ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.esinoks.com.tr
ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Mühendislik HizmetleriESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Ressam Kocaeli ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
Teknik RessamESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
GENEL NİTELİKLERESİNOKS ŞİRKET BİLGİLERİEsinoks, ihtiyaç ve kullanım koşullarına yönelik farklı çözümler sunan modüler su depoları üretir.Ürünlerimiz son teknolojik sistemle donatılmış makine parkına sahip Kocaeli Gebze fabrikamızda, ileriüretim teknikleri ile üretilir.Müşteri ilişkilerimiz, talep ve ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Ankara ve İstanbul ofislerimizden yürütülür. Ekibimiz iletişim becerileri yüksek, yaratıcı ve girişimci uzmanlardan oluşur.Esinoks, sıradan bir ticari işletme değil; bir mühendislik firmasıdır. Her projeye, iş ortaklarınınihtiyaçlarına uygun mühendislik çözümleriyle yaklaşır.Uluslararası standartlarda ileri teknolojilerin kullanımı Esinoks için vazgeçilmezdir. Uzman AR-GEekibimiz ürünlerimizde her zaman en kaliteli, en sağlam ve en dayanıklıyı hedefler, ileri teknoloji veyenilikleri adım adım takip eder.Müşteri odaklı anlayışla,teslim süresine riayet ve satış sonrası kusursuz hizmet temel ilkelerimizdendir.Böylece Esinoks gerek yurtiçinde, gerek yurt dışında müşterilerimizin bir defaya mahsus ürün teminettiği bir firma değil; tüm beklentilerini karşılayan, istikrarlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur.ÖNCELİKLERİMİZHedefimiz sadece kaliteli ürün ve iyi bir hizmet değil; müşterilerimizin kusursuz bir deneyimyaşamasıdır. Bu şekilde fark yaratacağımızı bilir ve %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak içinçalışırız. Müşterilerimizin sadakati ise bizim için paha biçilmezdir.Esinoks ’ta, suyun yaşam için önemini daima göz önünde tutar, daha iyi bir dünya için çevreye veinsan sağlığına önem veririz. Üretimde kullanılan tüm hammaddeler sürdürülebilir bir çevre önceliğiylebelirlenir ve atık malzemeler geri dönüşümle yeniden değerlendirilir. Vatanperverliğin sözde değil, tümtutum ve davranışların temelinde yattığına inanırız.Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak, isçi sağlığı, iş güvenliği ve sosyal haklardan ödün vermemek,AR-GE’ye üst düzey yatırım yapmak, yeni bilimsel yöntemler geliştirmek ve kayda değer sosyalsorumluluk projeleri gerçekleştirmek Esinoks için basit ticari kazançların önündedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Argon Kaynakçısı Kocaeli ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
Argon KaynakçısıESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
ESİNOKS ŞİRKET BİLGİLERİEsinoks, ihtiyaç ve kullanım koşullarına yönelik farklı çözümler sunan modüler su depoları üretir.Ürünlerimiz son teknolojik sistemle donatılmış makine parkına sahip Kocaeli Gebze fabrikamızda, ileriüretim teknikleri ile üretilir.Müşteri ilişkilerimiz, talep ve ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için Ankara ve İstanbul ofislerimizden yürütülür. Ekibimiz iletişim becerileri yüksek, yaratıcı ve girişimci uzmanlardan oluşur.Esinoks, sıradan bir ticari işletme değil; bir mühendislik firmasıdır. Her projeye, iş ortaklarınınihtiyaçlarına uygun mühendislik çözümleriyle yaklaşır.Uluslararası standartlarda ileri teknolojilerin kullanımı Esinoks için vazgeçilmezdir. Uzman AR-GEekibimiz ürünlerimizde her zaman en kaliteli, en sağlam ve en dayanıklıyı hedefler, ileri teknoloji veyenilikleri adım adım takip eder.Müşteri odaklı anlayışla,teslim süresine riayet ve satış sonrası kusursuz hizmet temel ilkelerimizdendir.Böylece Esinoks gerek yurtiçinde, gerek yurt dışında müşterilerimizin bir defaya mahsus ürün teminettiği bir firma değil; tüm beklentilerini karşılayan, istikrarlı ve güvenilir bir çözüm ortağı olmuştur.ÖNCELİKLERİMİZHedefimiz sadece kaliteli ürün ve iyi bir hizmet değil; müşterilerimizin kusursuz bir deneyimyaşamasıdır. Bu şekilde fark yaratacağımızı bilir ve %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak içinçalışırız. Müşterilerimizin sadakati ise bizim için paha biçilmezdir.Esinoks ’ta, suyun yaşam için önemini daima göz önünde tutar, daha iyi bir dünya için çevreye veinsan sağlığına önem veririz. Üretimde kullanılan tüm hammaddeler sürdürülebilir bir çevre önceliğiylebelirlenir ve atık malzemeler geri dönüşümle yeniden değerlendirilir. Vatanperverliğin sözde değil, tümtutum ve davranışların temelinde yattığına inanırız.Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak, isçi sağlığı, iş güvenliği ve sosyal haklardan ödün vermemek,AR-GE’ye üst düzey yatırım yapmak, yeni bilimsel yöntemler geliştirmek ve kayda değer sosyalsorumluluk projeleri gerçekleştirmek Esinoks için basit ticari kazançların önündedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
Bölge Satış TemsilcisiESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
Yapı / inşaat sektöründe, modüler su depoları üretimi yapan, sektöründe lider şirketimizin satış departmanında görevlendirilmek üzere ,İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'nda  görev yapacak, Tercihen üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültesi mezunu, 35 yaşını geçmemiş, Tercihen yapı/inşaat sektörü öncelikli olmak üzere, kurumsal satış konusunda asgari 2 yıl tecrübe sahibi,B sınıfı ehliyeti olan  bölge satış temsilcileri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Kocaeli ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
Üretim ElemanıESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
Askerliğini tamamlamış, Tercihen Lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim  ve sorumluluk sahibi, Dikkatli ve düzenli çalışabilen, Kendini geliştirme yetkinliklerine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Üretim elemanı aranmaktadır. Gebze yada servis güzergahımızda ikamet eden adaylar tercih sebebidir.Servis Güzergahlarımız:İstanbul:Kartal köprüsü E5 üzerinden Pendik,Kaynarca,Feniş, Gebze center , Fabrika
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Montaj Ekip Şefi Kocaeli ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
Montaj Ekip ŞefiESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
Modüler su depoları üretimi yapan şirketimizin, Gebze üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere, Üniversite mezunu, asgari 5 yıl yöneticilik deneyimi sahibi, planlama, organizasyon, liderlik yetkinliklerine ve kalite odağına sahip, analitik, sonuç odaklı, problem çözme yönü kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, saha odaklı, şantiye dinamiklerine hakim, tercihen montaj yönetim bilgisi güçlü “MONTAJ EKİP ŞEFİ” aranmaktadır. Adayların “İstanbul Anadolu Yakası – Gebze/Kocaeli”  güzergahında ikamet etmesi ya da edebilecek durumda olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Müdürü Kocaeli ESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
Fabrika MüdürüESİNOKS MÜH.MAK.İNŞ.PET.ÜRÜN.İML.SAN VE TİC.A.Ş.
Modüler su depoları üretimi yapan şirketimizin, Gebze üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin, Endüstri ve Makine başta olmak üzere mühendislik bölümleri mezunu, asgari 5 yıl teknik yöneticilik deneyimi sahibi, planlama, organizasyon ve liderlik yetkinliklerine ve kalite odağına sahip, analitik, sonuç odaklı, problem çözme yönü kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, tercihen MS Office, autocad, solidworks programlarına hakim, sac işleme/soğuk şekillendirme proses ve malzeme bilgisi güçlü “FABRİKA MÜDÜRÜ” aranmaktadır. Adayların “İstanbul Anadolu Yakası – Gebze/Kocaeli”  güzergahında ikamet etmesi ya da edebilecek durumda olması ve başvuru esnasında ücret beklentilerini belirtmeleri gerekmektedir.Pozisyondan beklentiler: Yalın üretim, üretim yönetim sistemine liderlik etmesi, üretim yönetimini verilere dayalı, sistematik ve profesyonel bir yapıda çalıştırması, fabrika personeline etkin liderlik, kişisel ve mesleki gelişimlerine öncülük.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı