ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT 

Şirket Bilgileri

http://

ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT

Firmamız 1990 yılından itibaren teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek, otomotiv sanayi ağırlıklı; ticari araç, oturma grubu plastik parçaları, koltuk arka kapak, servis tableti, gazetelik, küllük, tutamak, askılık, kolçak, ayak dayama, kafalık plastiği, okuma-havalandırma grubu, rot-rotil parçaları büro koltuğu plastik parça ve aksesuarları sızdırmazlık elemanları, amortisör parçaları ve özel tasarım ürünleri imalatı yapılmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip ederek ihracata ağırlık vermektedir.

 

 Bünyesi Ar-Ge Departmanı tarafından haftada en az bir yeni ürün oluşturmakta, 200’e yakın koruma ürünü olmakla beraber toplamda ürün çeşidi 700’ü bulmaktadır.

 

Ayrıca firmamızın Ar-Ge ünitesinde özel endüstriyel tasarımlar sizlerin beklentisi doğrultusunda yüksek teknolojili cihazlarla üretilip, vizyona çıkmaktadır.

 

Grubumuzun büyük boyutlu (400*500*600) Hızlı Protatipleme – (Rapid Prototyping) cihazı ve 3D Optik tarama (Tersine Mühendislik – Reverse Engineering) ve MCP-Hek Tooling dünyada ilk çift robot sistemiyle çalışan Naylon SİLİKON KALIPLAMA 5.05 makine sistemimizle yeni tasarımlara daha çok ağırlık verilmektedir. Ayrıca 6 barlı elektronik tekstil makinemiz ile istenilen boyut, desen ve şekilde rigit veya elastik file örülebilmektedir. 8000 gram’a (1250 ton mengene kapama kuvveti) kadar enjeksiyon yöntemiyle termoplastik parça üretebilen , özellikle mühendislik plastikleri ile yüksek hassasiyette parça ve parçalara ait plastik enjeksiyon kalıplarını üretmektedir.

 

“ Beklentileri karşılayarak BAŞARILI, yön göstererek LİDER olursunuz” ilkesi ile her zaman müşteri isteklerine öncelik veren firmamız, teknolojik gelişmelerin kullanılmasıyla başarının artacağına inanılmaktadır.
ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Muhasebe Sorumlusu Bursa ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
Muhasebe SorumlusuETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
Etka-d Otomotiv, 1990 yılından itibaren, teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek, ticari araç oturma grubu, iç trim ve şase plastik parçalarının tasarımını, kalıp imalatını ve ürün imalatını yapmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip etmekte ve ihracata ağırlık vermektedir.Bünyemizde Ar – Ge departmanı tarafından haftada en az  bir yeni ürün oluşturulmaktadır. 200 ’e yakın, patent koruması altında ürünümüz vardır. Toplamda ürün çeşidi 1250 ‘yi aşmaktadır."Beklentileri karşılayarak başarılı, yön göstererek lider olursunuz" ilkesi ile her zaman müşteri isteklerine öncelik veren firmamızda, teknolojik gelişmelerin kullanılmasıyla başarının artacağına inanmaktayız. NOSAB’da kurulu işyerimizde muhasebe ekibine dahil olmak üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübesi bulunan, Muhasebe programları konusunda deneyimli, tercihen Zirve ve ERP kullanabilen, Ms Office programlarına hakim, Beyannamelerin hazırlanması konusunda deneyimli, SGK işlemleri konusunda bilgi sahibi, Maliyet muhasebesi, bütçe, raporlama, finansman, iç denetim konularında tecrübeli, Vergi mevzuatına hakim, genel muhasebe ve yeni TTK konusunda deneyimli, Tercihen SMMM belgesi bulunan, Tercihen İngilizce bilen, İletişim becerisi kuvvetli, iş geliştirme bakış açısına sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Bursa’da ikamet eden/edebilecek olan. Yukarıdaki özellere sahip olan ; “Muhasebe Sorumlusu” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Sorumlusu Bursa ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
Üretim Planlama SorumlusuETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
  Tercihen Teknik Eğitim Fakültesi veya  mühendislik fakültelerinden mezun, Tercihen plastik enjeksiyon konusunda tecrübeli, Otomotiv sektöründe iş tecrübesi olan, Plastik ve montaj üretim kontrol proseslerinden sorumlu olabilecek ve üretimin içinde bizzat bulunacak, Sistematik çalışmayı ilke edinmiş, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Üretimdeki disiplini sağlayabilecek otoriteye sahip, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Sunum becerileri gelişmiş, analiz- raporlama bilgi ve birikimine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Üretim Planlama Sorumluları alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı