Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ersan.com.tr

Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'un en güzel beldesi İçmeler'de kurulu olan 5 Yıldız Birinci Sınıf Tatil Köyü Club Ersan, Bodrum şehir merkezine 4,5 Km. uzaklıkta,  içmeler koyunda  denize sıfır özel plajı ile yetmiş dönümlük botanik  bahçe içerisinde kurulmuş olup, 1992 yılından bu yana birinci sınıf donanımı ve servisiyle hizmet vermektedir.

 

Politikamız;

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.     Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası platformda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede  sürdürülmesini ekip çalışması inancı  ile  sağlamayı amaçlar.

Web: www.ersan.com.trErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hizmet Elemanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Hizmet ElemanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkiinde bulunan 5*Otelimiz Ersan Resort & Spa 'ya Hizmet Elemanı aranmaktadır.Ünivesitelerin işletme,pazarlama,halkla ilişkiler,  reklamcılık, bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce yazma-konuşma dil bilgisine hakim,Sosyal iletişime açık yenilikler konusunda heyecanlı,İnternet teknolojisinden anlayan pazarlama ve halkla ilişkiler konusunda fikir sahibi olan,İçinde bulunduğu sektörün gelişmelerini, yeniliklerini  takip edenÇözüm üreten sonuç odaklı, ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Müdürü Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Misafir İlişkileri MüdürüErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkinde bulunan Beş yıldızlı tesisimiz Ersan Resort & Spa içinMisafir ilişkileri Müdürü aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İyi derece ingilizce dil bilgisine sahip ve ( Rusça,Almanca,Fransızca dillerine hakim olan,)Yönetici pozisyonunda en az 5 yıl deneyime sahip,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,Sektörel donanıma sahip,Yeniliklere açık ve uyum sağlayabilen,Misafir memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak,temsil ve ikna yeteneği yüksekDış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Güler yüzlü,diksiyonu düzgünTalep doğrultusunda  lojman imkanı sağlanabilmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
HOUSEKEEPER ( EXC.) Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
HOUSEKEEPER ( EXC.)ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- Konusunda tecrübeli benzer tesislerde çalışmış,- MYO veya Üniversite Turizm Otelcilik bölümünden mezun,- 5 yıldızlı otellerde en az 5 yıl aynı pozisyonda çalışmış,- Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,- Misafir odaklı hizmet prensibine sahip,- Sorumluluk alabilecek,- Yönetim ve eğitim becerileri yüksek,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,- 45 yaşını aşmamış,BAYAN HOUSEKEEPER arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK PERSONELİ Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GÜVENLİK PERSONELİERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017-2018 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Güvenlik Sertifikası sahibi,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Resepsiyonisti Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Spa ResepsiyonistiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
SPA bölümümüzde sorumlu resepsiyonist olarak çalışacak, Misafirlerimizi güleryüzle karşılayacak, Rezarvasyon trafiğini yönetebilecek, Prezantabl, iletişimi kuvvetli MS Offıce programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, 22-35 Yaş aralığında, Bayan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SPA MÜDÜRÜ Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
SPA MÜDÜRÜErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
5 * ERSAN RESORT & SPA Otelimizde Spa merkezinde görevlendirilmek üzere; * Üniversite Mezunu,* Sağlık Merkezi yönetiminde (SPA) 5 yıllık iş tecrübesine   sahip,* İyi derecede İngilizce veya  fransızca bilen (tercihen 2. yabancı dil bilen)* Satış ve ikna kabiliyeti yüksek,* İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli,* Misafir memnuniyetini maximum seviyede tutacak, SPA MÜDÜRÜ İstihdam edilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Önbüro Müdürü Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Önbüro MüdürüERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirmek üzere; Üniversite veya yüksekokul mezunu ( Tercihen turizm ve otel işletmeciliği )   Konusunda minimum 5 yıl beş yıldızlı otel tecrübesi olan  İyi derecede ingilizce bilen, ( 2.dil tercih sebebidir)   MS Office uygulamalarına hakim          İletişim becerisi yüksek ÖNBÜRO MÜDÜRÜ  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Outlet Müdürü Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Outlet MüdürüErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 'da görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2. yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Outlet Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı