Daikin

Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC

Genel Bilgiler

http://www.daikinturkiye.com 

Daikin

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye'de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011'de Airfel'i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.
 
Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, infrared ısıtıcılar, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. Farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır.
 
Daikin Türkiye’nin, Hendek’te bulunan üretim tesislerinde Airfel markasının yanı sıra Daikin markalı ürünlerinin üretilmesi yönünde hazırlıklar sürdürülmektedir
 
Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye; Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir ve Trabzon’da bulunan 6 bölge müdürlüğü; 170 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir çoğrafyasına hizmet verebilmektedir.
 
İklimlendirme sektörüne yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesi, son teknoloji ile üretim yapan tesisi, deneyimli ve uzman ekibiyle Daikin Türkiye, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve konforlu çözümleri sunmak üzere faaliyet göstermektedir.
 
DAIKIN’in misyonu müşterilerinin gelecekteki ihtiyaçlarını ve hayallerini önceden tanımlayarak gerçekleştirmektir.
 
DAIKIN için müşterilerine, rakiplerinin bir adım önünde olan kolaylığı ve konforu sağlamak çok önemlidir. Bu yüzden en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaya devam ederiz.
 
DAIKIN’a göre bir şirket ne zaman, nerede olursa olsun ancak, dünyada lider teknolojiye sahip olarak büyüyüp gelişebilir.
 
DAIKIN çeşitli alanlarda iş etkinliklerine devam ederken aynı zamanda çevreyle ilgili konularda ileriye yönelik girişimler başlatır.
 
DAIKIN çevreci girişimleriyle de sektörünün öncüsüdür.
 
DAIKIN her bir çalışanından başlayarak iş etkinliğinin her adımında kalite ve çevreci bilincini ön planda tutar.

Devamını Oku Gizle


ÇALIŞMA SAATLERİ

Hafta içi 08.00 - 17.30

Fabrika Beyaz Yaka Çalışanlar İçin Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08:00-18:00

ÇALIŞAN SAYISI

Beyaz Yaka 450 - 549

Mavi Yaka 550 - 749

KURULUŞ YILI

2011