Ermetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ermetal.com 

Ermetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş.

Ermetal Şirketler Grubunun bir üyesi olan Ermetal Otomotiv A.Ş. Türkiye Otomotiv Endüstrisi'nin beşiği olan Bursa'da ilk kurulan ve otomotivin kendine özgü kalite, verim, zamanında teslim, organizasyon vb. disiplinlerinden payına düşeni almış köklü kurumlardan biridir.

Ermetal Otomotiv'in temelinde, 1972'de kurulan Erkalıp vardır. Türk otomotiv sanayinde yaşanan hızlı gelişme, Erkalıp'ın yanında,1978'de, Ermetal 'i doğurmuştur. 

Ermetal Otomotiv,otomotiv piyasasının preslenmiş sac parçalarda ve komponentlerde kaliteli ürüne duyduğu ihtiyacı, Erkalıp 'ın üstün tekniğini kullanarak karşılamaya başladı.

Ardından, piyasanın yönlendirmesiyle, El Fren Kolu, Koltuk Arkası, Direksiyon Mili, Kardan Şaft, Plastik Enjeksiyon ve Kaynak Atölyeleri'ni devreye soktu.

Bugün, Türk Otomotiv Ana Sanayi firmalarının dünya piyasalarına sunduğu ürünlerde, kalitesiyle, teknolojisiyle, eğitilmiş işgücüyle, Ermetal Otomotiv'in de katkısı vardır.

 

MİSYONUMUZ

Saç şekillendirme ve montajlı saç parça komplelerinde ana otomotiv yan sanayisi olarak güncel teknolojiyi devamlı bünyesinde barındırarak, rekabetçiliği, verimliliği, ürün ve çalışan kalitesi ile ülkesinin, müşterilerinin, paydaşlarının, çevrenin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde saç şekillendirme ve modül parça üretim alanlarında özgün tasarım yaparak üretimlerini gerçekleştiren,topluma ve çevreye duyarlı sürekli gelişimden yana ulusal ve uluslar arası saygınlığa sahip bir kuruluş olmaktır.

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO/TS16949  RW-TUV (TEMMUZ 2003) - ISO 14001 RW-TUV   (EKİM 2003)  - FORD Q1 KALİTE BELGESİ   (HAZİRAN 2004) - O.RENAULT LABORATUVAR ONAYI   (MAYIS 2005)

MÜŞTERİLERİMİZ

TOFAŞ/FIAT,FORD/TOYOTA/OYAK-RENAULT

 

 

http://www.burosit.com

BüroSit

Dünden bugüne uzanan yolculuğuna 1978 yılında başlayan BÜROSİT, zaman içerisinde kendisini geliştirerek, 1985 yılında ARGE çalışmalarına başladı.Entegre bir kuruluş olan firmamız üretimin tüm evrelerini kendi bünyesinde gerçekleştirme imkanı ekonomik gelişmelere uygulayarak, rekabetçi bir sanayi kuruluşu olma yolunda ilerledi. 1989 Bürosit markası ve 1993 yılında firma kimliği yenilikçi ve çağdaş çizgisiyle, modern ofislerin değişen ihtiyaçlarına ağırlık vererek, Türkiye de bir ilki gerçekleştirdi. İlk ergonomik ve amortisörlü koltuk üretimine adım attı..

Ürün yelpazesini 5 ana gruba ayıran Bürosit, yaptığı tüm çalışmaları ARGE biriminin daha estetik haline getirerek geliştirmesiyle "Tasarım Tescili" ve "LGA Bavyera Eyalet Meslek Kuruluşu Mobilya Kontrol Enstitüsü" tarafından kontrol edilerek, "GS Sertifikası" ile onaylanması sağlanmıştır.

Müşterilerimizin beklentilerini servis ve yaratıcılığı ile gerçeğe dönüştürmek için varolan firmamız ISO 9001 : 2000 belgesi ve 3 yıllık garantisi ile müşterilerine en uygun değeri sunarken  sektörün en iyi çalışma ortamını geliştirerek çevresine duyarlı bir şirket olma yolunda dünden bugüne emin adımlarla ilerlemektedir.

Verimlilik ve yaratıcılığın artması için gerekli unsurları titizlikle araştırarak sizlere sunan Bürosit klasik ofis anlayışının önünde daha dinamik ergonomik ve estetik ürünler hazırlamaktadır. Birlikte hep daha iyiye.

VİZYONUMUZ

Bürosit A.Ş. gelecek 3 yılda aşağıda belirtilen faaliyet alanlarına ilişkin yapılandırmasını tamamlayıp, Türkiye ve Dünya’da seçkin müşterilere hizmet vermeyi, ÇEVRE ve İNSAN sağlığına uygun ürünler ve üretim yapmayı vizyon olarak belirlemiştir.

MİSYONUMUZ

Faaliyet alanlarımıza ilişkin güçlü ve teknolojik organizasyon yapısını oluşturmak, varlığımızı ortak akıl ve işbirliği çerçevesinde hazırlanmış stratejik planları uygulayarak sürdürmektir.


http://www.erkalip.com.tr

Mobsit


http://www.erkalip.com.tr

ErKalıp

Ermetal Şirketler Grubunun başlangıç hareketini 1972 yılında faaliyete geçen ERKALIP oluşturmuştur.

Bugün gelinen noktada 5400 m2 kapalı alanda 90 tecrübeli kalıpçı ve 250,000 h/yıl kapasitesi ile firmamız ERKALIP ülke çapındaki saygın yerini almıştır. Otomotiv sac kalıpları, plastik enjeksiyon kalıpları ile kontrol fikstürleri ve işe özel otomasyon düzenlerinde öncelikle Ermetal - Bürosit Şirketler Grubunun ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 2003-2004 yatırımları beraberinde uluslararası yeni müşterilerimizin payı %40 dolaylarındadır. Hedefimiz ürünlerimizi kaliteli, kısa zamanda ve rekabetçi fiyatla üretmektir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tüm bilgi ve imkanlarımızı kullanarak, en kaliteli hizmeti en uygun fiyata istenilen zamanda müşterilerimize sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Önümüzdeki 5 yıl içerisinde yurt içinde en iyi, yurt dışında da sayılan kalıp üreticileri arasında yerimizi alarak, kaliteli kalıp üretiminde lider firma olmaktır.

 


http://www.ergida.com.tr

Ergıda

ERMETAL ŞİRKETLER GRUBU’nun en genç üyesi olan Ergıda A.Ş. 1997 yılında kurulmuş dondurulmuş börek ve kuru baklava üretimi ile gıda piyasasına girmiştir.Yapılan börekler alüminyum folyolarda sunulmuşsa da (daha çok perakende sektörüne uygun) daha sonrasında endüstriyel piyasaya da giriş yapılmıştır.Bu anlamda dökme börek olarak tabir edilen onar kiloluk kolilerde toplu tüketim noktalarına da hizmet verilmeye başlanmıştır.Her çeşit iç malzemeyle yapılan bu börekler aynı zamanda isteniErmetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Planlama ve Lojistik Mühendisi Bursa Plasmot Mobilya Otomotiv Pls. San. Tic. Ltd. Şti.
Planlama ve Lojistik MühendisiPlasmot Mobilya Otomotiv Pls. San. Tic. Ltd. Şti.
ERMETAL ŞİRKETLER GRUBU PLASMOT FABRİKASINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Endüstri/Makina bölümlerinden mezun, Otomotiv Sektöründe Planlama ve Losistik uygulamaları alanında deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Askerlik ile ilişiği bulunmayan,                                        Planlama ve Lojistik Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Operatörü Bursa Ermetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş.
Kaynak OperatörüErmetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş.
Ermetal Şirketler Grubu; Üretim Departmanında İstihdam Edilmek Üzere;•  Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Mezunu,•  Gazaltı, Askı-Sabit Punta veya Punta Kaynak Robotlarında Çalışmış,•  Otomotiv Sektöründe Deneyimli,•  Vardiyalı Çalışabilen,•  Askerlik İlişiği Bulunmayan,•  Bay.                                                Kaynak Operatörleri Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı Bursa Ermetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım ElemanıErmetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş.
Şirketler Grubumuzun, Bakım Onarım Müdürlüğünde İstihdam Edilmek Üzere; Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun, Eksantik/Hidrolik Pres bakım onarım tecrübesine sahip, Abb Punta robotu, sabit/askı punta makinalarının arıza, planlı periyodik bakım onarımında çalışmış, Min. 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan,                                                                Elektrik Bakım Elemanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Kalıp Tasarım Uzmanı Bursa Plasmot Mobilya Otomotiv Pls. San. Tic. Ltd. Şti.
Plastik Kalıp Tasarım UzmanıPlasmot Mobilya Otomotiv Pls. San. Tic. Ltd. Şti.
ERMETAL ŞİRKETLER GRUBU PLASMOT FABRİKASINDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; Üniversitelerin, Mühendislik/Teknik Eğitim fakültelerinden mezun, Tercihen Makine, Kalıp, Otomotiv, Tasarım bölümleri, Min. 3 yıl Plastik Kalıp Tasarımı deneyimi olan, Unigraphics Nx programına hakim, Moldflow analizi ve Cad programları hakkında bilgi sahibi, Askerlikle ilişiği bulunmayan,                           Plastik Kalıp Tasarım Uzmanı Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Bursa Ermetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş.
Forklift OperatörüErmetal Otomotiv ve Eşya Sanayi Tic. A.Ş.
ERMETAL ŞİRKETLER GRUBUNDA İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE; Otomotiv Sektöründe En Az 2 Yıl Forklift/Sevkiyat Deneyimi Olan, G Sınıfı Forklift Ehliyetine Sahip veya 2008 Yılı Öncesi TMMOB Sertifikasına sahip, Vardiyalı Çalışabilen, Sağlık Koşulları Sevkiyat işlerinde Çalışmaya Elverişli, Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Mezunu, Tercihen Barkod, İrsaliye Sistem Bilgisi Olan, Askerlik Hizmetini Tamamlamış,                                     Forklift Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı