Erdem Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


http://www.erdemholding.com 
 

Erdem Holding A.Ş 

 

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir çatı altında toplanması amacıyla kurulan Erdem Holding; pazarlama, telekomünikasyon, kimya, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri, sigortacılık, taşımacılık, turizm ve sosyal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biridir.

1978 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve 1993 yılından bu yana Türkiye'de GSM sektörüne önemli katkılarda bulunan GENPA'nın çekirdeğini oluşturduğu ERDEM HOLDİNG, 2007 yılı itibariyle çatısı altındaki 17 şirket ve bir vakıfla (Erdem Vakfı) faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye ekonomisinin son yıllarda yakaladığı dinamik, yenilikçi ve atılımcı sürece paralel olarak hızlı bir büyüme gerçekleştirmektedir.

Ülkemiz ekonomisinde yaşanan rekabetçi dönüşümün öncü gruplarından biri olan ERDEM HOLDİNG, günümüzde rekabetçi yapının gerekleri olarak öne çıkan ürün ve hizmette toplam kalite ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle gelişme stratejisini sürdürmektedir. ERDEM HOLDİNG, genişleyen inşaat, dağıtım ve üretim portföyünün yanı sıra birçok ulusal ve uluslararası kuruluşun temsilciliğini de başarıyla yürütmekte ve kurulduğu günden bu yana, uluslararası işbirlikleriyle ülke ekonomisine yaptığı katkılarla gurur duymaktadır. İşbirliği gerçekleştirdiği kuruluşların her birinin kendi alanında dünyanın önde gelen isimleri arasında yer alması, ERDEM HOLDİNG'İN üzerinde hassasiyetle durduğu bir konudur. Bu yaklaşım, ERDEM HOLDİNG'İN ülke ekonomisine en çağdaş teknolojik ürünleri kazandırma ve en iyi hizmeti sunma duyarlılığından kaynaklanmaktadır. Grubun temel ilkeleri arasında yer alan, uluslararası standartlarda üretim ve hizmet anlayışı, 1965'ten günümüze kazandığı başarıları geleceğe taşıyacak ve yeni başarılarla güçlendirecek en temel yaklaşımdır. Grup, büyüme stratejisinin zeminini, yeni atılımların yeni yatırımlarla olanaklı olduğu gerçeğine dayandırmaktadır.

Aslolan, ülke ekonomisine katkı ve insanına saygılı hizmet anlayışıdır. Bu anlayış geçmişte olduğu gibi, gelecekte de ERDEM HOLDİNG'İ yeni başarılar ve yatırımlar dönemine taşıyacak en temel faktör olacaktır.

 

 

 

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan grubun 1978 yılında ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olarak hareket eden GENPA Telekomünikasyon, ERDEM GRUP’un lider kuruluşu olmuştur. 

GENPA; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olma vizyonuna; yüksek ekip ruhuyla, teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunma misyonu ile ulaşmayı hedeflemektedir. 

GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının; LG, General Mobile, HTC , Sony, Vestel, Casper, Alcatel, Microsoft, Lenovo, Asus, ZTE, Huawei, Nokia ve Turkcell marka cep telefonu ve tabletlerin toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. 

GENPA; İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen “Türkiye İlk Beşyüz Bilişim Şirketi Araştırması” 2014 yılı verilerine göre genel sıralamada satış cirosu bakımından Mobil Telefon Kategorisi’nde 1’inci, Dağıtıcı Kategorisi ve Donanım Alt Kategorisi’nde 1’inci ve genel sıralamada 5'inci şirket olarak yer almaktadır.

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Telekomünikasyon

Firma web sitesi: https://www.genpa.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Erdem Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Temsilcisi İzmir Erdem Holding A.Ş.
Satış TemsilcisiErdem Holding A.Ş.
Genpa A.Ş. Ege Bölge Satış Müdürlüğü'ne bağlı çalışacak,Satış Temsilcisi arayışımız vardır. Ön Lisans veya Lisans mezunu İletişim yeteneği kuvvetliTercihen Ön Muhasebe bilgisi olanMS Office ve Muhasebe programlarını kullanabilenErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışTercihen sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Makam ŞoförüErdem Holding A.Ş.
Şirketimizin Yönetim Kurulu Üyesi için İstanbul Anadolu yakasında Beykoz-Acarkent civarında ikamet eden aşağıdaki niteliklere sahip ‘Makam Şoförü’ arayışımız bulunmaktadır. Minumum 5 yıllık tecrübeye sahip, B (ve üzeri) sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Tercihen SRC ve Psikoteknik Belgeleri olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Kişisel bakımına özen gösteren, prezentabl, İstanbul trafiğini çok iyi bilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, hafta sonu çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, Sigara kullanmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM Teknisyeni Bursa Erdem Holding A.Ş.
GSM TeknisyeniErdem Holding A.Ş.
GSM sektörünün öncü firmalarından olan GENPA A.Ş.' nin Etiler,Hasanpaşa,Bursa Bölge Operasyon Teknik Servisinde görevlendirilmek üzere, Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik / Haberleşme / Mekatronik / Elektrik bölümlerinden mezunTercihen GSM sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü ve iletişim becerisi yüksek Tercihen sigara kullanmayan Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, müşterileri güler yüzlü karşılama, müşteri problemlerinin tespiti ve çözümünü sağlamak.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Teknisyen arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Operatörü Sakarya AGDAŞ ADAPAZARI GAZ DAĞITIM A.Ş
Bakım Onarım OperatörüAGDAŞ ADAPAZARI GAZ DAĞITIM A.Ş
Bakım Onarım OperatörüErdem Holding bünyesinde, enerji sektöründe Sakarya ili mücavir alanı içerisinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirmekte olan şirketimiz AGDAŞ (Adapazarı Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.) bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki nitelik ve iş tanımına uygun Bakım Onarım Operatörü arayışımız bulunmaktadır.Önlisans mezunu Polietilen (Elektrofizyon) kaynak yapabilecek Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen,Ekip çalışmasına yatkın, Bakım Onarım konusunda tecrübeli Bilgisayar ; MS Office kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışSakarya'da ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.) Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri
Ürün YöneticisiGenpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri
Üniversitelerin 4 yıllık Pazarlama – Mühendislik –İşletme bölümlerinden mezun, (tercihen MBA yapmış)Çok iyi derece İngilizce bilen MS Office programlarını (Özellikle Excel) çok iyi derecede kullanabilenTercihen Telekomünikasyon sektöründe ya da ürün yönetimi konusunda en az 4 yıl yöneticilik tecrübesi bulunanAnalitik düşünce yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde uyumluBirçok departman ile koordine şekilde çeşitli süreçleri ve işleri eş zamanlı yürütebilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışSigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analizi ve Raporlama Uzmanı/Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri San.
İş Analizi ve Raporlama Uzmanı/YöneticisiGenpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri San.
Tercihen üniversitelerin Endüstri veya İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Konusunda en az 4 yıl tecrübeli, Süreç Analizi ve Raporlama konularında deneyim sahibi, Masraf merkezi, kâr merkezi muhasebesi ve raporlamaları ile ilgili teorik bilgi ve deneyim sahibi,İleri seviyede İngilizce bilen (Advanced), Analitik düşünebilen, MS Office programlarına hakim, ileri seviyede Excel kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Satış Sonrası Hizmetler ve İş Geliştirme Direktörlüğü bünyesinde görev alacak İş Analizi ve Raporlama Uzmanı/Yöneticisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı