Farba A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


http://www.farba.com

Farba A.Ş.

1979 yılında Bursa Organize Sanayi bölgesinde Bayraktarlar Holding tarafından kurulmuş olan Farba, bugün ‘Otomotiv Aydınlatma’ alanında yaklaşık 900 kişilik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Toyota, Renault, Ford, Daimler Chrysler başta olmak üzere Otomotiv Sanayi için dış aydınlatma ürünleri (Far, Stop, 3. fren lambası, …) üretmektedir.

Farba; Valeo ve Koito gibi aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarının lisansı ile üretim yapmanın yanı sıra, Ar-Ge konusuna verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile bugün aydınlatma ürünlerinin tasarımını yapabilmekte ve Co-Design firması olarak çalışabilmektedir.

Farba ISO 9001:2000, TS 16949 ve Q1 Kalite Belgelerine sahip olmanın yanı sıra, İSO 14001 Çevre Belgesi ile de çevreye olan duyarlılığını belgelemiştir.
FARBA; 2004 yılında ‘’ Dünya klasmanında – Global Aydınlatma Üreticisi ’’ olma vizyonu ile çıktığı yolculuğunu ‘’ Yalın Mükemmellik ’’ yol haritası ile bugünlere kadar sürdürmüştür. Müşterilerimizden her yıl aldığımız ödüller doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. 2011 yılında FARBA’dan 5 kat büyük Odelo firmasının gruba katılması ile birlikte başarılarını taçlandırmıştır.

2004 yılında sadece Bursa’da faaliyet gösteren FARBA grubu, bugün Gebze ve Çin olmak üzere 4 ayrı fabrikada faaliyet göstermektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.farba.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Erzak Yardımı
Bayram YardımıFarba A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
3d Ölçüm ve Laboratuvar Teknikeri Kocaeli Farba A.Ş.
3d Ölçüm ve Laboratuvar TeknikeriFarba A.Ş.
*Meslek Lisesi Mezunu, tercihen MYO mezunu*Geometrik toleranslar ve teknik resim konusunda yeterli bilgiye sahip (okuma & yorumlama)*3-D ölçüm cihazı ve programlarını kullanabilen,*Profil projeksiyon, kumpas, mihengir, mikrometre vs. ölçüm cihazlarını kullanabilen,*Bilgisayar ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen,*Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış*Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Kaplama Üretim Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Boya Kaplama Üretim MühendisiFarba A.Ş.
* Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümü mezunu.* Boya tesisleri ve prosesleri konusunda tecrübeli.* Plastik parça boyama konusunda tecrübeli.* Boya maskeleri ve maskeleme (kısmi olarak parça boyama prosesleri) konusunda tecrübeli.* Plastik parça üzerine alüminyum / krom kaplama konusunda tecrübeli* İletişimi güçlü, analitik düşünebilen, gelişime açık.* Seyehat engeli olmayan, askerliğini yapmış bay çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Üretim Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Üretim MühendisiFarba A.Ş.
* Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun.* İyi derecede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip (İkinci yabancı dil tercih sebebidir).* Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyime sahip.* 25 - 35 yaşları arasında.* Plastik enjeksiyon konusunda tecrübeli,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,* Ehliyeti olan seyahat edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gebze Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Gebze Üretim OperatörüFarba
Gebze'de faaliyet gösteren, otomotiv dış aydınlatma ürünleri (far, stop, vb.) üreten firmamıza ;Lise ve dengi okul mezunu, Tercihen otomotiv, torna, tesviye, makine, elektrik, plastik enjeksiyon bölümlerinden mezun,Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 3 vardiya düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kocaeli, Tuzla ve Pendik bölgelerinde ikamet eden, "Üretim Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi Kocaeli Farba
Üretim Planlama MühendisiFarba
Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen Otomotiv sektöründe üretim planlama konusunda min. 2 yıl deneyim sahibi, Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, SAP bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Kocaeli Farba A.Ş.
Satınalma UzmanıFarba A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi,Meslek Yüksek Okullarından mezun,23-30 yaşları arasında, Minumum 2 yıl tecrübeli, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını iyi derece kullanabilen( Excell, Word, Power Point),Aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) Farba
Makam ŞoförüFarba
- Sarıyer civarında ikamet eden,- En az 3 yıl makam şöförü tecrübesi olan, referans verebilen,-İstanbul'da güzergahlara hakim,-Esnek çalışma saatlerine yatkın,-Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Optik Mühendisi Bursa Farba
Optik MühendisiFarba
Üniversitelerin Fizik Mühendisliği veya Fizik bölümlerinden mezun, tercihen bu alanda yüksek lisans yapmış,Otomotiv sektöründe veya aydınlatma ürünleri branşında 2 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip , İletişim ve takım çalışması yetkinlikleri yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Yurtdışı seyahat ve vize engeli bulunmayan ( tercihen Avrupa vatandaşı veya çifte vatandaş)Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik ve Otomasyon Mühendisi Bursa Farba
Elektronik ve Otomasyon MühendisiFarba
- Üniversitelerin Elektrik-Elektronik ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- İyi derecede İngilizce bilen,- Min. 2 yıl mesleki tecrübeye sahip, endüstriyel otomasyon yazılımlarına, elektrik, pnömatik ve kablolama tesisat uygulamaları tecrübelerine sahip,     - Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip,- Yurtdışı seyahat engeli olmayan,- Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,- B sınıfı ehliyeti olan,- 23-35 yaşları arasında,- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Montaj Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Üretim Montaj MühendisiFarba A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyim sahibi İyi derecede ingilizce konuşabilen Problem çözme ve yalın üretim teknikleri konusunda bilgili Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı ehliyet sahibi, seyahat edebilecek 28-35 yaşları arasında
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP ABAP Yazılım Uzmanı Bursa Farba
SAP ABAP Yazılım UzmanıFarba
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programlama bölümlerinden mezun,SAP ABAP yazılım danışmanlığında en az  2 yıl tecrübesi olan, ALV veya ekran tasarımları (Table Control ile raporlama) yapabilecek, ALE, EDI, RFC, IDoc, Workflow,  Webservis,  ile sistemler/yazılımlar arası entegrasyonu sağlayabilecek,User-Exit, BADI, Batch Input, Enhancement, BAPI ile kod değişikliği/geliştirmesini yapabilecek,Smart Form, SAP Script ile form tasarlama teknikleri konusunda bilgili, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim yetenekleri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Bakım Teknisyeni Bursa Farba
Kalıp Bakım TeknisyeniFarba
Endüstri Meslek Lisesi Kalıp, Torna -Tesviye bölümü mezunu,Kalıp Bakım konusunda minimum 2 yıl tecrübeli, torna,freze,taşlama,kaynak ve ölçüm aletlerini kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini yapmış,      Kalıp Bakım Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Ürün Geliştirme Mühendisi Bursa Farba
Ar-Ge Ürün Geliştirme MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (2 . yabancı dil olarak Almanca tercih sebebidir.)Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Microsoft ofis programlarını, Catia V 5 Cad yazılımını kullanabilen, Yurt dışı projelerinde çalışabilecek, seyahat engeli olmayan, vize problemi olmayan,İmalat, teknik resim okuma, şekil konum toleranslandırma konularında bilgili,Analitilk düşünme yeteneğine sahip, B sınıfı ehilyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aparat Makine Takip Mühendisi Bursa Farba
Aparat Makine Takip MühendisiFarba
Üniversitelerin Makine Mühendisliği fakültelerinden mezun, İyi derecede ingilizce bilen, En az 3 yıl otomotiv sektöründe çalışmış, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, MSI-Cp-Cpk konularında bilgi sahibi, özel amaçlı veya standart makina imalatı, makina montaj prensipleri, makina kurulumu, devreye alma konularında deneyimli,Mekanik tasarım programları hakkında (Siemens NX, Catia V5) ve hidrolik ve pnömatik konusunda temel bilgi sahibi,İletişimi güçlü, gelişime açık, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi Bursa Farba
Kalite Güvence MühendisiFarba
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinin makina, endüstri, kimya bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen,(İkinci dil olarak Almanca tercih sebebidir.)Otomotiv sektöründe kalite alanında en az 2 yıl tecrübeli, 8D problem çözme yöntemini iyi düzeyde bilen, ISO/TS 16949 Kalite Sistemi, VDA kalite yönetim sistemi, APQP,FMEA,PPAP,SPC,MSA ve CCC konularında bilgili,ISO 16949/9001 kalite sistem denetçi sertifikasına sahip, SPC ve MSA konularında bilgi sahibi, Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen, tercihen VDA 6.3 sts bilgisine sahip,İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında Bay/Bayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Elektronik Mühendisi Bursa Farba
Laboratuvar Elektronik MühendisiFarba
Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği ya da fizik bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişimi güçlü, gelişime açık, 25-35 yaşları arasında, Seyahat ve yurt dışına gitmek için engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Uzmanı Bursa Farba
Yazılım UzmanıFarba
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programlama bölümlerinden mezun,Microsoft Visual Studio C# programlama dilinde en az  2 yıl tecrübesi olan, Microsoft SQL bilen, ASP .NET ile Web programlama, LINQ ve Web servis konularına hakim;  Java Script bilen; Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim yetenekleri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı Bursa Farba
Mali İşler UzmanıFarba
Üniversitelerin İktisat, İşletme bölümlerinden mezun,Minimum 2 yıllık mesleki deneyime sahip, İleri derecede İngilizce konuşabilen (İkinci dil olarak Almanca tercih sebebidir.),İyi derecede excel bilgisine sahip, tercihen SAP FI ve CO modülünü kullanabilen,Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın,40 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Yan Sanayi Geliştirme Uzmanı Bursa Farba
Elektronik Yan Sanayi Geliştirme UzmanıFarba
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden veya Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,Elektronik kart ve/veya kablo demeti üretimi konusunda tecrübe sahibi, Kalite yönetim sistemlerine hakim, Minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İleri derecede İngilizce konuşabilen (Almanca ikinci dil olarak tercih sebebidir.),MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında bay ve bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa Farba
Genel BaşvuruFarba
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır.Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.  Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.   Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.   İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Üretim Operatörü Kocaeli Farba A.Ş.
Engelli Üretim OperatörüFarba A.Ş.
Lise ve dengi okul mezunu Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve en az %40 engel derecesi bulunan 3 vardiya düzeninde çalışabilecek 18-30 yaş aralığında Takım çalışmasına yatkın, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli Gebze bölgesinde ikamet eden,       çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Kalite Mühendisi Bursa Farba
Proje Kalite MühendisiFarba
Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Makine, Endüstri, Elektronik Müh.) fakültelerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen (Tercihen 2.Dil Almanca iyi derecede bilen),En az 2 yıl otomotiv sektöründe kalite mühendisi olarak çalışmış, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA konularında bilgi sahibi, Müşteri standartlarını bilen (Toyota, Mercedes, Ford, VW, Audi vb.) ISO 9001/ ISO TS 16949 bilgisi olan, İletişimi güçlü, gelişime açık, 25-34 yaşları arasında, Seyahat ve yurt dışına gitmek için engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Üretim Operatörü Bursa Farba
Engelli Üretim OperatörüFarba
Lise mezunu, Ayakta ve vardiyalı olarak çalışabilecek, 18-30 yaşları arasında, Bay-bayan,         Çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Şefi Kocaeli Farba A.Ş.
Finans ŞefiFarba A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek ingilizce bilgisine sahip, VUK, TMS/TFRS, UFRS uygulamalarına hakim, Vergi dairesi, resmi kurumlar ve tescil işlemlerinde deneyimli, İç denetim konusunda bilgili Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, Sap ve ms office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul anadolu yakası veya kocaeli bölgesinde ikamet eden, 35 yaşını aşmamış"Finans Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Giriş Kalite Kontrol Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Giriş Kalite Kontrol MühendisiFarba A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Elektrik/Elektronik Müh, Endüstri veya Makine Müh.) fakültelerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, İSO/TS 16949 Kalite Sistemi, Problem çözme metotları,APQP,FMEA, PPAP, SPC, MSA konularında bilgili,Otomotiv sektöründe Kalite alanında en az 1 yıl tecrübeli, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 25-34 yaşları arasında Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalın Üretim Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Yalın Üretim MühendisiFarba A.Ş.
* Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun.* Yalın üretim tekniklerine hakim, teorik ve pratik tecrübesi olan.* Yalın üretim teknikleri alanında en az 2 yıl deneyim sahibi.* İyi derecede ingilizce bilen ve akıcı bir şekilde konuşabilen.* Gebze ve/veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden* Erkek adaylar için askerliğini yapmış.* 25-32 yaşlarında.* Seyehat engeli bulunmayan.* İletişimi güçlü, gelişime açık.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Forklift Operatörü Kocaeli Farba
Forklift OperatörüFarba
En az lise mezunu, Depolama ve / veya Lojistik sektöründe en az 1 yıl tecrübeli,Forklift Ehliyeti veya Sertifikası sahibi, Tercihen Gebze ve Kocaeli bölgesinde ikamet eden veya edebilecek,35 yaşını aşmamış, Askerliğini yapmış,  Forklift Operatörü Takım Arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı