Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ersan.com.tr

Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'un en güzel beldesi İçmeler'de kurulu olan 5 Yıldız Birinci Sınıf Tatil Köyü Club Ersan, Bodrum şehir merkezine 4,5 Km. uzaklıkta,  içmeler koyunda  denize sıfır özel plajı ile yetmiş dönümlük botanik  bahçe içerisinde kurulmuş olup, 1992 yılından bu yana birinci sınıf donanımı ve servisiyle hizmet vermektedir.

 

Politikamız;

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.     Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası platformda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede  sürdürülmesini ekip çalışması inancı  ile  sağlamayı amaçlar.

Web: www.ersan.com.trErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Peyzaj Sorumlusu Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Peyzaj SorumlusuERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
-Peyzaj proje ve uygulama işlerinde en az 2 yıl tecrübeli-Görsel tasarım konusunda kendine güvenen, estetik duyarlılığa sahip ve detaylara önem veren-Sahada aktif çalışan-Erkek adaylar için akerlik ile görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen/Barmaid Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Barmen/BarmaidERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bayan  Dış görünümüne önem veren, Diksiyonu düzgün, Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, Otel lojmanında konaklama ve yemek imkânları sağlanmaktadır.Fotoğrafsız özgeçmişler değerlendirmeye alınmayacaktır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Restaurant Şefi Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Restaurant ŞefiErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa'da 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri ve yönetim becerileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı, Restoran Şefi' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Terzi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
TerziERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
En az lise mezunu, Terzilik konusunda deneyime sahip, Pozitif, ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GarsonERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.bir dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Garson' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bahçe Bakım Elemanı Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bahçe Bakım ElemanıErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 Sezonunda  Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa'da görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- 70.000 metre kare alan üzerine kurulu otelimizin bahçesinde görev alacak,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,-Yatılı kalabilecek,'Bahçe Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir Karşılama Elemanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Misafir Karşılama ElemanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Fransızca veya İngilizce dillerine hakim,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Bayan Misafir İlişkileri Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Alâ Carte Aşçı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Alâ Carte AşçıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Bölgesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı  Hotelimiz' de çalıştırılmak üzere;A lâ Carte Mutfak Aşçısı aranmaktadır.Aranan NiteliklerKonusunda  deneyimli,İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen,Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren,Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli,Takım çalışması yatkın,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Dünya ve geleneksel Türk mutfağına hakim,Askerlik hizmetini tamamlamış Takım arkadaşı arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SICAK AŞÇI Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
SICAK AŞÇIERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Bölgesinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı  Hotelimiz' de çalıştırılmak üzere;Sıcak Aşçı aranmaktadır.Aranan NiteliklerKonusunda  deneyimli,İşini severek yapan ve yeni tatlar oluşturabilen,Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğe ve titizliğe özen gösteren,Dinamik, yaratıcılık yönü kuvvetli,Takım çalışması yatkın,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış Takım arkadaşı arıyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa İnfo Elemanı Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Spa İnfo ElemanıErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Fransızca veya İngilizce dillerine hakim, Takım çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem veren, Güleryüzlü, İnsan ilişkileri kuvvetli, Misafir memnuniyeti odaklı, 'Bayan Spa İnfo Elemanı' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gece Resepsiyonisti Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Gece ResepsiyonistiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan  5* Otelimiz ERSAN RESORT& SPA da2017 sezonunda  görevlendirilmek üzere;- Minimum 2 yıl beş yıldızlı otel tecrübesine sahip,- İngilizceyi üst seviyede bilen ( 2. dil tercih sebebidir)- Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ,- Bilgisayar bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen ve RMOS programını bilen,BAY çalışma arkadaşları aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cankurtaran Şefi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Cankurtaran ŞefiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017  Yaz sezonu için;Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5*  otelimiz Ersan Resort & Spa - ALTIN -GÜMÜŞ-BROVE  sahibi,- En az 3 yıl 5*otelde  çalışmış- Alanında deneyimli,- Dış görünüşüne önem veren,- Eğitim ve gelişime açık,- Erkek,Cankurtaran Şefi  alıncaktır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Güvenlik GörevlisiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,- Takım çalışmasına yatkın,- Güvenlik Sertifikası sahibi,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Güvenlik Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bulaşıkhane Elemanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bulaşıkhane ElemanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
En az ortaöğretim mezunu Tercihen Uluslararası otel deneyimine sahip Daha önce kendi alanıyla ilgili eğitim almış İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgili Takım çalışmasına yatkın Temiz, titiz, düzenli, Bedenen çalışmasında sakınca olmayan Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden Bay/Bayan Bulaşıkhane Görevlisi - Steward Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması tercih edilir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı