Farba A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


http://www.farba.com

Farba A.Ş.

1979 yılında Bursa Organize Sanayi bölgesinde Bayraktarlar Holding tarafından kurulmuş olan Farba, bugün ‘Otomotiv Aydınlatma’ alanında yaklaşık 900 kişilik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Toyota, Renault, Ford, Daimler Chrysler başta olmak üzere Otomotiv Sanayi için dış aydınlatma ürünleri (Far, Stop, 3. fren lambası, …) üretmektedir.

Farba; Valeo ve Koito gibi aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarının lisansı ile üretim yapmanın yanı sıra, Ar-Ge konusuna verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile bugün aydınlatma ürünlerinin tasarımını yapabilmekte ve Co-Design firması olarak çalışabilmektedir.

Farba ISO 9001:2000, TS 16949 ve Q1 Kalite Belgelerine sahip olmanın yanı sıra, İSO 14001 Çevre Belgesi ile de çevreye olan duyarlılığını belgelemiştir.
FARBA; 2004 yılında ‘’ Dünya klasmanında – Global Aydınlatma Üreticisi ’’ olma vizyonu ile çıktığı yolculuğunu ‘’ Yalın Mükemmellik ’’ yol haritası ile bugünlere kadar sürdürmüştür. Müşterilerimizden her yıl aldığımız ödüller doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. 2011 yılında FARBA’dan 5 kat büyük Odelo firmasının gruba katılması ile birlikte başarılarını taçlandırmıştır.

2004 yılında sadece Bursa’da faaliyet gösteren FARBA grubu, bugün Gebze ve Çin olmak üzere 4 ayrı fabrikada faaliyet göstermektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.farba.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Erzak Yardımı
Bayram YardımıFarba A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Engelli Üretim Operatörü Bursa Farba
Engelli Üretim OperatörüFarba
Lise mezunu, Ayakta ve vardiyalı olarak çalışabilecek, 18-30 yaşları arasında, Bay-bayan,        Çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finansal Denetim ve Kontrol Uzmanı Bursa Farba
Finansal Denetim ve Kontrol UzmanıFarba
Üniversitelerin İktisat, İşletme bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıllık mesleki deneyime sahip ve finansal denetim konusunda tecrübe sahibi, Tercihen IFRS raporlama uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce konuşabilen (Almanca bilmesi tercih sebebidir), İyi derecede excel bilgisi olan, tercihen SAP FI ve CO modülünü kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CAD/CAM Teknikeri Bursa Farba A.Ş.
CAD/CAM TeknikeriFarba A.Ş.
Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Endüstrüyel Kalıpçılık/ Makina Ressamlığı bölümü mezunu, Powermıll, NX9, Work NC CAM ve ofis programları konularında tecrübeli, Minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalın Üretim Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Yalın Üretim MühendisiFarba A.Ş.
* Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun.* Yalın üretim tekniklerine hakim, teorik ve pratik tecrübesi olan.* Yalın üretim teknikleri alanında en az 2 yıl deneyim sahibi.* İyi derecede ingilizce bilen ve akıcı bir şekilde konuşabilen.* Gebze ve/veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden* Erkek adaylar için askerliğini yapmış.* 25-32 yaşlarında.* Seyehat engeli bulunmayan.* İletişimi güçlü, gelişime açık. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yan Sanayi Geliştirme Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Yan Sanayi Geliştirme MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen kalite bölümünde çalışmış ve kalite yönetim sistemlerine hakim, Mekanik ölçüm aletlerini iyi derecede kullanabilen, Minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma), MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında bay ve bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Personel Aksaray Bayraktarlar Aksaray A.Ş.
Teknik PersonelBayraktarlar Aksaray A.Ş.
Teknik PersonelBAYRAKTARLAR AKSARAY MOTORLU ARAÇLAR SAN VE TİC A.Ş•Tercihen Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu veya Meslek Lisesi mezunu• 3-5 yıl hizmet sektöründe deneyimli olan,•Teknik el becerisine güvenen,•Temel düzeyde elektrik-elektronik bilgisi olan,•Bakım, onarım ve servis işlerini yapabilecek,•Ekip çalışmasına yatkın,•Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,•Dikkatli, titiz çalışan,•Takım çalışmasına yatkın,•İletişim becerisi kuvvetli,•Askerlik hizmetini tamamlamış,•Engelli olması. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Bakım Sorumlusu Aksaray Bayraktarlar Aksaray A.Ş.
Teknik Bakım SorumlusuBayraktarlar Aksaray A.Ş.
Teknik PersonelBAYRAKTARLAR AKSARAY MOTORLU ARAÇLAR SAN VE TİC A.Ş•Tercihen Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu veya Meslek Lisesi mezunu• 3-5 yıl hizmet sektöründe deneyimli olan,•Teknik el becerisine güvenen,•Temel düzeyde elektrik-elektronik bilgisi olan,•Bakım, onarım ve servis işlerini yapabilecek,•Ekip çalışmasına yatkın,•Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,•Dikkatli, titiz çalışan,•Takım çalışmasına yatkın,•İletişim becerisi kuvvetli,•Askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Yazılım Uzmanı Bursa Farba
SAP Yazılım UzmanıFarba
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programlama bölümlerinden mezun, Veri Ambarı, İş Zekası araç ve teknikleri konusunda bilgi sahibi, SAP Business Objects (BO) platformu ve araçlarında deneyimli, SAP BW altyapısı konusunda deneyimli, Profesyonel raporlar geliştirme konusunda deneyimli, SAP SD Modül bilgisi olan, SAP ABAP yazılım danışmanlığında en az  2 yıl tecrübesi olan, ALV veya ekran tasarımları (Table Control ile raporlama) yapabilecek, ALE, EDI, RFC, IDoc, Workflow,  Web servis,  ile sistemler/yazılımlar arası entegrasyonu sağlayabilecek, User-Exit, BADI, Batch Input, Enhancement, BAPI ile kod değişikliği/geliştirmesini yapabilecek, Smart Form ile form tasarlama teknikleri konusunda bilgili, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim yetenekleri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Enjeksiyon Mühendisi Bursa Farba
Üretim Enjeksiyon MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce konuşabilen, (İkinci yabancı dil olarak Almanca tercih sebebidir), Problem çözme ve yalın üretim teknikleri konusunda bilgili, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, seyahat edebilecek, 28-35 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Üretim Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Montaj Üretim MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Montaj prosesleri konusunda min. 3 yıl tecrübe sahibi, Plastik kaynak prosesleri ve ölçüm aparatları hakkında bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gebze Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Gebze Üretim OperatörüFarba
Gebze'de faaliyet gösteren, otomotiv dış aydınlatma ürünleri (far, stop, vb.) üreten firmamıza ; Lise ve dengi okul mezunu, Tercihen otomotiv, torna, tesviye, makine, elektrik, plastik enjeksiyon bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 3 vardiya düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kocaeli, Tuzla ve Pendik bölgelerinde ikamet eden,"Üretim Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Kalite Mühendisi Bursa Farba
Proje Kalite MühendisiFarba
Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Makine, Endüstri, Elektronik Müh.) fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen (Tercihen 2.Dil Almanca iyi derecede bilen), En az 2 yıl otomotiv sektöründe kalite mühendisi olarak çalışmış, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA konularında bilgi sahibi, Müşteri standartlarını bilen (Toyota, Mercedes, Ford, VW, Audi vb.) ISO 9001/ ISO TS 16949 bilgisi olan, İletişimi güçlü, gelişime açık, 25-34 yaşları arasında, Seyahat ve yurt dışına gitmek için engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.                          
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Mühendisi Bursa Farba A.Ş.
Sistem Destek MühendisiFarba A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun, Benzer görevlerde minimum 3 yıl tecrübeli, Windows Server İşletim Sistemleri , Active Directory, MS Windows Servisleri ( DNS,DHCP, IIS, CA, …) Skype for Business, MS Exchange Server , MS SQL Server,  Vmware ESX, Hyper-V, Veri Depolama (NetApp, EMC, HP),   yönetim, kurulum ve desteği  konusunda iyi derecede tecrübeli, Bilgi güvenliği bilinci yüksek, Planlı ve düzenli çalışan, güçlü iletişim yetenekleri olan ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik ile ilişkisi olmayan, İyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip, Tercihen Vmware ve Microsoft Server işletim sistemleri sertifikalarına sahip, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknikeri Bursa Farba
Elektrik Elektronik TeknikeriFarba
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik -Elektronik bölümü mezunu, Alanında tercihen 3 yıl tecrübeli, 22-30 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 3 vardiya çalışabilecek        Elektrik- Elektronik Teknikerleri arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Kalite Sorumlusu Bursa Farba
Müşteri Kalite SorumlusuFarba
 EML veya  üniversite mezunu,  İyi derecede Almanca, tercihen İngilizce de bilen,  En az 1 yıl otomotiv sektöründe çalışmış,  Mekanik ölçü aletlerini kullanabilen,  İletişime açık, problem çözme metodlarını kullanabilen,  22-30 yaşları arasında,  Seyahat engeli olmayan,  Otomobil ehliyeti olan,  Bay adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Planlama Mühendisi Bursa Farba
Malzeme Planlama MühendisiFarba
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil olarak Almanca bilgisi tercih sebebidir), Minumum 2 yıl deneyim sahibi, Analitik yönü kuvvetli, maliyet yönetimi bakış açısına sahip, proje yönetimi felsefesine hakim, Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, SAP bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Tasarım Uzmanı Bursa Farba
Kalıp Tasarım UzmanıFarba
Meslek Lisesi veya MYO Endüstriyel Kalıpçılık ve Makina Ressamlığı bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe min 3 yıl tecrübeli, UG, NX9  programlarını kullanabilen, Plastik enjeksiyon kalıplarının tasarımında tecrübeli, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 25-30 yaşları arasında Bay/Bayan.             
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı Kocaeli Farba
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıFarba
- Üniversite mezunu.- MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,- En az 1 yıl mesleki deneyime sahip,- Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,- Takım çalışmasına yatkın, planlama ve organizasyon becerisi yüksek,- PDKS, puantaj bilgisi ve SAP bilgisi olan, tercihen link programını kullanabilen,- B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Montaj Mühendisi Bursa Farba
Üretim Montaj MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce konuşabilen, (İkinci yabancı olarak Almanca tercih sebebidir) Problem çözme ve yalın üretim teknikleri konusunda bilgili, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ehliyeti olan, seyahat edebilecek, 28-35 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Farba Gebze Genel Başvuru Kocaeli Farba
Farba Gebze Genel BaşvuruFarba
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.   Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.    Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.    İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzmanı Bursa Farba
Satış UzmanıFarba
- Üniversitelerin Makina ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun ve tercihen ekonomi ve finans alanında yüksek lisans yapmış,- Min. 3 yıl otomotiv sektöründe tecrübeli,- Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip,- İleri düzeyde İngilizce konuşabilen, ( Almanca dil bilgisi tercih sebebidir.)- 26-35 yaşları arasında,- Tercihen çifte vatandaşlığı olan veya vize problemi olmayan,- B sınıfı ehliyeti olan,- Askerlik hizmetini tamamlamış adaylar. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü (Engelli) Kocaeli Farba A.Ş.
Üretim Operatörü (Engelli)Farba A.Ş.
• En az Lise mezunu,• Vardiyalı olarak üretimde çalışabilecek,• Bay / Bayan,Takım Arkadaşları arıyoruz.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazı bölümünde engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Şefi Kocaeli Farba A.Ş.
Finans ŞefiFarba A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek ingilizce bilgisine sahip, VUK, TMS/TFRS, UFRS uygulamalarına hakim, Vergi dairesi, resmi kurumlar ve tescil işlemlerinde deneyimli, İç denetim konusunda bilgili Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, Sap ve ms office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul anadolu yakası veya kocaeli bölgesinde ikamet eden, 35 yaşını aşmamış "Finans Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Bursa Farba
Proje MühendisiFarba
- Üniversitelerin tercihen Makine, Endüstri, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Min. 2 yıl proje konusunda tecrübeli,- Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip,- İngilizce'yi iyi seviyede konuşabilen, (ikinci dil olarak Almanca tercih sebebidir.)- Tercihen Catia ve plastik kalıpçılık bilgisi olan,- Tercihen çifte vatandaşlığı olan veya vize problemi olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlikten muaf, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Proje Uzmanı Bursa Farba
Kalıp Proje UzmanıFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Kalıp Teknik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, (2. dil Almanca tercih sebebidir.) Otomotiv sektöründe min. 3 yıl tecrübeli, UG NX, Catia,ve plastik enjeksiyon kalıp tasarım ve imalat bilgisine sahip, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 25-30 yaşları arasında Bay/Bayan.             
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa FARBA
Genel BaşvuruFARBA
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.   Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.    Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.    İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Kocaeli Farba A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Farba A.Ş.
Tercihen Eml,kalıpçılık bölümü mezunu. İnsan ilişkilerinde başarılı. Kolay iletişim kurabilen,Takım çalışmasına uygun. Kendisine güvenen,kendi başına karar verebilen. Teknik resim okuyabilen,bilgisayar kullanabilen. Plastik enjeksiyon kalıp bakımı konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi. Askerliği tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı