Epik Construction Co.  

Şirket BilgileriEpik Construction Co
 
 

2000 yılından bu yana üstlenmiş olduğu nitelikli inşaat projeleri ile günümüze kadar toplamda 12 farklı ülkede 26 projeyi başarıyla tamamlayan Epik İnşaat A.Ş, tamamlamış ve yapımına devam etmekte olduğu Amerikan Dışişleri Bakanlığı, Amerikan Savunma Bakanlığı ve Birleşmiş Milletler’e ait nitelikli ve büyük projelerle, Türkiye’de sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.
 
Faaliyetlerini Ankara, New York ve Doha ofislerinden yürütmekte olan Epik İnşaat’ın üstlenmiş olduğu projelerin toplam tutarı 550 milyon doları bulmakta olup, bu çalışmaların bir kısmını da yerel ve yabancı mühendislik ve dizayn firmaları ile müştereken gerçekleştirmiştir.
 
Faaliyetlerine, Amerikan Dışişleri Bakanlığı idaresindeki,
Ø  Sırbistan / Belgrad’daki Design/Build New Embassy Compound,
Ø  Irak / Bağdat’taki East End Compound Type 3 Barracks,
Ø  Pakistan / İslamabad’daki USAID,
 
Projeleri ile devam etmekte olak Epik İnşaat, Gana, Mali, Sırbistan, Arnavutluk, Rusya, Romanya, Gürcistan, Afganistan, Pakistan, Irak, Türkiye, Kosova gibi ülkelerde tamamlamış olduğu nitelikli projelerin ardından faaliyet sınırlarını Türk Cumhuriyetleri, Birleşik Arap Emirlikleri, ve Suudi Arabistan gibi ülkeler ile genişletmeyi amaçlamaktadır.
 
Epik İnşaat A.Ş, kurumsallaşmış yapısı, çağımız teknolojisine hakim, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile özellikle yurtdışı genel müteahhitlik hizmetleri sektöründe dünya standartlarına yakalamış kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını prensip edinmiştir.
 
Projenin başarısındaki en vazgeçilmez unsurun insan faktörü olduğunun bilinciyle hareket eden Epik İnşaat A.Ş. inşaat sektöründeki her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği takip edip, yürütmekte olduğu nitelikli projelerde birlikte çalışacağı  özverili, çalışkan ve sorumluluğunun bilincinde çalışanları kadrosunda görmekten mutluluk duyacaktır.”

 Epik Construction Co. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Müdürü Ankara EPİK HOLDING
Proje MüdürüEPİK HOLDING
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, İleri seviyede İngilizce bilen, İnşaat projelerinde en az 15 yıl tecrübe sahibi, Proje, bütçe ve zaman yönetimi konusunda tecrübe sahibi, İnşaat projelerinde hem saha hem de teknik ofis görevlerinde bulunmuş, MS Office ve gerekli diğer mesleki yazılımlara hakim, İletişim, planlama, koordinasyon, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, Yoğun iş temposuna ayak uyduracak, Tercihen OBO ve/veya USACE projelerinde deneyim sahibi,Proje Müdür'leri aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektromekanik Şefi Pakistan Epik Taahhüt A.Ş.
Elektromekanik ŞefiEpik Taahhüt A.Ş.
Amerikan Hükümeti projelerinde uzmanlaşmış olan firmamızın Pakistan, Karaçi projesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen, üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, İnşaat projelerinde en az 10 yıl tecrübe sahibi, MS Office ve gerekli mesleki yazılımlara hakim Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen OBO ve/veya USACE projelerinde deneyim sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İletişim, planlama, koordinasyon, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahipElektromekanik İşler Koordinatörü aranmaktadır. Bu ilan İş Kurumu Ankara il Müdürlüğü Altındağ Şube Müdürlüğü'nün 14.Ocak.2015 tarih ve 2036 sayılı izni ile yayımlanmıştır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
HSE Manager Pakistan EPİK Holding
HSE ManagerEPİK Holding
We are looking for HSE Manager for our project located in Pakistan, Karachi. Must be familiar with all safety OSHA safety regulations. Strong organizing skills, and excellent written and oral communication. Minimum 5 years of experience in similiar positions. Experienced in Microsoft Office applications. Effective communication skills. Very good command of English. Experience in U.S. Government projects is an asset.Bu ilan İş Kurumu Ankara il Müdürlüğü Altındağ Şube Müdürlüğü'nün 14.Ocak.2015 tarih ve 2036 sayılı izni ile yayımlanmıştır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı