FARBA 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


http://www.farba.com

Farba 

1979 yılında Bursa Organize Sanayi bölgesinde Bayraktarlar Holding tarafından kurulmuş olan Farba, bugün ‘Otomotiv Aydınlatma’ alanında yaklaşık 900 kişilik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Toyota, Renault, Ford, Daimler Chrysler başta olmak üzere Otomotiv Sanayi için dış aydınlatma ürünleri (Far, Stop, 3. fren lambası, …) üretmektedir.

Farba; Valeo ve Koito gibi aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarının lisansı ile üretim yapmanın yanı sıra, Ar-Ge konusuna verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile bugün aydınlatma ürünlerinin tasarımını yapabilmekte ve Co-Design firması olarak çalışabilmektedir.

Farba ISO 9001:2000, TS 16949 ve Q1 Kalite Belgelerine sahip olmanın yanı sıra, İSO 14001 Çevre Belgesi ile de çevreye olan duyarlılığını belgelemiştir.
FARBA; 2004 yılında ‘’ Dünya klasmanında – Global Aydınlatma Üreticisi ’’ olma vizyonu ile çıktığı yolculuğunu ‘’ Yalın Mükemmellik ’’ yol haritası ile bugünlere kadar sürdürmüştür. Müşterilerimizden her yıl aldığımız ödüller doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. 2011 yılında FARBA’dan 5 kat büyük Odelo firmasının gruba katılması ile birlikte başarılarını taçlandırmıştır.

2004 yılında sadece Bursa’da faaliyet gösteren FARBA grubu, bugün Gebze ve Çin olmak üzere 4 ayrı fabrikada faaliyet göstermektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.farba.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Erzak Yardımı
Bayram YardımıFARBA İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Uzmanı Bursa Farba
Satınalma UzmanıFarba
Üniversitelerin Makine, Malzeme , Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli  (Tercihen plastik bilgisine sahip)Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip (ikinci dil olarak Almanca tercih sebebidir)MS Office programlarına hakim, SAP bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B sınıfı ehliyeti olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Elektronik Uzmanı Bursa Farba
Satınalma Elektronik UzmanıFarba
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (İkinci yabancı dil tercih sebebidir, Almanca iyi),Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Maliyet Uzmanı Bursa Farba
Satınalma Maliyet UzmanıFarba
Üniversitelerin işletme ya da mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, İleri düzeyde İngilizce konuşabilen (İkinci dil olarak Almanca tercih sebebidir),25-35 yaşları arasında, MS Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP kullanabilen, Takım çalışması yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Proje ve Paketleme Uzmanı Bursa Farba
Lojistik Proje ve Paketleme UzmanıFarba
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Analitik yönü kuvvetli, maliyet yönetimi bakış açısına sahip, proje yönetimi felsefesine hakim,Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, SAP programına hakim,Takım çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında, Seyahat engeli olmayan adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalıp Bakım Teknisyeni Bursa Farba
Kalıp Bakım TeknisyeniFarba
Organize Sanayi Bölgesi, Sarı Cadde üzerindeki firmamızda görevlendirmek üzere;Endüstri Meslek Lisesi Kalıp, Torna -Tesviye bölümü mezunu, Torna,freze,taşlama,kaynak ve ölçüm aletlerini kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,      Kalıp Bakım Teknisyeni arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi Aksaray Bayraktarlar Aksaray A.Ş.
Temizlik GörevlisiBayraktarlar Aksaray A.Ş.
-İlköğretim ve/veya lise mezunu-İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik-Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı-Takım çalışmasına yatkın-Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek-Askerlik hizmetini tamamlamış-Tercihen bu sekterde tecrübeli-Deterjan, temizlik malzemelerine duyarlılığı- alerjisi olmayan-Kişisel bakımına ve görünümüne özen gösteren-Verimli çalışabilen, aktif-Disiplin ve sorumluluk sahibi-B sınıfı ehliyeti olan-Bay temizlik görevlisi aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı (Mühendis) Bursa Farba
Üretim Uzmanı (Mühendis)Farba
Bursa Organize Sanayi, Sarı Cadde üzerinde bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İleri derecede İngilizce konuşabilen, Problem çözme ve yalın üretim teknikleri konusunda bilgili, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ehliyeti olan, seyahat edebilecek, 28-35 yaşları arasında. Üretim Uzmanı (Mühendis) aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Tasarım Uzmanı Bursa Farba
Kalıp Tasarım UzmanıFarba
MYO Endüstriyel Kalıpçılık ve Makina Ressamlığı bölümlerinden mezun,Otomotiv sektöründe min 3 yıl tecrübeli, UG, NX9  programlarını kullanabilen, Plastik enjeksiyon kalıplarının tasarımında tecrübeli, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 25-35 yaşları arasında Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CAD/CAM Teknikeri Bursa Farba A.Ş.
CAD/CAM TeknikeriFarba A.Ş.
Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Endüstrüyel Kalıpçılık/ Makina Ressamlığı.CNC bölümü mezunu,Powermıll, NX9, Work NC CAM ve ofis programları konularında tecrübeli, Minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Gebze Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Gebze Üretim OperatörüFarba
Gebze'de faaliyet gösteren, otomotiv dış aydınlatma ürünleri (far, stop, vb.) üreten firmamıza ;Lise ve dengi okul mezunu, Tercihen otomotiv, torna, tesviye, makine, elektrik, plastik enjeksiyon bölümlerinden mezun,Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 25-33 yaş aralığında, 3 vardiya düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kocaeli, Tuzla ve Pendik bölgelerinde ikamet eden, "Üretim Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ar-Ge Elektronik Uzmanı (Mühendis) Bursa Farba
Ar-Ge Elektronik Uzmanı (Mühendis)Farba
Bursa Organize Sanayi Bölgesi, Sarı Cadde üzerinde bulunan firmamızda istihdam edilmek üzere; Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen, Otomotiv sektöründe tercihen 3 yıl tecrübeli, Altium Designer programını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Müşteri beklentilerini anlayıp, çalışmalarına uygulayabilecek tecrübeye sahip,Yurtdışına seyahat edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı Kocaeli Farba A.Ş.
Satınalma UzmanıFarba A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi, Meslek Yüksek Okullarından mezun,Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyimli, 25-35 yaşları arasında, İngilizce dil bilgisine sahip (Tercihen iyi derecede konuşup ,yazabilen) MS Office programlarını kullanabilen, tercihen SAP kullanabilen, Takım çalışması yatkın, analitik düşünce yapısına sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Lojistik MühendisiFarba A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen (ikinci dil olarak Almanca bilgisi tercih sebebidir),Tedarik zinciri alanında tercihen iş geliştirme, lojistik çözüm geliştirme, ve/veya depo operasyonu deneyimi bulunan,Lojistik operasyonlarında (Lay out çalışmaları, sevkiyat operasyonu,malzeme akışı) görev alacak,Minumum 2 yıl deneyim sahibi, Analitik yönü kuvvetli, maliyet yönetimi bakış açısına sahip, proje yönetimi felsefesine hakim,Microsoft Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen ,SAP bilgisi olan, Takım çalışmasına yatkın,iletişimi kuvvetli, Seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı sürücü ehliyeti sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknikeri Bursa Farba
Elektrik Elektronik TeknikeriFarba
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik -Elektronik bölümü mezunu, Alanında tercihen 3 yıl tecrübeli, 22-30 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 3 vardiya çalışabilecek         Elektrik- Elektronik Teknikerleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi Bursa Farba A.Ş.
Kalite MühendisiFarba A.Ş.
Resident Quality Engineer :Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun olmuş. Kalite tecrübesi bulunan (otomotivde teknik bölümlerde çalışmış)İyi derecede İspanyolca bilgisine sahipSeyahat engeli olmayanYurt dışında en az 2 yıl çalışabilecek (Meksika)Kalite Mühendisleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Proje Uzmanı Bursa Farba
Kalıp Proje UzmanıFarba
Bursa Organize Sanayi Bölgesi, Sarı Cadde üzerinde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Kalıp Teknik Öğretmenliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, (2. dil Almanca tercih sebebidir.) Otomotiv sektöründe min. 3 yıl tecrübeli, UG NX, Catia,ve plastik enjeksiyon kalıp tasarım ve imalat bilgisine sahip, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve organizasyonel yetkinlikleri yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, B Sınıfı Sürücü Belgesi sahibi, 25-30 yaşları arasında Bay/Bayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Üretim Operatörü Bursa Farba
Engelli Üretim OperatörüFarba
Lise mezunu, Ayakta ve vardiyalı olarak çalışabilecek, 18-30 yaşları arasında, Bay-bayan,         Çalışma arkadaşları aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proses Metot Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Proses Metot MühendisiFarba A.Ş.
Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İmalat sektöründe Metot Mühendisliği üzerine yetiştirilmek üzere (Tercihen min.2 yıl tecrübeli)Fizibilite Etüdü ve Maliyet Analizi bilgisine sahip, ISO/TS 16949, 14001 - 18001 konularına hakim, Analitik düşünebilen, problem çözme yeteneğine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, iletişimi becerisi gelişmiş, sonuç odaklı, disiplinli ve sorumluluk sahibiMs Office ve büro araçlarını iyi kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa Farba
Genel BaşvuruFarba
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır.Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.  Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.   Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.   İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Farba
Güvenlik GörevlisiFarba
Organize Sanayi Bölgesi, Pembe Cadde üzerinde bulunan firmamızda görevlendirmek üzere;Lise veya ön lisans mezunu, Özel Güvenlik Sertifikasına sahip, Benzer bir görevde deneyim sahibi, 22-35 yaşları arasında, İnsan ilişkileri kuvvetli, İletişim becerisi yüksek, Prezentabl ve diksiyonu düzgün adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı