Genel BilgilerEgitimal.com
 

eğitimAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
Türkiye’nin en geniş yurtdışı eğitim portalına Hoşgeldiniz!
11 Mart 2001 yılında kurulan Türkiye`nin önde gelen eğitim danışmanlık kuruluşu eğitimAL Eğitim Danışmanlık Hizmetleri; 2001 yılından bu yana 5000`nin üzerinde öğrencisini Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya, Malta, İspanya, İtalya, Almanya, Fransa gibi ülkelerinde dil okulları, üniversitelerin lisans ve yüksek lisans programları ile sertifika/ diploma programlarına yerleştirmiştir.
 
19 Eylül 2007 tarihi ile Türkiye`nin ilk ve tek yurtdışı ve yurtiçi eğitim danışmanlık platformu eğitimAL.com yayın hayatına başlamıştır.
eğitimAL Eğitim Danışmanlık Hizmetleri olarak hem yurtdışı hem de yurtiçi eğitim alanında danışmanlık, yerleştirme (başvuru/kayıt), vize işlemleri, konaklama, uçak rezervasyonu, seyahat ve sağlık sigortası, hava alanı karşılama gibi hizmetlerin tümü öğrencilerimiz ücretsiz olarak verilmektedir.
 
AKREDİTASYONLARIMIZ
eğitimAL akreditasyonu olan eğitim kurumları ile çalışmaktadır. Akreditasyon eğitim kurumlarının kalitesinin güvencesidir. Bu nedenle seçtiğimiz eğitim kurumlarının denkliğe sahip olmasına özellikle dikkat etmekte ve sadece belli kriterleri sağlayan yurtdışı eğitim kurumları ile çalışmaktadır.
 
SOSYAL PROJELERİMİZ
eğitimAL, ödüllü web sitesi www.egitimAL.com ile YEŞİL DANIŞMANLIK konseptini başlatmıştır. Bu konsept ile eğitimAL.com üzerinden tüm eğitim kurumları, eğitim programları ve fiyatları ile makaleler ve eğitim rehberlerine ulaşmak mümkündür. Böylece katalog basımı ve okulların kataloglarının tedariği sınırlandırılmıştır. Katalog demek kâğıt demek, kâğıt ise ağaç demektir. Yeşili korumak hepimizin görevidir.
 
eğitimAL her yıl 3 başarılı lise öğrencisinin okudukları lisede eğitim ücretlerinin %50’sini karşılamakta ve böylece eğitime ve geleceğimiz olan gençlere destek vermektedir.
 
eğitimAL yapmış olduğu özel anlaşmalar ile 2004 yılında 25, 2005 yılında 52, 2006 yılında 78, 2007 yılında 126, 2008 yılında 198, 2009 yılında 288, 2010 yılında ise 370 kişiye Amerika’da %70’e varan burslar sağlamış, eğitimde fırsat eşitliği ilkesi ile gençlerimize geleceklerini kurmada destek sağlamıştır.
 
eğitimAL; 2001 yılından bu yana her yıl 10 ile 15 arasında stajyer öğrenci istihdam etmektedir. Böylece gençlerimize iş tecrübesi ile cep harçlıklarını kazanmada fırsat sağlamaktadır.
 
eğitimAL; INGED (İngilizce Eğitimciler Derneği) ve yabancidilkitap.com işbirliği ile her yıl İngilizce makale yarışması düzenlemekte ve kazanan katılımcıları 2 hafta ücretsiz olarak yurtdışında İngilizce eğitimine göndermektedir.
 
360° Derece Danışmanlık İlkemiz
 
Siz bizim için değerlisiniz!
 
Öğrencilerimiz eğitimAL ofislerinden 360° derece danışmanlık hizmeti alırlar. Bu hizmet ile okul ve program seçiminden, Türkiye’ye dönene kadar tüm hizmet eğitimAL ofislerinden ek hiçbir ücret alınmadan verilmektedir. Siz yurtdışında iken adaptasyon süresince profesyonel destek, konaklama değişimi, soruların cevaplanması, program değişimi, farklı programlara kayıt ve başvuru, sorunların çözümü noktasında danışmanlarımız ile yanınızdayız.
 
Ofislerimiz
İstanbul Merkez (Bağdat caddesi Kadıköy), İstanbul Nişantaşı, İstanbul ( Etiler)   Ankara Merkez (Tunus caddesi), İzmir, Antalya, Adana, Kocaeli, Bolu, Kazakistan (Almata).
Yurtdışı Temsilciliklerimiz
Londra (İngiltere), Vancouver (Kanada) , Amerika ( Los Angeles ) 


 

Devamını Oku Gizle