Enuygun.com 

Şirket Bilgileri

http://www.enuygun.com 

Enuygun.com


Enuygun.com İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İşe Alım Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Enuygun.com
İşe Alım Uzman YardımcısıEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “İşe Alım Uzman Yardımcısı” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları işe alım süreçlerinde minimum 1 yıl tecrübeli, Tercihen seçme yerleştirme danışmanlığı sektöründe deneyimli, IT pozisyonlarında seçme yerleştirme deneyimine sahip, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü, Enerjik, sonuç odaklı ... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PHP Developer / Senior PHP Developer İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
PHP Developer / Senior PHP DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “PHP Developer ve Senior PHP Developerlar” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 3, Senior PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli,PHP Framework yapıları ile mutlaka daha önce çalışmış (Symfony, Yii, Codeigniter veya benzeri frameworkler),Tercihen PHP5 / OOP / MVC Framework (Symfony, Zend2 vb.) / RESTful API / SOAP Webservices alanlarında deneyimli,ORMs (Doctrine / Propel ) ve TDD / BDD / PHPUnit deneyimlerine sahip, Memcached/Redis/Opcache, Varnish/HTTP Cache bilgisi olan, Tercihen Tasarım Desenleri (Singleton, Factory, MVC, Facade vs) ile ilgili bilgi sahibi... bir yazılım uzmanı iseniz, gelin tanışalım!Not: Görüşmeler sırasında sizden deneyiminizi test etmeye yönelik bazı görevler yerine getirmeniz istenebilir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Android Developer İstanbul(Asya) Enuygun.com
Android DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Android Developer” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Benzer pozisyonlarda 2 yıl iş tecrübesine sahip, Java, programlama dilinde deneyimli, Android uygulama geliştirme konusunda bilgi sahibi, En az bir tane Android uygulaması geliştirmiş ve bunu referans olarak gösterebilecek,Java ile OO bilgisine sahip, SOAP, REST, JSON , XML konularında bilgi sahibi, Reactive/Functional Programlama ile bir uygulama geliştirmiş, MVVM ve MVP mimarilerinde android uygulaması geliştirmiş, Açık kaynak kodlu sunucu servisleri veya uygulamaları konusunda bilgi sahibi,Kendini geliştirme isteği ve motivasyonu olan, araştırmacı, meraklı, Analitik düşünce yapısına sahip, problem çözme becerisi olan, sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın... bir Android Developer iseniz, gelin tanışalım!Not: Görüşmeler sırasında sizden deneyiminizi test etmeye yönelik bazı görevler yerine getirmeniz istenebilir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Önyüz Geliştirici / Frontend Developer İstanbul(Asya) Enuygun.com
Web Önyüz Geliştirici / Frontend DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Web Önyüz Geliştirici / Frontend Developer” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, "JavaScript'te gerçekten iyiyim" diyebilen, HTML5 / CSS3 / UX deneyimine sahip, Jquery kullanabilen, BackboneJs, AngularJs, NodeJs, Grunt, Bower gibi teknolojileri geliştiren, takip eden ve ilgisi olan,Responsive tecrübesi olan, Stylus, Sass veya Less gibi teknolojileri kullanmış veya ilgisi olan, Bootstrap, Foundation veya herhangi bir css framework hakkında bilgisi veya tecrübesi olan,Farklı tarayıcılar, işletim sistemleri ve cihazlar arası uyumluluk problemleri hakkında tecrübe ve çözümleri olan,En önemlisi sürekli öğrenmeye açık, araştırmayı seven, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş... bir yazılımcı iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DevOps Engineer İstanbul(Asya) Enuygun.com
DevOps EngineerEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “DevOps Engineer” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Linux/Unix Sistem yönetimi gerçekleştirmiş, Geliştirilen PHP uygulamalarımızın destek ve optimizesini yapabilecek, Virtualization/Containerization teknolojilerinden; Docker, RKT, Vmware, Virtualbox, Vagrant, SalstStack toolları ile çalışmış,Chef, Puppet veya Ansible yönetim toollarında deneyim sahibi, Zabbix, New Relic, Munin, Nagios, Graylog sistem monitoring  toollarından bir veya bir kaçını kullanmış,Web application profiling hata ve notificationlarını takip edecek ve takıma feedback verebilecek (tercihen Blackfire IO, JMeter kullanmış),Hight avaibility, scalability, load balancing konularında iyi derecede bilgi sahibi,Web App System Cycle;           - Load Balancer (Haproxy / Nginx gibi teknolojilerde)          - Web Server / Apache / Nginx          - HTTP Cache / Varnish          - PHP-FPM / PHP / App Engine          - Cache / Memcached / Redis kullanımı ve replikasyonları hakkında bilgi sahibi,Scripting; Bash'a tamamiyle hakim, Tercihen Python, PHP, Nodejs/Js teknolojileri hakkında bilgi sahibi,  Git / Github / Gitlab kullanan ve  Continuous Integration hakkında bilgi sahibi. Jenkins, Gitlab CI, Travis-CI, Scrutinizer-CI teknolojilerden bir veya bir kaçını kullanmış,Tercihen; Big Data, Mysql, Nosql DBS / Mongodb / Cassandra, Hadoop teknolojileri hakkında ön bilgi sahibi,Yeni teknolojileri takip eden, Çözüm odaklı ve analitik düşünme becerisine sahip, Yoğun iş temposu ve takım çalışmasına yatkın ... bir DevOps Engineer iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Asya) Enuygun.com
İş AnalistiEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “İş Analisti” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,   En az 2 yıl yazılım projeleri üzerine İş Analistliği tecrübesine sahip ve iş analizi temel prensiplerine hakim olan,Yazılım süreçlerinde deneyimli, Analitik yönü güçlü, sorgulayıcı, problem çözme yeteneği olan, İyi derecede planlama, organizasyon ve iş takibi becerisine sahip, Etkin ve etkili iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen, Teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni yazılım geliştirme araçları ve yöntemleri hakkında kendini ve çalışma şeklini yenileyebilen... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Yetkilisi (Almanca/İngilizce) İstanbul(Asya) Enuygun.com
Seyahat Yetkilisi (Almanca/İngilizce)Enuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Almanca/İngilizce bilen Seyahat Yetkilisi” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Tercihen seyahat acentelerinde IATA bilet satışı konusunda  veya çağrı merkezlerinde minimum 1 yıl  deneyimi olan,İyi seviyede Almanca ve/veya İngilizce bilen,Tercihen Troya, Sabre, Galileo veya Amadeus havayolu sistemlerinden en az birini kullanabilen,Tercihen iç hat ve dış hat bilet kesme yetkisine sahip,İnternet,bilgisayar kullanımı ve MS Ofis programlarına hakim,Vardiyalı ve çağrı merkezi düzeninde çalışabilecek,İletişim becerileri kuvvetli, akıcı ve düzgün diksiyona sahip,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen ... biri iseniz, gelin tanışalım!Uçak biletleme konusunda deneyimli ve deneyimsiz takım arkadaşları arıyoruz,Sadece Almanca ve/veya İngilizce bilen adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sigorta Uzmanı (Trafik Kasko) İstanbul(Asya) Enuygun.com
Sigorta Uzmanı (Trafik Kasko)Enuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Sigorta Uzmanı” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Elementer sigortacılık ürünlerinin satışında en az 2 yıl tecrübeli, Ürün bilgisine hakim ve tercihen SEGEM sertifikasına sahip, Telefon ile iletişim kurma becerisi yüksek Sonuç odaklı, Konuşmayı seven, dışa dönük, ifade yeteneği yüksek, Takipçi, ikna yeteneğine sahip, Özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Bir internet şirketinin dinamik ortamına uyum sağlayabilecek ... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Asya) Enuygun.com
İş Geliştirme YöneticisiEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “İş Geliştirme Yöneticisi” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,   Tercihen daha önce benzer bir sektörde iş geliştirme rollerinde minimum 5 yıl görev almış,Analitik yönü güçlü, sorgulayıcı, problem çözme yeteneği olan, İyi derecede planlama, organizasyon ve iş takibi becerisine sahip,Etkin ve etkili iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce ve  tercihen Almanca bilen ... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı