Son Arama SonuçlarıFederal Grup 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1992


www.federal.com.tr 
  

FEDERAL GRUP

Her türlü alçak gerilim malzemeleri imalatı yapan firmamızda değişik meslekten 30 mühendis olmak üzre toplam 460 kişi çalışmaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışında geniş bir pazar ağına sahip olan şirketimiz İnsan Kaynakları, Dış Ticaret, Pazarlama satış, Satınalma, Muhasebe, Mekanik Ar-Ge, Elektronik Arge, Üretim Planlama, üretim. Bilgi işlem, Metod, Kalite Güvence, ürün geliştirme bölümleri ile birlikte çok sayıda imalat kısımlarından oluşmaktadır.

1-ELEMAN SEÇİM PROSEDÜRÜ: İnsan kaynakları iş ilanları sonucunda boş pozisyon için adayları görüşmeye çağırır. Öngörüşmeden sonra adayları tanımaya yönelik bazı testler uygulanır. İnsan kaynakları ve adayın çalışacağı bölüm yöneticisi tarafından kişilik ve mesleki bilgi düzeyi bakımından uygun görülen adayların göreve atanma kararları Genel Müdürün onayına sunulur.
2-YÜKSELME OLANAKLARI: Hızla gelişmekte olan firmamızda çalışanların çabaları ve firmanında desteğiyle hızla yükselmek mümkündür.
3-PERSONEL KOMPOZİSYONU:
Yönetici sayısı:30
Beyaz yakalı:60
Mavi yakalı:370
PERSONEL EĞİTİM DÜZEYİ
Yüksek lisanslı eleman sayısı:10
Üniversite mezunu eleman sayısı:90
Lise mezunu eleman sayısı:290
İlk/Orta mezunu eleman sayısı:70
4-ÇALIŞANLARIN KADIN/ERKEK ORANI: %35-%65
5-ÜCRET POLİTİKASI: Sabit ücret olarak 12 maaş verilmektedir. Yılda bir enflasyon, performans düzeyi ve bulunduğu pozisyon gözönüne alınarak ücret ayarlaması yapılmaktadır.
6-ÇALIŞMA SAATLERİ: Haftada beş gün saat 8:00-18:30 arası mesai yapılmaktadır.
7-EĞİTİM OLANAKLARI: Personelin bulunmuş olduğu pozisyon itibari ile ihtiyaç duyduğu eğitimler firma içinde ve firma dışında eğitim imkanları sağlanarak karşılanır. Eğitimler genellikle yönetim becerileri, iletişim becerileri, pazarlama satış becerileri, mesleki eğitimler ve el becerileri eğitimlerinden oluşmaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Elektrik & Elektronik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.30


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Federal Grup İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Eksantrik ve Hidrolik Pres Operatörü Sakarya Federal Grup
Eksantrik ve Hidrolik Pres OperatörüFederal Grup
Elektromekanik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Eksantrik Pres Operatörü aramaktayız.Genel  Nitelikler,  Meslek Lisesi  Mezunu olmak, Eksantrik Pres  sektöründe 7 yıl tecrübeli ,   Kalıp , Eksantrik ve Aparat konularına hakim, Prograsif kalıplarında tecrübeli, Kalıp, Makina , Aparat problemlerinde ilgili bölümleri yönlendirebilecek düzeyde bilgi sahibi olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Sakarya Federal Grup
Mekanik Bakım ElemanıFederal Grup
Meslek Yüksek Okulu , Teknik veya Endüstri Meslek Lisesi olmak, Üretim sektöründe faaliyet gösteren firmalarda bakım onarım departmanında iş tecrübesi olan,Elektrik veya mekanik bakım ekibinde çalışmış, Tercihen elektrik ark kaynağı ve gazaltı kaynağı yapabilen, İş disiplinine sahip, yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, 35 yaşının altında, B sınıfı ehliyeti olan, Bay adayları bakım onarım ekibimize katılmaya davet ediyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıphane Müdürü Sakarya Federal Grup
Kalıphane MüdürüFederal Grup
Federal Elektrik , elektromekanik sektöründe Türkiye'nin öncü firmalarından olup, 3250 farklı ürünü 400 personeli ile üretmektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan Kalıphane bölümünde Plastik, Sac ve Hacim Kalıplarının imalatı yapılmaktadır. Bünyemizde 3000' den fazla kalıp imal edilmiş , bu kalıplar ile kendi atölyelerimizde parça imalatımız devam etmektedir. Sürekli gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayabilmek adına konusunda uzmanlaşmış Kalıphanemizde görevlendirilmek üzere Kalıphane Müdürü aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak. ( Tercihen Makina Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, Kalıpçılık Öğretmenliği, Makina Konstrüksiyon, Endüstriyel Kalıpçılık )Kalıp İmalatı Konusunda en az 6 yıl tecrübeli, Kalıp imalatında kullanılan makinaları kullanabilme özellikleri olan, İyi derecede UG veya Solidworks programlarını kullanabilen, Esnek Çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, gerektiğinde fazla mesai yapabilecek,İş Disiplinine uyumlu, Takım Çalışmasına yatkın, ekip yönetebilecek, Adapazarın'da ikamet edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Ankara, Gaziantep... Federal Grup
Bölge Satış SorumlusuFederal Grup
Sektörünün öncü kuruluşlarından olan firmamız, bünyesinde tasarlayıp ürettiği Şalt Malzeme ve Aydınlatma ürünlerini 55 ülkeye ihraç etmektedir.Sürekli büyüyen organizasyonumuzun Yurt içi Satış & Pazarlama bünyesinde ; İstanbul, Ankara, Gaziantep, İzmir Bölge Temsilciliklerinde görevlendirilecek ; kendine güvenen, hedefleri olan ekip arkadaşları arıyoruz.Alçak Gerilim Şalt malzemeleri konusunda en az  3 yıl tecrübeli, Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Fakültelerinden mezun, Araştırma, Problem Çözme, Analiz etme ve karar verme becerileri gelişmiş, İletişim becerileri ve Organizasyon yönü güçlü, Güler yüzlü Kendisini geliştirmeye istekli, Sorumluluk alabilen, Çalışma arkadaşlarıyla uyum içerisinde çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın,Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, MS Office ve Autocad uygulamalarına hakim 36 Yaşını aşmamış, askerliğini tamamlamış, Mesai kavramına bağlı olmayan, Bay ve Bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Tasarım Uzmanı Sakarya Federal Grup
Kalıp Tasarım UzmanıFederal Grup
GENEL NİTELİKLERFederal Elektrik , elektromekanik sektöründe Türkiye'nin öncü firmalarından olup, 3250 farklı ürünü 400 personeli ile üretmektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan Kalıphane bölümünde Plastik, Sac ve Hacim Kalıplarının imalatı yapılmaktadır. Bünyemizde 3000' den fazla kalıp imal edilmiş , bu kalıplar ile kendi atölyelerimizde parça imalatımız devam etmektedir. Sürekli gelişmekte olan teknolojiye uyum sağlayabilmek adına konusunda uzmanlaşmış Kalıphanemizde görevlendirilmek üzere Kalıp Tasarım Uzmanı  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı