Ermetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ermetal.com 

Ermetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş.

Ermetal Şirketler Grubunun bir üyesi olan Ermetal Otomotiv A.Ş. Türkiye Otomotiv Endüstrisi'nin beşiği olan Bursa'da ilk kurulan ve otomotivin kendine özgü kalite, verim, zamanında teslim, organizasyon vb. disiplinlerinden payına düşeni almış köklü kurumlardan biridir.

Ermetal Otomotiv'in temelinde, 1972'de kurulan Erkalıp vardır. Türk otomotiv sanayinde yaşanan hızlı gelişme, Erkalıp'ın yanında,1978'de, Ermetal 'i doğurmuştur. 

Ermetal Otomotiv,otomotiv piyasasının preslenmiş sac parçalarda ve komponentlerde kaliteli ürüne duyduğu ihtiyacı, Erkalıp 'ın üstün tekniğini kullanarak karşılamaya başladı.

Ardından, piyasanın yönlendirmesiyle, El Fren Kolu, Koltuk Arkası, Direksiyon Mili, Kardan Şaft, Plastik Enjeksiyon ve Kaynak Atölyeleri'ni devreye soktu.

Bugün, Türk Otomotiv Ana Sanayi firmalarının dünya piyasalarına sunduğu ürünlerde, kalitesiyle, teknolojisiyle, eğitilmiş işgücüyle, Ermetal Otomotiv'in de katkısı vardır.

 

MİSYONUMUZ

Saç şekillendirme ve montajlı saç parça komplelerinde ana otomotiv yan sanayisi olarak güncel teknolojiyi devamlı bünyesinde barındırarak, rekabetçiliği, verimliliği, ürün ve çalışan kalitesi ile ülkesinin, müşterilerinin, paydaşlarının, çevrenin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde saç şekillendirme ve modül parça üretim alanlarında özgün tasarım yaparak üretimlerini gerçekleştiren,topluma ve çevreye duyarlı sürekli gelişimden yana ulusal ve uluslar arası saygınlığa sahip bir kuruluş olmaktır.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO/TS16949  RW-TUV (TEMMUZ 2003) - ISO 14001 RW-TUV   (EKİM 2003)  - FORD Q1 KALİTE BELGESİ   (HAZİRAN 2004) - O.RENAULT LABORATUVAR ONAYI   (MAYIS 2005)

MÜŞTERİLERİMİZ

TOFAŞ/FIAT,FORD/TOYOTA/OYAK-RENAULT

 

 

http://www.burosit.com

BüroSit

Dünden bugüne uzanan yolculuğuna 1978 yılında başlayan BÜROSİT, zaman içerisinde kendisini geliştirerek, 1985 yılında ARGE çalışmalarına başladı.Entegre bir kuruluş olan firmamız üretimin tüm evrelerini kendi bünyesinde gerçekleştirme imkanı ekonomik gelişmelere uygulayarak, rekabetçi bir sanayi kuruluşu olma yolunda ilerledi. 1989 Bürosit markası ve 1993 yılında firma kimliği yenilikçi ve çağdaş çizgisiyle, modern ofislerin değişen ihtiyaçlarına ağırlık vererek, Türkiye de bir ilki gerçekleştirdi. İlk ergonomik ve amortisörlü koltuk üretimine adım attı..

Ürün yelpazesini 5 ana gruba ayıran Bürosit, yaptığı tüm çalışmaları ARGE biriminin daha estetik haline getirerek geliştirmesiyle "Tasarım Tescili" ve "LGA Bavyera Eyalet Meslek Kuruluşu Mobilya Kontrol Enstitüsü" tarafından kontrol edilerek, "GS Sertifikası" ile onaylanması sağlanmıştır.

Müşterilerimizin beklentilerini servis ve yaratıcılığı ile gerçeğe dönüştürmek için varolan firmamız ISO 9001 : 2000 belgesi ve 3 yıllık garantisi ile müşterilerine en uygun değeri sunarken  sektörün en iyi çalışma ortamını geliştirerek çevresine duyarlı bir şirket olma yolunda dünden bugüne emin adımlarla ilerlemektedir.

Verimlilik ve yaratıcılığın artması için gerekli unsurları titizlikle araştırarak sizlere sunan Bürosit klasik ofis anlayışının önünde daha dinamik ergonomik ve estetik ürünler hazırlamaktadır. Birlikte hep daha iyiye.

VİZYONUMUZ

Bürosit A.Ş. gelecek 3 yılda aşağıda belirtilen faaliyet alanlarına ilişkin yapılandırmasını tamamlayıp, Türkiye ve Dünya’da seçkin müşterilere hizmet vermeyi, ÇEVRE ve İNSAN sağlığına uygun ürünler ve üretim yapmayı vizyon olarak belirlemiştir.

MİSYONUMUZ

Faaliyet alanlarımıza ilişkin güçlü ve teknolojik organizasyon yapısını oluşturmak, varlığımızı ortak akıl ve işbirliği çerçevesinde hazırlanmış stratejik planları uygulayarak sürdürmektir.


http://www.erkalip.com.tr

Mobsit


http://www.erkalip.com.tr

ErKalıp

Ermetal Şirketler Grubunun başlangıç hareketini 1972 yılında faaliyete geçen ERKALIP oluşturmuştur.

Bugün gelinen noktada 5400 m2 kapalı alanda 90 tecrübeli kalıpçı ve 250,000 h/yıl kapasitesi ile firmamız ERKALIP ülke çapındaki saygın yerini almıştır. Otomotiv sac kalıpları, plastik enjeksiyon kalıpları ile kontrol fikstürleri ve işe özel otomasyon düzenlerinde öncelikle Ermetal - Bürosit Şirketler Grubunun ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 2003-2004 yatırımları beraberinde uluslararası yeni müşterilerimizin payı %40 dolaylarındadır. Hedefimiz ürünlerimizi kaliteli, kısa zamanda ve rekabetçi fiyatla üretmektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tüm bilgi ve imkanlarımızı kullanarak, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata istenilen zamanda müşterilerimize sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Önümüzdeki 5 yıl içerisinde yurt içinde en iyi, yurt dışında da sayılan kalıp üreticileri arasında yerimizi alarak, kaliteli kalıp üretiminde lider firma olmaktır.

 


http://www.ergida.com.tr

Ergıda

ERMETAL ŞİRKETLER GRUBU’nun en genç üyesi olan Ergıda A.Ş. 1997 yılında kurulmuş dondurulmuş börek ve kuru baklava üretimi ile gıda piyasasına girmiştir.Yapılan börekler alüminyum folyolarda sunulmuşsa da (daha çok perakende sektörüne uygun) daha sonrasında endüstriyel piyasaya da giriş yapılmıştır.Bu anlamda dökme börek olarak tabir edilen onar kiloluk kolilerde toplu tüketim noktalarına da hizmet verilmeye başlanmıştır.Her çeşit iç malzemeyle yapılan bu börekler aynı zamanda isteniErmetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Temizlik Görevlisi Bursa Ermetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş.
Temizlik GörevlisiErmetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş.
ERMETAL ŞİRKETLER GRUBUNDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE;
En az %40 engel raporu olan,
Temizlik işlerinden deneyimli,
Ayakta durabilme sorunu olmayan
Vardiyalı çalışabilecek,
Askerlik sorunu olmayan, Bay.                                    Elemanlar Aramaktayız.
Permanent / Full Time    Elementary School (Graduate), High school (Graduate)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net