ESTEWORLD PLASTİK CERRAHİ SAĞLIK GRUBU 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2004


Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık

Firma web sitesi: www.esteworld.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 19.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Lojman
YemekhaneESTEWORLD PLASTİK CERRAHİ SAĞLIK GRUBU İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Esteworld
SATIŞ YÖNETİCİSİEsteworld
Avrupanın en büyük,ödüllü ve tek ruhsatlı hastanesi Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.ESTEWORLD PLASTİK CERRAHİ SAĞLIK GRUBU ANADOLU YAKASI ALTUNİZADE HASTANEMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE EKİBİMİZE SATIŞ ALANINDA TECRÜBELİ SATIŞ YÖNETİCİSİ ARAMAKTAYIZ…Boğaziçi, İTÜ, İstanbul Üniversitesi gibi Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden mezun,Satış  konusunda en az 5 yıl tecrübeli. İngilizce dil bilgisine sahip, Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uygun, liderlik özelliklerine sahip, Son teknoloji ve uygulamaları takip eden, Kişisel görünümüne özen gösteren, prezantabl, Sunum, ifadesi ve iş takibi güçlü, enerjisi yüksek, Planlama ve Raporlama becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI(İNGİLİZCE BİLEN) İstanbul(Asya) Esteworld
HASTA İLİŞKİLERİ UZMANI(İNGİLİZCE BİLEN)Esteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır."Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Altunizade Hastane de değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin hastane yönetimi ve organizasyon, halkla ilişkiler, iletişim bölümlerinden mezun,Çok iyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip,Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübe sahibi  (sağlık sektörü tercih nedenidir) ,Hasta ilişkileri konusunda bilgili ve hasta psikolojisine hitap edebilen,Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek iletişim becerisine sahip,Güler yüzlü enerjik, dış görünüşüne önem veren sunum, temsil ve ikna yetenekleri gelişmiş,Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Ms office uygulamalarına hâkim, "Hasta İlişkileri Uzmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) Esteworld
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır."Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" bünyesinde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen üniversite mezunu,Tercihen inbound/outbound pozisyonlarda min. 3 yıl görev almış,Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen, sağlık, otomotiv, bankacılık, sigorta sektörü)Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli,Diksiyonu ve ses tonu düzgün, Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, İyi derecede ofis programları kullanabilen,35 yaşını aşmamış, bayan, "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON ( BAYAN) İstanbul(Asya) Esteword
GARSON ( BAYAN)Esteword
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Altunizade Hastanemizin Restaurant bölümünde görev alacak aşağıdaki niteliklerde"Garson - Servis Görevlisi" aramaktayız.En az lise veya MYO mezunu (tercihen Turizm  ve Otelcilik), İngilizce bilen, Dünya mutfağı ve içecekler konusunda tecrübeli,Servis ve sunum deneyimi olan,Misafir memnuniyeti odaklı çalışmaya önem veren,Pozitif ve güleryüzlü hizmet önceliği olan,Dış görünümünüze özen gösteren,Bayan.GARSON - SERVİS GÖREVLİSİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SERVİS HEMŞİRESİ İstanbul(Asya) Esteworld
SERVİS HEMŞİRESİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Altunizade Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Üniversite veya Sağlık Meslek Liselerinin, hemşirelik, sağlık memurluğu bölümlerinden mezun,En az 3 yıl deneyimli, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, İletişim yeteneği güçlü, araştırma ve gelişime açık, Ekip çalışmasına  yatkın, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,Tam zamanlı çalışacak, Sigara kullanmayan Bayan. " Servis Hemşiresi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA HAKLARI VE İLETİŞİMİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Esteword
HASTA HAKLARI VE İLETİŞİMİ SORUMLUSUEsteword
"Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Altunizade Hastanesinde değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Sağlık / Hastane Yönetimi, Halkla İlişkiler yada  İletişim bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonlarda en az 5 yıl iş tecrübesine sahip  ( sağlık sektörü tercih sebebidir. ),İngilizce dil bilgisine sahip, Hasta ilişkileri konusunda bilgili ve hasta psikolojisine hitap edebilen,Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek iletişim becerisine sahip,Güler yüzlü, enerjisi yüksek, dış görünüşüne önem veren sunum, temsil ve ikna yetenekleri gelişmiş,Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip,Ms Office uygulamalarına hâkim, "Hasta Hakları ve İlişkileri Sorumlusu" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA KAYIT YETKİLİSİ İstanbul(Avr.) Esteworld
HASTA KAYIT YETKİLİSİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Etiler ve Bahçelievler lokasyonlarımızda "Hasta İlişkileri" departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.;• En az lise tercihen ön lisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.),•Tıbbi Sekreterlik / Faturalandırma / Müşteri İlişkileri / Turizm alanlarında 1 yıl deneyimli,• Tercihen İngilizce dil bilgisi olan,• Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,• Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yetkinliğine sahip,• Anlaşmalı Kurumlar ve Özel Sağlık Sigortası mevzuatını bilen,• Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Ekip çalışmasına uygun,• Bay/Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA SÜREÇ TAKİP UZMANI İstanbul(Avr.) Esteworld
HASTA SÜREÇ TAKİP UZMANIEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır."Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu"  Etiler Hastanemizde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen üniversite mezunu, Sağlık Sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İlişki yönetimi ve güçlü koordinasyon becerisine sahip, Sözlü/yazılı iletişim yeteneği güçlü, Planlama yeteneği olan, temsil edilebilme becerileri gelişmiş, Sektörel yenilikleri takip eden, gelişime açık, Süreç yönetimi kabiliyeti yüksek, İkna kabiliyeti yüksek, Takip ettiği süreç ile ilgili raporlama yeteneği gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden, 25-30 yaş arası bayan,  "Hasta Süreç Takip Uzmanı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Esteworld
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır."Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu"  Bahçelievler Kliniğimizde görevlendirilmek üzere;MYO,Üniversitelerin Turizm Otelcilik veya Sağlık Yönetimi bölümlerinden mezun,Sağlık Sektöründe en az 2 yıl aynı pozisyonda çalışmış ve  deneyim  sahibi, Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, Sorumluluk alabilecek, Yönetim ve eğitim becerileri yüksek, 25-35 yaşları arasında, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Sevk ve idare kabiliyeti yüksek, Hastanemizin temizlik, hijyen ve kalite standartlarına uygun bir şekilde kontrolünü sağlayıp; gerekli süreç yönetimini yönetime raporlayabilecek,İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna yatkın, Kat Hizmetleri Görevlisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA YATIŞ-TABURCU UZMANI İstanbul(Avr.) Esteword
HASTA YATIŞ-TABURCU UZMANIEsteword
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır."Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu"  Etiler Hastanemizde görevlendirilmek üzere;·         En az lise, tercihen meslek yüksekokulu veya lisans mezunu (tercihen Sağlık Kurumları İşletmeciliği/Sağlık Yönetimi bölümlerinden mezun),·         Özel hastanelerin Hasta Yatış Taburcu bölümlerinde en az 2 yıl deneyimli,·         Pusula uygulamasına hakim,·         MS Office programlarını kullanabilen,·         SGK ve Anlaşmalı Kurumlar hasta süreçlerine hakim,·         Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, analitik ve sonuç odaklı, iletişim yeteneği kuvvetli, ekip motivasyonunu sağlayacak, ikna kabiliyeti yüksek,·         Hasta ve hasta yakını ile iletişimde başarılı,·         Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·         Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ·         25-35 yaşları arası, Yatış-Taburcu Uzmanı  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA HAKLARI/ İLETİŞİMİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Esteworld
HASTA HAKLARI/ İLETİŞİMİ SORUMLUSUEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Etiler ve Bahçelievler lokasyonlarımızda “Hasta İlişkileri” departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Hasta Hakları alanında ve sağlık sektöründe deneyim sahibi olan,İlgili mevzuat ve yönetmeliklere hâkim olan ve gereğini uygulayabilecek,Oluşan şikâyetleri belirtilen süre içerisinde inceleyerek mevzuata uygun sistem içerisinde çözüm üretebilen,Tüm şikayet ve çözüm süreçlerini takip ederek, yönetime raporlayacak,Analitik düşünce yapısına sahip, raporlama, planlama becerileri gelişmiş ,Takipçi ve iade süreçlerine hakim, İletişim, ikna ve sunum becerileri gelişmiş, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen İngilizce bilen, “Hasta İletişim Sorumlusu” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON İstanbul(Avr.) Esteworld
GARSONEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Etiler Hastanemizin kafeterya bölümünde çalıştırılmak üzere;En az lise veya MYO mezunu (tercihen Turizm  ve Otelcilik), Tercihen ingilizce bilen, Dünya mutfağı ve içecekler konusunda tecrübeli, Servis ve sunum deneyimi olan, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmaya önem veren, Pozitif ve güleryüzlü hizmet önceliği olan, Dış görünümünüze özen gösteren, GARSON - SERVİS GÖREVLİSİ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CİLDİYE UZMAN HEKİMİ İstanbul(Asya) Esteword
CİLDİYE UZMAN HEKİMİEsteword
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DİŞ HEKİMİ ASİSTANI İstanbul(Asya) Esteworld
DİŞ HEKİMİ ASİSTANIEsteworld
"Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Altunizade Hastanesinde görevlendirilmek üzere,Tercihen Yüksekokulların Ağız ve Diş Sağlığı bölümlerinden mezun,Diş hekimi asistanlığı pozisyonunda en az 3 yıl deneyimli,Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,Organizasyon becerisi gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı ve pozitif düşünebilen,Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme yeteneğine sahip,Ekip çalışmasına yatkın, İş disiplinine sahip ve sorumluluk sahibi,İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden."Diş Hekimi Asistanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DOKTOR ASİSTANI (İNGİLİZCE BİLEN) İstanbul(Asya) Esteworld
DOKTOR ASİSTANI (İNGİLİZCE BİLEN)Esteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, Altunizade Hastane lokasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.Önlisans veya üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip,Ekip çalışmasına uygun, kişisel görünümüne özen gösteren, prezantabl,Organizasyon yeteneği güçlü, Sunum, ifadesi ve iş takibi güçlü, enerjisi yüksek,Bayan. "Doktor Asistanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Asya) Esteworld
RESEPSİYONİSTEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Hastalarımızın hastaneye girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Hasta Hizmetleri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız."Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" bünyesinde görevlendirilmek üzere;En az lise, tercihen üniversitelerin Turizm ve Otelcilik ön lisans ya da lisans mezunu,Benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık deneyimi olan, İngilizce dil bilgisine sahip, Temsil yeteneği güçlü, Ms office programlarını bilen , Çözüm odaklı çalışan, ikna yeteneği güçlü, Hasta ve yakınlarının iletişiminde kendine güvenen , Diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü. 35 yaşını aşmamış dış görünümüne önem veren, prezantabl, Bay-Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAÇ EKİM HEMŞİRESİ İstanbul(Asya) Esteworld
SAÇ EKİM HEMŞİRESİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Altunizade Hastanemizin Saç Ekim Hizmetleri bölümünde görev alacak aşağıdaki niteliklerde"Saç Ekim Hemşiresi" aramaktayız. Üniversite veya Sağlık Meslek Liselerinin, hemşirelik, sağlık memurluğu, bölümlerinden yeni mezun ya da deneyimli,Saç ekimi alanında kariyer yapmayı hedefleyen, İletişim yeteneği güçlü, araştırma ve gelişime açık, Ekip çalışmasına  yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,Tam zamanlı çalışacak, Sigara kullanmayan. "Saç ekimi hemşiresi " aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA KAYIT YETKİLİSİ İstanbul(Asya) Esteword
HASTA KAYIT YETKİLİSİEsteword
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Hastalarımızın hastaneye girişinden ayrılışına kadar tüm süreçlerde en iyi hizmeti alması için görev yapan “Hasta Hizmetleri” bölümümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız.• En az lise tercihen ön lisans mezunu (tercihen Halkla İlişkiler, Turizm Otelcilik, Muhasebe, vb.),•Tıbbi Sekreterlik / Faturalandırma / Müşteri İlişkileri / Turizm alanlarında en az 1 yıl deneyimli,• Tercihen İngilizce dil bilgisi olan,• Hasta ve hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip,• Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yetkinliğine sahip,• Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,• Ekip çalışmasına uygun,• Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Esteworld
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır."Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Etiler lokasyonumuz İnteraktif Grubumuzda görevlendirilmek üzere;·         En az lise mezunu, ·         Tercihen inbound/outbound pozisyonlarda min. 2 yıl görev almış,·         Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli (Tercihen, sağlık, otomotiv, bankacılık, sigorta sektörü)·         Telefonda ifade ve ikna kabiliyeti kuvvetli,·         Diksiyonu ve ses tonu düzgün,·         Hedef ve sonuç odaklı çalışabilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İyi derecede ofis programları kullanabilen,·         35 yaşını aşmamış, bay / bayan ,"Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI/SORUMLUSU İstanbul(Asya) Esteworld
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI/SORUMLUSUEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.Ümraniye Ofis bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklerde Dijital Pazarlama Uzmanı/Sorumlusu pozisyonunda görev alacak çalışma arkadaşı aramaktayız:Üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen ve tercihen 2. yabancı dil bilenOnline reklamlar, dijital pazarlama ve sosyal medya konusunda deneyimli,Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen,Raporlama ve analiz edebilme yeteneğine sahip,Dijital hayatı benimsemiş, bu konuda tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edecek, öğrenmeye açık,Genç, dinamik ve çalışkan, sigara kullanmayan ekip arkadaşları..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Esteworld
HASTA HİZMETLERİ SORUMLUSUEsteworld
"Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Bahçelievler Klinikte değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin hastane yönetimi ve organizasyon, halkla ilişkiler, iletişim, ve/veya psikoloji bölümlerinden mezunBenzer pozisyonlarda en az 2 yıl tecrübe sahibi  (sağlık sektörü tercih nedenidir) ,Hasta hakları konusunda bilgili ve hasta psikolojisine hitap edebilen, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek iletişim becerisine sahipGüler yüzlü enerjik, dış görünüşüne önem veren Sunum, temsil ve ikna yetenekleri gelişmiş,Planlama ve organizasyon becerisine sahip,  Ms office uygulamalarına hâkim, "Hasta Hizmetleri Sorumlusu" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN ESTETİSYEN( İĞNELİ EPİLASYON) İstanbul(Asya) Esteworld
UZMAN ESTETİSYEN( İĞNELİ EPİLASYON)Esteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır. "Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu" Altunizade Klinik de görevlendirilmek üzere;  En az lise tercihen lisans düzeyinde estetisyenlik eğitimi almış, Uzman estetisyen veya  estetisyenlik belgesi sahibi, Branşı ile ilgili özel eğitimler ve güncel uygulamalar ile kendisini sürekli geliştiren ve yenilikleri takip eden, İğneli epilasyon uygulamalarında  en az 3 yıl deneyimli, İkna kabiliyeti kuvvetli, İletişim yeteneği güçlü, sunum becerisi gelişmiş, diksiyonu düzgün, Gelişime açık ve sorumluluk sahibi, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, prezentabl, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Bayan,"Uzman Estetisyen-İğneli Epilasyon" aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAÇ EKİM HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Esteworld
SAÇ EKİM HEMŞİRESİEsteworld
Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul'da Etiler, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade'de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye'de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır. Türkiye geneli dışında, 100'ün üzerinde ülkede  temsilcilikle hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa'nın ve Dünya’nın plastik cerrahi ve  estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık grupları arasında bulunmaktadır.'Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu'  Etiler  Hastanemizde görevlendirilmek üzere;Üniversite veya Sağlık Meslek Liselerinin, hemşirelik, sağlık memurluğu, bölümlerinden yeni mezun,Saç ekimi alanında kariyer yapmayı hedefleyen,İletişim yeteneği güçlü, araştırma ve gelişime açık, Ekip çalışmasına  yatkın, Hasta memnuniyetine önem veren, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden,Tam zamanlı çalışacak, Sigara kullanmayan. Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış veya en az 5 yıl askerlik tecili olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAĞLIK DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Esteworld
SAĞLIK DANIŞMANIEsteworld
" Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu"  da görevlendirilmek üzere;En az lisans mezunu (Yüksek lisans tercih sebebidir.)Aktif olarak satış ve pazarlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, (sağlık sektörü tercih sebebidir.)Temsil ve ikna yeteneği güçlü, organizasyon ve iletişim becerileri gelişmiş,Ekip çalışmasına uygun, liderlik özelliklerine sahip,Son teknoloji ve uygulamaları takip eden, Kişisel görünümüne özen gösteren, prezantabl, Sunum, ifadesi ve iş takibi güçlü, enerjisi yüksek,Planlama ve Raporlama becerilerine sahip "Estetik - Plastik Cerrahi Sağlık Danışmanı" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı