RWE-CC TÜRKİYE 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2008 

TÜRKİYE EKONOMİSİNDE SÜRDÜRÜLEBİLİR DEĞERLER ZİNCİRİ

RWE, 2008 yılında kurduğu iştiraki RWE Turkey Holding A.Ş. ile Türkiye’deki önemli büyüme fırsatlarını değerlendirmeyi hedeflemektedir. Uzun vadeli enerji ihtiyacının artması, ülkenin elektrik üretim kapasitesinin genişletilmesini ve modernleştirilmesini gerektirmektedir.

RWE Turkey - Yerel Şirket, Küresel Deneyim
RWE Turkey enerji arzı güvenliğini ve çevreci enerji üretimini desteklemektedir, müşterilerine sunduğu yenilikçi ürün seçenekleriyle enerji sektörüne katkıda bulunmaktadır. RWE’nin Türkiye’deki ilk büyük yatırımı, Denizli’nin Kaklık beldesinde bulunan doğalgaz kombine çevrim elektrik santralidir.

Güvenli Enerji Arzı
RWE’nin %70, Turcas Petrol’ün %30 hissesine sahip olduğu RWE & TURCAS Güney Elektrik Üretim A.Ş., Temmuz 2010’da Denizli’de 775 MW kapasiteli doğalgaz kombine çevrim santralinin inşaat çalışmalarına başladı. Santralin Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından geçici kabul testleri Haziran ayı sonunda tamamlandı. Kaklık Doğalgaz Kombine Çevrim Elektrik Santrali Ağustos 2013’te ticari faaliyete başladı. Verimlilik oranı %56’nın üzerinde olan bu ileri teknoloji ürünü Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali, Türkiye’deki güvenli enerji arzına önemli bir katkıda bulunacak ve Türkiye’deki toplam elektrik üretiminin %2’sini karşılayacaktır.
www.rweturcas.com

RWE Turkey’nin ana hedefi, esnek ve yenilikçi bir işletme modeliyle, Türkiye enerji piyasasında sürdürülebilir değerler zinciri sağlamaktır.
Üretim projelerine yatırım yaparak ve Türkiye enerji piyasasının özelleştirme sürecine katılarak büyüme fırsatlarını hayata geçirmeyi hedefleyen RWE Turkey, Orta ve Güneydoğu Avrupa’daki diğer Grup şirketleriyle birlikte , RWE East s.r.o. bünyesinde faaliyet göstermektedir. 

RWE Turkey, Enerji Piyasaları ve Uzmanlık
Üretim projelerine yatırım yaparak ve Türkiye enerji piyasasının özelleştirme sürecine katılarak büyüme fırsatlarını hayata geçirmeyi hedefleyen RWE Turkey, Orta ve Güneydoğu Avrupa’daki diğer Grup şirketleriyle birlikte , s.r.o. bünyesinde faaliyet göstermektedir.
09.09.2011 - Akenerji ve RWE Türkiye’de bir ilk olarak enerji satışını EFET Sözleşmesi ile gerçekleştiriyor

Müşteri Odaklılık
RWE’nin, 100 yılı aşkın piyasa deneyimi ve güvenilirliği ile ülkemizdeki uzman ekiplerinin gücünü birleştiren RWE Turkey, müşterilerine yenilikçi enerji çözümleri sunmaktadır.RWE Turkey, ihtiyaca özel olarak hazırlanan ürün seçeneklerini uluslararası standartlara uygun, dengeli ve sürdürülebilir sözleşmelerle sunmaktadır.

RWE Turkey  geleceğe güvenle adım atıyor
RWE Turkey niteklikli ve uzman kadrosu ile oluşturduğu şeffaf, açık ve takım çalışmasına dayalı organizasyon yapısıyla geleceğe güvenle yürüyor. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Enerji

Firma web sitesi: www.rweelektrik.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 10.00 - 19.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 11.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Araba
Prim
Tam Gün Sağlık Hizmetleri
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


RWE-CC TÜRKİYE İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net