Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ersan.com.tr

Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'un en güzel beldesi İçmeler'de kurulu olan 5 Yıldız Birinci Sınıf Tatil Köyü Club Ersan, Bodrum şehir merkezine 4,5 Km. uzaklıkta,  içmeler koyunda  denize sıfır özel plajı ile yetmiş dönümlük botanik  bahçe içerisinde kurulmuş olup, 1992 yılından bu yana birinci sınıf donanımı ve servisiyle hizmet vermektedir.

 

Politikamız;

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.     Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası platformda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede  sürdürülmesini ekip çalışması inancı  ile  sağlamayı amaçlar.

Web: www.ersan.com.trErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Sorumlusu Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Depo SorumlusuERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
İçmeler Mevkinde bulunan beş yıldızlı tesisimize DEPO ŞEFİ aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Müdürü Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Satış Pazarlama MüdürüERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  İleri seviyede İngilizce dil bilgisine hakim 2.dil tercih sebebidir, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen,  Tercihen Daha önce Rmos programını kullanmış,  Proje yönetimi ve teslimi  yeteneklerine sahip,  Uluslararası  iş anlaşması  ve bankacılık işlemlerine hakim,  İnsan ilişkileri kuvvetli ve müzakere becerileri olan,  Alanında en az 10 yıl tecrübe sahibi, Bodrum'da ikamet eden yada edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,  Yüksek seyahat ve iş temposunu sevecek  ve uyum sağlayacak,  Takım yönetimine ve çalışmasına uyumlu,  Yurtdışı ve yurtiçi Seyahat engeli olmayan, B  Sınıfı  sürücü ehliyetine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Yiyecek İçecek Müdürü Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Yiyecek İçecek MüdürüERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Tercihen  Turizm Otelcilik mezunuBeş yıldızlı bir otelde en az 5 yıl Yiyecek İçecek Müdürü tecrübesine sahip,İyi derecede İngilizce bilen Dış görünüşüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün, Güler yüzlü , Dinamik ,  Disiplinli  Analitik düşünebilen ,Kendisine bağlı olacak ekibi idare edebilecek yöneticilik vasıflarına sahip,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,Yiyecek İçecek alanında kariyer hedefi olan , Uluslararası yiyecek , içecek bilgisine sahip, Yiyecek İçecekte hijyen kurallarını bilen ve uygulayabilen,Olaylara objektif yaklaşabilen, detaylara önem veren ve bu özellikleriyle misafirlerimize güler yüzlü yaklaşabilecek,Yiyecek ve İçecek Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı