Etstur 

Şirket Bilgileri

http://www.etstur.com

Etstur
 
Türkiye'nin iç pazardaki en büyük turizm grubu, 1991 yılında, Türk gezginlere tatil alternatifleri üretmek üzere Mehmet ve Murat Ersoy kardeşler tarafından kurulan, Türkiye'nin lider tur operatörü Etstur (Ersoy Turistik Servisleri A.Ş) ile iş hayatına başladı. Grup yapısına son olarak, oteller hakkında daha önce bu otellerde konaklamış kişilerce yapılan değerlendirmeleri, puanlamaları ve fotoğrafları barındıran objektif bir paylaşım ve bilgilendirme platformu olan Otelpuan.com ile Etstur'un binlerce aday arasından seçerek işe aldığı çiftin gözünden tatil anılarını 6 ay boyunca paylaşacakları videoblog sitesi istebenimtatilim.com katıldı. Etsgroup, 3987 çalışanı ve 328 acentesi ile misafirlerine Türkiye'nin dört bir yanında en kaliteli hizmeti, sürekli sunmayı hedefliyor.
 
Hizmet Kalitemiz 3. Kez Onaylandı
 
Misafirlerine sağladığı hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacı ile yapılan çalışmalara bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Etstur, 2007 ve 2009 yılında aldığı T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü'nün ardından, aynı ödülü üçüncü kez kazanarak bu alana verdiği önemi perçinledi.

Etstur, tüketici haklarına saygılı, memnuniyet odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, güveninize layık olmaya ve huzur dolu güvenli tatiller sunmaya devam edecektir.
 
Kalite Politikamız
 
Sunduğumuz Hizmet kalitesi ile MÜŞTERİLERİMİZİN
Çalışma ortamı ve koşulları ile ÇALIŞANLARIMIZIN
Verimlilik ve rekabet gücü ile TEDARİKÇİLERİMİZİN
Yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluğumuz ile TOPLUMUN 
beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek, hizmet ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmektir.
 
Vizyonumuz
 
Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.
 
Misyonumuz
 
 1. Sektördeki yeniliklerde lider olmak,
 2. Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek,
 3. Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak,
 4. Toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek,
 5. Çalışılması tercih edilen şirket olmak
 
Bireysel Hizmetler
 
Türk Turizm Sektörü'nde mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan Etstur, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir 
 1. Otel ve Tatil Köyleri
 2. Havayolu, Karayolu, Denizyolu Ulaşım Hizmetleri
 3. Kültür Turları
 4. Mavi Yolculuk
 5. Gençlik Turları
 6. Yurt Dışı Tur Paketleri
 7. Kayak Turları
 8. Gemi Seyahatleri
 9. Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri
 10. Kiralık Araç Hizmeti
 11. Balayı (Yurt İçi ve Yurt Dışı Seçenekler) Paketleri
 12. Vize Asistans Hizmetleri
 
Kurumsal Hizmetler
 
Etstur, büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır. 
 1. Dış Hat Uçak Biletleri
 2. İç Hat Uçak Biletleri
 3. Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonları
 4. Yurt İçi ve Yurt Dışı Rent A Car Rezervasyonları
 5. Seyahat Sigortası ve Asistans Hizmetleri
 6. Fuar Organizasyonları
 7. Motivasyon ve Teşvik Gezileri
 8. Kapalı Grup Organizasyonları
 9. Açılış, Kutlama ve Benzeri Şirket ve Birlik Organizasyonlar
 10. Kültür, Sanat, Eğlence ve Benzeri Etkinlik Organizasyonları
 11. Eğitim ve Araştırma Gezileri
 12. Vize Asistans Hizmetleri
 13. Puan ve Ödül Kataloğu Hizmetleri


Etstur Seyahat Hattı, Müşteri Hizmetleri, Çağrı Merkezi, İnternet Hizmetleri ve kurumsal modülü ile şirketlere kurumsal seyahat işlemlerinde birçok avantaj sunmaktadır; 
 1. Kolay kullanım
 2. Uygun fiyatlar
 3. Kullanıcının belirlediği kriterlere göre en uygun seyahat alternatiflerine erişim
 4. Otomatik fiyatlandırma sayesinde hesaplama hatalarının önlenmesi
 5. Şirket çalışanlarının pozisyonlarına göre yetki düzeyleri tanımlama (örnek; belli pozisyonda çalışan insanlar ekonomi sınıfı bileti, 4 yıldızlı otelde rezervasyon v.b hakkına sahiptir).
 6. Gerçek zamanlı raporlama sayesinde, seyahat harcamalarının kontrol edilmesi


Şirket Unvanı: Ets Ersoy Turistik Servisleri Anonim Şirketi 
Vergi Dairesi ve Numarası: Büyük Mükellefler V.D., 3810040790 
Ticaret Sicil No: Kadıköy- 23850 
Merkez: Bağdat Caddesi, Göksel İş Merkezi No: 55/3 
Kızıltoprak - Kadıköy/ İstanbul 

Yönetim Kurulu: 
Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Ersoy
Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Murat Ersoy 
Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Albaş 

Taahhüt Edilen Sermaye: 5.100.000 TL 
Ödenmiş Sermaye: 5.100.000 TLEtstur İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kongre Kayıt Uzmanı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Kongre Kayıt UzmanıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği kuvvetli, Online otel Sistemlerine (Gta, Hotelbeds gibi) ve kongre & fuar kayıtlarına hakim,Kongre, seminer ve toplantı organizasyonları konusunda en az 2 yıl deneyimi olan,Planlama ve organizasyon beceresine sahip, Dinamik ve takım çalışmasına uygun, Birden fazla projenin eş zamanlı takibi konusunda tecrübeli, MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen,  Yurtiçi, yurtdışı seyahat engeli olmayan,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ucuzabilet.com Bilet Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Ucuzabilet.com Bilet Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Uçak bilet rezervasyonu ve satışı konusunda tercihen en az 1 yıl tecrübeli,      Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen (16:30 - 24:00 saatleri arasında çalışabilecek)      Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip,       Telefonda iletişim ve problem çözme yeteneği güçlü,       Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen, enerjik ve güler yüzlü,       Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,       MS Office programlarını kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Engelli PersonelEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Tercihen lise mezunu, Tercihen 20-35 yaş arası, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Prezentabl, Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Uzmanı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Organizasyonel Gelişim UzmanıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları ve/veya organizasyonel gelişim alanında minimum 3 yıl deneyimli,Çok uluslu firmalarda çalışmış, Organizasyon ve insan kaynakları projelerinin yönetimi, verimlilik, süreç geliştirme konularında deneyim sahibi,İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Analitik bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Front-End Developer İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Front-End DeveloperEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
3+ years of experience in a relevant role, preferably in a commercial environment.Experience in CSS3, HTML5 and JavaScript Libraries/Frameworks (reactjs or AngularJS knowledge is a plus).Experience with at least one of the CSS Compilers such as: SASS, SCSS, LESS, COMPASS, STYLUS.Experience in Agile development. Experience with AJAX, JSON handling and Restful API's. Experience with responsive web design consept. Knowledge of grunt, gulp, node, npm. Good understanding of how a modern web application stack works Knowledge of source control and bug tracking systems (Git and JIRA). Male candidates must have completed their military service (or postponed 2+ years).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Misafir İlişkileri Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
- Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanlarında öğrenim görmüş,Üniversite mezunu,- Seyahat acentelerinde veya çağrı merkezlerinde 2-5 yıl çalışma deneyimi olan,- Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,- Vardiyalı çalışmaya uyumlu,- Diksiyonu düzgün ve prezantabl,- Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip,- Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli,- MS Excel programında veri analizi ve raporlaması (özet tablo, grafik vb. kullanan) konusunda deneyimli,- Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek,- İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip,- Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayandeneyimli takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş analisti İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
İş analistiEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Üniversitelerin ilgili Mühendislik(Bilgisayar, Endüstri veya Matematik), MIS veya Enformatik bölümlerinden mezunİş ve sistem analizi konularında yetkin ve en az 3 yıl deneyimliWeb ve Mobil tabanlı projelerde görev almış Tercihen turizm veya e-ticaret sektöründe deneyim sahibi Tercihen İş Analisti Sertifikasyonlarına sahip, Yazılım geliştime yaşam döngüsü ve geliştirme metodolojileri konusunda bilgi sahibiMS Office araçlarını etkin kullanabilen (özellikle Excel) İş akışı grafikleri ve  hazırlama bilgisine sahip ve bu konudaki yazılımları kullanma deneyimi olan (Ör:Visio, Smartdraw)Tercihen UML, SQL ve XML konularında bilgi sahibi Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dökümantasyona önem veren Planlama, tasarım ve eşgüdüm konularına yatkın, çok yönlü karar alabilenDeğişime ve öğrenmeye açık Takım çalışmasına yatkın iletişim konusunda başarılı Yaratıcı ve sonuç odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Digital Marketing Specialist İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Digital Marketing SpecialistEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Graduated from relevant departments of universities At least 3 years experience in the field Good knowledge of English Good knowledge of Google Analytics Good knowledge of MS Excel Google Doubleclick Search knowledge is a plus Experienced in Google Adwords; preferably a certificate holder Knowledge of Social media ads, Remarketing and SEO Analytical, creative, result-oriented and team-friendly
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Ekip Lideri İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Test Ekip LideriEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Üniversitelerin ilgili mühendislik veya teknik bölümlerinden mezun olan, Web ve mobil (Android ve iOS) projeler için test senaryolarının yazılmasında tecrübe sahibi,Test otomasyonu konusunda yeterli seviyede Java programlama diline hakim, Ekip yönetimi konusunda deneyim sahibi olan, Test alanında en az 5 yıl deneyim sahibi, Test ve test otomasyonu konusunda İngilizce dokümanları okuyup anlayabilme yetkinliğine sahip,Selenium Webdriver, Page Object konularını birden fazla projede tecrübeli, Tercihen Robot Framework'ünü kullanabilen, Jenkins gibi sürekli entegrasyon (Continuous Integration) araçlarını aktif olarak kullanmış olan,Jmeter ve benzeri araçlarla performans testleri konusunda deneyimli, SoapUI kullanmış olan, Tercihen PostgreSQL veya Oracle konusunda tecrübeli olan, Kalite (fonksiyonel olmayan) gereksinimlerin testinde tecrübeli, GIT konusunda tecrübeli, Yeterli ve yalın dokümantasyon yapmayı seven, Tercihen Docker, Behaviour Driven Development konularına ilgi duymak ve pilot projeler yapmış olan,Çevik yaklaşımları benimsemiş olan, Takım çalışmasını uygun olan, motivasyonu yüksek ve farklı problemleri çözmeyi seven,Gelişim odaklı ve güncel websiteleri, blog yazılarını takip eden takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi) İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Seyahat Danışmanı (Çağrı Merkezi)Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
- Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren; Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi - Seyahat acentelerinde veya çağrı merkezlerinde tercihen 1 yıl çalışma deneyimi olan, - Diksiyonu düzgün ve prezantabl, - Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip, - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek, - Esnek çalışma saatlerine ve vardiyaya uyum sağlayabilecek, - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, - Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayan deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
IOS YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
IOS YAZILIM GELİŞTİRME UZMANIEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Native iOS (ObjectiveC ve Swift ) programlama konusunda en az 3 yıl tecrübeliTeknik doküman takip edebilecek kadar İngilizce bilgisi olan Web servisleri/REST API leri hakkında bilgi sahibi (tercihen restful API'lerle çalışma deneyimi olan)App Store üzerinde referans olarak gösterilebilecek bir uygulama veya geliştirici takımının bir parçası olaniOS UI/UX konusunda deneyimli takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Android Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Android Yazılım Geliştirme UzmanıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği, Matematik v.b. bölümlerinden mezun,En az 3 yıl Android uygulamaları geliştirmiş, Java dilinin yanı sıra, tekil sorumluluk, IOC gibi tasarı prensipleri konusunda bilgi sahibi,İyi seviyede İngilizce bilen, Takım oyuncusu, Öğrenmeye açık, İstanbul Anadolu Yakası'na ulaşım engeli olmayan takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Test Uzmanı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Yazılım Test UzmanıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Yazılım Test UzmanıMühendislik Fakülteleri (Bilgisayar, Endüstri, Matematik vb.), Enformatik, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,Yazılım test metodolojilerine hakim,Test yönetim araçlarını kullanabilen,Tercihen JIRA kullanım bilgisine sahip,Web ve mobil uygulamaları test süreçlerinde görev almış,Tercihen ISTQB sertifikasına sahip,Detaylara önem veren, dikkatli, analitik düşünebilen,Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve  insan ilişkilerinde başarılı,Dokümantasyon disiplinine sahip,Tercihen SQL ve SOAP UI konularında bilgi sahibiTercihen test otomasyonu konusunda bilgi sahibi,İyi derecede İngilizce bilen,Yoğun çalışma temposunu ayak uydurabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecillitakım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uçak Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Uçak Muhasebe Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Takım arkadaşımız Uçak Bilet Muhasebe işlemlerinden sorumlu olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Online Ürün Operasyon Uzman/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Online Ürün Operasyon Uzman/Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren üniversitelerden mezun,Tercihen minimum 1 yıl turizmde operasyon tecrübesi olan, Online Otel ve Acente Sİstemleri konusunda tecrübeli, İleri düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip,Takım çalışmasına özen gösterecek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Developer (Antalya) Antalya Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Java Developer (Antalya)Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
2+ years experience of Java and Web Development, Experience with enterprise level applications using Java EE or Spring framework,Knowledge of Web Services (SOAP and REST), Knowledge of front-end technologies (HTML, Javascript) is a plus Experience with Internet/Mobile based applications and e-commerce site workflow,Extensive knowledge of source control and bug tracking systems (Git and JIRA),Excellent communication and collaboration skills, oral and written, are required as a team player,Good understanding skills for analysing business requirements and problem solving,Male candidates must have completed their military service (or postponed 2+ years).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Test Mühendisi İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Kıdemli Test MühendisiEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Kıdemli Test MühendisiMühendislik Fakülteleri (Bilgisayar, Endüstri, Matematik vb.), Enformatik, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,Tercihen ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Test türlerini, metodolojilerini bilen, Web ve Mobil projeler için test senaryoları yazabilen, Test otomasyonu konusunda yeterli Java programlama diline hakim olan, Test ve test otomasyonu konusunda İngilizce dökümanları okuyup anlayabilen, Selenium Webdriver, Page Object konularını birden fazla projede tecrübe etmiş olan,Tercihen Robot Framework'ünü kullanmış olan, Jenkins gibi sürekli entegrasyon (Continuous Integration) araçlarına hakim, Jmeter ve benzeri araçlarla performans testleri yapmış olan, Tercihen SoapUI kullanmış olan, Tercihen PostgreSQL veya Oracle konusunda tecrübeli olan, Kalite (fonksiyonel olmayan) gereksinimlerin testinde tecrübe sahibi, GIT konusunda tecrübe sahibi, Tercihen Docker, Behaviour Driven Development konularına ilgi duyan ve pilot projeler yapmış olan takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Developer (İstanbul) İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Java Developer (İstanbul)Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
3+ years experience of Java and Web Development, Knowledge of Object Oriented concepts and technologies, Experience with enterprise level applications using Java EE or Spring framework,Knowledge of Web Services (SOAP and REST), Knowledge of Toplink, Hibernate, JPA or similar ORM frameworks for managing data of relational databases,Knowledge of relational database systems (Oracle and MySql), Knowledge of front-end technologies (HTML, Javascript) is a plus Experience with Internet/Mobile based applications and e-commerce site workflow,Experience with development in Big Data environment (ElasticSearch, MongoDB) is strong plus,Extensive knowledge of source control and bug tracking systems (Git and JIRA),Excellent communication and collaboration skills, oral and written, are required as a team player,Good understanding skills for analysing business requirements and problem solving,Male candidates must have completed their military service (or postponed 2+ years).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Owner İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Product OwnerEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Minimum 3 years experience as a product manager/owner  Proven web/mobile product management/owner and/or development experience preferredContinuous self-initiated learning is a necessary skill  Experience writing formal business & technical requirements and documentationExperience leading cross-functional and co-located efforts and working closely with UX analytics, user research, visual designers, development teams, and business stakeholdersAn effective and persuasive communicator who can contribute to or lead effective meetings and engage diverse audiencesPrevious experience in completing projects using Agile methodologies Previous technical experience is preferred. Must be familiar with web technologiesBachelor's degree in Computer Science, Business, or related field, or comparable experience
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı