Farba A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


http://www.farba.com

Farba A.Ş.

1979 yılında Bursa Organize Sanayi bölgesinde Bayraktarlar Holding tarafından kurulmuş olan Farba, bugün ‘Otomotiv Aydınlatma’ alanında yaklaşık 900 kişilik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Toyota, Renault, Ford, Daimler Chrysler başta olmak üzere Otomotiv Sanayi için dış aydınlatma ürünleri (Far, Stop, 3. fren lambası, …) üretmektedir.

Farba; Valeo ve Koito gibi aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarının lisansı ile üretim yapmanın yanı sıra, Ar-Ge konusuna verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile bugün aydınlatma ürünlerinin tasarımını yapabilmekte ve Co-Design firması olarak çalışabilmektedir.

Farba ISO 9001:2000, TS 16949 ve Q1 Kalite Belgelerine sahip olmanın yanı sıra, İSO 14001 Çevre Belgesi ile de çevreye olan duyarlılığını belgelemiştir.
FARBA; 2004 yılında ‘’ Dünya klasmanında – Global Aydınlatma Üreticisi ’’ olma vizyonu ile çıktığı yolculuğunu ‘’ Yalın Mükemmellik ’’ yol haritası ile bugünlere kadar sürdürmüştür. Müşterilerimizden her yıl aldığımız ödüller doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. 2011 yılında FARBA’dan 5 kat büyük Odelo firmasının gruba katılması ile birlikte başarılarını taçlandırmıştır.

2004 yılında sadece Bursa’da faaliyet gösteren FARBA grubu, bugün Gebze ve Çin olmak üzere 4 ayrı fabrikada faaliyet göstermektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.farba.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Erzak Yardımı
Bayram YardımıFarba A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Gebze Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Gebze Üretim OperatörüFarba
Gebze'de faaliyet gösteren, otomotiv dış aydınlatma ürünleri (far, stop, vb.) üreten firmamıza ; Lise ve dengi okul mezunu, Tercihen otomotiv, torna, tesviye, makine, elektrik, plastik enjeksiyon bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 3 vardiya düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kocaeli, Tuzla ve Pendik bölgelerinde ikamet eden,"Üretim Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Farba Gebze Genel Başvuru Kocaeli Farba
Farba Gebze Genel BaşvuruFarba
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.   Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.    Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.    İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
3d Ölçüm ve Laboratuvar Teknikeri Kocaeli Farba A.Ş.
3d Ölçüm ve Laboratuvar TeknikeriFarba A.Ş.
*Meslek Lisesi Mezunu, tercihen MYO mezunu*Geometrik toleranslar ve teknik resim konusunda yeterli bilgiye sahip (okuma & yorumlama)*3-D ölçüm cihazı ve programlarını kullanabilen,*Profil projeksiyon, kumpas, mihengir, mikrometre vs. ölçüm cihazlarını kullanabilen,*Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,*Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış*Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Kalite Mühendisi Bursa Farba
Proje Kalite MühendisiFarba
Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Makine, Endüstri, Elektronik Müh.) fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen (Tercihen 2.Dil Almanca iyi derecede bilen), En az 2 yıl otomotiv sektöründe kalite mühendisi olarak çalışmış, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA konularında bilgi sahibi, Müşteri standartlarını bilen (Toyota, Mercedes, Ford, VW, Audi vb.) ISO 9001/ ISO TS 16949 bilgisi olan, İletişimi güçlü, gelişime açık, 25-34 yaşları arasında, Seyahat ve yurt dışına gitmek için engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.                          
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Bursa Farba
Satınalma UzmanıFarba
Üniversitelerin işletme ya da mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İleri düzeyde İngilizce konuşabilen (İkinci dil olarak Almanca tercih sebebidir), 25-35 yaşları arasında, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP kullanabilen, Takım çalışması yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Bakım Teknisyeni Bursa Farba
Kalıp Bakım TeknisyeniFarba
Endüstri Meslek Lisesi Kalıp, Torna -Tesviye bölümü mezunu, Kalıp Bakım konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, torna,freze,taşlama,kaynak ve ölçüm aletlerini kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,     Kalıp Bakım Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP Yazılım Uzmanı Bursa Farba
SAP ABAP Yazılım UzmanıFarba
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programlama bölümlerinden mezun, SAP ABAP yazılım danışmanlığında en az  2 yıl tecrübesi olan, ALV veya ekran tasarımları (Table Control ile raporlama) yapabilecek, ALE, EDI, RFC, IDoc, Workflow,  Webservis,  ile sistemler/yazılımlar arası entegrasyonu sağlayabilecek, User-Exit, BADI, Batch Input, Enhancement, BAPI ile kod değişikliği/geliştirmesini yapabilecek, Smart Form, SAP Script ile form tasarlama teknikleri konusunda bilgili, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim yetenekleri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Kocaeli Farba A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Farba A.Ş.
Tercihen Eml,kalıpçılık bölümü mezunu. İnsan ilişkilerinde başarılı. Kolay iletişim kurabilen,Takım çalışmasına uygun. Kendisine güvenen,kendi başına karar verebilen. Teknik resim okuyabilen,bilgisayar kullanabilen. Plastik enjeksiyon kalıp bakımı konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi. Askerliği tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Üretim Operatörü Bursa Farba
Engelli Üretim OperatörüFarba
Lise mezunu, Ayakta ve vardiyalı olarak çalışabilecek, 18-30 yaşları arasında, Bay-bayan,        Çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Malzeme Planlama MühendisiFarba A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil olarak Almanca bilgisi tercih sebebidir), Minumum 2 yıl deneyim sahibi, Analitik yönü kuvvetli, maliyet yönetimi bakış açısına sahip, proje yönetimi felsefesine hakim, Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, SAP bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Proje Uzmanı Bursa Farba
Kalıp Proje UzmanıFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Kalıp Teknik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, (2. dil Almanca tercih sebebidir.) Otomotiv sektöründe min. 3 yıl tecrübeli, UG NX, Catia,ve plastik enjeksiyon kalıp tasarım ve imalat bilgisine sahip, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 25-30 yaşları arasında Bay/Bayan.             
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CAD/CAM Teknikeri Bursa Farba A.Ş.
CAD/CAM TeknikeriFarba A.Ş.
Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Endüstrüyel Kalıpçılık/ Makina Ressamlığı bölümü mezunu, Powermıll, NX9, Work NC CAM ve ofis programları konularında tecrübeli, Minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Teknisyeni Bursa Farba
Bilgi İşlem TeknisyeniFarba
Meslek Yüksek Okullarının Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Teknolojileri veya Programcılık bölümlerinden mezun, TCP/IP,  Aktif Ağ Cihazları (Switch (L2-L3),  Wireless AP) kurulum ve konfigürasyonları (VLAN, Routing vb) alanlarında bilgi sahibi, Windows Server hizmetleri (DNS, DHCP, Active Directory Dizin Hizmeti ) alanlarında bilgi sahibi, Windows 8, Windows 7, Windows XP işletim sistemleri kurulum ve konfigürasyon konularında uzman, Barkod sistemleri (barkod yazıcıları, el terminalleri, barkod okuyucuları) konularında uzman, Yazıcı ve Bilgisayar donanımı kurulum ve sorun giderme alanlarında uzman,. Tercihen orta derecede İngilizce bilen, Otomobil kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Bölüm hedeflerine paralel bireysel hedef odaklı çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerileri gelişmiş, Problem çözme ve analitik düşünce yapısına sahip, Yoğun iş temposuna uyum gösterebilecek, Gerektiğinde vardiyalı olarak çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Hizmet odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Karşılaştığı sorunlarla ilgili pratik çözümler üretip hızlı aksiyon alabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Kocaeli Farba
Forklift OperatörüFarba
En az lise mezunu, Depolama ve / veya Lojistik sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, Forklift Ehliyeti veya Sertifikası sahibi, Tercihen Gebze ve Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek, 35 yaşını aşmamış, Askerliğini yapmış, Forklift Operatörü Takım Arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı