Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ersan.com.tr

Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'un en güzel beldesi İçmeler'de kurulu olan 5 Yıldız Birinci Sınıf Tatil Köyü Club Ersan, Bodrum şehir merkezine 4,5 Km. uzaklıkta,  içmeler koyunda  denize sıfır özel plajı ile yetmiş dönümlük botanik  bahçe içerisinde kurulmuş olup, 1992 yılından bu yana birinci sınıf donanımı ve servisiyle hizmet vermektedir.

 

Politikamız;

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.     Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası platformda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede  sürdürülmesini ekip çalışması inancı  ile  sağlamayı amaçlar.

Web: www.ersan.com.trErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şoför/Sürücü Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Şoför/SürücüERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
BODRUM İÇMELER bölgesinde 5 yıldızlı otelimiz için ; En az lise mezunu , En az 5 yıllık B sınıfı ehliyete sahip  Tercihen E sınıfı ehliyete sahip olan En az 5 yıl profesyonel şoförlük deneyimi olan, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, Şoförlüğün yanı sıra 'vale' hizmeti de sağlayabilecek ,  Şehir dışı engeli bulunmayan , Dikkatli, trafik kurallarına uyma konusunda titiz davranan, Dış görünüşüne özen gösteren , prezentabl , Diksiyonu düzgün , İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Aktif , dinamik , enerjik ,  Problem çözme , analitik düşünme becerilerine sahip , Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Maksimum ' Müşteri Memnuniyeti ' ilkesini benimseyen, Askerlik görevini tamamlamış , Ücretsel olarak farklı değerlendirilmek üzere  İngilizce bilen ve bilmeyen , 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap Şefi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Kasap ŞefiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Muğla BODRUM bölgesinde yer alan 5 yıldızlı tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  takım arkadaşı aramaktayız Konusunda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Ustalık veya kalfalık Belgesine sahip, Uluslararası mutfak bilgisine sahip, yaratıcılık yönü kuvvetli, Yiyecek içecek alanında güçlü alt yapıya sahip, ISO 22000 ve HACCP standartları konusunda bilgi sahibi, Hijyen kurallarına  önem veren, Vardiya sistemine göre çalışabilecek Planlama ve Organizasyon becerisi yüksek Gastronomi ve maliyet konularında bilgi sahibi Bay
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
CankurtaranErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Gümüş Brove sahibi,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Cankurtaran' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Shift Leader Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Shift LeaderErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak; Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip, Yönetim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem veren, Güleryüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı,'Shift Leader' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Görevlisi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Santral GörevlisiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Ses tonu ve diksiyonu santrale uygun,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Santralist' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
ResepsiyonistErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2016 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Gece ResepsiyonistiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  5* Otelimiz ERSAN RESORT& SPA da 2016 sezonunda  görevlendirilmek üzere;- Minimum 2 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip,- İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir)- Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Bilgisayar bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen ve RMOS programını bilen,   BAY çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı