Son Arama SonuçlarıFederal Grup 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


www.federal.com.tr 
  

FEDERAL GRUP

Her türlü alçak gerilim malzemeleri imalatı yapan firmamızda değişik meslekten 30 mühendis olmak üzre toplam 460 kişi çalışmaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışında geniş bir pazar ağına sahip olan şirketimiz İnsan Kaynakları, Dış Ticaret, Pazarlama satış, Satınalma, Muhasebe, Mekanik Ar-Ge, Elektronik Arge, Üretim Planlama, üretim. Bilgi işlem, Metod, Kalite Güvence, ürün geliştirme bölümleri ile birlikte çok sayıda imalat kısımlarından oluşmaktadır.

1-ELEMAN SEÇİM PROSEDÜRÜ: İnsan kaynakları iş ilanları sonucunda boş pozisyon için adayları görüşmeye çağırır. Öngörüşmeden sonra adayları tanımaya yönelik bazı testler uygulanır. İnsan kaynakları ve adayın çalışacağı bölüm yöneticisi tarafından kişilik ve mesleki bilgi düzeyi bakımından uygun görülen adayların göreve atanma kararları Genel Müdürün onayına sunulur.
2-YÜKSELME OLANAKLARI: Hızla gelişmekte olan firmamızda çalışanların çabaları ve firmanında desteğiyle hızla yükselmek mümkündür.
3-PERSONEL KOMPOZİSYONU:
Yönetici sayısı:30
Beyaz yakalı:60
Mavi yakalı:370
PERSONEL EĞİTİM DÜZEYİ
Yüksek lisanslı eleman sayısı:10
Üniversite mezunu eleman sayısı:90
Lise mezunu eleman sayısı:290
İlk/Orta mezunu eleman sayısı:70
4-ÇALIŞANLARIN KADIN/ERKEK ORANI: %35-%65
5-ÜCRET POLİTİKASI: Sabit ücret olarak 12 maaş verilmektedir. Yılda bir enflasyon, performans düzeyi ve bulunduğu pozisyon gözönüne alınarak ücret ayarlaması yapılmaktadır.
6-ÇALIŞMA SAATLERİ: Haftada beş gün saat 8:00-18:30 arası mesai yapılmaktadır.
7-EĞİTİM OLANAKLARI: Personelin bulunmuş olduğu pozisyon itibari ile ihtiyaç duyduğu eğitimler firma içinde ve firma dışında eğitim imkanları sağlanarak karşılanır. Eğitimler genellikle yönetim becerileri, iletişim becerileri, pazarlama satış becerileri, mesleki eğitimler ve el becerileri eğitimlerinden oluşmaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Federal Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satınalma Müdürü Sakarya Federal Grup
Satınalma MüdürüFederal Grup
İlkleri gerçekleştirmeyi vizyon edinmiş yönetim anlayışıyla yıllardır süregelen serüvenin mimarı ve esnek üretim anlayışıyla müşteri beklentilerine hayranlık kazandıran sektörün önemli markalarından biri olan Federal Elektrik Yatırım ve Ticaret A.Ş.’ bünyesinde bulundurduğu elektro mekanik ürünler , ölçüm ve kontrol cihazları, aydınlatma ürünleri, doğalgaz sayaçları ve müşterileri ile büyüme stratejimizle referans projelerin kabul gören markası haline gelmiştir.Fabrikamızda bulunan Montaj, Test, Presler , Kalıphane ve Kaplama bölümleri ile 200 üzerinde satış noktası yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren pazarlama ve satış ofislerimizle birlikte bünyemizde 400 üzerinde personel çalışmakta olup 3250 den fazla ürüne Federal Elektrik İmzası atılmıştır. Sahip olduğumuz misyonun ve sorumluluğun farkında olarak Dünya’ da ulaştığımız her noktada uzun yıllardır mesaimize güvenin tek adı olmak için harcıyoruz.Üretimini yapmış olduğumuz fabrikamızda Sakarya veya İstanbul Ofisimizde görevlendirilmek üzereSatınalma Müdürü ( yurt içi ve yurt dışı süreçleri yönetebilecek ) aramaktayız.Genel NiteliklerÜniversitelerin Mühendislik Fakültesi veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden Mezun,Üretici firmada Satın Alma pozisyonunda en az 5 yıl tecrübesi olanTercihen Dış Ticaret mevzuatı ve İthalat uygulamaları tecrübesine sahip,Tercihen banka, dış ticaret ve kambiyo işlemlerini bilen,MS Office Programlarını etkin kullanabilen, ERP tecrübesi olanİyi derecede İngilizce bilen,Planlama ve Organizasyon yapabilme becerisine sahip,İş takibi ve yönlendirme yapabilme yeteneği olan,İkna ve Müzakere edebilme kabiliyetine sahip,Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,İnsan ilişkileri güçlü ve etkin iletişim kurabilen,Problemler karşısında farklı çözüm yolları bulabilme yeteneğine sahip,Seyahat engeli olmayan,Sakarya veya İstanbul’da ikamet edebilecek,Askerlik görevini tamamlamış ( Erkek adaylar için )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Mühendisi Sakarya Federal Grup
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği MühendisiFederal Grup
Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine  sahip, İmalat tecrübesi bulunan, Sakarya'da ikamet edecek, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe Uzmanı Sakarya Federal Grup
Bütçe UzmanıFederal Grup
Üniversitelerin İstatistik, İktisat, İşletme, Endüstri Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun,Uzman Yardımcısı pozisyonu için en az 3 yıl, Uzman pozisyonu için en az 5 yıl deneyime sahip olmak Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Sakarya'da ikamet edebilecek,          Yetkinlikler Sürekli Performans Gelişimi Analitik Düşünme   Problem Çözme Sorumluluk Bilinci Sayısal Analiz Bilinci Excel Bilgisi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Ustası Bursa, Eskişehir... Federal Grup
Kalıp UstasıFederal Grup
Federal Elektrik , elektromekanik sektöründe Türkiye'nin öncü firmalarından olup, 3250 farklı ürünü 400 personeli ile üretmektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan Kalıphane bölümünde Plastik, Sac ve Hacim Kalıplarının imalatı yapılmaktadır. Bünyemizde 3000' den fazla kalıp imal edilmiş , bu kalıplar ile kendi atölyelerimizde parça imalatımız devam etmektedir. Sürekli gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayabilmek adına konusunda uzmanlaşmış Kalıphanemizde görevlendirilmek üzere Kalıp Ustası aramaktayız.MYO veya Meslek Lisesi mezunu olmak. Kalıp imalatı ve bakımı konusunda en az 6 yıl tecrübeli, Kalıp imalatında kullanılan makinaları kullanabilme özellikleri olan, Sakarya' da ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Elemanı Sakarya Federal Grup
Elektrik Bakım ElemanıFederal Grup
Meslek Yükesek Okulu, Teknik veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak. Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalarda bakım-onarım departmanında iş tecrübesi olanElektrik bakım ekibinde çalışmış olan. İş disiplinine sahip, yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek. 35 yaşının altında, B sınıfı ehliyeti olan, Bay adaylar,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Müdürü Sakarya Federal Grup
Finans MüdürüFederal Grup
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İlgili bölümlerinden mezun, tercihen Finans alanında yüksek lisans yapmış,Nakit akış tablolarının oluşturulması ve para hareketlerinin yönetilmesi, mali tabloların ve bütçenin oluşturulması finansal konularında en az 5 yıl yönetici deneyimi  bulunması,Finansal planlama , kontrol ve finansal risk yönetimi konusunda yetkin, Şirket bilançolarının dönemsel olarak mali analiz ve finansal raporlamalarını yapabilecek,Sanayi maliyet muhasebesi konususunda bilgi sahibi olmak, Kredi işlemlerini yönetebilecek, Bankalar ve diğer finansal kurumlar ile ilişkileri yürütebilecek, Tercihen SMMM belgesine sahip, İleri derecede İngilizce bilen, Raporlama , analiz ve sunum becerileri gelişmiş, Analitik düşünebilen, iletişim becerisi güçlü , Çalışma kapasitesi , otonom ve sorumluluk sahibi ve sosyal ilişkilerde başarılı olan,Sakarya'da ikamet edebilecek FİNANS MÜDÜRÜ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Sakarya Federal Grup
Üretim ElemanıFederal Grup
Elektromekanik sektöründe Sakarya'da faaliyet gösteren fabrikamızın üretim bölümlerinde yetiştirilmek üzere Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır.Endüstri Meslek Lisesi veya Teknik Lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek, Sakarya'da ikamet edecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Gaziantep, İstanbul(Avr.)... Federal Grup
Bölge Satış SorumlusuFederal Grup
Sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamız, bünyesinde tasarlayıp ürettiği Şalt Malzeme ve Aydınlatma ürünlerini 55 ülkeye ihraç etmektedir.Sürekli büyüyen organizasyonumuzun Yurt içi Satış & Pazarlama bünyesinde ; İstanbul, Konya, Gaziantep, İzmir Bölge Temsilciliklerinde görevlendirilecek ; kendine güvenen, hedefleri olan ekip arkadaşları arıyoruz.Alçak Gerilim Şalt malzemeleri konusunda en az  3 yıl tecrübeli, Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Fakültelerinden mezun, Araştırma, Problem Çözme, Analiz etme ve karar verme becerileri gelişmiş, İletişim becerileri ve Organizasyon yönü güçlü, Güler yüzlü Kendisini geliştirmeye istekli, Sorumluluk alabilen, Çalışma arkadaşlarıyla uyum içerisinde çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın,Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim 36 Yaşını aşmamış, askerliğini tamamlamış, Mesai kavramına bağlı olmayan, Bay ve Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı