Son Arama SonuçlarıFestival İplik ve Halı San. Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2012
Festival İplik Ve Halı San. Tic. A.Ş.

1983 yılında mütevazı bir aile şirketi olarak kurulan Yasin Kaplan Halı, 2002 yılına kadar ihracat ağırlıklı ilerlemiş, 2008 yılından sonra yurt içi piyasaya Festival Halı markasıyla üretim yapmaya başlamıştır. 2013 yılında Kayseri'deki Atlantik Halı’yı satın alan Festival Halı aynı yıl Patika Halı markasını da yaratmıştır. 2015 yılına gelindiğinde tüm markalar Festival Pazarlama adı altında toplanmıştır.

Bugün, 112.000 m2 açık, 93000 m2 kapalı alanda 45 tezgâhı, günlük 45 ton polipropilen, 9 ton akrilik iplik üretimi ve 1400 çalışanıyla hizmet veren Festival Pazarlama Türkiye’nin makine halısı üretiminde en büyük ikinci firmasıdır. Ayrıca 9 Fabrika satış mağazası, 21 bölge müdürlüğü, 961 aktif bayisi, 80 ülkeye yaptığı ihracatla Festival Pazarlama diğer grup firmaları olan, Atlantik Halı ve Yasin Kaplan halı ile birlikte Türkiye’nin en büyük ikinci halı ihracatçısıdır. 

Türkiye’nin en büyük 200 şirketinden biri olan Festival Pazarlama, 11.240.000 m2 toplam üretimiyle yaklaşık 155 milyon dolarlık bir satış hacmine sahiptir.
Entegre üretim yapılan fabrikalarımızda akrilik, yün ve polipropilen tekstil hammaddesi önce ipliğe çevrilmekte, solmayan renklerle boyanmakta, en güzel desenlerle dokunmakta, yüksek teknolojiye sahip bilgisayar destekli makinelerde kalite ve konfor veren işlemlerden geçerek evleriniz için hazır hale getirilmektedir.
Halılarımız, sağlıklı, kullanışlı ve tüketici dostudur.


Türkiye iç piyasasında en çok tercih edilen halı markalarını barındıran Festival Pazarlama, saygın bayii ağı ve satış noktalarıyla, Türkiye’ye kalite, estetik ve güven dağıtmaktadır.

Festival Pazarlama, çalışanlarına sunduğu huzurlu çalışma ortamı,saygın  kariyer imkanları ile bölgede öncelikle tercih edilen şirketlerden  biridir.
Çalışanları ile paylaştığı proaktif ve yenilikçi bakış açısıyla  dünya devi olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Halı / Kilim

Firma web sitesi: www.festivalhali.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 12.30


Sosyal ve Yan Haklar
Prim
Yemekhane
Erzak YardımıFestival İplik ve Halı San. Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Uzmanı Gaziantep Festival Halı San.Tic.A.Ş
Yazılım UzmanıFestival Halı San.Tic.A.Ş
Halı Sektörünün öncü firmalarından  Festival İplik ve Halı San. Tic. A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek aşağıda belirtilen niteliklere sahip  ERP Yazılım Uzmanı arayışımız bulunmaktadırÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik Elektronik Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,En az bir nesne tabanlı programlama dilini etkin kullanabilen, Visual Studio.NET, Aspx, Java, Web Service, HTML, Java Script, Ajax,Apache Tomcatkonularında bilgi sahibi, CANIAS ERP bilgisi olan ve TROIA ilegeliştirme yapabilecek,İlişkisel veri tabanı sorgu dillerinden MSSQL ve MySQL e hakim, Firebird bilgisi olan,Tercihen bir ERP sistemi kurulumunda çalışmış, Muhasebe, Finans, IK, Üretim, MRP konularında bilgi sahibi,Tercihen Halı iş süreçlerine hakim. Takım çalışmasına yatkın, sürekli gelişim ve öğrenmeye inanan, analitik düşünme ve analiz becerisi yüksek, bütünsel bakış açısına sahip, problem çözme becerisi yüksek, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,Tercihen iyi derecede teknik ingilizce bilen, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Müdürü Gaziantep FESTİVAL HALI SAN.TİC.A.Ş.
İnsan Kaynakları MüdürüFESTİVAL HALI SAN.TİC.A.Ş.
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·         İnsan kaynakları (işe alım, eğitim, performans, yedekleme) ilişkileri yönetebilen, bu alanda en az 5 yıl yönetsel tecrübeye sahip,·         Organizasyon ve koordinasyon konusunda başarılı, sonuç odaklı, analitik bakış açısına sahip,·         İnsan ilişkilerinde başarılı İletişimi kuvvetli, çalışan motivasyonunu ve takım çalışmasını önemseyen,·         Müzakere becerisi yüksek, kurumu temsil edebilecek duruşa sahip, uzlaşmacı, sosyal ilişkilerde başarılı, proje yönetimi yapabilecek yetkinliğe ve tecrübeye sahip,·         MS Office, tercihen ERP programlarını kullanabilen,·         Kalite Yönetim Sistemleri, İSG, Süreç Planlama ve yönetim konularına hakim,Tercihen Turquality sürecinde aktif rol alan·         İdari İşler ile ilgili görevleri yönetebilen,·         Gaziantep’te ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı