İntermed Sağlık Hizmetleri A.Ş

Sağlık, Sağlık Hizmetleri

Genel Bilgiler

INTERMED SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.
UNIMED SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş
ULTRA GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ A.Ş

Affidea Özel Kamu Ortaklıkları Avrupa'daki (PPP) ile en büyük sağlık yatırımcı ve operatörlerinden biridir. Affidea 3.000 'den fazla tıp uzmanları istihdam Hollandalı holding şirketidir. Şirketimiz, Klinik Laboratuvar ve kanser tedavisi (radyoterapi), Polonya, Macaristan, Romanya, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Yunanistan, İtalya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, İsviçre, Litvanya, Bulgaristan ve Portekiz'de merkezleri faaliyet göstermektedir.

Affidea 2005 yılında Türkiye'de sağlık hizmetleri ayağında öncülük etmiştir. 2008 yılı Ocak ayında, Euromedic Türkiye'nin tanı ve laboratuar hizmetlerini bünyesinde ayaktan merkezini faaliyete başladı. INTERMED Tıp Merkezi, İstanbul'un şehir merkezinin Nişantaşı bölgesinde yer almaktadır. 1982 yılında kurulan merkez, İstanbul'da özel hizmet 25 yıldan fazla olan seçkin, iyi tanınan sağlık hizmeti sağlayıcısıdır.

Sağlık Hizmetinde 20 yılı geride bırakan İntermed, poliklinik hizmetlerinin yanında tıp teknolojisinin gelişmiş olanaklarını kullanarak laboratuar ve görüntüleme tetkikleriyle, ve 50’ye yakın uzman doktordan oluşan tıbbi kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Ayrıca şahsi ve şirket check-up konusunda da geniş kapsamlı hizmet vermektedir.

Devamını Oku Gizle


KURULUŞ YILI

1999