FAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şt 

Şirket Bilgileri

http://www.fas-fas.com

FAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şti.

FAS  ,Proje bazlı, Dönemsel ya da Sürekli  olarak ,çeşitli sektörlerden

Uluslararası ve Yerli firmalara Mali İşler- Muhasebe /Finans/ Raporlama , Malzeme Yönetimi, İthalat / İhracat  , Bilgi İşlem alanlarında Outsourcing Hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz; 

Dönemsel  / Kısa Süreli Eleman Desteği : Muhasebe & Raporlama & Lojistik & İthalat Departmanlarına Dönemsel süreli ihtiyaca yönelik eleman temini, Departman destek elemanları.

Muhasebe Dept. Hizmetlerimiz : Mutabakat, Yıl kapanışı yoğunlukları ,

Sabit Kıymet Sayımı ,& Etiketlenmesi & Mutabakatı, Fiş & Veri Girişi , Kayıt Kontrolleri ,Alacak Takibi gibi desteklerin sağlanması..

SAP Destek elemanlarının temini : SAP Proje implementasyon ya da Güncel versiyona geçiş dönemelerinde gerekli personel desteğinin sağlanması.

Yönetim – Raporlama Hizmeti : Yıllık Bütçenin oluşturulması , Aylık olarak takibi ve revizesi ,Kontrol raporlarının oluşturulması , Karlılık & Gider & Nakit Akışı Tabloları ve Analizi

Sistem ve Süreç Denetimi Hizmetleri ;
*
İş süreçleri ve iç kontroller: İş süreçlerinin değerlendirilmesi, dökümantasyonu, süreçlerdeki risklerin ve kontrollerin belirlenmesi

*Bilgi işlem yönetimi ve kontrolleri: Bilgi işlem sistem ve uygulamalarının incelenmesi, ERP uygulamalarının incelenmesi, sistem implementasyonu sonrası incelemeler gerçekleştirilmesi.

*İç denetim: Şirketlerin mevcut iç denetim fonksiyonlarının incelenmesi , Prosedürlerin ve Denetim Noktalarının oluşturulmasıFAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şt İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.