Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


Europap Tezol Kağıt, Türk Sanayisinin içinde yer alan Tezol Şirketler Grubu tarafından, 2000 yılında çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan temizlik kağıdı ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur.
İzmir Torbalı'daki ilk fabrikamız olan PM1 ile 2004 yılında faaliyete geçilmiştir. 2009 döneminde PM2'nin üretime geçmesi ve modernizasyon yatırımlarıyla üretim kapasitemiz artırılmıştır. Üçüncü fabrikamız PM3'ün 2015 yılının ilk yarısında devreye girmesi planlanmaktadır.
Sektöründe ihracatta hızlı bir ivme yakalayan Tezol Kağıt, kaliteye olan bağlılığı sayesinde 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini almıştır. Sunacağı üstün kalite yaklaşımı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlayan Tezol Kağıt, 2013 yılında süreç çalışmalarının tamamlanmasıyla Kalite Belgesi'ni revize etmiştir. Bunun yanısıra, gıda teması ile ilgili hijyen belgesi ISEGA sertifikasyonundaki çalışmalarını bitirmiş, çevreye duyarlı firma olmanın gereği uluslararası FSC sertifikasyonu ile ilgili çalışmalarını başlatmıştır.
Tezol Kağıt’ın 2007 yılından beri dört kıtada 20’ye yakın ülkeye yaptığı yarı ürün ve ürün ihracatı artarak devam etmektedir. İhracatın yapıldığı bölgeler arasında ağırlıklı olarak Avrupa, Orta Amerika, Orta Doğu, Orta Asya, Kafkaslar ve Afrika yer almaktadır. Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak için oldukça hassas davranan Tezol Kağıt, bünyesinde bulunan “Atık Kağıt İşleme Tesisi” ve “Kimyasal Arıtma Tesisi”ne ek olarak 2009 yılı içerisinde "İlave Arıtma Tesisi”ni de devreye sokmuştur. 2007 yılı başında "Kağıt Geri Dönüştürme ve Mürekkep Sökme Tesisi"ni devreye alarak çevreci politikasını güçlendirmiştir.
Firmamız sosyal sorumlulukları ve bağlı bulunduğu etik değerler bütünü içerisinde temizlik kâğıtlarında mamul ve yarı mamul alanı iç ve dış pazarlarında her geçen gün büyüyerek faaliyet göstermeye devam etmektedir.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Kağıt ve Selüloz Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Açıklama: Üretim birimleri vardiya programlarına göre çalışmaktadır.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 350-449


Europap Tezol Kağıt Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Operatörü Mersin EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Makine OperatörüEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında Mersin'de bulunan temizlik kâğıtları üretim fabrikamızda Converting / Üretim Bölümüne bağlı olacak şekilde aşağıdaki niteliklere sahip “Makine Operatörü” arayışımız bulunmaktadır. Teknik Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu, tercihen Kâğıt Teknolojileri bölümlerinden mezun,Yoğun çalışma temposu ve vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen tuvalet kağıdı, kağıt havlu gibi yuvarlak ürün veya peçete katlama makineleri ve paketleme makinelerinde tecrübe sahibi, Mersin'de ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Elemanı İzmir EUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıEUROPAP TEZOL KAĞIT SAN.ve TİC. A.Ş.
Kâğıt ve Selüloz Sanayi iş dalında Torbalı’da bulunan temizlik kâğıtları üretim fabrikamızda Kalite departmanında görevlendirilecek aşağıdaki niteliklerde“Kalite Kontrol Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. Kimyager, Kimya Meslek Lisesi veya Kimya Meslek Yüksek Okulu mezunuTercihen benzer görevde en az 1-2 yıl tecrübeli,20-30 yaşlarında,Erkek adayların askerlik görevini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı