Farba A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1979


http://www.farba.com

Farba A.Ş.

1979 yılında Bursa Organize Sanayi bölgesinde Bayraktarlar Holding tarafından kurulmuş olan Farba, bugün ‘Otomotiv Aydınlatma’ alanında yaklaşık 900 kişilik kadrosu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Toyota, Renault, Ford, Daimler Chrysler başta olmak üzere Otomotiv Sanayi için dış aydınlatma ürünleri (Far, Stop, 3. fren lambası, …) üretmektedir.

Farba; Valeo ve Koito gibi aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarının lisansı ile üretim yapmanın yanı sıra, Ar-Ge konusuna verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile bugün aydınlatma ürünlerinin tasarımını yapabilmekte ve Co-Design firması olarak çalışabilmektedir.

Farba ISO 9001:2000, TS 16949 ve Q1 Kalite Belgelerine sahip olmanın yanı sıra, İSO 14001 Çevre Belgesi ile de çevreye olan duyarlılığını belgelemiştir.
FARBA; 2004 yılında ‘’ Dünya klasmanında – Global Aydınlatma Üreticisi ’’ olma vizyonu ile çıktığı yolculuğunu ‘’ Yalın Mükemmellik ’’ yol haritası ile bugünlere kadar sürdürmüştür. Müşterilerimizden her yıl aldığımız ödüller doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. 2011 yılında FARBA’dan 5 kat büyük Odelo firmasının gruba katılması ile birlikte başarılarını taçlandırmıştır.

2004 yılında sadece Bursa’da faaliyet gösteren FARBA grubu, bugün Gebze ve Çin olmak üzere 4 ayrı fabrikada faaliyet göstermektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv

Firma web sitesi: www.farba.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Erzak Yardımı
Bayram YardımıFarba A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 30
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Depo Operatörü Kocaeli Farba A.Ş.
Depo OperatörüFarba A.Ş.
Çayırova'da faaliyet gösteren otomotiv dış aydınlatma ürünleri (far,stop v.b.) üreten firmamıza, Lise ve dengi okul mezunu, Depolama ve lojistik sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Forklift ehliyeti veya sertifikası olan, 35 yaşını aşmamış,''Depo Operatörü'' takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gebze Üretim Operatörü Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Gebze Üretim OperatörüFarba
Gebze'de faaliyet gösteren, otomotiv dış aydınlatma ürünleri (far, stop, vb.) üreten firmamıza ; Lise ve dengi okul mezunu, Tercihen otomotiv, torna, tesviye, makine, elektrik, plastik enjeksiyon bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 3 vardiya düzeninde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kocaeli, Tuzla ve Pendik bölgelerinde ikamet eden,"Üretim Operatörü" takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Farba Gebze Genel Başvuru Kocaeli Farba
Farba Gebze Genel BaşvuruFarba
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.   Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.    Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.    İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Finans Şefi Kocaeli Farba A.Ş.
Finans ŞefiFarba A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun, Yazılı ve sözlü iletişim kurabilecek ingilizce bilgisine sahip, VUK, TMS/TFRS, UFRS uygulamalarına hakim, Vergi dairesi, resmi kurumlar ve tescil işlemlerinde deneyimli, İç denetim konusunda bilgili Alanında en az 5 yıl tecrübe sahibi, Sap ve ms office programlarını kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul anadolu yakası veya kocaeli bölgesinde ikamet eden, 35 yaşını aşmamış "Finans Şefi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yan Sanayi Geliştirme Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Yan Sanayi Geliştirme MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen kalite bölümünde çalışmış ve kalite yönetim sistemlerine hakim, Mekanik ölçüm aletlerini iyi derecede kullanabilen, Minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede İngilizce bilen (okuma, yazma, konuşma), MS office programlarını iyi derecede kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 25-35 yaşları arasında bay ve bayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Üretim Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Farba
Montaj Üretim MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Montaj prosesleri konusunda min. 3 yıl tecrübe sahibi, Plastik kaynak prosesleri ve ölçüm aparatları hakkında bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Kocaeli Farba A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Farba A.Ş.
Tercihen Eml,kalıpçılık bölümü mezunu. İnsan ilişkilerinde başarılı. Kolay iletişim kurabilen,Takım çalışmasına uygun. Kendisine güvenen,kendi başına karar verebilen. Teknik resim okuyabilen,bilgisayar kullanabilen. Plastik enjeksiyon kalıp bakımı konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi. Askerliği tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Kalite Sorumlusu Bursa Farba
Müşteri Kalite SorumlusuFarba
 EML veya  üniversite mezunu,  İyi derecede Almanca, tercihen İngilizce de bilen,  En az 1 yıl otomotiv sektöründe çalışmış,  Mekanik ölçü aletlerini kullanabilen,  İletişime açık, problem çözme metodlarını kullanabilen,  22-30 yaşları arasında,  Seyahat engeli olmayan,  Otomobil ehliyeti olan,  Bay adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Kocaeli VLE Elektronik A.Ş.
Üretim MühendisiVLE Elektronik A.Ş.
VLE Elektronik Otomotiv San. ve Tic. A.Ş. şirketimiz için Üretim Mühendisi aramaktayız.  Üniversitelerin Elektronik , Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak İyi seviyede İngilizce bilen Tercihen üretim alanında 1 yıl deneyimli Tercihen elektronik üretim prosesleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi Tercihen Autocad  veya benzeri programları kullanabilen Yalın üretim konularında bilgi  ve deneyim sahibi Dürüst,Pozitif ve gelişime açık. Elektronik test ve ölçüm cihazlarını kullanabilen İletişimi iyi ve ekip çalışmasına yatkın Kalite yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi İyi derecede elektronik bilgisi.  Gebze ve civarında ikamet eden veya edebilecek .  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Kalite Mühendisi Bursa Farba
Proje Kalite MühendisiFarba
Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Makine, Endüstri, Elektronik Müh.) fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen (Tercihen 2.Dil Almanca iyi derecede bilen), En az 2 yıl otomotiv sektöründe kalite mühendisi olarak çalışmış, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA konularında bilgi sahibi, Müşteri standartlarını bilen (Toyota, Mercedes, Ford, VW, Audi vb.) ISO 9001/ ISO TS 16949 bilgisi olan, İletişimi güçlü, gelişime açık, 25-34 yaşları arasında, Seyahat ve yurt dışına gitmek için engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.                          
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Üretim Operatörü Bursa Farba
Engelli Üretim OperatörüFarba
Lise mezunu, Ayakta ve vardiyalı olarak çalışabilecek, 18-30 yaşları arasında, Bay-bayan,        Çalışma arkadaşları aramaktayız.       
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enjeksiyon Mühendisi Bursa Farba
Enjeksiyon MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 3 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce ve Almanca ilgisine sahip (İkinci yabancı dil tercih sebebidir), Problem çözme ve yalın üretim teknikleri konusunda bilgili, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Ehliyeti olan, seyahat edebilecek, 28-35 yaşları arasında.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Bursa Farba
Plastik Enjeksiyon KalıpçısıFarba
Endüstri Meslek Lisesi Kalıp, Torna -Tesviye bölümü mezunu, Kalıp Bakım konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, torna,freze,taşlama,kaynak ve ölçüm aletlerini (KUM kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış,     Kalıp Bakım Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Far Montaj Proses Mühendisi Bursa Farba
Far Montaj Proses MühendisiFarba
Üniversitelerin Mühendislik (Endüstri, Makina Müh.) fakültelerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen ( 2.dil olarak Almanca tercih sebebidir.) En az 3 yıl otomotiv sektöründe çalışmış, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Makine, aparat imalatı ve devreye alma konusunda deneyimli, İletişimi güçlü, gelişime açık, Seyahat ve yurt dışına gitmek için engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 25-35 yaşları arasında.                  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarımcı Bursa Farba
Mekanik TasarımcıFarba
Teknik öğretmen, Meslek Yüksek Okulu konstrüksiyon,makina bölümü veya Makina Mühendisliği mezunu, Çok iyi derecede Catia V5 CAD programı kullanabilen, Otomotiv sektöründen az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede ingilizce bilen, Tercihen ürün geliştirme projelerinde çalışmış, B sınıfı ehliyeti olan, 20-32 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtdışı seyahat engeli ve tercihen vize problemi olmayan adaylar.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Boya Kaplama Üretim Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Boya Kaplama Üretim MühendisiFarba A.Ş.
* Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümü mezunu.* Boya tesisleri ve prosesleri konusunda tecrübeli.* Plastik parça boyama konusunda tecrübeli.* Boya maskeleri ve maskeleme (kısmi olarak parça boyama prosesleri) konusunda tecrübeli.* Plastik parça üzerine alüminyum / krom kaplama konusunda tecrübeli* İletişimi güçlü, analitik düşünebilen, gelişime açık.* Seyehat engeli olmayan, askerliğini yapmış bay çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plastik Enjeksiyon Üretim Mühendisi Kocaeli Farba A.Ş.
Plastik Enjeksiyon Üretim MühendisiFarba A.Ş.
* Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun.* İyi derecede İngilizce ve Almanca bilgisine sahip (İkinci yabancı dil tercih sebebidir).* Otomotiv sektöründe en az 2 yıl deneyime sahip.* 25 - 35 yaşları arasında.* Plastik enjeksiyon konusunda tecrübeli,* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,* Ehliyeti olan seyahat edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Bursa Farba
Mekanik Bakım TeknisyeniFarba
Endüstri Meslek Lisesi Makine, Mekatronik  bölümü mezunu, Mekanik Bakım konusunda tercihen 3 yıl tecrübeli, kazancı ehliyeti ve forklift ehliyeti tercih nedenidir. 22-30 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,        Mekanik Bakım Teknisyeni arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknikeri Bursa Farba
Elektrik Elektronik TeknikeriFarba
Endüstri Meslek Lisesi Elektrik -Elektronik bölümü mezunu, Alanında tercihen 3 yıl tecrübeli, 22-30 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,        Elektrik- Elektronik Teknikerleri arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Uzmanı Bursa Farba
Finansal Raporlama UzmanıFarba
Üniversitelerin İİBF bölümlerinden mezun, Minimum 3 yıllık mesleki deneyime sahip olan, UFRS Raporlama, iç denetim konusunda tecrübesi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen (Almanca bilmesi tercih sebebidir), İyi derecede excel bilgisi olan, tercihen SAP FI ve CO modülünü kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, 25-40 yaşları arasında, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Bursa Farba
Proje MühendisiFarba
- Üniversitelerin tercihen Makine, Endüstri, Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,- Min. 2 yıl proje konusunda tecrübeli,- Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip,- Japonca'yı iyi seviyede konuşabilen, (ikinci dil olarak ingilizce tercih sebebidir.)- Tercihen Catia ve plastik kalıpçılık bilgisi olan,- 25-30 yaşları arasında,- Tercihen çifte vatandaşlığı olan veya vize problemi olmayan,- B sınıfı ehliyeti olan,- Askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlikten muaf, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Ürün Geliştirme Mühendisi Bursa Farba
Ar-Ge Ürün Geliştirme MühendisiFarba
Üniversitelerin Makina Mühendisliği bölümünden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (2 . yabancı dil olarak Almanca tercih sebebidir.) Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Microsoft ofis programlarını, Catia V 5 Cad yazılımını kullanabilen, Yurt dışı projelerinde çalışabilecek, seyahat engeli olmayan, vize problemi olmayan, İmalat, teknik resim okuma, şekil konum toleranslandırma konularında bilgili, Analitilk düşünme yeteneğine sahip, B sınıfı ehilyeti olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Teknisyeni Kocaeli VLE Elektronik
Proses TeknisyeniVLE Elektronik
Bayraktarlar Holding Aydınlatma Grubu bünyesinde faaliyet gösteren, ileri teknolojiye sahip üretim hatları ile otomotiv ana sanayinin önde gelen kuruluşlarına özel tasarlanmış elektronik kart üretimi gerçekleştiren firmamıza,• Üniversitelerin Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Mekatronik, Otomasyon Önlisans bölümlerinden mezun,• Elektronik üretiminde en az 1 yıl tecrübeli,• SMT üretimi, Elektronik komponentler hakkında bilgi sahibi,• MS Office programlarına hakim,• Orta derecede İngilizce bilen,• Catia, autocad gibi çizim programları kullanmış• Bay adaylar için askerliğini yapmış,Proses Teknisyeni takım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Mühendisi Kocaeli VLE Elektronik A.Ş.
Proses MühendisiVLE Elektronik A.Ş.
Bayraktarlar Holding Aydınlatma Grubu bünyesinde faaliyet gösteren, ileri teknolojiye sahip üretim hatları ile otomotiv ana sanayinin önde gelen kuruluşlarına özel tasarlanmış elektronik kart üretimi gerçekleştiren firmamıza, Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme bölümlerinden mezun, Elektronik üretiminde veya tasarımında en az 1 yıl tecrübeli, PCB tasarımı, SMT üretimi, Elektronik komponentler, Makine programları,  FMEA gibi konularda bilgi sahibi Tercihen yazılım dillerinden C++, Labview, Teststand… bilen, Catia, autocad veya herhangi bir çizim programı kullanabilen, İyi derecede İngilizce, tercihen ikinci dil olarak Almanca bilen, Bay adaylar için askerliğini yapmış, "Proses Mühendisi" takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik AR-GE Mühendisi Kocaeli VLE Elektronik
Elektronik AR-GE MühendisiVLE Elektronik
Bayraktarlar Holding Aydınlatma Grubu bünyesinde faaliyet gösteren, ileri teknolojiye sahip üretim hatları ile otomotiv ana sanayinin önde gelen kuruluşlarına özel tasarlanmış elektronik kart üretimi gerçekleştiren firmamızda, kurulmakta olan Ürün Geliştirme Biriminde proje ihtiyaçlarına yönelik elektronik devre tasarımı yapmak üzere,• Üniversitelerin Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Analog ve digital şematik ve PCB tasarımına hakim,• Tercihen Altium yazılımı kullanabilen,• Elektronik malzeme bilgisi ve ürün geliştirme konusunda bilgili,• Elektronik test ve ölçüm sistemleri bilgisine sahip,• Konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip,• MS Office uygulamalarına hakim,• İletişim(sözlü, yazılı) kurabilecek seviyede İngilizce(en az Intermediate seviyesi), tercihen Almanca bilen,• Öğrenmeye ve gelişime açık, ekip üyesi olarak çalışabilecek,• Uluslararası projelerde yurt dışında kısmi zamanlı çalışma için engeli olmayan,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışElektronik Ar-Ge Mühendisi arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni Kocaeli, İstanbul(Asya) VLE Elektronik
Elektrik Bakım TeknisyeniVLE Elektronik
Bayraktarlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren, ileri teknolojiye sahip üretim hatları ile otomotiv ana sanayinin önde gelen kuruluşlarına özel tasarlanmış elektronik kart üretimi gerçekleştiren firmamıza,  EML yada MYO’ların Elektronik, Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen SMT ve THT dizgi makineleri, lehim baskı makineleri, reflow fırınlar, seçmeli lehimleme, AOI ekipmanları ve konveyörlerin bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli, Elektrik, Elektronik, bakım/arıza konusunda en az 1 yıl deneyimli, PLC ve endüstriyel otomasyon sistemleri konusunda bilgi sahibi, Teknik resim ve Elektrik - Elektronik devre şemalarını okuyabilen, Bilgisayar ve MS Office uygulamalarını kullanabilen, 3 vardiya üretim sisteminde çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,Elektrik Bakım Teknisyeni takım arkadaşı arıyoruz.         
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Kocaeli VLE Elektronik A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniVLE Elektronik A.Ş.
Bayraktarlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren, ileri teknolojiye sahip üretim hatları ile otomotiv ana sanayinin önde gelen kuruluşlarına özel tasarlanmış elektronik kart üretimi gerçekleştiren firmamıza, EML ya da MYO’ların Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye, Mekatronik veya Motor bölümlerinden mezun Tercihen SMT ve THT dizgi makineleri, lehim baskı makineleri, reflow fırınlar, seçmeli lehimleme, AOI ekipmanları ve konveyörlerin bakımı ve onarımı konusunda tecrübeli, Mekanik bakım/arıza konusunda en az 1 yıl deneyimli, Hidrolik, pnömatik, mekanik sistemler konusunda bilgi sahibi, Mekanik ölçü  aletlerini (kumpas, mikrometre, mastar vb.) kullanabilen, Teknik resim okuyabilen ve yorumlayabilen, Bilgisayar ve MS Office uygulamalarını kullanabilen, 3 vardiya üretim sisteminde çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Kocaeli / Gebze civarında ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) VLE Elektronik
Bakım MühendisiVLE Elektronik
Bayraktarlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren, ileri teknolojiye sahip üretim hatları ile otomotiv ana sanayinin önde gelen kuruluşlarına özel tasarlanmış elektronik kart üretimi gerçekleştiren firmamıza, Üniversitelerin Elektronik, Elektrik-Elektronik, Mekatronik, Makine Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren üretim fabrikasında bakım- onarım alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Önleyici ve kestirimci bakım konusunda uygulama yapmış, Tercihen SAP bilgisi olan, İyi derece yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, Planlama ve takip yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, İletişim becerileri ve sosyal ilişkileri kuvvetli, Personel organizasyonu ve yönetiminde liderlik özeliklerine sahip,"Bakım Mühendisi" Arıyoruz!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Sistem Destek Uzmanı Bursa Farba A.Ş.
Bilgi İşlem Sistem Destek UzmanıFarba A.Ş.
Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği veya bilgisayar bilimleri bölümünlerinden mezun, 30  yaşını aşmamış, Benzer görevlerde minimum 3 yıl tecrübeli, Windows Server İşletim Sistemleri , Active Directory, MS Windows Servisleri ( DNS,DHCP, IIS, CA, …) Skype for Business, MS Exchange Server , MS SQL Server,  Vmware ESX, Hyper-V, Veri Depolama (NetApp, EMC, HP),   yönetim, kurulum ve desteği  konusunda iyi derecede tecrübeli, Bilgi güvenliği bilinci yüksek, Planlı ve düzenli çalışan, güçlü iletişim yetenekleri olan ve takım çalışmasına yatkın, Askerlik ile ilişkisi olmayan, İyi düzeyde ingilizce bilgisine sahip, Tercihen Vmware ve Microsoft Server işletim sistemleri sertifikalarına sahip, Yurt içi ve Yurt dışı seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Bursa FARBA
Genel BaşvuruFARBA
İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğindedir ve açık bir pozisyonu doldurmak için yayınlanmamıştır. Şirketimize başvuruda bulunmak istiyorsanız ve ilgilendiğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir kapak yazısıyla bu ilana başvurabilirsiniz.   Özgeçmişiniz ileride şirketimizde oluşabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmek üzere veritabanımıza işlenecektir.    Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.    İlanımız 'Genel Başvuru' niteliğinde olduğu için, bu ilana başvurunuz sonucunda size cevap mektubu gönderilmeyebilir.Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı