ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT 

Şirket Bilgileri

http://

ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT

Firmamız 1990 yılından itibaren teknoloji ve tecrübeyi birleştirerek, otomotiv sanayi ağırlıklı; ticari araç, oturma grubu plastik parçaları, koltuk arka kapak, servis tableti, gazetelik, küllük, tutamak, askılık, kolçak, ayak dayama, kafalık plastiği, okuma-havalandırma grubu, rot-rotil parçaları büro koltuğu plastik parça ve aksesuarları sızdırmazlık elemanları, amortisör parçaları ve özel tasarım ürünleri imalatı yapılmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip ederek ihracata ağırlık vermektedir.

 

 Bünyesi Ar-Ge Departmanı tarafından haftada en az bir yeni ürün oluşturmakta, 200’e yakın koruma ürünü olmakla beraber toplamda ürün çeşidi 700’ü bulmaktadır.

 

Ayrıca firmamızın Ar-Ge ünitesinde özel endüstriyel tasarımlar sizlerin beklentisi doğrultusunda yüksek teknolojili cihazlarla üretilip, vizyona çıkmaktadır.

 

Grubumuzun büyük boyutlu (400*500*600) Hızlı Protatipleme – (Rapid Prototyping) cihazı ve 3D Optik tarama (Tersine Mühendislik – Reverse Engineering) ve MCP-Hek Tooling dünyada ilk çift robot sistemiyle çalışan Naylon SİLİKON KALIPLAMA 5.05 makine sistemimizle yeni tasarımlara daha çok ağırlık verilmektedir. Ayrıca 6 barlı elektronik tekstil makinemiz ile istenilen boyut, desen ve şekilde rigit veya elastik file örülebilmektedir. 8000 gram’a (1250 ton mengene kapama kuvveti) kadar enjeksiyon yöntemiyle termoplastik parça üretebilen , özellikle mühendislik plastikleri ile yüksek hassasiyette parça ve parçalara ait plastik enjeksiyon kalıplarını üretmektedir.

 

“ Beklentileri karşılayarak BAŞARILI, yön göstererek LİDER olursunuz” ilkesi ile her zaman müşteri isteklerine öncelik veren firmamız, teknolojik gelişmelerin kullanılmasıyla başarının artacağına inanılmaktadır.
ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sekreter Bursa ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
SekreterETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
·         En az lise mezunu,·         20-35 yaş arası,·         Telefon  ve e-mail trafiğini yürütebilecek,·         Randevu ve toplantıları organize edebilecek,·         Misafirlerin karşılanıp ilgili birimlere yönlendirilmesini sağlayacak,·         Gelen- giden evrak yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak·         MS Office programlarının etkin bir şekilde kullanabilen,·         Faks, fotokopi, yazıcı, tarayıcı, telefon santrali gibi ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen,·         Diksiyonu düzgün, güler yüzlü ve dış görünümüne önem veren,·         Dikkatli, planlı çalışabilen, sorumluluk sahibi, işini takip eden,·         İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Personel Bursa ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
Engelli PersonelETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
Firmamızda görevlendirilmek üzere Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ''Engelli Personel'' alımı yapılacaktır. Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi bulunan, Tercihen lise mezunu, Tercihen 20-35 yaş arası, Hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında çalışabilecek,NOT: Adaylarımızın ön yazılarında engellerini ve engel derecelerini belirtmeleri gerekmektedir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Stajyeri Bursa ETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
Muhasebe StajyeriETKA-D OTOMOTİV PLASTİK KALIP SAN. ve TİC. LTD. ŞT
Firmamızın Muhasebe Bölümü’ nde görevlendirilmek üzere, Yaz Dönemi Üniversite Stajyerleri aranmaktadır. Lisans ya da önlisans üniversite ÖĞRENCİSİ, eğitimi devam eden, mezun olmayan Zorunlu stajını muhasebe - finans bölümünde yapmakla yükümlü olan, Staj yükümlülüğü bulunan, Yaz döneminde haftada 5 gün tam zamanlı devam edebilecek, Enerjik, sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarına hakim
Stajyer        İlan Detayı