Genel BilgilerBrooks Brothers

Brooks Brothers Amerika’nın en eski giyim markasıdır. 1818’de New York’daki ilk mağaza açılışından bu yana müşterileri ile  inanılmaz bir bağ kurmuştur. Neredeyse iki yüzyıldır, Brooks Brothers müşterilerine klasik ama bir o kadar da modaya uygun kıyafetler sunmaktadır. Brooks  Brothers markası klasik şıklıkla eşdeğer hale gelmiştir.
 
Özel ve klasik bir giyim markası olan Brooks Brothers,  Amerika sınırlarından taşarak, Dünya’nın her yerindeki müşterilerine hizmet vermektedir.
 
Brooks Brothers’ın misyon cümlesi “perakendecilikte en iyi kaliteye sahip ürünleri üret, adil fiyatlarla satışlarını  gerçekleştir ve sadece bu özel ürünleri anlayan ve takdir eden müşterilerle yol al.”
 
Brooks Brothers’ın müşteri ilişkilerine verdiği değer de markanın önemli prensiplerindendir.
Brooks Brothers kalite, değer ve herşeyden önemlisi müşteriye verdiği üstün servisiyle hizmete devam etmektedir.
 
Brooks Brothers yüksek kalitedeki ürün ve servis anlayışı ile bir çok ünlü oyuncu, iş adamı ve de Amerika Başkanları başta olmak üzere önemli liderlerin markası olmuştur.
Geçmişten günümüze marka tutkunu olan müşterilerinden;
Başkan Abraham Lincoln -  F.Scott Fitzgerald – Fred Astaire –  Başkan Franklin D.Roosevelt – Clark Gable – John F. Kennedy – Başkan Bill Clinton – Ashton Kutcher  ve Başkan Barack Obama sadece birkaç örnektir..

 


Devamını Oku Gizle


Brooks Brothers İş İlanları

Firmaya ait ilan şuan için yok Ancak yeni ilan çıktığında ilk sen haberdar olmak istiyorsan firmayı takip etmen yeterli.