Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ersan.com.tr

Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'un en güzel beldesi İçmeler'de kurulu olan 5 Yıldız Birinci Sınıf Tatil Köyü Club Ersan, Bodrum şehir merkezine 4,5 Km. uzaklıkta,  içmeler koyunda  denize sıfır özel plajı ile yetmiş dönümlük botanik  bahçe içerisinde kurulmuş olup, 1992 yılından bu yana birinci sınıf donanımı ve servisiyle hizmet vermektedir.

 

Politikamız;

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.     Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası platformda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede  sürdürülmesini ekip çalışması inancı  ile  sağlamayı amaçlar.

Web: www.ersan.com.trErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 65
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
KASİYER Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
KASİYERErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum- İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- En az lise mezunu,- Bilgisayar kullanımında etkin, MS office programlarını ve muhasebe paket programlarını üst düzeyde kullanabilen, (NETSİS programını bilmesi tercih sebebidir)- Otelcilik sektöründe en az 1 yıl deneyimli,- Mevzuata hakim, dinamik, takım çalışmasına yatkın,Bay/bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ELEMANI Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
MUHASEBE ELEMANIErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum - İçmeler Mevkiin'nde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- En az MYO mezunu,- Bilgisayar kullanımında etkin, MS office programlarını ve  muhasebe paket programlarını üst düzeyde kullanabilen,  (RMOS programını bilmesi tercih sebebidir)- Otelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyimli,- Branşı ile ilgili mevzuatlara hakim,- Dinamik, takım çalışmasına yatkın, Bay / Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrolörü-cost control Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Maliyet Kontrolörü-cost controlErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- Microsoft Office programlarını kullanabilen,- Netsis programına hakim,- Yiyecek ve İçecek hesaplarında profesyonel- İşinde disiplinli -  İnsan ilişkileri kuvvetli,- Güleryüzlü,'Maliyet Kontrolörü' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Bölüm Müdürü Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Restoran Bölüm MüdürüErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 YAZ Sezonunda  ,Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirmek üzere;En az 5 yıl otelcilik tecrübesine sahip, En az 3 yıl servis tecrübesine sahip, Tercihen bir yabancı dil bilen,   Head  Waiter  aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TÜRK MUTFAĞI Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
TÜRK MUTFAĞIERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere; - 5 yıldızlı bir otelde en az 5 yıl aynı pozisyonda çalışmış olmak,- TÜRK  Mutfağı konusunda tecrübeli,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inan,  BAY  takım arkadaşı aramaktayız
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vale Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
ValeERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,-  İngilizce dil bilgisine sahip,- 30-35 yaşları arasında,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,VALE  arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TERZİ Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
TERZİErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum-İçmeler Mevkii'inde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere; - Minimum İlköğretim mezunu,- Otelcilik sektöründe 3 yıl deneyimi olan- Takım çalışmasına yatkın, işinde titiz ve disiplinli- 35 yaşını aşmamış BAY- BAYAN  çalışma arkadaşı aramaktayız
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şirket Şoförü Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Şirket ŞoförüERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
BODRUM İÇMELER bölgesinde 5 yıldızlı otelimiz için ;2017 yaz sezonunda çalıştırılmak üzere;En az lise mezunu , En az 5 yıllık B sınıfı ehliyete sahip  Tercihen E sınıfı ehliyete sahip olan En az 5 yıl profesyonel şoförlük deneyimi olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, Şoförlüğün yanı sıra 'vale' hizmeti de sağlayabilecek , Şehir dışı engeli bulunmayan , Dikkatli, trafik kurallarına uyma konusunda titiz davranan,Dış görünüşüne özen gösteren , prezentabl , Diksiyonu düzgün , İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Aktif , dinamik , enerjik ,  Problem çözme , analitik düşünme becerilerine sahip ,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Maksimum ' Müşteri Memnuniyeti ' ilkesini benimseyen,Askerlik görevini tamamlamış , Ücretsel olarak farklı değerlendirilmek üzere  İngilizce bilen ve bilmeyen ,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
STEWARD CHIEF Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
STEWARD CHIEFErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017  sezonunda- ?Bodrum İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- 5 yıldızlı bir otelde en az 3 yıl aynı pozisyonda  çalışmış olmak,- En az Lise mezunu olan,- Ekibini kurabilecek,- Bulaşıkhane elemanlarını ve bulaşıkhanenin işleyişini  koordine edebilecek,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip  çalışmasına inan, iletişimi kuvvetli, BAY  takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Spor Eğitmeni Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Spor EğitmeniErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan  ErsanResort &Spa  2017 da görev alacak; Üniversitelerin BESYO bölümünden mezun, Fitness eğitmenliği, pilates, antrenörlük vb. konularında deneyimli, İngilizce dil bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem veren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı, Bay-Bayan           Animasyon Spor Eğitmeni' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Resepsiyonisti Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Spa ResepsiyonistiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
SPA bölümümüzde sorumlu resepsiyonist olarak çalışacak, Misafirlerimizi güleryüzle karşılayacak, Rezarvasyon trafiğini yönetebilecek, Prezantabl, iletişimi kuvvetli MS Offıce programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, 22-35 Yaş aralığında, Bayan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SPA MÜDÜRÜ Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
SPA MÜDÜRÜErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017  sezonunda,5 * ERSAN RESORT & SPA Otelimizde Spa merkezinde görevlendirilmek üzere; * Üniversite Mezunu,* Sağlık Merkezi yönetiminde (SPA) 5 yıllık iş tecrübesine    sahip,* İyi derecede İngilizce veya  fransızca bilen (tercihen 2. yabancı dil bilen)* Satış ve ikna kabiliyeti yüksek,* İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli,* Misafir memnuniyetini maximum seviyede tutacak, SPA müdürü İstihdam edilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sıcak Şefi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Sıcak ŞefiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 sezonundaBodrum - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- 5 yıldızlı bir otelde en az 3 yıl aynı pozisyonda    çalışmış olmak,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip  çalışmasına inan, BAY  takım arkadaşı aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SOUS CHIEF Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
SOUS CHIEFErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum   - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;  - 5 yıldızlı otellerde en az 3 yıl aynı görevde çalışmış olan,  - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,  - Ekip çalışmasına inanan, pozitif, - Planlama, organize etme, yönetim ve maliyet konularına  hakim, yenilikçi, BAY çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SHIFT LEADER Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
SHIFT LEADERERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip, Yönetim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem veren, Güleryüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı, 'Shift Leader' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Görevlisi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Santral GörevlisiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Dış görünümüne önem veren,- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Ses tonu ve diksiyonu santrale uygun,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Santralist' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Sorumlusu Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Restoran SorumlusuERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GENEL NİTELİKLERBodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2. yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Restoran Kaptanı' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Restaurant Şefi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Restaurant ŞefiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa'da 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı, Restoran Şefi' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Şefi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Personel ŞefiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa'da  görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Çalışan memnuniyeti odaklı,' PERSONEL  ŞEFİ ' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
ResepsiyonistERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PASTANE ŞEFİ Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
PASTANE ŞEFİERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 sezonundaBodrum - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- 5 yıldızlı bir otelde en az 5 yıl aynı pozisyonda çalışmış olmak,-  PASTAHANE   konusunda tecrübeli,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inan,  BAY  takım arkadaşı aramaktayız
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL MUTFAK ŞEFİ Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
PERSONEL MUTFAK ŞEFİERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 sezonundaBodrum - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere; - 5 yıldızlı bir otelde en az 5 yıl aynı pozisyonda çalışmış olmak,- Konusunda tecrübeli,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inanan,    PERSONEL  MUTFAK ŞEFİ  BAY - BAYAN  takım arkadaşı aramaktayız
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Önbüro Müdürü Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Önbüro MüdürüERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 Sezonunda ;Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirmek üzere; Üniversite veya yüksekokul mezunu   Konusunda minimum 3 yıl beş yıldızlı otel tecrübesi olan   En az iki yabancı dil bilen    MS Office uygulamalarına hakim   Dış görünümüne özen gösteren, pozitif  İnsan ilişkilerinde başarılı,          İletişim becerisi yüksek çalışma arkadaşları  aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Müdürü Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Operasyon MüdürüERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 Sezonunda   Bodrum-İçmeler Mevkii'nde 5*1000 Yataklı tesisimize   görevlendirmek üzere;* Üniversite veya Yüksek Okul Mezunu (Turizm ve Otelcilik Bölümleri tercih edilir)* Minimum 3 yıl aynı pozisyonda tecrübe sahibi* İyi derecede İngilizce bilen,2'nci dil tercih sebebidir.* İyi iletişim kurma becerisine sahip, * MS Office -Rmos offıce programları Uygulamalarını bilen, *Esnek çalışma saatlerine uyum gösterecekBay/Bayan  Operasyon  Müdürü alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
NIGHT AUDIT Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
NIGHT AUDITErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  Butik Otelimiz Sign By Ersan da 2017 sezonunda  görevlendirilmek üzere;- Minimum 3 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip,- İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir)- Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Bilgisayar bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen ve RMOS programını bilen, NIGHT AUDIT    BAY-BAYAN  çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müzik Sorumlusu Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Müzik SorumlusuERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'inde bulunan Ersan Resort & Spa otelimizde 2017 sezonunda  görevlendirilmek üzere;  - Hareketli, dinamik bir ortama ayak uydurabilecek,- Farklı milletlerden oluşan bir ekip içinde takım ruhu ile hareket edebilecek,- Esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek,- Dış görünümüne özen gösteren,- Etkin iletişim kurabilecek,- Kendine güveni olan,- Motivasyonu yüksek,- Güler yüzlü, tecrübeli,- Çok iyi seviyede yabancı dil bilgisi olan (2 dil tercih sebebidir.)   DJ. aramaktayız..
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MINI CLUB SORUMLUSU Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
MINI CLUB SORUMLUSUErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
BODRUM'DA  bulunan  5*'lı   otelimize   2017 yaz sezonu için bayan ' MINI CLUB '  Sorumlusu  alınacaktır.Genel  Nitelikler;* Pedagoji  eğitimi almış,* Çocukları seven ve çocuklarla iletişime önem veren, bir pedagog, bir psikolog gibi davranabilen, eğitimci kişiliği olan,* Her zaman iletişime  açık,* Dinamik iş ortamına  uyum sağlayabilecek,* Ekip çalışmasına  yatkın,* Benzer pozisyonda  5 yıldızlı otellerde en az  5 yıl deneyim  sahibi,* Üniversite  mezunu,* İngilizce ve 2. dil  tercih  sebebidir.,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdürü Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Muhasebe MüdürüERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
* Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve minimum 5 yıl otel tecrübesi olan*  Şirketimizin finansal analizlerinin yapılması ve yorumlanmasını sağlayacak,*  Yıllık ve orta vadeli (1-3 yıllık) bütçenin planlanması ve maliyet kontrol sisteminin   takip edilmesinden sorumlu,*  Banka, denetim firması gibi kurumlarla iletişimin yürütülmesini üstlenecek,*  Aylık finansal tabloların yapılması ve üst yönetimin bilgilendirilmesini sağlayacak,*  Maliyet Muhasebesi ve Genel Muhasebenin Finans birimi ile uyumlu çalışmasınısağlayacak,*  Muhasebe  biriminde çalışanların koordinasyonu ve denetimini gerçekleştirecek,Bodrum İçmeler mevkiinde bulunan 5 yıldızlı tesisimize aşağıda bulunan vasıflarda  MUHASEBE  MÜDÜRÜ istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Meydancı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
MeydancıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GENEL NİTELİKLERBodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Meydancı' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojman Yetkilisi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Lojman YetkilisiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 Sezonunda Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimizin lojmanında görevlendirilmek üzere, * Benzer pozisyonda tecrübe sahibi,* 45 yaşını aşmamış,* Sorumluluk sahibi,* Güleryüzlü,disiplinli * Bay,"Lojman Sorumlusu" olarak çalışabilecek takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Komi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
KomiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GENEL NİTELİKLER2017 sezonunda  Bodrum-İçmeler Mevkii'inde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;* En az 2 yıl otelcilik tecrübesine sahip,* Minimum  3 yıl servis tecrübesine sahip,* 30 yaşını aşmamış, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.* En az  bir yabancı dil bilen,Bay /Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KEBAP USTASI Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
KEBAP USTASIERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere; - 5 yıldızlı bir otelde en az 5 yıl aynı pozisyonda çalışmış olmak,- KEBAP USTASI olarak 5 yıl konusunda tecrübeli olması, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inan,  BAY  takım arkadaşı aramaktayız
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Kat ŞefiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
odrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,-Yatılı kalabilecek'Kat Şefi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap Şefi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Kasap ŞefiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Muğla BODRUM bölgesinde yer alan 5 yıldızlı tesisimizde2017 yaz sezonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  takım arkadaşı aramaktayızKonusunda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Ustalık veya kalfalık Belgesine sahip, Uluslararası mutfak bilgisine sahip, yaratıcılık yönü kuvvetli, Yiyecek içecek alanında güçlü alt yapıya sahip, ISO 22000 ve HACCP standartları konusunda bilgi sahibi, Hijyen kurallarına  önem veren, Vardiya sistemine göre çalışabilecek Planlama ve Organizasyon becerisi yüksek Gastronomi ve maliyet konularında bilgi sahibi Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kahvaltı Şefi Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
Kahvaltı ŞefiErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
2017 sezonundaBodrum - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere; - 5 yıldızlı bir otelde en az 3 yıl aynı pozisyonda çalışmış olmak,- Konusunda tecrübeli,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inanan,   KAHVALTI  ŞEFİ BAY - BAYAN  takım arkadaşı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Şefi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Güvenlik ŞefiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Güvenlik Sertifikası sahibi, Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,Güvenlik ŞEFİ ' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Gece ResepsiyonistiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  5* Otelimiz ERSAN RESORT& SPA da2017 sezonunda  görevlendirilmek üzere;- Minimum 2 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip,- İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir)- Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Bilgisayar bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen ve RMOS programını bilen,BAY çalışma arkadaşları aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK PERSONELİ Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GÜVENLİK PERSONELİERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Güvenlik Sertifikası sahibi,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GarsonERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.bir dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Garson' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EKMEK ŞEFİ Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
EKMEK ŞEFİErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere; - 5 yıldızlı bir otelde en az 5 yıl aynı pozisyonda çalışmış olmak,- Konusunda tecrübeli,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inan,  BAY  takım arkadaşı aramaktayız
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
EXCUTIVE CHIEF (MUTFAK ŞEFİ) Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
EXCUTIVE CHIEF (MUTFAK ŞEFİ)Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum -İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- 5 yıldızlı otellerde en az 5 yıl Mutfak şefi olarak deneyimi olan,- Planlanlama, organize etme, yönetim ve maliyet konularına hakim,- Takım çalışmasına inanan, yenilikçi, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,  BAY  Excutive Chief istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğlence Müdürü Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Eğlence MüdürüErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli,- İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,"Animasyon Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖMİ- KOMİ Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
DÖMİ- KOMİERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 sezonundaBodrum - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- 5 yıldızlı bir otelde en az 3 yıl aynı pozisyonda  çalışmış olmak,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip DÖMİ ve  KOMİ  çalışmasına inan, BAY /BAYAN  takım arkadaşı aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran şefi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Cankurtaran şefiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017  Yaz sezonu için;Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5*  otelimiz Ersan Resort & Spa - ALTIN -GÜMÜŞ-BROVE  sahibi,- En az 3 yıl 5*otelde  çalışmış- Alanında deneyimli,- Dış görünüşüne önem veren,- Eğitim ve gelişime açık,- Erkek,Cankurtaran Şefi  alıncaktır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkçı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
BulaşıkçıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 Sezonunda  Bodrum da bulunan 5 yıldızlı otelimiz için;5 yıldızlı otellerde en az 1 yıllık deneyimi olan, 18 yaş üzeri        Steward ekip arkadaşları aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
CankurtaranErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 Yaz  Sezonunda görevlendirmek  üzere ,  Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa - Benzer pozisyonda deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Altın ,Gümüş veya bronz Brove sahibi,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Cankurtaran' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
BellboyERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabacı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Bellboy' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen/Barmaid Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Barmen/BarmaidERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Barmen/Barmaid' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BAKLAVA USTASI Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
BAKLAVA USTASIErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
2017 sezonundaBodrum - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere; - 5 yıldızlı bir otelde en az 3 yıl aynı pozisyonda çalışmış olmak,- Konusunda tecrübeli,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inanan,   BAKLAVA USTASI BAY - BAYAN  takım arkadaşı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bar Kaptanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bar KaptanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 Sezonunda Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirmek üzere;5 yıldızlı otellerde en az 3 yıllık deneyimi olan, 30 yaşını geçmemiş, En az bir yabancı dil bilen, BAR CAPTAIN  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bahçe Bakım Elemanı Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bahçe Bakım ElemanıErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 Sezonunda  Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa'da görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- 70.000 metre kare alan üzerine kurulu otelimizin bahçesinde görev alacak,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,-Yatılı kalabilecek,'Bahçe Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AŞÇI (MEKSİKA RESTORAN) Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
AŞÇI (MEKSİKA RESTORAN)Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere; - 5 yıldızlı bir otelde en az 5 yıl aynı pozisyonda çalışmış olmak,- MEKSİKA Mutfağı konusunda tecrübeli, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inan,  BAY  takım arkadaşı aramaktayız
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AŞÇI ( İTALYAN MUTFAĞI ) Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
AŞÇI ( İTALYAN MUTFAĞI )Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
2017 sezonundaBodrum - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- 5 yıldızlı bir otelde en az 5 yıl aynı pozisyonda çalışmış olmak,-  İtalyan Mutfağı konusunda tecrübeli, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inan,  BAY  takım arkadaşı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AŞÇI ( BALIK RESTORAN) Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
AŞÇI ( BALIK RESTORAN)ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum - İçmeler Mevkii'ınde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere; - 5 yıldızlı bir otelde en az 5 yıl aynı pozisyonda çalışmış olmak,- BALIK Mutfağı konusunda tecrübeli, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, ekip çalışmasına inan,  BAY  takım arkadaşı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Animatör Şefi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Animatör ŞefiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,"Animasyon Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ANİMATÖR Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
ANİMATÖRErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'inde bulunan Ersan Resort & Spa otelimizde2017 sezonunda  görevlendirilmek üzere;  - Hareketli, dinamik bir ortama ayak uydurabilecek,- Farklı milletlerden oluşan bir ekip içinde takım ruhu ile hareket edebilecek,- Esnek çalışma saatlerine adapte olabilecek,- Dış görünümüne özen gösteren,- Etkin iletişim kurabilecek,- Kendine güveni olan,- Motivasyonu yüksek,- Güler yüzlü, tecrübeli,- Çok iyi seviyede yabancı dil bilgisi olan (2 dil tercih sebebidir.) - BAY/BAYAN  çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
ResepsiyonistErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  Butik  Otelimiz Sıgn By Ersan'da 2017 yaz sezonunda  Önbüro departmanındagörevlendirilmek üzere;- Minimum 3 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip,- İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir)- Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,- RMOS Office programlarını kullanabilen ve Deneyime sahip olan,   BAY- BAYAN 'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Outlet Müdürü Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Outlet MüdürüErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yılında görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2. yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Outlet Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Meydan şefi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Meydan şefiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Meydan Şefi' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Konsiyerj Sorumlusu Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Konsiyerj SorumlusuErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- Fransızca ve İngilizce dil bilgisine sahip,- Yönetim ve organizasyon becerileri kuvvetli,- 30-35 yaşları arasında,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Concierge Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Asistanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Kat Hizmetleri AsistanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa'da 2017 yaz sezonunda  görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2. yabancı dil tercih sebebidir),- Microsoft Office programlarına hakim,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Assistant Housekeeper' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
kat görevlisi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
kat görevlisiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,-Lojmanda yatılı kalabilecek,'Maid' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HOUSEKEEPER ( EXC.) Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
HOUSEKEEPER ( EXC.)ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 yılında Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- Konusunda tecrübeli benzer tesislerde çalışmış,- MYO veya Üniversite Turizm Otelcilik bölümünden mezun,- 5 yıldızlı otellerde en az 5 yıl aynı pozisyonda çalışmış,- Tercihen iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, - Misafir odaklı hizmet prensibine sahip,- Sorumluluk alabilecek,- Yönetim ve eğitim becerileri yüksek,- Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,- 45 yaşını aşmamış,BAYAN yönetici alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bell Kaptan Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bell KaptanErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2. yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Bell Kaptan' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoran Müdürü Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Restoran MüdürüERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa'da 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Restoran Müdürü' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı