Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ersan.com.tr

Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'un en güzel beldesi İçmeler'de kurulu olan 5 Yıldız Birinci Sınıf Tatil Köyü Club Ersan, Bodrum şehir merkezine 4,5 Km. uzaklıkta,  içmeler koyunda  denize sıfır özel plajı ile yetmiş dönümlük botanik  bahçe içerisinde kurulmuş olup, 1992 yılından bu yana birinci sınıf donanımı ve servisiyle hizmet vermektedir.

 

Politikamız;

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.     Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası platformda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede  sürdürülmesini ekip çalışması inancı  ile  sağlamayı amaçlar.

Web: www.ersan.com.trErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Meydan şefi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Meydan şefiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Meydan Şefi' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
CankurtaranErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 Yaz  Sezonunda görevlendirmek  üzere ,  Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa - Benzer pozisyonda deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Altın ,Gümüş veya bronz Brove sahibi,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Cankurtaran' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Peyzaj Sorumlusu Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Peyzaj SorumlusuERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
-Peyzaj proje ve uygulama işlerinde en az 2 yıl tecrübeli-Görsel tasarım konusunda kendine güvenen, estetik duyarlılığa sahip ve detaylara önem veren-Sahada aktif çalışan-Erkek adaylar için akerlik ile görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen/Barmaid Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Barmen/BarmaidERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bayan  Dış görünümüne önem veren, Diksiyonu düzgün, Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, Otel lojmanında konaklama ve yemek imkânları sağlanmaktadır.Fotoğrafsız özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restaurant Şefi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Restaurant ŞefiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa'da 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı, Restoran Şefi' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Terzi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
TerziERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
En az lise mezunu, Terzilik konusunda deneyime sahip, Pozitif, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GarsonERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.bir dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Garson' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı