Genel Bilgiler

http://www.kayrayemek.com.tr 

http://www.mesankagitcilik.com 

Kurdal Yemek Sanayi Ltd. Şti.

1995 Yılında bugüne yemek servis hizmetleri içinde olan firmamız ve uzun yıllar sektör içerisinde tecrübe edinmiş, yetişmiş kalifiye personeliyle Kayra Yemek 2007 yılında sektörde önemli boşlukları doldurmak ve örnek firma olma yolunda faaliyetlerine başlamıştır.

       Tüm altyapısını sektörün gerektirdiği ve Avrupa standartlarında ekip ve ekipmanla donatan Kayra Yemek Sanayi 1000m2 kapalı alanda kurulu tesisi ile Bursa ve çevresinde;yerinde yemek üretimi, istenilen noktaya taşıma yoluyla hizmet ve özel organizasyonlar  olarak geniş bir yelpaze ile hizmet vermektedir.

       Bugün kayra yemek sanayi tüm kalite standartlarını yakalamış ve belgelemiş bir isim olarak; İnsana olan saygısını teknolojik altyapısıyla birleştirerek en başta  insan ve insana yatırım düşüncesi içerisinde, kalite ve hijyenden taviz vermeksizin gerekli mühendis ve yetişmiş seçkin kadrosuyla uzaman olduğu sektörde talep edilecek tüm hizmetlere %100  müşteri memnuniyeti inancıyla yerine getirmeye hazırdır.

MİSYON

Sektörel uzmanların önem kazandığı bu zamanda ana amacımız;faaliyet politikasına tüm alanlarda en üstün hizmeti vermek ve hizmet anlayışımızın kalitesiyle anılmak, en lezzetli ürünleri en kaliteli hizmet anlayışıyla en hizjenik ortamda müşterilerimizle buluşturmak ana misyonumuzdur.

VİZYON

Firma misyonumuz çerçevesinde en başta personelimiz ve eğitimi olmak üzere satınalmadan üretime, siz değerli müşterilerimize ulaşana kadar her konuda hassas hareket ederek müşteri memnuniyeti ve toplam kalite değerlerine sahip çıkarak, sürekli gelişimi sağlamak ve sektördeki gelişmelere takipçi ve yeniliklere önder olmak, LEZZET-HİZMET-MEMNUNİYET felsefesiyle hareket etmek.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hakkımızda

Mesan Kağıtçılık Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti. olarak tekstil firmalarına karton tambur ve rulo üretimi alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

Şirketimiz 1500 m² alanda yerleşik olup , üretim kapasitemiz aylık 350.000 adet karton tambur , 200 ton rulodur.

Tambur çeşitlerimiz firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda 1-150 cm ebatlarında beyaz , gri , kahverengi ve fulding çeşitlerinde bir , birbuçuk ve iki kat, kağıt başlık,kroma karton başlık ve plastik başlık şeklinde üretilmektedir. Rulo çeşitlerimiz ise 20-350 mm çap aralıklarında, 10-400 cm arası boy uzunluğuna kadar üretilmektedir.

 

Hedeflerimiz

          İstenilen zamanda yüksek kalitede ürünleri müşterilerimize sunarak her zaman öncelikli tedarikçiler arasında yer almak.

          Toplam kalite değerlerine sahip çıkmak ve uygulamak.

          Ar-Ge çalışmalarıyla devamlı gelişim sağlamak.

          Yüksek oranda istihdam sağlamak.

Sektörde lider olmak.

 


Devamını Oku Gizle