Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ersan.com.tr

Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'un en güzel beldesi İçmeler'de kurulu olan 5 Yıldız Birinci Sınıf Tatil Köyü Club Ersan, Bodrum şehir merkezine 4,5 Km. uzaklıkta,  içmeler koyunda  denize sıfır özel plajı ile yetmiş dönümlük botanik  bahçe içerisinde kurulmuş olup, 1992 yılından bu yana birinci sınıf donanımı ve servisiyle hizmet vermektedir.

 

Politikamız;

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.     Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası platformda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede  sürdürülmesini ekip çalışması inancı  ile  sağlamayı amaçlar.

Web: www.ersan.com.trErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Çağrı Merkezi Elemanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Çağrı Merkezi ElemanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Otelcilik Sektöründe Call Center personeli olarak değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Diksiyon ve iletişim becerileri güçlü, Akıcı İngilizce dil bilgisine sahip olan, Analiz etme ve problem çözme becerisine sahip, Dikkatli ve detaycı, Bilgisayar kullanabilen, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KASİYER Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
KASİYERErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum- İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- En az lise mezunu,- Bilgisayar kullanımında etkin, MS office programlarını ve muhasebe paket programlarını üst düzeyde kullanabilen, (NETSİS programını bilmesi tercih sebebidir)- Otelcilik sektöründe en az 1 yıl deneyimli,- Mevzuata hakim, dinamik, takım çalışmasına yatkın,Bay/bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Vale Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
ValeERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,-  İngilizce dil bilgisine sahip,- 30-35 yaşları arasında,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,VALE  arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Resepsiyonisti Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Spa ResepsiyonistiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
SPA bölümümüzde sorumlu resepsiyonist olarak çalışacak, Misafirlerimizi güleryüzle karşılayacak, Rezarvasyon trafiğini yönetebilecek, Prezantabl, iletişimi kuvvetli MS Offıce programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, 22-35 Yaş aralığında, Bayan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SHIFT LEADER Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
SHIFT LEADERERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip, Yönetim becerilerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem veren, Güleryüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı, 'Shift Leader' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Görevlisi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Santral GörevlisiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Dış görünümüne önem veren,- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Ses tonu ve diksiyonu santrale uygun,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Santralist' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
ResepsiyonistERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce ve 2. dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
ResepsiyonistErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  Butik  Otelimiz Sıgn By Ersan'da 2017 yaz sezonunda  Önbüro departmanındagörevlendirilmek üzere;- Minimum 3 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip,- İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir)- Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,- RMOS Office programlarını kullanabilen ve Deneyime sahip olan,   BAY- BAYAN 'Resepsiyonist' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
NIGHT AUDIT Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
NIGHT AUDITErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  Butik Otelimiz Sign By Ersan da 2017 sezonunda  görevlendirilmek üzere;- Minimum 3 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip,- İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir)- Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Bilgisayar bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen ve RMOS programını bilen, NIGHT AUDIT    BAY-BAYAN  çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Meydancı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
MeydancıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GENEL NİTELİKLERBodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Meydancı' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Meydan şefi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Meydan şefiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Meydan Şefi' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Konsiyerj Sorumlusu Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Konsiyerj SorumlusuErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- Fransızca ve İngilizce dil bilgisine sahip,- Yönetim ve organizasyon becerileri kuvvetli,- 30-35 yaşları arasında,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Concierge Sorumlusu' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Kat ŞefiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
odrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,-Yatılı kalabilecek'Kat Şefi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Asistanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Kat Hizmetleri AsistanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa'da 2017 yaz sezonunda  görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2. yabancı dil tercih sebebidir),- Microsoft Office programlarına hakim,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Assistant Housekeeper' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
kat görevlisi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
kat görevlisiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,-Lojmanda yatılı kalabilecek,'Maid' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Gece ResepsiyonistiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  5* Otelimiz ERSAN RESORT& SPA da2017 sezonunda  görevlendirilmek üzere;- Minimum 2 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip,- İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir)- Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Bilgisayar bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen ve RMOS programını bilen,BAY çalışma arkadaşları aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK PERSONELİ Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GÜVENLİK PERSONELİERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Güvenlik Sertifikası sahibi,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GarsonERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.bir dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Garson' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran şefi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Cankurtaran şefiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017  Yaz sezonu için;Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5*  otelimiz Ersan Resort & Spa - ALTIN -GÜMÜŞ-BROVE  sahibi,- En az 3 yıl 5*otelde  çalışmış- Alanında deneyimli,- Dış görünüşüne önem veren,- Eğitim ve gelişime açık,- Erkek,Cankurtaran Şefi  alıncaktır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
CankurtaranErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 Yaz  Sezonunda görevlendirmek  üzere ,  Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa - Benzer pozisyonda deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Altın ,Gümüş veya bronz Brove sahibi,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Cankurtaran' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bellboy Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
BellboyERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabacı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Bellboy' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bell Kaptan Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bell KaptanErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2. yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Bell Kaptan' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen/Barmaid Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Barmen/BarmaidERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Barmen/Barmaid' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bar Kaptanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bar KaptanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 Sezonunda Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirmek üzere;5 yıldızlı otellerde en az 3 yıllık deneyimi olan, 30 yaşını geçmemiş, En az bir yabancı dil bilen, BAR CAPTAIN  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bahçe Bakım Elemanı Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bahçe Bakım ElemanıErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 Sezonunda  Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa'da görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- 70.000 metre kare alan üzerine kurulu otelimizin bahçesinde görev alacak,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,-Yatılı kalabilecek,'Bahçe Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı