Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ersan.com.tr

Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'un en güzel beldesi İçmeler'de kurulu olan 5 Yıldız Birinci Sınıf Tatil Köyü Club Ersan, Bodrum şehir merkezine 4,5 Km. uzaklıkta,  içmeler koyunda  denize sıfır özel plajı ile yetmiş dönümlük botanik  bahçe içerisinde kurulmuş olup, 1992 yılından bu yana birinci sınıf donanımı ve servisiyle hizmet vermektedir.

 

Politikamız;

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.     Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası platformda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede  sürdürülmesini ekip çalışması inancı  ile  sağlamayı amaçlar.

Web: www.ersan.com.trErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Spa Elemanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Spa ElemanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
SPA bölümümüzde sorumlu resepsiyonist olarak çalışacak, Misafirlerimizi güleryüzle karşılayacak, Rezarvasyon trafiğini yönetebilecek, Prezantabl, iletişimi kuvvetli MS Offıce programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, 22-35 Yaş aralığında, Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müzik Sorumlusu Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Müzik SorumlusuERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'inde bulunan Ersan Resort & Spa otelimizde 2016 sezonunda  görevlendirilmek üzere;  - Hareketli, dinamik bir ortama ayak uydurabilecek,- Farklı milletlerden oluşan bir ekip içinde takım ruhu ile hareket edebilecek,- Esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek,- Dış görünümüne özen gösteren,- Etkin iletişim kurabilecek,- Kendine güveni olan,- Motivasyonu yüksek,- Güler yüzlü, tecrübeli,- Çok iyi seviyede yabancı dil bilgisi olan (2 dil tercih sebebidir.)   DJ. aramaktayız..
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Animatör Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
AnimatörERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
BODRUM'DA  bulunan  5*'lı   otelimize    bayan ' MINI CLUB ' personeli  alınacaktır.Genel  Nitelikler;* Çocukları seven ve çocuklarla iletişime önem veren, bir pedagog, bir psikolog gibi davranabilen, eğitimci kişiliği olan,* Her zaman iletişime  açık,* Dinamik iş ortamına  uyum sağlayabilecek,* Ekip çalışmasına  yatkın,* Benzer pozisyonda  5 yıldızlı otellerde en az  3 yıl deneyim  sahibi,* Üniversite  mezunu,* İngilizce ve 2. dil  tercih  sebebidir.,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Animatör Şefi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Animatör ŞefiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,"Animasyon Şefi" arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Spor Eğitmeni Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Spor EğitmeniErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan  ErsanResort &Spa  2016 da görev alacak;  Üniversitelerin BESYO bölümünden mezun, Fitness eğitmenliği, pilates, antrenörlük vb. konularında deneyimli, İngilizce dil bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı, Bay-Bayan          Animasyon Spor Eğitmeni' arayışımız bulunmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğlence Müdürü Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Eğlence MüdürüErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli,- İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,"Animasyon Müdürü" arayışımız bulunmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANİMATÖR Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
ANİMATÖRErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'inde bulunan Ersan Resort & Spa otelimizde2016 sezonunda  görevlendirilmek üzere;  - Hareketli, dinamik bir ortama ayak uydurabilecek,- Farklı milletlerden oluşan bir ekip içinde takım ruhu ile hareket edebilecek,- Esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek,- Dış görünümüne özen gösteren,- Etkin iletişim kurabilecek,- Kendine güveni olan,- Motivasyonu yüksek,- Güler yüzlü, tecrübeli,- Çok iyi seviyede yabancı dil bilgisi olan (2 dil tercih sebebidir.) - BAY/BAYAN  çalışma arkadaşları aranmaktadır. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MINI CLUB SORUMLUSU Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
MINI CLUB SORUMLUSUErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
BODRUM'DA  bulunan  5*'lı   otelimize    bayan ' MINI CLUB '  Sorumlusu  alınacaktır.Genel  Nitelikler;* Pedagoji  eğitimi almış,* Çocukları seven ve çocuklarla iletişime önem veren, bir pedagog, bir psikolog gibi davranabilen, eğitimci kişiliği olan,* Her zaman iletişime  açık,* Dinamik iş ortamına  uyum sağlayabilecek,* Ekip çalışmasına  yatkın,* Benzer pozisyonda  5 yıldızlı otellerde en az  5 yıl deneyim  sahibi,* Üniversite  mezunu,* İngilizce ve 2. dil  tercih  sebebidir.,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Shift Leader Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Shift LeaderErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak; Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip, Yönetim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem veren, Güleryüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı,'Shift Leader' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Görevlisi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Santral GörevlisiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Ses tonu ve diksiyonu santrale uygun,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Santralist' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
ResepsiyonistErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Gece ResepsiyonistiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  5* Otelimiz ERSAN RESORT& SPA da 2016 sezonunda  görevlendirilmek üzere;- Minimum 2 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip,- İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir)- Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Bilgisayar bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen ve RMOS programını bilen,   BAY çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bell Kaptan Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bell KaptanErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2. yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Bell Kaptan' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
BellboyErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016  sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabacı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Bellboy' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Güvenlik GörevlisiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Güvenlik Sertifikası sahibi,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
kat görevlisi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
kat görevlisiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,-Lojmanda yatılı kalabilecek,'Maid' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
GarsonErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.bir dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Garson' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen/Barmaid Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Barmen/BarmaidErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Barmen/Barmaid' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
CankurtaranErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Gümüş Brove sahibi,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Cankurtaran' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
NIGHT AUDIT Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
NIGHT AUDITErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
 Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  Butik Otelimiz Sign By Ersan da 2016 sezonunda  görevlendirilmek üzere;- Minimum 3 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip,- İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir)- Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Bilgisayar bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen ve RMOS programını bilen, NIGHT AUDIT    BAY-BAYAN  çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
ResepsiyonistErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  Butik  Otelimiz Sıgn By Ersan'da 2016 sezonunda  Önbüro departmanında görevlendirilmek üzere; - Minimum 3 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip, - İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir) - Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , - Dış görünümüne önem veren, - Güleryüzlü, - İnsan ilişkileri kuvvetli, - Misafir memnuniyeti odaklı, - RMOS Office programlarını kullanabilen ve Deneyime sahip olan ,    BAY- BAYAN  'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır.       
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı