “PHP Developer ve Senior PHP Developerlar” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 3, Senior PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli,PHP Framework yapıları ile mutlaka daha önce çalışmış (Symfony, Yii, Codeigniter veya benzeri frameworkler),Tercihen PHP5 / OOP / MVC Framework (Symfony, Zend2 vb.) / RESTful API / SOAP Webservices alanlarında deneyimli,ORMs (Doctrine / Propel ) ve TDD / BDD / PHPUnit deneyimlerine sahip, Memcached/Redis/Opcache, Varnish/HTTP Cache bilgisi olan, Tercihen Tasarım Desenleri (Singleton, Factory, MVC, Facade vs) ile ilgili bilgi sahibi... bir yazılım uzmanı iseniz, gelin tanışalım!Not: Görüşmeler sırasında sizden deneyiminizi test etmeye yönelik bazı görevler yerine getirmeniz istenebilir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Android Developer İstanbul(Asya) Enuygun.com
Android DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Android Developer” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Benzer pozisyonlarda 2 yıl iş tecrübesine sahip, Java, programlama dilinde deneyimli, Android uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi, En az bir tane Android uygulaması geliştirmiş ve bunu referans olarak gösterebilecek,Java ile OO bilgisine sahip, SOAP, REST, JSON , XML konularında bilgi sahibi, Reactive/Functional Programlama ile bir uygulama geliştirmiş, MVVM ve MVP mimarilerinde android uygulaması geliştirmiş, Açık kaynak kodlu sunucu servisleri veya uygulamaları konusunda bilgi sahibi,Kendini geliştirme isteği ve motivasyonu olan, araştırmacı, meraklı, Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme becerisi olan, sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın... bir Android Developer iseniz, gelin tanışalım!Not: Görüşmeler sırasında sizden deneyiminizi test etmeye yönelik bazı görevler yerine getirmeniz istenebilir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı