Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.ersan.com.tr

Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'un en güzel beldesi İçmeler'de kurulu olan 5 Yıldız Birinci Sınıf Tatil Köyü Club Ersan, Bodrum şehir merkezine 4,5 Km. uzaklıkta,  içmeler koyunda  denize sıfır özel plajı ile yetmiş dönümlük botanik  bahçe içerisinde kurulmuş olup, 1992 yılından bu yana birinci sınıf donanımı ve servisiyle hizmet vermektedir.

 

Politikamız;

Tüm çalışanların etkin katılımıyla, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve verimli bir biçimde kullanır.     Yönetim sistemini sürekli iyileştirir.

Tüm bunları yaparken konusunda lider, gelişime açık, yenilikçi kimliğini geliştirmeyi, ulusal ve uluslararası platformda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede  sürdürülmesini ekip çalışması inancı  ile  sağlamayı amaçlar.

Web: www.ersan.com.trErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Misafir Karşılama Elemanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Misafir Karşılama ElemanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Fransızca veya İngilizce dillerine hakim,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Bayan Misafir İlişkileri Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pideci Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
PideciERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçemeler de bulunan 5. yıldızlı otelimizde görevlendirilmek üzere;Otelcilik sektöründe PİDE USTASI olarak çalışmış, İnsan ilişkileri ve iletişim gücü yüksek, Kalfalık ya da Ustalık yetkinliğine sahip, Bodrumda ikamet eden/edebilecek olan takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Oda Hizmetçisi Maid Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Oda Hizmetçisi MaidERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
odrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,-Lojmanda yatılı kalabilecek,'Maid' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Meydancı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
MeydancıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GENEL NİTELİKLERBodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Meydancı' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
GarsonERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.bir dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Garson' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bar Kaptanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bar KaptanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
2017 Sezonunda Bodrum-İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirmek üzere;5 yıldızlı otellerde en az 3 yıllık deneyimi olan, 30 yaşını geçmemiş, En az bir yabancı dil bilen, BAR CAPTAIN  istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen/Barmaid Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Barmen/BarmaidERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa2017 yaz sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,- İngilizce dil bilgisine sahip (2.yabancı dil tercih sebebidir),- Takım çalışmasına yatkın,- Dış görünümüne önem veren,- Güleryüzlü,- İnsan ilişkileri kuvvetli,- Misafir memnuniyeti odaklı,'Barmen/Barmaid' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Resepsiyonisti Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Spa ResepsiyonistiERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
SPA bölümümüzde sorumlu resepsiyonist olarak çalışacak, Misafirlerimizi güleryüzle karşılayacak, Rezarvasyon trafiğini yönetebilecek, Prezantabl, iletişimi kuvvetli MS Offıce programlarını etkin olarak kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilen, 22-35 Yaş aralığında, Bayan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Elemanı Muğla ERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Çağrı Merkezi ElemanıERSAN TURİZM TİCARET SANAYİ İNSAAT VE ENERJİ A.Ş.
Otelcilik Sektöründe Call Center personeli olarak değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Diksiyon ve iletişim becerileri güçlü, Akıcı İngilizce dil bilgisine sahip olan, Analiz etme ve problem çözme becerisine sahip, Dikkatli ve detaycı, Bilgisayar kullanabilen, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE ELEMANI Muğla Ersan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
MUHASEBE ELEMANIErsan Turizm Ticaret Sanayi İnşaat ve Enerji A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum - İçmeler Mevkiin'nde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- En az MYO mezunu,- Bilgisayar kullanımında etkin, MS office programlarını ve  muhasebe paket programlarını üst düzeyde kullanabilen,  (RMOS programını bilmesi tercih sebebidir)- Otelcilik sektöründe en az 2 yıl deneyimli,- Branşı ile ilgili mevzuatlara hakim,- Dinamik, takım çalışmasına yatkın, Bay / Bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Kontrolörü-cost control Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Maliyet Kontrolörü-cost controlErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
Bodrum İçmeler Mevkii'nde bulunan 5* otelimiz Ersan Resort & Spa 2017 sezonunda görev alacak;- Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,- Microsoft Office programlarını kullanabilen,- Netsis programına hakim,- Yiyecek ve İçecek hesaplarında profesyonel- İşinde disiplinli -  İnsan ilişkileri kuvvetli,- Güleryüzlü,'Maliyet Kontrolörü' arayışımız bulunmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KASİYER Muğla Ersan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
KASİYERErsan Turizm ve Tic. San. A.Ş.
2017 sezonunda Bodrum- İçmeler Mevkii'nde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere;- En az lise mezunu,- Bilgisayar kullanımında etkin, MS office programlarını ve muhasebe paket programlarını üst düzeyde kullanabilen, (NETSİS programını bilmesi tercih sebebidir)- Otelcilik sektöründe en az 1 yıl deneyimli,- Mevzuata hakim, dinamik, takım çalışmasına yatkın,Bay/bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı