Epik Construction Co.  

Şirket BilgileriEpik Construction Co
 
 

2000 yılından bu yana üstlenmiş olduğu nitelikli inşaat projeleri ile günümüze kadar toplamda 12 farklı ülkede 26 projeyi başarıyla tamamlayan Epik İnşaat A.Ş, tamamlamış ve yapımına devam etmekte olduğu Amerikan Dışişleri Bakanlığı, Amerikan Savunma Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler’e ait nitelikli ve büyük projelerle, Türkiye’de sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.
 
Faaliyetlerini Ankara, New York ve Doha ofislerinden yürütmekte olan Epik İnşaat’ın üstlenmiş olduğu projelerin toplam tutarı 550 milyon doları bulmakta olup, bu çalışmaların bir kısmını da yerel ve yabancı mühendislik ve dizayn firmaları ile müştereken gerçekleştirmiştir.
 
Faaliyetlerine, Amerikan Dışişleri Bakanlığı idaresindeki,
Ø  Sırbistan / Belgrad’daki Design/Build New Embassy Compound,
Ø  Irak / Bağdat’taki East End Compound Type 3 Barracks,
Ø  Pakistan / İslamabad’daki USAID,
 
Projeleri ile devam etmekte olak Epik İnşaat, Gana, Mali, Sırbistan, Arnavutluk, Rusya, Romanya, Gürcistan, Afganistan, Pakistan, Irak, Türkiye, Kosova gibi ülkelerde tamamlamış olduğu nitelikli projelerin ardından faaliyet sınırlarını Türk Cumhuriyetleri, Birleşik Arap Emirlikleri, ve Suudi Arabistan gibi ülkeler ile genişletmeyi amaçlamaktadır.
 
Epik İnşaat A.Ş, kurumsallaşmış yapısı, çağımız teknolojisine hakim, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile özellikle yurtdışı genel müteahhitlik hizmetleri sektöründe dünya standartlarına yakalamış kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını prensip edinmiştir.
 
Projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle hareket eden Epik İnşaat A.Ş. inşaat sektöründeki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği takip edip, yürütmekte olduğu nitelikli projelerde birlikte çalışacağı  özverili, çalışkan ve sorumluluğunun bilincinde çalışanları kadrosunda görmekten mutluluk duyacaktır.”

 Epik Construction Co. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şantiye Şefi Ankara Epik Taahhüt A.Ş.
Şantiye ŞefiEpik Taahhüt A.Ş.
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, İnşaat projelerinde en az 10 yıl tecrübe sahibi, İnşaat projelerinde hem saha hem de teknik ofis görevlerinde bulunmuş, MS Office ve gerekli diğer mesleki yazılımlara hakim, İletişim, planlama, koordinasyon, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uyduracak, Tercihen OBO ve/veya USACE projelerinde deneyim sahibi,  Şantiye Şef'leri aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
CQC Manager G. Afrika Epik Taahhüt A.Ş.
CQC ManagerEpik Taahhüt A.Ş.
We are seeking a CQC Manager for our U.S. Government Project, located in Free Town, Sierra Leone.  Bachelor's Degree in engineering, architecture, Construction Management or quality control. Min. 10 years experience implementing quality contol programs. Excellent command of English. Advanced knowledge of MS Office Experience in U.S. Government Projects is an asset.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Controls Engineer G. Afrika Epik Taahhüt A.Ş.
Project Controls EngineerEpik Taahhüt A.Ş.
We are seeking a Project Controls Engineer for our U.S. Government Project, located in Free Town, Sierra Leone.  Experienced as a Project Scheduler on at least two projects. Excellent command of English. Advanced primavera knowledge and experience. Advanced knowledge of MS Office Experience in U.S. Government Projects is an asset.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Safety and Health Program Manager G. Afrika Epik Taahhüt A.Ş.
Safety and Health Program ManagerEpik Taahhüt A.Ş.
We are seeking a Safety and HealthProgram Manager for our U.S. Government Project, located in Free Town, Sierra Leone.  Completed 30 hour OSHA construction safety class. Min. 5 years experience as Safety Manager. Excellent command of English. Advanced knowledge of MS Office Experience in U.S. Government Projects is an asset.  
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri Ankara Epik Taahhüt A.Ş.
İnşaat TeknikeriEpik Taahhüt A.Ş.
Amerikan Hükümeti'ne ait projelerde uzmanlaşmış olan firmamızın Ankara merkez ofisinde görevlendirilmek üzere,·         Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun,·         Tercihen uluslararası projelerde veya Amerikan projelerinde görev almış,·         Betonarme yapı imalat projelerinin hazırlanmasında en az 3 yıllık iş deneyimine sahip, ·         MS Office ve Autocad programlarına hakim,·         30 yaşını aşmamış, ·         Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,·         Öğrenmeye ve gelişime açık olan, disiplinli ve takım çalışmasına yatkın, İnşaat Teknikeri aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı