Farba A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


http://www.farba.com

Farba A.Ş.

1979 yılında Bursa Organize Sanayi bölgesinde Bayraktarlar Holding tarafından kurulmuş olan Farba, bugün ‘Otomotiv Aydınlatma’ alanında yaklaşık 900 kişilik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Toyota, Renault, Ford, Daimler Chrysler başta olmak üzere Otomotiv Sanayi için dış aydınlatma ürünleri (Far, Stop, 3. fren lambası, …) üretmektedir.

Farba; Valeo ve Koito gibi aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarının lisansı ile üretim yapmanın yanı sıra, Ar-Ge konusuna verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile bugün aydınlatma ürünlerinin tasarımını yapabilmekte ve Co-Design firması olarak çalışabilmektedir.

Farba ISO 9001:2000, TS 16949 ve Q1 Kalite Belgelerine sahip olmanın yanı sıra, İSO 14001 Çevre Belgesi ile de çevreye olan duyarlılığını belgelemiştir.
FARBA; 2004 yılında ‘’ Dünya klasmanında – Global Aydınlatma Üreticisi ’’ olma vizyonu ile çıktığı yolculuğunu ‘’ Yalın Mükemmellik ’’ yol haritası ile bugünlere kadar sürdürmüştür. Müşterilerimizden her yıl aldığımız ödüller doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. 2011 yılında FARBA’dan 5 kat büyük Odelo firmasının gruba katılması ile birlikte başarılarını taçlandırmıştır.

2004 yılında sadece Bursa’da faaliyet gösteren FARBA grubu, bugün Gebze ve Çin olmak üzere 4 ayrı fabrikada faaliyet göstermektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.farba.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Erzak Yardımı
Bayram YardımıFarba A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Laboratuvar Elektronik Mühendisi Bursa Farba
Laboratuvar Elektronik MühendisiFarba
Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği ya da fizik bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi güçlü, gelişime açık, 25-35 yaşları arasında, Seyahat ve yurt dışına gitmek için engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Mühendisi Bursa Farba
Üretim MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce konuşabilen, (İkinci yabancı olarak Almanca tercih sebebidir)Problem çözme ve yalın üretim teknikleri konusunda bilgili, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ehliyeti olan, seyahat edebilecek, 25-30 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Farba A.Ş.
Güvenlik GörevlisiFarba A.Ş.
Kurumumuz bünyesinde kurulmakta olan güvenlik birimimiz için, kendi bünyemizde istihdam edilmek üzere;Lise veya ön lisans mezunu,Özel Güvenlik Sertifikasına sahip,Benzer bir görevde deneyim sahibi,İnsan ilişkileri kuvvetli,İletişim becerisi yüksek,Prezentabl ve diksiyonu düzgün
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Yan Sanayi Geliştirme Uzmanı Bursa Farba
Elektronik Yan Sanayi Geliştirme UzmanıFarba
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden veya Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,Elektronik kart ve/veya kablo demeti üretimi konusunda tecrübe sahibi, Kalite yönetim sistemlerine hakim, Minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İleri derecede İngilizce konuşabilen (Almanca ikinci dil olarak tercih sebebidir.),MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında bay ve bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa Farba
Genel BaşvuruFarba
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır.Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.  Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.   Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.   İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıp Proje Uzmanı Bursa Farba
Kalıp Proje UzmanıFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Kalıp Teknik Öğretmenliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, (2. dil Almanca tercih sebebidir.)Otomotiv sektöründe min. 3 yıl tecrübeli,UG NX, Catia,ve plastik enjeksiyon kalıp tasarım ve imalat bilgisine sahip,MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek,Takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerliğini yapmış,B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 25-30 yaşları arasında Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Üretim Operatörü Bursa Farba
Engelli Üretim OperatörüFarba
Lise mezunu, Ayakta ve vardiyalı olarak çalışabilecek, 18-30 yaşları arasında, Bay-bayan,         Çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gebze Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Gebze Üretim OperatörüFarba
Gebze'de faaliyet gösteren, otomotiv dış aydınlatma ürünleri (far, stop, vb.) üreten firmamıza ;Lise ve dengi okul mezunu, Tercihen otomotiv, torna, tesviye, makine, elektrik, plastik enjeksiyon bölümlerinden mezun,Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 3 vardiya düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kocaeli, Tuzla ve Pendik bölgelerinde ikamet eden, "Üretim Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi Kocaeli Farba
Üretim Planlama MühendisiFarba
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen Otomotiv sektöründe üretim planlama konusunda min. 2 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, SAP bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Montaj Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Üretim Montaj MühendisiFarba A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi İyi derecede ingilizce konuşabilen Problem çözme ve yalın üretim teknikleri konusunda bilgili Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı ehliyet sahibi, seyahat edebilecek 28-35 yaşları arasında
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Planlama Mühendisi Bursa Farba
Lojistik Planlama MühendisiFarba
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil olarak Almanca bilgisi tercih sebebidir),Üretim Planlama alanında 3 yıl deneyim sahibi, Analitik yönü kuvvetli, maliyet yönetimi bakış açısına sahip, proje yönetimi felsefesine hakim,Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, SAP programına hakim,Takım çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
3d Ölçüm ve Laboratuvar Teknikeri Kocaeli Farba A.Ş.
3d Ölçüm ve Laboratuvar TeknikeriFarba A.Ş.
*Meslek Lisesi Mezunu, tercihen MYO mezunu*Geometrik toleranslar ve teknik resim konusunda yeterli bilgiye sahip (okuma & yorumlama)*3-D ölçüm cihazı ve programlarını kullanabilen,*Profil projeksiyon, kumpas, mihengir, mikrometre vs. ölçüm cihazlarını kullanabilen,*Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,*Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış*Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Kaplama Üretim Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Boya Kaplama Üretim MühendisiFarba A.Ş.
* Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümü mezunu.* Boya tesisleri ve prosesleri konusunda tecrübeli.* Plastik parça boyama konusunda tecrübeli.* Boya maskeleri ve maskeleme (kısmi olarak parça boyama prosesleri) konusunda tecrübeli.* Plastik parça üzerine alüminyum / krom kaplama konusunda tecrübeli* İletişimi güçlü, analitik düşünebilen, gelişime açık.* Seyehat engeli olmayan, askerliğini yapmış bay çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Üretim Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Üretim MühendisiFarba A.Ş.
* Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun.* İyi derecede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip (İkinci yabancı dil tercih sebebidir).* Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyime sahip.* 25 - 35 yaşları arasında.* Plastik enjeksiyon konusunda tecrübeli,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,* Ehliyeti olan seyahat edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Kocaeli Farba A.Ş.
Satınalma UzmanıFarba A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi,Meslek Yüksek Okullarından mezun,23-30 yaşları arasında, Minumum 2 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını iyi derece kullanabilen( Excell, Word, Power Point),Aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Giriş Kalite Kontrol Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Giriş Kalite Kontrol MühendisiFarba A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Elektrik/Elektronik Müh, Endüstri veya Makine Müh.) fakültelerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, İSO/TS 16949 Kalite Sistemi, Problem çözme metotları,APQP,FMEA, PPAP, SPC, MSA konularında bilgili,Otomotiv sektöründe Kalite alanında en az 1 yıl tecrübeli, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 25-34 yaşları arasında Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı