Exeltis İlaç 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2014


EXELTİS Chemo Group şirketidir. Chemo tıp doktoru Hugo Sigman ve eşi, biyokimyacı Silvia Gold tarafından kurulmuş faaliyetlerine 1977 yılında Barcelona Chemo markası ile başlamışlardır. Chemo günümüzde aktif olarak eczacılık bileşenleri geliştiren, üreten ve pazarlayan uluslararası bir şirketler grubudur. Merkezi Madrid’de olan Chemo Group / Exeltis Amerika, Avrupa ve Afrika, Asya – Pasifik kıtasına 40’ın üzerinde ülkede faaliyet göstermekte olup geniş bir marka, ortak girişim ve sınai tesis yelpazesine sahiptir.

Sanayide dünya lideri konumundadır. Katma değerli API’ler, bağımsız patentli yenilikçi süreçler ve patentli yenilikçi polimorflar geliştirir ve üretir. 100’den fazla madde içeren geniş bir portföye sahiptir. İleri teknolojiye sahip uzman profesyoneller çalıştıran altı tesisi vardır.

FDF Tesisleri ve AR&GE merkezleri / Kendi API tedarikleri ve patentli formülleriyle katma değerli FDF geliştirme ve üretiminde dünya lideri.
Başlıca tüm tedavi alanlarında geniş (50’den fazla) bir ilaç portföyü.
Dosya geliştirmeden tescile, serinin serbest bırakılması ve kesin teslim.
Exeltis İlaç Sanayii, 2014 yılında Embil İlacı %100 satın alarak Türkiye pazarına girmiştir. Embil İlaç inovasyon, kalite ve teknolojiyi her zaman ön planda tutarak, 90 yılı aşkın süredir Türk ilaç sektörüne orijinal ürünler geliştiren ve insanların yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaçlayan AR-GE odaklı bir ilaç şirketi idi.Patentli formülasyonlarını, yeni ilaç teknolojileriyle kombine ederek, insan sağlığına yönelik orijinal ve emsali olmayan ilaçlar geliştirmeyi kendisine misyon edinmiş ve gelirlerinin önemli bir bölümünü AR-GE ve Klinik Araştırma yatırımları için kullanarak, ihtiyaç duyulan kaliteli sağlık çözümlerini geliştirmiş ve hem ülkemizde, hem de dünyanın değişik coğrafyalarında tıbbın hizmetine sunmuştur.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 50-74


Exeltis İlaç İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ürün Tanıtım Temsilcisi Şanlıurfa Exeltis İlaç
Ürün Tanıtım TemsilcisiExeltis İlaç
İlaç sektöründe faaliyet gösteren %100 yabancı menşeli firmamız için Urfa'da görevlendirilecek; '' ÜRÜN TANITIM TEMSİLCİSİ '' arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili Lisans bölümlerinden mezun,  Jinekoloji ürün grubunda sektör tecrübesi edinmiş, İlaç sektöründe min.2 yıl benzer pozisyonda görev almış, İnsiyatif kullanabilen ve sonuç odaklı, Dinamik ve pozitif enerji sahibi, İletişim becerileri gelişmiş, ikili ilişkileri güçlü, Alınan karar ve iş süreçlerini uygulama ve geliştirmede; analitik ve stratejik hareket edebilme becerisi olan,Zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Validasyon Koordinatörü Tekirdağ Exeltis İlaç
Validasyon KoordinatörüExeltis İlaç
% 100 yabancı menşeili firmamız için Çerkezköy lokasyonunda görev alacak ,Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya Lisans programlarından mezun İlaç sektöründe Kalite Güvence Sistemi, GMP, validasyon ve kalifikasyon konularında min. 4 yıl tecrübeliGMP Sistemleri konusunda eğitim almış İyi düzeyde İngilizce bilen İletişimi güçlü, takım çalışmalarına yatkın MS Office ve SAP sistemlerini kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış '' Validasyon Koordinatörü'' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı