Erdem Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


http://www.erdemholding.com 
 

Erdem Holding A.Ş 

 

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir çatı altında toplanması amacıyla kurulan Erdem Holding; pazarlama, telekomünikasyon, kimya, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri, sigortacılık, taşımacılık, turizm ve sosyal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biridir.

1978 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve 1993 yılından bu yana Türkiye'de GSM sektörüne önemli katkılarda bulunan GENPA'nın çekirdeğini oluşturduğu ERDEM HOLDİNG, 2007 yılı itibariyle çatısı altındaki 17 şirket ve bir vakıfla (Erdem Vakfı) faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye ekonomisinin son yıllarda yakaladığı dinamik, yenilikçi ve atılımcı sürece paralel olarak hızlı bir büyüme gerçekleştirmektedir.

Ülkemiz ekonomisinde yaşanan rekabetçi dönüşümün öncü gruplarından biri olan ERDEM HOLDİNG, günümüzde rekabetçi yapının gerekleri olarak öne çıkan ürün ve hizmette toplam kalite ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle gelişme stratejisini sürdürmektedir. ERDEM HOLDİNG, genişleyen inşaat, dağıtım ve üretim portföyünün yanı sıra birçok ulusal ve uluslararası kuruluşun temsilciliğini de başarıyla yürütmekte ve kurulduğu günden bu yana, uluslararası işbirlikleriyle ülke ekonomisine yaptığı katkılarla gurur duymaktadır. İşbirliği gerçekleştirdiği kuruluşların her birinin kendi alanında dünyanın önde gelen isimleri arasında yer alması, ERDEM HOLDİNG'İN üzerinde hassasiyetle durduğu bir konudur. Bu yaklaşım, ERDEM HOLDİNG'İN ülke ekonomisine en çağdaş teknolojik ürünleri kazandırma ve en iyi hizmeti sunma duyarlılığından kaynaklanmaktadır. Grubun temel ilkeleri arasında yer alan, uluslararası standartlarda üretim ve hizmet anlayışı, 1965'ten günümüze kazandığı başarıları geleceğe taşıyacak ve yeni başarılarla güçlendirecek en temel yaklaşımdır. Grup, büyüme stratejisinin zeminini, yeni atılımların yeni yatırımlarla olanaklı olduğu gerçeğine dayandırmaktadır.

Aslolan, ülke ekonomisine katkı ve insanına saygılı hizmet anlayışıdır. Bu anlayış geçmişte olduğu gibi, gelecekte de ERDEM HOLDİNG'İ yeni başarılar ve yatırımlar dönemine taşıyacak en temel faktör olacaktır.

 

 

 

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan grubun 1978 yılında ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olarak hareket eden GENPA Telekomünikasyon, ERDEM GRUP’un lider kuruluşu olmuştur. 

GENPA; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olma vizyonuna; yüksek ekip ruhuyla, teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunma misyonu ile ulaşmayı hedeflemektedir. 

GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının; LG, General Mobile, HTC , Sony, Vestel, Casper, Alcatel, Microsoft, Lenovo, Asus, ZTE, Huawei, Nokia ve Turkcell marka cep telefonu ve tabletlerin toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. 

GENPA; İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen “Türkiye İlk Beşyüz Bilişim Şirketi Araştırması” 2014 yılı verilerine göre genel sıralamada satış cirosu bakımından Mobil Telefon Kategorisi’nde 1’inci, Dağıtıcı Kategorisi ve Donanım Alt Kategorisi’nde 1’inci ve genel sıralamada 5'inci şirket olarak yer almaktadır.

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Telekomünikasyon

Firma web sitesi: https://www.genpa.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Erdem Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aksesuar Saha Satış Yöneticisi Diyarbakır GEN-PA TELEKOMÜNİKASYON VE İLET.HİZ.SAN.TİC.A.Ş.
Aksesuar Saha Satış YöneticisiGEN-PA TELEKOMÜNİKASYON VE İLET.HİZ.SAN.TİC.A.Ş.
GSM sektörünün öncü firmalarından olan GENPA A.Ş. Aksesuar Satış Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Aksesuar Saha Satış Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. En az Önlisans mezunu Tercihen cep telefonu aksesuar satışında deneyim olan, Saha satışta en az 5 yıl tecrübesi olan, İletişim ve ikna yeteneği kuvvetli, müzakere becerisi olan, Analitik düşünen ve sayısal verileri yorumlayabilen, Tercihen Ön Muhasebe bilgisi olan, MS Office ve Muhasebe programlarını kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Tercihen sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GSM Teknisyeni İstanbul(Avr.) GEN-PA TELEKOMÜNİKASYON VE İLET.HİZ.SAN.TİC.A.Ş.
GSM TeknisyeniGEN-PA TELEKOMÜNİKASYON VE İLET.HİZ.SAN.TİC.A.Ş.
GSM sektörünün öncü firmalarından olan GENPA A.Ş.' nin Etiler Teknik Servisinde görevlendirilmek üzere, Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik / Haberleşme / Mekatronik / Elektrik bölümlerinden mezunTercihen GSM sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını kullanabilen İnsan ilişkilerinde başarılı, güleryüzlü ve iletişim becerisi yüksek Tercihen sigara kullanmayan Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, müşterileri güler yüzlü karşılama, müşteri problemlerinin tespiti ve çözümünü sağlamak.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  GSM Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) GEN-PA TELEKOMÜNİKASYON VE İLET.HİZ.SAN.TİC.A.Ş.
Ürün Yönetimi UzmanıGEN-PA TELEKOMÜNİKASYON VE İLET.HİZ.SAN.TİC.A.Ş.
GSM sektörünün öncü firmalarından olan GENPA A.Ş. Genel Müdürlük'te görevlendirilmek üzere; Tedarik Yönetimi ekibi bünyesindeAksesuar Ürün Yönetimi'ndegörevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Ürün Yönetimi Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık İşletme-İktisat-Pazarlama-Mühendislik bölümlerinden mezun, (tercihen yüksek lisans yapmış)Çok iyi derece İngilizce bilen MS Office programlarını (Özellikle Excel) çok iyi derecede kullanabilen Tercihen Telekomünikasyon sektöründe ya da online kanal ürün yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübesi bulunanAnalitik düşünce yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde uyumlu Birçok departman ile koordine şekilde çeşitli süreçleri ve işleri eş zamanlı yürütebilecekErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Toptan Depo Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) GEN-PA TELEKOMÜNİKASYON VE İLET.HİZ.SAN.TİC.A.Ş.
Toptan Depo Uzman YardımcısıGEN-PA TELEKOMÜNİKASYON VE İLET.HİZ.SAN.TİC.A.Ş.
Genpa A.Ş’nin İkitelli Lojistik Müdürlüğü ekibi bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Toptan Depo Uzman Yardımcısı’ arayışımız bulunmaktadır. Lise mezunu Lojistik sektöründe 1 yıl çalışmış Sipariş ve depolama alanlarında deneyimli Takım çalışmasına yatkın Dinamik çalışma ortamına ve esnek çalışma saatlerine uyabilecek MS Office programlarını kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) GEN-PA TELEKOMÜNİKASYON VE İLET.HİZ.SAN.TİC.A.Ş.
Çağrı Merkezi Uzman YardımcısıGEN-PA TELEKOMÜNİKASYON VE İLET.HİZ.SAN.TİC.A.Ş.
GSM sektörünün öncü firmalarından olan GENPA A.Ş.' nin Genel Müdürlük'te görevlendirilmek üzere; müşterilerin taleplerine ve şikayetlerine  destek vererek müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız. Tercihen 1 yıl deneyimli Önlisans / Lise mezunu MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İletişim gücü ve özgüveni yüksek 18 - 25 yaş arasında Yoğun iş temposunda çalışabilecek Müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarabilecek Tercihen sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı