Erdem Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


http://www.erdemholding.com 
 

Erdem Holding A.Ş 

 

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir çatı altında toplanması amacıyla kurulan Erdem Holding; pazarlama, telekomünikasyon, kimya, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri, sigortacılık, taşımacılık, turizm ve sosyal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biridir.

1978 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve 1993 yılından bu yana Türkiye'de GSM sektörüne önemli katkılarda bulunan GENPA'nın çekirdeğini oluşturduğu ERDEM HOLDİNG, 2007 yılı itibariyle çatısı altındaki 17 şirket ve bir vakıfla (Erdem Vakfı) faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye ekonomisinin son yıllarda yakaladığı dinamik, yenilikçi ve atılımcı sürece paralel olarak hızlı bir büyüme gerçekleştirmektedir.

Ülkemiz ekonomisinde yaşanan rekabetçi dönüşümün öncü gruplarından biri olan ERDEM HOLDİNG, günümüzde rekabetçi yapının gerekleri olarak öne çıkan ürün ve hizmette toplam kalite ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle gelişme stratejisini sürdürmektedir. ERDEM HOLDİNG, genişleyen inşaat, dağıtım ve üretim portföyünün yanı sıra birçok ulusal ve uluslararası kuruluşun temsilciliğini de başarıyla yürütmekte ve kurulduğu günden bu yana, uluslararası işbirlikleriyle ülke ekonomisine yaptığı katkılarla gurur duymaktadır. İşbirliği gerçekleştirdiği kuruluşların her birinin kendi alanında dünyanın önde gelen isimleri arasında yer alması, ERDEM HOLDİNG'İN üzerinde hassasiyetle durduğu bir konudur. Bu yaklaşım, ERDEM HOLDİNG'İN ülke ekonomisine en çağdaş teknolojik ürünleri kazandırma ve en iyi hizmeti sunma duyarlılığından kaynaklanmaktadır. Grubun temel ilkeleri arasında yer alan, uluslararası standartlarda üretim ve hizmet anlayışı, 1965'ten günümüze kazandığı başarıları geleceğe taşıyacak ve yeni başarılarla güçlendirecek en temel yaklaşımdır. Grup, büyüme stratejisinin zeminini, yeni atılımların yeni yatırımlarla olanaklı olduğu gerçeğine dayandırmaktadır.

Aslolan, ülke ekonomisine katkı ve insanına saygılı hizmet anlayışıdır. Bu anlayış geçmişte olduğu gibi, gelecekte de ERDEM HOLDİNG'İ yeni başarılar ve yatırımlar dönemine taşıyacak en temel faktör olacaktır.

 

 

 

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan grubun 1978 yılında ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olarak hareket eden GENPA Telekomünikasyon, ERDEM GRUP’un lider kuruluşu olmuştur. 

GENPA; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olma vizyonuna; yüksek ekip ruhuyla, teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunma misyonu ile ulaşmayı hedeflemektedir. 

GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının; LG, General Mobile, HTC , Sony, Vestel, Casper, Alcatel, Microsoft, Lenovo, Asus, ZTE, Huawei, Nokia ve Turkcell marka cep telefonu ve tabletlerin toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. 

GENPA; İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen “Türkiye İlk Beşyüz Bilişim Şirketi Araştırması” 2014 yılı verilerine göre genel sıralamada satış cirosu bakımından Mobil Telefon Kategorisi’nde 1’inci, Dağıtıcı Kategorisi ve Donanım Alt Kategorisi’nde 1’inci ve genel sıralamada 5'inci şirket olarak yer almaktadır.

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Telekomünikasyon

Firma web sitesi: https://www.genpa.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Erdem Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İşletme Acil Ekip Elemanı Sakarya AGDAŞ ADAPAZARI GAZ DAĞITIM A.Ş
İşletme Acil Ekip ElemanıAGDAŞ ADAPAZARI GAZ DAĞITIM A.Ş
Erdem Holding bünyesinde, enerji sektöründe Sakarya ili mücavir alanı içerisinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirmekte olan şirketimiz AGDAŞ (Adapazarı Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.) bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki nitelik ve iş tanımına uygun İşletme Operatörü arayışımız bulunmaktadır.• MYO, Gaz ve Sıhhi Tesisat, Elektrik, Makine bölümleri mezunu• 2 yıl tercihen benzer iş kolunda tecrübesi olan,• Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,• Ekip çalışmasına yatkın,• Şirketi temsil yeteneğine sahip,• Aboneler ile iletişim kurma ve geliştirme becerisi gelişmiş,• Askerlik hizmetini tamamlamış, bay,• Kocaali'de ikamet eden  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Bütçe ve Raporlama UzmanıErdem Holding A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Ekonometri, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun Tercihen denetim alanında 1 - 3 yıl iş tecrübesine sahip, Bütçe, Finansal Raporlama ve IFRS standartlarına hakim,  MS Ofis uygulamalarını ileri seviyede kullanan (Özellikle Excel) Analiz, Mali Tablo v.s. gibi konulara hakim Bütçe ve Raporlama alanında kariyer hedefleyen, daha önceden çalışmış olan İngilizce bilgisine sahip İletişim gücü yüksek ve sonuç odaklı Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, çözüm odaklı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Sakarya AGDAŞ ADAPAZARI GAZ DAĞITIM A.Ş
Muhasebe UzmanıAGDAŞ ADAPAZARI GAZ DAĞITIM A.Ş
ERDEM HOLDİNG grup şirketlerinden olan AGDAŞ Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş., enerji sektöründe yer alarak  Sakarya ili mücavir alanı içerisinde doğalgaz dağıtımı faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Şirketimiz  Mali İdari İşler Ve Tarifeler bölümüne bağlı olarak çalışacak : Üniversitelerin İşletme, İktisat, vb.  ilgili bölümlerinden mezun  İyi düzeyde İngilizce bilen Muhasebe, finans, bütçe ve raporlama konularında en az  3 yıl tecrübeli Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) Microsoft office programlarını ileri düzeyde kullanabilen Sakarya'da ikamet eden/edebilecek MUHASEBE UZMANI arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı