FAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şt 

Şirket Bilgileri

http://www.fas-fas.com

FAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şti.

FAS  ,Proje bazlı, Dönemsel ya da Sürekli  olarak ,çeşitli sektörlerden

Uluslararası ve Yerli firmalara Mali İşler- Muhasebe /Finans/ Raporlama , Malzeme Yönetimi, İthalat / İhracat  , Bilgi İşlem alanlarında Outsourcing Hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz; 

Dönemsel  / Kısa Süreli Eleman Desteği : Muhasebe & Raporlama & Lojistik & İthalat Departmanlarına Dönemsel süreli ihtiyaca yönelik eleman temini, Departman destek elemanları.

Muhasebe Dept. Hizmetlerimiz : Mutabakat, Yıl kapanışı yoğunlukları ,

Sabit Kıymet Sayımı ,& Etiketlenmesi & Mutabakatı, Fiş & Veri Girişi , Kayıt Kontrolleri ,Alacak Takibi gibi desteklerin sağlanması..

SAP Destek elemanlarının temini : SAP Proje implementasyon ya da Güncel versiyona geçiş dönemelerinde gerekli personel desteğinin sağlanması.

Yönetim – Raporlama Hizmeti : Yıllık Bütçenin oluşturulması , Aylık olarak takibi ve revizesi ,Kontrol raporlarının oluşturulması , Karlılık & Gider & Nakit Akışı Tabloları ve Analizi

Sistem ve Süreç Denetimi Hizmetleri ;
*
İş süreçleri ve iç kontroller: İş süreçlerinin değerlendirilmesi, dökümantasyonu, süreçlerdeki risklerin ve kontrollerin belirlenmesi

*Bilgi işlem yönetimi ve kontrolleri: Bilgi işlem sistem ve uygulamalarının incelenmesi, ERP uygulamalarının incelenmesi, sistem implementasyonu sonrası incelemeler gerçekleştirilmesi.

*İç denetim: Şirketlerin mevcut iç denetim fonksiyonlarının incelenmesi , Prosedürlerin ve Denetim Noktalarının oluşturulmasıFAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şt İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TAX Analyst İstanbul(Avr.), ... FAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şt
TAX AnalystFAS Firma Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şt
University degree in related fields (business admin., economics, finance, etc.),Broad experience in an accounting departmant, including statutory accounting, tax activities,In-depth knowledge of accounting principles and local laws and regulations,Successful client relationship, effective communication and  problem solving skills, team work oriented,Excellent command of written and spoken English,Strong system knowledge (ISP/SAP/Windows)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı