Enuygun.com 

Şirket Bilgileri

http://www.enuygun.com 

Enuygun.com


Enuygun.com İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PHP Developer/Senior PHP Developer İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
PHP Developer/Senior PHP DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 12 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  yazılım ekibi için  “PHP Developer ve Senior PHP Developerlar” arıyoruz. Bu pozisyonlarla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 3, Senior PHP Developer adayları için benzer pozisyonlarda en az 5 yıl deneyimli,PHP Framework yapıları ile mutlaka daha önce çalışmış (Symfony, Yii, Codeigniter veya benzeri frameworkler),Tercihen PHP5 / OOP / MVC Framework (Symfony, Zend2 vb.) / RESTful API / SOAP Webservices alanlarında deneyimli,ORMs (Doctrine / Propel ) ve TDD / BDD / PHPUnit deneyimlerine sahip, Memcached/Redis/Opcache, Varnish/HTTP Cache bilgisi olan, Tercihen Tasarım Desenleri (Singleton, Factory, MVC, Facade vs) ile ilgili bilgi sahibi... bir yazılım uzmanı iseniz, gelin tanışalım!Not: Görüşmeler sırasında sizden deneyiminizi test etmeye yönelik bazı görevler yerine getirmeniz istenebilir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İçerik Editörü İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
İçerik EditörüEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “İçerik Editörü” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen gazetecilik geçmişi olan veya gazeteler ve dergiler için yazılar hazırlamış,Türkçe yazım kurallarına hakim, Hızlı ve kaliteli içerik üretebilen, Tercihen daha önce seyahat, kültürü yazıları yazmış, Araştırmayı, okumayı seven ve gündemi takip eden, İletişim becerileri yüksek,  Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek ... kalemine güvenen bir içerik editörü iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Uzmanı (Trafik Kasko) İstanbul(Asya) Enuygun.com
Sigorta Uzmanı (Trafik Kasko)Enuygun.com
Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Sigorta Uzmanı” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Elementer sigortacılık ürünlerinin satışında en az 2 yıl tecrübeli, Ürün bilgisine hakim ve tercihen SEGEM sertifikasına sahip, Telefon ile iletişim kurma becerisi yüksek Sonuç odaklı, Konuşmayı seven, dışa dönük, ifade yeteneği yüksek, Takipçi, ikna yeteneğine sahip, Özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Bir internet şirketinin dinamik ortamına uyum sağlayabilecek ... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetim Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
İç Denetim UzmanıEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “İç Denetim Uzmanı” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dört büyük bağımsız denetim firmasının birinde minimum 3 yıl görev yapmış, İç kontrol, iç denetim, muhasebe konularında bilgi sahibi, IFRS ( Uluslararası Finansal Raporlama Standartları ) bilgisi olan, İyi derecede MS Office ve ileri seviyede Excel raporlama becerilerine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünen, proaktif, takım çalışmasına uygun ve sonuç odaklı, Çeşitli taraflar arasında etkili ve profesyonel iletişim kurma becerisi bulunan... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Yetkilisi (Engelli) İstanbul(Asya) Enuygun.com
Seyahat Yetkilisi (Engelli)Enuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Seyahat Yetkilisi” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz; Engellilik derecesi %40 ve üzerinde olan,  İşkur'a kayıtlı,  Tercihen çağrı merkezi alanında en az 1 yıl çalışmış,  Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip,  Takım çalışmasına yatkın,  İnsan ilişkilerinde başarılı ... biri iseniz, başvurunuzu bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Yetkilisi (Almanca/İngilizce) İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
Seyahat Yetkilisi (Almanca/İngilizce)Enuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Almanca/İngilizce bilen Seyahat Yetkilisi” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Tercihen seyahat acentelerinde IATA bilet satışı konusunda  veya çağrı merkezlerinde minimum 1 yıl  deneyimi olan,İyi seviyede Almanca ve/veya İngilizce bilen, Tercihen Troya, Sabre, Galileo veya Amadeus havayolu sistemlerinden en az birini kullanabilen,Tercihen iç hat ve dış hat bilet kesme yetkisine sahip, İnternet,bilgisayar kullanımı ve MS Ofis programlarına hakim, Vardiyalı ve çağrı merkezi düzeninde çalışabilecek, İletişim becerileri kuvvetli, akıcı ve düzgün diksiyona sahip, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen ... biri iseniz, gelin tanışalım!Uçak biletleme konusunda deneyimli ve deneyimsiz takım arkadaşları arıyoruz,Sadece Almanca ve/veya İngilizce bilen adayların başvuruları dikkate alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Enuygun.com
Muhasebe UzmanıEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Muhasebe Uzmanı” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 5 yıl hizmet sektörü tecrübesi olan, Paket muhasebe programları, tercihen Logo Tiger Plus programında bilgi sahibi,Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, motivasyonu yüksek, ... biri iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Önyüz Geliştirici / Frontend Developer İstanbul(Avr.), ... Enuygun.com
Web Önyüz Geliştirici / Frontend DeveloperEnuygun.com
Enuygun, aylık 10 milyondan fazla ziyaretçi ve 50 milyon sayfa gösterimiyle Türkiye'nin en büyük uçak bileti sitesidir. Kullanıcı odaklı servisi ve en uygun fiyat yaklaşımıyla her ay 300.000'den fazla kişi uçak biletini Enuygun'dan alıyor. Enuygun, bir Rocket Internet ve Investment AB Kinnevik yatırımıdır.Sizi yüz binlerce kullanıcısının zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlayan Enuygun'un genç ve dinamik ekibinde çalışma fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.Enuygun’un büyüyen  ekibi için  “Web Önyüz Geliştirici / Frontend Developer” arıyoruz. Bu pozisyonla Türkiye'nin en başarılı internet projelerinden birini geliştiren ekipte yer alma şansı bulabilirsiniz.Eğer Siz;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, "JavaScript'te gerçekten iyiyim" diyebilen, HTML5 / CSS3 / UX deneyimine sahip, Jquery kullanabilen, BackboneJs, AngularJs, NodeJs, Grunt, Bower gibi teknolojileri geliştiren, takip eden ve ilgisi olan,Responsive tecrübesi olan, Stylus, Sass veya Less gibi teknolojileri kullanmış veya ilgisi olan, Bootstrap, Foundation veya herhangi bir css framework hakkında bilgisi veya tecrübesi olan,Farklı tarayıcılar, işletim sistemleri ve cihazlar arası uyumluluk problemleri hakkında tecrübe ve çözümleri olan,En önemlisi sürekli öğrenmeye açık, araştırmayı seven, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş... bir yazılımcı iseniz, gelin tanışalım!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı