Eser Madeni Möble 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1983


      - Eser Madeni Möble olarak 30 yılı aşan tecrübesi, her geçen gün artan üretim kapasitesi ve çoğalan ekibimizle, yeni form, anlayış ve seçkin zevklere hitap eden ürünlerimizi, kalite, estetik, konfor ve güvenilirliğe değer veren sizlerin beğenilerinize sunuyoruz.

    
      - Mağaza dekorasyonu üzerine mimarlık ofislerine özel tasarım raf, stand, raf sistemleri imalatı yapmaktayız. Ana faaliyet konumuz tekstil mağazaları için raf sitemleri, özel tasarım raf sistemi, orta standlar, mağaza dekorasyonu ve mağaza dekorasyonu ekipmanlarıdır. Bu konudaki uzmanlığımızla mağaza sistemleri üzerine görsel yenilikleri ve tasarımları yakından takip edebilirsiniz. Mağaza dizayn projelendirmesi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, modern mağaza konseptleri ile müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti vermektedir.

 

    - ESER RAF 2002 yılında “ESER MADENİ MÖBLE” şirketine bağlı olarak mağaza teşhir sistemleri üzerine faaliyetine başlamıştır. Faaliyete başladığı günden bu güne birçok yenilik getirmiş olan firmamız modern imkanlarla yüksek standartlarda mağaza ekipmanları imalatına devam etmektedir.
 

        BAŞARILARIMIZ

     - Türkiye’de e-ticaret sistemini raf sistemlerine getirerek siz değerli müşterilerimiz için daha hızlı ve online fiyat alma ve alışverişi geliştirdik. Hizmet anlayışımız ile fark yarattık.

     - Sektörümüzde yaygın kullanılan mağaza dekorasyon ve raf sistemleri ürün gruplarının isimlendirilmesini gerçekleştirerek piyasaya liderlik ettik. Bizden önce Türkiye'de standart yoktu.

        - Raf sistemi ve mağaza dekorasyonu sektörüne kalite anlayışını firmamız kazandırmıştır.

       -  Fiyat politikamız ile perakende müşterinin daha ekonomik ürün almasını sağladık. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mobilya & Aksesuar


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
ArabaEser Madeni Möble İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Ressam /SOLİD WORKS İstanbul(Avr.) Eser Madeni Möble San. Tic. Ltd. Şti
Teknik Ressam /SOLİD WORKSEser Madeni Möble San. Tic. Ltd. Şti
-SOLID WORKS programını iyi kullanabilen;3 boyutlu çizim, teknik ve komutlara hakim.-Kumpas kullanımını bilmek zorunludur,-İlgili bölümlerden mezun veya alanında kendini geliştirmiş.-İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden-Firmamız hakkında detaylı bilgiye www.esermoble.com ve www.eserraf.com dan ulaşabilirsiniz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Mimar İstanbul(Avr.) Eser Madeni Möble
İç MimarEser Madeni Möble
MAĞAZA DEKORASYONU ve OFİS MOBİLYALARI ÜZERİNE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ İÇİN,- İÇ MİMARLIK VEYA TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN,- MESLEKİ PROGRAMLARI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN,- MAĞAZA DEKORASYON ve OFİS PROJELERİNİN KEŞİF, TASARIM, SATIŞ, SATIŞ SONRASI ÜRETİM ve UYGULAMASINI TAKİP EDEBİLECEK,- PROJE BEDELİ ÜZERİNDEN PRİM VERİLECEKTİR.- TERCİHEN AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLECEK,- ŞİRKET ARACI TAHSİS EDİLECEKTİR,- ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTAİÇİ SAAT 09.00 - 17.30
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı