ESBAS Eyüp Belediyesi A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://esbas.gen.tr

ESBAS Eyüp Belediyesi A.Ş.

Kurumsal

1992 yılında ticari faaliyetine başlayan ESBAŞ  EYÜP BELEDİYESİ  TANZ.SAT.HİZ.İNŞ.GIDA SAN. VE PAZARLAMA A.Ş  uzun yıllara dayalı deneyimiyle hizmetten,hijyenden,kaliteden ödün vermeden faaliyette bulunduğu alanlarda öncülük yapmaya devam etmektedir.

Önceliğimiz insan diyerek müşteri ve tüketici memnuniyetine ayrı bir itina göstermekteyiz.Gıda güvenliğini sağlayarak hijyenik ve lezzetli yemeklerle beklentilerinde üzerinde müşterilerimize hizmet sunmaktayız.Üretim,hizmet ve servis sürecinin her aşamasında müşteri istek ve beklentilerini karşılarken uygun fiyatla güvenilir ürünleri tam zamanında sunmak rakiplerimiz arasında tercih edilir olmak ve pazar payını arttırmak temel politikamızdır.

Doğal kaynakları en uygun şekilde kullanarak gelecek nesillerede kaynak bırakarak çevre kirliliğinin önlenmesine katkıda bulunuyoruz. Eğitimle çalışanların çevre bilincini geliştirmeyi çevre politikamız olarak benimsiyoruz.

İş güvenliği ve sağlığını her şeyin önünde tutarak personel eğitimini en üst düzeyde sağlıyoruz.

Kalitemiz ve çağdaş hizmet anlayışımızla  alanımızda öncüyüz.

 
ESBAS Eyüp Belediyesi A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net