Farba A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


http://www.farba.com

Farba A.Ş.

1979 yılında Bursa Organize Sanayi bölgesinde Bayraktarlar Holding tarafından kurulmuş olan Farba, bugün ‘Otomotiv Aydınlatma’ alanında yaklaşık 900 kişilik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Toyota, Renault, Ford, Daimler Chrysler başta olmak üzere Otomotiv Sanayi için dış aydınlatma ürünleri (Far, Stop, 3. fren lambası, …) üretmektedir.

Farba; Valeo ve Koito gibi aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarının lisansı ile üretim yapmanın yanı sıra, Ar-Ge konusuna verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile bugün aydınlatma ürünlerinin tasarımını yapabilmekte ve Co-Design firması olarak çalışabilmektedir.

Farba ISO 9001:2000, TS 16949 ve Q1 Kalite Belgelerine sahip olmanın yanı sıra, İSO 14001 Çevre Belgesi ile de çevreye olan duyarlılığını belgelemiştir.
FARBA; 2004 yılında ‘’ Dünya klasmanında – Global Aydınlatma Üreticisi ’’ olma vizyonu ile çıktığı yolculuğunu ‘’ Yalın Mükemmellik ’’ yol haritası ile bugünlere kadar sürdürmüştür. Müşterilerimizden her yıl aldığımız ödüller doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. 2011 yılında FARBA’dan 5 kat büyük Odelo firmasının gruba katılması ile birlikte başarılarını taçlandırmıştır.

2004 yılında sadece Bursa’da faaliyet gösteren FARBA grubu, bugün Gebze ve Çin olmak üzere 4 ayrı fabrikada faaliyet göstermektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.farba.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Erzak Yardımı
Bayram YardımıFarba A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Planlama Mühendisi Kocaeli Farba
Üretim Planlama MühendisiFarba
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen Otomotiv sektöründe üretim planlama konusunda yetiştirilmek üzere veya min. 1 yıl deneyim sahibi,Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, SAP bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP ABAP Yazılım Uzmanı Bursa Farba
SAP ABAP Yazılım UzmanıFarba
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programlama bölümlerinden mezun,SAP ABAP yazılım danışmanlığında en az  2 yıl tecrübesi olan, ALV veya ekran tasarımları (Table Control ile raporlama) yapabilecek, ALE, EDI, RFC, IDoc, Workflow,  Webservis,  ile sistemler/yazılımlar arası entegrasyonu sağlayabilecek,User-Exit, BADI, Batch Input, Enhancement, BAPI ile kod değişikliği/geliştirmesini yapabilecek,Smart Form, SAP Script ile form tasarlama teknikleri konusunda bilgili, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim yetenekleri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi Bursa Farba
Kalite Güvence MühendisiFarba
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinin makina, endüstri, kimya bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen,(İkinci dil olarak Almanca tercih sebebidir.)Otomotiv sektöründe kalite alanında en az 2 yıl tecrübeli, 8D problem çözme yöntemini iyi düzeyde bilen, ISO/TS 16949 Kalite Sistemi, VDA kalite yönetim sistemi, APQP,FMEA,PPAP,SPC,MSA ve CCC konularında bilgili,ISO 16949/9001 kalite sistem denetçi sertifikasına sahip, SPC ve MSA konularında bilgi sahibi, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen VDA 6.3 sts bilgisine sahip,İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında Bay/Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Bursa Farba
Satış UzmanıFarba
Bursa Organize Sanayi, Sarı Cadde üzerinde bulunan firmamızda istihdam edilmek üzere;- Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun ve tercihen işletme alanında yüksek lisans yapmış,- Min. 5 yıl otomotiv sektöründe tecrübeli,- Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip,- İleri düzeyde İngilizce konuşabilen, ( Almanca dil bilgisi tercih sebebidir.)- 25-35 yaşları arasında,- Tercihen çifte vatandaşlığı olan veya vize problemi olmayan,- B sınıfı ehliyeti olan,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Satış Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Bakım Teknisyeni Bursa Farba
Kalıp Bakım TeknisyeniFarba
Organize Sanayi Bölgesi, Sarı Cadde üzerindeki firmamızda görevlendirmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi Kalıp, Torna -Tesviye bölümü mezunu, Torna,freze,taşlama,kaynak ve ölçüm aletlerini kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,      Kalıp Bakım Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aparat Makine Takip Uzmanı Bursa Farba
Aparat Makine Takip UzmanıFarba
Üniversitelerin Makine Mühendisliği fakültelerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilen, En az 1 yıl otomotiv sektöründe çalışmış, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, MSI-Cp-Cpk konularında bilgi sahibi, özel amaçlı veya standart makina imalatı, makina montaj prensipleri, makina kurulumu, devreye alma konularında deneyimli,Mekanik tasarım programları hakkında (Siemens NX, Catia V5) ve hidrolik ve pnömatik konusunda temel bilgi sahibi,İletişimi güçlü, gelişime açık, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Bursa Farba
Mali İşler UzmanıFarba
Üniversitelerin İktisat, İşletme bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıllık mesleki deneyime sahip, İleri derecede İngilizce konuşabilen (İkinci dil olarak Almanca tercih sebebidir.),İyi derecede excel bilgisine sahip, tercihen SAP FI ve CO modülünü kullanabilen,Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Bursa Farba A.Ş.
Kalite MühendisiFarba A.Ş.
Resident Quality Engineer :Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun olmuş. Kalite tecrübesi bulunan (otomotivde teknik bölümlerde çalışmış)İyi derecede İspanyolca bilgisine sahipSeyahat engeli olmayanYurt dışında en az 2 yıl çalışabilecek (Meksika)Kalite Mühendisleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Metot Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Proses Metot MühendisiFarba A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İmalat sektöründe Metot Mühendisliği üzerine yetiştirilmek üzere (Tercihen min.2 yıl tecrübeli)Fizibilite Etüdü ve Maliyet Analizi bilgisine sahip, ISO/TS 16949, 14001 - 18001 konularına hakim, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, iletişimi becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, disiplinli ve sorumluluk sahibiMs Office ve büro araçlarını iyi kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ar-Ge Elektronik Uzmanı (Mühendis) Bursa Farba
Ar-Ge Elektronik Uzmanı (Mühendis)Farba
Bursa Organize Sanayi Bölgesi, Sarı Cadde üzerinde bulunan firmamızda istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Otomotiv sektöründe tercihen 3 yıl tecrübeli, Altium Designer programını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Müşteri beklentilerini anlayıp, çalışmalarına uygulayabilecek tecrübeye sahip,Yurtdışına seyahat edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknikeri Bursa Farba
Elektrik Elektronik TeknikeriFarba
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik -Elektronik bölümü mezunu, Alanında tercihen 3 yıl tecrübeli, 22-30 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 3 vardiya çalışabilecek         Elektrik- Elektronik Teknikerleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Proje Uzmanı Bursa Farba
Kalıp Proje UzmanıFarba
Bursa Organize Sanayi Bölgesi, Sarı Cadde üzerinde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Kalıp Teknik Öğretmenliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, (2. dil Almanca tercih sebebidir.) Otomotiv sektöründe min. 3 yıl tecrübeli, UG NX, Catia,ve plastik enjeksiyon kalıp tasarım ve imalat bilgisine sahip, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 25-30 yaşları arasında Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Ürün Geliştirme Uzmanı Bursa Farba
Ar-Ge Ürün Geliştirme UzmanıFarba
Bursa Organize Sanayi Bölgesi, Sarı Cadde üzerinde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (2 . yabancı dil olarak Almanca tercih sebebidir.)Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Microsoft ofis programlarını, Catia V 5 Cad yazılımını kullanabilen, Yurt dışı projelerinde çalışabilecek, seyahat engeli olmayan, vize problemi olmayan,İmalat, teknik resim okuma, şekil konum toleranslandırma konularında bilgili,Analitilk düşünme yeteneğine sahip, B sınıfı ehilyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarımcı Bursa Farba
Mekanik TasarımcıFarba
Bursa Organize Sanayi Bölgesi, Sarı Cadde üzerinde bulununan firmamızda görevlendirmek üzere;Teknik öğretmen, Meslek Yüksek Okulu konstrüksiyon,makina bölümü veya Makina Mühendisliği mezunu,Çok iyi derecede Catia V5 CAD programı kullanabilen, Otomotiv sektöründen az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, Tercihen ürün geliştirme projelerinde çalışmış, B sınıfı ehliyeti olan, 20-32 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtdışı seyahat engeli ve tercihen vize problemi olmayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Üretim Operatörü Bursa Farba
Engelli Üretim OperatörüFarba
Lise mezunu, Ayakta ve vardiyalı olarak çalışabilecek, 18-30 yaşları arasında, Bay-bayan,         Çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa Farba
Genel BaşvuruFarba
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır.Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.  Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.   Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.   İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı