Erdem Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


http://www.erdemholding.com 
 

Erdem Holding A.Ş 

 

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir çatı altında toplanması amacıyla kurulan Erdem Holding; pazarlama, telekomünikasyon, kimya, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri, sigortacılık, taşımacılık, turizm ve sosyal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından biridir.

1978 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve 1993 yılından bu yana Türkiye'de GSM sektörüne önemli katkılarda bulunan GENPA'nın çekirdeğini oluşturduğu ERDEM HOLDİNG, 2007 yılı itibariyle çatısı altındaki 17 şirket ve bir vakıfla (Erdem Vakfı) faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye ekonomisinin son yıllarda yakaladığı dinamik, yenilikçi ve atılımcı sürece paralel olarak hızlı bir büyüme gerçekleştirmektedir.

Ülkemiz ekonomisinde yaşanan rekabetçi dönüşümün öncü gruplarından biri olan ERDEM HOLDİNG, günümüzde rekabetçi yapının gerekleri olarak öne çıkan ürün ve hizmette toplam kalite ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk bilinciyle gelişme stratejisini sürdürmektedir. ERDEM HOLDİNG, genişleyen inşaat, dağıtım ve üretim portföyünün yanı sıra birçok ulusal ve uluslararası kuruluşun temsilciliğini de başarıyla yürütmekte ve kurulduğu günden bu yana, uluslararası işbirlikleriyle ülke ekonomisine yaptığı katkılarla gurur duymaktadır. İşbirliği gerçekleştirdiği kuruluşların her birinin kendi alanında dünyanın önde gelen isimleri arasında yer alması, ERDEM HOLDİNG'İN üzerinde hassasiyetle durduğu bir konudur. Bu yaklaşım, ERDEM HOLDİNG'İN ülke ekonomisine en çağdaş teknolojik ürünleri kazandırma ve en iyi hizmeti sunma duyarlılığından kaynaklanmaktadır. Grubun temel ilkeleri arasında yer alan, uluslararası standartlarda üretim ve hizmet anlayışı, 1965'ten günümüze kazandığı başarıları geleceğe taşıyacak ve yeni başarılarla güçlendirecek en temel yaklaşımdır. Grup, büyüme stratejisinin zeminini, yeni atılımların yeni yatırımlarla olanaklı olduğu gerçeğine dayandırmaktadır.

Aslolan, ülke ekonomisine katkı ve insanına saygılı hizmet anlayışıdır. Bu anlayış geçmişte olduğu gibi, gelecekte de ERDEM HOLDİNG'İ yeni başarılar ve yatırımlar dönemine taşıyacak en temel faktör olacaktır.

 

 

 

1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan grubun 1978 yılında ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olarak hareket eden GENPA Telekomünikasyon, ERDEM GRUP’un lider kuruluşu olmuştur. 

GENPA; üreticiler, operatörler, müşteriler ve çalışanlar için en çok tercih edilen firma olma vizyonuna; yüksek ekip ruhuyla, teknoloji alanındaki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunma misyonu ile ulaşmayı hedeflemektedir. 

GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının; LG, General Mobile, HTC , Sony, Vestel, Casper, Alcatel, Microsoft, Lenovo, Asus, ZTE, Huawei, Nokia ve Turkcell marka cep telefonu ve tabletlerin toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu, iPad ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. 

GENPA; İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen “Türkiye İlk Beşyüz Bilişim Şirketi Araştırması” 2014 yılı verilerine göre genel sıralamada satış cirosu bakımından Mobil Telefon Kategorisi’nde 1’inci, Dağıtıcı Kategorisi ve Donanım Alt Kategorisi’nde 1’inci ve genel sıralamada 5'inci şirket olarak yer almaktadır.

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Telekomünikasyon

Firma web sitesi: https://www.genpa.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Erdem Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kurumsal Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Kurumsal Satış UzmanıErdem Holding A.Ş.
Genpa A.Ş Satış Direktörlüğü bünyesinde Kurumsal Satış bölümünde görev alacak;  Üniversite mezunu, İyi derece İngilizce bilen MS Office programlarını (Özellikle Excel) çok iyi derecede kullanabilen 3 yıl Kurumsal Satış ve 5 yıl Toptan Satış olmak üzere en az 8 yıl deneyimli Analitik düşünce yeteneğine sahip Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde uyumlu Prezentable, Birçok departman ile koordine şekilde çeşitli süreçleri ve işleri eş zaman yürütebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamıştakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Yönetici AsistanıErdem Holding A.Ş.
Aşağıdaki niteliklere sahip ‘Yönetici Asistanı’ arayışımız bulunmaktadır. Çalışma lokasyonu Ulus olacaktır.   Tercihen Lisans Mezunu Minimum 2 yıl ‘Yönetici Asistanlığı’ tecrübesi olan Takip ve sonuçlandırma konusunda başarılı Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Bütçe ve Raporlama UzmanıErdem Holding A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Ekonometri, Matematik, İstatistik bölümlerinden mezun Tercihen denetim alanında 1 - 3 yıl iş tecrübesine sahip, Bütçe, Finansal Raporlama ve IFRS standartlarına hakim,  MS Ofis uygulamalarını ileri seviyede kullanan (Özellikle Excel) Analiz, Mali Tablo v.s. gibi konulara hakim Bütçe ve Raporlama alanında kariyer hedefleyen, daha önceden çalışmış olan İngilizce bilgisine sahip İletişim gücü yüksek ve sonuç odaklı Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, çözüm odaklı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Holding Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Erdem Holding A.Ş.
Holding Muhasebe UzmanıErdem Holding A.Ş.
1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan şirketlerin bir çatı altında toplanması amacıyla kurulan Erdem Holding; pazarlama, telekomünikasyon, kimya, enerji, inşaat ve yapı malzemeleri, sigortacılık, taşımacılık, turizm ve sosyal hizmetler alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir.  Erdem Holding bünyesinde bulunan şirketlerin muhasebe biriminde görev alacak aşağıdaki niteliklere  sahip ‘’Holding Muhasebe Uzmanı’’ arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (muhasebe, işletme, iktisat vb..)·         Muhasebe ve beyanname konularında en az 3 yıl deneyimli, tercihen Muhasebe Bürosu deneyimi olan,·         Analiz yeteneği ve sayısal becerisi güçlü,·         MS ofis programlarını (Word, Excel, Powerpoint) kullanabilen,·         Raporlama konusunda deneyimli,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı