Exeltis İlaç 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2014


EXELTİS Chemo Group şirketidir. Chemo tıp doktoru Hugo Sigman ve eşi, biyokimyacı Silvia Gold tarafından kurulmuş faaliyetlerine 1977 yılında Barcelona Chemo markası ile başlamışlardır. Chemo günümüzde aktif olarak eczacılık bileşenleri geliştiren, üreten ve pazarlayan uluslararası bir şirketler grubudur. Merkezi Madrid’de olan Chemo Group / Exeltis Amerika, Avrupa ve Afrika, Asya – Pasifik kıtasına 40’ın üzerinde ülkede faaliyet göstermekte olup geniş bir marka, ortak girişim ve sınai tesis yelpazesine sahiptir.

Sanayide dünya lideri konumundadır. Katma değerli API’ler, bağımsız patentli yenilikçi süreçler ve patentli yenilikçi polimorflar geliştirir ve üretir. 100’den fazla madde içeren geniş bir portföye sahiptir. İleri teknolojiye sahip uzman profesyoneller çalıştıran altı tesisi vardır.

FDF Tesisleri ve AR&GE merkezleri / Kendi API tedarikleri ve patentli formülleriyle katma değerli FDF geliştirme ve üretiminde dünya lideri.
Başlıca tüm tedavi alanlarında geniş (50’den fazla) bir ilaç portföyü.
Dosya geliştirmeden tescile, serinin serbest bırakılması ve kesin teslim.
Exeltis İlaç Sanayii, 2014 yılında Embil İlacı %100 satın alarak Türkiye pazarına girmiştir. Embil İlaç inovasyon, kalite ve teknolojiyi her zaman ön planda tutarak, 90 yılı aşkın süredir Türk ilaç sektörüne orijinal ürünler geliştiren ve insanların yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaçlayan AR-GE odaklı bir ilaç şirketi idi.Patentli formülasyonlarını, yeni ilaç teknolojileriyle kombine ederek, insan sağlığına yönelik orijinal ve emsali olmayan ilaçlar geliştirmeyi kendisine misyon edinmiş ve gelirlerinin önemli bir bölümünü AR-GE ve Klinik Araştırma yatırımları için kullanarak, ihtiyaç duyulan kaliteli sağlık çözümlerini geliştirmiş ve hem ülkemizde, hem de dünyanın değişik coğrafyalarında tıbbın hizmetine sunmuştur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 50-74


Exeltis İlaç İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ar-Ge Uzmanı Tekirdağ Exeltis İlaç
Ar-Ge UzmanıExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren firmamızın AR-GE Bölümünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde;Üniversitelerin Eczacılık, Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olan,İlaç sektöründe stabilite göstergeli metod geliştirme, stres çalışmaları ve temizlik validasyonu konusunda tecrübeli,HPLC, GC ve diğer laboratuar analiz cihazlarını kullanabilen,İngilizcesi iyi seviyede olan, Çerkezköy, Çorlu ve civarında ikamet eden veya edebilecek olan,Ar-Ge Uzmanı aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Tanıtım Uzmanı İzmir Exeltis İlaç
Ürün Tanıtım UzmanıExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı menşeli firmamız için İzmir'de görevlendirilecek; '' ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun,  Jinekoloji ürün grubunda sektör tecrübesi edinmiş, İlaç sektöründe min.2 yıl benzer pozisyonda görev almış, İnsiyatif kullanabilen ve sonuç odaklı, Dinamik ve pozitif enerji sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, ikili ilişkileri güçlü, Alınan karar ve iş süreçlerini uygulama ve geliştirmede; analitik ve stratejik hareket edebilme becerisi olan,Zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim / Ambalaj Operatörü Tekirdağ Exeltis İlaç
Üretim / Ambalaj OperatörüExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı menşeli firmamız Çerkezköy Organize Sanayi' de bulunan fabrikamız için  ''Üretim, Ambalaj Operatörleri '' arıyoruz.Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Kimya, Bilgisayar, Elektrik, Elektronik, vb. bölümlerinden mezun,İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve pozitif, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayan, Hedef ve gelişim odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence GMP Uzmanı Tekirdağ Exeltis İlaç
Kalite Güvence GMP UzmanıExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı menşeli firmamız Çerkezköy Organize Sanayi' de bulunan fabrikamız için  ''KALİTE GÜVENCE - GMP UZMANI '' arıyoruz.Üniversitelerin Kimya Mühendisliği, Kimya vb. Lisans bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe Kalite Güvence Sistemi ve GMP konusunda 2 ile 5 yıl deneyimli,GMP Sistemleri konusunda eğitim almış, Validasyon konusunda tecrübeli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen, İletişimi güçlü, takım çalışmalarına yatkın, MS Office ve SAP sistemlerini kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Hizmet Elemanı Tekirdağ Exeltis İlaç
Genel Hizmet ElemanıExeltis İlaç
İlaç Sanayi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin, Çerkezköy Üretim Tesisimizde görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklerde''Genel Temizlik Elemanı''aramaktayız.Daha önce temizlik işlerinde görev almış, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Tercihen Üretim alanı ve Laboratuvar alanı temizliğinde çalışmış, Peyzaj ve Bahçe düzenleme ve bakımı konusunda tecrübeli. Dikkatli ve titiz çalışan, Kişisel temizliğine önem veren, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluklarını titizlikle yerine getirebilecek, Askerliğini tamamlamış, Sağlık Sorunu olmayan, Çerkezköy veya Çorlu çevresinde ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü İstanbul(Avr.), ... Exeltis İlaç
Ürün MüdürüExeltis İlaç
Exeltis İlaç Türkiye Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere reçeteli ürün grubumuz için, Ürün Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Kadın Sağlığı ya da Üroloji alanında en az 2 yıl Ürün Müdürü olarak görev yapmış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik, planlama yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Müdürü (OTC) İstanbul(Avr.), ... Exeltis İlaç
Ürün Müdürü (OTC)Exeltis İlaç
Exeltis İlaç Türkiye Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere, Ürün Müdürü arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinde mezun, Reçete, OTC alanında en az 2 yıl Ürün Müdürü olarak görev yapmış, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik, planlama yetkinliği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, Sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Exeltis İlaç
Kalite Kontrol UzmanıExeltis İlaç
Çerkezköy'de bulunan beşeri ilaç üretimi tesisimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe Kalite Kontrol alanında 3-4 yıl deneyimli, Laboratuvar analizleri (HPLC,GC, dissolüsyon vb) konularında deneyimli, Hammadde, bitmiş ürün ve stabilite analizlerinde tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, çok yönlü düşünebilen,Çerkezköy ve Çorlu civarında ikamet eden, İngilizcesi iyi seviyede, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış “Kalite Kontrol Uzmanı” aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı