Erdem Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


http://www.erdemholding.com 
 

Erdem Holding A.Ş 

 

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir çatı altında toplanması amacıyla kurulan Erdem Holding; pazarlama, telekomünikasyon, kimya, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri, sigortacılık, taşımacılık, turizm ve sosyal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biridir.

1978 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve 1993 yılından bu yana Türkiye'de GSM sektörüne önemli katkılarda bulunan GENPA'nın çekirdeğini oluşturduğu ERDEM HOLDİNG, 2007 yılı itibariyle çatısı altındaki 17 şirket ve bir vakıfla (Erdem Vakfı) faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye ekonomisinin son yıllarda yakaladığı dinamik, yenilikçi ve atılımcı sürece paralel olarak hızlı bir büyüme gerçekleştirmektedir.

Ülkemiz ekonomisinde yaşanan rekabetçi dönüşümün öncü gruplarından biri olan ERDEM HOLDİNG, günümüzde rekabetçi yapının gerekleri olarak öne çıkan ürün ve hizmette toplam kalite ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle gelişme stratejisini sürdürmektedir. ERDEM HOLDİNG, genişleyen inşaat, dağıtım ve üretim portföyünün yanı sıra birçok ulusal ve uluslararası kuruluşun temsilciliğini de başarıyla yürütmekte ve kurulduğu günden bu yana, uluslararası işbirlikleriyle ülke ekonomisine yaptığı katkılarla gurur duymaktadır. İşbirliği gerçekleştirdiği kuruluşların her birinin kendi alanında dünyanın önde gelen isimleri arasında yer alması, ERDEM HOLDİNG'İN üzerinde hassasiyetle durduğu bir konudur. Bu yaklaşım, ERDEM HOLDİNG'İN ülke ekonomisine en çağdaş teknolojik ürünleri kazandırma ve en iyi hizmeti sunma duyarlılığından kaynaklanmaktadır. Grubun temel ilkeleri arasında yer alan, uluslararası standartlarda üretim ve hizmet anlayışı, 1965'ten günümüze kazandığı başarıları geleceğe taşıyacak ve yeni başarılarla güçlendirecek en temel yaklaşımdır. Grup, büyüme stratejisinin zeminini, yeni atılımların yeni yatırımlarla olanaklı olduğu gerçeğine dayandırmaktadır.

Aslolan, ülke ekonomisine katkı ve insanına saygılı hizmet anlayışıdır. Bu anlayış geçmişte olduğu gibi, gelecekte de ERDEM HOLDİNG'İ yeni başarılar ve yatırımlar dönemine taşıyacak en temel faktör olacaktır.

 

 

 

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan grubun 1978 yılında ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olarak hareket eden GENPA Telekomünikasyon, ERDEM GRUP’un lider kuruluşu olmuştur. 

GENPA; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olma vizyonuna; yüksek ekip ruhuyla, teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunma misyonu ile ulaşmayı hedeflemektedir. 

GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının; LG, General Mobile, HTC , Sony, Vestel, Casper, Alcatel, Microsoft, Lenovo, Asus, ZTE, Huawei, Nokia ve Turkcell marka cep telefonu ve tabletlerin toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. 

GENPA; İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen “Türkiye İlk Beşyüz Bilişim Şirketi Araştırması” 2014 yılı verilerine göre genel sıralamada satış cirosu bakımından Mobil Telefon Kategorisi’nde 1’inci, Dağıtıcı Kategorisi ve Donanım Alt Kategorisi’nde 1’inci ve genel sıralamada 5'inci şirket olarak yer almaktadır.

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Telekomünikasyon

Firma web sitesi: https://www.genpa.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Erdem Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı Adana, İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Müşteri Hizmetleri Uzman YardımcısıErdem Holding A.Ş.
Genpa A.Ş’nin Etiler Merkez ve Adana Operasyon Müdürlüğü'nde aşağıdaki niteliklere sahip Müşteri Hizmetleri Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır. Lise veya ön lisans mezunu 18 - 25 yaş aralığında MS Office programlarını kullanabilen Takım çalışmasına yatkın İletişim gücü ve özgüveni yüksek Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GSM Teknisyeni Adana, Bursa, ... Erdem Holding A.Ş.
GSM TeknisyeniErdem Holding A.Ş.
GSM sektörünün öncü firmalarından olan GENPA A.Ş.' nin İZMİR, İSTANBUL (ETİLER, KADIKÖY), ADANA VE BURSA Bölge Operasyon Teknik Servislerinde görevlendirilmek üzere,  Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik / Haberleşme / Mekatronik / Elektrik bölümlerinden mezun Tercihen GSM sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü ve iletişim becerisi yüksek Tercihen sigara kullanmayan Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, müşterileri güler yüzlü karşılama, müşteri problemlerinin tespiti ve çözümünü sağlamak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Teknisyen arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM Teknisyeni / Mağaza Ankara, Antalya... Erdem Holding A.Ş.
GSM Teknisyeni / MağazaErdem Holding A.Ş.
GSM sektörünün öncü firmalarından olan GENPA A.Ş.' nin Antalya, Ankara, İstanbul (Kanyon ve Pera)'daki Turkcell Flagship Mağazalarında görevlendirilmek üzere;   Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik / Haberleşme / Mekatronik / Elektrik bölümlerinden mezun Tercihen GSM sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü ve iletişim becerisi yüksek Tercihen sigara kullanmayan Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, müşterileri güler yüzlü karşılama, müşteri problemlerinin tespiti ve çözümünü sağlamak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Teknisyen arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Kurumsal Satış UzmanıErdem Holding A.Ş.
Genpa A.Ş Satış Direktörlüğü bünyesinde Kurumsal Satış bölümünde görev alacak;  Üniversite mezunu, İyi derece İngilizce bilen MS Office programlarını (Özellikle Excel) çok iyi derecede kullanabilen 3 yıl Kurumsal Satış ve 5 yıl Toptan Satış olmak üzere en az 8 yıl deneyimli Analitik düşünce yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde uyumlu Prezentable, Birçok departman ile koordine şekilde çeşitli süreçleri ve işleri eş zaman yürütebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamıştakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Yönetici AsistanıErdem Holding A.Ş.
Aşağıdaki niteliklere sahip ‘Yönetici Asistanı’ arayışımız bulunmaktadır. Çalışma lokasyonu Ulus olacaktır.   Tercihen Lisans Mezunu Minimum 2 yıl ‘Yönetici Asistanlığı’ tecrübesi olan Takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı