Etstur 

Şirket Bilgileri

http://www.etstur.com

Etstur
 
Türkiye'nin iç pazardaki en büyük turizm grubu, 1991 yılında, Türk gezginlere tatil alternatifleri üretmek üzere Mehmet ve Murat Ersoy kardeşler tarafından kurulan, Türkiye'nin lider tur operatörü Etstur (Ersoy Turistik Servisleri A.Ş) ile iş hayatına başladı. Grup yapısına son olarak, oteller hakkında daha önce bu otellerde konaklamış kişilerce yapılan değerlendirmeleri, puanlamaları ve fotoğrafları barındıran objektif bir paylaşım ve bilgilendirme platformu olan Otelpuan.com ile Etstur'un binlerce aday arasından seçerek işe aldığı çiftin gözünden tatil anılarını 6 ay boyunca paylaşacakları videoblog sitesi istebenimtatilim.com katıldı. Etsgroup, 3987 çalışanı ve 328 acentesi ile misafirlerine Türkiye'nin dört bir yanında en kaliteli hizmeti, sürekli sunmayı hedefliyor.
 
Hizmet Kalitemiz 3. Kez Onaylandı
 
Misafirlerine sağladığı hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi amacı ile yapılan çalışmalara bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Etstur, 2007 ve 2009 yılında aldığı T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü'nün ardından, aynı ödülü üçüncü kez kazanarak bu alana verdiği önemi perçinledi.

Etstur, tüketici haklarına saygılı, memnuniyet odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştirerek, güveninize layık olmaya ve huzur dolu güvenli tatiller sunmaya devam edecektir.
 
Kalite Politikamız
 
Sunduğumuz Hizmet kalitesi ile MÜŞTERİLERİMİZİN
Çalışma ortamı ve koşulları ile ÇALIŞANLARIMIZIN
Verimlilik ve rekabet gücü ile TEDARİKÇİLERİMİZİN
Yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluğumuz ile TOPLUMUN 
beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek, hizmet ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmektir.
 
Vizyonumuz
 
Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.
 
Misyonumuz
 
 1. Sektördeki yeniliklerde lider olmak,
 2. Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek,
 3. Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak,
 4. Toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek,
 5. Çalışılması tercih edilen şirket olmak
 
Bireysel Hizmetler
 
Türk Turizm Sektörü'nde mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan Etstur, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir 
 1. Otel ve Tatil Köyleri
 2. Havayolu, Karayolu, Denizyolu Ulaşım Hizmetleri
 3. Kültür Turları
 4. Mavi Yolculuk
 5. Gençlik Turları
 6. Yurt Dışı Tur Paketleri
 7. Kayak Turları
 8. Gemi Seyahatleri
 9. Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri
 10. Kiralık Araç Hizmeti
 11. Balayı (Yurt İçi ve Yurt Dışı Seçenekler) Paketleri
 12. Vize Asistans Hizmetleri
 
Kurumsal Hizmetler
 
Etstur, büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır. 
 1. Dış Hat Uçak Biletleri
 2. İç Hat Uçak Biletleri
 3. Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonları
 4. Yurt İçi ve Yurt Dışı Rent A Car Rezervasyonları
 5. Seyahat Sigortası ve Asistans Hizmetleri
 6. Fuar Organizasyonları
 7. Motivasyon ve Teşvik Gezileri
 8. Kapalı Grup Organizasyonları
 9. Açılış, Kutlama ve Benzeri Şirket ve Birlik Organizasyonlar
 10. Kültür, Sanat, Eğlence ve Benzeri Etkinlik Organizasyonları
 11. Eğitim ve Araştırma Gezileri
 12. Vize Asistans Hizmetleri
 13. Puan ve Ödül Kataloğu Hizmetleri


Etstur Seyahat Hattı, Müşteri Hizmetleri, Çağrı Merkezi, İnternet Hizmetleri ve kurumsal modülü ile şirketlere kurumsal seyahat işlemlerinde birçok avantaj sunmaktadır; 
 1. Kolay kullanım
 2. Uygun fiyatlar
 3. Kullanıcının belirlediği kriterlere göre en uygun seyahat alternatiflerine erişim
 4. Otomatik fiyatlandırma sayesinde hesaplama hatalarının önlenmesi
 5. Şirket çalışanlarının pozisyonlarına göre yetki düzeyleri tanımlama (örnek; belli pozisyonda çalışan insanlar ekonomi sınıfı bileti, 4 yıldızlı otelde rezervasyon v.b hakkına sahiptir).
 6. Gerçek zamanlı raporlama sayesinde, seyahat harcamalarının kontrol edilmesi


Şirket Unvanı: Ets Ersoy Turistik Servisleri Anonim Şirketi 
Vergi Dairesi ve Numarası: Büyük Mükellefler V.D., 3810040790 
Ticaret Sicil No: Kadıköy- 23850 
Merkez: Bağdat Caddesi, Göksel İş Merkezi No: 55/3 
Kızıltoprak - Kadıköy/ İstanbul 

Yönetim Kurulu: 
Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Ersoy
Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Murat Ersoy 
Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Albaş 

Taahhüt Edilen Sermaye: 5.100.000 TL 
Ödenmiş Sermaye: 5.100.000 TLEtstur İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Grafik Uzmanı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Grafik UzmanıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Etsmice Departmanımızda görevlendirilmek üzere;· Üniversitelerin lisans/lisansüstü düzeyinde eğitim veren Grafik Tasarım ve ilgili bölümlerinden mezun,· Alanında 3 ile 5 yıl arası deneyim sahibi, tercihen turizm ve organizasyon sektörlerinde görev yapmış,· Adobe Creative Suite, Photoshop, Indesign, llustrator, After Effects, Dreamweaver programlarını iyi derecede kullanabilen,· MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen,· İleri derecede kompozisyon bilgisine sahip,· Renk teorisine, renk ilişkilerine, perspektif ve aralık ilişkisine hakim olan,· Sosyal Medya tecrübesi bulunan,· Baskı sistemleri teknolojisi, arşivleme, fotoğrafçılık ve fotomanipülasyon bilgisine sahip,· İyi derecede İngilizce bilen,· Sorumluluk sahibi ve iş takibi kuvvetli,· Ekip çalışmasına yatkın,· Yoğun iş temposuna uyum sağlayacak, verimli çalışabilecek,· Yaratıcılığına güvenen, alanındaki gelişmeleri takip ederek kendini sürekli geliştiren,· Seyahat engeli bulunmayan,· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış'Grafik Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Data Engineer İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Senior Data EngineerEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Bachelors Degree in Computer Science, Engineering, Math, StatisticsPassionate about learning new technologies and working on massive scale data.Ability to learn quickly in a fast-paced, dynamic team environment.Ability to craft new technical solutions to problems.Highly effective communication and collaboration skills.3 - 4 years experience with a variety of programming languages and computing environments. Especially on Java, Scala or Python .Familiar with Linux shell environment.Experience in building large scale data pipelines with Hadoop/Spark.Hands-on experience with at least some of these big data distributions Hortonworks, Cloudera or MapR.Knowledge on some of NoSQL databases such as HBase, Cassandra etc.Experience on Big Data querying tools, such as Hive, Impala etc.Deep understanding of relational database technologies and database development techniques.Proficient in working with one of RDBMS  such as Oracle, MySQL etc.Ability to build/optimise complex queries in an efficient manner.Knowledge about data modelling and data warehousing techniques.Experience with Stream processing (e.g. Kafka, Kinesis, Pub/Sub, Spark Streaming, Flink) is plus.Experience about ML, NLP and Deep Learning is plus.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ucuzabilet.com Bilet Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Ucuzabilet.com Bilet Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Uçak bilet rezervasyonu ve satışı konusunda tercihen en az 1 yıl tecrübeli,      Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen (16:30 - 24:00 saatleri arasında çalışabilecek)      Akıcı ve düzgün bir diksiyona sahip,       Telefonda iletişim ve problem çözme yeteneği güçlü,       Müşteri memnuniyeti odaklı çalışabilen, enerjik ve güler yüzlü,       Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,       MS Office programlarını kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Engelli PersonelEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Tercihen lise mezunu, Tercihen 20-35 yaş arası, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Prezentabl, Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IK İş Ortağı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
IK İş OrtağıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
- Üniversitelerin lisans/lisansüstü düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezun,- Seçme ve yerleştirme alanında en az 2 yıl deneyimli,- Performans yönetimi, eğitim ve gelişim süreçleri hakkında bilgi sahibi,- İleri düzeyde İngilizce bilen,- MS Office programlarına hakim,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,- Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet ve Gelir Kontrol Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Maliyet ve Gelir Kontrol Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
- Tercihen Turizm ve ilgili bölümlerden veya Muhasebe, İşletme, Ekonometri, Matematık, İktisat.vb  bölümlerden mezun - İngilizce bilen ( Yazılı iletişimde minimum Intermediate seviyesinde olması tercih sebebidir)- Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli- İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden- Ms Excel programına hakim- Diksiyonu düzgün ve prezantabl- İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi İşlem Uzmanı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Bilgi İşlem UzmanıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
En az lise mezunu, En az 5 yıl iş tecrübesi olan (ININ, Cisco Santral ve Çağrı Merkezi konusunda, Network ve Active Directory konusunda tecrübeli),LAN, Switch, Kablolama, Kablosuz Ağ vb.  konularda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İletişim ve problem çözme becerileri gelişmiş,  Tercihen askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti (Finans-Muhasebe) İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
İş Analisti (Finans-Muhasebe)Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nden mezun, İleri derecede İngilizce bilen, Finans-Muhasebe Bilgi Teknolojileri konusunda yetkin, Süreç ve iş analizi metodolojileri konusunda tecrübeli, Finans-Muhasebe süreçlerinin analizi, modellemesi, implementasyonu çalışmalarına liderlik etmiş,Proje Yönetimi tecrübesi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ön Muhasebe ve Kredi Kartları Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Ön Muhasebe ve Kredi Kartları Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Tercihen turizm sektöründe ön muhasebe kredi kartları alanında veya bankaların kredi kartları/kart güvenlik birimlerinde 2 yıl çalışmış,- Kredi kartı fraud,chargeback monitoring yapabilen,- Askerliğini tamamlamış,- Yüksek okul ya da üniversite mezunu,- Anadolu yakasında ikamet eden,- MS Ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,- İleri seviye İngilizce dil bilgisine sahip,- Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,- Ekip içerisinde uyumlu çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Developer (İstanbul) İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Java Developer (İstanbul)Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
3+ years experience of Java and Web Development, Knowledge of Object Oriented concepts and technologies,Experience with enterprise level applications using Java EE or Spring framework,Knowledge of Web Services (SOAP and REST),Knowledge of Toplink, Hibernate, JPA or similar ORM frameworks for managing data of relational databases,Experience with JavaScript/ECMAScript is a plus, Experience with Internet/Mobile based applications and e-commerce site workflow,Knowledge of NoSQL technologies (ElasticSearch, MongoDB, etc) is strong plus,Extensive knowledge of source control and bug tracking systems (Git and JIRA),Male candidates must have completed their military service (or postponed 2+ years).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Owner İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Product OwnerEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Bachelor's degree in Computer Science, Business, or related field, or comparable experienceMinimum 5-7 years experience as a product manager/ownerProven enterprise product management/owner and/or business analysis experience preferredContinuous self-initiated learning is a necessary skillExperience writing formal business & technical requirements and documentationExperience leading cross-functional and co-located efforts and working closely with UX analytics, user research, visual designers, development teams, and business stakeholdersAn effective and persuasive communicator who can contribute to or lead effective meetings and engage diverse audiencesPrevious experience in completing projects using Agile methodologiesPrevious technical experience is preferred. Must be familiar with web technologies
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analisti (İnsan Kaynakları) İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
İş Analisti (İnsan Kaynakları)Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri'nden mezun,İleri derecede İngilizce bilen, İnsan Kaynakları Bilgi Teknolojileri konusunda yetkin,Süreç ve iş analizi metodolojileri konusunda tecrübeli,İnsan Kaynakları süreçlerinin analizi, modellemesi, implementasyonu çalışmalarına liderlik etmiş,Proje Yönetimi tecrübesi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
.Net Developer İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
.Net DeveloperEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar, Endüstri, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Object Oriented Programlama mantığına hakim, C#, SOAP/REST web servisleri konularında uzman, MS SQL veritabanı konusunda deneyimli,  ASP.NET Application ve IIS 7 teknolojilerine hakim, Tercihen Desktop uygulamaları geliştirmiş, Tercihen Microsoft Dynamics tecrübesi olan, Çok katmanlı mimari ve Nesne Tabanlı programlama konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, SVN, Git, TFS veya benzeri bir source control yazılımı kullanmış, Tercihen Çağrı Merkezi uygulamaları, CTI deneyimi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Test Uzmanı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Yazılım Test UzmanıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Yazılım Test UzmanıMühendislik Fakülteleri (Bilgisayar, Endüstri, Matematik vb.), Enformatik, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,Yazılım test metodolojilerine hakim, Test yönetim araçlarını kullanabilen, Tercihen JIRA kullanım bilgisine sahip, Web ve mobil uygulamaları test süreçlerinde görev almış, Tercihen ISTQB sertifikasına sahip, Detaylara önem veren, dikkatli, analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve  insan ilişkilerinde başarılı,Dokümantasyon disiplinine sahip, Tercihen SQL ve SOAP UI konularında bilgi sahibi Tercihen test otomasyonu konusunda bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposunu ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Front-End Developer İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Front-End DeveloperEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
3+ years of experience in a relevant role, preferably in a commercial environment.Experience in CSS3, HTML5 and JavaScript Libraries/Frameworks (reactjs or AngularJS knowledge is a plus).Experience with at least one of the CSS Compilers such as: SASS, SCSS, LESS, COMPASS, STYLUS.Experience in Agile development. Experience with AJAX, JSON handling and Restful API's. Experience with responsive web design consept. Knowledge of grunt, gulp, node, npm. Good understanding of how a modern web application stack works Knowledge of source control and bug tracking systems (Git and JIRA). Male candidates must have completed their military service (or postponed 2+ years).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Veritabanı Uzmanı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Veritabanı UzmanıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
• En az 3 yıl Oracle DBA olarak çalışmış,• Oracle RAC ve Data Replikasyon konularında deneyimli,• Tercihen PostgreSQL konusunda bilgi sahibi,• Tuning yapabilecek seviyede PL/SQL’e ve Linux platformuna hakim,• İyi derecede İngilizce bilentakım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Otomasyon Mühendisi İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Test Otomasyon MühendisiEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Test Otomasyon MühendisiMühendislik Fakülteleri (Bilgisayar, Endüstri, Matematik vb.), Enformatik, Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun,Test metodolojileri konusunda bilgi sahibi, Test otomasyon konusunda Selenium, Appium gibi araçlarla proje geliştirmiş Java ve OOP konusunda deneyimi bulunan, Teknik literatürü takip edebilecek seviye İngilizce bilgisine sahip, Tercihen Page Object  ve benzeri tasarım desenleri kullanarak test otomasyon frameworku geliştirme deneyimi bulunanTercihen Jenkins gibi sürekli entegrasyon (Continuous Integration) araçlarına hakim,Jmeter ve benzeri araçlarla performans testleri yapmış olan, Tercihen SoapUI kullanmış olan, Veri tabanı seviyesinde kontroller için gerekli SQL bilgisine sahip, Tercihen Docker, Behaviour Driven Development konularına ilgi duyan veya pilot projeler yapmış olan                    takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir İlişkileri Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Misafir İlişkileri Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
- Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanlarında öğrenim görmüş,Üniversite mezunu,- Seyahat acentelerinde veya çağrı merkezlerinde 2-5 yıl çalışma deneyimi olan,- Çok iyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,- Vardiyalı çalışmaya uyumlu,- Diksiyonu düzgün ve prezantabl,- Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisine sahip,- Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli,- MS Excel programında veri analizi ve raporlaması (özet tablo, grafik vb. kullanan) konusunda deneyimli,- Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek,- İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip,- Belli dönemlerde işin gerektirdiği tesis eğitim seyahatleri konusunda engeli bulunmayandeneyimli takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Developer (Antalya) Antalya Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Java Developer (Antalya)Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
· Antalya'da ikamet edebilecek,· Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun· En az 3 yıl Java teknolojileri ile uygulama geliştirme tecrübesi olan· Spring konusunda deneyimli· Rest / SOAP servisler konsunda bilgili,· TDD konusunda deneyim sahibi,· İyi derecede İngilizce bilen· Sürekli geliştirmeye ve öğrenmeye açık, yenilikçi ve yeni teknolojileri öğrenmeye hevesli,· Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibi· Tercihen ElasticSearch , Redis gibi teknolojiler konusunda bilgi sahibi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Genel Muhasebe Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
-Üniversitelerin işletme, ekonomi, muhasebe ile ilgili bölümlerinden mezun ya da en az meslek yüksekokulu mezunu,-Tercihen minimum 1 yıl genel muhasebe tecrübesi olan,-İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- Diksiyonu düzgün ve prezantabl,-Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli,- MS Excel programına hakim,- Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek,- İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Digital Marketing Specialist İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Digital Marketing SpecialistEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
University graduate At least 2 years experience in a related field Good knowledge of English is a must Experienced in Google Adwords is a plus, familiarity with the terms as cpc, cpm, cpv is a must.Knowledge of Google Analytics, and social media ads is a plus. Experience in luxury brand management is a plus. Analytical, creative, result-oriented, team-friendly
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Online Ürün Operasyon Uzman/Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Online Ürün Operasyon Uzman/Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik alanında öğrenim veren üniversitelerden mezun,Tercihen minimum 1 yıl turizmde operasyon tecrübesi olan, Online Otel ve Acente Sİstemleri konusunda tecrübeli, İleri düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, Misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek ve kurumsal iletişim becerisini sahip,Takım çalışmasına özen gösterecek takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SEO Specialist İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
SEO SpecialistEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Excellent written and verbal communication skills Demonstrable passion and interest for internet-related technology Ideally up to 3 years of experience in an SEO Good knowledge of Google Analytics and Search Console Awareness of some SEO tools e.g  SearchMetrics, BrightEdge, Unamo (Positionly), aHrefs, Majestic, DeepCrawl, SEMRush, Screaming FrogAbility to effectively communicate and build relationships with internal and external partners.Confident working in a fast-paced environment while meeting changing deadlines and priorities on multiple simultaneous projects.Proven experience in being very organized, accurate, timely and reliable. Highly motivated to drive performance and generate team and company success. Ability to maintain self-motivation and operate with an entrepreneurial mindset.Ability to adapt and apply new technologies to marketing practices and programs.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uçak Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Uçak Muhasebe Uzman YardımcısıEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Takım arkadaşımız Uçak Bilet Muhasebe işlemlerinden sorumlu olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Analyst İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Web AnalystEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
·         Bachelor’s degree from relevant departments of universities,·         Minimum 2 years of experience in web analytics role and working with tracking technologies,·         Good command of English,·         Good knowledge on Web Analytics Tools, Tag Managers,·         Google Analytics certificate is a plus,·         Experience in landing page optimization and website personalization is a plus,·         Multi-task oriented, well-organized.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür İstanbul(Asya) Ets Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Teknik MüdürEts Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Otel, rezidans, AVM gibi tesislerde en az 5 yıl benzer pozisyonda yöneticilik tecrübesi bulunan,Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği konularına ve mevzuatına hakim, Akıllı bina konseptindeki tüm modern elektrik,mekanik,otomasyon sistemlerinin koruyucu bakım prosedürleri hakkında bilgi sahibi,İnsan ilişkileri kuvvetli, organizasyon yeteneği gelişmiş, analitik ve sonuç odaklı,Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen. Erkek adaylar için; askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı