Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ersan.com.tr

Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'un en güzel beldesi İçmeler'de kurulu olan 5 Yıldız Birinci Sınıf Tatil Köyü Club Ersan, Bodrum şehir merkezine 4,5 Km. uzaklıkta,  içmeler koyunda  denize sıfır özel plajı ile yetmiş dönümlük botanik  bahçe içerisinde kurulmuş olup, 1992 yılından bu yana birinci sınıf donanımı ve servisiyle hizmet vermektedir.

 

Politikamız;

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.     Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası platformda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede  sürdürülmesini ekip çalışması inancı  ile  sağlamayı amaçlar.

Web: www.ersan.com.trErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Misafir İlişkileri Müdürü Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Misafir İlişkileri MüdürüErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkinde bulunan Beş yıldızlı tesisimiz Ersan Resort & Spa içinMisafir ilişkileri Müdürü aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,İyi derece ingilizce dil bilgisine sahip ve ( Rusça,Almanca,Fransızca dillerine hakim olan,)Yönetici pozisyonunda en az 5 yıl deneyime sahip,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,Sektörel donanıma sahip,Yeniliklere açık ve uyum sağlayabilen,Misafir memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak,temsil ve ikna yeteneği yüksekDış görünüm ve kişisel bakımına özen gösteren,Güler yüzlü,diksiyonu düzgünTalep doğrultusunda  lojman imkanı sağlanabilmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Önbüro Müdürü Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Önbüro MüdürüERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirmek üzere; Üniversite veya yüksekokul mezunu ( Tercihen turizm ve otel işletmeciliği )   Konusunda minimum 5 yıl beş yıldızlı otel tecrübesi olan  İyi derecede ingilizce bilen, ( 2.dil tercih sebebidir)   MS Office uygulamalarına hakim          İletişim becerisi yüksek ÖNBÜRO MÜDÜRÜ  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı