ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT 

Şirket Bilgileri

http://

ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT

Firmamız 1990 yılından itibaren teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek, otomotiv sanayi ağırlıklı; ticari araç, oturma grubu plastik parçaları, koltuk arka kapak, servis tableti, gazetelik, küllük, tutamak, askılık, kolçak, ayak dayama, kafalık plastiği, okuma-havalandırma grubu, rot-rotil parçaları büro koltuğu plastik parça ve aksesuarları sızdırmazlık elemanları, amortisör parçaları ve özel tasarım ürünleri imalatı yapılmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip ederek ihracata ağırlık vermektedir.

 

 Bünyesi Ar-Ge Departmanı tarafından haftada en az bir yeni ürün oluşturmakta, 200’e yakın koruma ürünü olmakla beraber toplamda ürün çeşidi 700’ü bulmaktadır.

 

Ayrıca firmamızın Ar-Ge ünitesinde özel endüstriyel tasarımlar sizlerin beklentisi doğrultusunda yüksek teknolojili cihazlarla üretilip, vizyona çıkmaktadır.

 

Grubumuzun büyük boyutlu (400*500*600) Hızlı Protatipleme – (Rapid Prototyping) cihazı ve 3D Optik tarama (Tersine Mühendislik – Reverse Engineering) ve MCP-Hek Tooling dünyada ilk çift robot sistemiyle çalışan Naylon SİLİKON KALIPLAMA 5.05 makine sistemimizle yeni tasarımlara daha çok ağırlık verilmektedir. Ayrıca 6 barlı elektronik tekstil makinemiz ile istenilen boyut, desen ve şekilde rigit veya elastik file örülebilmektedir. 8000 gram’a (1250 ton mengene kapama kuvveti) kadar enjeksiyon yöntemiyle termoplastik parça üretebilen , özellikle mühendislik plastikleri ile yüksek hassasiyette parça ve parçalara ait plastik enjeksiyon kalıplarını üretmektedir.

 

“ Beklentileri karşılayarak BAŞARILI, yön göstererek LİDER olursunuz” ilkesi ile her zaman müşteri isteklerine öncelik veren firmamız, teknolojik gelişmelerin kullanılmasıyla başarının artacağına inanılmaktadır.
ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru Bursa ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
Genel BaşvuruETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
Bu ilan idari kadrolarımız için aday havuzu oluşturmak üzere genel başvuru amaçlıdır ve değerlendirme süreci niteliklerinize uygun açık bir pozisyon oluştuğu zaman başlayacaktır.
Şu anda açık olmayan pozisyonlarımız için uygun olan özgeçmişler gelecekteki ihtiyaçlar çerçevesinde tekrar değerlendirilmek üzere aday havuzumuzda saklanacaktır. Bu sebeple ilana yapacağınız başvurular için çalışmak istediğiniz alanı/departmanı belirten bir ön yazı eklemeniz iyi olacaktır.
İlanımıza başvuruda bulunan tüm adaylardan beklentilerimiz:
En az Lisans mezunu,
İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
Excel seviyesi iyi derecede olan,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış. ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ ailesi olarak başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz. Göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür ederiz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Etka-d  İnsan Kaynakları Departmanı
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı