ES DİL HİZ.VE DAN.TİC.A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


www.estr.com
ES Dil Hizmetleri ve Danışmanlık Ticaret A.Ş

 

1994'te kurulan ES Dil Hiz.ve Dan. Tic. A.Ş Türkiye'deki en büyük yerelleştirme şirketidir. Tam zamanlı uzmanlardan oluşan profesyonel bir kadroya sahip olan ES, yerelleştirme sürecinin tüm aşamalarında hizmet sunmaktadır. 20 yıllık geçmişinde ES, Microsoft, Oracle, IBM ve burada sayılamayacak bilişim sektörünün lider şirketleri için büyük ve küçük ölçekli pek çok projeye başarıyla imza atmıştır.

ES, müşteri memnuniyetini her yönden tatmin edici bir deneyime dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Yerelleştirme gibi, uluslararası rekabetin çok yoğun olduğu bir pazarda bu, önemli bir avantajdır.

ES, ulaşmayı planladığı iddialı finansal hedefleri çerçevesinde yeni hizmet alanları yaratmaya, uluslararası pazarlarda kendisini kabul ettirmeye, müşteri memnuniyetine ve daha verimli çalışmaya odaklanmıştır.

Bu yaklaşımın ardında, sürekli korunan aşağıdaki şirket prensipleri bulunmaktadır:

Uygun eğitime ve yeteneklere sahip personel çalıştırmak
Müşterinin beklentilerine uyum sağlamak ve bunların ötesine geçmek
İşlemleri ve iş akışını sürekli olarak geliştirmek

http://www.estr.com/

ES Voleybol

ES Dil Hiz. ve Tic. A.Ş'nin (www.estr.com) desteği ile 2003 yılında İstanbul'da kurulan ES Spor Kulübü’nün (www.esvoleybol.com) kuruluş amacı, ortaya konacak farklı organizasyon ve finans modeli ile amatör branşlarda faaliyet gösteren kulüplere örnek oluşturmak ve tamamen alt yapı çalışmalarına ve alt yapı antrenörlerine yönelik, yaygın spor yapma ve yaptırma olanağı sağlamaktır.

Amaçlarımıza uygun olarak gerekli ön hazırlıklar, organizasyon çalışmaları ve dokümantasyon çalışmaları yapılmış ve çalışma programları başlamıştır. Halen spor okulu etkinliklerine paralel olarak takım seçmeleri devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Çeviri Hizmetleri

Firma web sitesi: www.estr.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneES DİL HİZ.VE DAN.TİC.A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Destek Elemanı İstanbul(Asya) ES DİL HİZMETLERİ
Teknik Destek ElemanıES DİL HİZMETLERİ
Teknik Destek ElemanıSektörde 23 yıldır liderliğini koruyan ES Dil Hizmetleri, teknik ekibi için aşağıdaki niteliklere sahip yeni bir iş arkadaşı arıyor.·         Meslek lisesi, yüksekokul veya üniversitelerin bilgisayar ile ilgili bölümlerinden mezunsan,·         İyi derecede İngilizce biliyorsan,·         MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanıyorsan,·         Uzun süreli dikkat gerektiren işlerde titiz ve düzenli çalışabiliyorsan,·         Anadolu yakasında, tercihen Kadıköy – Kartal güzergahında yaşıyorsan ekibimize katılabilirsin.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Redaktör / Düzeltmen İstanbul(Asya) ES DİL HİZMETLERİ
Redaktör / DüzeltmenES DİL HİZMETLERİ
Sektörde 23 yıldır liderliğini koruyan ES Dil Hizmetleri,  yerelleştirme projelerinin müşteri beklentilerine ve standartlara uygun dil kalitesinde teslim edilmesini hedefleyen Redaktör/Düzeltmen ekibinde çalışacak yeni bir iş arkadaşı arıyor. Aramıza katılmak zor değil!·         Üniversitelerin Çeviribilim, Mütercim Tercümanlık gibi bölümlerinden mezunsan,·         Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca veya Fransızca biliyorsan,·         Dil becerilerini kullanarak kendini geliştirebileceğin bir iş istiyorsan,·         Gözüne çarpan her billboard, tabela ve metinde yazım ve ifade yanlışlarını bulup düzeltmeden edemiyorsan,·         Arkadaşlarına seni sorsak hakkında söyleyecekleri şeylerin başında titiz ve düzenli oluşun geliyorsa,·         Bilmediğin konuları araştırırken bazen zamanın nasıl geçtiğini unutsan da zamanını yönetmeyi iyi biliyorsan,·         Başarının ayrıntılarda gizli olduğunu biliyor, kaliteden ödün vermiyorsan,·         “Analitik düşünür ve problem çözmeyi severim, strese dayanıklıyımdır, takım çalışması benim işimdir!” diyorsan,·         Tercihen 2 yıl benzer bir pozisyonda görev alıp çalışma hayatını çözmüşsen,·         Tercihen yerelleştirme sektörüyle tanışmış ve çeviri araçları kullanmışsan,·         “İş ilanlarının olmazsa olmazı askerlik problemim yok.” diyorsan,·         “Avrupa yakasında eğlenir, Anadolu yakasında yaşarım.” diyenlerdensen,·         Adalar manzarasına karşı kahveni yudumlama fikri hoşuna gidiyorsa ve hobilerin arasında masa tenisi oynamak varsaaradığımız takım arkadaşı sensin.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı