Farba A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


http://www.farba.com

Farba A.Ş.

1979 yılında Bursa Organize Sanayi bölgesinde Bayraktarlar Holding tarafından kurulmuş olan Farba, bugün ‘Otomotiv Aydınlatma’ alanında yaklaşık 900 kişilik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Toyota, Renault, Ford, Daimler Chrysler başta olmak üzere Otomotiv Sanayi için dış aydınlatma ürünleri (Far, Stop, 3. fren lambası, …) üretmektedir.

Farba; Valeo ve Koito gibi aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarının lisansı ile üretim yapmanın yanı sıra, Ar-Ge konusuna verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile bugün aydınlatma ürünlerinin tasarımını yapabilmekte ve Co-Design firması olarak çalışabilmektedir.

Farba ISO 9001:2000, TS 16949 ve Q1 Kalite Belgelerine sahip olmanın yanı sıra, İSO 14001 Çevre Belgesi ile de çevreye olan duyarlılığını belgelemiştir.
FARBA; 2004 yılında ‘’ Dünya klasmanında – Global Aydınlatma Üreticisi ’’ olma vizyonu ile çıktığı yolculuğunu ‘’ Yalın Mükemmellik ’’ yol haritası ile bugünlere kadar sürdürmüştür. Müşterilerimizden her yıl aldığımız ödüller doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. 2011 yılında FARBA’dan 5 kat büyük Odelo firmasının gruba katılması ile birlikte başarılarını taçlandırmıştır.

2004 yılında sadece Bursa’da faaliyet gösteren FARBA grubu, bugün Gebze ve Çin olmak üzere 4 ayrı fabrikada faaliyet göstermektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.farba.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Erzak Yardımı
Bayram YardımıFarba A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Montaj Mühendisi Bursa Farba
Üretim Montaj MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce konuşabilen, (İkinci yabancı olarak Almanca tercih sebebidir) Problem çözme ve yalın üretim teknikleri konusunda bilgili, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ehliyeti olan, seyahat edebilecek, 28-35 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Enjeksiyon Mühendisi Bursa Farba
Üretim Enjeksiyon MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce konuşabilen, (İkinci yabancı dil olarak Almanca tercih sebebidir), Problem çözme ve yalın üretim teknikleri konusunda bilgili, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, seyahat edebilecek, 28-35 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Personel Aksaray Bayraktarlar Aksaray A.Ş.
Teknik PersonelBayraktarlar Aksaray A.Ş.
Teknik PersonelBAYRAKTARLAR AKSARAY MOTORLU ARAÇLAR SAN VE TİC A.Ş•Tercihen Meslek Yüksek Okulu Elektrik-Elektronik Bölümü mezunu veya Meslek Lisesi mezunu• 3-5 yıl hizmet sektöründe deneyimli olan,•Teknik el becerisine güvenen,•Temel düzeyde elektrik-elektronik bilgisi olan,•Bakım, onarım ve servis işlerini yapabilecek,•Ekip çalışmasına yatkın,•Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,•Dikkatli, titiz çalışan,•Takım çalışmasına yatkın,•İletişim becerisi kuvvetli,•Askerlik hizmetini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Farba Gebze Genel Başvuru Kocaeli Farba
Farba Gebze Genel BaşvuruFarba
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.   Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.    Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.    İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Kocaeli Farba A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Farba A.Ş.
Tercihen Eml,kalıpçılık bölümü mezunu. İnsan ilişkilerinde başarılı. Kolay iletişim kurabilen,Takım çalışmasına uygun. Kendisine güvenen,kendi başına karar verebilen. Teknik resim okuyabilen,bilgisayar kullanabilen. Plastik enjeksiyon kalıp bakımı konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi. Askerliği tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Bursa Farba
Satış UzmanıFarba
- Üniversitelerin Makina ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun ve tercihen ekonomi ve finans alanında yüksek lisans yapmış,- Min. 3 yıl otomotiv sektöründe tecrübeli,- Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip,- İleri düzeyde İngilizce konuşabilen, ( Almanca dil bilgisi tercih sebebidir.)- 26-35 yaşları arasında,- Tercihen çifte vatandaşlığı olan veya vize problemi olmayan,- B sınıfı ehliyeti olan,- Askerlik hizmetini tamamlamış adaylar. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknikeri Bursa Farba
Elektrik Elektronik TeknikeriFarba
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik -Elektronik bölümü mezunu, Alanında tercihen 3 yıl tecrübeli, 22-30 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 3 vardiya çalışabilecek        Elektrik- Elektronik Teknikerleri arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü (Engelli) Kocaeli Farba A.Ş.
Üretim Operatörü (Engelli)Farba A.Ş.
• En az Lise mezunu,• Vardiyalı olarak üretimde çalışabilecek,• Bay / Bayan,Takım Arkadaşları arıyoruz.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazı bölümünde engellerini net olarak ifade etmelerini rica ederiz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Şefi Kocaeli Farba A.Ş.
Finans ŞefiFarba A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek ingilizce bilgisine sahip, VUK, TMS/TFRS, UFRS uygulamalarına hakim, Vergi dairesi, resmi kurumlar ve tescil işlemlerinde deneyimli, İç denetim konusunda bilgili Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, Sap ve ms office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul anadolu yakası veya kocaeli bölgesinde ikamet eden, 35 yaşını aşmamış "Finans Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıFarba A.Ş.
Gebze' de otomotiv yan sanayi alanında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer görevde minimum 1 yıl deneyimi bulunan, İleri düzeyde İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, Planlama ve organizasyon becerisine sahip olup, zamanı iyi yöneten, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren / Prezantabl.Üst Düzey Yönetici Asistanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Bursa Farba
Proje MühendisiFarba
- Üniversitelerin tercihen Makine, Endüstri, Elektronik, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Min. 2 yıl proje konusunda tecrübeli,- Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip,- İngilizce'yi iyi seviyede konuşabilen, (ikinci dil olarak Almanca tercih sebebidir.)- Tercihen Catia ve plastik kalıpçılık bilgisi olan,- Tercihen çifte vatandaşlığı olan veya vize problemi olmayan,- Askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlikten muaf, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Proje Uzmanı Bursa Farba
Kalıp Proje UzmanıFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Kalıp Teknik Öğretmenliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, (2. dil Almanca tercih sebebidir.) Otomotiv sektöründe min. 3 yıl tecrübeli, UG NX, Catia,ve plastik enjeksiyon kalıp tasarım ve imalat bilgisine sahip, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 25-30 yaşları arasında Bay/Bayan.             
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Mühendisi Bursa Farba
Montaj MühendisiFarba
Üniversitelerin Mühendislik (Endüstri, Makina Müh.) fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen ( 2.dil olarak Almanca tercih sebebidir.) En az 3 yıl otomotiv sektöründe çalışmış, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Makine, aparat imalatı ve devreye alma konusunda deneyimli, İletişimi güçlü, gelişime açık, Seyahat ve yurt dışına gitmek için engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 25-35 yaşları arasında.                  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CAD/CAM Teknikeri Bursa Farba A.Ş.
CAD/CAM TeknikeriFarba A.Ş.
Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Endüstrüyel Kalıpçılık/ Makina Ressamlığı bölümü mezunu, Powermıll, NX9, Work NC CAM ve ofis programları konularında tecrübeli, Minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Denetim ve Kontrol Uzmanı Bursa Farba
Finansal Denetim ve Kontrol UzmanıFarba
Üniversitelerin İktisat, İşletme bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıllık mesleki deneyime sahip ve finansal denetim konusunda tecrübe sahibi, Tercihen IFRS raporlama uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce konuşabilen (Almanca bilmesi tercih sebebidir), İyi derecede excel bilgisi olan, tercihen SAP FI ve CO modülünü kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kaplama Mühendisi Bursa Farba
Proses Kaplama MühendisiFarba
Üniversitelerin Mühendislik tercihen Kimya Müh. fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen (Tercihen 2.Dil Almanca bilen), En az 3 yıl otomotiv sektöründe çalışmış, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Kalite Sitemleri, Kimya, Makine, Aparat imalatı ve devreye alma konularında deneyimli, Kaplama makinaları ve vernik (boya) tesislerinde tecrübeli, İletişimi güçlü, gelişime açık, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, 25-35 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.                  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yalın Üretim Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Yalın Üretim MühendisiFarba A.Ş.
* Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun.* Yalın üretim tekniklerine hakim, teorik ve pratik tecrübesi olan.* Yalın üretim teknikleri alanında en az 2 yıl deneyim sahibi.* İyi derecede ingilizce bilen ve akıcı bir şekilde konuşabilen.* Gebze ve/veya Kocaeli bölgesinde ikamet eden* Erkek adaylar için askerliğini yapmış.* 25-32 yaşlarında.* Seyehat engeli bulunmayan.* İletişimi güçlü, gelişime açık. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gebze Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Gebze Üretim OperatörüFarba
Gebze'de faaliyet gösteren, otomotiv dış aydınlatma ürünleri (far, stop, vb.) üreten firmamıza ; Lise ve dengi okul mezunu, Tercihen otomotiv, torna, tesviye, makine, elektrik, plastik enjeksiyon bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 3 vardiya düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kocaeli, Tuzla ve Pendik bölgelerinde ikamet eden,"Üretim Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıp Bakım Teknisyeni Bursa Farba
Kalıp Bakım TeknisyeniFarba
Endüstri Meslek Lisesi Kalıp, Torna -Tesviye bölümü mezunu, Kalıp Bakım konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, torna,freze,taşlama,kaynak ve ölçüm aletlerini kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,     Kalıp Bakım Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Yazılım Uzmanı Bursa Farba
SAP Yazılım UzmanıFarba
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programlama bölümlerinden mezun, Veri Ambarı, İş Zekası araç ve teknikleri konusunda bilgi sahibi, SAP Business Objects (BO) platformu ve araçlarında deneyimli, SAP BW altyapısı konusunda deneyimli, Profesyonel raporlar geliştirme konusunda deneyimli, SAP SD Modül bilgisi olan, SAP ABAP yazılım danışmanlığında en az  2 yıl tecrübesi olan, ALV veya ekran tasarımları (Table Control ile raporlama) yapabilecek, ALE, EDI, RFC, IDoc, Workflow,  Web servis,  ile sistemler/yazılımlar arası entegrasyonu sağlayabilecek, User-Exit, BADI, Batch Input, Enhancement, BAPI ile kod değişikliği/geliştirmesini yapabilecek, Smart Form ile form tasarlama teknikleri konusunda bilgili, Analitik düşünme yeteneğine sahip, İletişim yetenekleri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Mühendisi Bursa Farba
Otomasyon MühendisiFarba
Üniversitelerin Elektrik- Elektronik ve Mekatronik bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, PLC ve robot programlama bilgisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ehliyeti olan, seyahat edebilecek, 25-35 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Üretim Operatörü Bursa Farba
Engelli Üretim OperatörüFarba
Lise mezunu, Ayakta ve vardiyalı olarak çalışabilecek, 18-30 yaşları arasında, Bay-bayan,        Çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Açık Ofis Asistanı Bursa Farba
Açık Ofis AsistanıFarba
 Lise veya Meslek Yüksekokulu Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun,  Asistanlık konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi,  18-25 yaşları arasında,  Orta düzeyde İngilizce bilen,  MS-Office programlarına hakim, Sap bilgisi olan, sunum becerileri gelişmiş,  Koordinasyon ve organizasyon yeteneğine sahip,  Dikkatli ve özenli çalışmayı prensip edinmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Sistem Destek Uzmanı Bursa Farba A.Ş.
Bilgi İşlem Sistem Destek UzmanıFarba A.Ş.
Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği veya bilgisayar bilimleri bölümünlerinden mezun, 30  yaşını aşmamış, Benzer görevlerde minimum 3 yıl tecrübeli, Windows Server İşletim Sistemleri , Active Directory, MS Windows Servisleri ( DNS,DHCP, IIS, CA, …) Skype for Business, MS Exchange Server , MS SQL Server,  Vmware ESX, Hyper-V, Veri Depolama (NetApp, EMC, HP),   yönetim, kurulum ve desteği  konusunda iyi derecede tecrübeli, Bilgi güvenliği bilinci yüksek, Planlı ve düzenli çalışan, güçlü iletişim yetenekleri olan ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik ile ilişkisi olmayan, İyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip, Tercihen Vmware ve Microsoft Server işletim sistemleri sertifikalarına sahip, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa FARBA
Genel BaşvuruFARBA
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.   Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.    Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.    İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı