Fimaks Makina A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.fimaks.com

Fimaks Makina Gıda ve Tarım Ürünleri San. Tic. A.Ş.

Fimaks, 1988 yılından beri tarım makinaları üretimi yapmaktadır. 2000 yılında Karacabey’de 5000 m2 kapalı alan üzerine kurulan modern üretim tesislerine taşınmıştır.   

Üretim; talaşlı imalat, kaynak, boya ve montaj bölümlerinden oluşmaktadır. Üretimimizin %60’ını ihraç etmekteyiz.

Genç ve dinamik kadromuzla Türk ve dünya pazarlarında tarım makinesi sektöründe söz sahibi olmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz
Azalan kaynaklar (su,toprak vs.), erozyon, kirlilik ve artan dünya nüfusu sonucunda gelecek kuşaklarımızın beslenme ve soluma ihtiyaçlarını dikkate alarak, çevreyi kirletmeyen tam tersi iyileştiren, onunla dost, aynı kaynaktan daha yüksek ve kaliteli verim elde ederek bu soruna omuz veren bir organizasyon olmak.Fimaks Makina A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Endüstri Mühendisi Bursa Fimaks Makina A.Ş.
Endüstri MühendisiFimaks Makina A.Ş.
Endüstri/Makina Mühendisi bölümlerinden mezun, 1 – 2 yıl iş tecrübesi ERP süreçlerinde görev alacak, Planlama bölümü ve şirket içindeki geliştirme projelerinde çalışacak, MS Office uygulamalarına hâkim, tercihen ileri derece Excel kullanabilen, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, proses odaklı, İkna kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Aktif olarak araç kullanan, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Kurumsal firma kültürüne sahip, ERP programlarında tercihen tecrübeli Tercihen iyi derecede İngilizce yazma, konuşma bilgisine sahip, Bay adaylar için askerlik tamamlanmış NOT =TERCİHEN MUSTAFAKEMALPAŞA VEYA KARACABEY' DE İKAMET EDEN, EDEBİLECEK  TAKIM ARKADAŞI ARIYORUZ.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Bakım Sorumlusu Tekirdağ Fimaks Makina A.Ş.
Makine Bakım SorumlusuFimaks Makina A.Ş.
TERCİHEN MESLEK YÜKSEK OKULU VEYA MESLEK LİSESİ MEZUNU BENZER POZİSYONDA EN AZ BİR YIL TECRÜBELİ MİCROSOFT OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ BAY SORUMLULUK SAHİBİ, İŞ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ODAKLI B SINIFI EHLİYET SAHİBİ VE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLEN (TERCİHEN SRC BELGELİ )DİKSİYONU DÜZGÜN, GÖRÜNÜŞÜNE ÖNEM VEREN, TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN, GELİŞİME AÇIK MEKANİK VE HİDROLİK KONULARINDA BİLGİ SAHİBİ MAKİNA SÖKÜP TAKMASINI BİLEN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU TEKİRDAĞ BÖLGEMİZ DE GÖREVLENDİRİLECEK BAKIM SORUMLUSU ALINACAKTIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı Bursa Fimaks Makina A.Ş.
Genel Muhasebe UzmanıFimaks Makina A.Ş.
Fimaks Makine AŞ. Bursa/Karacabey tesisinde görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen 5 yıl iş deneyimi olan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Tercihen ERP programlarına hakim,Takım çalışmasına yatkın,Problem çözme, analitik düşünme, sorgulama ve araştırma yeteneğine sahip,İş sorumluluğu yüksek,Tercihen İngilizce bilen,Maliyet muhasebesi konusunda deneyim sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı